Този канал изисква абонамент
Телевизия "7/8 ТV" се предлага с допълнителен абонамент от €0.40/месец. Можете да я добавите до края на основния си абонамент (
) срещу €
.
Добави
Затвори
Този канал изисква абонамент
Моля абонирайте се или гледайте безплатните канали, отбелязани с надпис БЕЗПЛАТЕН.
Абонирай се
Гледай безплатно
ГЛЕДАЙ ТЕЛЕВИЗИЯ
В МОМЕНТА...
ПРОГРАМАТА
НА ЗАПИС
АБОНАМЕНТ
ПОМОЩ
Ако поради закъснение в програмата записът свърши преди края на предаването, то продължава в следващото.
На запис
Търси
Изберете програма и предаване
БНТ 1
bTV
bTV HD
Нова Телевизия HD
Kino Nova
Diema
bTV Comedy HD
bTV Cinema HD
bTV Action
bTV Action HD
MovieStar
7/8 TV HD
Kanal 3
БНТ 2
БНТ 3
БНТ 4
Cinemania
Nostalgia
Diema Family
bTV Story HD
Евроком
TV1 HD
Bulgaria OnAir
The World
RING
Петък, 29.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
Четвъртък, 28.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Есента на демона" (премиера) - сериал
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Сряда, 27.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Вторник, 26.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Понеделник, 25.03
01:10
"Операция: Дезинформация" - с уч. на Колин Фърт, Матю Макфейдън, Джейсън Айзъкс и др.
03:20
"Някой, някъде там" - с уч. на Марли Колинс, Адам Холик, Джей Брайтуайт и др. /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Като две капки вода" (нов сезон) - музикално шоу
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Неделя, 24.03
00:00
"Прецакването" - с уч. на Едуард Нортън, Марлон Брандо, Анджела Басет и др.
02:15
"Синьо увлечение" - с уч. на Кейт Босуърт, Матю Дейвис, Саное Лейк и др. /п/
03:50
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20 /п/
04:40
"Сладко за двама" - с уч. на Брук Невин, Карло Маркс, Анджела Галупо и др. /п/
06:00
"Иконостас"
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Достойна за принц" (премиера) - с уч. на Джонатан Келц, Мелинда Майкъл, Таня Кларк и др.
14:15
"Някой, някъде там" (премиера) - с уч. на Марли Колинс, Адам Холик, Джей Брайтуайт и др.
16:00
"Да хванеш гората" - документална поредица на Галя Щърбева
16:30
"На фокус с Лора Крумова" - публицистично токшоу
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:40
На фокус след новините
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
23:00
"Внедрени в час 2" - с уч. на Чанинг Тейтъм, Айс Кюб, Питър Стормеър и др.
Събота, 23.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:30
"Не ме оставяй" - сериен филм /п/
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
Темата на NOVA
13:00
"Островът на Ним" - с уч. на Джоди Фостър, Абигейл Бреслин, Майкъл Кармен и др.
15:00
"Синьо увлечение" - с уч. на Кейт Босуърт, Матю Дейвис, Саное Лейк и др.
17:00
"Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
18:00
"Ничия земя" - предаване
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Смокинг" - с уч. на Дженифър Лав Хюит, Деби Мазар, Романи Малко и др.
Петък, 22.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Любовни афери" (премиера) - документално риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Четвъртък, 21.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Есента на демона" (премиера) - сериал
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Сряда, 20.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 12
Вторник, 19.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 12
Понеделник, 18.03
01:10
"Домино" - с уч. на Николай Костер-Валдау, Карис ван Хоутен, Гай Пиърс и др.
02:40
"Просто кажи "да" - с уч. на Ейми Дъглас, Джордан Сандърс, Джейн Румбауа и др. /п/
04:40
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20 /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Като две капки вода" (нов сезон) - музикално шоу
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 12
Неделя, 17.03
00:10
"Информаторът" - с уч. на Джоел Кинаман, Клайв Оуен, Розамунд Пайк и др.
02:30
"Двете страни на чудесата" - с уч. на Анджелина Джоли, Дейвид Ойелоуо, Гугу Мбата-Роу и др. /п/
03:50
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20 /п/
04:40
"Кралско сърце" - с уч. на Джеймс Бролин, Синди Бъзби, Андрю Купър и др. /п/
06:00
"Иконостас"
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Сладко за двама" (премиера) - с уч. на Брук Невин, Карло Маркс, Джон Макларън и др.
14:15
"Просто кажи "да" (премиера) - с уч. на Ейми Дъглас, Джордан Сандърс, Джейн Румбауа и др.
