Този канал изисква абонамент
Телевизия "7/8 ТV" се предлага с допълнителен абонамент от €0.40/месец. Можете да я добавите до края на основния си абонамент (
) срещу €
.
Добави
Затвори
Този канал изисква абонамент
Моля абонирайте се или гледайте безплатните канали, отбелязани с надпис БЕЗПЛАТЕН.
Абонирай се
Гледай безплатно
ГЛЕДАЙ ТЕЛЕВИЗИЯ
В МОМЕНТА...
ПРОГРАМАТА
НА ЗАПИС
АБОНАМЕНТ
ПОМОЩ
Ако поради закъснение в програмата записът свърши преди края на предаването, то продължава в следващото.
На запис
Търси
Изберете програма и предаване
БНТ 1
bTV
bTV HD
Нова Телевизия HD
Kino Nova
Diema
bTV Comedy HD
bTV Cinema HD
bTV Action
bTV Action HD
MovieStar
7/8 TV HD
Kanal 3
БНТ 2
БНТ 3
БНТ 4
Cinemania
Nostalgia
Diema Family
bTV Story HD
Евроком
TV1 HD
Bulgaria OnAir
The World
RING
Петък, 29.03
00:00
"Viva la Musica!"
04:00
Документален филм
04:30
"Viva la Musica!"
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:30
"Младите по ТВ1" - повторение
10:00
"Viva la Musica!"
12:15
Телепазарен прозорец
12:30
"ДЕМОКРАЦИЯТА" (п.)
13:30
Спорт по ТВ1 (п.)
14:30
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
Четвъртък, 28.03
00:00
"Viva la Musica!"
04:00
"Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
04:30
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
05:30
"Петолиния" - музикален микс
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
Българско документално кино
09:00
"Viva la Musica!"
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (от архива)
13:00
Баскетбол: Балкан -Ботевград, България - АЛБА Фехервар, Унгария, FIBA cup (повторение)
15:00
"Златен кукер"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Телепазарен прозорец
16:45
"Петолиния" - музикален микс
17:00
"Галерия" - в света на изкуството с ТВ1 (п.)
17:30
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
19:00
"Viva La Musica!"
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"Премиера по ТВ1"
22:30
"Viva la Musica!"
Сряда, 27.03
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
"Музикална академия"
04:30
"Анфас" - повторения от изминалия сезон
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:45
Телепазарен прозорец
10:00
10:00 Спорт по ТВ1 (п.)
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
12:15
"Музикална академия"
14:00
"ДЕМОКРАЦИЯТА" - (п.)
15:00
"Viva la Musica!"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
"Viva la Musica!"
17:00
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
18:50
Баскетбол: Балкан -Ботевград, България - АЛБА Фехервар, Унгария, FIBA cup
21:00
"Viva La Musica"
22:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
23:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (п)
Вторник, 26.03
02:30
"Музикална академия"
04:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
10:00
Документален филм
10:30
"Златен кукер"
11:30
"Viva la Musica!"
13:00
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (п.)
13:30
"Моята улица" - документална поредица на ТВ1 (от архива)
13:45
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Телепазарен прозорец
16:45
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
"Viva La Musica!"
19:00
"Коментарът"
19:15
"Петолиния" - музикален микс
19:30
"Галерия" - в света на изкуството (архив)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
Спорт по ТВ1 (премиера)
22:00
"Петолиния" - музикален микс
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов" (п.)
23:30
"Viva la Musica!"
Понеделник, 25.03
00:00
"Viva la Musica!"
02:30
Документален филм
03:00
"Музикална академия"
05:00
"Пътят" - предаване за всички търсещи по всички пътища (п.)
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:00
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
10:00
Избрано от "Свободна Европа"
10:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
14:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (от архива)
15:00
"Музикална академия"
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:30
"Петолиния" - музикален микс
18:00
"ДЕМОКРАЦИЯТА" - на живо от студиото на ТВ1
19:00
"Петолиния" - музикален микс
19:30
"Енергията" с Антоан Николов (повторение)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"МЛАДИТЕ по TV1" - телевизионна сцена за млади музиканти (п.)
21:20
Българска популярна музика
22:30
"Viva la Musica!"
Неделя, 24.03
00:00
"Viva la Musica!"
03:00
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
04:00
"Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
Документален филм
09:00
"Viva la Musica!"
11:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (п.)
12:00
Телепазарен прозорец
12:15
"Петолиния"
12:30
"Пътят"- авторско предаване
14:00
Бокс - Купа "Странджа" - финали, пряко излъчване
20:00
"Златен кукер"
21:00
"Viva la Musica!"
22:00
Документален филм
23:00
"Viva la Musica!"
Събота, 23.03
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
"Музикална академия"
04:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
09:00
"Петолиния" - музикален микс
09:15
Телепазарен прозорец
09:30
"Viva la Musica!"
10:30
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (п.)
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Галерия" - в света на изкуство с ТВ1 (премиера)
12:30
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
13:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (п.)
14:30
Българска популярна музика
15:00
Избрано от "Свободна Европа"
15:30
Документален филм
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
"Съботно настроение"
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Българско документално кино
19:00
"Ключ Сол" - час за класика
20:30
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
21:30
"МЛАДИТЕ по TV1" - телевизионна сцена за млади музиканти /п./
22:00
Българска популярна музика
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов (п.)
23:30
"Петолиния" - музикален микс
Петък, 22.03
00:00
"Viva la Musica!"
04:00
Документален филм
04:30
"Viva la Musica!"
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:30
"Младите по ТВ1" - повторение
10:00
"Viva la Musica!"
12:15
Телепазарен прозорец
12:30
"ДЕМОКРАЦИЯТА" (п.)
13:30
Спорт по ТВ1 (п.)
14:30
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
19:00
"Viva la Musica!"
19:30
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (премиера)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"Шоуто на Боби Ваклинов" (премиера)
22:00
"Петолиния" - музикален микс
22:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (премиера)
23:30
"Петолиния" - музикален микс
Четвъртък, 21.03
00:00
"Viva la Musica!"
04:00
"Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
04:30
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
05:30
"Петолиния" - музикален микс
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
Българско документално кино
09:00
"Viva la Musica!"
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (от архива)
13:00
Баскетбол: Балкан -Ботевград, България - АЛБА Фехервар, Унгария, FIBA cup (повторение)
15:00
"Златен кукер"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Телепазарен прозорец
16:45
"Петолиния" - музикален микс
17:00
"Галерия" - в света на изкуството с ТВ1 (п.)
17:30
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
19:00
"Viva La Musica!"
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"Премиера по ТВ1"
22:30
"Viva la Musica!"
Сряда, 20.03
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
"Музикална академия"
04:30
"Анфас" - повторения от изминалия сезон
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:45
Телепазарен прозорец
10:00
10:00 Спорт по ТВ1 (п.)
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
12:15
"Музикална академия"
14:00
"ДЕМОКРАЦИЯТА" - (п.)
15:00
"Viva la Musica!"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
"Viva la Musica!"
17:00
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
18:50
Баскетбол: Балкан -Ботевград, България - АЛБА Фехервар, Унгария, FIBA cup
21:00
"Viva La Musica"
22:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
23:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (п)
Вторник, 19.03
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
Документален филм
02:30
"Музикална академия"
04:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
10:00
Документален филм
10:30
"Златен кукер"
11:30
"Viva la Musica!"
13:00
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (п.)
13:30
"Моята улица" - документална поредица на ТВ1 (от архива)
13:45
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Телепазарен прозорец
16:45
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
"Viva La Musica!"
