Този канал изисква абонамент
Телевизия "7/8 ТV" се предлага с допълнителен абонамент от €0.40/месец. Можете да я добавите до края на основния си абонамент (
) срещу €
.
Добави
Затвори
Този канал изисква абонамент
Моля абонирайте се или гледайте безплатните канали, отбелязани с надпис БЕЗПЛАТЕН.
Абонирай се
Гледай безплатно
ГЛЕДАЙ ТЕЛЕВИЗИЯ
В МОМЕНТА...
ПРОГРАМАТА
НА ЗАПИС
АБОНАМЕНТ
ПОМОЩ
Ако поради закъснение в програмата записът свърши преди края на предаването, то продължава в следващото.
На запис
Търси
Изберете програма и предаване
БНТ 1
bTV
bTV HD
Нова Телевизия HD
Kino Nova
Diema
bTV Comedy HD
bTV Cinema HD
bTV Action
bTV Action HD
MovieStar
7/8 TV HD
Kanal 3
БНТ 2
БНТ 3
БНТ 4
Cinemania
Nostalgia
Diema Family
bTV Story HD
Евроком
TV1 HD
Bulgaria OnAir
The World
RING
Четвъртък, 28.03
01:30
"Спасители на плажа" - сериал /п./
03:30
"Операция Ескобар" - криминален, трилър, биографичен (Великобритания, 2016 г.), режисьор: Брад Фърман, в ролите: Брайън Кранстън, Джон Легуизамо, Даян Кругър, Ейми Райън, Олимпия Дукакис, Джейсън Айзъкс, Бенджамин Брат и др. [16+]
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Вътрешен космос" - комедия, екшън, приключенски (САЩ, 1987 г.), режисьор: Джо Данте, в ролите: Денис Куейд, Мартин Шорт, Мег Райън, Кевин Маккарти, Фиона Луис, Върнън Уелс, Робърт Пикардо и др.
10:45
"Спасители на плажа" - сериал, с.6, еп.6, 7
Сряда, 27.03
01:15
"Спасители на плажа" - сериал /п./
03:15
"Светци на мафията" - криминален, драма (САЩ, 2021 г.), режисьор: Алън Тейлър, в ролите: Алесандро Нивола, Лесли Одом мл., Джон Бърнтол, Кори Стол, Майкъл Гандолфини, Били Магнюсън, Мишела де Роси, Рей Лиота, Вера Фармига и др. [14+]
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"Круиз до Ню Йорк" - семеен, комедия (Германия, 2019 г.), режисьор: Филип Щьолцел, в ролите: Хайке Макач, Мориц Блайбтрой, Катарина Талбах, Уве Оксенкнехт, Михаел Островски и др.
10:30
"Спасители на плажа" - сериал, с.6, еп.4, 5
12:30
"На фокус" - рубрика
12:45
"Добрият лъжец" - драма (САЩ, 2019 г.), режисьор: Бил Кондън, в ролите: Иън Маккелън, Хелън Мирън, Йоханес Хаукур Йоханесон, Ръсел Тови, Джим Картър, Фил Дънстър, Александър Йованович и др.
15:00
"Срамежливият стрелец" - екшън, комедия, приключенски (Великобритания, 2017 г.), режисьор: Саймън Уест, в ролите: Антонио Бандерас, Олга Куриленко, Бен Кура, Марк Вали, Ашлинг Лофтъс, Джереми Суифт и др. [14+]
17:00
"Безумна любов" - романтичен, драма (САЩ, 2014 г.), режисьор: Шона Фести, в ролите: Габриела Уайлд, Алекс Петифър, Брус Гринууд, Джоли Ричардсън и др.
19:00
"Преди изгрев" - романтичен, драма (САЩ, Австрия, Швейцария, 1995 г.), режисьор: Ричард Линклейтър, в ролите: Итън Хоук, Жюли Делпи, Андреа Екерт, Ханно Пьошл, Карл Брукшвайгер, Текс Рубиновиц и др.
21:00
"Вътрешен космос" - комедия, екшън, приключенски (САЩ, 1987 г.), режисьор: Джо Данте, в ролите: Денис Куейд, Мартин Шорт, Мег Райън, Кевин Маккарти, Фиона Луис, Върнън Уелс, Робърт Пикардо и др.
23:30
"Честита нова смърт" - мистъри, хорър (САЩ, 2019 г.), режисьор: Кристофър Ландън, в ролите: Джесика Рот, Израел Брусард, Руби Модийн, Рейчъл Матюз, Чарлз Ейткън, Сурадж Шарма и др.
Вторник, 26.03
02:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
04:00
"Насилие" - екшън, криминален (САЩ, 2018 г.), режисьор: Брет Донъху, в ролите: Брус Уилис, Коул Хаузър, Шон Ашмор, Аштън Холмс, София Буш, Майк Епс и др. [14+]
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"Добрият лъжец" - драма (САЩ, 2019 г.), режисьор: Бил Кондън, в ролите: Иън Маккелън, Хелън Мирън, Йоханес Хаукур Йоханесон, Ръсел Тови, Джим Картър, Фил Дънстър, Александър Йованович и др.
10:15
"Спасители на плажа" - сериал, с.6, еп.2, 3
12:15
"Родители" - комедия, драма (САЩ, 1989 г.), режисьор: Рон Хауърд, в ролите: Стив Мартин, Мери Стийнбъргън, Даян Уийст, Киану Рийвс, Хоакин Финикс и др.
14:45
"Малкият непознат" - драма, мистъри, хорър (Великобритания, Ирландия, Франция, 2018 г.), режисьор: Лени Ейбрахамсън, в ролите: Донъл Глийсън, Уил Полтър, Рут Уилсън, Лив Хил, Шарлот Раплинг, Кейт Филипс, Джош Дилън, Лорн Макфадиън и др.
17:00
"Британците идват" - комедия (САЩ, Великобритания, 2018 г.), режисьор: Джеймс Оукли, в ролите: Дот Косгроув, Ума Търман, Тим Рот, Маги Кю, Алис Ийв, Стивън Фрай, Криспин Главър и др. [14+]
19:00
"Срамежливият стрелец" - екшън, комедия, приключенски (Великобритания, 2017 г.), режисьор: Саймън Уест, в ролите: Антонио Бандерас, Олга Куриленко, Бен Кура, Марк Вали, Ашлинг Лофтъс, Джереми Суифт и др. [14+]
21:00
"Безумна любов" - романтичен, драма (САЩ, 2014 г.), режисьор: Шона Фести, в ролите: Габриела Уайлд, Алекс Петифър, Брус Гринууд, Джоли Ричардсън и др.
23:00
"Готи" - биографичен, криминален, драма (САЩ, 2018 г.), режисьор: Кевин Конъли, в ролите: Джон Траволта, Спенсър Лофранко, Кели Престън, Стейси Кийч, Уилям ДеМео и др. [14+]
Понеделник, 25.03
01:00
"Ужасяващо 2" - хорър (САЩ, 2022 г.), режисьор: Деймиън Лионе, в ролите: Дейвид Хауърд Торнтън, Джена Канел, Лорън Ла Вера, Катрин Коркоран, Саманта Скафиди, Мишел Сантяго и др. [16+]
03:45
"Малкият непознат" - драма, мистъри, хорър (Великобритания, Ирландия, Франция, 2018 г.), режисьор: Лени Ейбрахамсън, в ролите: Донъл Глийсън, Уил Полтър, Рут Уилсън, Лив Хил, Шарлот Раплинг, Кейт Филипс, Джош Дилън, Лорн Макфадиън и др.
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Фокус" - криминален, драма, комедия (САЩ, 2015 г.), режисьори: Глен Фикара и Джон Рекуа, в ролите: Уил Смит, Марго Роби, Родриго Санторо, Джералд Макрани, Брадли Уонг, Ейдриън Мартинес, Робърт Тейлър и др.
10:15
"Спасители на плажа" - сериал, с.5, еп.22
11:15
"Спасители на плажа" - сериал, с.6, еп.1
12:15
"На фокус" - рубрика
12:30
"Обир по джентълменски" - екшън, приключенски, трилър (САЩ, 2021 г.), режисьор: Рени Харлин, в ролите: Пиърс Броснан, Джейми Чънг, Тим Рот, Хърмони Корфилд, Ник Канън и др.
14:30
"Песента на имената" - драма (Канада, Унгария, 2019 г.), режисьор: Франсоа Жирар, в ролите: Еди Изард, Стенли Таунсенд, Ейми Слоун, Тим Рот, Катрин Маккормак, Клайв Оуен и др.
16:45
"Добрият лъжец" - драма (САЩ, 2019 г.), режисьор: Бил Кондън, в ролите: Иън Маккелън, Хелън Мирън, Йоханес Хаукур Йоханесон, Ръсел Тови, Джим Картър, Фил Дънстър, Александър Йованович и др.
19:00
"Машината на времето" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2002 г.), режисьор: Саймън Уелс, в ролите: Гай Пиърс, Сиена Гилъри, Марк Ади, Джереми Айрънс, Орландо Джоунс, Саманта Мъмба и др.
21:00
ПРЕМИЕРА: "Светци на мафията" - криминален, драма (САЩ, 2021 г.), режисьор: Алън Тейлър, в ролите: Алесандро Нивола, Лесли Одом мл., Джон Бърнтол, Кори Стол, Майкъл Гандолфини, Били Магнюсън, Мишела де Роси, Рей Лиота, Вера Фармига и др. [14+]
23:30
"Операция Ескобар" - криминален, трилър, биографичен (Великобритания, 2016 г.), режисьор: Брад Фърман, в ролите: Брайън Кранстън, Джон Легуизамо, Даян Кругър, Ейми Райън, Олимпия Дукакис, Джейсън Айзъкс, Бенджамин Брат и др. [16+]
Неделя, 24.03
01:45
"Убийството на Никол Браун Симпсън" - криминален, трилър (САЩ, 2019 г.), режисьор: Даниел Фарандс, в ролите: Мина Сувари, Джин Фрийман, Ник Стол, Тарин Манинг и др. [14+]
03:30
"Сувенирът" - романтичен, драма (Великобритания, САЩ, 2019 г.), режисьор: Джоана Хог, в ролите: Нийл Янг, Тосин Коул, Джак Макмълън, Франки Уилсън, Онър Суинтън Бърн и др. [14+]
06:00
"Трима еднакви непознати" - документален, биографичен, драма (Великобритания, САЩ, 2018 г.), режисьор: Тим Уордъл
08:00
"Родители" - комедия, драма (САЩ, 1989 г.), режисьор: Рон Хауърд, в ролите: Стив Мартин, Мери Стийнбъргън, Даян Уийст, Киану Рийвс, Хоакин Финикс и др.
10:30
"По течението" - фентъзи (САЩ, 2018 г.), режисьор: Джеймс Бърд, в ролите: Анджела Сарафян, Джъстин Корнуел, Люк Хемсуърт, Джак Фалахи, Гая Уайс, Бубу Стюарт и др.
12:45
"Танк" - екшън, комедия, драма (САЩ, 1984 г.), режисьор: Мрвн Чомски, в ролите: Джеймс Гарнър, Шърли Джоунс, Си Томас Хауъл, Марк Хериър, Санди Уорд и др.
15:00
"Фокус" - криминален, драма, комедия (САЩ, 2015 г.), режисьори: Глен Фикара и Джон Рекуа, в ролите: Уил Смит, Марго Роби, Родриго Санторо, Джералд Макрани, Брадли Уонг, Ейдриън Мартинес, Робърт Тейлър и др.
17:00
"Обир по джентълменски" - екшън, приключенски, трилър (САЩ, 2021 г.), режисьор: Рени Харлин, в ролите: Пиърс Броснан, Джейми Чънг, Тим Рот, Хърмони Корфилд, Ник Канън и др.
19:00
"Доза щастие" - драма, романтичен (България, 2019 г.), режисьор: Яна Титова, в ролите: Валентина Каролева, Димитър Николов, Александър Алексиев, Иван Бърнев, Ирмена Чичикова, Силвия Лулчева, Асен Блатечки, Васил Бинев, Лидия Инджова, Стефан Вълдобрев и др
21:00
"Добрият лъжец" - драма (САЩ, 2019 г.), режисьор: Бил Кондън, в ролите: Иън Маккелън, Хелън Мирън, Йоханес Хаукур Йоханесон, Ръсел Тови, Джим Картър, Фил Дънстър, Александър Йованович и др.
23:15
"Насилие" - екшън, криминален (САЩ, 2018 г.), режисьор: Брет Донъху, в ролите: Брус Уилис, Коул Хаузър, Шон Ашмор, Аштън Холмс, София Буш, Майк Епс и др. [14+]
Събота, 23.03
01:30
"Манди" - хорър, психотрилър (Великобритания, Белгия, Франция, САЩ, 2018 г.), режисьор: Панос Косматос, в ролите: Никълъс Кейдж, Андреа Райзбъръ, Лайнъс Роуч, Нед Денехи, Олуен Фуере, Бил Дюк и др. [16+]
04:00
"Убийството на Никол Браун Симпсън" - криминален, трилър (САЩ, 2019 г.), режисьор: Даниел Фарандс, в ролите: Мина Сувари, Джин Фрийман, Ник Стол, Тарин Манинг и др. [14+]
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Героят, злодеят и девицата" - уестърн, комедия, драма (САЩ, 2018 г.), режисьори: Дейвид Зелнър и Нейтън Зелнър, в ролите: Робърт Патинсън, Миа Вашиковска, Дейвид Зелнър, Нейтън Зелнър, Луана Зелнър, Роналд Зелнър и др.
08:15
"Шофьорски курс" - комедия, драма, романтичен (Великобритания, САЩ, 2014 г.), режисьор: Исабел Койшет, в ролите: Патриша Кларксън, Бен Кингсли, Грейс Гъмър, Джейк Уебър и др.
10:00
"Заличено момче" - биографичен, драма (САЩ, Китай, Австралия, 2018 г.), режисьор: Джоуел Еджъртън, в ролите: Лукас Хеджис, Никол Кидман, Ръсел Кроу, Джоуел Еджъртън, Мадлин Клайн, Виктор Маккей, Гзавие Долан и др.
12:15
"Извън играта" - драма, спортен (САЩ, 2020 г.), режисьор: Гавин О’Конър, в ролите: Бен Афлек, Джанина Гаванкар, Хейс Макартър, Микела Уоткинс, Глин Търман, Марлийн Форте, Лукас Кейдж и др.
14:30
"Машината на времето" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2002 г.), режисьор: Саймън Уелс, в ролите: Гай Пиърс, Сиена Гилъри, Марк Ади, Джереми Айрънс, Орландо Джоунс, Саманта Мъмба и др.
16:30
"Кървящият" - биографичен, драма (САЩ, 2016 г.), режисьор: Филип Фалардо, в ролите: Наоми Уотс, Лив Шрайбер, Елизабет Мос, Пок Хол, Рон Пърлман и др.
18:30
"В сърцето на морето" - приключенски, екшън, мистъри (САЩ, 2015 г.), режисьор: Рон Хауърд, в ролите: Крис Хемсуърт, Килиън Мърфи, Брендън Глийсън, Бенджамин Уокър, Бен Уишоу, Мишел Феърли, Том Холанд, Пoл Андерсън, Франк Дилейн, Шарлът Райли, Джорди Мойя
21:00
"Обир по джентълменски" - екшън, приключенски, трилър (САЩ, 2021 г.), режисьор: Рени Харлин, в ролите: Пиърс Броснан, Джейми Чънг, Тим Рот, Хърмони Корфилд, Ник Канън и др.
23:00
CINEMA X ПРЕМИЕРА: "Ужасяващо 2" - хорър (САЩ, 2022 г.), режисьор: Деймиън Лионе, в ролите: Дейвид Хауърд Торнтън, Джена Канел, Лорън Ла Вера, Катрин Коркоран, Саманта Скафиди, Мишел Сантяго и др. [16+]
Петък, 22.03
01:30
"Спасители на плажа" - сериал /п./
03:30
"Заличено момче" - биографичен, драма (САЩ, Китай, Австралия, 2018 г.), режисьор: Джоуел Еджъртън, в ролите: Лукас Хеджис, Никол Кидман, Ръсел Кроу, Джоуел Еджъртън, Мадлин Клайн, Виктор Маккей, Гзавие Долан и др.
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Героят, злодеят и девицата" - уестърн, комедия, драма (САЩ, 2018 г.), режисьори: Дейвид Зелнър и Нейтън Зелнър, в ролите: Робърт Патинсън, Миа Вашиковска, Дейвид Зелнър, Нейтън Зелнър, Луана Зелнър, Роналд Зелнър и др.
10:30
"Спасители на плажа" - сериал, с.5, еп.20, 21
12:30
"Фокус" - криминален, драма, комедия (САЩ, 2015 г.), режисьори: Глен Фикара и Джон Рекуа, в ролите: Уил Смит, Марго Роби, Родриго Санторо, Джералд Макрани, Брадли Уонг, Ейдриън Мартинес, Робърт Тейлър и др.
14:30
"Трима еднакви непознати" - документален, биографичен, драма (Великобритания, САЩ, 2018 г.), режисьор: Тим Уордъл
16:30
"Свирепи създания" - комедия (Великобритания, САЩ, 1997 г.), режисьори: Робърт Янг и Фред Скепси, в ролите: Джон Клийс, Джейми Лий Къртис, Кевин Клайн, Майкъл Пейлин, Рони Корбет, Робърт Линдзи, Синтия Клийс и др.
18:30
"Родители" - комедия, драма (САЩ, 1989 г.), режисьор: Рон Хауърд, в ролите: Стив Мартин, Мери Стийнбъргън, Даян Уийст, Киану Рийвс, Хоакин Финикс и др.
21:00
"Операция Ескобар" - криминален, трилър, биографичен (Великобритания, 2016 г.), режисьор: Брад Фърман, в ролите: Брайън Кранстън, Джон Легуизамо, Даян Кругър, Ейми Райън, Олимпия Дукакис, Джейсън Айзъкс, Бенджамин Брат и др. [14+]
23:30
"Машината на времето" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2002 г.), режисьор: Саймън Уелс, в ролите: Гай Пиърс, Сиена Гилъри, Марк Ади, Джереми Айрънс, Орландо Джоунс, Саманта Мъмба и др.
Четвъртък, 21.03
01:30
"Спасители на плажа" - сериал /п./
03:30
"Манди" - хорър, психотрилър (Великобритания, Белгия, Франция, САЩ, 2018 г.), режисьор: Панос Косматос, в ролите: Никълъс Кейдж, Андреа Райзбъръ, Лайнъс Роуч, Нед Денехи, Олуен Фуере, Бил Дюк и др. [16+]
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"По течението" - фентъзи (САЩ, 2018 г.), режисьор: Джеймс Бърд, в ролите: Анджела Сарафян, Джъстин Корнуел, Люк Хемсуърт, Джак Фалахи, Гая Уайс, Бубу Стюарт и др.
10:15
"Спасители на плажа" - сериал, с.5, еп.18, 19
12:15
"Шофьорски курс" - комедия, драма, романтичен (Великобритания, САЩ, 2014 г.), режисьор: Исабел Койшет, в ролите: Патриша Кларксън, Бен Кингсли, Грейс Гъмър, Джейк Уебър и др.
14:00
"В сърцето на морето" - приключенски, екшън, мистъри (САЩ, 2015 г.), режисьор: Рон Хауърд, в ролите: Крис Хемсуърт, Килиън Мърфи, Брендън Глийсън, Бенджамин Уокър, Бен Уишоу, Мишел Феърли, Том Холанд, Пoл Андерсън, Франк Дилейн, Шарлът Райли, Джорди Мойя
16:30
"Малкият непознат" - драма, мистъри, хорър (Великобритания, Ирландия, Франция, 2018 г.), режисьор: Лени Ейбрахамсън, в ролите: Донъл Глийсън, Уил Полтър, Рут Уилсън, Лив Хил, Шарлот Раплинг, Кейт Филипс, Джош Дилън, Лорн Макфадиън и др.
18:45
"Извън играта" - драма, спортен (САЩ, 2020 г.), режисьор: Гавин О’Конър, в ролите: Бен Афлек, Джанина Гаванкар, Хейс Макартър, Микела Уоткинс, Глин Търман, Марлийн Форте, Лукас Кейдж и др.
21:00
"Фокус" - криминален, драма, комедия (САЩ, 2015 г.), режисьори: Глен Фикара и Джон Рекуа, в ролите: Уил Смит, Марго Роби, Родриго Санторо, Джералд Макрани, Брадли Уонг, Ейдриън Мартинес, Робърт Тейлър и др.
23:00
"Игра на спомени" - трилър, романтичен, фантастика (САЩ, 2021 г.), режисьор: Лиса Джой, в ролите: Хю Джакман, Ребека Фъргюсън, Танди Нютън, Натали Мартинес, Анджела Сарафян, Клиф Къртис, Сам Медина, Марина де Тавира и др. [14+]
Сряда, 20.03
01:15
"Спасители на плажа" - сериал /п./
03:15
"Игра на спомени" - трилър, романтичен, фантастика (САЩ, 2021 г.), режисьор: Лиса Джой, в ролите: Хю Джакман, Ребека Фъргюсън, Танди Нютън, Натали Мартинес, Анджела Сарафян, Клиф Къртис, Сам Медина, Марина де Тавира и др. [14+]
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"В сърцето на морето" - приключенски, екшън, мистъри (САЩ, 2015 г.), режисьор: Рон Хауърд, в ролите: Крис Хемсуърт, Килиън Мърфи, Брендън Глийсън, Бенджамин Уокър, Бен Уишоу, Мишел Феърли, Том Холанд, Пoл Андерсън, Франк Дилейн, Шарлът Райли, Джорди Мойя
10:45
"Спасители на плажа" - сериал, с.5, еп.16, 17
12:45
"Дракула: Неразказан" - фентъзи, екшън, драма (САЩ, 2014 г.), режисьор: Гари Шор, в ролите: Люк Евънс, Сара Гадън, Доминик Купър, Чарлз Данс, Саманта Баркс, Чарли Кокс и др.
14:30
"Полет към дома" - драма (САЩ, 1996 г.), режисьор: Каръл Балард, в ролите: Джеф Даниълс, Ана Пакуин, Дейна Дилейни и др.
16:30
"Героят, злодеят и девицата" - уестърн, комедия, драма (САЩ, 2018 г.), режисьори: Дейвид Зелнър и Нейтън Зелнър, в ролите: Робърт Патинсън, Миа Вашиковска, Дейвид Зелнър, Нейтън Зелнър, Луана Зелнър, Роналд Зелнър и др.
18:45
"Танк" - екшън, комедия, драма (САЩ, 1984 г.), режисьор: Мрвн Чомски, в ролите: Джеймс Гарнър, Шърли Джоунс, Си Томас Хауъл, Марк Хериър, Санди Уорд и др.
21:00
"Кървящият" - биографичен, драма (САЩ, 2016 г.), режисьор: Филип Фалардо, в ролите: Наоми Уотс, Лив Шрайбер, Елизабет Мос, Пок Хол, Рон Пърлман и др.
23:00
"Сувенирът" - романтичен, драма (Великобритания, САЩ, 2019 г.), режисьор: Джоана Хог, в ролите: Нийл Янг, Тосин Коул, Джак Макмълън, Франки Уилсън, Онър Суинтън Бърн и др. [14+]
Вторник, 19.03
01:45
"Спасители на плажа" - сериал /п./
02:45
"Доктор Сън" - хорър (САЩ, 2019 г.), режисьор: Майк Фланаган, в ролите: Юън Макгрегър, Ребека Фъргюсън, Джейкъб Трембли, Брус Грийнууд, Кайли Къран, Зан Маккларнън, Алекс Есо, Карл Лъмбли, Джослин Донахю и др. [16+]
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Фермерът астронавт" - приключенски, драма, фантастика (САЩ, 2006 г.), режисьор: Майкъл Полиш, в ролите: Били Боб Торнтън, Вирджиния Мадсън, Брус Дърн, Тим Блейк Нелсън, Джон Грийс, Сал Лопес, Рик Овъртън, Ричард Едсън и др.
10:30
"Спасители на плажа" - сериал, с.5, еп.14, 15
12:30
"Свирепи създания" - комедия (Великобритания, САЩ, 1997 г.), режисьори: Робърт Янг и Фред Скепси, в ролите: Джон Клийс, Джейми Лий Къртис, Кевин Клайн, Майкъл Пейлин, Рони Корбет, Робърт Линдзи, Синтия Клийс и др.
14:30
"Несломен: Път към изкупление" - биографичен, исторически, драма (САЩ, 2018 г.), режисьор: Харолд Кронк, в ролите: Самюъл Хънт, Мерит Патерсън, Боби Кампо, Давид Сакурай, Винченцо Амато и др.
16:30
"Извън играта" - драма, спортен (САЩ, 2020 г.), режисьор: Гавин О’Конър, в ролите: Бен Афлек, Джанина Гаванкар, Хейс Макартър, Микела Уоткинс, Глин Търман, Марлийн Форте, Лукас Кейдж и др.
18:45
"По течението" - фентъзи (САЩ, 2018 г.), режисьор: Джеймс Бърд, в ролите: Анджела Сарафян, Джъстин Корнуел, Люк Хемсуърт, Джак Фалахи, Гая Уайс, Бубу Стюарт и др.
21:00
"В сърцето на морето" - приключенски, екшън, мистъри (САЩ, 2015 г.), режисьор: Рон Хауърд, в ролите: Крис Хемсуърт, Килиън Мърфи, Брендън Глийсън, Бенджамин Уокър, Бен Уишоу, Мишел Феърли, Том Холанд, Пoл Андерсън, Франк Дилейн, Шарлът Райли, Джорди Мойя
23:30
"Убийството на Никол Браун Симпсън" - криминален, трилър (САЩ, 2019 г.), режисьор: Даниел Фарандс, в ролите: Мина Сувари, Джин Фрийман, Ник Стол, Тарин Манинг и др. [14+]
Понеделник, 18.03
01:15
"Доктор Сън" - хорър (САЩ, 2019 г.), режисьор: Майк Фланаган, в ролите: Юън Макгрегър, Ребека Фъргюсън, Джейкъб Трембли, Брус Грийнууд, Кайли Къран, Зан Маккларнън, Алекс Есо, Карл Лъмбли, Джослин Донахю и др. [16+]
04:15
"24 часа живот" - фантастика, екшън, трилър (ЮАР, Китай, САЩ, 2017 г.), режисьор: Брайън Смърз, в ролите: Итън Хоук, Чин Шю, Пол Андерсън, Рутгер Хауер, Тайрон Киоу, Натали Болт, Лиъм Кънингам и др. [14+]
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Кралицата на Шотландия" - исторически, драма, биографичен (Великобритания, 2018 г.), режисьор: Джоузи Рурк, в ролите: Сърша Ронан, Марго Роби, Джо Алуин, Дейвид Тенант, Гай Пиърс, Джак Лоудън, Джема Чан и др.
10:45
"Спасители на плажа" - сериал, с.5, еп.12, 13
12:45
"Фермерът астронавт" - приключенски, драма, фантастика (САЩ, 2006 г.), режисьор: Майкъл Полиш, в ролите: Били Боб Торнтън, Вирджиния Мадсън, Брус Дърн, Тим Блейк Нелсън, Джон Грийс, Сал Лопес, Рик Овъртън, Ричард Едсън и др.
15:00
"Шофьорски курс" - комедия, драма, романтичен (Великобритания, САЩ, 2014 г.), режисьор: Исабел Койшет, в ролите: Патриша Кларксън, Бен Кингсли, Грейс Гъмър, Джейк Уебър и др.
16:45
"Полет към дома" - драма (САЩ, 1996 г.), режисьор: Каръл Балард, в ролите: Джеф Даниълс, Ана Пакуин, Дейна Дилейни и др.
18:45
"Заличено момче" - биографичен, драма (САЩ, Китай, Австралия, 2018 г.), режисьор: Джоуел Еджъртън, в ролите: Лукас Хеджис, Никол Кидман, Ръсел Кроу, Джоуел Еджъртън, Мадлин Клайн, Виктор Маккей, Гзавие Долан и др.
21:00
ПРЕМИЕРА: "Игра на спомени" - трилър, романтичен, фантастика (САЩ, 2021 г.), режисьор: Лиса Джой, в ролите: Хю Джакман, Ребека Фъргюсън, Танди Нютън, Натали Мартинес, Анджела Сарафян, Клиф Къртис, Сам Медина, Марина де Тавира и др. [14+]
23:30
"Танк" - екшън, комедия, драма (САЩ, 1984 г.), режисьор: Мрвн Чомски, в ролите: Джеймс Гарнър, Шърли Джоунс, Си Томас Хауъл, Марк Хериър, Санди Уорд и др.
Неделя, 17.03
01:45
"Спасение" - драма (Дания, Великобритания, Южна Африка, Швеция, Белгия, 2014 г.), режисьор: Кристиан Левринг, в ролите: Мадс Микелсен, Ева Грийн, Джефри Дийн Морган, Ерик Кантона, Джонатан Прайс и др. [14+]
03:30
"Братята Систърс" - уестърн, криминален, драма (Франция, Испания, Румъния, Белгия, САЩ, 2018 г.), режисьор: Жак Одиар, в ролите: Джон С. Райли, Хоакин Финикс, Джейк Джиленхол, Риз Ахмед, Рутгер Хауер и др.
06:00
"Нуреев" - биографичен, документален (Великобритания, Дания, Франция, Испания, САЩ, Украйна, 2018 г.), режисьори: Дейвид Морис и Джаки Морис
08:15
"На фокус" - рубрика
08:30
"Засукан свят" - драма (България, 2019 г.), режисьор: Мариус Куркински, в ролите: Мариус Куркински, Виктория Колева, Боряна Маноилова, Ана Пападопулу, Камен Донев, Вяра Коларова, Велислав Павлов, Димитър Николов, Димитър Рачков, София Бобчева и др.
10:45
"Смахнатият професор 2" - комедия, фантастика (САЩ, 2000 г.), режисьор: Питър Сигъл, в ролите: Еди Мърфи, Джанет Джаксън, Лари Милър, Джон Ейлс, Уонда Сайкс, Питър Сигъл и др.
13:00
"Ваканция" - комедия, приключенски (САЩ, 2015 г.), режисьори: Джон Франсис Дейли и Джонатан Голдстийн, в ролите: Ед Хелмс, Кристина Апългейт, Лесли Ман, Крис Хемсуърт, Чеви Чейс, Бевърли Д’Анджело, Майкъл Пеня, Реджина Хол и др.
15:00
"Свирепи създания" - комедия (Великобритания, САЩ, 1997 г.), режисьори: Робърт Янг и Фред Скепси, в ролите: Джон Клийс, Джейми Лий Къртис, Кевин Клайн, Майкъл Пейлин, Рони Корбет, Робърт Линдзи, Синтия Клийс и др.
17:00
"Дракула: Неразказан" - фентъзи, екшън, драма (САЩ, 2014 г.), режисьор: Гари Шор, в ролите: Люк Евънс, Сара Гадън, Доминик Купър, Чарлз Данс, Саманта Баркс, Чарли Кокс и др.
18:45
"Хлебният човек" - криминален, психотрилър (САЩ, 1998 г.), режисьор: Робърт Олтман, в ролите: Кенет Брана, Ембет Давиц, Робърт Дауни мл., Дарил Хана, Робърт Дювал, Том Беринджър, Фамке Янсен и др.