16:00
"Да хванеш гората" - документална поредица на Галя Щърбева
16:30
"На фокус с Лора Крумова" - публицистично токшоу
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:40
На фокус след новините
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
23:00
"Внедрени в час" - с уч. на Джона Хил, Чанинг Тейтъм, Айс Кюб и др.
Събота, 16.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 1
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:30
"Не ме оставяй" - сериен филм /п/
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
Темата на NOVA
13:00
"Хотел за кучета" - с уч. на Ема Робъртс, Лиса Кудроу, Трой Джентъл и др.
15:00
"Двете страни на чудесата" - с уч. на Анджелина Джоли, Дейвид Ойелоуо, Гугу Мбата-Роу и др.
17:00
"Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
18:00
"Ничия земя" - предаване
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"БСП - Бесни Страшни Пенсии" - с уч. на Брус Уилис, Морган Фрийман, Карл Ърбан и др.
Петък, 15.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 1
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Любовни афери" (премиера) - документално риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 12
Четвъртък, 14.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 1
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Есента на демона" (премиера) - сериал
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 12
Сряда, 13.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 1
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 12
Вторник, 12.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 1
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" (премиера) - сериен филм
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 12
Понеделник, 11.03
01:00
"Охрана" - с уч. на Антонио Бандерас, Бен Кингсли, Кунг Лий и др.
02:40
"Лъжичка любов" - с уч. на Тара Уилсън, Матю Макаул, Дана Стоутенберг и др. /п/
04:40
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20 /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Като две капки вода" (нов сезон) - музикално шоу
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 12
Неделя, 10.03
02:00
"Познай кой" - с уч. на Аштън Къчър, Бърни Мак, Джудит Скот и др. /п/
03:50
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20 /п/
04:40
"Бейб в града" - с уч. на Джеймс Кромуел, Магда Шубански, Мери Стейн, Мики Руни и др. /п/
06:00
"Иконостас"
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Кралско сърце" - с уч. на Джеймс Бролин, Синди Бъзби, Андрю Купър и др.
14:15
"Лъжичка любов" (премиера) - с уч. на Тара Уилсън, Матю Макаул, Дана Стоутенберг и др.
16:00
"Да хванеш гората" - документална поредица на Галя Щърбева
16:30
"На фокус с Лора Крумова" - публицистично токшоу
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:40
На фокус след новините
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
23:00
Треска за Оскари
Събота, 9.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 1
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:30
"Не ме оставяй" - сериен филм /п/
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
Темата на NOVA
13:00
"Бейб в града" - с уч. на Джеймс Кромуел, Магда Шубански, Мери Стейн, Мики Руни и др.
15:00
"Познай кой" - с уч. на Аштън Къчър, Бърни Мак, Джудит Скот и др.
17:00
"Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
18:00
"Ничия земя" - предаване
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Кралят на скорпионите" - с уч. на Дуейн Джонсън, Стивън Бранд, Майкъл Кларк Дънкън, Кели Хю и др.
23:50
"Ангелите на Чарли: Газ до дупка" - с уч. на Дрю Баримор, Камерън Диас, Луси Лиу и др.
Петък, 8.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 1
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Любовни афери" (премиера) - документално риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 12
Четвъртък, 7.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 1
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Есента на демона" (премиера) - сериал
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 12
Сряда, 6.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 1
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 12
Вторник, 5.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 1
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Принцът от мечтите" - с уч. на Меган Парк, Джонатан Келц, Кейла Уолъс и др. /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 12
Понеделник, 4.03
01:00
"Любов, сватби и други бедствия" - с уч. на Даян Кийтън, Джеръми Айрънс, Маги Грейс и др.
02:45
"Неочаквани срещи" - с уч. на Кели Макнийл, Кайл Ледърбъри, Пол Шърман и др. /п/
04:40
"Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA /п/
05:20
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20 /п/
06:00
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
07:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Принцът от мечтите" - с уч. на Меган Парк, Джонатан Келц, Кейла Уолъс и др.
14:15
"Магията на барбекюто" (премиера) - с уч. на Тори Андерсън, Кори Севиър, Нора МакЛелан и др.
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Като две капки вода" (нов сезон) - музикално шоу
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 12
Неделя, 3.03
00:00
"Ангелите на Чарли" - с уч. на Камерън Диас, Дрю Баримор, Сам Рокуел и др.