19:00
"Коментарът"
19:15
"Петолиния" - музикален микс
19:30
"Галерия" - в света на изкуството (архив)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
Спорт по ТВ1 (премиера)
22:00
"Петолиния" - музикален микс
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов" (п.)
23:30
"Viva la Musica!"
Понеделник, 18.03
00:00
"Viva la Musica!"
02:30
Документален филм
03:00
"Музикална академия"
05:00
"Пътят" - предаване за всички търсещи по всички пътища (п.)
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:00
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
10:00
Избрано от "Свободна Европа"
10:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
14:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (от архива)
15:00
"Музикална академия"
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:30
"Петолиния" - музикален микс
18:00
"ДЕМОКРАЦИЯТА" - на живо от студиото на ТВ1
19:00
"Петолиния" - музикален микс
19:30
"Енергията" с Антоан Николов (повторение)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"МЛАДИТЕ по TV1" - телевизионна сцена за млади музиканти (п.)
21:20
Българска популярна музика
22:30
"Viva la Musica!"
Неделя, 17.03
00:00
"Viva la Musica!"
03:00
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
04:00
"Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
Документален филм
09:00
"Viva la Musica!"
11:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (п.)
12:00
Телепазарен прозорец
12:15
"Петолиния"
12:30
"Пътят"- авторско предаване
14:00
Бокс - Купа "Странджа" - финали, пряко излъчване
20:00
"Златен кукер"
21:00
"Viva la Musica!"
22:00
Документален филм
23:00
"Viva la Musica!"
Събота, 16.03
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
"Музикална академия"
04:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
09:00
"Петолиния" - музикален микс
09:15
Телепазарен прозорец
09:30
"Viva la Musica!"
10:30
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (п.)
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Галерия" - в света на изкуство с ТВ1 (премиера)
12:30
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
13:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (п.)
14:30
Българска популярна музика
15:00
Избрано от "Свободна Европа"
15:30
Документален филм
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
"Съботно настроение"
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Българско документално кино
19:00
"Ключ Сол" - час за класика
20:30
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
21:30
"МЛАДИТЕ по TV1" - телевизионна сцена за млади музиканти /п./
22:00
Българска популярна музика
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов (п.)
23:30
"Петолиния" - музикален микс
Петък, 15.03
00:00
"Viva la Musica!"
04:00
Документален филм
04:30
"Viva la Musica!"
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:30
"Младите по ТВ1" - повторение
10:00
"Viva la Musica!"
12:15
Телепазарен прозорец
12:30
"ДЕМОКРАЦИЯТА" (п.)
13:30
Спорт по ТВ1 (п.)
14:30
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
19:00
"Viva la Musica!"
19:30
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (премиера)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"Шоуто на Боби Ваклинов" (премиера)
22:00
"Петолиния" - музикален микс
22:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (премиера)
23:30
"Петолиния" - музикален микс
Четвъртък, 14.03
00:00
"Viva la Musica!"
04:00
"Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
04:30
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
05:30
"Петолиния" - музикален микс
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
Българско документално кино
09:00
"Viva la Musica!"
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (от архива)
13:00
Баскетбол: Балкан -Ботевград, България - АЛБА Фехервар, Унгария, FIBA cup (повторение)
15:00
"Златен кукер"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Телепазарен прозорец
16:45
"Петолиния" - музикален микс
17:00
"Галерия" - в света на изкуството с ТВ1 (п.)
17:30
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
19:00
"Viva La Musica!"
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"Премиера по ТВ1"
22:30
"Viva la Musica!"
Сряда, 13.03
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
"Музикална академия"
04:30
"Анфас" - повторения от изминалия сезон
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:45
Телепазарен прозорец
10:00
10:00 Спорт по ТВ1 (п.)
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
12:15
"Музикална академия"
14:00
"ДЕМОКРАЦИЯТА" - (п.)
15:00
"Viva la Musica!"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
"Viva la Musica!"
17:00
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
18:50
Баскетбол: Балкан -Ботевград, България - АЛБА Фехервар, Унгария, FIBA cup
21:00
"Viva La Musica"
22:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
23:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (п)
Вторник, 12.03
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
Документален филм
02:30
"Музикална академия"
04:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
10:00
Документален филм
10:30
"Златен кукер"
11:30
"Viva la Musica!"
13:00
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (п.)
13:30
"Моята улица" - документална поредица на ТВ1 (от архива)
13:45
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Телепазарен прозорец
16:45
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
"Viva La Musica!"
19:00
"Коментарът"
19:15
"Петолиния" - музикален микс
19:30
"Галерия" - в света на изкуството (архив)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
Спорт по ТВ1 (премиера)
22:00
"Петолиния" - музикален микс
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов" (п.)
23:30
"Viva la Musica!"
Понеделник, 11.03
00:00
"Viva la Musica!"
02:30
Документален филм
03:00
"Музикална академия"
05:00
"Пътят" - предаване за всички търсещи по всички пътища (п.)
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:00
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
10:00
Избрано от "Свободна Европа"
10:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
12:00
футбол: България - Сърбия, Европейска квалификация до 19 години (повторение)
14:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (от архива)
15:00
"Музикална академия"
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:30
"Петолиния" - музикален микс
18:00
"ДЕМОКРАЦИЯТА" - на живо от студиото на ТВ1
19:00
"Петолиния" - музикален микс
19:30
"Енергията" с Антоан Николов (повторение)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"МЛАДИТЕ по TV1" - телевизионна сцена за млади музиканти (п.)
21:20
Българска популярна музика
22:30
"Viva la Musica!"
Неделя, 10.03
00:00
"Viva la Musica!"
03:00
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
04:00
"Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
Документален филм
09:00
"Viva la Musica!"
11:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (п.)
12:00
Телепазарен прозорец
12:15
"Петолиния"
12:30
"Пътят"- авторско предаване
14:00
Бокс - Купа "Странджа" - финали, пряко излъчване
20:00
"Златен кукер"
21:00
"Viva la Musica!"
22:00
Документален филм
23:00
"Viva la Musica!"
Събота, 9.03
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
"Музикална академия"
04:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
09:00
"Петолиния" - музикален микс
09:15
Телепазарен прозорец
09:30
"Viva la Musica!"
10:30
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (п.)
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Галерия" - в света на изкуство с ТВ1 (премиера)
12:30
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
13:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (п.)
14:30
Българска популярна музика
15:00
Избрано от "Свободна Европа"
15:30
Документален филм
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
"Съботно настроение"
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Българско документално кино
19:00
"Ключ Сол" - час за класика
20:30
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
21:30
"МЛАДИТЕ по TV1" - телевизионна сцена за млади музиканти /п./
22:00
Българска популярна музика
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов (п.)
23:30
"Петолиния" - музикален микс
Петък, 8.03
00:00
"Viva la Musica!"
04:00
Документален филм
04:30
"Viva la Musica!"
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:30
"Младите по ТВ1" - повторение
10:00
"Viva la Musica!"
12:15
Телепазарен прозорец
12:30
"ДЕМОКРАЦИЯТА" (п.)
13:30
Спорт по ТВ1 (п.)
14:30
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
19:00
"Viva la Musica!"
19:30
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (премиера)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"Шоуто на Боби Ваклинов" (премиера)
22:00
"Петолиния" - музикален микс
22:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (премиера)
23:30
"Петолиния" - музикален микс
Четвъртък, 7.03
00:00
"Viva la Musica!"
04:00
"Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
04:30
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
05:30
"Петолиния" - музикален микс
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
Българско документално кино
09:00
"Viva la Musica!"