21:00
"24 часа живот" - фантастика, екшън, трилър (ЮАР, Китай, САЩ, 2017 г.), режисьор: Брайън Смърз, в ролите: Итън Хоук, Чин Шю, Пол Андерсън, Рутгер Хауер, Тайрон Киоу, Натали Болт, Лиъм Кънингам и др. [14+]
22:45
"Манди" - хорър, психотрилър (Великобритания, Белгия, Франция, САЩ, 2018 г.), режисьор: Панос Косматос, в ролите: Никълъс Кейдж, Андреа Райзбъръ, Лайнъс Роуч, Нед Денехи, Олуен Фуере, Бил Дюк и др. [16+]
Събота, 16.03
01:30
"Кралицата на Шотландия" - исторически, драма, биографичен (Великобритания, 2018 г.), режисьор: Джоузи Рурк, в ролите: Сърша Ронан, Марго Роби, Джо Алуин, Дейвид Тенант, Гай Пиърс, Джак Лоудън, Джема Чан и др.
04:00
"Всичко за Нина" - драма (САЩ, 2018 г.), режисьор: Ева Вивес, в ролите: Мери Елизабет Уинстед, Броуди Рийд, Шарлот Нюхаус, Джей Мор и др. [14+]
06:00
"Мария Магдалена" - драма, исторически (Великобритания, Австралия, 2018 г.), режисьор: Гарт Дейвис, в ролите: Руни Мара, Хоакин Финикс, Чиуетел Еджиофор, Тахар Рахим, Чарлз Бабалола, Тео Теодоридис, Ури Гавриел и др.
08:30
"Несломен: Път към изкупление" - биографичен, исторически, драма (САЩ, 2018 г.), режисьор: Харолд Кронк, в ролите: Самюъл Хънт, Мерит Патерсън, Боби Кампо, Давид Сакурай, Винченцо Амато и др.
10:30
"Смахнатият професор" - комедия, фантастика (САЩ, 1996 г.), режисьор: Том Шейдиак, в ролите: Еди Мърфи, Джейда Пинкет Смит, Джеймс Кобърн, Лари Милър, Джон Ейлс, Дейв Шапел, Патриша Уилсън и др.
12:30
"Статус подновен" - фентъзи, романтичен, комедия (Канада, САЩ, Китай, 2018 г.), режисьор: Скот Спиър, в ролите: Рос Линч, Оливия Холт, Харви Гилен, Кортни Ийтън и др.
14:45
"Дрейф" - драма, екшън, приключенски, романтичен (САЩ, Хонг Конг, Исландия, 2018 г.), режисьор: Балтазар Кормакур, в ролите: Шейлийн Уудли, Сам Клафлин, Грейс Палмър, Джефри Томас, Елизабет Хотърн, Тами Ашкрафт и др.
16:45
"Фермерът астронавт" - приключенски, драма, фантастика (САЩ, 2006 г.), режисьор: Майкъл Полиш, в ролите: Били Боб Торнтън, Вирджиния Мадсън, Брус Дърн, Тим Блейк Нелсън, Джон Грийс, Сал Лопес, Рик Овъртън, Ричард Едсън и др.
19:00
"Полет към дома" - драма (САЩ, 1996 г.), режисьор: Каръл Балард, в ролите: Джеф Даниълс, Ана Пакуин, Дейна Дилейни и др.
21:00
"Дракула: Неразказан" - фентъзи, екшън, драма (САЩ, 2014 г.), режисьор: Гари Шор, в ролите: Люк Евънс, Сара Гадън, Доминик Купър, Чарлз Данс, Саманта Баркс, Чарли Кокс и др.
22:45
CINEMA X: "Доктор Сън" - хорър (САЩ, 2019 г.), режисьор: Майк Фланаган, в ролите: Юън Макгрегър, Ребека Фъргюсън, Джейкъб Трембли, Брус Грийнууд, Кайли Къран, Зан Маккларнън, Алекс Есо, Карл Лъмбли, Джослин Донахю и др. [16+]
Петък, 15.03
01:00
"Всичко за Нина" - драма (САЩ, 2018 г.), режисьор: Ева Вивес, в ролите: Мери Елизабет Уинстед, Броуди Рийд, Шарлот Нюхаус, Джей Мор и др. [14+]
03:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
04:00
"Спасение" - драма (Дания, Великобритания, Южна Африка, Швеция, Белгия, 2014 г.), режисьор: Кристиан Левринг, в ролите: Мадс Микелсен, Ева Грийн, Джефри Дийн Морган, Ерик Кантона, Джонатан Прайс и др. [14+]
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Ваканция" - комедия, приключенски (САЩ, 2015 г.), режисьори: Джон Франсис Дейли и Джонатан Голдстийн, в ролите: Ед Хелмс, Кристина Апългейт, Лесли Ман, Крис Хемсуърт, Чеви Чейс, Бевърли Д’Анджело, Майкъл Пеня, Реджина Хол и др.
10:15
"На фокус" - рубрика
10:30
"Спасители на плажа" - сериал, с.5, еп.10, 11
12:30
"Смахнатият професор" - комедия, фантастика (САЩ, 1996 г.), режисьор: Том Шейдиак, в ролите: Еди Мърфи, Джейда Пинкет Смит, Джеймс Кобърн, Лари Милър, Джон Ейлс, Дейв Шапел, Патриша Уилсън и др.
14:30
"Смахнатият професор 2" - комедия, фантастика (САЩ, 2000 г.), режисьор: Питър Сигъл, в ролите: Еди Мърфи, Джанет Джаксън, Лари Милър, Джон Ейлс, Уонда Сайкс, Питър Сигъл и др.
16:45
"Статус подновен" - фентъзи, романтичен, комедия (Канада, САЩ, Китай, 2018 г.), режисьор: Скот Спиър, в ролите: Рос Линч, Оливия Холт, Харви Гилен, Кортни Ийтън и др.
19:00
"Несломен: Път към изкупление" - биографичен, исторически, драма (САЩ, 2018 г.), режисьор: Харолд Кронк, в ролите: Самюъл Хънт, Мерит Патерсън, Боби Кампо, Давид Сакурай, Винченцо Амато и др.
21:00
"Фермерът астронавт" - приключенски, драма, фантастика (САЩ, 2006 г.), режисьор: Майкъл Полиш, в ролите: Били Боб Торнтън, Вирджиния Мадсън, Брус Дърн, Тим Блейк Нелсън, Джон Грийс, Сал Лопес, Рик Овъртън, Ричард Едсън и др.
23:15
"Хлебният човек" - криминален, психотрилър (САЩ, 1998 г.), режисьор: Робърт Олтман, в ролите: Кенет Брана, Ембет Давиц, Робърт Дауни мл., Дарил Хана, Робърт Дювал, Том Беринджър, Фамке Янсен и др.
Четвъртък, 14.03
01:45
"Спасители на плажа" - сериал /п./
03:45
"Те пожелаха смъртта ми" - екшън, драма, трилър (Канада, САЩ, 2021 г.), режисьор: Тейлър Шеридан, в ролите: Анджелина Джоли, Ейдън Гилън, Джейк Уебър, Джон Бернтал, Фин Литъл, Никълъс Холт и др. [14+]
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Братята Систърс" - уестърн, криминален, драма (Франция, Испания, Румъния, Белгия, САЩ, 2018 г.), режисьор: Жак Одиар, в ролите: Джон С. Райли, Хоакин Финикс, Джейк Джиленхол, Риз Ахмед, Рутгер Хауер и др.
10:45
"Спасители на плажа" - сериал, с.5, еп.8, 9
12:45
"На фокус" - рубрика
13:00
"Кралицата на Шотландия" - исторически, драма, биографичен (Великобритания, 2018 г.), режисьор: Джоузи Рурк, в ролите: Сърша Ронан, Марго Роби, Джо Алуин, Дейвид Тенант, Гай Пиърс, Джак Лоудън, Джема Чан и др.
15:30
"Ваканция" - комедия, приключенски (САЩ, 2015 г.), режисьори: Джон Франсис Дейли и Джонатан Голдстийн, в ролите: Ед Хелмс, Кристина Апългейт, Лесли Ман, Крис Хемсуърт, Чеви Чейс, Бевърли Д’Анджело, Майкъл Пеня, Реджина Хол и др.
17:30
"На фокус" - рубрика
17:45
"Ад под небето" - екшън, драма, трилър (САЩ, 1974 г.), режисьор: Джон Гилермин, в ролите: Пол Нюман, Стив Маккуин, Уилям Холдън, Фей Дънауей, Фред Астер, Сюзан Блейкли, Ричард Чембърлейн, О Джей Симпсън, Робърт Вон, Робърт Уагнър, Фред Астер, Сюзън Фланър
21:00
"Дрейф" - драма, екшън, приключенски, романтичен (САЩ, Хонг Конг, Исландия, 2018 г.), режисьор: Балтазар Кормакур, в ролите: Шейлийн Уудли, Сам Клафлин, Грейс Палмър, Джефри Томас, Елизабет Хотърн, Тами Ашкрафт и др.
23:00
"Те пожелаха смъртта ми" - екшън, драма, трилър (Канада, САЩ, 2021 г.), режисьор: Тейлър Шеридан, в ролите: Анджелина Джоли, Ейдън Гилън, Джейк Уебър, Джон Бернтал, Фин Литъл, Никълъс Холт и др. [14+]
Сряда, 13.03
02:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
03:45
"Заклинанието 3: Демоничният убиец" - хорър, мистерия, трилър (САЩ, Великобритания, 2021 г.), режисьор: Майкъл Чейвс, в ролите: Вера Фармига, Патрик Уилсън, Руаири О'Конър, Сара Катрин Хук, Джулиън Хилиърд и др. [16+]
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Имате поща" - романтичен, драма (САЩ, 1998 г.), режисьор: Нора Ефрон, в ролите: Том Ханкс, Мег Райън, Грег Киниър, Паркър Поузи, Джийн Стейпълтън, Стив Зан, Дейвид Шапел, Джон Рандолф и др.
10:45
"Спасители на плажа" - сериал, с.5, еп.6, 7
12:45
"На фокус" - рубрика
13:00
"Мария Магдалена" - драма, исторически (Великобритания, Австралия, 2018 г.), режисьор: Гарт Дейвис, в ролите: Руни Мара, Хоакин Финикс, Чиуетел Еджиофор, Тахар Рахим, Чарлз Бабалола, Тео Теодоридис, Ури Гавриел и др.
15:30
"Юношество" - биографичен, драма (САЩ, 2014 г.), режисьор: Ричард Линклейтър, в ролите: Итън Хоук, Елар Колтрейн, Патриша Аркет, Тамара Джолейн, Ник Краузи, Лорелай Линклейтър и др.
18:45
"Смахнатият професор 2" - комедия, фантастика (САЩ, 2000 г.), режисьор: Питър Сигъл, в ролите: Еди Мърфи, Джанет Джаксън, Лари Милър, Джон Ейлс, Уонда Сайкс, Питър Сигъл и др.
21:00
"Ваканция" - комедия, приключенски (САЩ, 2015 г.), режисьори: Джон Франсис Дейли и Джонатан Голдстийн, в ролите: Ед Хелмс, Кристина Апългейт, Лесли Ман, Крис Хемсуърт, Чеви Чейс, Бевърли Д’Анджело, Майкъл Пеня, Реджина Хол и др.
23:00
"Всичко навсякъде наведнъж" - драма, комедия, фентъзи (САЩ, 2022 г.), режисьор: Даниел Шайнърт, в ролите: Мишел Йео, Ки Хуи Куан и др. [14+]
Вторник, 12.03
01:30
"Спасители на плажа" - сериал /п./
03:30
"Имате поща" - романтичен, драма (САЩ, 1998 г.), режисьор: Нора Ефрон, в ролите: Том Ханкс, Мег Райън, Грег Киниър, Паркър Поузи, Джийн Стейпълтън, Стив Зан, Дейвид Шапел, Джон Рандолф и др.
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"Статус подновен" - фентъзи, романтичен, комедия (Канада, САЩ, Китай, 2018 г.), режисьор: Скот Спиър, в ролите: Рос Линч, Оливия Холт, Харви Гилен, Кортни Ийтън и др.
10:15
"Спасители на плажа" - сериал, с.5, еп.4, 5
12:15
"Тренировъчен ден" - екшън, трилър, криминален (САЩ, Австралия, 2001 г.), режисьор: Антоан Фукуа, в ролите: Дензъл Уошингтън, Итън Хоук, Скот Глен, Том Беринджър, Снууп Дог, Д-р Дре, Мейси Грей и др.
14:45
"Щъркелчето Ричард" - анимация, приключенски (Германия, Белгия, Люксембург, Норвегия, 2017 г.), режисьори: Реза Мемари и Тоби Генкел
16:30
"Братята Систърс" - уестърн, криминален, драма (Франция, Испания, Румъния, Белгия, САЩ, 2018 г.), режисьор: Жак Одиар, в ролите: Джон С. Райли, Хоакин Финикс, Джейк Джиленхол, Риз Ахмед, Рутгер Хауер и др.
19:00
"Смахнатият професор" - комедия, фантастика (САЩ, 1996 г.), режисьор: Том Шейдиак, в ролите: Еди Мърфи, Джейда Пинкет Смит, Джеймс Кобърн, Лари Милър, Джон Ейлс, Дейв Шапел, Патриша Уилсън и др.
21:00
"Спасение" - драма (Дания, Великобритания, Южна Африка, Швеция, Белгия, 2014 г.), режисьор: Кристиан Левринг, в ролите: Мадс Микелсен, Ева Грийн, Джефри Дийн Морган, Ерик Кантона, Джонатан Прайс и др. [14+]
22:45
"Ад под небето" - екшън, драма, трилър (САЩ, 1974 г.), режисьор: Джон Гилермин, в ролите: Пол Нюман, Стив Маккуин, Уилям Холдън, Фей Дънауей, Фред Астер, Сюзан Блейкли, Ричард Чембърлейн, О Джей Симпсън, Робърт Вон, Робърт Уагнър, Фред Астер, Сюзън Фланър
Понеделник, 11.03
00:15
"Всичко навсякъде наведнъж" - драма, комедия, фентъзи (САЩ, 2022 г.), режисьор: Даниел Шайнърт, в ролите: Мишел Йео, Ки Хуи Куан и др. [14+]
03:00
"Заклинанието 3: Демоничният убиец" - хорър, мистерия, трилър (САЩ, Великобритания, 2021 г.), режисьор: Майкъл Чейвс, в ролите: Вера Фармига, Патрик Уилсън, Руаири О'Конър, Сара Катрин Хук, Джулиън Хилиърд и др. [16+]
05:15
"Най-добрите холивудски режисьори" - рубрика
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Невидима зона" - спортен, биографичен, драма (САЩ, 2009 г.), режисьор: Джон Лий Ханкок, в ролите: Куинтън Ерън, Сандра Бълок, Тим Макгроу, Джей Хед, Лили Колинс, Рей Маккинън, Кати Бейтс и др.
10:45
"Спасители на плажа" - сериал, с.5, еп.2, 3
12:45
"На фокус" - рубрика
13:00
"Ад под небето" - екшън, драма, трилър (САЩ, 1974 г.), режисьор: Джон Гилермин, в ролите: Пол Нюман, Стив Маккуин, Уилям Холдън, Фей Дънауей, Фред Астер, Сюзан Блейкли, Ричард Чембърлейн, О Джей Симпсън, Робърт Вон, Робърт Уагнър, Фред Астер, Сюзън Фланър
16:15
"Хлебният човек" - криминален, психотрилър (САЩ, 1998 г.), режисьор: Робърт Олтман, в ролите: Кенет Брана, Ембет Давиц, Робърт Дауни мл., Дарил Хана, Робърт Дювал, Том Беринджър, Фамке Янсен и др.
18:30
"Имате поща" - романтичен, драма (САЩ, 1998 г.), режисьор: Нора Ефрон, в ролите: Том Ханкс, Мег Райън, Грег Киниър, Паркър Поузи, Джийн Стейпълтън, Стив Зан, Дейвид Шапел, Джон Рандолф и др.
21:00
ПРЕМИЕРА: "Те пожелаха смъртта ми" - екшън, драма, трилър (Канада, САЩ, 2021 г.), режисьор: Тейлър Шеридан, в ролите: Анджелина Джоли, Ейдън Гилън, Джейк Уебър, Джон Бернтал, Фин Литъл, Никълъс Холт и др. [14+]
23:00
"Мария Магдалена" - драма, исторически (Великобритания, Австралия, 2018 г.), режисьор: Гарт Дейвис, в ролите: Руни Мара, Хоакин Финикс, Чиуетел Еджиофор, Тахар Рахим, Чарлз Бабалола, Тео Теодоридис, Ури Гавриел и др.
Неделя, 10.03
01:45
"Жокера" - фентъзи, криминален, трилър (САЩ, 2019 г.), режисьор: Тод Филипс, в ролите: Хоакин Финикс, Зази Бийц, Робърт Де Ниро, Брет Кълън, Франсис Конрой, Шей Уигъм, Марк Марън, Бил Камп, Глен Флешлър, Брайън Калън и др. [14+]
04:15
"Първородно" - хорър, трилър (САЩ, 2013 г.), режисьор: Предраг Антониевич, в ролите: Ребека Да Коста, Майло Вентимиля, Анди Макдауъл, Джонатан Шек, Логан Браунинг и др. [16+]
06:00
"Щъркелчето Ричард" - анимация, приключенски (Германия, Белгия, Люксембург, Норвегия, 2017 г.), режисьори: Реза Мемари и Тоби Генкел
07:45
"Това, което бяхме" - драма, семеен (САЩ, 2018 г.), режисьор: Елизабет Чомко, в ролите: Хилари Суонк, Майкъл Шанън, Робърт Форстър, Блайд Данър, Таиса Фармига, Джош Лукас, Сара Съдърланд и др.
09:45
"Ченге и половина: Новобранец" - комедия, екшън, приключенски (Канада, 2017 г.), режисьор: Джонатан Розенбаум, в ролите: Лу Даймънд Филипс, Лулу Уилсън, Джанет Кидър, Майкъл Коулман и др.
11:45
"Ние сме баща ти" - комедия, романтичен (САЩ, 1997 г.), режисьор: Айвън Райтман, в ролите: Робин Уилямс, Настася Кински, Джулия Луис-Драйфус, Чарли Хофхаймър, Били Кристъл, Брус Грийнууд, Джейсън Райтман, Каролин Райтман, Мел Гибсън и др.
13:45
"Невидима зона" - спортен, биографичен, драма (САЩ, 2009 г.), режисьор: Джон Лий Ханкок, в ролите: Куинтън Ерън, Сандра Бълок, Тим Макгроу, Джей Хед, Лили Колинс, Рей Маккинън, Кати Бейтс и др.
16:15
"Фатално затишие" - трилър, драма (САЩ, 2019 г.), режисьор: Стивън Найт, в ролите: Матю Макконъхи, Ан Хатауей, Даян Лейн, Джаймън Хаунсу, Джейсън Кларк, Джереми Стронг и др.
18:30
"Тренировъчен ден" - екшън, трилър, криминален (САЩ, Австралия, 2001 г.), режисьор: Антоан Фукуа, в ролите: Дензъл Уошингтън, Итън Хоук, Скот Глен, Том Беринджър, Снууп Дог, Д-р Дре, Мейси Грей и др.
21:00
"Ад под небето" - екшън, драма, трилър (САЩ, 1974 г.), режисьор: Джон Гилермин, в ролите: Пол Нюман, Стив Маккуин, Уилям Холдън, Фей Дънауей, Фред Астер, Сюзан Блейкли, Ричард Чембърлейн, О Джей Симпсън, Робърт Вон, Робърт Уагнър, Фред Астер, Сюзън Фланър
Събота, 9.03
03:00
"Всичко навсякъде наведнъж" - драма, комедия, фентъзи (САЩ, 2022 г.), режисьор: Даниел Шайнърт, в ролите: Мишел Йео, Ки Хуи Куан и др. [14+]
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
07:00
"Директно от Комптън" - музикален, биографичен, драма (САЩ, 2015 г.), режисьор: Ф. Гари Грей, в ролите: О’Шей Джаксън мл., Кори Хокинс, Джейсън Мичъл, Нийл Браун мл., Алдис Ходж, Марлон Йейтс мл., Кара Патерсън, Алекзандра Шип, Пол Джиамати и др.
10:00
"Юношество" - биографичен, драма (САЩ, 2014 г.), режисьор: Ричард Линклейтър, в ролите: Итън Хоук, Елар Колтрейн, Патриша Аркет, Тамара Джолейн, Ник Краузи, Лорелай Линклейтър и др.
13:15
"Имате поща" - романтичен, драма (САЩ, 1998 г.), режисьор: Нора Ефрон, в ролите: Том Ханкс, Мег Райън, Грег Киниър, Паркър Поузи, Джийн Стейпълтън, Стив Зан, Дейвид Шапел, Джон Рандолф и др.
15:45
"1917" - военен, драма, исторически (Великобритания, САЩ, 2019 г.), режисьор: Сам Мендес, в ролите: Дийн-Чарлз Чапман, Джордж Маккей, Даниел Мейс, Колин Фърт, Били Посълтуейт, Андрю Скот, Марк Стронг, Бенедикт Къмбърбач, Ричард Мадън и др.
18:15
"Реката на тайните" - криминален, мистъри, драма (САЩ, Австралия, 2003 г.), режисьор: Клинт Истууд, в ролите: Шон Пен, Тим Робинс, Keвин Бейкън, Лорънс Фишбърн, Марша Гей Хардън, Лора Лини, Кевин Чапман, Еми Росъм и др.
21:00
"Тренировъчен ден" - екшън, трилър, криминален (САЩ, Австралия, 2001 г.), режисьор: Антоан Фукуа, в ролите: Дензъл Уошингтън, Итън Хоук, Скот Глен, Том Беринджър, Снууп Дог, Д-р Дре, Мейси Грей и др.
23:30
CINEMA X ПРЕМИЕРА: "Заклинанието 3: Демоничният убиец" - хорър, мистерия, трилър (САЩ, Великобритания, 2021 г.), режисьор: Майкъл Чейвс, в ролите: Вера Фармига, Патрик Уилсън, Руаири О'Конър, Сара Катрин Хук, Джулиън Хилиърд и др. [16+]
Петък, 8.03
02:15
"Спасители на плажа" - сериал /п./
03:15
"Жокера" - фентъзи, криминален, трилър (САЩ, 2019 г.), режисьор: Тод Филипс, в ролите: Хоакин Финикс, Зази Бийц, Робърт Де Ниро, Брет Кълън, Франсис Конрой, Шей Уигъм, Марк Марън, Бил Камп, Глен Флешлър, Брайън Калън и др. [14+]
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Покварена вяра" - драма, психотрилър (САЩ, Великобритания, Австралия, 2018 г.), режисьор: Пол Шрейдър, в ролите: Итън Хоук, Аманда Сайфред, Седрик Шоумена, Виктория Хил, Филип Етингър и др.
10:30
"Спасители на плажа" - сериал, с.4, еп.22
11:30
"Спасители на плажа" - сериал, с.5, еп.1
12:30
"Това, което бяхме" - драма, семеен (САЩ, 2018 г.), режисьор: Елизабет Чомко, в ролите: Хилари Суонк, Майкъл Шанън, Робърт Форстър, Блайд Данър, Таиса Фармига, Джош Лукас, Сара Съдърланд и др.
14:30
"Ченге и половина: Новобранец" - комедия, екшън, приключенски (Канада, 2017 г.), режисьор: Джонатан Розенбаум, в ролите: Лу Даймънд Филипс, Лулу Уилсън, Джанет Кидър, Майкъл Коулман и др.
16:30
"Невидима зона" - спортен, биографичен, драма (САЩ, 2009 г.), режисьор: Джон Лий Ханкок, в ролите: Куинтън Ерън, Сандра Бълок, Тим Макгроу, Джей Хед, Лили Колинс, Рей Маккинън, Кати Бейтс и др.
19:00
"Ел Ей в пламъци" - криминален, трилър, романтичен (САЩ, Франция, Китай, 2017 г.), режисьор: Дениз Гамзе Ергювен, в ролите: Хали Бери, Даниел Крейг, Ламар Джонсън, Рейчъл Хилсън, Кърк Болц, Рик Раванело, Питър Макензи и др.
21:00
"1917" - военен, драма, исторически (Великобритания, САЩ, 2019 г.), режисьор: Сам Мендес, в ролите: Дийн-Чарлз Чапман, Джордж Маккей, Даниел Мейс, Колин Фърт, Били Посълтуейт, Андрю Скот, Марк Стронг, Бенедикт Къмбърбач, Ричард Мадън и др.
23:30
"Вълкът от Уолстрийт" - биографичен, криминален, трилър (САЩ, 2013 г.), режисьор: Мартин Скорсезе, в ролите: Леонардо ДиКаприо, Роб Райнър, Джона Хил, Джон Бърнтол, Кайл Чандлър, Джон Фавро, Жан Дюжарден, Матю Макконъхи, Шей Уигъм, Марго Роби, Итън Суплий
Четвъртък, 7.03
02:45
"Спасители на плажа" - сериал /п./
03:45
"Покварена вяра" - драма, психотрилър (САЩ, Великобритания, Австралия, 2018 г.), режисьор: Пол Шрейдър, в ролите: Итън Хоук, Аманда Сайфред, Седрик Шоумена, Виктория Хил, Филип Етингър и др.
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Дюн" - драма, приключенски, фантастика (САЩ, 2021 г.), режисьор: Дени Вилньов, в ролите: Тимъти Шаламей, Ребека Фъргюсън, Оскар Айзък, Зендея, Джош Бролин, Джейсън Момоа, Дейв Батиста, Хавиер Бардем, Стелан Скарсгард, Шарлот Рамплинг и др.
11:15
"Спасители на плажа" - сериал, с.4, еп.20, 21
13:15
"На фокус" - рубрика
13:30
"Теорията на всичко" - биографичен, драма, романтичен (Великобритания, Япония, САЩ 2014 г.), режисьор: Джеймс Марш, в ролите: Еди Редмейн, Фелисити Джоунс, Лесли Манвил, Хари Лойд, Дейвид Тюлис, Емили Уотсън, Георги Николов, Том Прайър, Алис Ор-Юинг и др.
16:00
"Реката на тайните" - криминален, мистъри, драма (САЩ, Австралия, 2003 г.), режисьор: Клинт Истууд, в ролите: Шон Пен, Тим Робинс, Keвин Бейкън, Лорънс Фишбърн, Марша Гей Хардън, Лора Лини, Кевин Чапман, Еми Росъм и др.
18:45
"Фатално затишие" - трилър, драма (САЩ, 2019 г.), режисьор: Стивън Найт, в ролите: Матю Макконъхи, Ан Хатауей, Даян Лейн, Джаймън Хаунсу, Джейсън Кларк, Джереми Стронг и др.
21:00
"Невидима зона" - спортен, биографичен, драма (САЩ, 2009 г.), режисьор: Джон Лий Ханкок, в ролите: Куинтън Ерън, Сандра Бълок, Тим Макгроу, Джей Хед, Лили Колинс, Рей Маккинън, Кати Бейтс и др.
23:30
"Възражение по съвест" - военен, драма, биографичен (Австралия, САЩ, 2016 г.), режисьор: Мел Гибсън, в ролите: Андрю Гарфийлд, Териса Палмър, Винс Вон, Сам Уърдингтън, Хюго Уийвинг, Люк Брейси, Рейчъл Грифитс, Мат Нейбъл, Майло Гибсън и др. [14+]
Сряда, 6.03
02:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
04:00
"Клетка" - хорър, екшън (САЩ, 2016 г.), режисьор: Тод Уилямс, в ролите: Джон Кюсак, Самюъл Джаксън, Изабел Фърман, Кларк Саруло, Стейси Кийч и др. [14+]
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Директно от Комптън" - музикален, биографичен, драма (САЩ, 2015 г.), режисьор: Ф. Гари Грей, в ролите: О’Шей Джаксън мл., Кори Хокинс, Джейсън Мичъл, Нийл Браун мл., Алдис Ходж, Марлон Йейтс мл., Кара Патерсън, Алекзандра Шип, Пол Джиамати и др.
11:15
"Спасители на плажа" - сериал, с.4, еп.18, 19
13:15
"Хариет" - екшън, биографичен, драма, исторически (САЩ, 2019 г.), режисьор: Каси Лемънс, в ролите: Синтия Ериво, Дженифър Нетълс, Джо Алуин, Джанел Моней, Тим Гини, Ванеса Бел Калоуей, Кларк Питърс, Вонди Къртис-Хол и др.
15:45
"Дюн" - драма, приключенски, фантастика (САЩ, 2021 г.), режисьор: Дени Вилньов, в ролите: Тимъти Шаламей, Ребека Фъргюсън, Оскар Айзък, Зендея, Джош Бролин, Джейсън Момоа, Дейв Батиста, Хавиер Бардем, Стелан Скарсгард, Шарлот Рамплинг и др.
18:45
"Ex Machina: Бог от машината" - фантастика, трилър (Великобритания, 2015 г.), режисьор: Алекс Гарланд, в ролите: Донъл Глийсън, Алисия Викандер, Оскар Айзък, Челси Ли, Кори Джонсън, Иви Рей и др.
21:00
"Жокера" - фентъзи, криминален, трилър (САЩ, 2019 г.), режисьор: Тод Филипс, в ролите: Хоакин Финикс, Зази Бийц, Робърт Де Ниро, Брет Кълън, Франсис Конрой, Шей Уигъм, Марк Марън, Бил Камп, Глен Флешлър, Брайън Калън и др. [14+]
23:30
"Юношество" - биографичен, драма (САЩ, 2014 г.), режисьор: Ричард Линклейтър, в ролите: Итън Хоук, Елар Колтрейн, Патриша Аркет, Тамара Джолейн, Ник Краузи, Лорелай Линклейтър и др.
Вторник, 5.03
00:00
"Фатално затишие" - трилър, драма (САЩ, 2019 г.), режисьор: Стивън Найт, в ролите: Матю Макконъхи, Ан Хатауей, Даян Лейн, Джаймън Хаунсу, Джейсън Кларк, Джереми Стронг и др.
02:15
"Спасители на плажа" - сериал /п./
03:15
"Възражение по съвест" - военен, драма, биографичен (Австралия, САЩ, 2016 г.), режисьор: Мел Гибсън, в ролите: Андрю Гарфийлд, Териса Палмър, Винс Вон, Сам Уърдингтън, Хюго Уийвинг, Люк Брейси, Рейчъл Грифитс, Мат Нейбъл, Майло Гибсън и др. [14+]
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Последният самурай" - екшън, драма, исторически (САЩ, Нова Зеландия, Япония, 2003 г.), режисьор: Едуард Зуик, в ролите: Том Круз, Кен Уатанабе, Били Конъли, Тони Голдуин, Тимъти Спол, Хироюки Санада и др.
11:15
"Спасители на плажа" - сериал, с.4, еп.16, 17
13:15
"На фокус" - рубрика
13:30
"Дюн" - драма, приключенски, фантастика (САЩ, 2021 г.), режисьор: Дени Вилньов, в ролите: Тимъти Шаламей, Ребека Фъргюсън, Оскар Айзък, Зендея, Джош Бролин, Джейсън Момоа, Дейв Батиста, Хавиер Бардем, Стелан Скарсгард, Шарлот Рамплинг и др.
16:30
"Хариет" - екшън, биографичен, драма, исторически (САЩ, 2019 г.), режисьор: Каси Лемънс, в ролите: Синтия Ериво, Дженифър Нетълс, Джо Алуин, Джанел Моней, Тим Гини, Ванеса Бел Калоуей, Кларк Питърс, Вонди Къртис-Хол и др.