01:40
"Следващото карате хлапе" - с уч. на Пат Морита, Хилари Суонк, Майкъл Айрънсайд и др. /п/
03:50
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20 /п/
04:40
"Повикът на любовта" - с уч. на Лия Пайпс, Рик Маламбри, Линдзи Уогнър и др. /п/
06:00
"Иконостас"
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
07:30
"Събуди се" - предаване
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Нощ на звездите" - спектакъл
14:00
"Неочаквани срещи" (премиера) - с уч. на Кели Макнийл, Кайл Ледърбъри, Пол Шърман и др.
16:00
"Да хванеш гората" - документална поредица на Галя Щърбева
16:30
"На фокус с Лора Крумова" - публицистично токшоу
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
23:00
"Останалото е пепел" (премиера) - с уч. на Асен Блатечки, Диляна Попова, Бен Крос, Нейтън Купър, Свежен Младенов и др.
Събота, 2.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 1
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:30
"Не ме оставяй" - сериен филм /п/
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Следващото карате хлапе" - с уч. на Пат Морита, Хилари Суонк, Майкъл Айрънсайд и др.
14:40
"Добра година" - с уч. на Ръсел Кроу, Аби Корниш, Албърт Фини, Марион Котияр и др.
17:00
"Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
18:00
"Ничия земя" - предаване
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Пепел върху слънцето" (премиера) - с уч. на Юлиан Вергов, Силвия Петкова, Анастасия Лютова, Александър Калинов и др.
Петък, 1.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 1
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Любовни афери" (премиера) - документално риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 12
Четвъртък, 29.02
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 1
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Есента на демона" (премиера) - сериал
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 12
Сряда, 28.02
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 1
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 12
Вторник, 27.02
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 1
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 12
Понеделник, 26.02
01:00
"Съюзени" - с уч. на Брад Пит, Марион Котияр, Джаред Харис и др.
03:10
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20 /п/
04:00
"Сърца във вятъра" - с уч. на Джесика Лаундс, Кристофър Ръсел, Дона Бенедикто и др. /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Като две капки вода" (нов сезон) - музикално шоу
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 12
Неделя, 25.02
00:40
"Z-та световна война" - с уч. на Брад Пит, Матю Фокс, Дейвид Андрюс и др.
02:30
"Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA /п/
03:50
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18 /п/
04:40
"Къщата на спомените" - с уч. на Линдзи Уогнър, Адам Кауфман, Брус Бокслайтнър и др. /п/
06:00
"Иконостас"
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Повикът на любовта" - с уч. на Лия Пайпс, Рик Маламбри, Линдзи Уогнър и др.
14:15
"Сърца във вятъра" (премиера) - с уч. на Джесика Лаундс, Кристофър Ръсел, Дона Бенедикто и др.
16:00
"Да хванеш гората" - документална поредица на Галя Щърбева
16:30
"На фокус с Лора Крумова" - публицистично токшоу
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:40
На фокус след новините
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
23:00
"Туристът " - с уч. на Джони Деп, Анджелина Джоли, Тимъти Далтън и др.
Събота, 24.02
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 1
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:30
"Не ме оставяй" - сериен филм /п/
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
Темата на NOVA
13:00
"Браво, момчето ми!" - с уч. на Адам Сандлър, Анди Самбърг, Лейтън Мийстър и др.
15:10
"Феята на зъбките 2" - с уч. на Лари Кейбъл Гай, Ерин Бют, Джон Конър и др.
17:00
"Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
18:00
"Ничия земя" - предаване
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Терминатор: Мрачна съдба" (премиера) - с уч. на Линда Хамилтън, Арнолд Шварценегер, Макензи Дейвис и др.
Петък, 23.02
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 4
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Любовни афери" (премиера) - документално риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11
Четвъртък, 22.02
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 4
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11
Сряда, 21.02
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 4
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11
Вторник, 20.02
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 4
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11
Понеделник, 19.02
01:50
"Заплащането" - с уч. на Бен Афлек, Пол Джамати, Джо Мортън и др.
04:00
"Любов под маслиненото дърво" - с уч. на Тори Андерсън, Бен Холингсуърт, Гардинър Милър и др. /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Като две капки вода" (нов сезон) - музикално шоу
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11
Неделя, 18.02
00:30
"Любовта е опиат" - с уч. на Джейк Гиленхал, Ан Хатауей, Джуди Гриър и др.
03:00
"Лош късмет" - с уч. на Линдзи Лоън, Самира Армстронг, Крис Пайн и др. /п/
04:40
"Втори шанс" - с уч. на Алисън Суини, Грег Вон, Едуард Аснър и др. /п/
06:00
"Иконостас"
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Къщата на спомените" - с уч. на Емили Роуз, Линдзи Уогнър, Брус Бокслайтнър и др.