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (от архива)
13:00
Баскетбол: Балкан -Ботевград, България - АЛБА Фехервар, Унгария, FIBA cup (повторение)
15:00
"Златен кукер"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Телепазарен прозорец
16:45
"Петолиния" - музикален микс
17:00
"Галерия" - в света на изкуството с ТВ1 (п.)
17:30
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
19:00
"Viva La Musica!"
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"Премиера по ТВ1"
22:30
"Viva la Musica!"
Сряда, 6.03
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
"Музикална академия"
04:30
"Анфас" - повторения от изминалия сезон
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:45
Телепазарен прозорец
10:00
10:00 Спорт по ТВ1 (п.)
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
12:15
"Музикална академия"
14:00
"ДЕМОКРАЦИЯТА" - (п.)
15:00
"Viva la Musica!"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
"Viva la Musica!"
17:00
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
18:50
Баскетбол: Балкан -Ботевград, България - АЛБА Фехервар, Унгария, FIBA cup
21:00
"Viva La Musica"
22:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
23:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (п)
Вторник, 5.03
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
Документален филм
02:30
"Музикална академия"
04:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
10:00
Документален филм
10:30
"Златен кукер"
11:30
"Viva la Musica!"
13:00
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (п.)
13:30
"Моята улица" - документална поредица на ТВ1 (от архива)
13:45
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Телепазарен прозорец
16:45
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
"Viva La Musica!"
19:00
"Коментарът"
19:15
"Петолиния" - музикален микс
19:30
"Галерия" - в света на изкуството (архив)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
Спорт по ТВ1 (премиера)
22:00
"Петолиния" - музикален микс
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов" (п.)
23:30
"Viva la Musica!"
Понеделник, 4.03
00:00
"Viva la Musica!"
02:30
Документален филм
03:00
"Музикална академия"
05:00
"Пътят" - предаване за всички търсещи по всички пътища (п.)
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:00
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
10:00
Избрано от "Свободна Европа"
10:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
12:00
футбол: България - Сърбия, Европейска квалификация до 19 години (повторение)
14:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (от архива)
15:00
"Музикална академия"
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:30
"Петолиния" - музикален микс
18:00
"ДЕМОКРАЦИЯТА" - на живо от студиото на ТВ1
19:00
"Петолиния" - музикален микс
19:30
"Енергията" с Антоан Николов (повторение)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"МЛАДИТЕ по TV1" - телевизионна сцена за млади музиканти (п.)
21:20
Българска популярна музика
22:30
"Viva la Musica!"
Неделя, 3.03
00:00
"Viva la Musica!"
03:00
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
04:00
"Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
Документален филм
09:00
"Viva la Musica!"
11:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (п.)
12:00
Телепазарен прозорец
12:15
"Петолиния"
12:30
"Пътят"- авторско предаване
14:00
Бокс - Купа "Странджа" - финали, пряко излъчване
20:00
"Златен кукер"
21:00
"Viva la Musica!"
22:00
Документален филм
23:00
"Viva la Musica!"
Събота, 2.03
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
"Музикална академия"
04:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
09:00
"Петолиния" - музикален микс
09:15
Телепазарен прозорец
09:30
"Viva la Musica!"
10:30
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (п.)
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Галерия" - в света на изкуство с ТВ1 (премиера)
12:30
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
13:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (п.)
14:30
Българска популярна музика
15:00
Избрано от "Свободна Европа"
15:30
Документален филм
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
"Съботно настроение"
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Българско документално кино
19:00
"Ключ Сол" - час за класика
20:30
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
21:30
"МЛАДИТЕ по TV1" - телевизионна сцена за млади музиканти /п./
22:00
Българска популярна музика
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов (п.)
23:30
"Петолиния" - музикален микс
Петък, 1.03
00:00
"Viva la Musica!"
04:00
Документален филм
04:30
"Viva la Musica!"
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:30
"Младите по ТВ1" - повторение
10:00
"Viva la Musica!"
12:15
Телепазарен прозорец
12:30
"ДЕМОКРАЦИЯТА" (п.)
13:30
Спорт по ТВ1 (п.)
14:30
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
19:00
"Viva la Musica!"
19:30
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (премиера)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"Шоуто на Боби Ваклинов" (премиера)
22:00
"Петолиния" - музикален микс
22:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (премиера)
23:30
"Петолиния" - музикален микс
Четвъртък, 29.02
00:00
"Viva la Musica!"
04:00
"Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
04:30
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
05:30
"Петолиния" - музикален микс
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
Българско документално кино
09:00
"Viva la Musica!"
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (от архива)
13:00
Баскетбол: Балкан -Ботевград, България - АЛБА Фехервар, Унгария, FIBA cup (повторение)
15:00
"Златен кукер"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Телепазарен прозорец
16:45
"Петолиния" - музикален микс
17:00
"Галерия" - в света на изкуството с ТВ1 (п.)
17:30
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
19:00
"Viva La Musica!"
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"Премиера по ТВ1"
22:30
"Viva la Musica!"
Сряда, 28.02
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
"Музикална академия"
04:30
"Анфас" - повторения от изминалия сезон
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:45
Телепазарен прозорец
10:00
10:00 Спорт по ТВ1 (п.)
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
12:15
"Музикална академия"
14:00
"ДЕМОКРАЦИЯТА" - (п.)
15:00
"Viva la Musica!"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
"Viva la Musica!"
17:00
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
18:50
Баскетбол: Балкан -Ботевград, България - АЛБА Фехервар, Унгария, FIBA cup
21:00
"Viva La Musica"
22:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
23:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (п)
Вторник, 27.02
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
Документален филм
02:30
"Музикална академия"
04:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
10:00
Документален филм
10:30
"Златен кукер"
11:30
"Viva la Musica!"
13:00
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (п.)
13:30
"Моята улица" - документална поредица на ТВ1 (от архива)
13:45
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Телепазарен прозорец
16:45
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
"Viva La Musica!"
19:00
"Коментарът"
19:15
"Петолиния" - музикален микс
19:30
"Галерия" - в света на изкуството (архив)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
Спорт по ТВ1 (премиера)
22:00
"Петолиния" - музикален микс
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов" (п.)
23:30
"Viva la Musica!"
Понеделник, 26.02
00:00
"Viva la Musica!"
02:30
Документален филм
03:00
"Музикална академия"
05:00
"Пътят" - предаване за всички търсещи по всички пътища (п.)
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:00
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
10:00
Избрано от "Свободна Европа"
10:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
12:00
футбол: България - Сърбия, Европейска квалификация до 19 години (повторение)
14:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (от архива)
15:00
"Музикална академия"
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:30
"Петолиния" - музикален микс
18:00
"ДЕМОКРАЦИЯТА" - на живо от студиото на ТВ1
19:00
"Петолиния" - музикален микс
19:30
"Енергията" с Антоан Николов (повторение)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"МЛАДИТЕ по TV1" - телевизионна сцена за млади музиканти (п.)
21:20
Българска популярна музика
22:30
"Viva la Musica!"
Неделя, 25.02
00:00
"Viva la Musica!"
03:00
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
04:00
"Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
Документален филм
09:00
"Viva la Musica!"
11:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (п.)
12:00
Телепазарен прозорец
12:15
"Петолиния"
12:30
"Пътят"- авторско предаване
14:00
Бокс - Купа "Странджа" - финали, пряко излъчване
20:00
"Златен кукер"
21:00
"Viva la Musica!"
22:00
Документален филм
23:00
"Viva la Musica!"
Събота, 24.02
00:00
"Viva la Musica!"
04:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
09:00
"Петолиния" - музикален микс
09:15
Телепазарен прозорец
09:30
"Viva la Musica!"
10:30
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (п.)