19:00
"Ченге и половина: Новобранец" - комедия, екшън, приключенски (Канада, 2017 г.), режисьор: Джонатан Розенбаум, в ролите: Лу Даймънд Филипс, Лулу Уилсън, Джанет Кидър, Майкъл Коулман и др.
21:00
"Реката на тайните" - криминален, мистъри, драма (САЩ, Австралия, 2003 г.), режисьор: Клинт Истууд, в ролите: Шон Пен, Тим Робинс, Keвин Бейкън, Лорънс Фишбърн, Марша Гей Хардън, Лора Лини, Кевин Чапман, Еми Росъм и др.
23:45
"Покварена вяра" - драма, психотрилър (САЩ, Великобритания, Австралия, 2018 г.), режисьор: Пол Шрейдър, в ролите: Итън Хоук, Аманда Сайфред, Седрик Шоумена, Виктория Хил, Филип Етингър и др.
Понеделник, 4.03
01:45
"Клетка" - хорър, екшън (САЩ, 2016 г.), режисьор: Тод Уилямс, в ролите: Джон Кюсак, Самюъл Джаксън, Изабел Фърман, Кларк Саруло, Стейси Кийч и др. [14+]
03:45
"Болка и величие" - драма (Испания, 2019 г.), режисьор: Педро Алмодовар, в ролите: Пенелопе Крус, Антонио Бандерас, Сесилия Рот, Асиер Ечеандия, Леонардо Сбараглия, Раул Аревало, Ева Мартин и др.
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"Най-добрите холивудски режисьори" - рубрика
08:30
"Ex Machina: Бог от машината" - фантастика, трилър (Великобритания, 2015 г.), режисьор: Алекс Гарланд, в ролите: Донъл Глийсън, Алисия Викандер, Оскар Айзък, Челси Ли, Кори Джонсън, Иви Рей и др.
10:45
"Спасители на плажа" - сериал, с.4, еп.14, 15
12:45
"На фокус" - рубрика
13:00
"Последният самурай" - екшън, драма, исторически (САЩ, Нова Зеландия, Япония, 2003 г.), режисьор: Едуард Зуик, в ролите: Том Круз, Кен Уатанабе, Били Конъли, Тони Голдуин, Тимъти Спол, Хироюки Санада и др.
16:00
"Ел Ей в пламъци" - криминален, трилър, романтичен (САЩ, Франция, Китай, 2017 г.), режисьор: Дениз Гамзе Ергювен, в ролите: Хали Бери, Даниел Крейг, Ламар Джонсън, Рейчъл Хилсън, Кърк Болц, Рик Раванело, Питър Макензи и др.
18:00
"Директно от Комптън" - музикален, биографичен, драма (САЩ, 2015 г.), режисьор: Ф. Гари Грей, в ролите: О’Шей Джаксън мл., Кори Хокинс, Джейсън Мичъл, Нийл Браун мл., Алдис Ходж, Марлон Йейтс мл., Кара Патерсън, Алекзандра Шип, Пол Джиамати и др.
21:00
ПРЕМИЕРА: "Дюн" - драма, приключенски, фантастика (САЩ, 2021 г.), режисьор: Дени Вилньов, в ролите: Тимъти Шаламей, Ребека Фъргюсън, Оскар Айзък, Зендея, Джош Бролин, Джейсън Момоа, Дейв Батиста, Хавиер Бардем, Стелан Скарсгард, Шарлот Рамплинг и др.
Неделя, 3.03
00:00
CINEMA X: "Клетка" - хорър, екшън (САЩ, 2016 г.), режисьор: Тод Уилямс, в ролите: Джон Кюсак, Самюъл Джаксън, Изабел Фърман, Кларк Саруло, Стейси Кийч и др. [14+]
02:00
"Момичето от влака" - мистъри, психотрилър (САЩ, 2016 г.), режисьор: Тейт Тейлър, в ролите: Емили Блънт, Хейли Бенет, Люк Евънс, Ребека Фъргюсън, Едгар Рамирес, Алисън Джани, Джъстин Дероу, Лиса Кудроу и др. [14+]
04:15
"Тук и сега" - романтичен, драма, музикален (САЩ, 2018 г.), режисьор: Фабиан Констан, в ролите: Сара Джесика Паркър, Саймън Бейкър, Гас Бърни, Жаклин Бисе, Комън, Рене Зелуегър и др.
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
07:00
"Бродуейска терапия" - комедия (САЩ, 2011 г.), режисьор: Питър Богданович, в ролите: Имъджен Путс, Оуен Уилсън, Дженифър Анистън, Рис Ифънс, Сибил Шепърд, Уил Форт, Дженифър Еспозито, Катрин Хан, Майкъл Шанън и др.
09:00
"Смъртоносна завист" - трилър (Канада, 2020 г.), режисьор: Лео Шърман, в ролите: Кейт Дръманд, Сидни Майер, Кийра Грейвс и др.
10:45
"Диагноза: Секси!" - комедия (Китай, САЩ, 2018 г.), режисьори: Аби Коон и Марк Силвърстайн, в ролите: Ейми Шумър, Мишел Уилямс, Емили Ратайковски, Бизи Филипс, Том Хопър, Лорън Хътън, Наоми Кембъл, Ейдриън Мартинес и др.
13:00
"Непростимо" - уестърн (САЩ, 1992 г.), режисьор: Клинт Истууд, в ролите: Клинт Истууд, Морган Фрийман, Джин Хекман, Ричард Харис, Джеймз Улвет, Сол Рубинек, Франсис Фишър и др.
15:30
"Последният самурай" - екшън, драма, исторически (САЩ, Нова Зеландия, Япония, 2003 г.), режисьор: Едуард Зуик, в ролите: Том Круз, Кен Уатанабе, Били Конъли, Тони Голдуин, Тимъти Спол, Хироюки Санада и др.
18:30
"Теорията на всичко" - биографичен, драма, романтичен (Великобритания, Япония, САЩ 2014 г.), режисьор: Джеймс Марш, в ролите: Еди Редмейн, Фелисити Джоунс, Лесли Манвил, Хари Лойд, Дейвид Тюлис, Емили Уотсън, Георги Николов, Том Прайър, Алис Ор-Юинг и др.
21:00
"Ex Machina: Бог от машината" - фантастика, трилър (Великобритания, 2015 г.), режисьор: Алекс Гарланд, в ролите: Донъл Глийсън, Алисия Викандер, Оскар Айзък, Челси Ли, Кори Джонсън, Иви Рей и др.
23:15
"Хариет" - екшън, биографичен, драма, исторически (САЩ, 2019 г.), режисьор: Каси Лемънс, в ролите: Синтия Ериво, Дженифър Нетълс, Джо Алуин, Джанел Моней, Тим Гини, Ванеса Бел Калоуей, Кларк Питърс, Вонди Къртис-Хол и др.
Събота, 2.03
02:00
"Вечеря с приятели" - комедия (САЩ, 2020 г.), режисьор: Никъл Пейон, в ролите: Малин Акерман, Кат Денингс, Джак Донъли, Аиша Тайлър, Джейн Сиймор, Райън Хансен и др. [14+]
04:00
"Ел Ей в пламъци" - криминален, трилър, романтичен (САЩ, Франция, Китай, 2017 г.), режисьор: Дениз Гамзе Ергювен, в ролите: Хали Бери, Даниел Крейг, Ламар Джонсън, Рейчъл Хилсън, Кърк Болц, Рик Раванело, Питър Макензи и др.
06:00
"Тук и сега" - романтичен, драма, музикален (САЩ, 2018 г.), режисьор: Фабиан Констан, в ролите: Сара Джесика Паркър, Саймън Бейкър, Гас Бърни, Жаклин Бисе, Комън, Рене Зелуегър и др.
07:45
"Нейните тайни" - трилър, криминален (САЩ, 2021 г.), режисьор: Дамиан Ромей, в ролите: Зоуи Крамънд, Емили Мичели, Келър Форнс, Рик Перез, Джийн Александър, Келер Форнс, Сара Камбе Холанд и др.
09:30
"Послушай сърцето" - романтичен (Канада, 2023 г.), режисьор: Ави Федергрийн, в ролите: Пач Мей, Луси Хил, Джил Фрапър, Дебора Лобан, Шон Кох, Сара Прайс, Джордж Рийд и др.
11:30
"Когато се появи ти" - приключенски, комедия (САЩ, 2018 г.), режисьор: Питър Хъчингс, в ролите: Ейса Бътърфилд, Мейзи Уилямс, Нина Добрев, Пейтън Лист, Кен Джонг, Тайлър Хеклин, Дейвид Кекнър и др.
13:30
"Случаят Ричард Джуъл" - биографичен, драма (САЩ, 2019 г.), режисьор: Клинт Истууд, в ролите: Пол Уолтър Хаузър, Оливия Уайлд, Сам Рокуел, Кати Бейтс, Джон Хам, Нина Арианда, Иън Гомес, Уейн Дювал и др.
16:00
"Несломен" - военен, драма, биографичен, спортен (САЩ, 2014 г.), режисьор: Анджелина Джоли, в ролите: Джак О’Конъл, Донъл Глийсън, Фин Уитрок, Гарет Хедлунд, Такамаса Ишихара, Кен Уатанабе и др.
18:45
"Бомба със закъснител" - биографичен, драма (САЩ, 2019 г.), режисьор: Джей Роуч, в ролите: Шарлийз Терон, Никол Кидман, Марго Роби, Джон Литгоу, Кейт Маккинън, Кони Бритън, Марк Дюплас, Роб Дилейни, Малкълм Макдауъл, Алисън Джани, Елизабет Рьом и др.
21:00
"Последният самурай" - екшън, драма, исторически (САЩ, Нова Зеландия, Япония, 2003 г.), режисьор: Едуард Зуик, в ролите: Том Круз, Кен Уатанабе, Били Конъли, Тони Голдуин, Тимъти Спол, Хироюки Санада и др.
Петък, 1.03
01:45
"Спасители на плажа" - сериал /п./
03:45
"Диагноза: Секси!" - комедия (Китай, САЩ, 2018 г.), режисьори: Аби Коон и Марк Силвърстайн, в ролите: Ейми Шумър, Мишел Уилямс, Емили Ратайковски, Бизи Филипс, Том Хопър, Лорън Хътън, Наоми Кембъл, Ейдриън Мартинес и др.
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Случаят Ричард Джуъл" - биографичен, драма (САЩ, 2019 г.), режисьор: Клинт Истууд, в ролите: Пол Уолтър Хаузър, Оливия Уайлд, Сам Рокуел, Кати Бейтс, Джон Хам, Нина Арианда, Иън Гомес, Уейн Дювал и др.
10:45
"Спасители на плажа" - сериал, с.4, еп.12, 13
12:45
"На фокус" - рубрика
13:00
"Нейните тайни" - трилър, криминален (САЩ, 2021 г.), режисьор: Дамиан Ромей, в ролите: Зоуи Крамънд, Емили Мичели, Келър Форнс, Рик Перез, Джийн Александър, Келер Форнс, Сара Камбе Холанд и др.
14:45
"Златотърсачка" - драма, криминален (САЩ, Канада, 2021 г.), режисьор: Робин Хейс, в ролите: Джули Бенц, Роан Къртис, Джорджия Браднър и др.
16:30
"Непростимо" - драма, уестърн (САЩ, 1992 г.), режисьор: Клинт Истууд, в ролите: Клинт Истууд, Морган Фрийман, Джин Хекман, Ричард Харис, Джеймз Улвет, Сол Рубинек, Франсис Фишър и др.
19:00
"Когато се появи ти" - приключенски, комедия (САЩ, 2018 г.), режисьор: Питър Хъчингс, в ролите: Ейса Бътърфилд, Мейзи Уилямс, Нина Добрев, Пейтън Лист, Кен Джонг, Тайлър Хеклин, Дейвид Кекнър и др.
21:00
"Възражение по съвест" - военен, драма, биографичен (Австралия, САЩ, 2016 г.), режисьор: Мел Гибсън, в ролите: Андрю Гарфийлд, Териса Палмър, Винс Вон, Сам Уърдингтън, Хюго Уийвинг, Люк Брейси, Рейчъл Грифитс, Мат Нейбъл, Майло Гибсън и др. [14+]
23:45
"Момичето от влака" - мистъри, психотрилър (САЩ, 2016 г.), режисьор: Тейт Тейлър, в ролите: Емили Блънт, Хейли Бенет, Люк Евънс, Ребека Фъргюсън, Едгар Рамирес, Алисън Джани, Джъстин Дероу, Лиса Кудроу и др. [14+]
Четвъртък, 29.02
01:45
"Спасители на плажа" - сериал /п./
03:45
"Нуреев" - биографичен, документален (Великобритания, Дания, Франция, Испания, САЩ, Украйна, 2018 г.), режисьори: Дейвид Морис и Джаки Морис
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"Най-добрите холивудски режисьори" - рубрика
08:30
"Теорията на всичко" - биографичен, драма, романтичен (Великобритания, Япония, САЩ 2014 г.), режисьор: Джеймс Марш, в ролите: Еди Редмейн, Фелисити Джоунс, Лесли Манвил, Хари Лойд, Дейвид Тюлис, Емили Уотсън, Георги Николов, Том Прайър, Алис Ор-Юинг и др.
11:00
"Спасители на плажа" - сериал, с.4, еп.10, 11
13:00
"На фокус" - рубрика
13:15
"Послушай сърцето" - романтичен (Канада, 2023 г.), режисьор: Ави Федергрийн, в ролите: Пач Мей, Луси Хил, Джил Фрапър, Дебора Лобан, Шон Кох, Сара Прайс, Джордж Рийд и др.
15:15
"Методът Уилямс" - биографичен, драма, спортен (САЩ, 2021 г.), режисьор: Рейналдо Маркъс Грийн, в ролите: Уил Смит, Деми Сингълтън, Саная Сидни, Ерин Къмингс, Дилън Макдърмът, Джон Бърнтол, Тони Голдуин, , Сюзи Абромейт, Анджаню Елис, Кевин Дън и др.
18:15
"Несломен" - военен, драма, биографичен, спортен (САЩ, 2014 г.), режисьор: Анджелина Джоли, в ролите: Джак О’Конъл, Донъл Глийсън, Фин Уитрок, Гарет Хедлунд, Такамаса Ишихара, Кен Уатанабе и др.
21:00
"Непростимо" - драма, уестърн (САЩ, 1992 г.), режисьор: Клинт Истууд, в ролите: Клинт Истууд, Морган Фрийман, Джин Хекман, Ричард Харис, Джеймз Улвет, Сол Рубинек, Франсис Фишър и др.
23:30
"Бомба със закъснител" - биографичен, драма (САЩ, 2019 г.), режисьор: Джей Роуч, в ролите: Шарлийз Терон, Никол Кидман, Марго Роби, Джон Литгоу, Кейт Маккинън, Кони Бритън, Марк Дюплас, Роб Дилейни, Малкълм Макдауъл, Алисън Джани, Елизабет Рьом и др.
Сряда, 28.02
01:45
"Спасители на плажа" - сериал /п./
02:45
"Методът Уилямс" - биографичен, драма, спортен (САЩ, 2021 г.), режисьор: Рейналдо Маркъс Грийн, в ролите: Уил Смит, Деми Сингълтън, Саная Сидни, Ерин Къмингс, Дилън Макдърмът, Джон Бърнтол, Тони Голдуин, , Сюзи Абромейт, Анджаню Елис, Кевин Дън и др.
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Златотърсачка" - драма, криминален (САЩ, Канада, 2021 г.), режисьор: Робин Хейс, в ролите: Джули Бенц, Роан Къртис, Джорджия Браднър и др.
10:00
"Спасители на плажа" - сериал, с.4, еп.8, 9
12:00
"На фокус" - рубрика
12:15
"Лудия Макс: Пътят на яростта" - фантастика, екшън, приключенски (Австралия, САЩ, 2015 г.), режисьор: Джордж Милър, в ролите: Том Харди, Шарлийз Терон, Зоуи Кравиц, Никълъс Хоулт, Роузи Хънтингтън-Уайтли, Райли Киоу, Нейтън Джоунс, Джош Хелман и др.
14:45
"Петият елемент" - екшън, приключенски, фантастика (Франция, 1997 г.), режисьор: Люк Бесон, в ролите: Брус Уилис, Гари Олдман, Иън Холм, Мила Йовович, Крис Тъкър, Брайън Джеймс, Люк Пери, Джон Невил, Лий Еванс и др.
17:15
"Смъртоносна завист" - трилър (Канада, 2020 г.), режисьор: Лео Шърман, в ролите: Кейт Дръманд, Сидни Майер, Кийра Грейвс и др.
19:00
"Нейните тайни" - трилър, криминален (САЩ, 2021 г.), режисьор: Дамиан Ромей, в ролите: Зоуи Крамънд, Емили Мичели, Келър Форнс, Рик Перез, Джийн Александър, Келер Форнс, Сара Камбе Холанд и др.
21:00
"Случаят Ричард Джуъл" - биографичен, драма (САЩ, 2019 г.), режисьор: Клинт Истууд, в ролите: Пол Уолтър Хаузър, Оливия Уайлд, Сам Рокуел, Кати Бейтс, Джон Хам, Нина Арианда, Иън Гомес, Уейн Дювал и др.
23:30
"Болка и величие" - драма (Испания, 2019 г.), режисьор: Педро Алмодовар, в ролите: Пенелопе Крус, Антонио Бандерас, Сесилия Рот, Асиер Ечеандия, Леонардо Сбараглия, Раул Аревало, Ева Мартин и др.
Вторник, 27.02
00:00
"Диагноза: Секси!" - комедия (Китай, САЩ, 2018 г.), режисьори: Аби Коон и Марк Силвърстайн, в ролите: Ейми Шумър, Мишел Уилямс, Емили Ратайковски, Бизи Филипс, Том Хопър, Лорън Хътън, Наоми Кембъл, Ейдриън Мартинес и др.
02:15
"Интерстелар" - фантастика, мистъри (САЩ, Великобритания, 2014 г.), режисьор: Кристофър Нолан, в ролите: Матю Макконъхи, Ан Хатауей, Джесика Частейн, Уес Бентли, Кейси Афлек, Макензи Фой, Майкъл Кейн, Уилям Дивейн, Мат Деймън, Елън Бърстин и др.
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Алгоритъмът на любовта" - романтичен (САЩ, 2021 г.), режисьор: Стейша Крофърд, в ролите: Джена Мично, Тайлър Кортад, Тайлър Кей Уитли, Каби Бордърс и др.
10:00
"Спасители на плажа" - сериал, с.4, еп.6, 7
12:00
"На фокус" - рубрика
12:15
"Методът Уилямс" - биографичен, драма, спортен (САЩ, 2021 г.), режисьор: Рейналдо Маркъс Грийн, в ролите: Уил Смит, Деми Сингълтън, Саная Сидни, Ерин Къмингс, Дилън Макдърмът, Джон Бърнтол, Тони Голдуин, , Сюзи Абромейт, Анджаню Елис, Кевин Дън и др.
15:15
"Криминалните досиета на Ан Рул: Роза за гроба ?" - трилър, драма (САЩ, 2023 г.), режисьор: Марит Лий Го, в ролите: Крисшел Стаузе, Колин Егълсфийлд, Лора Рамзи, Гавин Бордърс, Кати Салводън, Рейчъл Стъбингтън, Джонатан Бергман и др.
17:00
"Златотърсачка" - драма, криминален (САЩ, Канада, 2021 г.), режисьор: Робин Хейс, в ролите: Джули Бенц, Роан Къртис, Джорджия Браднър и др.
19:00
ПРЕМИЕРА: "Послушай сърцето" - романтичен (Канада, 2023 г.), режисьор: Ави Федергрийн, в ролите: Пач Мей, Луси Хил, Джил Фрапър, Дебора Лобан, Шон Кох, Сара Прайс, Джордж Рийд и др.
21:00
"Несломен" - военен, драма, биографичен, спортен (САЩ, 2014 г.), режисьор: Анджелина Джоли, в ролите: Джак О’Конъл, Донъл Глийсън, Фин Уитрок, Гарет Хедлунд, Такамаса Ишихара, Кен Уатанабе и др.
23:45
"Вечеря с приятели" - комедия (САЩ, 2020 г.), режисьор: Никъл Пейон, в ролите: Малин Акерман, Кат Денингс, Джак Донъли, Аиша Тайлър, Джейн Сиймор, Райън Хансен и др. [14+]
Понеделник, 26.02
02:00
"Спиралата: "Убийствен пъзел" продължава" - хорър, криминален (САЩ, 2021 г.), режисьор: Дарън Лин Баузман, в ролите: Самюъл Джаксън, Крис Рок, Марисол Никълс, Макс Мингела, Зоуи Палмър, Дан Петрониевич, Джош Столбърг и др. [16+]
04:00
"Вечеря с приятели" - комедия (САЩ, 2020 г.), режисьор: Никъл Пейон, в ролите: Малин Акерман, Кат Денингс, Джак Донъли, Аиша Тайлър, Джейн Сиймор, Райън Хансен и др. [14+]
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Петият елемент" - екшън, приключенски, фантастика (Франция, 1997 г.), режисьор: Люк Бесон, в ролите: Брус Уилис, Гари Олдман, Иън Холм, Мила Йовович, Крис Тъкър, Брайън Джеймс, Люк Пери, Джон Невил, Лий Еванс и др.
10:45
"Спасители на плажа" - сериал, с.4, еп.4, 5
12:45
"На фокус" - рубрика
13:00
"Интерстелар" - фантастика, мистъри (САЩ, Великобритания, 2014 г.), режисьор: Кристофър Нолан, в ролите: Матю Макконъхи, Ан Хатауей, Джесика Частейн, Уес Бентли, Кейси Афлек, Макензи Фой, Майкъл Кейн, Уилям Дивейн, Мат Деймън, Елън Бърстин и др.
16:30
"Теорията на всичко" - биографичен, драма, романтичен (Великобритания, Япония, САЩ 2014 г.), режисьор: Джеймс Марш, в ролите: Еди Редмейн, Фелисити Джоунс, Лесли Манвил, Хари Лойд, Дейвид Тюлис, Емили Уотсън, Георги Николов, Том Прайър, Алис Ор-Юинг и др.
19:00
"Смъртоносна завист" - трилър (Канада, 2020 г.), режисьор: Лео Шърман, в ролите: Кейт Дръманд, Сидни Майер, Кийра Грейвс и др.
21:00
ПРЕМИЕРА: "Методът Уилямс" - биографичен, драма, спортен (САЩ, 2021 г.), режисьор: Рейналдо Маркъс Грийн, в ролите: Уил Смит, Деми Сингълтън, Саная Сидни, Ерин Къмингс, Дилън Макдърмът, Джон Бърнтол, Тони Голдуин, , Сюзи Абромейт, Анджаню Елис, Кевин Дън
Неделя, 25.02
01:30
"Зеровил" - драма, комедия, мистъри (САЩ, 2019 г.), режисьор: Джеймс Франко, в ролите: Джеймс Франко, Мегън Фокс, Сет Роугън, Джоуи Кинг, Джаки Уивър, Дейв Франко, Крейг Робинсън, Винс Джоливет, Дани Макбрайд, Майк Стар, Вим Вендерс и др.
03:30
"Лудия Макс: Пътят на яростта" - фантастика, екшън, приключенски (Австралия, САЩ, 2015 г.), режисьор: Джордж Милър, в ролите: Том Харди, Шарлийз Терон, Зоуи Кравиц, Никълъс Хоулт, Роузи Хънтингтън-Уайтли, Райли Киоу, Нейтън Джоунс, Джош Хелман и др.
06:00
"На фокус" - рубрика
06:15
"Вестник на властта" - биографичен, исторически, драма (САЩ, 2017 г.), режисьор: Стивън Спилбърг, в ролите: Мерил Стрийп, Том Ханкс, Алисън Бри, Сара Поулсън, Кари Кун, Майкъл Стулбарг, Джеси Племънс, Брадли Уитфорд, Брус Гринууд, Боб Оденкърк и др.
08:45
"Криминалните досиета на Ан Рул: Роза за гроба ?" - трилър, драма (САЩ, 2023 г.), режисьор: Марит Лий Го, в ролите: Крисшел Стаузе, Колин Егълсфийлд, Лора Рамзи, Гавин Бордърс, Кати Салводън, Рейчъл Стъбингтън, Джонатан Бергман и др.
10:45
"Кола за милиони" - биографичен, комедия, криминален (САЩ, Пуерто Рико, Великобритания, 2018 г.), режисьор: Ник Хам, в ролите: Джейсън Съдейкис, Лий Пейс, Джуди Гриър, Кори Стол, Майкъл Кудлиц, Ерин Мориарти, Джейми Шеридан, Идо Голдбърг, Тара Съмърс, Джъ
13:00
"Батман в началото" - екшън, приключенски (САЩ, Великобритания, 2005 г.), режисьор: Кристофър Нолан, в ролите: Крисчън Бейл, Майкъл Кейн, Кен Уатанабе, Лиъм Нийсън, Кейти Холмс, Гари Олдман, Килиън Мърфи, Том Уилкинсън, Рутгер Хауер, Морган Фрийман и др.
15:45
"Черният рицар" - екшън, трилър, криминален (САЩ, 2008 г.), режисьор: Кристофър Нолан, в ролите: Крисчън Бейл, Хийт Леджър, Ерън Екхарт, Майкъл Кейн, Маги Джиленхол, Килиън Мърфи, Уилям Фиктнър, Морган Фрийман, Ерик Робъртс, Гари Олдман и др.
18:30
"Лудият Макс: Пътят на яростта" - фантастика, екшън, приключенски (Австралия, САЩ, 2015 г.), режисьор: Джордж Милър, в ролите: Том Харди, Шарлийз Терон, Зоуи Кравиц, Никълъс Хоулт, Роузи Хънтингтън-Уайтли, Райли Киоу, Нейтън Джоунс, Джош Хелман и др.
21:00
"Петият елемент" - екшън, приключенски, фантастика (Франция, 1997 г.), режисьор: Люк Бесон, в ролите: Брус Уилис, Гари Олдман, Иън Холм, Мила Йовович, Крис Тъкър, Брайън Джеймс, Люк Пери, Джон Невил, Лий Еванс и др.
23:30
"Теорията на всичко" - биографичен, драма, романтичен (Великобритания, Япония, САЩ 2014 г.), режисьор: Джеймс Марш, в ролите: Еди Редмейн, Фелисити Джоунс, Лесли Манвил, Хари Лойд, Дейвид Тюлис, Емили Уотсън, Георги Николов, Том Прайър, Алис Ор-Юинг и др.
Събота, 24.02
00:30
"Вестник на властта" - биографичен, исторически, драма (САЩ, 2017 г.), режисьор: Стивън Спилбърг, в ролите: Мерил Стрийп, Том Ханкс, Алисън Бри, Сара Поулсън, Кари Кун, Майкъл Стулбарг, Джеси Племънс, Брадли Уитфорд, Брус Гринууд, Боб Оденкърк и др.
03:00
"Момчетата от Джърси" - музикален, биографичен, драма (САЩ, 2014 г.), режисьор: Клинт Истууд, в ролите: Джон Лойд Янг, Кристофър Уокън, Алексис Краус, Джозеф Русо, Франческа Истууд и др.
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Нощен конвой" - криминален, драма (Франция, Белгия, Китай, 2020 г.), режисьор: Ан Фонтен, в ролите: Виржини Ефира, Омар Си, Грегори Гадбоа, Пейман Маади, Елиза Лазовски и др.
08:00
"Пътят към сърцето" - романтичен, комедия, драма (Канада, 2022 г.), режисьор: Уенди Орд, в ролите: Меган Хеферн, Джон Кор, Пийт Греъм, Боб Блумър, Уил Тейлър, Сидни Хендрикс, Сандра Клермонт и др.
10:00
"Момчетата от Джърси" - музикален, биографичен, драма (САЩ, 2014 г.), режисьор: Клинт Истууд, в ролите: Джон Лойд Янг, Кристофър Уокън, Алексис Краус, Джозеф Русо, Франческа Истууд и др.
12:45
"Престиж" - психотрилър (САЩ, Великобритания, 2006 г.), режисьор: Кристофър Нолан, в ролите: Хю Джакман, Крисчън Бейл, Скарлет Йохансон, Анди Съркис, Дейвид Бауи, Ребека Хол, Пайпър Перабо, Майкъл Кейн и др.
15:15
"Интерстелар" - фантастика, мистъри (САЩ, Великобритания, 2014 г.), режисьор: Кристофър Нолан, в ролите: Матю Макконъхи, Ан Хатауей, Джесика Частейн, Уес Бентли, Кейси Афлек, Макензи Фой, Майкъл Кейн, Уилям Дивейн, Мат Деймън, Елън Бърстин и др.
18:45
"Корпорация Война" - екшън, комедия, трилър (САЩ, 2008 г.), режисьор: Джошуа Севтъл, в ролите: Джон Кюсак, Джоан Кюсак, Мариса Томей, Хилари Дъф, Бен Кингсли, Дан Акройд, Башар Рахал, Захари Бахаров, Андрей Слабаков, Велизар Бинев и др.
21:00
"Лудия Макс: Пътят на яростта" - фантастика, екшън, приключенски (Австралия, САЩ, 2015 г.), режисьор: Джордж Милър, в ролите: Том Харди, Шарлийз Терон, Зоуи Кравиц, Никълъс Хоулт, Роузи Хънтингтън-Уайтли, Райли Киоу, Нейтън Джоунс, Джош Хелман и др.
23:30
CINEMA X ПРЕМИЕРА: "Спиралата: "Убийствен пъзел" продължава" - хорър, криминален (САЩ, 2021 г.), режисьор: Дарън Лин Баузман, в ролите: Самюъл Джаксън, Крис Рок, Марисол Никълс, Макс Мингела, Зоуи Палмър, Дан Петрониевич, Джош Столбърг и др. [16+]
Петък, 23.02
02:00
"Застрашени видове" - екшън, трилър (Кения, САЩ, 2021 г.), режисьор: Ем Джей Басет, в ролите: Ребека Ромин, Филип Уинчестър, Изабел Басет, Майкъл Джонстън и др. [14+]
04:00
"Зеровил" - драма, комедия, мистъри (САЩ, 2019 г.), режисьор: Джеймс Франко, в ролите: Джеймс Франко, Мегън Фокс, Сет Роугън, Джоуи Кинг, Джаки Уивър, Дейв Франко, Крейг Робинсън, Винс Джоливет, Дани Макбрайд, Майк Стар, Вим Вендерс и др.
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Черният рицар" - екшън, трилър, криминален (САЩ, 2008 г.), режисьор: Кристофър Нолан, в ролите: Крисчън Бейл, Хийт Леджър, Ерън Екхарт, Майкъл Кейн, Маги Джиленхол, Килиън Мърфи, Уилям Фиктнър, Морган Фрийман, Ерик Робъртс, Гари Олдман и др.
11:00
"Спасители на плажа" - сериал, с.4, еп.2, 3
13:00
"На фокус" - рубрика
13:15
"Плейбой под прикритие" - екшън, криминален, комедия (Франция, 2018 г.), режисьор: Филип Лашо, в ролите: Филип Лашо, Елоди Фонтан, Тарек Будали, Жюлиан Арути, Дидие Бурдон, Памела Андерсън и др.
15:15
"Нощен конвой" - криминален, драма (Франция, Белгия, Китай, 2020 г.), режисьор: Ан Фонтен, в ролите: Виржини Ефира, Омар Си, Грегори Гадбоа, Пейман Маади, Елиза Лазовски и др.
17:15
"Алгоритъмът на любовта" - романтичен (САЩ, 2021 г.), режисьор: Стейша Крофърд, в ролите: Джена Мично, Тайлър Кортад, Тайлър Кей Уитли, Каби Бордърс и др.