14:15
"Любов под маслиненото дърво" (премиера) - с уч. на Тори Андерсън, Бен Холингсуърт, Гардинър Милър и др.
16:00
"Да хванеш гората" - документална поредица на Галя Щърбева
16:30
"На фокус с Лора Крумова" - публицистично токшоу
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:40
На фокус след новините
20:00
"Като две капки вода за всяко дете" - музикално шоу
23:00
"Мисията невъзможна: Разпад" - с уч. на Том Круз, Хенри Кавил, Винг Реймс и др.
Събота, 17.02
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 4
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:30
"Не ме оставяй" - сериен филм /п/
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Лош късмет" - с уч. на Линдзи Лоън, Самира Армстронг, Крис Пайн и др.
14:40
"Под небето на Тоскана" - с уч. на Даян Лейн, Раул Бова, Сандра О и др.
17:00
"Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
18:00
"Ничия земя" - предаване
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"Доктор Дулитъл" (премиера) - Робърт Дауни Джуниър, Антонио Бандерас, Майкъл Шийн и др.
22:00
"Терминатор: Генисис" - с уч. на Арнолд Шварценегер, Джейсън Кларк, Емилия Кларк и др.
Петък, 16.02
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 4
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не"(премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
21:00
"Изгубеният град" (премиера) - с уч. на Сандра Бълок, Чанинг Тейтъм, Даниел Радклиф и др.
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11
Четвъртък, 15.02
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 4
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не"(премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11
Сряда, 14.02
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 4
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не"(премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11
Вторник, 13.02
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 4
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не"(премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
21:00
"All Inclusive"- сериал, сезон 2, финал
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 9
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11
Понеделник, 12.02
01:00
"Клопка" - с уч. на Шон Конъри, Катрин Зита-Джоунс, Винг Реймс и др.
03:00
"Завръщане за Свети Валентин" - с уч. на Бетани Джой Ленц, Люк Макфарлан, Мери-Маргарет Хюмс и др. /п/
04:40
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18 /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не"(премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
21:00
"All Inclusive"- сериал, сезон 2
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 9
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11
Неделя, 11.02
00:50
"Ронин" - с уч. на Робърт Де Ниро, Жан Рено, Шон Бийн и др.
02:50
"Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA /п/
03:50
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18 /п/
04:40
"Моята мечтана роля" - с уч. на Ерик Мабиус, Вирджиния Уилямс, Стефани Пауърс и др. /п/
06:00
"Иконостас"
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Втори шанс" - с уч. на Алисън Суини, Грег Вон, Едуард Аснър и др.
14:15
"Завръщане за Свети Валентин" (премиера) - с уч. на Бетани Джой Ленц, Люк Макфарлан, Мери-Маргарет Хюмс и др.
16:00
"Да хванеш гората" - документална поредица на Галя Щърбева
16:30
"На фокус с Лора Крумова" - публицистично токшоу
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:40
На фокус след новините
20:00
"Спасители на плажа" - с уч. на Дуейн Джонсън, Зак Ефрон, Приянка Чопра и др.
22:30
"Мисията невъзможна: Престъпна нация" - с уч. на Том Круз, Ребека Фъргюсън, Джеръми Ренър и др.
Събота, 10.02
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 4
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:30
"Не ме оставяй" - сериен филм /п/
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Марли и аз" - с уч. на Оуен Уилсън, Дженифър Анистън, Катлийн Търнър и др.
14:50
"Дъщерята на президента" - с уч. на Кейти Холмс, Марк Блукас, Майкъл Кийтън и др.
17:00
"Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
18:00
"Ничия земя" - предаване
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"Спайдърмен: Далече от дома" (премиера) - с уч. на Том Холанд, Самюел Джаксън, Джейк Гиленхал и др.
22:40
"Терминатор: Спасение" - с уч. на Крисчън Бейл, Сам Уортингтън, Антон Йелчин и др.
Петък, 9.02
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 4
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" (нов сезон) - риалити
21:00
"All Inclusive"- сериал, сезон 2
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 9
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11
Четвъртък, 8.02
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 4
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" (нов сезон) - риалити
21:00
"All Inclusive"- сериал, сезон 2
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 9
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11
Сряда, 7.02
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 3
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" (нов сезон) - риалити
21:00
"All Inclusive"- сериал, сезон 2
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 9
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11
Вторник, 6.02
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 3
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" (нов сезон) - риалити
21:00
"All Inclusive"- сериал, сезон 2
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 9
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11
Понеделник, 5.02
00:20
"Огън с огън" - с уч. на Джош Дюамел, Винсънт Д'Онофрио, Фифти Сент и др.