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Галерия" - в света на изкуство с ТВ1 (премиера)
12:30
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
13:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (п.)
14:30
Българска популярна музика
15:00
Избрано от "Свободна Европа"
15:30
Документален филм
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
"Съботно настроение"
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Българско документално кино
19:00
"Ключ Сол" - час за класика
20:30
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
21:30
"МЛАДИТЕ по TV1" - телевизионна сцена за млади музиканти /п./
22:00
Българска популярна музика
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов (п.)
23:30
"Петолиния" - музикален микс
Петък, 23.02
00:00
"Viva la Musica!"
04:00
Документален филм
04:30
"Viva la Musica!"
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:30
"Младите по ТВ1" - повторение
12:15
Телепазарен прозорец
12:30
"ДЕМОКРАЦИЯТА" (п.)
13:30
Спорт по ТВ1 (п.)
14:30
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
19:00
"Viva la Musica!"
19:30
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (премиера)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"Шоуто на Боби Ваклинов" (премиера)
22:00
"Петолиния" - музикален микс
22:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (премиера)
23:30
"Петолиния" - музикален микс
Четвъртък, 22.02
00:00
"Viva la Musica!"
04:00
"Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
04:30
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
05:30
"Петолиния" - музикален микс
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
Българско документално кино
09:00
"Viva la Musica!"
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (от архива)
13:00
Баскетбол: Балкан -Ботевград, България - АЛБА Фехервар, Унгария, FIBA cup (повторение)
15:00
"Златен кукер"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Телепазарен прозорец
16:45
"Петолиния" - музикален микс
17:00
"Галерия" - в света на изкуството с ТВ1 (п.)
17:30
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
19:00
"Viva La Musica!"
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"Премиера по ТВ1"
22:30
"Viva la Musica!"
Сряда, 21.02
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
"Музикална академия"
04:30
"Анфас" - повторения от изминалия сезон
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:45
Телепазарен прозорец
10:00
10:00 Спорт по ТВ1 (п.)
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
12:15
"Музикална академия"
14:00
"ДЕМОКРАЦИЯТА" - (п.)
15:00
"Viva la Musica!"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
"Viva la Musica!"
17:00
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
18:50
Баскетбол: Балкан -Ботевград, България - АЛБА Фехервар, Унгария, FIBA cup
21:00
"Viva La Musica"
22:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
23:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (п)
Вторник, 20.02
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
Документален филм
02:30
"Музикална академия"
04:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
10:00
Документален филм
10:30
"Златен кукер"
11:30
"Viva la Musica!"
13:00
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (п.)
13:30
"Моята улица" - документална поредица на ТВ1 (от архива)
13:45
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Телепазарен прозорец
16:45
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
"Viva La Musica!"
19:00
"Коментарът"
19:15
"Петолиния" - музикален микс
19:30
"Галерия" - в света на изкуството (архив)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
Спорт по ТВ1 (премиера)
22:00
"Петолиния" - музикален микс
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов" (п.)
23:30
"Viva la Musica!"
Понеделник, 19.02
00:00
"Viva la Musica!"
02:30
Документален филм
03:00
"Музикална академия"
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:00
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
10:00
Избрано от "Свободна Европа"
10:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
12:00
футбол: България - Сърбия, Европейска квалификация до 19 години (повторение)
14:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (от архива)
15:00
"Музикална академия"
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:30
"Петолиния" - музикален микс
18:00
"ДЕМОКРАЦИЯТА" - на живо от студиото на ТВ1
19:00
"Петолиния" - музикален микс
19:30
"Енергията" с Антоан Николов (повторение)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"МЛАДИТЕ по TV1" - телевизионна сцена за млади музиканти (п.)
21:20
Българска популярна музика
22:30
"Viva la Musica!"
Неделя, 18.02
00:00
"Viva la Musica!"
03:00
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
04:00
"Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
Документален филм
09:00
"Viva la Musica!"
11:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (п.)
12:00
Телепазарен прозорец
12:15
"Петолиния"
12:30
"Пътят"- авторско предаване
14:00
Бокс - Купа "Странджа" - финали, пряко излъчване
20:00
"Златен кукер"
21:00
"Viva la Musica!"
22:00
Документален филм
23:00
"Viva la Musica!"
Събота, 17.02
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
"Музикална академия"
04:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
09:00
"Петолиния" - музикален микс
09:15
Телепазарен прозорец
09:30
"Viva la Musica!"
10:30
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (п.)
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Галерия" - в света на изкуство с ТВ1 (премиера)
12:30
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
13:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (п.)
14:30
Българска популярна музика
15:00
Избрано от "Свободна Европа"
15:30
Документален филм
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
"Съботно настроение"
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Българско документално кино
19:00
"Ключ Сол" - час за класика
20:30
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
21:30
"МЛАДИТЕ по TV1" - телевизионна сцена за млади музиканти /п./
22:00
Българска популярна музика
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов (п.)
23:30
"Петолиния" - музикален микс
Петък, 16.02
00:00
"Viva la Musica!"
04:00
Документален филм
04:30
"Viva la Musica!"
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:30
"Младите по ТВ1" - повторение
10:00
"Viva la Musica!"
12:15
Телепазарен прозорец
12:30
"ДЕМОКРАЦИЯТА" (п.)
13:30
Спорт по ТВ1 (п.)
14:30
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
19:00
"Viva la Musica!"
19:30
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (премиера)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"Шоуто на Боби Ваклинов" (премиера)
22:00
"Петолиния" - музикален микс
22:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (премиера)
23:30
"Петолиния" - музикален микс
Четвъртък, 15.02
00:00
"Viva la Musica!"
04:00
"Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
04:30
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
05:30
"Петолиния" - музикален микс
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
Българско документално кино
09:00
"Viva la Musica!"
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (от архива)
13:00
Баскетбол: Балкан -Ботевград, България - АЛБА Фехервар, Унгария, FIBA cup (повторение)
15:00
"Златен кукер"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Телепазарен прозорец
16:45
"Петолиния" - музикален микс
17:00
"Галерия" - в света на изкуството с ТВ1 (п.)
17:30
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
19:00
"Viva La Musica!"
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"Премиера по ТВ1"
22:30
"Viva la Musica!"
Сряда, 14.02
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
"Музикална академия"
04:30
"Анфас" - повторения от изминалия сезон
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:45
Телепазарен прозорец
10:00
10:00 Спорт по ТВ1 (п.)
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
12:15
"Музикална академия"
14:00
"ДЕМОКРАЦИЯТА" - (п.)
15:00
"Viva la Musica!"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
"Viva la Musica!"
17:00
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
18:50
Баскетбол: Балкан -Ботевград, България - АЛБА Фехервар, Унгария, FIBA cup
21:00
"Viva La Musica"
22:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
23:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (п)
Вторник, 13.02
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
Документален филм
02:30
"Музикална академия"
04:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
10:00
Документален филм
10:30
"Златен кукер"
11:30
"Viva la Musica!"
13:00
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (п.)
13:30
"Моята улица" - документална поредица на ТВ1 (от архива)
13:45
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Телепазарен прозорец
16:45
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
"Viva La Musica!"
19:00
"Коментарът"
19:15
"Петолиния" - музикален микс
19:30
"Галерия" - в света на изкуството (архив)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
Спорт по ТВ1 (премиера)
22:00
"Петолиния" - музикален микс
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов" (п.)
23:30
"Viva la Musica!"
Понеделник, 12.02
00:00
"Viva la Musica!"
02:30
Документален филм
03:00
"Музикална академия"
05:00
"Пътят" - предаване за всички търсещи по всички пътища (п.)