19:00
ПРЕМИЕРА: "Криминалните досиета на Ан Рул: Роза за гроба ?" - трилър, драма (САЩ, 2023 г.), режисьор: Марит Лий Го, в ролите: Крисшел Стаузе, Колин Егълсфийлд, Лора Рамзи, Гавин Бордърс, Кати Салводън, Рейчъл Стъбингтън, Джонатан Бергман и др.
21:00
"Интерстелар" - фантастика, мистъри (САЩ, Великобритания, 2014 г.), режисьор: Кристофър Нолан, в ролите: Матю Макконъхи, Ан Хатауей, Джесика Частейн, Уес Бентли, Кейси Афлек, Макензи Фой, Майкъл Кейн, Уилям Дивейн, Мат Деймън, Елън Бърстин и др.
Четвъртък, 22.02
02:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
03:00
"Съдията" - драма (САЩ, 2014 г.), режисьор: Дейвид Добкин, в ролите: Робърт Дауни мл., Робърт Дювал, Вера Фармига, Били Боб Торнтън, Винсънт Д’Онофрио, Дакс Шепърд и др.
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Батман в началото" - екшън, приключенски (САЩ, Великобритания, 2005 г.), режисьор: Кристофър Нолан, в ролите: Крисчън Бейл, Майкъл Кейн, Кен Уатанабе, Лиъм Нийсън, Кейти Холмс, Гари Олдман, Килиън Мърфи, Том Уилкинсън, Рутгер Хауер, Морган Фрийман и др.
11:00
"Спасители на плажа" - сериал, с.3, еп.22
12:00
"Спасители на плажа" - сериал, с.4, еп.1
13:00
"На фокус" - рубрика
13:15
"Момчетата от Джърси" - музикален, биографичен, драма (САЩ, 2014 г.), режисьор: Клинт Истууд, в ролите: Джон Лойд Янг, Кристофър Уокън, Алексис Краус, Джозеф Русо, Франческа Истууд и др.
16:00
"Тенет" - екшън, фантастика, трилър (САЩ, Великобритания, 2020 г.), режисьор: Кристофър Нолан, в ролите: Джон Дейвид Уошингтън, Робърт Патинсън, Майкъл Кейн, Елизабет Дебики, Ерън Тейлър-Джонсън, Клеманс Поези, Кенет Брана, Химеш Пател и др.
19:00
"Плейбой под прикритие" - екшън, криминален, комедия (Франция, 2018 г.), режисьор: Филип Лашо, в ролите: Филип Лашо, Елоди Фонтан, Тарек Будали, Жюлиан Арути, Дидие Бурдон, Памела Андерсън и др.
21:00
"Черният рицар" - екшън, трилър, криминален (САЩ, 2008 г.), режисьор: Кристофър Нолан, в ролите: Крисчън Бейл, Хийт Леджър, Ерън Екхарт, Майкъл Кейн, Маги Джиленхол, Килиън Мърфи, Уилям Фиктнър, Морган Фрийман, Ерик Робъртс, Гари Олдман и др.
23:45
"Корпорация Война" - екшън, комедия, трилър (САЩ, 2008 г.), режисьор: Джошуа Севтъл, в ролите: Джон Кюсак, Джоан Кюсак, Мариса Томей, Хилари Дъф, Бен Кингсли, Дан Акройд, Башар Рахал, Захари Бахаров, Андрей Слабаков, Велизар Бинев и др.
Сряда, 21.02
01:45
"Спасители на плажа" - сериал /п./
03:45
"Кола за милиони" - биографичен, комедия, криминален (САЩ, Пуерто Рико, Великобритания, 2018 г.), режисьор: Ник Хам, в ролите: Джейсън Съдейкис, Лий Пейс, Джуди Гриър, Кори Стол, Майкъл Кудлиц, Ерин Мориарти, Джейми Шеридан, Идо Голдбърг, Тара Съмърс, Джъ
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Нуреев" - биографичен, документален (Великобритания, Дания, Франция, Испания, САЩ, Украйна, 2018 г.), режисьори: Дейвид Морис и Джаки Морис
10:30
"Спасители на плажа" - сериал, с.3, еп.20, 21
12:30
"На фокус" - рубрика
12:45
"Пътят към сърцето" - романтичен, комедия, драма (Канада, 2022 г.), режисьор: Уенди Орд, в ролите: Меган Хеферн, Джон Кор, Пийт Греъм, Боб Блумър, Уил Тейлър, Сидни Хендрикс, Сандра Клермонт и др.
14:30
"Криминалните досиета на Ан Рул: Дванадесет отчаяни часа" - трилър (САЩ, 2023 г.), режисьор: Джина Гершон, в ролите: Саманта Матис, Харисън Томас, Дейвид Конрад, Тали Рабиновиц, Тина Алексис Алън, Бен Каин, Джеси С. Бойд, Хана Дън и др.
16:30
"Престиж" - психотрилър (САЩ, Великобритания, 2006 г.), режисьор: Кристофър Нолан, в ролите: Хю Джакман, Крисчън Бейл, Скарлет Йохансон, Анди Съркис, Дейвид Бауи, Ребека Хол, Пайпър Перабо, Майкъл Кейн и др.
19:00
"Нощен конвой" - криминален, драма (Франция, Белгия, Китай, 2020 г.), режисьор: Ан Фонтен, в ролите: Виржини Ефира, Омар Си, Грегори Гадбоа, Пейман Маади, Елиза Лазовски и др.
21:00
"Батман в началото" - екшън, приключенски (САЩ, Великобритания, 2005 г.), режисьор: Кристофър Нолан, в ролите: Крисчън Бейл, Майкъл Кейн, Кен Уатанабе, Лиъм Нийсън, Кейти Холмс, Гари Олдман, Килиън Мърфи, Том Уилкинсън, Рутгер Хауер, Морган Фрийман и др.
23:45
"Кола за милиони" - биографичен, комедия, криминален (САЩ, Пуерто Рико, Великобритания, 2018 г.), режисьор: Ник Хам, в ролите: Джейсън Съдейкис, Лий Пейс, Джуди Гриър, Кори Стол, Майкъл Кудлиц, Ерин Мориарти, Джейми Шеридан, Идо Голдбърг, Тара Съмърс, Джъ
Вторник, 20.02
00:00
"Враг номер едно" - драма, трилър, исторически (САЩ, 2012 г.), режисьор: Катрин Бигълоу, в ролите: Джоуел Еджъртън, Джесика Частейн, Крис Прат, Марк Стронг, Джереми Стронг, Джейсън Кларк, Кайл Чандлър, Дженифър Ийли и др. [14+]
03:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
04:00
"Кралици на престъпността" - екшън, криминален (САЩ, 2019 г.), режисьор: Андреа Бърлоф, в ролите: Елизабет Мос, Мелиса Маккарти, Тифани Хадиш, Донъл Глийсън, Джереми Боб, Джеймс Бадж Дейл, Комън, Алисия Копола, Бил Камп, Уейн Дювал и др. [14+]
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Съдията" - драма (САЩ, 2014 г.), режисьор: Дейвид Добкин, в ролите: Робърт Дауни мл., Робърт Дювал, Вера Фармига, Били Боб Торнтън, Винсънт Д’Онофрио, Дакс Шепърд и др.
11:00
"Спасители на плажа" - сериал, с.3, еп.18, 19
13:00
"На фокус" - рубрика
13:15
"Тенет" - екшън, фантастика, трилър (САЩ, Великобритания, 2020 г.), режисьор: Кристофър Нолан, в ролите: Джон Дейвид Уошингтън, Робърт Патинсън, Майкъл Кейн, Елизабет Дебики, Ерън Тейлър-Джонсън, Клеманс Поези, Кенет Брана, Химеш Пател и др.
16:15
"Момчетата от Джърси" - музикален, биографичен, драма (САЩ, 2014 г.), режисьор: Клинт Истууд, в ролите: Джон Лойд Янг, Кристофър Уокън, Алексис Краус, Джозеф Русо, Франческа Истууд и др.
19:00
ПРЕМИЕРА: "Пътят към сърцето" - романтичен, комедия, драма (Канада, 2022 г.), режисьор: Уенди Орд, в ролите: Меган Хеферн, Джон Кор, Пийт Греъм, Боб Блумър, Уил Тейлър, Сидни Хендрикс, Сандра Клермонт и др.
21:00
"Престиж" - психотрилър (САЩ, Великобритания, 2006 г.), режисьор: Кристофър Нолан, в ролите: Хю Джакман, Крисчън Бейл, Скарлет Йохансон, Анди Съркис, Дейвид Бауи, Ребека Хол, Пайпър Перабо, Майкъл Кейн и др.
23:30
"Нечовешко зло" - криминален, драма, биографичен (САЩ, 2019 г.), режисьор: Джо Бърлинджър, в ролите: Лили Колинс, Зак Ефрон, Анджела Сарафян, Сидни Волмър и др. [14+]
Понеделник, 19.02
01:45
"Пъзелът" - хорър, трилър (САЩ, Канада, 2017 г.), режисьори: Майкъл Спириг и Питър Спириг, в ролите: Мат Пасмър, Хана Андерсън, Калъм Кит Рени, Тобин Бел, Лора Вандервурт, Британи Алън, Мандела ван Пийбълс, Майкъл Бойсверт и др. [16+]
03:45
"Добрата лъжа" - биографичен, драма (Кения, Индия, САЩ, 2014 г.), режисьор: Филип Фалардо, в ролите: Рийз Уидърспун, Арнолд Оченг, Гер Дуани, Еманюел Жал, Кори Стол, Кут Уил, Сара Бейкър и др.
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Черен в клана" - криминален, биографичен (САЩ, 2018 г.), режисьор: Спайк Лий, в ролите: Адам Драйвър, Тофър Грейс, Лора Хариър, Райън Еголд, Джон Дейвид Уошингтън, Робърт Джон Бърк, Майкъл Бушеми, Хари Белафонте и др.
11:00
"Спасители на плажа" - сериал, с.3, еп.16, 17
13:00
"На фокус" - рубрика
13:15
"Кървав диамант" - приключенски, трилър (САЩ, 2006 г.), режисьор: Eдуард Зуик, в ролите: Леонардо ДиКаприо, Джаймън Хаунсу, Дженифър Конъли, Арнолд Вослу, Майкъл Шийн, Базъл Уолас и др.
16:00
"Съдията" - драма (САЩ, 2014 г.), режисьор: Дейвид Добкин, в ролите: Робърт Дауни мл., Робърт Дювал, Вера Фармига, Били Боб Торнтън, Винсънт Д’Онофрио, Дакс Шепърд и др.
18:45
"Добрата лъжа" - биографичен, драма (Кения, Индия, САЩ, 2014 г.), режисьор: Филип Фалардо, в ролите: Рийз Уидърспун, Арнолд Оченг, Гер Дуани, Еманюел Жал, Кори Стол, Кут Уил, Сара Бейкър и др.
21:00
ПРЕМИЕРА: "Тенет" - екшън, фантастика, трилър (САЩ, Великобритания, 2020 г.), режисьор: Кристофър Нолан, в ролите: Джон Дейвид Уошингтън, Робърт Патинсън, Майкъл Кейн, Елизабет Дебики, Ерън Тейлър-Джонсън, Клеманс Поези, Кенет Брана, Химеш Пател и др.
Неделя, 18.02
00:00
CINEMA X: "Пъзелът" - хорър, трилър (САЩ, Канада, 2017 г.), режисьори: Майкъл Спириг и Питър Спириг, в ролите: Мат Пасмър, Хана Андерсън, Калъм Кит Рени, Тобин Бел, Лора Вандервурт, Британи Алън, Мандела ван Пийбълс, Майкъл Бойсверт и др. [16+]
02:00
"Кралици на престъпността" - екшън, криминален (САЩ, 2019 г.), режисьор: Андреа Бърлоф, в ролите: Елизабет Мос, Мелиса Маккарти, Тифани Хадиш, Донъл Глийсън, Джереми Боб, Джеймс Бадж Дейл, Комън, Алисия Копола, Бил Камп, Уейн Дювал и др. [14+]
04:00
"Застрашени видове" - екшън, трилър (Кения, САЩ, 2021 г.), режисьор: Ем Джей Басет, в ролите: Ребека Ромин, Филип Уинчестър, Изабел Басет, Майкъл Джонстън и др. [14+]
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
07:00
"Кралицата на Шотландия" - исторически, драма, биографичен (Великобритания, 2018 г.), режисьор: Джоузи Рурк, в ролите: Сърша Ронан, Марго Роби, Джо Алуин, Дейвид Тенант, Гай Пиърс, Джак Лоудън, Джема Чан и др.
09:15
"Криминалните досиета на Ан Рул: Дванадесет отчаяни часа" - трилър (САЩ, 2023 г.), режисьор: Джина Гершон, в ролите: Саманта Матис, Харисън Томас, Дейвид Конрад, Тали Рабиновиц, Тина Алексис Алън, Бен Каин, Джеси С. Бойд, Хана Дън и др.
11:15
"Плейбой под прикритие" - екшън, криминален, комедия (Франция, 2018 г.), режисьор: Филип Лашо, в ролите: Филип Лашо, Елоди Фонтан, Тарек Будали, Жюлиан Арути, Дидие Бурдон, Памела Андерсън и др.
13:15
"Флорънс" - биографичен, комедия, драма (Великобритания, 2016 г.), режисьор: Стивън Фриърс, в ролите: Мерил Стрийп, Хю Грант, Ребека Фъргюсън, Саймън Хелбърг, Джон Кавано, Крисчън Маккей, Дейвид Хейг и др.
15:30
"Изкуплението Шоушенк" - криминален, драма (САЩ, 1994 г.), режисьор: Франк Дарабонт, в ролите: Тим Робинс, Морган Фрийман, Боб Гантън, Уилям Садлър, Кланси Браун, Джил Билоус, Джеймс Уитмор и др.
18:15
"Черен в клана" - криминален, биографичен (САЩ, 2018 г.), режисьор: Спайк Лий, в ролите: Адам Драйвър, Тофър Грейс, Лора Хариър, Райън Еголд, Джон Дейвид Уошингтън, Робърт Джон Бърк, Майкъл Бушеми, Хари Белафонте и др.
21:00
"Съдията" - драма (САЩ, 2014 г.), режисьор: Дейвид Добкин, в ролите: Робърт Дауни мл., Робърт Дювал, Вера Фармига, Били Боб Торнтън, Винсънт Д’Онофрио, Дакс Шепърд и др.
23:45
"Застрашени видове" - екшън, трилър (Кения, САЩ, 2021 г.), режисьор: Ем Джей Басет, в ролите: Ребека Ромин, Филип Уинчестър, Изабел Басет, Майкъл Джонстън и др. [14+]
Събота, 17.02
01:45
"Фестивалът на Рифкин" - комедия, романтичен (Испания, САЩ, Италия, 2020 г.), режисьор: Уди Алън, в ролите: Уолас Шоун, Джина Гършон, Луи Гарел, Елена Аная, Сержи Лопес, Кристоф Валц и др.
03:45
"Нуреев" - биографичен, документален (Великобритания, Дания, Франция, Испания, САЩ, Украйна, 2018 г.), режисьори: Дейвид Морис и Джаки Морис
06:00
"Долината на любовта" - романтичен, комедия (Канада, 2021 г.), режисьор: Робърт Либерман, в ролите: Ерин Кейхил, Маркъс Роснър, Колийн Уийлър, Брент Стейт и др.
08:00
"Кой уби баща ни?" - трилър (Канада, 2023 г.), режисьор: Роксан Боаверт, в ролите: Кирстен Комерфорд, Девин Чекето, Джоан Боланд, Микаел Конде, Джеф Теравайнен, Франк Фиола, Родригес А. Уилямс и др.
10:00
"Стив Джобс" - биографичен, драма (САЩ, 2015 г.), режисьор: Дани Бойл, в ролите: Майкъл Фасбендър, Кейт Уинслет, Джеф Даниълс, Сет Роугън, Майкъл Стулбарг, Катрин Уотърстън и др.
12:30
"Странният случай с Бенджамин Бътън" - фентъзи, романтичен, трилър (САЩ, 2008 г.), режисьор: Дейвид Финчър, в ролите: Брад Пит, Кейт Бланшет, Тилда Суинтън, Тараджи Хенсън, Ел Фанинг, Джейсън Флеминг, Махършала Али и др.
15:45
"Кървав диамант" - приключенски, трилър (САЩ, 2006 г.), режисьор: Eдуард Зуик, в ролите: Леонардо ДиКаприо, Джаймън Хаунсу, Дженифър Конъли, Арнолд Вослу, Майкъл Шийн, Базъл Уолас и др.
18:30
"Светлина в тунела" - драма, фантастика, романтичен (САЩ, 2010 г.), режисьор: Клинт Истууд, в ролите: Мат Деймън, Сесил Дьо Франс, Брайс Далас Хауърд, Марти Келер, Тиери Нювик, Ричард Кайнд, Франки МакЛарън, Джордж МакЛарън, Линдзи Маршал и др.
21:00
"Враг номер едно" - драма, трилър, исторически (САЩ, 2012 г.), режисьор: Катрин Бигълоу, в ролите: Джоуел Еджъртън, Джесика Частейн, Крис Прат, Марк Стронг, Джереми Стронг, Джейсън Кларк, Кайл Чандлър, Дженифър Ийли и др. [14+]
Петък, 16.02
02:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
04:00
"Първата чистка" - хорър, екшън, криминален (САЩ, 2018 г.), режисьор: Джерард Макмъри, в ролите: И’Лан Ноел, Мариса Томей, Мелъни Диас, Лекс Скот Дейвис, Стив Харис и др. [16+]
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Долината на любовта" - романтичен, комедия (Канада, 2021 г.), режисьор: Робърт Либерман, в ролите: Ерин Кейхил, Маркъс Роснър, Колийн Уийлър, Брент Стейт и др.
10:00
"Спасители на плажа" - сериал, с.3, еп.14, 15
12:00
"На фокус" - рубрика
12:15
"Светлина в тунела" - драма, фантастика, романтичен (САЩ, 2010 г.), режисьор: Клинт Истууд, в ролите: Мат Деймън, Сесил Дьо Франс, Брайс Далас Хауърд, Марти Келер, Тиери Нювик, Ричард Кайнд, Франки МакЛарън, Джордж МакЛарън, Линдзи Маршал и др.
14:45
"Опасно увлечение" - криминален, романтичен, драма (САЩ, 2021 г.), режисьор: Брент Райън Грийн, в ролите: Грейс Патерсън, Джослин Сенз, Джохана Лиоу, Коди Багшоу и др.
16:30
"Юда и Черният месия" - биографичен, драма (САЩ, 2021 г.), режисьор: Шака Кинг, в ролите: Даниел Калуя, Лакит Стенфийлд, Джеси Племънс, Доминик Фишбак, Аштън Сандърс, Мартин Шийн и др.
19:00
ПРЕМИЕРА: "Криминалните досиета на Ан Рул: Дванадесет отчаяни часа" - трилър (САЩ, 2023 г.), режисьор: Джина Гершон, в ролите: Саманта Матис, Харисън Томас, Дейвид Конрад, Тали Рабиновиц, Тина Алексис Алън, Бен Каин, Джеси С. Бойд, Хана Дън и др.
21:00
"Кървав диамант" - приключенски, трилър (САЩ, 2006 г.), режисьор: Eдуард Зуик, в ролите: Леонардо ДиКаприо, Джаймън Хаунсу, Дженифър Конъли, Арнолд Вослу, Майкъл Шийн, Базъл Уолас и др.
23:45
"Кралици на престъпността" - екшън, криминален (САЩ, 2019 г.), режисьор: Андреа Бърлоф, в ролите: Елизабет Мос, Мелиса Маккарти, Тифани Хадиш, Донъл Глийсън, Джереми Боб, Джеймс Бадж Дейл, Комън, Алисия Копола, Бил Камп, Уейн Дювал и др. [14+]
Четвъртък, 15.02
02:15
"Спасители на плажа" - сериал /п./
04:15
"Опасно увлечение" - криминален, романтичен, драма (САЩ, 2021 г.), режисьор: Брент Райън Грийн, в ролите: Грейс Патерсън, Джослин Сенз, Джохана Лиоу, Коди Багшоу и др.
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Фестивалът на Рифкин" - комедия, романтичен (Испания, САЩ, Италия, 2020 г.), режисьор: Уди Алън, в ролите: Уолас Шоун, Джина Гършон, Луи Гарел, Елена Аная, Сержи Лопес, Кристоф Валц и др.
10:15
"Спасители на плажа" - сериал, с.3, еп.12, 13
12:15
"На фокус" - рубрика
12:30
"Изкуплението Шоушенк" - криминален, драма (САЩ, 1994 г.), режисьор: Франк Дарабонт, в ролите: Тим Робинс, Морган Фрийман, Боб Гантън, Уилям Садлър, Кланси Браун, Джил Билоус, Джеймс Уитмор и др.
15:15
"Кой уби баща ни?" - трилър (Канада, 2023 г.), режисьор: Роксан Боаверт, в ролите: Кирстен Комерфорд, Девин Чекето, Джоан Боланд, Микаел Конде, Джеф Теравайнен, Франк Фиола, Родригес А. Уилямс и др.
17:15
"Изпепеляващи лъжи" - трилър (САЩ, 2021 г.), режисьор: Джон Мърловски, в ролите: Аника Фостър, Аилин Йени, Джейми Рой, Марк Хапка и др.
19:00
"Заместничката" - комедия, драма (САЩ, 2020 г.), режисьор: Джейми Бабит, в ролите: Дрю Баримор, Сара Джес Остел, Майкъл Зиген, Ти Джей Милър, Холанд Тейлър и др.
21:00
"Флорънс" - биографичен, комедия, драма (Великобритания, 2016 г.), режисьор: Стивън Фриърс, в ролите: Мерил Стрийп, Хю Грант, Ребека Фъргюсън, Саймън Хелбърг, Джон Кавано, Крисчън Маккей, Дейвид Хейг и др.
23:15
"Черен в клана" - криминален, биографичен (САЩ, 2018 г.), режисьор: Спайк Лий, в ролите: Адам Драйвър, Тофър Грейс, Лора Хариър, Райън Еголд, Джон Дейвид Уошингтън, Робърт Джон Бърк, Майкъл Бушеми, Хари Белафонте и др.
Сряда, 14.02
00:15
"Светлина в тунела" - драма, фантастика, романтичен (САЩ, 2010 г.), режисьор: Клинт Истууд, в ролите: Мат Деймън, Сесил Дьо Франс, Брайс Далас Хауърд, Марти Келер, Тиери Нювик, Ричард Кайнд, Франки МакЛарън, Джордж МакЛарън, Линдзи Маршал и др.
02:45
"Спасители на плажа" - сериал /п./
03:45
"Дани Колинс" - драма (САЩ, 2015 г.), режисьор: Дан Фогелман, в ролите: Ал Пачино, Кристофър Плъмър, Анет Бенинг, Дженифър Гарнър, Боби Канавали, Катарина Час, Мелиса Беноист и др.
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Светлина в тунела" - драма, фантастика, романтичен (САЩ, 2010 г.), режисьор: Клинт Истууд, в ролите: Мат Деймън, Сесил Дьо Франс, Брайс Далас Хауърд, Марти Келер, Тиери Нювик, Ричард Кайнд, Франки МакЛарън, Джордж МакЛарън, Линдзи Маршал и др.
10:45
"Спасители на плажа" - сериал, с.3, еп.10, 11
12:45
"На фокус" - рубрика
13:00
"Стив Джобс" - биографичен, драма (САЩ, 2015 г.), режисьор: Дани Бойл, в ролите: Майкъл Фасбендър, Кейт Уинслет, Джеф Даниълс, Сет Роугън, Майкъл Стулбарг, Катрин Уотърстън и др.
15:30
"Странният случай с Бенджамин Бътън" - фентъзи, романтичен, трилър (САЩ, 2008 г.), режисьор: Дейвид Финчър, в ролите: Брад Пит, Кейт Бланшет, Тилда Суинтън, Тараджи Хенсън, Ел Фанинг, Джейсън Флеминг, Махършала Али и др.
18:45
"Дани Колинс" - драма (САЩ, 2015 г.), режисьор: Дан Фогелман, в ролите: Ал Пачино, Кристофър Плъмър, Анет Бенинг, Дженифър Гарнър, Боби Канавали, Катарина Час, Мелиса Беноист и др.
21:00
"Изкуплението Шоушенк" - криминален, драма (САЩ, 1994 г.), режисьор: Франк Дарабонт, в ролите: Тим Робинс, Морган Фрийман, Боб Гантън, Уилям Садлър, Кланси Браун, Джил Билоус, Джеймс Уитмор и др.
23:45
"Кралицата на Шотландия" - исторически, драма, биографичен (Великобритания, 2018 г.), режисьор: Джоузи Рурк, в ролите: Сърша Ронан, Марго Роби, Джо Алуин, Дейвид Тенант, Гай Пиърс, Джак Лоудън, Джема Чан и др.
Вторник, 13.02
02:30
"Спасители на плажа" - сериал /п./
03:30
"Лански" - криминален, драма, биографичен (САЩ, 2021 г.), режисьор: Ейтан Рокауей, в ролите: Харви Кайтел, Сам Уърдингтън, Джон Магаро, Минка Кели, Дейвид Елиът и др. [14+]
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Опасно увлечение" - криминален, романтичен, драма (САЩ, 2021 г.), режисьор: Брент Райън Грийн, в ролите: Грейс Патерсън, Джослин Сенз, Джохана Лиоу, Коди Багшоу и др.
10:00
"Спасители на плажа" - сериал, с.3, еп.8, 9
12:00
"На фокус" - рубрика
12:15
"Юда и Черният месия" - биографичен, драма (САЩ, 2021 г.), режисьор: Шака Кинг, в ролите: Даниел Калуя, Лакит Стенфийлд, Джеси Племънс, Доминик Фишбак, Аштън Сандърс, Мартин Шийн и др.
14:45
"Какво видя бавачката" - трилър, криминален, драма (САЩ, 2022 г.), режисьор: Линдзи Хартли, в ролите: Ревел Карпентър, Лори Форти, Райън Франсис, Коди Багшоу, Джак Остин, Кристи Тейт, Емили Рослин Виляреал и др.
16:30
"Стив Джобс" - биографичен, драма (САЩ, 2015 г.), режисьор: Дани Бойл, в ролите: Майкъл Фасбендър, Кейт Уинслет, Джеф Даниълс, Сет Роугън, Майкъл Стулбарг, Катрин Уотърстън и др.
19:00
ПРЕМИЕРА: "Кой уби баща ни?" - трилър (Канада, 2023 г.), режисьор: Роксан Боаверт, в ролите: Кирстен Комерфорд, Девин Чекето, Джоан Боланд, Микаел Конде, Джеф Теравайнен, Франк Фиола, Родригес А. Уилямс и др.
21:00
"Странният случай с Бенджамин Бътън" - фентъзи, романтичен, трилър (САЩ, 2008 г.), режисьор: Дейвид Финчър, в ролите: Брад Пит, Кейт Бланшет, Тилда Суинтън, Тараджи Хенсън, Ел Фанинг, Джейсън Флеминг, Махършала Али и др.
Понеделник, 12.02
02:00
"Първата чистка" - хорър, екшън, криминален (САЩ, 2018 г.), режисьор: Джерард Макмъри, в ролите: И’Лан Ноел, Мариса Томей, Мелъни Диас, Лекс Скот Дейвис, Стив Харис и др. [16+]
04:00
"Заместничката" - комедия, драма (САЩ, 2020 г.), режисьор: Джейми Бабит, в ролите: Дрю Баримор, Сара Джес Остел, Майкъл Зиген, Ти Джей Милър, Холанд Тейлър и др.
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Изпепеляващи лъжи" - трилър (САЩ, 2021 г.), режисьор: Джон Мърловски, в ролите: Аника Фостър, Аилин Йени, Джейми Рой, Марк Хапка и др.
10:15
"Спасители на плажа" - сериал, с.3, еп.6, 7
12:15
"На фокус" - рубрика
12:30
"Заместничката" - комедия, драма (САЩ, 2020 г.), режисьор: Джейми Бабит, в ролите: Дрю Баримор, Сара Джес Остел, Майкъл Зиген, Ти Джей Милър, Холанд Тейлър и др.
14:30
"Чудо" - драма (САЩ, 2017 г.), режисьор: Стивън Шъбоски, в ролите: Джулия Робъртс, Манди Патинкин, Оуен Уилсън, Джейкъб Трембли, Соня Брага, Изабела Видович, Давийд Дигс, Ноа Джуп и др.
17:00
"Фатална връзка" - трилър (САЩ, 2023 г.), режисьор: Дани Дж. Бойл, в ролите: Кристи Левърет, Камерън Джебо, Никол Мари Джонсън, Мили Фигерео, Филип Бойд, Томас Браун, Андреа Хесиг, Кристиан Блак Майер и др.
19:00
"Фестивалът на Рифкин" - комедия, романтичен (Испания, САЩ, Италия, 2020 г.), режисьор: Уди Алън, в ролите: Уолас Шоун, Джина Гършон, Луи Гарел, Елена Аная, Сержи Лопес, Кристоф Валц и др.
21:00
ПРЕМИЕРА: "Юда и Черният месия" - биографичен, драма (САЩ, 2021 г.), режисьор: Шака Кинг, в ролите: Даниел Калуя, Лакит Стенфийлд, Джеси Племънс, Доминик Фишбак, Аштън Сандърс, Мартин Шийн и др.
23:30
"Директно от Комптън" - музикален, биографичен, драма (САЩ, 2015 г.), режисьор: Ф. Гари Грей, в ролите: О’Шей Джаксън мл., Кори Хокинс, Джейсън Мичъл, Нийл Браун мл., Алдис Ходж, Марлон Йейтс мл., Кара Патерсън, Алекзандра Шип, Пол Джиамати и др.
Неделя, 11.02
01:15
"Всичките пари на света" - криминален, драма, трилър, биографичен (САЩ, 2017 г.), режисьор: Ридли Скот, в ролите: Мишел Уилямс, Марк Уолбърг, Кристофър Плъмър, Чарли Плъмър, Тимъти Хътън, Ромен Дюри и др. [14+]
04:00
"Изпепеляващи лъжи" - трилър (САЩ, 2021 г.), режисьор: Джон Мърловски, в ролите: Аника Фостър, Аилин Йени, Джейми Рой, Марк Хапка и др.
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
07:00
"Фатална връзка" - трилър (САЩ, 2023 г.), режисьор: Дани Дж. Бойл, в ролите: Кристи Левърет, Камерън Джебо, Никол Мари Джонсън, Мили Фигерео, Филип Бойд, Томас Браун, Андреа Хесиг, Кристиан Блак Майер и др.
09:00
"Какво видя бавачката" - трилър, криминален, драма (САЩ, 2022 г.), режисьор: Линдзи Хартли, в ролите: Ревел Карпентър, Лори Форти, Райън Франсис, Коди Багшоу, Джак Остин, Кристи Тейт, Емили Рослин Виляреал и др.
11:00
"Цветна стая" - драма (Великобритания, 2021 г.), режисьор: Клеър Маккарти, в ролите: Фийби Диневър, Матю Гуд, Кери Фокс, Дарси Шоу, Люк Норис, Бил Патерсън, Дейвид Мориси и др.