02:00
"Принципите на любовта" - с уч. на Анна Хопкинс, Райън Брус, Ед Пинкър и др. /п/
03:50
"Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA /п/
04:40
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18 /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" (нов сезон) - риалити
21:00
"All Inclusive"- сериал, сезон 2
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 9
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11
Неделя, 4.02
00:30
"Коварен капан: Последният ключ" - с уч. на Лин Шей, Кейтлин Джерард, Ангъс Сампсън и др.
02:15
"Босът на бисквитките" - с уч. на Пипа Блек, Рик Маламбри, Лейни Казан и др. /п/
03:50
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18 /п/
04:40
"Повелителят на Дракони" - анимация /п/
06:00
"Иконостас"
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Моята мечтана роля" - с уч. на Ерик Мабиус, Вирджиния Уилямс, Стефани Пауърс и др.
14:15
"Принципите на любовта" (премиера) - с уч. на Анна Хопкинс, Райън Брус, Ед Пинкър и др.
16:00
"Да хванеш гората" - документална поредица на Галя Щърбева
16:30
"На фокус с Лора Крумова" - публицистично токшоу
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:40
На фокус след новините
20:00
"Карибски пирати: Отмъщението на Салазар" - с уч. на Джони Деп, Джефри Ръш, Кийра Найтли, Орландо Блум и др.
22:30
"Така свършва светът" - с уч. на Зоуи Листър-Джоунс, Оливия Уайлд, Хелън Хънт и др.
Събота, 3.02
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 3
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:30
"Не ме оставяй" - сериен филм /п/
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Повелителят на Дракони" - анимация
14:30
"Вертикална граница" - с уч. на Скот Глен, Крис О'Донъл, Бил Пакстън и др.
17:00
"Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
18:00
"Ничия земя" - предаване
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"Човек на гнева" (премиера) - с уч. на Джейсън Стейтъм, Анди Гарсия, Джефри Донован и др.
22:20
"Протеже на убиеца" - с уч. на Самюел Джаксън, Маги Кю, Майкъл Кийтън и др.
Петък, 2.02
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 3
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" (нов сезон) - риалити
21:00
"Новобранецът" (премиера) - сериал, сезон 4
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 9
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11
Четвъртък, 1.02
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 3
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" (нов сезон) - риалити
21:00
"Новобранецът" (премиера) - сериал, сезон 4
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 9
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11
Сряда, 31.01
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 3
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" (нов сезон) - риалити
21:00
"Новобранецът" (премиера) - сериал, сезон 4
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 9
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11
Вторник, 30.01
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 3
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" (нов сезон) - риалити
21:00
"Новобранецът" (премиера) - сериал, сезон 4
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 9
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11
Понеделник, 29.01
00:40
"Стражът" - с уч. на Кийфър Съдърланд, Ким Бейсинджър, Ева Лонгория и др.
02:30
"Въпрос на късмет" - с уч. на Марги Мейс, Алекс Тръмбъл, Брайън Робърт Бърнс и др. /п/
04:40
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18 /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" (нов сезон) - риалити
21:00
"Новобранецът" (премиера) - сериал, сезон 4
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 9
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11
Неделя, 28.01
01:00
"Лейър Кейк" - с уч. на Даниел Крейг, Сиена Милър, Майкъл Гамбон и др.
02:50
"Шаферът" - с уч. на Патрик Демпси, Мишел Монахан, Кевин Маккид и др. /п/
04:40
"Любов между редовете" - с уч. на Леа Рени, Кристофър Търнър, Шерилин Уилсън и др. /п/
06:00
"Иконостас"
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Босът на бисквитките" - с уч. на Пипа Блек, Рик Маламбри, Маккензи Фой и др.
14:15
"Въпрос на късмет" (премиера) - с уч. на Марги Мейс, Алекс Тръмбъл, Брайън Робърт Бърнс и др.
16:00
"Да хванеш гората" - документална поредица на Галя Щърбева
16:30
"На фокус с Лора Крумова" - публицистично токшоу
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:40
На фокус след новините
20:00
"Карибски пирати: В непознати води" - с уч. на Джони Деп, Пенелопе Круз, Джефри Ръш и др.
22:40
"Агент Солт" - с уч. на Анджелина Джоли, Лив Шрайбър, Чиуетел Еджиофор и др.
Събота, 27.01
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 3
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:30
"Не ме оставяй" - сериен филм /п/
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Как да разбера" - с уч. на Рийз Уидърспун, Пол Ръд, Оуен Уилсън и др.
