Петък, 29.03
- 00:00ЛОШ СИН,драма - Франция(1980),режисьор: Клод Соте.С участието на: Патрик Дьовер,Брижит Фосе,Жак Дюфило.
- 02:10БРАК ПО ИТАЛИАНСКИ,комедия/драма - Италия(1964),режисьор: Виторио де Сика.С участието на: София Лорен,Марчело Мастрояни.
- 04:00АФОНЯ,драма - СССР(1975),режисьор: Георгий Данелия.С участието на: Леонид Куравльов,Евгения Симонова,Евгений Леонов.
- 06:00МАКС И ЖЕЛЕЗАРИТЕ,драма - Франция(1971),режисьор: Клод Соте.С участието на: Мишел Пиколи,Роми Шнайдер,Франсоа Перие.
- 08:00ВОЙНА И МИР (Трета част) ,военна драма - СССР(1967),режисьор: Сергей Бондарчук.С участието на: Людмила Савелиева,Сергей Бондарчук,Вячеслав Тихонов,Олег Табаков.
- 10:00МИМИНО,комедия - СССР(1977),режисьор: Георгий Данелия.С участието на: Вахтанг Кикабидзе,Фрунзе Мкртчян,Евгений Леонов.
- 12:00ПЛОЩАД "ВАНДОМ
- 14:00КОЙ ЗНАЕ?,уестърн - Италия(1967),режисьор: Дамяно Дамяни.С участието на: Джан Мария Волонте,Клаус Кински,Лу Кастел.(14+)
- 16:00ВОЙНА И МИР (Четвърта част) ,военна драма - СССР(1967),режисьор: Сергей Бондарчук.С участието на: Людмила Савелиева,Сергей Бондарчук,Вячеслав Тихонов,Олег Табаков.
- 18:00ВЛАКЪТ,военна драма - Франция(1973),режисьор: Пиер Грание-Дьофер.С участието на: Жан-Луи Трентинян,Роми Шнайдер.
- 20:00КУБАНСКИТЕ КАЗАЦИ ,музикална комедия - Русия(1949),режисьор: Иван Пириев.С участието на: Сергей Лукянов,Марина Ладинина,Александър Хвиля.
- 22:00ИМПЕРИЯ НА ЧУВСТВАТА ,еротичен/драма - Япония-Франция(1976),режисьор: Нагиса Ошима.С участието на: Тацуя Фуджи,Айо Накаджима,Мейка Сери,Ейко Масуда.(16+)
Събота, 30.03
- 00:00ПЛОЩАД "ВАНДОМ
- 02:00КОЙ ЗНАЕ?,уестърн - Италия(1967),режисьор: Дамяно Дамяни.С участието на: Джан Мария Волонте,Клаус Кински,Лу Кастел.(14+)
- 04:00ИМПЕРИЯ НА ЧУВСТВАТА ,еротичен/драма - Япония-Франция(1976),режисьор: Нагиса Ошима.С участието на: Тацуя Фуджи,Айо Накаджима,Мейка Сери,Ейко Масуда.(16+)
- 06:00ВЛАКЪТ,военна драма - Франция(1973),режисьор: Пиер Грание-Дьофер.С участието на: Жан-Луи Трентинян,Роми Шнайдер.
- 08:00ВОЙНА И МИР (Четвърта част) ,военна драма - СССР(1967),режисьор: Сергей Бондарчук.С участието на: Людмила Савелиева,Сергей Бондарчук,Вячеслав Тихонов,Олег Табаков.
- 10:00МОЯТА НОЩ ПРИ МОД,романтична драма - Франция(1969),режисьор: Ерик Ромер.С участието на: Жан-Луи Трентинян,Франсоаз Фабиан,Мари-Кристин Баро.
- 12:00АННА КАРЕНИНА. ИСТОРИЯТА НА ВРОНСКИ,драма - Русия(2017),режисьор: Карен Шахназаров.С участието на: Елизавета Боярска,Максим Матвеев.
- 14:20ЕДИН КРАЛ В НЮ ЙОРК,комедия/драма - Великобритания(1957),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин.
- 16:00СКЪПИ ДРУГАРИ ,драма - Русия(2020),режисьор: Андрей Кончаловски.С участието на: Юлия Висоцка,Владислав Комаров,Андрей Гусев,Юлия Бурова.
- 18:00БАСЕЙНЪТ,криминална драма - Франция(1969),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Роми Шнайдер,Джейн Бъркин.(14+)
- 20:00МАЛКИЯТ БУДА ,драма - Франция-Великобритания(1993),режисьор: Бернандо Бертолучи.С участието на: Киану Рийвс,Бриджит Фонда,Алекс Вайсендангер,Рушенг Иънг,Крис Исак.(14+)
- 22:00ГОЛЯМОТО ПЛЮСКАНЕ ,комедия/драма - Франция(1973),режисьор: Марко Ферери.С участието на: Марчело Мастрояни,Уго Тоняци,Мишел Пиколи,Филип Ноаре,Андреа Фереол.(16+)
Неделя, 31.03
- 00:00СКЪПИ ДРУГАРИ ,драма - Русия(2020),режисьор: Андрей Кончаловски.С участието на: Юлия Висоцка,Владислав Комаров,Андрей Гусев,Юлия Бурова.
- 02:00ДОКУМЕНТАЛЕН ФИЛМ
- 04:00ГОЛЯМОТО ПЛЮСКАНЕ ,комедия/драма - Франция(1973),режисьор: Марко Ферери.С участието на: Марчело Мастрояни,Уго Тоняци,Мишел Пиколи,Филип Ноаре,Андреа Фереол.(16+)
- 06:00БАСЕЙНЪТ,криминална драма - Франция(1969),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Роми Шнайдер,Джейн Бъркин.(14+)
- 08:00МАЛКИЯТ БУДА ,драма - Франция-Великобритания(1993),режисьор: Бернандо Бертолучи.С участието на: Киану Рийвс,Бриджит Фонда,Алекс Вайсендангер,Рушенг Иънг,Крис Исак.(14+)
- 10:00НАСЛЕДСТВО,драма/романтика - Унгария-Франция(1980),режисьор: Марта Месарош.С участието на: Изабел Юпер,Лили Монори,Ян Новицки.
- 12:00АМЕРИКАНСКАТА ДЪЩЕРЯ,комедия/драма - Русия(1995),режисьор: Карен Шахназаров.С участието на: Алисън Уитбек,Владимир Машков,Мария Шукшина.
- 14:00ТРИМА БРАТЯ,драма - Италия-Франция(1981),режисьор: Франческо Рози.С участието на: Филип Ноаре,Микеле Плачидо,Виторио Медзоджорно.(12+)
- 16:00ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА,криминална комедия - Франция(1973),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Лино Вентура,Франсоаз Фабиан.
- 18:00КАФЕ "САН СУСИ
- 20:00СЪПРУЖЕСТВО,комедия/драма - Франция(1974),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Бюл Ожие,Рюфюс.
- 22:00ГОВОРИ С НЕЯ,драма - Испания(2002),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Джералдин Чаплин,Кармен Мачи,Хавиер Камара,Дарио Грандинети.(12+)
* Часовете в програмата са в часова зона GMT+2