13:15
"Директно от Комптън" - музикален, биографичен, драма (САЩ, 2015 г.), режисьор: Ф. Гари Грей, в ролите: О’Шей Джаксън мл., Кори Хокинс, Джейсън Мичъл, Нийл Браун мл., Алдис Ходж, Марлон Йейтс мл., Кара Патерсън, Алекзандра Шип, Пол Джиамати и др.
16:15
"Deepwater Horizon: Море в пламъци" - екшън, драма, трилър (САЩ, 2016 г.), режисьор: Питър Бърг, в ролите: Марк Уолбърг, Кърт Ръсел, Джон Малкович, Джина Родригес, Дилън О'Брайън, Кейт Хъдсън, Итън Суплий и др.
18:30
"Заложник" - екшън, криминален (САЩ, Германия, 2005 г.), режисьор: Флоран Сири, в ролите: Брус Уилис, Кевин Полак, Серина Скот Томас, Мишел Хорн, Джими Бенет, Бен Фостър, Джонатан Тъкър, Маршал Олман, Румър Уилис и др.
21:00
"Чудо" - драма (САЩ, 2017 г.), режисьор: Стивън Шъбоски, в ролите: Джулия Робъртс, Манди Патинкин, Оуен Уилсън, Джейкъб Трембли, Соня Брага, Изабела Видович, Давийд Дигс, Ноа Джуп и др.
23:30
"Лански" - криминален, драма, биографичен (САЩ, 2021 г.), режисьор: Ейтан Рокауей, в ролите: Харви Кайтел, Сам Уърдингтън, Джон Магаро, Минка Кели, Дейвид Елиът и др. [14+]
Събота, 10.02
02:15
"Студено къдрене" - комедия (Великобритания, САЩ, 1999 г.), режисьор: Кевин Алън, в ролите: Крейг Фъргюсън, Крис Лангъм, Дейвид Раш, Франсис Фишър, Мери Маккормак, Кевин Алън и др.
04:15
"Фатална връзка" - трилър (САЩ, 2023 г.), режисьор: Дани Дж. Бойл, в ролите: Кристи Левърет, Камерън Джебо, Никол Мари Джонсън, Мили Фигерео, Филип Бойд, Томас Браун, Андреа Хесиг, Кристиан Блак Майер и др.
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
07:00
"Достигни ме" - комедия, драма, криминален (САЩ, 2014 г.), режисьор: Джон Хърсфелд, в ролите: Лоран Кохан, Кира Седжуик, Томас Джейн, Кевин Конъли, Том Сайзмор, Келси Грамър, Том Беринджър, Силвестър Сталоун, Франк Сталоун, Дани Айело, Дани Трехо и др.
09:00
"Опасна бременност" - трилър (Канада, 2023 г.), режисьор: Роксана Боаверт, в ролите: Фалън Боуман, Девин Чекето, Кели Хоуп Тейлър, Джина Джеймс, Криста Маршант, Кайл Мигър, Кристиан Пол и др.
11:00
"Студено къдрене" - комедия (Великобритания, САЩ, 1999 г.), режисьор: Кевин Алън, в ролите: Крейг Фъргюсън, Крис Лангъм, Дейвид Раш, Франсис Фишър, Мери Маккормак, Кевин Алън и др.
13:00
"Рей" - биографичен, музикален, драма (САЩ, 2004 г.), режисьор: Тейлър Хакфорд, в ролите: Джейми Фокс, Реджина Кинг, Кери Уошингтън, Клифтън Пауъл, Хари Леникс, Бокийм Удбайн, Анджаню Елис, Терънс Хауърд, Дейвид Кръмхолц, Уоруик Дейвис и др.
16:00
"Бодигард" - драма, романтичен, музикален, екшън (САЩ, 1992 г.), режисьор: Мик Джаксън, в ролите: Уитни Хюстън, Кевин Костнър, Робърт Вул, Гари Кемп, Деби Рейнолдс, Бил Кобс и др.
18:30
"Стив Джобс" - биографичен, драма (САЩ, 2015 г.), режисьор: Дани Бойл, в ролите: Майкъл Фасбендър, Кейт Уинслет, Джеф Даниълс, Сет Роугън, Майкъл Стулбарг, Катрин Уотърстън и др.
21:00
"Deepwater Horizon: Море в пламъци" - екшън, драма, трилър (САЩ, 2016 г.), режисьор: Питър Бърг, в ролите: Марк Уолбърг, Кърт Ръсел, Джон Малкович, Джина Родригес, Дилън О'Брайън, Кейт Хъдсън, Итън Суплий и др.
23:15
CINEMA X: "Първата чистка" - хорър, екшън, криминален (САЩ, 2018 г.), режисьор: Джерард Макмъри, в ролите: И’Лан Ноел, Мариса Томей, Мелъни Диас, Лекс Скот Дейвис, Стив Харис и др. [16+]
Петък, 9.02
03:00
"Малки деца" - драма, романтичен (САЩ, 2006 г.), режисьор: Тод Фийлд, в ролите: Кейт Уинслет, Дженифър Конъли, Патрик Уилсън, Ноа Емърик, Джаки Ърл Хейли, Грег Еделман, Сара Бъкстън, Джейн Адамс и др. [14+]
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Роден състезател" - документален, спортен (Нова Зеландия, 2018 г.), режисьор: Брин Евънс
10:00
"Спасители на плажа" - сериал, с.3, еп.4, 5
12:00
"На фокус" - рубрика
12:15
"Бодигард" - драма, романтичен, музикален, екшън (САЩ, 1992 г.), режисьор: Мик Джаксън, в ролите: Уитни Хюстън, Кевин Костнър, Робърт Вул, Гари Кемп, Деби Рейнолдс, Бил Кобс и др.
14:45
"Цветна стая" - драма (Великобритания, 2021 г.), режисьор: Клеър Маккарти, в ролите: Фийби Диневър, Матю Гуд, Кери Фокс, Дарси Шоу, Люк Норис, Бил Патерсън, Дейвид Мориси и др.
17:00
"Достигни ме" - комедия, драма, криминален (САЩ, 2014 г.), режисьор: Джон Хърсфелд, в ролите: Лоран Кохан, Кира Седжуик, Томас Джейн, Кевин Конъли, Том Сайзмор, Келси Грамър, Том Беринджър, Силвестър Сталоун, Франк Сталоун, Дани Айело, Дани Трехо и др.
19:00
ПРЕМИЕРА: "Какво видя бавачката" - трилър, криминален, драма (САЩ, 2022 г.), режисьор: Линдзи Хартли, в ролите: Ревел Карпентър, Лори Форти, Райън Франсис, Коди Багшоу, Джак Остин, Кристи Тейт, Емили Рослин Виляреал и др.
21:00
"Всичките пари на света" - криминален, драма, трилър, биографичен (САЩ, 2017 г.), режисьор: Ридли Скот, в ролите: Мишел Уилямс, Марк Уолбърг, Кристофър Плъмър, Чарли Плъмър, Тимъти Хътън, Ромен Дюри и др. [14+]
23:45
"Заложник" - екшън, криминален (САЩ, Германия, 2005 г.), режисьор: Флоран Сири, в ролите: Брус Уилис, Кевин Полак, Серина Скот Томас, Мишел Хорн, Джими Бенет, Бен Фостър, Джонатан Тъкър, Маршал Олман, Румър Уилис и др.
Четвъртък, 8.02
00:00
"Малки деца" - драма, романтичен (САЩ, 2006 г.), режисьор: Тод Фийлд, в ролите: Кейт Уинслет, Дженифър Конъли, Патрик Уилсън, Ноа Емърик, Джаки Ърл Хейли, Грег Еделман, Сара Бъкстън, Джейн Адамс и др. [14+]
02:45
"Директно от Комптън" - музикален, биографичен, драма (САЩ, 2015 г.), режисьор: Ф. Гари Грей, в ролите: О’Шей Джаксън мл., Кори Хокинс, Джейсън Мичъл, Нийл Браун мл., Алдис Ходж, Марлон Йейтс мл., Кара Патерсън, Алекзандра Шип, Пол Джиамати и др.
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Ново училище" - трилър (САЩ, 2020 г.), режисьор: Крейг Голдстийн, в ролите: Хелена Матсън, Ема Фърман, Матю Ерик Уайт, Даниел Хол и др.
10:00
"Спасители на плажа" - сериал, с.3, еп.2, 3
12:00
"На фокус" - рубрика
12:15
"Роден състезател" - документален, спортен (Нова Зеландия, 2018 г.), режисьор: Брин Евънс
14:00
"Студено къдрене" - комедия (Великобритания, САЩ, 1999 г.), режисьор: Кевин Алън, в ролите: Крейг Фъргюсън, Крис Лангъм, Дейвид Раш, Франсис Фишър, Мери Маккормак, Кевин Алън и др.
16:00
"Рей" - биографичен, музикален, драма (САЩ, 2004 г.), режисьор: Тейлър Хакфорд, в ролите: Джейми Фокс, Реджина Кинг, Кери Уошингтън, Клифтън Пауъл, Хари Леникс, Бокийм Удбайн, Анджаню Елис, Терънс Хауърд, Дейвид Кръмхолц, Уоруик Дейвис и др.
19:00
"Британците идват" - комедия (САЩ, Великобритания, 2018 г.), режисьор: Джеймс Оукли, в ролите: Дот Косгроув, Ума Търман, Тим Рот, Маги Кю, Алис Ийв, Стивън Фрай, Криспин Главър и др. [14+]
21:00
"Бодигард" - драма, романтичен, музикален, екшън (САЩ, 1992 г.), режисьор: Мик Джаксън, в ролите: Уитни Хюстън, Кевин Костнър, Робърт Вул, Гари Кемп, Деби Рейнолдс, Бил Кобс и др.
23:30
"Батман" - екшън, криминален, фентъзи (САЩ, 2022 г.), режисьор: Мат Рийвс, в ролите: Робърт Патинсън, Зоуи Кравиц, Пол Дейно, Джефри Райт, Питър Сарсгард, Колин Фарел, Джон Туртуро, Анди Съркис и др. [14+]
Сряда, 7.02
02:15
"Батман" - екшън, криминален, фентъзи (САЩ, 2022 г.), режисьор: Мат Рийвс, в ролите: Робърт Патинсън, Зоуи Кравиц, Пол Дейно, Джефри Райт, Питър Сарсгард, Колин Фарел, Джон Туртуро, Анди Съркис и др. [14+]
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Стив Джобс" - биографичен, драма (САЩ, 2015 г.), режисьор: Дани Бойл, в ролите: Майкъл Фасбендър, Кейт Уинслет, Джеф Даниълс, Сет Роугън, Майкъл Стулбарг, Катрин Уотърстън и др.
10:45
"Спасители на плажа" - сериал, с.2, еп.22
11:45
"Спасители на плажа" - сериал, с.3, еп.1
12:45
"На фокус" - рубрика
13:00
"Опасна бременност" - трилър (Канада, 2023 г.), режисьор: Роксана Боаверт, в ролите: Фалън Боуман, Девин Чекето, Кели Хоуп Тейлър, Джина Джеймс, Криста Маршант, Кайл Мигър, Кристиан Пол и др.
14:45
"Ново училище" - трилър (САЩ, 2020 г.), режисьор: Крейг Голдстийн, в ролите: Хелена Матсън, Ема Фърман, Матю Ерик Уайт, Даниел Хол и др.
16:30
"Еверест" - приключенски, драма (Великобритания, САЩ, Исландия, 2015 г.), режисьор: Балтазар Кормакур, в ролите: Джейсън Кларк, Томас Райт, Робин Райт, Майкъл Кели, Емили Уотсън, Сам Уърдингтън, Елизабет Дебики, Джош Бролин, Кийра Найтли, Джейк Джиленхол,
19:00
"Студено къдрене" - комедия (Великобритания, САЩ, 1999 г.), режисьор: Кевин Алън, в ролите: Крейг Фъргюсън, Крис Лангъм, Дейвид Раш, Франсис Фишър, Мери Маккормак, Кевин Алън и др.
21:00
"Рей" - биографичен, музикален, драма (САЩ, 2004 г.), режисьор: Тейлър Хакфорд, в ролите: Джейми Фокс, Реджина Кинг, Кери Уошингтън, Клифтън Пауъл, Хари Леникс, Бокийм Удбайн, Анджаню Елис, Терънс Хауърд, Дейвид Кръмхолц, Уоруик Дейвис и др.
Вторник, 6.02
00:30
"Бен се завърна" - драма (САЩ, 2018 г.), режисьор: Питър Хеджис, в ролите: Джулия Робъртс, Лукас Хеджис, Кортни Ванс, Катрин Нютън и др.
02:45
"Спасители на плажа" - сериал /п./
03:45
"Последен изход 5" - трилър, хорър (САЩ, Канада, 2011 г.), режисьор: Стивън Куейл, в ролите: Джаклин Макинес Ууд, Елън Роу, Пи Джей Бърн, Тони Тод, Дейвид Кекнър, Арлен Ескарпета, Кортни Ванс, Майлс Фишър, Ема Бел, Никълъс Д’Агосто и др. [16+]
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Еверест" - приключенски, драма (Великобритания, САЩ, Исландия, 2015 г.), режисьор: Балтазар Кормакур, в ролите: Джейсън Кларк, Томас Райт, Робин Райт, Майкъл Кели, Емили Уотсън, Сам Уърдингтън, Елизабет Дебики, Джош Бролин, Кийра Найтли, Джейк Джиленхол,
10:45
"Спасители на плажа" - сериал, с.2, еп.20, 21
12:45
"На фокус" - рубрика
13:00
"Човек отвътре" - криминален, трилър (САЩ, 2006 г.), режисьор: Спайк Лий, в ролите: Дензъл Уошингтън, Клайв Оуен, Джоди Фостър, Кристофър Плъмър, Уилем Дефо, Чиуетел Еджиофор и др.
15:30
"Роден състезател" - документален, спортен (Нова Зеландия, 2018 г.), режисьор: Брин Евънс
17:15
"Смъртоносни оценки" - трилър, мистерия (САЩ, 2021 г.), режисьор: Джо Монтесинос, в ролите: Лори Фортиер, Мегън Ашли Браун, Зак Голд и др.
19:00
ПРЕМИЕРА: "Опасна бременност" - трилър (Канада, 2023 г.), режисьор: Роксана Боаверт, в ролите: Фалън Боуман, Девин Чекето, Кели Хоуп Тейлър, Джина Джеймс, Криста Маршант, Кайл Мигър, Кристиан Пол и др.
21:00
"Малки деца" - драма, романтичен (САЩ, 2006 г.), режисьор: Тод Фийлд, в ролите: Кейт Уинслет, Дженифър Конъли, Патрик Уилсън, Ноа Емърик, Джаки Ърл Хейли, Грег Еделман, Сара Бъкстън, Джейн Адамс и др. [14+]
23:45
"Стив Джобс" - биографичен, драма (САЩ, 2015 г.), режисьор: Дани Бойл, в ролите: Майкъл Фасбендър, Кейт Уинслет, Джеф Даниълс, Сет Роугън, Майкъл Стулбарг, Катрин Уотърстън и др.
Понеделник, 5.02
02:15
"Последен изход 5" - трилър, хорър (САЩ, Канада, 2011 г.), режисьор: Стивън Куейл, в ролите: Джаклин Макинес Ууд, Елън Роу, Пи Джей Бърн, Тони Тод, Дейвид Кекнър, Арлен Ескарпета, Кортни Ванс, Майлс Фишър, Ема Бел, Никълъс Д’Агосто и др. [16+]
04:15
"Смъртоносни оценки" - трилър, мистерия (САЩ, 2021 г.), режисьор: Джо Монтесинос, в ролите: Лори Фортиер, Мегън Ашли Браун, Зак Голд и др.
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Преводачите" - криминален, мистъри, трилър (Франция, Белгия, 2021 г.), режисьор: Режи Роансар, в ролите: Олга Куриленко, Ламбер Уилсон, Рикардо Скамарчо, Сидсе Бабет Кнудсен, Едуардо Нориега, Миглен Мирчев и др.
10:30
"Спасители на плажа" - сериал, с.2, еп.18, 19
12:30
"На фокус" - рубрика
12:45
"Да намериш Рин Тин Тин" - комедия, драма, семеен (България, САЩ, 2007 г.), режисьор: Дани Лернер, в ролите: Бен Крос, Тод Дженсън, Уилям Хоуп, Иван Ранков, , Атанас Сребрев, Тайлър Дженсън, Стивън О'Донъл и др.
14:45
"Опасни мажоретки" - трилър, драма (Канада, 2021 г.), режисьор: Къртис Крауфорд, в ролите: Джоел Фароу, Криста Бриджис, Джордж Томас, Аш Катъруд, Тиара Джони, Джон Уелч, Ив Едуардс и др.
16:45
"Британците идват" - комедия (САЩ, Великобритания, 2018 г.), режисьор: Джеймс Оукли, в ролите: Дот Косгроув, Ума Търман, Тим Рот, Маги Кю, Алис Ийв, Стивън Фрай, Криспин Главър и др. [14+]
18:45
"Цветна стая" - драма (Великобритания, 2021 г.), режисьор: Клеър Маккарти, в ролите: Фийби Диневър, Матю Гуд, Кери Фокс, Дарси Шоу, Люк Норис, Бил Патерсън, Дейвид Мориси и др.
21:00
ПРЕМИЕРА: "Батман" - екшън, криминален, фентъзи (САЩ, 2022 г.), режисьор: Мат Рийвс, в ролите: Робърт Патинсън, Зоуи Кравиц, Пол Дейно, Джефри Райт, Питър Сарсгард, Колин Фарел, Джон Туртуро, Анди Съркис и др. [14+]
Неделя, 4.02
01:30
"Чистачът" - криминален, трилър (САЩ, 2007 г.), режисьор: Матю Алдрич, в ролите: Самюъл Джаксън, Ева Мендес, Ед Харис, Кеке Палмър, Меги Лаусън, Робърт Форстър, Розалинд Рубин и др. [14+]
03:15
"Бен се завърна" - драма (САЩ, 2018 г.), режисьор: Питър Хеджис, в ролите: Джулия Робъртс, Лукас Хеджис, Кортни Ванс, Катрин Нютън и др.
05:30
"Най-добрите холивудски режисьори" - рубрика
06:00
"По-сладко от торта" - романтичен, комедия (Канада, 2020 г.), режисьор: Дейвид Страсър, в ролите: Линдзи Горт, Грейстън Холт, Джулия Бенсън, Линдзи Уинч и др.
08:00
"Смъртоносни оценки" - трилър, мистерия (САЩ, 2021 г.), режисьор: Джо Монтесинос, в ролите: Лори Фортиер, Мегън Ашли Браун, Зак Голд и др.
09:45
"Опасни мажоретки" - трилър, драма (Канада, 2021 г.), режисьор: Къртис Крауфорд, в ролите: Джоел Фароу, Криста Бриджис, Джордж Томас, Аш Катъруд, Тиара Джони, Джон Уелч, Ив Едуардс и др.
11:45
"Отровна роза" - криминален, трилър (САЩ, Италия, 2019 г.), режисьори: Франческо Чинкуемани и Джордж Гало, в ролите: Джон Траволта, Морган Фрийман, Брендън Фрейзър, Фамке Янсен, Питър Стормеър, Робърт Патрик, Кат Греъм, Ник Валелонга, Елла Блу Траволта и
13:45
"Преводачите" - криминален, мистъри, трилър (Франция, Белгия, 2021 г.), режисьор: Режи Роансар, в ролите: Олга Куриленко, Ламбер Уилсон, Рикардо Скамарчо, Сидсе Бабет Кнудсен, Едуардо Нориега, Миглен Мирчев и др.
16:00
"Бивш под прикритие" - екшън, комедия (САЩ, 2018 г.), режисьор: Сузана Фогел, в ролите: Мила Кунис, Кейт Маккинън, Сам Хюгън, Джъстин Теру, Джилиан Андерсън, Ивана Сахно и др.
18:30
"Човек отвътре" - криминален, трилър (САЩ, 2006 г.), режисьор: Спайк Лий, в ролите: Дензъл Уошингтън, Клайв Оуен, Джоди Фостър, Кристофър Плъмър, Уилем Дефо, Чиуетел Еджиофор и др.
21:00
"Еверест" - приключенски, драма (Великобритания, САЩ, Исландия, 2015 г.), режисьор: Балтазар Кормакур, в ролите: Джейсън Кларк, Томас Райт, Робин Райт, Майкъл Кели, Емили Уотсън, Сам Уърдингтън, Елизабет Дебики, Джош Бролин, Кийра Найтли, Джейк Джиленхол,
23:30
"Пеперудата" - биографичен, драма, криминален (САЩ, Чехия, Испания, 2017 г.), режисьор: Михаел Ноер, в ролите: Чарли Хънам, Томи Фланаган, Рами Малек, Ив Хюсън, Майкъл Сока, Роланд Мьолер и др. [14+]
Събота, 3.02
01:30
"След щастливия край" - романтичен, драма (САЩ, 2022 г.), режисьор: Кастил Ландън, в ролите: Джозефин Лангфорд, Хироу Файнс Тифин, Луиз Ломбард, Киана Мадейра, Картър Дженкинс, Роб Естес, Чанс Пердомо, Атанас Сребрев, Велизар Бинев и др. [14+]
03:30
"Заслепен от светлината" - биографичен, драма, комедия (Великобритания, 2019 г.), режисьор: Гуриндер Чада, в ролите: Вивайк Калра, Ерън Фагура, Нел Уилямс, Кулвиндер Гир, Мийра Ганатра, Дийн-Чарлз Чапман, Хейли Атуел, Сали Филипс и др.
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Ново училище" - трилър (САЩ, 2020 г.), режисьор: Крейг Голдстийн, в ролите: Хелена Матсън, Ема Фърман, Матю Ерик Уайт, Даниел Хол и др.
08:00
"Съвършеният маникюр" - романтичен (Канада, 2023 г.), режисьор: Уенди Орд, в ролите: Марли Колинс, Мадисън Смит, Шейла Тайсън, Джеймс Кот, Кристина Капати, Ерик Брекър, Ела Кенън и др.
10:00
"Бен се завърна" - драма (САЩ, 2018 г.), режисьор: Питър Хеджис, в ролите: Джулия Робъртс, Лукас Хеджис, Кортни Ванс, Катрин Нютън и др.
12:15
"Британците идват" - комедия (САЩ, Великобритания, 2018 г.), режисьор: Джеймс Оукли, в ролите: Дот Косгроув, Ума Търман, Тим Рот, Маги Кю, Алис Ийв, Стивън Фрай, Криспин Главър и др. [14+]
14:15
"Заедно по принуда" - комедия, романтичен (САЩ, 2014 г.), режисьор: Франк Корачи, в ролите: Дрю Баримор, Адам Сандлър, Тери Крюз, Бела Торн, Ема Фърман и др.
16:30
"Рок завинаги" - комедия, драма, мюзикъл (САЩ, 2012 г.), режисьор: Адам Шанкман, в ролите: Джулиан Хоу, Диего Бонета, Ръсел Бранд, Пол Джамати, Катрин Зита-Джоунс, Малин Акерман, Мери Джей Блайдж, Алек Болдуин, Том Круз и др.
19:00
"Да намериш Рин Тин Тин" - комедия, драма, семеен (България, САЩ, 2007 г.), режисьор: Дани Лернер, в ролите: Бен Крос, Тод Дженсън, Уилям Хоуп, Иван Ранков, , Атанас Сребрев, Тайлър Дженсън, Стивън О'Донъл и др.
21:00
"Бивш под прикритие" - екшън, комедия (САЩ, 2018 г.), режисьор: Сузана Фогел, в ролите: Мила Кунис, Кейт Маккинън, Сам Хюгън, Джъстин Теру, Джилиан Андерсън, Ивана Сахно и др.
23:30
CINEMA X: "Последен изход 5" - трилър, хорър (САЩ, Канада, 2011 г.), режисьор: Стивън Куейл, в ролите: Джаклин Макинес Ууд, Елън Роу, Пи Джей Бърн, Тони Тод, Дейвид Кекнър, Арлен Ескарпета, Кортни Ванс, Майлс Фишър, Ема Бел, Никълъс Д’Агосто и др. [16+]
Петък, 2.02
02:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
03:45
"Заедно по принуда" - комедия, романтичен (САЩ, 2014 г.), режисьор: Франк Корачи, в ролите: Дрю Баримор, Адам Сандлър, Тери Крюз, Бела Торн, Ема Фърман и др.
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Заедно по принуда" - комедия, романтичен (САЩ, 2014 г.), режисьор: Франк Корачи, в ролите: Дрю Баримор, Адам Сандлър, Тери Крюз, Бела Торн, Ема Фърман и др.
10:30
"Спасители на плажа" - сериал, с.2, еп.16, 17
12:30
"На фокус" - рубрика
12:45
"Проектът Колибри" - трилър, драма (Канада, Белгия, 2018 г.), режисьор: Ким Нгуен, в ролите: Джеси Айзенбърг, Александер Скарсгард, Салма Хайек, Майкъл Мандо, Йохан Хелденберг, Франк Скорпион, Куаси Сонги и др.
15:00
"Отровна роза" - криминален, трилър (САЩ, Италия, 2019 г.), режисьори: Франческо Чинкуемани и Джордж Гало, в ролите: Джон Траволта, Морган Фрийман, Брендън Фрейзър, Фамке Янсен, Питър Стормеър, Робърт Патрик, Кат Греъм, Ник Валелонга, Елла Блу Траволта и
17:00
"Смъртоносни съмнения" - трилър (САЩ, 2020 г.), режисьор: Робърт Маленфънт, в ролите: Кейти Леклерк, Джеф Шайн, Виктория Барабас, Тод Кахуун и др.
19:00
ПРЕМИЕРА: "Опасни мажоретки" - трилър, драма (Канада, 2021 г.), режисьор: Къртис Крауфорд, в ролите: Джоел Фароу, Криста Бриджис, Джордж Томас, Аш Катъруд, Тиара Джони, Джон Уелч, Ив Едуардс и др.
21:00
"Пеперудата" - биографичен, драма, криминален (САЩ, Чехия, Испания, 2017 г.), режисьор: Михаел Ноер, в ролите: Чарли Хънам, Томи Фланаган, Рами Малек, Ив Хюсън, Майкъл Сока, Роланд Мьолер и др. [14+]
23:45
"Чистачът" - криминален, трилър (САЩ, 2007 г.), режисьор: Матю Алдрич, в ролите: Самюъл Джаксън, Ева Мендес, Ед Харис, Кеке Палмър, Меги Лаусън, Робърт Форстър, Розалинд Рубин и др. [14+]
Четвъртък, 1.02
01:30
"Ривърдейл" - сериал, с.6, еп.22
02:30
"Спасители на плажа" - сериал /п./
03:30
"Никита" - екшън, криминален, драма (Франция, Италия, 1990 г.), режисьор: Люк Бесон, в ролите: Ан Парийо, Жан-Юг Англад, Чеки Карио, Филип Льороа, Жан Рено, Жан Буаз, Патрик Фонтана, Жана Моро и др. [14+]
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Човекът, който познаваше безкрайността" - биографичен, драма (Великобритания, САЩ, Сингапур, 2013 г.), режисьор: Мат Браун, в ролите: Джереми Айрънс, Тоби Джоунс, Джереми Нортъм, Дев Пател, Стивън Фрай, Кевин Макнали и др.
10:30
"Спасители на плажа" - сериал, с.2, еп.14, 15
12:30
"На фокус" - рубрика
12:45
"Мия и белият лъв" - приключенски, семеен (Франция, Германия, ЮАР, 2018 г.), режисьор: Жил дьо Местр, в ролите: Мелани Лоран, Даня Де Вилирс, Лангли Къркууд, Брандън Орет и др.
14:45
"По-сладко от торта" - романтичен, комедия (Канада, 2020 г.), режисьор: Дейвид Страсър, в ролите: Линдзи Горт, Грейстън Холт, Джулия Бенсън, Линдзи Уинч и др.
16:45
"Американска туршия" - комедия, фантастика (САЩ, 2020 г.), режисьор: Брандън Трост, в ролите: Сет Роугън, Сара Снук, Жорма Таконе, Марша Стефани Блейк, Джоана Адлър, Куинта Брансън, Ник Арапоглу, Джеф Даниел Филипс и др.
18:45
"Заслепен от светлината" - биографичен, драма, комедия (Великобритания, 2019 г.), режисьор: Гуриндер Чада, в ролите: Вивайк Калра, Ерън Фагура, Нел Уилямс, Кулвиндер Гир, Мийра Ганатра, Дийн-Чарлз Чапман, Хейли Атуел, Сали Филипс и др.
21:00
"Човек отвътре" - криминален, трилър (САЩ, 2006 г.), режисьор: Спайк Лий, в ролите: Дензъл Уошингтън, Клайв Оуен, Джоди Фостър, Кристофър Плъмър, Уилем Дефо, Чиуетел Еджиофор и др.
23:30
"Рок завинаги" - комедия, драма, мюзикъл (САЩ, 2012 г.), режисьор: Адам Шанкман, в ролите: Джулиан Хоу, Диего Бонета, Ръсел Бранд, Пол Джамати, Катрин Зита-Джоунс, Малин Акерман, Мери Джей Блайдж, Алек Болдуин, Том Круз и др.
Сряда, 31.01
01:45
"Ривърдейл" - сериал, с.6, еп.20, 21
03:45
"Среднощно преследване" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 2015 г.), режисьор: Жауме Колет-Сера, в ролите: Лиъм Нийсън, Ед Харис, Джоел Кинаман, Бойд Холбрук, Брус Макгил, Винсънт Д’Онофрио, Дженесис Родригес, Комън, Бо Нап, Джеймс Мартинес и др. [16+]
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:15
"Американска туршия" - комедия, фантастика (САЩ, 2020 г.), режисьор: Брандън Трост, в ролите: Сет Роугън, Сара Снук, Жорма Таконе, Марша Стефани Блейк, Джоана Адлър, Куинта Брансън, Ник Арапоглу, Джеф Даниел Филипс и др.
10:00
"На фокус" - рубрика
10:15
"Спасители на плажа" - сериал, с.2, еп.12, 13
12:30
"Съвършеният маникюр" - романтичен (Канада, 2023 г.), режисьор: Уенди Орд, в ролите: Марли Колинс, Мадисън Смит, Шейла Тайсън, Джеймс Кот, Кристина Капати, Ерик Брекър, Ела Кенън и др.
14:30
"Заслепен от светлината" - биографичен, драма, комедия (Великобритания, 2019 г.), режисьор: Гуриндер Чада, в ролите: Вивайк Калра, Ерън Фагура, Нел Уилямс, Кулвиндер Гир, Мийра Ганатра, Дийн-Чарлз Чапман, Хейли Атуел, Сали Филипс и др.
16:45
"Човекът, който познаваше безкрайността" - биографичен, драма (Великобритания, САЩ, Сингапур, 2013 г.), режисьор: Мат Браун, в ролите: Джереми Айрънс, Тоби Джоунс, Джереми Нортъм, Дев Пател, Стивън Фрай, Кевин Макнали и др.
19:00
"Мия и белият лъв" - приключенски, семеен (Франция, Германия, ЮАР, 2018 г.), режисьор: Жил дьо Местр, в ролите: Мелани Лоран, Даня Де Вилирс, Лангли Къркууд, Брандън Орет и др.
21:00
"Заедно по принуда" - комедия, романтичен (САЩ, 2014 г.), режисьор: Франк Корачи, в ролите: Дрю Баримор, Адам Сандлър, Тери Крюз, Бела Торн, Ема Фърман и др.
23:15
"Преводачите" - криминален, мистъри, трилър (Франция, Белгия, 2021 г.), режисьор: Режи Роансар, в ролите: Олга Куриленко, Ламбер Уилсон, Рикардо Скамарчо, Сидсе Бабет Кнудсен, Едуардо Нориега, Миглен Мирчев и др.