15:00
"Шаферът" - с уч. на Патрик Демпси, Мишел Монахан, Кевин Маккид и др.
17:00
"Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
18:00
"Ничия земя" - предаване
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"Безпощадно" - с уч. на Дуейн Джонсън, Карла Гуджино, Били Боб Торнтън и др.
22:00
"Трансформърс: Последният рицар" - с уч. на Марк Уолбърг, Антъни Хопкинс, Джош Дюамел и др.
Петък, 26.01
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 3
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" (нов сезон) - риалити
21:00
"Новобранецът" (премиера) - сериал, сезон 4
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 9
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11
Четвъртък, 25.01
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 3
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" (нов сезон) - риалити
21:00
"Новобранецът" (премиера) - сериал, сезон 4
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 9
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 11
Сряда, 24.01
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 2
01:20
"Хамбург: Участък 21" (премиера) - сериал, сезон 16
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" (нов сезон) - риалити
21:00
"Новобранецът" (премиера) - сериал, сезон 4
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 9
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10
Вторник, 23.01
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 2
01:20
"Специален отряд: Лайпциг" (премиера) - сериал, сезон 21
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" (нов сезон) - риалити
21:00
"Новобранецът" (премиера) - сериал, сезон 4
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 9
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10
Понеделник, 22.01
01:40
"Браян Банкс" - с уч. на Алдис Ходж, Грег Киниър, Шери Шепърд и др.
04:00
"Игрива любов" - с уч. на Алиа О'Брайън, Андрю Захар, Лола Клеър и др. /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" (нов сезон) - риалити
21:00
"Новобранецът" (премиера) - сериал, сезон 4
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 9
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10
Неделя, 21.01
01:30
"Дух в броня" - с уч. на Скарлет Йохансон, Жулиет Бинош, Каори Момой и др.
03:15
"Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA /п/
04:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18 /п/
04:40
"Любов с променлива облачност" - с уч. на Майкъл Рейди, Кати Леклерк, Стейси Даш и др. /п/
06:00
"Иконостас"
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Любов между редовете" - с уч. на Леа Рени, Кристофър Търнър, Шерилин Уилсън и др.
14:15
"Игрива любов" (премиера) - с уч. на Алиа О'Брайън, Андрю Захар, Лола Клеър и др.
16:00
"Да хванеш гората" - документална поредица на Галя Щърбева
16:30
"На фокус с Лора Крумова" - публицистично токшоу
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:40
На фокус след новините
20:00
"Карибски пирати: На края на светa" - с уч. на Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли и др.
23:20
"Мъже в черно: Глобална заплаха" (премиера) - с уч. на Крис Хемсуърт, Лиъм Нийсън, Ема Томпсън и др.
Събота, 20.01
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 2
01:20
"Специален отряд: Лайпциг" (премиера) - сериал, сезон 21
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:30
"Не ме оставяй" - сериен филм /п/
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
Темата на NOVA
13:00
"Градски момичета" - с уч. на Британи Мърфи, Дакота Фанинг, Джеси Спенсър и др.
15:00
"Запознай се с малките" - с уч. на Бен Стилър, Робърт Де Ниро, Оуен Уилсън и др.
17:00
"Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
18:00
"Ничия земя" - предаване
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"Трите Хикса: Отново в играта" - с уч. на Вин Дизел, Дони Йен, Нина Добрев и др.
22:00
"Трансформърс: Ера на изтребление" - с уч. на Марк Уолбърг, Стенли Тучи, Келси Грамър и др.
Петък, 19.01
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 2
01:20
"Специален отряд: Лайпциг" (премиера) - сериал, сезон 21
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" (нов сезон) - риалити
21:00
"Новобранецът" (премиера) - сериал, сезон 4
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 9
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10
Четвъртък, 18.01
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 2
01:20
"Специален отряд: Лайпциг" (премиера) - сериал, сезон 21
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" (нов сезон) - риалити
21:00
"Новобранецът" (премиера) - сериал, сезон 4
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 9
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10
Сряда, 17.01
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 2
01:20
"Специален отряд: Лайпциг" (премиера) - сериал, сезон 21
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" (нов сезон) - риалити
21:00
"Новобранецът" (премиера) - сериал, сезон 4
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 9
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10
Вторник, 16.01
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 2
01:20
"Специален отряд: Лайпциг" (премиера) - сериал, сезон 21
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" (нов сезон) - риалити
21:00
"Новобранецът" (премиера) - сериал, сезон 3
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 9
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10
Понеделник, 15.01
01:30
"Разрушение" - с уч. на Джейк Гиленхал, Наоми Уотс, Крис Купър и др.