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:00
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
10:00
Избрано от "Свободна Европа"
10:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
12:00
футбол: България - Сърбия, Европейска квалификация до 19 години (повторение)
14:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (от архива)
15:00
"Музикална академия"
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:30
"Петолиния" - музикален микс
18:00
"ДЕМОКРАЦИЯТА" - на живо от студиото на ТВ1
19:00
"Петолиния" - музикален микс
19:30
"Енергията" с Антоан Николов (повторение)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"МЛАДИТЕ по TV1" - телевизионна сцена за млади музиканти (п.)
21:20
Българска популярна музика
22:30
"Viva la Musica!"
Неделя, 11.02
00:00
"Viva la Musica!"
03:00
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
04:00
"Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
Документален филм
09:00
"Viva la Musica!"
11:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (п.)
12:00
Телепазарен прозорец
12:15
"Петолиния"
12:30
"Пътят"- авторско предаване
14:00
Бокс - Купа "Странджа" - финали, пряко излъчване
20:00
"Златен кукер"
21:00
"Viva la Musica!"
22:00
Документален филм
23:00
"Viva la Musica!"
Събота, 10.02
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
"Музикална академия"
04:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
09:00
"Петолиния" - музикален микс
09:15
Телепазарен прозорец
09:30
"Viva la Musica!"
10:30
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (п.)
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Галерия" - в света на изкуство с ТВ1 (премиера)
12:30
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
13:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (п.)
14:30
Българска популярна музика
15:00
Избрано от "Свободна Европа"
15:30
Документален филм
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
"Съботно настроение"
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Българско документално кино
19:00
"Ключ Сол" - час за класика
20:30
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
21:30
"МЛАДИТЕ по TV1" - телевизионна сцена за млади музиканти /п./
22:00
Българска популярна музика
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов (п.)
23:30
"Петолиния" - музикален микс
Петък, 9.02
00:00
"Viva la Musica!"
04:00
Документален филм
04:30
"Viva la Musica!"
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:30
"Младите по ТВ1" - повторение
10:00
"Viva la Musica!"
12:15
Телепазарен прозорец
12:30
"ДЕМОКРАЦИЯТА" (п.)
13:30
Спорт по ТВ1 (п.)
14:30
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
19:00
"Viva la Musica!"
19:30
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (премиера)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"Шоуто на Боби Ваклинов" (премиера)
22:00
"Петолиния" - музикален микс
22:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (премиера)
23:30
"Петолиния" - музикален микс
Четвъртък, 8.02
00:00
"Viva la Musica!"
04:00
"Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
04:30
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
05:30
"Петолиния" - музикален микс
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
Българско документално кино
09:00
"Viva la Musica!"
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (от архива)
13:00
Баскетбол: Балкан -Ботевград, България - АЛБА Фехервар, Унгария, FIBA cup (повторение)
15:00
"Златен кукер"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Телепазарен прозорец
16:45
"Петолиния" - музикален микс
17:00
"Галерия" - в света на изкуството с ТВ1 (п.)
17:30
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
19:00
"Viva La Musica!"
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"Премиера по ТВ1"
22:30
"Viva la Musica!"
Сряда, 7.02
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
"Музикална академия"
04:30
"Анфас" - повторения от изминалия сезон
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:45
Телепазарен прозорец
10:00
10:00 Спорт по ТВ1 (п.)
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
12:15
"Музикална академия"
14:00
"ДЕМОКРАЦИЯТА" - (п.)
15:00
"Viva la Musica!"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
"Viva la Musica!"
17:00
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
18:50
Баскетбол: Балкан -Ботевград, България - АЛБА Фехервар, Унгария, FIBA cup
21:00
"Viva La Musica"
22:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
23:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (п)
Вторник, 6.02
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
Документален филм
02:30
"Музикална академия"
04:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
10:00
Документален филм
10:30
"Златен кукер"
11:30
"Viva la Musica!"
13:00
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (п.)
13:30
"Моята улица" - документална поредица на ТВ1 (от архива)
13:45
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Телепазарен прозорец
16:45
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
"Viva La Musica!"
19:00
"Коментарът"
19:15
"Петолиния" - музикален микс
19:30
"Галерия" - в света на изкуството (архив)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
Спорт по ТВ1 (премиера)
22:00
"Петолиния" - музикален микс
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов" (п.)
23:30
"Viva la Musica!"
Понеделник, 5.02
00:00
"Viva la Musica!"
02:30
Документален филм
03:00
"Музикална академия"
05:00
"Пътят" - предаване за всички търсещи по всички пътища (п.)
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:00
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
10:00
Избрано от "Свободна Европа"
10:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
12:00
футбол: България - Сърбия, Европейска квалификация до 19 години (повторение)
14:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (от архива)
15:00
"Музикална академия"
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:30
"Петолиния" - музикален микс
18:00
"ДЕМОКРАЦИЯТА" - на живо от студиото на ТВ1
19:00
"Петолиния" - музикален микс
19:30
"Енергията" с Антоан Николов (повторение)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"МЛАДИТЕ по TV1" - телевизионна сцена за млади музиканти (п.)
21:20
Българска популярна музика
22:30
"Viva la Musica!"
Неделя, 4.02
00:00
"Viva la Musica!"
03:00
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
04:00
"Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
Документален филм
09:00
"Viva la Musica!"
11:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (п.)
12:00
Телепазарен прозорец
12:15
"Viva la Musica!"
14:00
Избрано от "Свободна Европа"
14:30
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:00
"Петолиния" - музикален микс
17:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (п.)
18:30
"Галерия" - в света на изкуството с ТВ1 (п.)
19:00
"Viva la Musica!"
20:00
"Златен кукер"
21:00
"Viva la Musica!"
22:00
Документален филм
23:00
"Viva la Musica!"
Събота, 3.02
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
"Музикална академия"
04:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
09:00
"Петолиния" - музикален микс
09:15
Телепазарен прозорец
09:30
"Петолиния" - музикален микс
10:00
"Енергията" с Антоан Николов (п.)
10:30
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (п.)
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Галерия" - в света на изкуство с ТВ1 (премиера)
12:30
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
13:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (п.)
14:30
футбол: България - Сърбия, Европейска квалификация до 19 години
15:00
Избрано от "Свободна Европа"
15:30
Документален филм
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
"Съботно настроение"
18:00
Българско документално кино
19:00
"Ключ Сол" - час за класика
20:30
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (премиера)
21:30
"МЛАДИТЕ по TV1" - телевизионна сцена за млади музиканти /п./
22:00
Българска популярна музика
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов (п.)
23:30
"Петолиния" - музикален микс
Петък, 2.02
00:00
"Viva la Musica!"
04:00
Документален филм
04:30
"Viva la Musica!"
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:30
"Младите по ТВ1" - повторение
10:00
"Viva la Musica!"
12:15
Телепазарен прозорец
12:30
"ДЕМОКРАЦИЯТА" (п.)
13:30
Спорт по ТВ1 (п.)
14:30
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
19:00
"Viva la Musica!"
19:30
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (премиера)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"Шоуто на Боби Ваклинов" (премиера)
22:00
"Петолиния" - музикален микс
22:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (премиера)
23:30
"Петолиния" - музикален микс
Четвъртък, 1.02
00:00
"Viva la Musica!"
04:00
"Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
04:30
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
05:30
"Петолиния" - музикален микс
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
Българско документално кино
09:00
"Viva la Musica!"
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (от архива)
13:00
Баскетбол: Балкан -Ботевград, България - АЛБА Фехервар, Унгария, FIBA cup (повторение)
15:00
"Златен кукер"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Телепазарен прозорец
16:45
"Петолиния" - музикален микс
17:00
"Галерия" - в света на изкуството с ТВ1 (п.)