Вторник, 30.01
00:45
"Никита" - екшън, криминален, драма (Франция, Италия, 1990 г.), режисьор: Люк Бесон, в ролите: Ан Парийо, Жан-Юг Англад, Чеки Карио, Филип Льороа, Жан Рено, Жан Буаз, Патрик Фонтана, Жана Моро и др. [14+]
03:15
"Ривърдейл" - сериал, с.6, еп.19
04:15
"Последен изход 4" - трилър, хорър (САЩ, 2009 г.), режисьор: Дейвид Елис, в ролите: Ник Зано, Криста Алън, Боби Кампо, Шантел ВанСантен, Хейли Уеб, Микелти Уилямсън, Джаксън Уолтър и др. [16+]
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:15
"Заслепен от светлината" - биографичен, драма, комедия (Великобритания, 2019 г.), режисьор: Гуриндер Чада, в ролите: Вивайк Калра, Ерън Фагура, Нел Уилямс, Кулвиндер Гир, Мийра Ганатра, Дийн-Чарлз Чапман, Хейли Атуел, Сали Филипс и др.
10:45
"Спасители на плажа" - сериал, с.2, еп.10, 11
13:00
"Американска туршия" - комедия, фантастика (САЩ, 2020 г.), режисьор: Брандън Трост, в ролите: Сет Роугън, Сара Снук, Жорма Таконе, Марша Стефани Блейк, Джоана Адлър, Куинта Брансън, Ник Арапоглу, Джеф Даниел Филипс и др.
14:45
"Смъртоносни съмнения" - трилър (САЩ, 2020 г.), режисьор: Робърт Маленфънт, в ролите: Кейти Леклерк, Джеф Шайн, Виктория Барабас, Тод Кахуун и др.
16:45
"Проектът Колибри" - трилър, драма (Канада, Белгия, 2018 г.), режисьор: Ким Нгуен, в ролите: Джеси Айзенбърг, Александер Скарсгард, Салма Хайек, Майкъл Мандо, Йохан Хелденберг, Франк Скорпион, Куаси Сонги и др.
19:00
ПРЕМИЕРА: "Съвършеният маникюр" - романтичен (Канада, 2023 г.), режисьор: Уенди Орд, в ролите: Марли Колинс, Мадисън Смит, Шейла Тайсън, Джеймс Кот, Кристина Капати, Ерик Брекър, Ела Кенън и др.
21:00
"Човекът, който познаваше безкрайността" - биографичен, драма (Великобритания, САЩ, Сингапур, 2013 г.), режисьор: Мат Браун, в ролите: Джереми Айрънс, Тоби Джоунс, Джереми Нортъм, Дев Пател, Стивън Фрай, Кевин Макнали и др.
23:15
"Индианаполис: Смели мъже" - исторически, екшън, военен, драма (САЩ, 2016 г.), режисьор: Марио Ван Пийбълс, в ролите: Никълъс Кейдж, Том Сайзмор, Томас Джейн, Мат Лантър, Джеймс Римар, Ютака Такеучи и др. [14+]
Понеделник, 29.01
01:45
"Последен изход 4" - трилър, хорър (САЩ, 2009 г.), режисьор: Дейвид Елис, в ролите: Ник Зано, Криста Алън, Боби Кампо, Шантел ВанСантен, Хейли Уеб, Микелти Уилямсън, Джаксън Уолтър и др. [16+]
03:30
"Бандите на Марсилия" - криминален, трилър, екшън (Франция, 2020 г.), режисьор: Оливие Маршал, в ролите: Ланик Готри, Барбара Опсомър, Давид Бел, Жан Рено, Станислав Мерар, Клаудия Кардинале и др. [14+]
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:15
"По-сладко от торта" - романтичен, комедия (Канада, 2020 г.), режисьор: Дейвид Страсър, в ролите: Линдзи Горт, Грейстън Холт, Джулия Бенсън, Линдзи Уинч и др.
10:15
"Спасители на плажа" - сериал, с.2, еп.8, 9
12:30
"Откуп" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1996 г.), режисьор: Рон Хауърд, в ролите: Мел Гибсън, Рене Русо, Лили Тейлър, Броули Нолти, Делрой Линдо, Гари Синийс, Евън Хандлър, Нанси Тикотин, Дан Хедая, Пол Гиър и др.
15:00
"Крадци" - трилър (САЩ, 2022 г.), режисьор: Джон Мурловски, в ролите: Алиша Лий Уилис, Фиделия Грейс, Хюстън Райнс, Брук Марун, Грейси Доан, Харисън Коун, Ванеса Хауърд и др.
17:00
"Сапунени мехурчета" - романтичен (Канада, 2021 г.), режисьор: Никол Лейър, в ролите: Стефани Бенет, Джеси Хътч, Присила Мудалиар и др.
19:00
"Смъртоносна размяна" - криминален, трилър (САЩ, 2020 г.), режисьор: Бен Майерсън, в ролите: Линдзи Хартли, Хана Беърфут, Матю Полкамп, Гиб Джерард, Джен Уидоп и др.
21:00
ПРЕМИЕРА: "Американска туршия" - комедия, фантастика (САЩ, 2020 г.), режисьор: Брандън Трост, в ролите: Сет Роугън, Сара Снук, Жорма Таконе, Марша Стефани Блейк, Джоана Адлър, Куинта Брансън, Ник Арапоглу, Джеф Даниел Филипс и др.
22:45
"След щастливия край" - романтичен, драма (САЩ, 2022 г.), режисьор: Кастил Ландън, в ролите: Джозефин Лангфорд, Хироу Файнс Тифин, Луиз Ломбард, Киана Мадейра, Картър Дженкинс, Роб Естес, Чанс Пердомо, Атанас Сребрев, Велизар Бинев и др. [14+]
Неделя, 28.01
01:00
"Бандите на Марсилия" - криминален, трилър, екшън (Франция, 2020 г.), режисьор: Оливие Маршал, в ролите: Ланик Готри, Барбара Опсомър, Давид Бел, Жан Рено, Станислав Мерар, Клаудия Кардинале и др. [14+]
03:30
"Откуп" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1996 г.), режисьор: Рон Хауърд, в ролите: Мел Гибсън, Рене Русо, Лили Тейлър, Броули Нолти, Делрой Линдо, Гари Синийс, Евън Хандлър, Нанси Тикотин, Дан Хедая, Пол Гиър и др.
06:00
"Сапунени мехурчета" - романтичен (Канада, 2021 г.), режисьор: Никол Лейър, в ролите: Стефани Бенет, Джеси Хътч, Присила Мудалиар и др.
07:45
"На фокус" - рубрика
08:00
"Смъртоносни съмнения" - трилър (САЩ, 2020 г.), режисьор: Робърт Маленфънт, в ролите: Кейти Леклерк, Джеф Шайн, Виктория Барабас, Тод Кахуун и др.
10:00
"Смъртоносна размяна" - криминален, трилър (САЩ, 2020 г.), режисьор: Бен Майерсън, в ролите: Линдзи Хартли, Хана Беърфут, Матю Полкамп, Гиб Джерард, Джен Уидоп и др.
12:00
"Крадци" - трилър (САЩ, 2022 г.), режисьор: Джон Мурловски, в ролите: Алиша Лий Уилис, Фиделия Грейс, Хюстън Райнс, Брук Марун, Грейси Доан, Харисън Коун, Ванеса Хауърд и др.
14:00
"Обявявам ви за законни Чък и Лари" - комедия, романтичен (САЩ, 2007 г.), режисьор: Денис Дуган, в ролите: Адам Сандлър, Кевин Джеймс, Джесика Бийл, Дан Акройд, Винг Реймс, Стив Бушеми, Рейчъл Драч, Ричард Чембърлейн, Ник Сордсън и др.
16:15
"Откуп" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1996 г.), режисьор: Рон Хауърд, в ролите: Мел Гибсън, Рене Русо, Лили Тейлър, Броули Нолти, Делрой Линдо, Гари Синийс, Евън Хандлър, Нанси Тикотин, Дан Хедая, Пол Гиър и др.
18:45
"Недосегаемите" - биографичен, комедия, драма (Франция, 2011 г.), режисьори: Оливие Накаш и Ерик Толедано, в ролите: Франсоа Клюзе, Омар Си, Ан Льо Ни, Одри Фльоро, Клотилд Моле, Сирил Манди и др.
21:00
"Никита" - екшън, криминален, драма (Франция, Италия, 1990 г.), режисьор: Люк Бесон, в ролите: Ан Парийо, Жан-Юг Англад, Чеки Карио, Филип Льороа, Жан Рено, Жан Буаз, Патрик Фонтана, Жана Моро и др. [14+]
23:30
"Среднощно преследване" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 2015 г.), режисьор: Жауме Колет-Сера, в ролите: Лиъм Нийсън, Ед Харис, Джоел Кинаман, Бойд Холбрук, Брус Макгил, Винсънт Д’Онофрио, Дженесис Родригес, Комън, Бо Нап, Джеймс Мартинес и др. [16+]
Събота, 27.01
02:00
"Похитена" - трилър, драма (Великобритания, 2018 г.), режисьор: Кузи Юинг, в ролите: Кели Райли, Люк Евънс, Ноел Кларк, Оливия Ченъри, Джейсън Маза и др. [14+]
03:45
"Предателство за начинаещи" - трилър, исторически, драма (САЩ, 2018 г.), режисьор: Пер Флай, в ролите: Тио Джеймс, Бен Кингсли, Белджим Билгин, Жаклин Бисе, Даниела Лавендър, Рейчъл Уилсън и др.
06:00
"Проект Бебе" - романтичен, комедия (САЩ, 2023 г.), режисьор: Хейли Дъф, в ролите: Сара Фишър, Травис Колдуел, Хейли Дъф, Мат Сандърс, Кристен Едуардс, Дейвид Аранович, Есекс О'Брайън и др.
08:00
"Най-добрите холивудски режисьори" - рубрика
08:30
"След падането" - романтичен, драма (САЩ, 2021 г.), режисьор: Кастил Ландън, в ролите: Джозефин Лангфорд, Хироу Файнс Тифин, Ариел Кебел, Мира Сорвино, Луиз Ломбард, Стивън Мойър, Роб Естес, Атанас Сребрев, Емануел Тодоров, Ана Иванова, Велизар Бинев и др
10:30
"Проектът Колибри" - трилър, драма (Канада, Белгия, 2018 г.), режисьор: Ким Нгуен, в ролите: Джеси Айзенбърг, Александер Скарсгард, Салма Хайек, Майкъл Мандо, Йохан Хелденберг, Франк Скорпион, Куаси Сонги и др.
12:45
"Разчитай на Пийт" - приключенски, драма (Великобритания, 2017 г.), режисьор: Андрю Хейг, в ролите: Чарли Плъмър, Ейми Саймец, Травис Фимел, Стив Бушеми, Клоуи Севъни и др.
15:15
"Мия и белият лъв" - приключенски, семеен (Франция, Германия, ЮАР, 2018 г.), режисьор: Жил дьо Местр, в ролите: Мелани Лоран, Даня Де Вилирс, Лангли Къркууд, Брандън Орет и др.
17:15
"Кинг Конг" - фентъзи, приключенски, екшън (Нова Зеландия, САЩ, Германия, 2005 г.), режисьор: Питър Джаксън, в ролите: Наоми Уотс, Джак Блек, Ейдриън Броуди, Томас Кречман, Колин Ханкс, Анди Съркис, Евън Парк, Джейми Бел, Кайл Чандлър, Марк Хадлоу, Питър
21:00
"Среднощно преследване" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 2015 г.), режисьор: Жауме Колет-Сера, в ролите: Лиъм Нийсън, Ед Харис, Джоел Кинаман, Бойд Холбрук, Брус Макгил, Винсънт Д’Онофрио, Дженесис Родригес, Комън, Бо Нап, Джеймс Мартинес и др. [14+]
23:15
CINEMA X: "Последен изход 4" - трилър, хорър (САЩ, 2009 г.), режисьор: Дейвид Елис, в ролите: Ник Зано, Криста Алън, Боби Кампо, Шантел ВанСантен, Хейли Уеб, Микелти Уилямсън, Джаксън Уолтър и др. [16+]
Петък, 26.01
01:30
"Наследството на сестра ми" - трилър (САЩ, 2020 г.), режисьор: Лиса Франс, в ролите: Карин Мур, Джейд Харлоу, Розали Макинтайър, Робърт Адамсън и др.
03:15
"Ривърдейл" - сериал, с.6, еп.18
04:15
"Похитена" - трилър, драма (Великобритания, 2018 г.), режисьор: Кузи Юинг, в ролите: Кели Райли, Люк Евънс, Ноел Кларк, Оливия Ченъри, Джейсън Маза и др. [14+]
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:15
"След сблъсъка" - романтичен, драма (САЩ, 2020 г.), режисьор: Роджър Къмбъл, в ролите: Джозефин Лангфорд, Хироу Файнс Тифин, Дилън Спраус, Селма Блеър, Луиз Ломбард, Кандис Кинг и др.
10:15
"Спасители на плажа" - сериал, с.2, еп.6, 7
12:30
"Недосегаемите" - биографичен, комедия, драма (Франция, 2011 г.), режисьори: Оливие Накаш и Ерик Толедано, в ролите: Франсоа Клюзе, Омар Си, Ан Льо Ни, Одри Фльоро, Клотилд Моле, Сирил Манди и др.
14:45
"Сапунени мехурчета" - романтичен (Канада, 2021 г.), режисьор: Никол Лейър, в ролите: Стефани Бенет, Джеси Хътч, Присила Мудалиар и др.
16:45
"Предателство за начинаещи" - трилър, исторически, драма (САЩ, 2018 г.), режисьор: Пер Флай, в ролите: Тио Джеймс, Бен Кингсли, Белджим Билгин, Жаклин Бисе, Даниела Лавендър, Рейчъл Уилсън и др.
19:00
ПРЕМИЕРА: "Крадци" - трилър (САЩ, 2022 г.), режисьор: Джон Мурловски, в ролите: Алиша Лий Уилис, Фиделия Грейс, Хюстън Райнс, Брук Марун, Грейси Доан, Харисън Коун, Ванеса Хауърд и др.
21:00
"Откуп" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1996 г.), режисьор: Рон Хауърд, в ролите: Мел Гибсън, Рене Русо, Лили Тейлър, Броули Нолти, Делрой Линдо, Гари Синийс, Евън Хандлър, Нанси Тикотин, Дан Хедая, Пол Гиър и др.
23:30
"Бандите на Марсилия" - криминален, трилър, екшън (Франция, 2020 г.), режисьор: Оливие Маршал, в ролите: Ланик Готри, Барбара Опсомър, Давид Бел, Жан Рено, Станислав Мерар, Клаудия Кардинале и др. [14+]
Четвъртък, 25.01
00:45
"Похитена" - трилър, драма (Великобритания, 2018 г.), режисьор: Кузи Юинг, в ролите: Кели Райли, Люк Евънс, Ноел Кларк, Оливия Ченъри, Джейсън Маза и др. [14+]
02:30
"Ривърдейл" - сериал, с.6, еп.17
03:30
"Разчитай на Пийт" - приключенски, драма (Великобритания, 2017 г.), режисьор: Андрю Хейг, в ролите: Чарли Плъмър, Ейми Саймец, Травис Фимел, Стив Бушеми, Клоуи Севъни и др.
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
10:45
"Спасители на плажа" - сериал, с.2, еп.4, 5
13:00
"Кинг Конг" - фентъзи, приключенски, екшън (Нова Зеландия, САЩ, Германия, 2005 г.), режисьор: Питър Джаксън, в ролите: Наоми Уотс, Джак Блек, Ейдриън Броуди, Томас Кречман, Колин Ханкс, Анди Съркис, Евън Парк, Джейми Бел, Кайл Чандлър, Марк Хадлоу, Питър
16:45
"Смъртоносна размяна" - криминален, трилър (САЩ, 2020 г.), режисьор: Бен Майерсън, в ролите: Линдзи Хартли, Хана Беърфут, Матю Полкамп, Гиб Джерард, Джен Уидоп и др.
18:45
"Три хиляди години копнеж" - драма, фентъзи, романтичен (Австралия, САЩ, 2022 г.), режисьор: Джордж Милър, в ролите: Идрис Елба, Тилда Суинтън, Никълъс Муавад, Дейвид Колинс, Анджи Трикър, Пиа Тъндърболт и др.
21:00
"Недосегаемите" - биографичен, комедия, драма (Франция, 2011 г.), режисьори: Оливие Накаш и Ерик Толедано, в ролите: Франсоа Клюзе, Омар Си, Ан Льо Ни, Одри Фльоро, Клотилд Моле, Сирил Манди и др.
23:15
"Предателство за начинаещи" - трилър, исторически, драма (САЩ, 2018 г.), режисьор: Пер Флай, в ролите: Тио Джеймс, Бен Кингсли, Белджим Билгин, Жаклин Бисе, Даниела Лавендър, Рейчъл Уилсън и др.
Сряда, 24.01
01:45
"Ривърдейл" - сериал, с.6, еп.15, 16
03:45
"Крадец на животи" - криминален, психотрилър (САЩ, Австралия, 2004 г.), режисьор: Ди Джей Карусо, в ролите: Анджелина Джоли, Итън Хоук, Кийфър Съдърланд, Джена Роуландс, Пол Дейно, Оливие Мартинез, Чеки Карио и др. [14+]
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:15
"Наследството на сестра ми" - трилър (САЩ, 2020 г.), режисьор: Лиса Франс, в ролите: Карин Мур, Джейд Харлоу, Розали Макинтайър, Робърт Адамсън и др.
10:15
"На фокус" - рубрика
10:30
"Спасители на плажа" - сериал, с.2, еп.2, 3
12:45
"След падането" - романтичен, драма (САЩ, 2021 г.), режисьор: Кастил Ландън, в ролите: Джозефин Лангфорд, Хироу Файнс Тифин, Ариел Кебел, Мира Сорвино, Луиз Ломбард, Стивън Мойър, Роб Естес, Атанас Сребрев, Емануел Тодоров, Ана Иванова, Велизар Бинев и др
14:45
"Проект Бебе" - романтичен, комедия (САЩ, 2023 г.), режисьор: Хейли Дъф, в ролите: Сара Фишър, Травис Колдуел, Хейли Дъф, Мат Сандърс, Кристен Едуардс, Дейвид Аранович, Есекс О'Брайън и др.
16:45
"Обявявам ви за законни Чък и Лари" - комедия, романтичен (САЩ, 2007 г.), режисьор: Денис Дуган, в ролите: Адам Сандлър, Кевин Джеймс, Джесика Бийл, Дан Акройд, Винг Реймс, Стив Бушеми, Рейчъл Драч, Ричард Чембърлейн, Ник Сордсън и др.
19:00
"Патрулката" - криминален, трилър (САЩ, 2015 г.), режисьор: Джон Уотс, в ролите: Кевин Бейкън, Джеймс Фрийдсън-Джаксън, Хейс Уелфърд, Шей Уигъм, Кира Седжуик и др.
21:00
"Кинг Конг" - фентъзи, приключенски, екшън (Нова Зеландия, САЩ, Германия, 2005 г.), режисьор: Питър Джаксън, в ролите: Наоми Уотс, Джак Блек, Ейдриън Броуди, Томас Кречман, Колин Ханкс, Анди Съркис, Евън Парк, Джейми Бел, Кайл Чандлър, Марк Хадлоу, Питър
Вторник, 23.01
01:00
"Серийни убийци" - криминален, драма (Германия, САЩ, 2006 г.), режисьор: Тод Робинсън, в ролите: Салма Хайек, Джеймс Гандолфини, Джон Траволта, Джаред Лето, Скот Кан и др.
03:15
"Ривърдейл" - сериал, с.6, еп.14
04:15
"Последен изход 3" - трилър, хорър (САЩ, 2006 г.), режисьор: Джеймс Уонг, в ролите: Мери Уинстед, Райън Мериман, Крис Лемки, Алекс Джонсън, Сам Ийстън, Джеси Мос, Джина Холдън и др. [16+]
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:15
"Три хиляди години копнеж" - драма, фентъзи, романтичен (Австралия, САЩ, 2022 г.), режисьор: Джордж Милър, в ролите: Идрис Елба, Тилда Суинтън, Никълъс Муавад, Дейвид Колинс, Анджи Трикър, Пиа Тъндърболт и др.
10:30
"На фокус" - рубрика
10:45
"Спасители на плажа" - сериал, с.1, еп.22
11:45
"Спасители на плажа" - сериал, с.2, еп.1
13:00
"След сблъсъка" - романтичен, драма (САЩ, 2020 г.), режисьор: Роджър Къмбъл, в ролите: Джозефин Лангфорд, Хироу Файнс Тифин, Дилън Спраус, Селма Блеър, Луиз Ломбард, Кандис Кинг и др.
15:00
"Наследството на сестра ми" - трилър (САЩ, 2020 г.), режисьор: Лиса Франс, в ролите: Карин Мур, Джейд Харлоу, Розали Макинтайър, Робърт Адамсън и др.
17:00
"Космическа мисия" - фантастичен, приключенски, трилър (САЩ, 2021 г.), режисьор: Нийл Бъргър, в ролите: Колин Фарел, Тай Шеридан, Айзък Хемпстед, Лили-Роуз Деп, Вивейк Калра и др.
19:00
ПРЕМИЕРА: "Проект Бебе" - романтичен, комедия (САЩ, 2023 г.), режисьор: Хейли Дъф, в ролите: Сара Фишър, Травис Колдуел, Хейли Дъф, Мат Сандърс, Кристен Едуардс, Дейвид Аранович, Есекс О'Брайън и др.
21:00
"Обявявам ви за законни Чък и Лари" - комедия, романтичен (САЩ, 2007 г.), режисьор: Денис Дуган, в ролите: Адам Сандлър, Кевин Джеймс, Джесика Бийл, Дан Акройд, Винг Реймс, Стив Бушеми, Рейчъл Драч, Ричард Чембърлейн, Ник Сордсън и др.
23:15
"Разчитай на Пийт" - приключенски, драма (Великобритания, 2017 г.), режисьор: Андрю Хейг, в ролите: Чарли Плъмър, Ейми Саймец, Травис Фимел, Стив Бушеми, Клоуи Севъни и др.
Понеделник, 22.01
01:30
"Последен изход 3" - трилър, хорър (САЩ, 2006 г.), режисьор: Джеймс Уонг, в ролите: Мери Уинстед, Райън Мериман, Крис Лемки, Алекс Джонсън, Сам Ийстън, Джеси Мос, Джина Холдън [16+]
03:15
"Империя на вълците" - трилър, криминален (Франция, 2005 г.), режисьор: Крис Нахон, в ролите: Жан Рено, Жослин Кюврин, Филип Бас, Давид Каменос, Лаура Моранте и др. [14+]
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:15
"Билет от лотарията" - комедия (САЩ, 2010 г.), режисьор: Ерик Уайт, в ролите: Шад Мос, Брандън Джаксън, Нейтъри Нотън, Лорета Дивайн, Айс Кюб, Кийт Дейвид, Тери Круз, Майк Епс, Чарли Мърфи и др.
10:15
"На фокус" - рубрика
10:30
"Спасители на плажа" - сериал, с.1, еп.20, 21
12:45
"След" - романтичен, драма (САЩ, 2019 г.), режисьор: Джени Гейдж, в ролите: Джозефин Лангфорд, Хироу Файнс Тифин, Питър Галахър, Селма Блеър, Дженифър Бийлс, Медоу Уилямс и др.
15:00
"Всичко за дъщеря ми" - мистерия, трилър (САЩ, 2022 г.), режисьор: Джон Мурловски, в ролите: Морган Брадли, Алиша Лий Уилис, Мери Кариг, Джейсън Кук, Конър Флойд, Матю Гарсия, Брит Джордж и др.
17:00
"Щастливи завинаги" - романтичен (Канада, 2021 г.), режисьор: Хедър Хотърн Дойл, в ролите: Сара Смит, Андрю Дънбар, Дженифър-Джунипър Анджели, Сет Айзък Джонсън и др.
19:00
"След падането" - романтичен, драма (САЩ, 2021 г.), режисьор: Кастил Ландън, в ролите: Джозефин Лангфорд, Хироу Файнс Тифин, Ариел Кебел, Мира Сорвино, Луиз Ломбард, Стивън Мойър, Роб Естес, Атанас Сребрев, Емануел Тодоров, Ана Иванова, Велизар Бинев и др
21:00
ПРЕМИЕРА: "Космическа мисия" - фантастичен, приключенски, трилър (САЩ, 2021 г.), режисьор: Нийл Бъргър, в ролите: Колин Фарел, Тай Шеридан, Айзък Хемпстед, Лили-Роуз Деп, Вивейк Калра и др.
23:00
"Крадец на животи" - криминален, психотрилър (САЩ, Австралия, 2004 г.), режисьор: Ди Джей Карусо, в ролите: Анджелина Джоли, Итън Хоук, Кийфър Съдърланд, Джена Роуландс, Пол Дейно, Оливие Мартинез, Чеки Карио и др. [14+]
Неделя, 21.01
00:45
"Дете 44" - трилър, драма (САЩ, 2015 г.), режисьор: Даниел Еспиноса, в ролите: Том Харди, Гари Олдман, Нуми Рапас, Джоуел Кинаман, Джейсън Кларк, Пади Консидайн, Венсан Касел, Чарлз Данс и др. [14+]
03:30
"Пурпурните реки" - трилър, криминален (Франция, 2000 г.), режисьор: Матийо Касовиц, в ролите: Жан Рено, Венсан Касел, Надя Фарес, Доминик Санда, Карим Белкадра, Жан-Пиер Касел, Венсан Тюли и др. [14+]
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Щастливи завинаги" - романтичен (Канада, 2021 г.), режисьор: Хедър Хотърн Дойл, в ролите: Сара Смит, Андрю Дънбар, Дженифър-Джунипър Анджели, Сет Айзък Джонсън и др.
08:00
"На фокус" - рубрика
08:15
"Всичко за дъщеря ми" - мистерия, трилър (САЩ, 2022 г.), режисьор: Джон Мурловски, в ролите: Морган Брадли, Алиша Лий Уилис, Мери Кариг, Джейсън Кук, Конър Флойд, Матю Гарсия, Брит Джордж и др.
10:15
"Нечиста наука" - комедия, роматичен, фентъзи (САЩ, 1985 г.), режисьор: Джон Хюз, в ролите: Антъни Майкъл Хол, Илан Мичъл-Смит, Кели ЛеБрок, Бил Пакстън, Робърт Дауни мл., Джуди Аронсън и др.
12:15
"Море от любов" - криминален, романтичен (САЩ, 1989 г.), режисьор: Харолд Бекър, в ролите: Ал Пачино, Елън Баркин, Джон Гудман, Майкъл Рукър, Уилям Хики, Ричард Дженкинс, Пол Калдерон и др.
16:15
"Милост" - биографичен, драма, исторически (САЩ, 2019 г.), режисьор: Дестин Даниел Кретън, в ролите: Майкъл Б. Джордан, Джейми Фокс, Бри Ларсън, Майкъл Хардинг, О’Шей Джаксън мл., Рейф Спол, Тим Блейк Нелсън, Стив Коултър, Роб Морган и др.
19:00
"След сблъсъка" - романтичен, драма (САЩ, 2020 г.), режисьор: Роджър Къмбъл, в ролите: Джозефин Лангфорд, Хироу Файнс Тифин, Дилън Спраус, Селма Блеър, Луиз Ломбард, Кандис Кинг и др.
21:00
"Серийни убийци" - криминален, драма (Германия, САЩ, 2006 г.), режисьор: Тод Робинсън, в ролите: Салма Хайек, Джеймс Гандолфини, Джон Траволта, Джаред Лето, Скот Кан и др.
23:15
"Пурпурните реки" - трилър, криминален (Франция, 2000 г.), режисьор: Матийо Касовиц, в ролите: Жан Рено, Венсан Касел, Надя Фарес, Доминик Санда, Карим Белкадра, Жан-Пиер Касел, Венсан Тюли и др. [14+]
Събота, 20.01
01:00
"Империя на вълците" - трилър, криминален (Франция, 2005 г.), режисьор: Крис Нахон, в ролите: Жан Рено, Жослин Кюврин, Филип Бас, Давид Каменос, Лаура Моранте и др. [14+]
03:30
"Билет от лотарията" - комедия (САЩ, 2010 г.), режисьор: Ерик Уайт, в ролите: Шад Мос, Брандън Джаксън, Нейтъри Нотън, Лорета Дивайн, Айс Кюб, Кийт Дейвид, Тери Круз, Майк Епс, Чарли Мърфи и др.
05:30
"Най-добрите холивудски режисьори" - рубрика
06:00
"Принцът и демоните" - анимация, детски, приключенски (Люсксембург, Белгия, Франция, 2014 г.), режисьор: Паскал Морели
08:15
"Най-добрите холивудски режисьори" - рубрика
08:45
"Актрисата и каубоят" - романтичен, драма (Канада, 2023 г.), режисьор: Джим Клиф, в ролите: Макензи Портър, Тоби Левинс, Дейв Кенет Маккинън, Шей Галор, Далиас Блейк, Хедър Кларк, Дана Стоутенбърг, Ева Таварес и др.
10:45
"Какво искат момичетата" - комедия, драма, семеен (САЩ, 2003 г.), режисьор: Дени Гордън, в ролите: Аманда Байнс, Колин Фърт, Кели Престън, Айлийн Аткинс, Джонатан Прайс и др.
12:45
"Билет от лотарията" - комедия (САЩ, 2010 г.), режисьор: Ерик Уайт, в ролите: Шад Мос, Брандън Джаксън, Нейтъри Нотън, Лорета Дивайн, Айс Кюб, Кийт Дейвид, Тери Круз, Майк Епс, Чарли Мърфи и др.
14:45
"Три хиляди години копнеж" - драма, фентъзи, романтичен (Австралия, САЩ, 2022 г.), режисьор: Джордж Милър, в ролите: Идрис Елба, Тилда Суинтън, Никълъс Муавад, Дейвид Колинс, Анджи Трикър, Пиа Тъндърболт и др.
17:00
"Куршум в главата" - екшън, трилър, криминален (САЩ, 2012 г.), режисьор: Уолтър Хил, в ролите: Силвестър Сталоун, Джейсън Момоа, Крисчън Слейтър, Сунг Канг, Сара Шахи, Адеуале Акиной-Агбадже, Вероника Росати и др.
18:45
"След" - романтичен, драма (САЩ, 2019 г.), режисьор: Джени Гейдж, в ролите: Джозефин Лангфорд, Хироу Файнс Тифин, Питър Галахър, Селма Блеър, Дженифър Бийлс, Медоу Уилямс и др.
21:00
"Крадец на животи" - криминален, психотрилър (САЩ, Австралия, 2004 г.), режисьор: Ди Джей Карусо, в ролите: Анджелина Джоли, Итън Хоук, Кийфър Съдърланд, Джена Роуландс, Пол Дейно, Оливие Мартинез, Чеки Карио и др. [14+]
23:00
CINEMA X: "Последен изход 3" - трилър, хорър (САЩ, 2006 г.), режисьор: Джеймс Уонг, в ролите: Мери Уинстед, Райън Мериман, Крис Лемки, Алекс Джонсън, Сам Ийстън, Джеси Мос, Джина Холдън и др. [16+]
Петък, 19.01
01:15
"Милост" - биографичен, драма, исторически (САЩ, 2019 г.), режисьор: Дестин Даниел Кретън, в ролите: Майкъл Б. Джордан, Джейми Фокс, Бри Ларсън, Майкъл Хардинг, О’Шей Джаксън мл., Рейф Спол, Тим Блейк Нелсън, Стив Коултър, Роб Морган и др.