03:10
"Снежни целувки" - с уч. на Джен Лили, Крис Макнали, Ейми Грьонинг и др. /п/
04:40
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18 /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" (нов сезон) - риалити
21:00
"Новобранецът" (премиера) - сериал, сезон 3
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 9
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10
Неделя, 14.01
01:30
"Призрачен ездач" - с уч. на Никълъс Кейдж, Ева Мендес, Сам Елиът и др.
03:50
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18 /п/
04:40
"Да спечелиш любовта" - с уч. на Кори Севиър, Надийн Велазкес, Паркър Стивънсън и др. /п/
06:00
"Иконостас"
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Любов с променлива облачност" - с уч. на Майкъл Рейди, Кати Леклерк, Стейси Даш и др.
14:15
"Снежни целувки" - с уч. на Джен Лили, Крис Макнали, Ейми Грьонинг и др.
16:00
"Да хванеш гората" - документална поредица на Галя Щърбева
16:30
"На фокус с Лора Крумова" - публицистично токшоу
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:40
На фокус след новините
20:00
"Карибски пирати: Сандъкът на мъртвеца" - с уч. на Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли и др.
23:00
"Закрилникът 2" - с уч. на Дензъл Уошингтън, Бил Пулман, Джонатан Скарфи и др.
Събота, 13.01
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 2
01:20
"Специален отряд: Лайпциг" (премиера) - сериал, сезон 21
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:30
"Не ме оставяй" - сериен филм /п/
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Мистерията на къщата с часовника" - с уч. на Джак Блек, Кейт Бланшет, Оуен Вакаро и др.
14:40
"Монте Карло" - с уч. на Селена Гомес, Анди Макдауъл, Лейтън Мийстър и др.
17:00
"Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
18:00
"Ничия земя" - предаване
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"Трите хикса" - с уч. на Вин Дизел, Ася Аргенто, Мартон Чокаш и др.
22:30
"Трансформърс: Тъмната страна на Луната" - с уч. на Шая Лебьоф, Джон Малкович, Джош Дюамел и др.
Петък, 12.01
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 2
01:20
"Специален отряд: Лайпциг" (премиера) - сериал, сезон 21
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" - риалити
21:00
"Новобранецът" (премиера) - сериал, сезон 3
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 9
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10
Четвъртък, 11.01
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 2
01:20
"Специален отряд: Лайпциг" (премиера) - сериал, сезон 20
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" - риалити
21:00
"Новобранецът" (премиера) - сериал, сезон 3
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 9
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10
Сряда, 10.01
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 1
01:20
"Специален отряд: Лайпциг" (премиера) - сериал, сезон 20
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" - риалити
21:00
"Новобранецът" (премиера) - сериал, сезон 3
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 9
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10
Вторник, 9.01
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 1
01:20
"Специален отряд: Лайпциг" (премиера) - сериал, сезон 20
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" - риалити
21:00
"Новобранецът" (премиера) - сериал, сезон 3
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 8
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10
Понеделник, 8.01
01:00
"Хелбой" - с уч. на Дейвид Харбър, Мила Йовович, Иън Макшейн и др.
03:00
"Родео и Жулиета" - с уч. на Криста Ален, Тим Абел, Надин Крокър и др. /п/
04:40
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18 /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" - риалити
21:00
"Новобранецът" (премиера) - сериал, сезон 3
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 8
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10
Неделя, 7.01
01:00
"А дано, ама надали" - с уч. на Чарлийз Терон, Сет Роугън, Анди Съркис и др.
03:10
"Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA /п/
04:30
"Съдебен спор" - предаване на NOVA /п/
05:15
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18 /п/
06:00
"Иконостас"
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Да спечелиш любовта" - с уч. на Хелена Матсън, Кори Севиър, Надийн Велазкес, Паркър Стивънсън и др.
14:15
"Родео и Жулиета" - с уч. на Криста Ален, Тим Абел, Надин Крокър и др.
16:00
"Да хванеш гората" - документална поредица на Галя Щърбева
16:30
"На фокус с Лора Крумова" - публицистично токшоу
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:40
На фокус след новините
20:00
"Карибски пирати: Проклятието на Черната перла" - с уч. на Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли и др.
22:50
"Тайният щаб" (премиера) - с уч. на Оуен Уилсън, Майкъл Пеня, Джеси Уилямс и др.