17:30
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
19:00
"Viva La Musica!"
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"Премиера по ТВ1"
22:30
"Viva la Musica!"
Сряда, 31.01
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
"Музикална академия"
04:30
"Анфас" - повторения от изминалия сезон
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:45
Телепазарен прозорец
10:00
10:00 Спорт по ТВ1 (п.)
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
12:15
"Музикална академия"
14:00
"ДЕМОКРАЦИЯТА" - (п.)
15:00
"Viva la Musica!"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
"Viva la Musica!"
17:00
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
18:50
Баскетбол: Балкан -Ботевград, България - АЛБА Фехервар, Унгария, FIBA cup
21:00
"Viva La Musica"
22:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
23:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (п)
Вторник, 30.01
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
Документален филм
02:30
"Музикална академия"
04:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
10:00
Документален филм
10:30
"Златен кукер"
11:30
"Viva la Musica!"
13:00
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (п.)
13:30
"Моята улица" - документална поредица на ТВ1 (от архива)
13:45
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Телепазарен прозорец
16:45
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
"Viva La Musica!"
19:00
"Коментарът"
19:15
"Петолиния" - музикален микс
19:30
"Галерия" - в света на изкуството (архив)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
Спорт по ТВ1 (премиера)
22:00
"Петолиния" - музикален микс
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов" (п.)
23:30
"Viva la Musica!"
Понеделник, 29.01
00:00
"Viva la Musica!"
02:30
Документален филм
03:00
"Музикална академия"
05:00
"Пътят" - предаване за всички търсещи по всички пътища (п.)
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:00
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
10:00
Избрано от "Свободна Европа"
10:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
12:00
футбол: България - Сърбия, Европейска квалификация до 19 години (повторение)
14:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (от архива)
15:00
"Музикална академия"
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:30
"Петолиния" - музикален микс
18:00
"ДЕМОКРАЦИЯТА" - на живо от студиото на ТВ1
19:00
"Петолиния" - музикален микс
19:30
"Енергията" с Антоан Николов (повторение)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"МЛАДИТЕ по TV1" - телевизионна сцена за млади музиканти (п.)
21:20
Българска популярна музика
22:30
"Viva la Musica!"
Неделя, 28.01
00:00
"Viva la Musica!"
03:00
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
04:00
"Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
Документален филм
09:00
"Viva la Musica!"
11:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (п.)
12:00
Телепазарен прозорец
12:15
"Viva la Musica!"
14:00
Избрано от "Свободна Европа"
14:30
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:00
"Петолиния" - музикален микс
17:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (п.)
18:30
"Галерия" - в света на изкуството с ТВ1 (п.)
19:00
"Viva la Musica!"
20:00
"Златен кукер"
21:00
"Viva la Musica!"
22:00
Документален филм
23:00
"Viva la Musica!"
Събота, 27.01
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
"Музикална академия"
04:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
09:00
"Петолиния" - музикален микс
09:15
Телепазарен прозорец
09:30
"Петолиния" - музикален микс
10:00
"Енергията" с Антоан Николов (п.)
10:30
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (п.)
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Галерия" - в света на изкуство с ТВ1 (премиера)
12:30
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
13:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (п.)
14:30
футбол: България - Сърбия, Европейска квалификация до 19 години
15:00
Избрано от "Свободна Европа"
15:30
Документален филм
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
"Съботно настроение"
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Българско документално кино
19:00
"Ключ Сол" - час за класика
20:30
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (премиера)
21:30
"МЛАДИТЕ по TV1" - телевизионна сцена за млади музиканти /п./
22:00
Българска популярна музика
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов (п.)
23:30
"Петолиния" - музикален микс
Петък, 26.01
00:00
"Viva la Musica!"
04:00
Документален филм
04:30
"Viva la Musica!"
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:30
"Младите по ТВ1" - повторение
10:00
"Viva la Musica!"
12:15
Телепазарен прозорец
12:30
"ДЕМОКРАЦИЯТА" (п.)
13:30
Спорт по ТВ1 (п.)
14:30
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
19:00
"Viva la Musica!"
19:30
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (премиера)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"Шоуто на Боби Ваклинов" (премиера)
22:00
"Петолиния" - музикален микс
22:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (премиера)
23:30
"Петолиния" - музикален микс
Четвъртък, 25.01
00:00
"Viva la Musica!"
04:00
"Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
04:30
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
05:30
"Петолиния" - музикален микс
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
Българско документално кино
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (от архива)
13:00
Баскетбол: Балкан -Ботевград, България - АЛБА Фехервар, Унгария, FIBA cup (повторение)
15:00
"Златен кукер"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Телепазарен прозорец
16:45
"Петолиния" - музикален микс
17:00
"Галерия" - в света на изкуството с ТВ1 (п.)
17:30
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
19:00
"Viva La Musica!"
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"Премиера по ТВ1"
22:30
"Viva la Musica!"
Сряда, 24.01
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
"Музикална академия"
04:30
"Анфас" - повторения от изминалия сезон
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:45
Телепазарен прозорец
10:00
10:00 Спорт по ТВ1 (п.)
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
12:15
"Музикална академия"
14:00
"ДЕМОКРАЦИЯТА" - (п.)
15:00
"Viva la Musica!"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
"Viva la Musica!"
17:00
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
18:50
Баскетбол: Балкан -Ботевград, България - АЛБА Фехервар, Унгария, FIBA cup
21:00
"Viva La Musica"
22:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
23:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (п)
Вторник, 23.01
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
Документален филм
02:30
"Музикална академия"
04:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
10:00
Документален филм
10:30
"Златен кукер"
11:30
"Viva la Musica!"
13:00
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (п.)
13:30
"Моята улица" - документална поредица на ТВ1 (от архива)
13:45
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Телепазарен прозорец
16:45
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
"Viva La Musica!"
19:00
"Коментарът"
19:15
"Петолиния" - музикален микс
19:30
"Галерия" - в света на изкуството (архив)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
Спорт по ТВ1 (премиера)
22:00
"Петолиния" - музикален микс
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов" (п.)
23:30
"Viva la Musica!"
Понеделник, 22.01
00:00
"Viva la Musica!"
02:30
Документален филм
03:00
"Музикална академия"
05:00
"Пътят" - предаване за всички търсещи по всички пътища (п.)
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:00
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
10:00
Избрано от "Свободна Европа"
10:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
12:00
футбол: България - Сърбия, Европейска квалификация до 19 години (повторение)
14:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (от архива)
15:00
"Музикална академия"
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:30
"Петолиния" - музикален микс
18:00
"ДЕМОКРАЦИЯТА" - на живо от студиото на ТВ1
19:30
"Енергията" с Антоан Николов (повторение)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"МЛАДИТЕ по TV1" - телевизионна сцена за млади музиканти (п.)
21:20
Българска популярна музика
22:30
"Viva la Musica!"
Неделя, 21.01
00:00
"Viva la Musica!"
03:00
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
04:00
"Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
Документален филм
09:00
"Viva la Musica!"
11:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (п.)
12:00
Телепазарен прозорец
12:15
"Viva la Musica!"
14:00
Избрано от "Свободна Европа"
14:30
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:00
"Петолиния" - музикален микс
17:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (п.)
18:30
"Галерия" - в света на изкуството с ТВ1 (п.)
19:00
"Viva la Musica!"
20:00
"Златен кукер"
21:00
"Viva la Musica!"
22:00
Документален филм
23:00
"Viva la Musica!"