04:00
"Куршум в главата" - екшън, трилър, криминален (САЩ, 2012 г.), режисьор: Уолтър Хил, в ролите: Силвестър Сталоун, Джейсън Момоа, Крисчън Слейтър, Сунг Канг, Сара Шахи, Адеуале Акиной-Агбадже, Вероника Росати и др.
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:15
"Какво искат момичетата" - комедия, драма, семеен (САЩ, 2003 г.), режисьор: Дени Гордън, в ролите: Аманда Байнс, Колин Фърт, Кели Престън, Айлийн Аткинс, Джонатан Прайс и др.
10:15
"Спасители на плажа" - сериал, с.1, еп.18, 19
12:30
"Малките неща" - криминален, драма (САЩ, 2021 г.), режисьор: Джон Лий Ханкок, в ролите: Дензъл Уошингтън, Рами Малек, Джаред Лето, София Василиева, Натали Моралес, Том Хюз, Димитър Маринов и др.
15:00
"Нечиста наука" - комедия, роматичен, фентъзи (САЩ, 1985 г.), режисьор: Джон Хюз, в ролите: Антъни Майкъл Хол, Илан Мичъл-Смит, Кели ЛеБрок, Бил Пакстън, Робърт Дауни мл., Джуди Аронсън и др.
17:00
"Билет от лотарията" - комедия (САЩ, 2010 г.), режисьор: Ерик Уайт, в ролите: Шад Мос, Брандън Джаксън, Нейтъри Нотън, Лорета Дивайн, Айс Кюб, Кийт Дейвид, Тери Круз, Майк Епс, Чарли Мърфи и др.
19:00
ПРЕМИЕРА: "Всичко за дъщеря ми" - мистерия, трилър (САЩ, 2022 г.), режисьор: Джон Мурловски, в ролите: Морган Брадли, Алиша Лий Уилис, Мери Кариг, Джейсън Кук, Конър Флойд, Матю Гарсия, Брит Джордж и др.
21:00
"Пурпурните реки" - трилър, криминален (Франция, 2000 г.), режисьор: Матийо Касовиц, в ролите: Жан Рено, Венсан Касел, Надя Фарес, Доминик Санда, Карим Белкадра, Жан-Пиер Касел, Венсан Тюли и др. [14+]
23:15
"Куршум в главата" - екшън, трилър, криминален (САЩ, 2012 г.), режисьор: Уолтър Хил, в ролите: Силвестър Сталоун, Джейсън Момоа, Крисчън Слейтър, Сунг Канг, Сара Шахи, Адеуале Акиной-Агбадже, Вероника Росати и др.
Четвъртък, 18.01
02:00
"Ривърдейл" - сериал, с.6, еп.13
03:00
"Дете 44" - трилър, драма (САЩ, 2015 г.), режисьор: Даниел Еспиноса, в ролите: Том Харди, Гари Олдман, Нуми Рапас, Джоуел Кинаман, Джейсън Кларк, Пади Консидайн, Венсан Касел, Чарлз Данс и др. [14+]
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:15
"Върхът на Данте" - екшън, приключенски, трилър (САЩ, 1997 г.), режисьор: Роджър Доналдсън, в ролите: Пиърс Броснан, Линда Хамилтън, Джейми Рене Смит, Джереми Фоули, Елизабет Хофман, Грант Хеслов и др.
10:30
"Спасители на плажа" - сериал, с.1, еп.16, 17
12:45
"Щастливи завинаги" - романтичен (Канада, 2021 г.), режисьор: Хедър Хотърн Дойл, в ролите: Сара Смит, Андрю Дънбар, Дженифър-Джунипър Анджели, Сет Айзък Джонсън и др.
14:45
"Какво искат момичетата" - комедия, драма, семеен (САЩ, 2003 г.), режисьор: Дени Гордън, в ролите: Аманда Байнс, Колин Фърт, Кели Престън, Айлийн Аткинс, Джонатан Прайс и др.
16:45
"Море от любов" - криминален, романтичен (САЩ, 1989 г.), режисьор: Харолд Бекър, в ролите: Ал Пачино, Елън Баркин, Джон Гудман, Майкъл Рукър, Уилям Хики, Ричард Дженкинс, Пол Калдерон и др.
19:00
"Нечиста наука" - комедия, роматичен, фентъзи (САЩ, 1985 г.), режисьор: Джон Хюз, в ролите: Антъни Майкъл Хол, Илан Мичъл-Смит, Кели ЛеБрок, Бил Пакстън, Робърт Дауни мл., Джуди Аронсън и др.
21:00
"Империя на вълците" - трилър, криминален (Франция, 2005 г.), режисьор: Крис Нахон, в ролите: Жан Рено, Жослин Кюврин, Филип Бас, Давид Каменос, Лаура Моранте и др. [14+]
23:30
"Патрулката" - трилър, криминален (САЩ, 2015 г.), режисьор: Джон Уотс, в ролите: Кевин Бейкън, Джеймс Фрийдсън-Джаксън, Хейс Уелфърд, Шей Уигъм, Кира Седжуик и др.
Сряда, 17.01
02:15
"Ривърдейл" - сериал, с.6, еп.11, 12
04:15
"Последен изход 2" - трилър, хорър (Канада, САЩ, 2003 г.), режисьор: Дейвид Елис, в ролите: Али Лартър, Ей Джей Кук, Майкъл Ландъс, Кийгън Конър Трейси, Джонатан Чери, Джеймс Кърк, Линда Бойд и др. [16+]
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:15
"Мармадюк" - комедия, семеен (САЩ, 2010 г.), режисьор: Том Дей, в ролите: Уилям Мейси, Каролин Съншайн, Сидни Имбиу, Глен Маккуен, Майкъл Тейген, Джуди Гриър и др.
10:15
"Спасители на плажа" - сериал, с.1, еп.14, 15
12:30
"Актрисата и каубоят" - романтичен, драма (Канада, 2023 г.), режисьор: Джим Клиф, в ролите: Макензи Портър, Тоби Левинс, Дейв Кенет Маккинън, Шей Галор, Далиас Блейк, Хедър Кларк, Дана Стоутенбърг, Ева Таварес и др.
14:30
"Другата майка на дъщеря ми" - трилър (САЩ, 2020 г.), режисьор: Джон Мърловски, в ролите: Таня Кларк, Ариа Пулман, Моника Роуз Бец, Матю Полкамп и др.
16:30
"Малките неща" - криминален, драма (САЩ, 2021 г.), режисьор: Джон Лий Ханкок, в ролите: Дензъл Уошингтън, Рами Малек, Джаред Лето, София Василиева, Натали Моралес, Том Хюз, Димитър Маринов и др.
19:00
"Какво искат момичетата" - комедия, драма, семеен (САЩ, 2003 г.), режисьор: Дени Гордън, в ролите: Аманда Байнс, Колин Фърт, Кели Престън, Айлийн Аткинс, Джонатан Прайс и др.
21:00
"Море от любов" - криминален, романтичен (САЩ, 1989 г.), режисьор: Харолд Бекър, в ролите: Ал Пачино, Елън Баркин, Джон Гудман, Майкъл Рукър, Уилям Хики, Ричард Дженкинс, Пол Калдерон и др.
23:15
"Милост" - биографичен, драма, исторически (САЩ, 2019 г.), режисьор: Дестин Даниел Кретън, в ролите: Майкъл Б. Джордан, Джейми Фокс, Бри Ларсън, Майкъл Хардинг, О’Шей Джаксън мл., Рейф Спол, Тим Блейк Нелсън, Стив Коултър, Роб Морган и др.
Вторник, 16.01
01:45
"Ривърдейл" - сериал, с.6, еп.9, 10
03:45
"Леон" - екшън, криминален, драма (Франция, САЩ, 1994 г.), режисьор: Люк Бесон, в ролите: Жан Рено, Натали Портман, Гари Олдман, Дани Айело, Питър Апел, Уили Уан Блъд и др. [14+]
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:15
"Малките неща" - криминален, драма (САЩ, 2021 г.), режисьор: Джон Лий Ханкок, в ролите: Дензъл Уошингтън, Рами Малек, Джаред Лето, София Василиева, Натали Моралес, Том Хюз, Димитър Маринов и др.
10:45
"Спасители на плажа" - сериал, с.1, еп.12, 13
13:00
"По взаимно съгласие" - романтичен, комедия (САЩ, 2017 г.), режисьор: Брайън Крано, в ролите: Ребека Хол, Дан Стивънс, Джина Гършон, Франсоа Арно, Дейвид Джоузеф Крейг, Морган Спектър, Джейсън Съдекис и др.
15:00
"Не без сестра ми" - трилър (Канада, 2022 г.), режисьор: Джонатан Макферсън, в ролите: Мади Хилис, Корина Акесън, Джей Хиндъл, Ейдън Хауърд, Лео Чианг, Сара Джонс, Мишел Мара и др.
17:00
"Любов от книгите" - романтичен (Канада, 2021 г.), режисьор: Дейвид Страсър, в ролите: Лора Мичъл, Джон Кор, Пи Лин Джонсън, Ерин Бойс и др.
19:00
ПРЕМИЕРА: "Актрисата и каубоят" - романтичен, драма (Канада, 2023 г.), режисьор: Джим Клиф, в ролите: Макензи Портър, Тоби Левинс, Дейв Кенет Маккинън, Шей Галор, Далиас Блейк, Хедър Кларк, Дана Стоутенбърг, Ева Таварес и др.
21:00
"Дете 44" - трилър, драма (САЩ, 2015 г.), режисьор: Даниел Еспиноса, в ролите: Том Харди, Гари Олдман, Нуми Рапас, Джоуел Кинаман, Джейсън Кларк, Пади Консидайн, Венсан Касел, Чарлз Данс и др. [14+]
23:45
"Петата власт" - биографичен, драма, трилър (САЩ, Индия, Белгия, 2013 г.), режисьор: Би Кондън, в ролите: Бенедикт Къмбърбач, Даниел Брюл, Карис ван Хаутен, Дейвид Тюлис, Дан Стивънс, Алисия Викандер и др.
Понеделник, 15.01
01:30
"Последен изход 2" - трилър, хорър (Канада, САЩ, 2003 г.), режисьор: Дейвид Елис, в ролите: Али Лартър, Ей Джей Кук, Майкъл Ландъс, Кийгън Конър Трейси, Джонатан Чери, Джеймс Кърк, Линда Бойд и др. [16+]
03:15
"Петата власт" - биографичен, драма, трилър (САЩ, Индия, Белгия, 2013 г.), режисьор: Би Кондън, в ролите: Бенедикт Къмбърбач, Даниел Брюл, Карис ван Хаутен, Дейвид Тюлис, Дан Стивънс, Алисия Викандер и др.
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:15
"Защитна стена" - екшън, трилър, криминален (САЩ, Австралия, 2006 г.), режисьор: Ричард Лонкрейн, в ролите: Харисън Форд, Пол Бетани, Вирджиния Мадсън, Мери Лин Раджскъб, Робърт Патрик, Робърт Форстър, Алън Аркин и др.
10:15
"Спасители на плажа" - сериал, с.1, еп.10, 11
12:30
"Критична точка" - екшън, трилър, криминален (САЩ, Германия, Китай, 2015 г.), режисьор: Ериксън Кор, в ролите: Едгар Рамирес, Люк Брейси, Тобиас Сантелман, Рей Уинстън, Териса Палмър и др.
14:45
"Романтична почивка" - романтичен (Канада, 2020 г.), режисьор: Хедър Хотърн Дойл, в ролите: Елън Уоглъм, Карло Маркс, Ерика Трембли, Мегън Хефърн и др.
16:45
"Върхът на Данте" - екшън, приключенски, трилър (САЩ, 1997 г.), режисьор: Роджър Доналдсън, в ролите: Пиърс Броснан, Линда Хамилтън, Джейми Рене Смит, Джереми Фоули, Елизабет Хофман, Грант Хеслов и др.
19:00
"Прекият път към щастието" - фентъзи, комедия (САЩ, 2003 г.), режисьор: Алек Болдуин, в ролите: Алек Болдуин, Боби Канавали, Ким Катрал, Дан Акройд, Дженифър Лав Хюит, Антъни Хопкинс и др.
21:00
ПРЕМИЕРА: "Малките неща" - криминален, драма (САЩ, 2021 г.), режисьор: Джон Лий Ханкок, в ролите: Дензъл Уошингтън, Рами Малек, Джаред Лето, София Василиева, Натали Моралес, Том Хюз, Димитър Маринов и др.
23:30
"Нация на убийци" - екшън, криминален, комедия (САЩ, 2018 г.), режисьор: Сам Левинсън, в ролите: Одеса Янг, Абра, Суки Уотърхаус, Хари Неф, Колман Доминго, Дани Рамирес, Моод Апатоу и др. [14+]
Неделя, 14.01
01:00
"Индианаполис: Смели мъже" - исторически, екшън, военен, драма (САЩ, 2016 г.), режисьор: Марио Ван Пийбълс, в ролите: Никълъс Кейдж, Том Сайзмор, Томас Джейн, Мат Лантър, Джеймс Римар, Ютака Такеучи и др. [14+]
03:30
"Нация на убийци" - екшън, криминален, комедия (САЩ, 2018 г.), режисьор: Сам Левинсън, в ролите: Одеса Янг, Абра, Суки Уотърхаус, Хари Неф, Колман Доминго, Дани Рамирес, Моод Апатоу и др. [14+]
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Любов от книгите" - романтичен (Канада, 2021 г.), режисьор: Дейвид Страсър, в ролите: Лора Мичъл, Джон Кор, Пи Лин Джонсън, Ерин Бойс и др.
08:00
"Най-добрите холивудски режисьори" - рубрика
08:30
"По взаимно съгласие" - романтичен, комедия (САЩ, 2017 г.), режисьор: Брайън Крано, в ролите: Ребека Хол, Дан Стивънс, Джина Гършон, Франсоа Арно, Дейвид Джоузеф Крейг, Морган Спектър, Джейсън Съдекис и др.
10:30
"Не без сестра ми" - трилър (Канада, 2022 г.), режисьор: Джонатан Макферсън, в ролите: Мади Хилис, Корина Акесън, Джей Хиндъл, Ейдън Хауърд, Лео Чианг, Сара Джонс, Мишел Мара и др.
12:30
"Жената на пътешественика във времето" - фентъзи, романтичен, драма (САЩ, 2009 г.), режисьор: Роберт Швентке, в ролите: Ерик Бана, Рейчъл Макадамс, Рон Ливингстън, Мишел Нолдън и др.
14:45
"Прекият път към щастието" - фентъзи, комедия (САЩ, 2003 г.), режисьор: Алек Болдуин, в ролите: Алек Болдуин, Боби Канавали, Ким Катрал, Дан Акройд, Дженифър Лав Хюит, Антъни Хопкинс и др.
16:45
"Защитна стена" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Австралия, 2006 г.), режисьор: Ричард Лонкрейн, в ролите: Харисън Форд, Пол Бетани, Вирджиния Мадсън, Мери Лин Раджскъб, Робърт Патрик, Робърт Форстър, Алън Аркин и др.
18:45
"Критична точка" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, Китай, 2015 г.), режисьор: Ериксън Кор, в ролите: Едгар Рамирес, Люк Брейси, Тобиас Сантелман, Рей Уинстън, Териса Палмър и др.
20:50
"Като на кино" - предаване за кино
21:00
"Върхът на Данте" - екшън, приключенски, трилър (САЩ, 1997 г.), режисьор: Роджър Доналдсън, в ролите: Пиърс Броснан, Линда Хамилтън, Джейми Рене Смит, Джереми Фоули, Елизабет Хофман, Грант Хеслов и др.
23:15
"Леон" - екшън, криминален, драма (Франция, САЩ, 1994 г.), режисьор: Люк Бесон, в ролите: Жан Рено, Натали Портман, Гари Олдман, Дани Айело, Питър Апел, Уили Уан Блъд и др. [14+]
Събота, 13.01
01:45
"Sucker Punch: Измислен свят" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2011 г.), режисьор: Зак Снайдър, в ролите: Емили Браунинг, Аби Корниш, Джена Малоун, Ванеса Хъджинс, Джейми Чънг, Оскар Айзък, Карла Гуджино, Джон Хам, Скот Глен и др.
04:00
"Застраховка живот" - криминален, трилър (САЩ, 2016 г.), режисьор: Питър Билингсли, в ролите: Винс Вон, Хейли Стайнфелд, Бил Пакстън, Джонатан Банкс, Джорди Мойя, Терънс Хауърд, Шей Уигъм, Джон Фавро, Тараджи Хенсън и др. [14+]
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Романтична почивка" - романтичен (Канада, 2020 г.), режисьор: Хедър Хотърн Дойл, в ролите: Елън Уоглъм, Карло Маркс, Ерика Трембли, Мегън Хефърн и др.
07:45
"На фокус" - рубрика
08:00
"Другата майка на дъщеря ми" - трилър (САЩ, 2020 г.), режисьор: Джон Мърловски, в ролите: Таня Кларк, Ариа Пулман, Моника Роуз Бец, Матю Полкамп и др.
10:00
"В търсене на сродната душа" - романтичен (САЩ, 2023 г.), режисьор: Хосе Монтесинос, в ролите: Александра Харис, Джонатан Стодард, Никол Акоста, Холдън Смит, Сара Малфара, Брук Бърфит, Дона Рей Алън и др.
12:00
"Старата гвардия" - комедия (Великобритания, 2016 г.), режисьор: Оливър Паркър, в ролите: Катрин Зита-Джоунс, Бил Най, Тоби Джоунс, Том Кортни, Майкъл Гамбън, Марк Танди, Бил Патерсън и др.
14:00
"Sucker Punch: Измислен свят" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2011 г.), режисьор: Зак Снайдър, в ролите: Емили Браунинг, Аби Корниш, Джена Малоун, Ванеса Хъджинс, Джейми Чънг, Оскар Айзък, Карла Гуджино, Джон Хам, Скот Глен и др.
16:15
"Боговете на Египет" - фентъзи, приключенски, екшън (САЩ, Австралия, 2016 г.), режисьор: Алекс Пройас, в ролите: Брентън Туейтс, Николай-Костер Валдау, Джерард Бътлър, Аби Лий, Кортни Ийтън, Ръфъс Сюъл, Джефри Ръш, Елоди Юнг, Чадуик Боузман и др.
18:45
"Смъртта на Сталин" - комедия, исторически (Франция, Великобритания, Белгия, 2017 г.), режисьор: Армандо Янучи, в ролите: Стийв Бушеми, Саймън Ръсел Бийл, Пади Консидайн, Рупърт Френд, Джейсън Айзъкс, Олга Куриленко, Майкъл Пейлин и др.
20:50
"Като на кино" - предаване за кино
21:00
"Леон" - екшън, криминален, драма (Франция, САЩ, 1994 г.), режисьор: Люк Бесон, в ролите: Жан Рено, Натали Портман, Гари Олдман, Дани Айело, Питър Апел, Уили Уан Блъд и др. [14+]
23:15
CINEMA X: "Последен изход 2" - трилър, хорър (Канада, САЩ, 2003 г.), режисьор: Дейвид Елис, в ролите: Али Лартър, Ей Джей Кук, Майкъл Ландъс, Кийгън Конър Трейси, Джонатан Чери, Джеймс Кърк, Линда Бойд и др. [16+]
Петък, 12.01
01:15
"Ривърдейл" - сериал, с.6, еп.7, 8
03:15
"Жената на пътешественика във времето" - фентъзи, романтичен, драма (САЩ, 2009 г.), режисьор: Роберт Швентке, в ролите: Ерик Бана, Рейчъл Макадамс, Рон Ливингстън, Мишел Нолдън и др.
05:30
"Най-добрите холивудски режисьори" - рубрика
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:15
"Sucker Punch: Измислен свят" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2011 г.), режисьор: Зак Снайдър, в ролите: Емили Браунинг, Аби Корниш, Джена Малоун, Ванеса Хъджинс, Джейми Чънг, Оскар Айзък, Карла Гуджино, Джон Хам, Скот Глен и др.
10:30
"На фокус" - рубрика
10:45
"Спасители на плажа" - сериал, с.1, еп.8, 9
13:00
"Защитна стена" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Австралия, 2006 г.), режисьор: Ричард Лонкрейн, в ролите: Харисън Форд, Пол Бетани, Вирджиния Мадсън, Мери Лин Раджскъб, Робърт Патрик, Робърт Форстър, Алън Аркин и др.
15:00
"Старата гвардия" - комедия (Великобритания, 2016 г.), режисьор: Оливър Паркър, в ролите: Катрин Зита-Джоунс, Бил Най, Тоби Джоунс, Том Кортни, Майкъл Гамбън, Марк Танди, Бил Патерсън и др.
17:00
"По взаимно съгласие" - романтичен, комедия (САЩ, 2017 г.), режисьор: Брайън Крано, в ролите: Ребека Хол, Дан Стивънс, Джина Гършон, Франсоа Арно, Дейвид Джоузеф Крейг, Морган Спектър, Джейсън Съдекис и др.
19:00
ПРЕМИЕРА: "Не без сестра ми" - трилър (Канада, 2022 г.), режисьор: Джонатан Макферсън, в ролите: Мади Хилис, Корина Акесън, Джей Хиндъл, Ейдън Хауърд, Лео Чианг, Сара Джонс, Мишел Мара и др.
20:50
"Като на кино" - предаване за кино
21:00
"Боговете на Египет" - фентъзи, приключенски, екшън (САЩ, Австралия, 2016 г.), режисьор: Алекс Пройас, в ролите: Брентън Туейтс, Николай-Костер Валдау, Джерард Бътлър, Аби Лий, Кортни Ийтън, Ръфъс Сюъл, Джефри Ръш, Елоди Юнг, Чадуик Боузман и др.
23:30
"Критична точка" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, Китай, 2015 г.), режисьор: Ериксън Кор, в ролите: Едгар Рамирес, Люк Брейси, Тобиас Сантелман, Рей Уинстън, Териса Палмър и др.
Четвъртък, 11.01
01:30
"Ривърдейл" - сериал, с.6, еп.5, 6
03:30
"Фантастични животни: Престъпленията на Гринделвалд" - фентъзи, приключенски (Великобритания, САЩ, 2018 г.), режисьор: Дейвид Йейтс, в ролите: Джони Деп, Джуд Лоу, Еди Редмейн, Катрин Уотърстън, Алисън Сюдъл, Дан Фоглър, Зоуи Кравиц, Езра Милър, Кармен Ид
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:15
"Любов от книгите" - романтичен (Канада, 2021 г.), режисьор: Дейвид Страсър, в ролите: Лора Мичъл, Джон Кор, Пи Лин Джонсън, Ерин Бойс и др.
10:00
"Спасители на плажа" - сериал, с.1, еп.6, 7
12:15
"Фантастични животни: Престъпленията на Гринделвалд" - фентъзи, приключенски (Великобритания, САЩ, 2018 г.), режисьор: Дейвид Йейтс, в ролите: Джони Деп, Джуд Лоу, Еди Редмейн, Катрин Уотърстън, Алисън Сюдъл, Дан Фоглър, Зоуи Кравиц, Езра Милър, Кармен Ид
16:45
"Жената на пътешественика във времето" - фентъзи, романтичен, драма (САЩ, 2009 г.), режисьор: Роберт Швентке, в ролите: Ерик Бана, Рейчъл Макадамс, Рон Ливингстън, Мишел Нолдън и др.
19:00
"Лятото на нашата любов" - романтичен (Канада, 2020 г.), режисьор: Дейвид Страсел, в ролите: Брант Дохърти, Хейли Сейлс, Линда Дарлоу и др.
20:50
"Като на кино" - предаване за кино
21:00
"Защитна стена" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Австралия, 2006 г.), режисьор: Ричард Лонкрейн, в ролите: Харисън Форд, Пол Бетани, Вирджиния Мадсън, Мери Лин Раджскъб, Робърт Патрик, Робърт Форстър, Алън Аркин и др.
23:00
"MORTAL KOMBAT: Филмът" - фантастика, приключенски, екшън (САЩ, Австралия, 2021 г.), режисьор: Саймън Маквойд, в ролите: Луис Тан, Джесика Макнейми, Джош Лаусън, Таданобу Асано, Мехкад Брукс, Луди Лин, Чин Хам и др. [14+]
Сряда, 10.01
01:45
"Ривърдейл" - сериал, с.6, еп.3, 4
03:45
"MORTAL KOMBAT: Филмът" - фантастика, приключенски, екшън (САЩ, Австралия, 2021 г.), режисьор: Саймън Маквойд, в ролите: Луис Тан, Джесика Макнейми, Джош Лаусън, Таданобу Асано, Мехкад Брукс, Луди Лин, Чин Хам и др. [14+]
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:15
"Романтична почивка" - романтичен (Канада, 2020 г.), режисьор: Хедър Хотърн Дойл, в ролите: Елън Уоглъм, Карло Маркс, Ерика Трембли, Мегън Хефърн и др.
10:00
"Спасители на плажа" - сериал, с.1, еп.4, 5
12:15
"Смъртоносни машини" - фантастика, екшън (Нова Зеландия, САЩ, 2018 г.), режисьор: Крисчън Ривърс, в ролите: Хера Хилмар, Робърт Шийхън, Хюго Уивинг, Джихей, Ронан Рафтъри, Стивън Ланг и др.
14:45
"Смъртта на Сталин" - комедия, исторически (Франция, Великобритания, Белгия, 2017 г.), режисьор: Армандо Янучи, в ролите: Стийв Бушеми, Саймън Ръсел Бийл, Пади Консидайн, Рупърт Френд, Джейсън Айзъкс, Олга Куриленко, Майкъл Пейлин и др.
17:00
"Лятото на нашата любов" - романтичен (Канада, 2020 г.), режисьор: Дейвид Страсел, в ролите: Брант Дохърти, Хейли Сейлс, Линда Дарлоу и др.
19:00
"Старата гвардия" - комедия (Великобритания, 2016 г.), режисьор: Оливър Паркър, в ролите: Катрин Зита-Джоунс, Бил Най, Тоби Джоунс, Том Кортни, Майкъл Гамбън, Марк Танди, Бил Патерсън и др.
20:50
"Като на кино" - предаване за кино
21:00
"Sucker Punch: Измислен свят" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2011 г.), режисьор: Зак Снайдър, в ролите: Емили Браунинг, Аби Корниш, Джена Малоун, Ванеса Хъджинс, Джейми Чънг, Оскар Айзък, Карла Гуджино, Джон Хам, Скот Глен и др.
23:15
"Жената на пътешественика във времето" - фентъзи, романтичен, драма (САЩ, 2009 г.), режисьор: Роберт Швентке, в ролите: Ерик Бана, Рейчъл Макадамс, Рон Ливингстън, Мишел Нолдън и др.
Вторник, 9.01
02:00
"Ривърдейл" - сериал, с.6, еп.1, 2
04:00
"Последен изход" - трилър, хорър (САЩ, 2000 г.), режисьор: Джеймс Уонг, в ролите: Девън Сауа, Али Лартър, Кер Смит, Кристен Клок, Даниел Рьобък, Роджър Гуенвър Смит, Чад Донела, Шон Уилям Скот, Тони Тод [16+]
06:00
"Спасители на плажа" - сериал /п./
08:15
"Фантастични животни: Престъпленията на Гринделвалд" - фентъзи, приключенски (Великобритания, САЩ, 2018 г.), режисьор: Дейвид Йейтс, в ролите: Джони Деп, Джуд Лоу, Еди Редмейн, Катрин Уотърстън, Алисън Сюдъл, Дан Фоглър, Зоуи Кравиц, Езра Милър, Кармен Ид
10:45
"На фокус" - рубрика
11:00
"Спасители на плажа" - сериал, с.1, еп.2, 3
13:15
"Небостъргачът" - екшън, трилър (САЩ, 2018 г.), режисьор: Роусън Търбър, в ролите: Дуейн Джонсън, Нев Кембъл, Пабло Шрайбър, Роланд Мьолер и др.
15:15
"Съставките на любовта" - романтичен, комедия (Канада, 2021 г.), режисьор: Дон Макбреърти, в ролите: Рейчъл Блес, Стивън Хусар, Рон Лий, Майки Селкин и др.
17:00
"Кошмарът на булката" - трилър (САЩ, 2021 г.), режисьор: Бен Майерсън, в ролите: Каила Банъс, Ерик Бренър, Кендра Карели, Джаклин Фонтен и др.
19:00
ПРЕМИЕРА: "В търсене на сродната душа" - романтичен (САЩ, 2023 г.), режисьор: Хосе Монтесинос, в ролите: Александра Харис, Джонатан Стодард, Никол Акоста, Холдън Смит, Сара Малфара, Брук Бърфит, Дона Рей Алън и др.
20:50
"Като на кино" - предаване за кино
21:00
"Смъртта на Сталин" - комедия, исторически (Франция, Великобритания, Белгия, 2017 г.), режисьор: Армандо Янучи, в ролите: Стийв Бушеми, Саймън Ръсел Бийл, Пади Консидайн, Рупърт Френд, Джейсън Айзъкс, Олга Куриленко, Майкъл Пейлин и др.
23:15
"Превъзходство" - фантастика, трилър (Великобритания, Китай, САЩ, 2014 г.), режисьор: Уоли Пфистър, в ролите: Джони Деп, Ребека Хол, Морган Фрийман, Кейт Мара, Зандър Бъркли, Килиън Мърфи, Пол Бетани, Клифтън Колинс мл. и др.
Понеделник, 8.01
00:30
"Последен изход" - трилър, хорър (САЩ, 2000 г.), режисьор: Джеймс Уонг, в ролите: Девън Сауа, Али Лартър, Кер Смит, Кристен Клок, Даниел Рьобък, Роджър Гуенвър Смит, Чад Донела, Шон Уилям Скот, Тони Тод [16+]
02:30
"Застраховка живот" - криминален, трилър (САЩ, 2016 г.), режисьор: Питър Билингсли, в ролите: Винс Вон, Хейли Стайнфелд, Бил Пакстън, Джонатан Банкс, Джорди Мойя, Терънс Хауърд, Шей Уигъм, Джон Фавро, Тараджи Хенсън и др. [14+]
04:15
"Кошмарът на булката" - трилър (САЩ, 2021 г.), режисьор: Бен Майерсън, в ролите: Каила Банъс, Ерик Бренър, Кендра Карели, Джаклин Фонтен и др.
06:00
"Често задавани въпроси за пътуването във времето" - комедия, фантастика (Великобритания, 2009 г.), режисьор: Гарет Каривик, в ролите: Крис О’Дауд, Марк Уутън, Дийн Ленъкс Кели, Ана Фарис, Мередит Макнийл, Рей Гарднър и др.
07:45
"На фокус" - рубрика
08:15
"Гран Торино" - драма (САЩ, Германия, 2008 г.), режисьор: Клинт Истууд, в ролите: Клинт Истууд, Кристофър Карли, Би Ван, Ани Хер, Брайън Хейли, Джералдин Хюз, Дрима Уокър, Скот Истууд и др.
10:30
"Спасители на плажа" - сериал, с.1, еп.1
12:45
"Последният ловец на вещици" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2015 г.), режисьор: Брек Айснър, в ролите: Вин Дизел, Роуз Лесли, Илайджа Ууд, Майкъл Кейн, Армани Джаксън и др.