Събота, 6.01
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 1
01:20
"Специален отряд: Лайпциг" (премиера) - сериал, сезон 20
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:30
"Не ме оставяй" - сериен филм /п/
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Свалячът Хал" - с уч. на Гуинет Полтроу, Джак Блек, Джейсън Алекзандър и др.
14:50
"Къде покриха Морган?" - с уч. на Хю Грант, Сара Джесика Паркър, Сам Елиът и др.
17:00
"Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
18:00
"Ничия земя" - предаване
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"Замръзналото кралство" - анимация
22:00
"Трансформърс: Отмъщението" - с уч. на Шая Лебьоф, Мегън Фокс, Джош Дюамел и др.
Петък, 5.01
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 1
01:20
"Специален отряд: Лайпциг" (премиера) - сериал, сезон 20
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" - риалити
21:00
"Новобранецът" (премиера) - сериал, сезон 3
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 8
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10
Четвъртък, 4.01
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 1
01:20
"Специален отряд: Лайпциг" (премиера) - сериал, сезон 20
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" - риалити
21:00
"Новобранецът" (премиера) - сериал, сезон 3
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 8
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10
Сряда, 3.01
00:30
"Библиотекарите" - сериал, сезон 1
01:20
"Специален отряд: Лайпциг" (премиера) - сериал, сезон 20
02:15
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" - риалити
21:00
"Новобранецът" (премиера) - сериал, сезон 3
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 8
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10
Вторник, 2.01
00:00
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10
01:00
"Библиотекарите" - сериал, сезон 1
01:50
"Специален отряд: Лайпциг" (премиера) - сериал, сезон 20
02:40
"Ти разкажи, Черно море" - сериен филм
03:30
"По склоновете на любовта" - с уч. на Катрина Боудън, Томас Будоа, Елизия Ротару и др. /п/
04:40
"Кралска Коледа" -с уч. на Лейси Чабърт, Джейн Сиймур, Стивън Хейгън и др. /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" - риалити
21:00
"Новобранецът" (премиера) - сериал, сезон 3
22:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 8
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 10
Понеделник, 1.01
00:00
Концерт на Лепа Брена и Драгана Миркович
03:40
"Любовна история през зимата" - с уч. на Джен Лили, Кевин МакГари, Мери-Маргарет Хюмс и др. /п/
04:50
Зимна принцеса" - с уч. на Натали Хол, Крис Макнали, Лора Джилкрист и др. /п/
06:10
"Спайдърмен: В Спайди-вселената" - анимация
08:20
"Мавка: Горска песен" (премиера) - анимация
10:10
"Дора и градът на златото" - с уч. на Ева Лонгория, Майкъл Пеня, Джоуи Виейра и др.
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Обич и песен" - концерт
14:40
"По склоновете на любовта" - с уч. на Катрина Боудън, Томас Будоа, Елизия Ротару и др.
16:15
"Кралска Коледа" -с уч. на Лейси Чабърт, Джейн Сиймур, Стивън Хейгън и др.
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" - риалити
21:00
"Диви и щастливи" - с уч. на Луиза Григорова-Макариев, Яна Маринова, Александър Сано и др.
Неделя, 31.12
00:50
"Идеалната непозната" - с уч. на Холи Бери, Брус Уилис, Джовани Рибизи и др.
02:40
"Jackass: Кретени завинаги" - с уч. на Джони Ноксвил, Крис Понтиъс, Стив О и др.
04:20
"Соник: Филмът 2" - с уч. на Джеймс Марсдън, Джим Кери, Адам Пали и др. /п/
06:20
"Иконостас"
06:50
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
07:50
"Събуди се" - предаване
10:10
Зимна принцеса" - с уч. на Натали Хол, Крис Макнали, Лора Джилкрист и др.
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Грохот на ринга" (премиера) - анимация
14:30
"Купихме си зоопарк" - с уч. на Мат Деймън, Скарлет Йохансон, Томас Хейдън Чърч и др.
17:00
"На фокус с Лора Крумова" - публицистично токшоу
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"С Рачков всичко е възможно" - новогодишно издание
22:30
"Гала вечер с NOVA" - новогодишно предаване
23:55
Новогодишно обръщение на президента на Република България
Събота, 30.12
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"Агент под прикритие" - с уч. на Джеки Чан, Амбър Валета, Магнус Шевинг и др.
21:50
"Трансформърс" - с уч. на Шая Лебьоф, Мегън Фокс, Джош Дюамел и др.
* Часовете в програмата са в часова зона GMT+2
Устройства
E-mail:
Парола:
Запомни ме
Вход
Забравена парола
Регистрация
E-mail:
Текст:
Изпрати