Събота, 20.01
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
"Музикална академия"
04:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
09:00
"Петолиния" - музикален микс
09:15
Телепазарен прозорец
09:30
"Петолиния" - музикален микс
10:00
"Енергията" с Антоан Николов (п.)
10:30
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (п.)
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Галерия" - в света на изкуство с ТВ1 (премиера)
12:30
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
13:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (п.)
14:30
футбол: България - Сърбия, Европейска квалификация до 19 години
15:00
Избрано от "Свободна Европа"
15:30
Документален филм
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
"Съботно настроение"
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Българско документално кино
19:00
"Ключ Сол" - час за класика
20:30
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (премиера)
21:30
"МЛАДИТЕ по TV1" - телевизионна сцена за млади музиканти /п./
22:00
Българска популярна музика
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов (п.)
23:30
"Петолиния" - музикален микс
Петък, 19.01
00:00
"Viva la Musica!"
04:00
Документален филм
04:30
"Viva la Musica!"
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:30
"Младите по ТВ1" - повторение
10:00
"Viva la Musica!"
12:15
Телепазарен прозорец
12:30
"ДЕМОКРАЦИЯТА" (п.)
13:30
Спорт по ТВ1 (п.)
14:30
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
19:00
"Viva la Musica!"
19:30
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (премиера)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"Шоуто на Боби Ваклинов" (премиера)
22:00
"Петолиния" - музикален микс
22:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (премиера)
23:30
"Петолиния" - музикален микс
Четвъртък, 18.01
00:00
"Viva la Musica!"
04:00
"Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
04:30
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
05:30
"Петолиния" - музикален микс
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
Българско документално кино
09:00
"Viva la Musica!"
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (от архива)
13:00
Баскетбол: Балкан -Ботевград, България - АЛБА Фехервар, Унгария, FIBA cup (повторение)
15:00
"Златен кукер"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Телепазарен прозорец
16:45
"Петолиния" - музикален микс
17:00
"Галерия" - в света на изкуството с ТВ1 (п.)
17:30
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
19:00
"Viva La Musica!"
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"Премиера по ТВ1"
22:30
"Viva la Musica!"
Сряда, 17.01
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
"Музикална академия"
04:30
"Анфас" - повторения от изминалия сезон
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:45
Телепазарен прозорец
10:00
10:00 Спорт по ТВ1 (п.)
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
12:15
"Музикална академия"
14:00
"ДЕМОКРАЦИЯТА" - (п.)
15:00
"Viva la Musica!"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
"Viva la Musica!"
17:00
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
18:50
Баскетбол: Балкан -Ботевград, България - АЛБА Фехервар, Унгария, FIBA cup
21:00
"Viva La Musica"
22:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
23:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (п)
Вторник, 16.01
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
Документален филм
02:30
"Музикална академия"
04:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
10:00
Документален филм
10:30
"Златен кукер"
11:30
"Viva la Musica!"
13:00
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (п.)
13:30
"Моята улица" - документална поредица на ТВ1 (от архива)
13:45
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Телепазарен прозорец
16:45
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
"Viva La Musica!"
19:00
"Коментарът"
19:15
"Петолиния" - музикален микс
19:30
"Галерия" - в света на изкуството (архив)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
Спорт по ТВ1 (премиера)
22:00
"Петолиния" - музикален микс
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов" (п.)
23:30
"Viva la Musica!"
Понеделник, 15.01
00:00
"Viva la Musica!"
02:30
Документален филм
03:00
"Музикална академия"
05:00
"Пътят" - предаване за всички търсещи по всички пътища (п.)
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:00
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
10:00
Избрано от "Свободна Европа"
10:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
12:00
футбол: България - Сърбия, Европейска квалификация до 19 години (повторение)
14:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (от архива)
15:00
"Музикална академия"
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:30
"Петолиния" - музикален микс
18:00
"ДЕМОКРАЦИЯТА" - на живо от студиото на ТВ1
19:00
"Петолиния" - музикален микс
19:30
"Енергията" с Антоан Николов (повторение)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"МЛАДИТЕ по TV1" - телевизионна сцена за млади музиканти (п.)
21:20
Българска популярна музика
22:30
"Viva la Musica!"
Неделя, 14.01
00:00
"Viva la Musica!"
03:00
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
04:00
"Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
Документален филм
09:00
"Viva la Musica!"
11:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (п.)
12:00
Телепазарен прозорец
12:15
"Viva la Musica!"
14:00
Избрано от "Свободна Европа"
14:30
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:00
"Петолиния" - музикален микс
17:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (п.)
18:30
"Галерия" - в света на изкуството с ТВ1 (п.)
19:00
"Viva la Musica!"
20:00
"Златен кукер"
21:00
"Viva la Musica!"
22:00
Документален филм
23:00
"Viva la Musica!"
Събота, 13.01
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
"Музикална академия"
04:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
09:00
"Петолиния" - музикален микс
09:15
Телепазарен прозорец
09:30
"Петолиния" - музикален микс
10:00
"Енергията" с Антоан Николов (п.)
10:30
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (п.)
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Галерия" - в света на изкуство с ТВ1 (премиера)
12:30
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
13:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (п.)
14:30
футбол: България - Сърбия, Европейска квалификация до 19 години
15:00
Избрано от "Свободна Европа"
15:30
Документален филм
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
"Съботно настроение"
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Българско документално кино
19:00
"Ключ Сол" - час за класика
20:30
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (премиера)
21:30
"МЛАДИТЕ по TV1" - телевизионна сцена за млади музиканти /п./
22:00
Българска популярна музика
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов (п.)
23:30
"Петолиния" - музикален микс
Петък, 12.01
00:00
"Viva la Musica!"
04:00
Документален филм
04:30
"Viva la Musica!"
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:30
"Младите по ТВ1" - повторение
10:00
"Viva la Musica!"
12:15
Телепазарен прозорец
12:30
"ДЕМОКРАЦИЯТА" (п.)
13:30
Спорт по ТВ1 (п.)
14:30
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
19:00
"Viva la Musica!"
19:30
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (премиера)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"Шоуто на Боби Ваклинов" (премиера)
22:00
"Петолиния" - музикален микс
22:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (премиера)
23:30
"Петолиния" - музикален микс
Четвъртък, 11.01
00:00
"Viva la Musica!"
04:00
"Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
04:30
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
05:30
"Петолиния" - музикален микс
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
Българско документално кино
09:00
"Viva la Musica!"
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (от архива)
13:00
Баскетбол: Балкан -Ботевград, България - АЛБА Фехервар, Унгария, FIBA cup (повторение)
15:00
"Златен кукер"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Телепазарен прозорец
16:45
"Петолиния" - музикален микс
17:00
"Галерия" - в света на изкуството с ТВ1 (п.)
17:30
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
19:00
"Viva La Musica!"
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"Премиера по ТВ1"
22:30
"Viva la Musica!"
Сряда, 10.01
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
"Музикална академия"
04:30
"Анфас" - повторения от изминалия сезон
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:45
Телепазарен прозорец
10:00
10:00 Спорт по ТВ1 (п.)
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
12:15
"Музикална академия"
14:00
"ДЕМОКРАЦИЯТА" - (п.)
15:00
"Viva la Musica!"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
"Viva la Musica!"
17:00
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
18:50
Баскетбол: Балкан -Ботевград, България - АЛБА Фехервар, Унгария, FIBA cup
21:00
"Viva La Musica"
22:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
23:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (п)
Вторник, 9.01
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
Документален филм
02:30
"Музикална академия"
04:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
10:00
Документален филм
10:30
"Златен кукер"
11:30
"Viva la Musica!"
13:00
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (п.)
