Петък, 29.03
- 00:00"Фред Роджърс - необикновеният съсед" - биографичен, документален (САЩ, 2018 г.), режисьор: Морган Невил
- 02:00"Безкрайна фиеста" - сериал /п./
- 03:30"Съседката Милева" - сериал /п./
- 04:30"Комиците" - комедийно шоу /п./
- 05:00"Безкрайна фиеста" - сериал /п./
- 06:00"Безкрайна фиеста" - сериал, с.2, еп.56, 57
- 07:30"Да живее крал Джулиън" - анимационен сериал, с.3
- 08:30"Съседката Милева" - сериал /п./
- 09:30"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
- 10:00"Брис 3" - комедия, приключенски (Франция, 2016 г.), режисьор: Джеймс Хът, в ролите: Жан Дюжарден, Кловис Корнилак, Бруно Соломон, Албан Леноар, Ноел Перна, Жан-Мишел Лами, Ида Дюфур, Самуел Беснар и др.
- 12:00"Двама мъже и половина" - сериал /п./
- 13:00"Приятели" - сериал /п./
- 14:00"Ало, ало" - сериал /п./
- 15:00"Алф" - сериал /п./
- 16:00"По средата" - сериал /п./
- 17:00"Шоуто на Николаос Цитиридис" - вечерно токшоу /п./
- 17:30"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
- 18:00"Съседката Милева" - сериал, еп.3
- 19:00"Приятели" - сериал, с.9, еп.1, 2
- 20:00"Алф" - сериал, с.2, еп.21, 22
- 21:00"По средата" - сериал, с.2, еп.23, 24
- 22:00"Двама мъже и половина" - сериал, с.12, еп.1, 2
- 23:00"Ало, ало" - сериал, с.5, еп.14, 15
Събота, 30.03
- 00:00"Брис 3" - комедия, приключенски (Франция, 2016 г.), режисьор: Джеймс Хът, в ролите: Жан Дюжарден, Кловис Корнилак, Бруно Соломон, Албан Леноар, Ноел Перна, Жан-Мишел Лами, Ида Дюфур, Самуел Беснар и др.
- 02:00"Безкрайна фиеста" - сериал /п./
- 03:30"Съседката Милева" - сериал /п./
- 04:30"Комиците" - комедийно шоу /п./
- 05:00"Безкрайна фиеста" - сериал /п./
- 06:00"Безкрайна фиеста" - сериал, с.2, еп.58, 59
- 07:30"Шитс Крийк" - сериал
- 08:30"Уил и Грейс" - сериал, с.3, еп.9-11
- 10:00"Официален конкурс" - комедия, драма (Испания, Аржентина, 2021 г.), режисьори: Мариано Кон и Гастон Дюпра, в ролите: Пенелопе Крус, Антонио Бандерас, Оскар Мартинес, Пилар Кастро, Ирене Есколар, Хосе Луис Гомес, Хуан Грандинети и др.
- 12:00"Загубеният Йети" - анимация, комедия, приключенски (Китай, САЩ, 2019 г.), режисьори: Джил Кълтън и Тод Уайлдърман
- 14:00"Приятели" - сериал /п./
- 15:30"Двама мъже и половина" - сериал /п./
- 17:30"Алф" - сериал /п./
- 19:00"Ало, ало" - сериал /п./
- 20:30"Старата гвардия" - комедия (Великобритания, 2016 г.), режисьор: Оливър Паркър, в ролите: Катрин Зита-Джоунс, Бил Най, Тоби Джоунс, Том Кортни, Майкъл Гамбън, Марк Танди, Бил Патерсън и др.
- 22:30Премиера: "Шитс Крийк" - сериал, с.6, еп.6, 7
- 23:30"Уил и Грейс" - сериал /п./
Неделя, 31.03
- 01:00"По средата" - сериал /п./
- 02:00"Безкрайна фиеста" - сериал /п./
- 04:30"Уил и Грейс" - сериал /п./
- 05:00"Безкрайна фиеста" - сериал /п./
- 06:00"Безкрайна фиеста" - сериал, с.2, еп.60, 61
- 07:30"Шитс Крийк" - сериал
- 08:30"Уил и Грейс" - сериал, с.3, еп.12-14
- 10:00"Старата гвардия" - комедия (Великобритания, 2016 г.), режисьор: Оливър Паркър, в ролите: Катрин Зита-Джоунс, Бил Най, Тоби Джоунс, Том Кортни, Майкъл Гамбън, Марк Танди, Бил Патерсън и др.
- 12:00"Брис 3" - комедия, приключенски (Франция, 2016 г.), режисьор: Джеймс Хът, в ролите: Жан Дюжарден, Кловис Корнилак, Бруно Соломон, Албан Леноар, Ноел Перна, Жан-Мишел Лами, Ида Дюфур, Самуел Беснар и др.
- 14:00"Приятели" - сериал /п./
- 15:30"Двама мъже и половина" - сериал /п./
- 17:30"Алф" - сериал /п./
- 19:00"Ало, ало" - сериал /п./
- 20:30"Официален конкурс" - комедия, драма (Испания, Аржентина, 2021 г.), режисьори: Мариано Кон и Гастон Дюпра, в ролите: Пенелопе Крус, Антонио Бандерас, Оскар Мартинес, Пилар Кастро, Ирене Есколар, Хосе Луис Гомес, Хуан Грандинети и др.
- 22:30Премиера: "Шитс Крийк" - сериал, с.6, еп.8, 9
- 23:30"Уил и Грейс" - сериал /п./
Понеделник, 1.04
- 01:00"По средата" - сериал /п./
- 02:00"Безкрайна фиеста" - сериал /п./
- 03:30"Шитс Крийк" - сериал /п./
- 04:30"Уил и Грейс" - сериал /п./
* Часовете в програмата са в часова зона GMT+2