15:00
"Опасно гадже" - криминален, драма, трилър (САЩ, 2021 г.), режисьор: Брук Невин, в ролите: Алиша Лий Уилис, Кален Бул, Матю Полкамп, Картър Глейд, Антъни Каро, Антъни Фанели, Ирис Брайдън, Джулс Хартли и др.
17:00
"Спасете киното" - комедия, драма (Великобритания, 2022 г.), режисьор: Сара Шугърман, в ролите: Луиза Клиф, Криш Пател, Джонатан Прайс, Бийти Едни, Сол Шугърман, Саманта Мортън и др.
19:15
"Съставките на любовта" - романтичен, комедия (Канада, 2021 г.), режисьор: Дон Макбреърти, в ролите: Рейчъл Блес, Стивън Хусар, Рон Лий, Майки Селкин и др.
20:50
"Като на кино" - предаване за кино
21:00
ПРЕМИЕРА: "MORTAL KOMBAT: Филмът" - фантастика, приключенски, екшън (САЩ, Австралия, 2021 г.), режисьор: Саймън Маквойд, в ролите: Луис Тан, Джесика Макнейми, Джош Лаусън, Таданобу Асано, Мехкад Брукс, Луди Лин, Чин Хам и др. [14+]
23:15
"Щиглецът" - драма (САЩ, 2019 г.), режисьор: Джон Кроули, в ролите: Ансел Елгорт, Сара Полсън, Никол Кидман, Люк Клайнтанк, Уила Фицджералд, Люк Уилсън, Джефри Райт и др.
Неделя, 7.01
01:00
"Смъртоносен отряд" - екшън, биографичен, драма (САЩ, 2019 г.), режисьор: Дан Краус, в ролите: Александър Скарсгард, Нат Уолф, Адам Лонг, Адам Уинфилд, Роб Мороу, Тунджи Касим, Таз Скайлър и др. [14+]
02:45
"Щиглецът" - драма (САЩ, 2019 г.), режисьор: Джон Кроули, в ролите: Ансел Елгорт, Сара Полсън, Никол Кидман, Люк Клайнтанк, Уила Фицджералд, Люк Уилсън, Джефри Райт и др.
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Съставките на любовта" - романтичен, комедия (Канада, 2021 г.), режисьор: Дон Макбреърти, в ролите: Рейчъл Блес, Стивън Хусар, Рон Лий, Майки Селкин и др.
08:00
"Най-добрите холивудски режисьори" - рубрика
08:30
"Патешка история" - анимация, комедия, приключенски (Китай, САЩ, 2018 г.), режисьор: Кристофър Дженкинс
10:30
"Опасно гадже" - криминален, драма, трилър (САЩ, 2021 г.), режисьор: Брук Невин, в ролите: Алиша Лий Уилис, Кален Бул, Матю Полкамп, Картър Глейд, Антъни Каро, Антъни Фанели, Ирис Брайдън, Джулс Хартли и др.
12:30
"Който оцелее, ще разказва" - комедия, уестърн (САЩ, 2014 г.), режисьор: Сет Макфарлън, в ролите: Сет Макфарлън, Шарлийз Терон, Аманда Сайфред, Лиъм Нийсън, Джовани Рибиси, Нийл Харис, Джейми Фокс и др.
14:45
"Всички на терена" - комедия, романтичен, спортен (САЩ, 2012 г.), режисьор: Габриеле Мучино, в ролите: Джерард Бътлър, Джесика Бил, Денис Куейд, Ноа Ломакс, Ума Търман, Катрин Зита-Джоунс, Джуди Гриър и др.
16:45
"Небостъргачът" - екшън, трилър (САЩ, 2018 г.), режисьор: Роусън Търбър, в ролите: Дуейн Джонсън, Нев Кембъл, Пабло Шрайбър, Роланд Мьолер и др.
18:45
"Гран Торино" - драма (САЩ, Германия, 2008 г.), режисьор: Клинт Истууд, в ролите: Клинт Истууд, Кристофър Карли, Би Ван, Ани Хер, Брайън Хейли, Джералдин Хюз, Дрима Уокър, Скот Истууд и др.
20:50
"Като на кино" - предаване за кино
21:00
"Застраховка живот" - криминален, трилър (САЩ, 2016 г.), режисьор: Питър Билингсли, в ролите: Винс Вон, Хейли Стайнфелд, Бил Пакстън, Джонатан Банкс, Джорди Мойя, Терънс Хауърд, Шей Уигъм, Джон Фавро, Тараджи Хенсън и др. [14+]
22:45
"Смъртоносен отряд" - екшън, биографичен, драма (САЩ, 2019 г.), режисьор: Дан Краус, в ролите: Александър Скарсгард, Нат Уолф, Адам Лонг, Адам Уинфилд, Роб Мороу, Тунджи Касим, Таз Скайлър и др. [14+]
Събота, 6.01
01:30
"Извинете за безпокойството" - фентъзи, комедия (САЩ, 2018 г.), режисьор: Бутс Райли, в ролите: ЛаКийт Стенфилд, Теса Томпсън, Джърмейн Фаулър, Омари Хардуик, Тери Круз, Дани Главър, Форест Уитакър, Росарио Доусън и др. [14+]
03:45
"Смъртоносен отряд" - екшън, биографичен, драма (САЩ, 2019 г.), режисьор: Дан Краус, в ролите: Александър Скарсгард, Нат Уолф, Адам Лонг, Адам Уинфилд, Роб Мороу, Тунджи Касим, Таз Скайлър и др. [14+]
05:30
"Най-добрите холивудски режисьори" - рубрика
06:00
"Сватбена треска" - комедия (САЩ, 2019 г.), режисьор: Робърт Лукетич, в ролите: Сара Хайланд, Тайлър Джеймс Уилямс, Джена Дюън, Мат Шайвли, Ана Кемп и др.
08:00
"Най-добрите холивудски режисьори" - рубрика
08:30
"Лятото на нашата любов" - романтичен (Канада, 2020 г.), режисьор: Дейвид Страсел, в ролите: Брант Дохърти, Хейли Сейлс, Линда Дарлоу и др.
10:30
"Мечтаната булчинска рокля" - романтичен (Канада, 2023 г.), режисьор: Дилън Пиърс, в ролите: Рианон Фиш, Маркус Роснър, Майкъл Лазарович, Римон Джоши, Патрисия Дарбаси, Ники Рей Халоу, Лари Рийс и др.
12:30
"Често задавани въпроси за пътуването във времето" - комедия, фантастика (Великобритания, 2009 г.), режисьор: Гарет Каривик, в ролите: Крис О’Дауд, Марк Уутън, Дийн Ленъкс Кели, Ана Фарис, Мередит Макнийл, Рей Гарднър и др.
14:15
"Ние сме баща ти" - комедия, романтичен (САЩ, 1997 г.), режисьор: Айвън Райтман, в ролите: Робин Уилямс, Настася Кински, Джулия Луис-Драйфус, Чарли Хофхаймър, Били Кристъл, Брус Грийнууд, Джейсън Райтман, Каролин Райтман, Мел Гибсън и др.
16:15
"Последният ловец на вещици" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2015 г.), режисьор: Брек Айснър, в ролите: Вин Дизел, Роуз Лесли, Илайджа Ууд, Майкъл Кейн, Армани Джаксън и др.
18:30
"Смъртоносни машини" - фантастика, екшън (Нова Зеландия, САЩ, 2018 г.), режисьор: Крисчън Ривърс, в ролите: Хера Хилмар, Робърт Шийхън, Хюго Уивинг, Джихей, Ронан Рафтъри, Стивън Ланг и др.
20:50
"Като на кино" - предаване за кино
21:00
"Небостъргачът" - екшън, трилър (САЩ, 2018 г.), режисьор: Роусън Търбър, в ролите: Дуейн Джонсън, Нев Кембъл, Пабло Шрайбър, Роланд Мьолер и др.
23:00
CINEMA X: "Последен изход" - трилър, хорър (САЩ, 2000 г.), режисьор: Джеймс Уонг, в ролите: Девън Сауа, Али Лартър, Кер Смит, Кристен Клок, Даниел Рьобък, Роджър Гуенвър Смит, Чад Донела, Шон Уилям Скот, Тони Тод [16+]
Петък, 5.01
01:15
"Сватбена треска" - комедия (САЩ, 2019 г.), режисьор: Робърт Лукетич, в ролите: Сара Хайланд, Тайлър Джеймс Уилямс, Джена Дюън, Мат Шайвли, Ана Кемп и др.
03:15
"Фантастични животни: Тайните на Дъмбълдор" - фантастика, приключенски (Великобритания, САЩ, 2022 г.), режисьор: Дейвид Йейтс, в ролите: Еди Редмейн, Джуд Лоу, Езра Милър, Дан Фоглър, Алисън Съдол, Калъм Търнър, Джесика Уилямс, Катрин Уотерстън и др.
06:00
"Как да си дресираш дракон: Тайнственият свят" - анимация, приключенски, фентъзи (САЩ, 2019 г.), режисьор: Дийн Деблоа
08:15
"Брус Спрингстийн: Western Stars" - документален, музикален (САЩ, 2019 г.), режисьори: Брус Спрингстийн и Том Зимни
10:00
"На фокус" - рубрика
10:15
"Ченгето от Белвил" - комедия, криминален (Франция, 2018 г.), режисьор: Рашид Бушареб, в ролите: Омар Си, Луи Гузман, Ерик Ебуане, Исака Савадого, Жюли Ферие, Франк Гастамбид и др.
12:45
"Гран Торино" - драма (САЩ, Германия, 2008 г.), режисьор: Клинт Истууд, в ролите: Клинт Истууд, Кристофър Карли, Би Ван, Ани Хер, Брайън Хейли, Джералдин Хюз, Дрима Уокър, Скот Истууд и др.
15:00
"Често задавани въпроси за пътуването във времето" - комедия, фантастика (Великобритания, 2009 г.), режисьор: Гарет Каривик, в ролите: Крис О’Дауд, Марк Уутън, Дийн Ленъкс Кели, Ана Фарис, Мередит Макнийл, Рей Гарднър и др.
16:45
"Който оцелее, ще разказва" - комедия, уестърн (САЩ, 2014 г.), режисьор: Сет Макфарлън, в ролите: Сет Макфарлън, Шарлийз Терон, Аманда Сайфред, Лиъм Нийсън, Джовани Рибиси, Нийл Харис, Джейми Фокс и др.
19:00
ПРЕМИЕРА: "Опасно гадже" - криминален, драма, трилър (САЩ, 2021 г.), режисьор: Брук Невин, в ролите: Алиша Лий Уилис, Кален Бул, Матю Полкамп, Картър Глейд, Антъни Каро, Антъни Фанели, Ирис Брайдън, Джулс Хартли и др.
20:50
"Като на кино" - предаване за кино
21:00
"Последният ловец на вещици" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2015 г.), режисьор: Брек Айснър, в ролите: Вин Дизел, Роуз Лесли, Илайджа Ууд, Майкъл Кейн, Армани Джаксън и др.
23:15
"Опасна мисия" - екшън, трилър (САЩ, Великобритания, ЮАР, 2020 г.), режисьор: М. Джей Басет, в ролите: Мегън Фокс, Филип Уинчестър, Кали Тейлър, Джесика Сътън, Грег Крийк и др. [14+]
Четвъртък, 4.01
01:30
"Богът на гръмотевиците" - екшън, приключенски (Норвегия, САЩ, Великобритания, 2020 г.), режисьор: Андре Йовредал, в ролите: Нат Улф, Ибен Акерли, Приянка Бозе, Равдийп Сингх Баджва и др.
03:30
"Фантастични животни: Престъпленията на Гринделвалд" - фентъзи, приключенски (Великобритания, САЩ, 2018 г.), режисьор: Дейвид Йейтс, в ролите: Джони Деп, Джуд Лоу, Еди Редмейн, Катрин Уотърстън, Алисън Сюдъл, Дан Фоглър, Зоуи Кравиц, Езра Милър, Кармен Ид
06:00
"Ние сме баща ти" - комедия, романтичен (САЩ, 1997 г.), режисьор: Айвън Райтман, в ролите: Робин Уилямс, Настася Кински, Джулия Луис-Драйфус, Чарли Хофхаймър, Били Кристъл, Брус Грийнууд, Джейсън Райтман, Каролин Райтман, Мел Гибсън и др.
08:15
"Често задавани въпроси за пътуването във времето" - комедия, фантастика (Великобритания, 2009 г.), режисьор: Гарет Каривик, в ролите: Крис О’Дауд, Марк Уутън, Дийн Ленъкс Кели, Ана Фарис, Мередит Макнийл, Рей Гарднър и др.
10:00
"На фокус" - рубрика
10:15
"Фантастични животни: Тайните на Дъмбълдор" - фантастика, приключенски (Великобритания, САЩ, 2022 г.), режисьор: Дейвид Йейтс, в ролите: Еди Редмейн, Джуд Лоу, Езра Милър, Дан Фоглър, Алисън Съдол, Калъм Търнър, Джесика Уилямс, Катрин Уотерстън и др.
13:15
"Брус Спрингстийн: Western Stars" - документален, музикален (САЩ, 2019 г.), режисьори: Брус Спрингстийн и Том Зимни
15:00
"Опасна плячка" - екшън, трилър, криминален (САЩ, 2012 г.), режисьор: Саймън Уест, в ролите: Никълъс Кейдж, Малин Акерман, Джош Лукас, Дани Хюстън, Сами Гейл и др.
17:00
"10 дни само с татко" - комедия, семеен (Франция, 2020 г.), режисьор: Людовик Бернар, в ролите: Франк Дюбоск, Ор Атика, Алис Давид, Алекси Мишалик и др.
19:00
"Всички на терена" - комедия, романтичен, спортен (САЩ, 2012 г.), режисьор: Габриеле Мучино, в ролите: Джерард Бътлър, Джесика Бил, Денис Куейд, Ноа Ломакс, Ума Търман, Катрин Зита-Джоунс, Джуди Гриър и др.
20:50
"Като на кино" - предаване за кино
21:00
"Гран Торино" - драма (САЩ, Германия, 2008 г.), режисьор: Клинт Истууд, в ролите: Клинт Истууд, Кристофър Карли, Би Ван, Ани Хер, Брайън Хейли, Джералдин Хюз, Дрима Уокър, Скот Истууд и др.
23:15
"Богът на гръмотевиците" - екшън, приключенски (Норвегия, САЩ, Великобритания, 2020 г.), режисьор: Андре Йовредал, в ролите: Нат Улф, Ибен Акерли, Приянка Бозе, Равдийп Сингх Баджва и др.
Сряда, 3.01
01:30
"Спасете киното" - комедия, драма (Великобритания, 2022 г.), режисьор: Сара Шугърман, в ролите: Луиза Клиф, Криш Пател, Джонатан Прайс, Бийти Едни, Сол Шугърман, Саманта Мортън и др.
03:45
"Кошмари на Елм Стрийт" - трилър, хорър (САЩ, 2010 г.), режисьор: Самюъл Бейър, в ролите: Джаки Ърл Хейли, Руни Мара, Кайл Галнър, Томас Декър, Келън Лъц, Кланси Браун, Кони Бритън и др. [16+]
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Патешка история" - анимация, комедия, приключенски (Китай, САЩ, 2018 г.), режисьор: Кристофър Дженкинс
08:15
"Кошмарът на булката" - трилър (САЩ, 2021 г.), режисьор: Бен Майерсън, в ролите: Каила Банъс, Ерик Бренър, Кендра Карели, Джаклин Фонтен и др.
10:15
"Фантастични животни: Престъпленията на Гринделвалд" - фентъзи, приключенски (Великобритания, САЩ, 2018 г.), режисьор: Дейвид Йейтс, в ролите: Джони Деп, Джуд Лоу, Еди Редмейн, Катрин Уотърстън, Алисън Сюдъл, Дан Фоглър, Зоуи Кравиц, Езра Милър, Кармен Ид
13:00
"Как да си дресираш дракон: Тайнственият свят" - анимация, приключенски, фентъзи (САЩ, 2019 г.), режисьор: Дийн Деблоа
15:00
"Мечтаната булчинска рокля" - романтичен (Канада, 2023 г.), режисьор: Дилън Пиърс, в ролите: Рианон Фиш, Маркус Роснър, Майкъл Лазарович, Римон Джоши, Патрисия Дарбаси, Ники Рей Халоу, Лари Рийс и др.
16:45
"Ченгето от Белвил" - комедия, криминален (Франция, 2018 г.), режисьор: Рашид Бушареб, в ролите: Омар Си, Луи Гузман, Ерик Ебуане, Исака Савадого, Жюли Ферие, Франк Гастамбид и др.
19:00
"Ние сме баща ти" - комедия, романтичен (САЩ, 1997 г.), режисьор: Айвън Райтман, в ролите: Робин Уилямс, Настася Кински, Джулия Луис-Драйфус, Чарли Хофхаймър, Били Кристъл, Брус Грийнууд, Джейсън Райтман, Каролин Райтман, Мел Гибсън и др.
20:50
"Като на кино" - предаване за кино
21:00
"Смъртоносни машини" - фантастика, екшън (Нова Зеландия, САЩ, 2018 г.), режисьор: Крисчън Ривърс, в ролите: Хера Хилмар, Робърт Шийхън, Хюго Уивинг, Джихей, Ронан Рафтъри, Стивън Ланг и др.
23:30
"Всички на терена" - комедия, романтичен, спортен (САЩ, 2012 г.), режисьор: Габриеле Мучино, в ролите: Джерард Бътлър, Джесика Бил, Денис Куейд, Ноа Ломакс, Ума Търман, Катрин Зита-Джоунс, Джуди Гриър и др.
Вторник, 2.01
02:00
"Млада и бременна" - трилър, драма (САЩ, 2020 г.), режисьор: Робърт Маленфант, в ролите: Тейлър Блекуел, Линдзи Хартли, Коди Сулек, Денизеа Уилсон, Таня Кларк, Барт Джонсън и др.
03:45
"Всичко започва с теб" - романтичен, драма (Япония, 2013 г.), режисьор: Кацухиде Мотоки, в ролите: Чиеко Байшьо, Масахиро Хигашиде, Цубаса Хонда, Мивако Ичикава, Сатору Кавагучи и др.
06:00
"Брус Спрингстийн: Western Stars" - документален, музикален (САЩ, 2019 г.), режисьори: Брус Спрингстийн и Том Зимни
08:00
"Млада и бременна" - трилър, драма (САЩ, 2020 г.), режисьор: Робърт Маленфант, в ролите: Тейлър Блекуел, Линдзи Хартли, Коди Сулек, Денизеа Уилсон, Таня Кларк, Барт Джонсън и др.
10:00
"Сватбена треска" - комедия (САЩ, 2019 г.), режисьор: Робърт Лукетич, в ролите: Сара Хайланд, Тайлър Джеймс Уилямс, Джена Дюън, Мат Шайвли, Ана Кемп и др.
12:15
"Леден път" - екшън, трилър, приключенски (САЩ, 2021 г.), режисьор: Джонатан Хенсли, в ролите: Лиъм Нийсън, Маркъс Томас, Лорънс Фишбърн, Амбър Мидтъндър, Бенджамин Уокър и др.
14:30
"Скъпи диктаторе" - комедия (САЩ, Мексико, 2017 г.), режисьори: Лиса Адарио и Джо Сиракюз, в ролите: Майкъл Кейн, Одея Ръш, Кейти Холмс, Сет Грийн, Джейсън Бигс и др.
16:15
"Фантастични животни: Тайните на Дъмбълдор" - фантастика, приключенски (Великобритания, САЩ, 2022 г.), режисьор: Дейвид Йейтс, в ролите: Еди Редмейн, Джуд Лоу, Езра Милър, Дан Фоглър, Алисън Съдол, Калъм Търнър, Джесика Уилямс, Катрин Уотерстън и др.
19:00
ПРЕМИЕРА: "Мечтаната булчинска рокля" - романтичен (Канада, 2023 г.), режисьор: Дилън Пиърс, в ролите: Рианон Фиш, Маркус Роснър, Майкъл Лазарович, Римон Джоши, Патрисия Дарбаси, Ники Рей Халоу, Лари Рийс и др.
20:50
"Като на кино" - предаване за кино
21:00
"Който оцелее, ще разказва" - комедия, уестърн (САЩ, 2014 г.), режисьор: Сет Макфарлън, в ролите: Сет Макфарлън, Шарлийз Терон, Аманда Сайфред, Лиъм Нийсън, Джовани Рибиси, Нийл Харис, Джейми Фокс и др.
23:15
"Извинете за безпокойството" - фентъзи, комедия (САЩ, 2018 г.), режисьор: Бутс Райли, в ролите: ЛаКийт Стенфилд, Теса Томпсън, Джърмейн Фаулър, Омари Хардуик, Тери Круз, Дани Главър, Форест Уитакър, Росарио Доусън и др. [14+]
Понеделник, 1.01
01:45
"Кошмари на Елм Стрийт" - трилър, хорър (САЩ, 2010 г.), режисьор: Самюъл Бейър, в ролите: Джаки Ърл Хейли, Руни Мара, Кайл Галнър, Томас Декър, Келън Лъц, Кланси Браун, Кони Бритън и др. [16+]
03:45
"Коледата отменена" - комедия, романтичен (САЩ, 2021 г.), режисьор: Прартана Моуан, в ролите: Хейли Орантия, Дърмът Мълроуни, Джанъл Париш, Майкъл Найзу, Емили Модъф, Лиза Макконъл, Винсент Ранола, Тимъти Хъл и др. [14+]
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"Загубеният Йети" - анимация, комедия, приключенски (Китай, САЩ, 2019 г.), режисьори: Джил Кълтън и Тод Уайлдърман
08:15
"Всичко започва с теб" - романтичен, драма (Япония, 2013 г.), режисьор: Кацухиде Мотоки, в ролите: Чиеко Байшьо, Масахиро Хигашиде, Цубаса Хонда, Мивако Ичикава, Сатору Кавагучи и др.
10:30
"Опасна плячка" - екшън, трилър, криминален (САЩ, 2012 г.), режисьор: Саймън Уест, в ролите: Никълъс Кейдж, Малин Акерман, Джош Лукас, Дани Хюстън, Сами Гейл и др.
12:45
"Млада и бременна" - трилър, драма (САЩ, 2020 г.), режисьор: Робърт Маленфант, в ролите: Тейлър Блекуел, Линдзи Хартли, Коди Сулек, Денизеа Уилсон, Таня Кларк, Барт Джонсън и др.
14:45
"Брус Спрингстийн: Western Stars" - документален, музикален (САЩ, 2019 г.), режисьори: Брус Спрингстийн и Том Зимни
16:30
"Фантастични животни: Престъпленията на Гринделвалд" - фентъзи, приключенски (Великобритания, САЩ, 2018 г.), режисьор: Дейвид Йейтс, в ролите: Джони Деп, Джуд Лоу, Еди Редмейн, Катрин Уотърстън, Алисън Сюдъл, Дан Фоглър, Зоуи Кравиц, Езра Милър, Кармен Ид
19:00
"10 дни само с татко" - комедия, семеен (Франция, 2020 г.), режисьор: Людовик Бернар, в ролите: Франк Дюбоск, Ор Атика, Алис Давид, Алекси Мишалик и др.
20:50
"Като на кино" - предаване за кино
21:00
ПРЕМИЕРА: "Фантастични животни: Тайните на Дъмбълдор" - фантастика, приключенски (Великобритания, САЩ, 2022 г.), режисьор: Дейвид Йейтс, в ролите: Еди Редмейн, Джуд Лоу, Езра Милър, Дан Фоглър, Алисън Съдол, Калъм Търнър, Джесика Уилямс, Катрин Уотерстън
23:45
"Спасете киното" - комедия, драма (Великобритания, 2022 г.), режисьор: Сара Шугърман, в ролите: Луиза Клиф, Криш Пател, Джонатан Прайс, Бийти Едни, Сол Шугърман, Саманта Мортън и др.
Неделя, 31.12
01:15
"Коледно парти" - комедия (САЩ, 2016 г.), режисьори: Джош Гордън и Уил Спек, в ролите: Дженифър Анистън, Джейсън Бейтман, Ти Джей Милър, Оливия Мън, Кейт Маккинън, Джейми Чънг, Аби Лий, Джилиан Бел, Роб Кордри, Мат Уолш, Кортни Ванс и др.
03:30
"Ритъмът на греха" - музикален, романтичен, драма (САЩ, 2014 г.), режисьор: Триш Сай, в ролите: Райън Газман, Бриана Евигън, Миша Габриел, Адам Севани, Стивън Бос и др.
05:45
"На фокус" - рубрика
06:00
"10 дни само с татко" - комедия, семеен (Франция, 2020 г.), режисьор: Людовик Бернар, в ролите: Франк Дюбоск, Ор Атика, Алис Давид, Алекси Мишалик и др.
08:00
"Загубеният Йети" - анимация, комедия, приключенски (САЩ, Китай, 2019 г.), режисьори: Джил Кълтън и Тод Уайлдърман
10:00
"Истината за сестра ми" - трилър (САЩ, 2022 г.), режисьор: Мишел Мауър, в ролите: Лорин Спейтс, Моник Строу, Ашли Джоунс, Александрия Дебери, Сесилия Ивет, Крис Чатмън, Танер Елис и др.
12:00
"Чичо Коледа" - комедия, романтичен (България, 2021 г.), режисьор: Ивайло Пенчев, в ролите: Филип Аврамов, Ален Ангелов, Малин Кръстев, Симона Халачева, Васил Банов, Стефан Денолюбов, Свежен Младенов, Милена Аврамова, Китодар Тодоров, Меглена Караламбова,
14:30
"Джуниър" - романтичен, комедия, фантастика (САЩ, 1994 г.), режисьор: Айвън Райтман, в ролите: Арнолд Шварценегер, Дани ДеВито, Ема Томпсън, Франк Ланджела, Памела Рийд и др.
16:45
"Леден път" - екшън, трилър, приключенски (САЩ, 2021 г.), режисьор: Джонатан Хенсли, в ролите: Лиъм Нийсън, Маркъс Томас, Лорънс Фишбърн, Амбър Мидтъндър, Бенджамин Уокър и др.
19:00
"Опасна плячка" - екшън, трилър, криминален (САЩ, 2012 г.), режисьор: Саймън Уест, в ролите: Никълъс Кейдж, Малин Акерман, Джош Лукас, Дани Хюстън, Сами Гейл и др.
20:50
"Като на кино" - предаване за кино
21:00
"Фантастични животни: Престъпленията на Гринделвалд" - фентъзи, приключенски (Великобритания, САЩ, 2018 г.), режисьор: Дейвид Йейтс, в ролите: Джони Деп, Джуд Лоу, Еди Редмейн, Катрин Уотърстън, Алисън Сюдъл, Дан Фоглър, Зоуи Кравиц, Езра Милър, Кармен Ид
23:30
"Ченгето от Белвил" - комедия, криминален (Франция, 2018 г.), режисьор: Рашид Бушареб, в ролите: Омар Си, Луи Гузман, Ерик Ебуане, Исака Савадого, Жюли Ферие, Франк Гастамбид и др.
Събота, 30.12
01:30
"Бленувана Коледа" - романтичен, комедия (Канада, 2021 г.), режисьор: Джесика Хармън, в ролите: Зак Рориг, Брит Ървин, БиДжей Харисън, Бетани Браун и др.
03:15
"Роди се звезда" - драма, музикален, романтичен (САЩ, 2018 г.), режисьор: Брадли Купър, в ролите: Брадли Купър, Лейди Гага, Сам Елиът, Андрю Дайс Клей, Дейв Шапел, Дрина Де Ниро и др.
06:00
"Фред Роджърс - необикновеният съсед" - биографичен, документален (САЩ, 2018 г.), режисьор: Морган Невил
08:00
"Как да си дресираш дракон: Тайнственият свят" - анимация, приключенски, фентъзи (САЩ, 2019 г.), режисьор: Дийн Деблоа
10:00
"Джуниър" - романтичен, комедия, фантастика (САЩ, 1994 г.), режисьор: Айвън Райтман, в ролите: Арнолд Шварценегер, Дани ДеВито, Ема Томпсън, Франк Ланджела, Памела Рийд и др.
12:15
"Роди се звезда" - драма, музикален, романтичен (САЩ, 2018 г.), режисьор: Брадли Купър, в ролите: Брадли Купър, Лейди Гага, Сам Елиът, Андрю Дайс Клей, Дейв Шапел, Дрина Де Ниро и др.
15:00
"Последната Коледа" - фентъзи, комедия, музикален (Великобритания, САЩ, 2019 г.), режисьор: Пол Фийг, в ролите: Емилия Кларк, Хенри Голдинг, Мишел Йео, Ема Томпсън, Дейвид Мюмени, Рене Коста и др.
17:00
"Скъпи диктаторе" - комедия (САЩ, Мексико, 2017 г.), режисьори: Лиса Адарио и Джо Сиракюз, в ролите: Майкъл Кейн, Одея Ръш, Кейти Холмс, Сет Грийн, Джейсън Бигс и др.
18:45
"Всичко започва с теб" - романтичен, драма (Япония, 2013 г.), режисьор: Кацухиде Мотоки, в ролите: Чиеко Байшьо, Масахиро Хигашиде, Цубаса Хонда, Мивако Ичикава, Сатору Кавагучи и др.
20:50
"Като на кино" - предаване за кино
21:00
"Леден път" - екшън, трилър, приключенски (САЩ, 2021 г.), режисьор: Джонатан Хенсли, в ролите: Лиъм Нийсън, Маркъс Томас, Лорънс Фишбърн, Амбър Мидтъндър, Бенджамин Уокър и др.
23:15
CINEMA X: "Кошмари на Елм Стрийт" - трилър, хорър (САЩ, 2010 г.), режисьор: Самюъл Бейър, в ролите: Джаки Ърл Хейли, Руни Мара, Кайл Галнър, Томас Декър, Келън Лъц, Кланси Браун, Кони Бритън и др. [16+]
Петък, 29.12
14:45
"Загубеният Йети" - анимация, комедия, приключенски (САЩ, Китай, 2019 г.), режисьори: Джил Кълтън и Тод Уайлдърман
16:45
"Суперинтелект" - екшън, комедия, романтичен (САЩ, 2020 г.), режисьор: Бен Фалкон, в ролите: Мелиса Маккарти, Боби Канавали, Брайън Тайрий Хенри, Джийн Смарт, Сара Бейкър, Сам Ричардсън, Джеймс Кордън и др.
19:00
ПРЕМИЕРА: "Истината за сестра ми" - трилър (САЩ, 2022 г.), режисьор: Мишел Мауър, в ролите: Лорин Спейтс, Моник Строу, Ашли Джоунс, Александрия Дебери, Сесилия Ивет, Крис Чатмън, Танер Елис и др.
20:50
"Като на кино" - предаване за кино
21:00
"Коледно парти" - комедия (САЩ, 2016 г.), режисьори: Джош Гордън и Уил Спек, в ролите: Дженифър Анистън, Джейсън Бейтман, Ти Джей Милър, Оливия Мън, Кейт Маккинън, Джейми Чънг, Аби Лий, Джилиан Бел, Роб Кордри, Мат Уолш, Кортни Ванс и др. [14+]
23:15
"Всичко започва с теб" - романтичен, драма (Япония, 2013 г.), режисьор: Кацухиде Мотоки, в ролите: Чиеко Байшьо, Масахиро Хигашиде, Цубаса Хонда, Мивако Ичикава, Сатору Кавагучи и др.
* Часовете в програмата са в часова зона GMT+2
Устройства
E-mail:
Парола:
Запомни ме
Вход
Забравена парола
Регистрация
E-mail:
Текст:
Изпрати