13:30
"Моята улица" - документална поредица на ТВ1 (от архива)
13:45
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Телепазарен прозорец
16:45
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
"Viva La Musica!"
19:00
"Коментарът"
19:15
"Петолиния" - музикален микс
19:30
"Галерия" - в света на изкуството (архив)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
Спорт по ТВ1 (премиера)
22:00
"Петолиния" - музикален микс
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов" (п.)
23:30
"Viva la Musica!"
Понеделник, 8.01
00:00
"Viva la Musica!"
02:30
Документален филм
03:00
"Музикална академия"
05:00
"Пътят" - предаване за всички търсещи по всички пътища (п.)
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:00
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
10:00
Избрано от "Свободна Европа"
10:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
12:00
футбол: България - Сърбия, Европейска квалификация до 19 години (повторение)
14:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (от архива)
15:00
"Музикална академия"
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:30
"Петолиния" - музикален микс
18:00
"ДЕМОКРАЦИЯТА" - на живо от студиото на ТВ1
19:00
"Петолиния" - музикален микс
19:30
"Енергията" с Антоан Николов (повторение)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"МЛАДИТЕ по TV1" - телевизионна сцена за млади музиканти (п.)
21:20
Българска популярна музика
22:30
"Viva la Musica!"
Неделя, 7.01
00:00
"Viva la Musica!"
03:00
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
04:00
"Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
Документален филм
09:00
"Viva la Musica!"
11:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (п.)
12:00
Телепазарен прозорец
12:15
"Viva la Musica!"
14:00
Избрано от "Свободна Европа"
14:30
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:00
"Петолиния" - музикален микс
17:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (п.)
18:30
"Галерия" - в света на изкуството с ТВ1 (п.)
19:00
"Viva la Musica!"
20:00
"Златен кукер"
21:00
"Viva la Musica!"
22:00
Документален филм
23:00
"Viva la Musica!"
Събота, 6.01
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
"Музикална академия"
04:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
09:00
"Петолиния" - музикален микс
09:15
Телепазарен прозорец
09:30
"Петолиния" - музикален микс
10:00
"Енергията" с Антоан Николов (п.)
10:30
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (п.)
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Галерия" - в света на изкуство с ТВ1 (премиера)
12:30
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
13:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (п.)
14:30
футбол: България - Сърбия, Европейска квалификация до 19 години
15:00
Избрано от "Свободна Европа"
15:30
Документален филм
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
"Съботно настроение"
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Българско документално кино
19:00
"Ключ Сол" - час за класика
20:30
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (премиера)
21:30
"МЛАДИТЕ по TV1" - телевизионна сцена за млади музиканти /п./
22:00
Българска популярна музика
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов (п.)
23:30
"Петолиния" - музикален микс
Петък, 5.01
00:00
"Viva la Musica!"
04:00
Документален филм
04:30
"Viva la Musica!"
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:30
"Младите по ТВ1" - повторение
10:00
"Viva la Musica!"
12:15
Телепазарен прозорец
12:30
"ДЕМОКРАЦИЯТА" (п.)
13:30
Спорт по ТВ1 (п.)
14:30
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
19:00
"Viva la Musica!"
19:30
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (премиера)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"Шоуто на Боби Ваклинов" (премиера)
22:00
"Петолиния" - музикален микс
22:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (премиера)
23:30
"Петолиния" - музикален микс
Четвъртък, 4.01
00:00
"Viva la Musica!"
04:00
"Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
04:30
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
05:30
"Петолиния" - музикален микс
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
Българско документално кино
09:00
"Viva la Musica!"
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (от архива)
13:00
Баскетбол: Балкан -Ботевград, България - АЛБА Фехервар, Унгария, FIBA cup (повторение)
15:00
"Златен кукер"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Телепазарен прозорец
16:45
"Петолиния" - музикален микс
17:00
"Галерия" - в света на изкуството с ТВ1 (п.)
17:30
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
19:00
"Viva La Musica!"
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"Премиера по ТВ1"
22:30
"Viva la Musica!"
Сряда, 3.01
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
"Музикална академия"
04:30
"Анфас" - повторения от изминалия сезон
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:45
Телепазарен прозорец
10:00
10:00 Спорт по ТВ1 (п.)
11:00
"Viva la Musica!"
12:00
"Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
12:15
"Музикална академия"
14:00
"ДЕМОКРАЦИЯТА" - (п.)
15:00
"Viva la Musica!"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
"Viva la Musica!"
17:00
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Документален филм
18:50
Баскетбол: Балкан -Ботевград, България - АЛБА Фехервар, Унгария, FIBA cup
21:00
"Viva La Musica"
22:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
23:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (п)
Вторник, 2.01
00:00
"Viva la Musica!"
02:00
Документален филм
02:30
"Музикална академия"
04:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
10:00
Документален филм
10:30
"Златен кукер"
11:30
"Viva la Musica!"
13:00
"Брандовете на България" с водещ Мария Василева (п.)
13:30
"Моята улица" - документална поредица на ТВ1 (от архива)
13:45
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Телепазарен прозорец
16:45
Документален филм
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
"Viva La Musica!"
19:00
"Коментарът"
19:15
"Петолиния" - музикален микс
19:30
"Галерия" - в света на изкуството (архив)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
Спорт по ТВ1 (премиера)
22:00
"Петолиния" - музикален микс
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов" (п.)
23:30
"Viva la Musica!"
Понеделник, 1.01
00:00
"Viva la Musica!"
02:30
Документален филм
03:00
"Музикална академия"
05:00
"Пътят" - предаване за всички търсещи по всички пътища (п.)
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"
09:00
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
10:00
Избрано от "Свободна Европа"
10:30
"Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
12:00
футбол: България - Сърбия, Европейска квалификация до 19 години (повторение)
14:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (от архива)
15:00
"Музикална академия"
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:30
"Петолиния" - музикален микс
18:00
"ДЕМОКРАЦИЯТА" - на живо от студиото на ТВ1
19:00
"Петолиния" - музикален микс
19:30
"Енергията" с Антоан Николов (повторение)
20:00
"Денят с Веселин Дремджиев"
21:00
"МЛАДИТЕ по TV1" - телевизионна сцена за млади музиканти (п.)
21:20
Българска популярна музика
22:30
"Viva la Musica!"
Неделя, 31.12
00:00
"Viva la Musica!"
03:00
"Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
04:00
"Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
07:15
"Събуди се с усмивка"
08:00
Документален филм
09:00
"Viva la Musica!"
11:00
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (п.)
12:00
Телепазарен прозорец
12:15
"Viva la Musica!"
14:00
Избрано от "Свободна Европа"
14:30
"Музикална академия"
16:00
"21 тайни за медитация с Константин Драгов"
16:30
Документален филм
17:00
"Петолиния" - музикален микс
17:30
"Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (п.)
18:30
"Галерия" - в света на изкуството с ТВ1 (п.)
19:00
"Viva la Musica!"
20:00
"Златен кукер"
21:00
"Viva la Musica!"
22:00
Документален филм
23:00
"Viva la Musica!"
Събота, 30.12
17:45
"Петолиния" - музикален микс
18:00
Българско документално кино
19:00
"Ключ Сол" - час за класика
20:30
"Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (премиера)
21:30
"МЛАДИТЕ по TV1" - телевизионна сцена за млади музиканти /п./
22:00
Българска популярна музика
22:30
"Шоуто на Боби Ваклинов (п.)
23:30
"Петолиния" - музикален микс
* Часовете в програмата са в часова зона GMT+2
Устройства
E-mail:
Парола:
Запомни ме
Вход
Забравена парола
Регистрация
E-mail:
Текст:
Изпрати