Този канал изисква абонамент
Телевизия "7/8 ТV" се предлага с допълнителен абонамент от €0.40/месец. Можете да я добавите до края на основния си абонамент (
) срещу €
.
Добави
Затвори
Този канал изисква абонамент
Моля абонирайте се или гледайте безплатните канали, отбелязани с надпис БЕЗПЛАТЕН.
Абонирай се
Гледай безплатно
ГЛЕДАЙ ТЕЛЕВИЗИЯ
В МОМЕНТА...
ПРОГРАМАТА
НА ЗАПИС
АБОНАМЕНТ
ПОМОЩ
Ако поради закъснение в програмата записът свърши преди края на предаването, то продължава в следващото.
На запис
Търси
Изберете програма и предаване
БНТ 1
bTV
bTV HD
Нова Телевизия HD
Kino Nova
Diema
bTV Comedy HD
bTV Cinema HD
bTV Action
bTV Action HD
MovieStar
7/8 TV HD
Kanal 3
БНТ 2
БНТ 3
БНТ 4
Cinemania
Nostalgia
Diema Family
bTV Story HD
Евроком
TV1 HD
Bulgaria OnAir
The World
RING
Петък, 29.03
00:00
"Влад" - сериал, с.4, еп.1
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Учен под наем" - романтичен, драма (Германия, 2015 г.), режисьор: Стефан Бартман, в ролите: Жанет Бидерман, Патрик Фихте, Ангела Рой, Александра Хелмиг и др.
03:30
"Спасители в планината" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Добре дошли във фермата" - риалити поредица, еп.14
06:30
"Дизайнерски кътчета" - риалити поредица, еп.4
07:00
"Опасно изкушение" - сериал, с.3, еп.13
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.143
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Добре дошъл, втори живот" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Спасители в планината" - сериал, с.13, еп.4
Четвъртък, 28.03
00:00
"По моя начин" - сериал, еп.16 (последен)
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Една-единствена целувка" (част II) - романтичен, драма (Великобритания, Германия, 2015 г.), режисьор: Сара Хардинг, в ролите: Рупърт Грейвс, Катя Вайценбьок, Илайза Бенет, Джон Хана, Зоуи Тапър, Айлийн Аткинс и др.
03:30
"Спасители в планината" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Добре дошли във фермата" - риалити поредица, еп.13
06:30
"Дизайнерски кътчета" - риалити поредица, еп.3
07:00
"Опасно изкушение" - сериал, с.3, еп.12
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.142
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Добре дошъл, втори живот" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Спасители в планината" - сериал, с.13, еп.3
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.26
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.76
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.39
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, с.1, еп.79
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.95
22:30
Премиера: "Добре дошъл, втори живот" - сериал, еп.3
Сряда, 27.03
00:00
"По моя начин" - сериал, еп.15
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Една-единствена целувка" (част I) - романтичен, драма (Великобритания, Германия, 2015 г.), режисьор: Сара Хардинг, в ролите: Рупърт Грейвс, Катя Вайценбьок, Илайза Бенет, Джон Хана, Зоуи Тапър, Айлийн Аткинс и др.
03:30
"Спасители в планината" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Добре дошли във фермата" - риалити поредица, еп.12
06:30
"Дизайнерски кътчета" - риалити поредица, еп.2
07:00
"Опасно изкушение" - сериал, с.3, еп.11
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.141
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Добре дошъл, втори живот" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Спасители в планината" - сериал, с.13, еп.2
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.25
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.75
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.38
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, с.1, еп.78
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.94
22:30
Премиера: "Добре дошъл, втори живот" - сериал, еп.2
Вторник, 26.03
00:00
"По моя начин" - сериал, еп.14
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Коко Шанел" (част II) - биографичен, драма (Италия, 2008 г.), режисьор: Кристиан Дюгуей, в ролите: Шърли Маклейн, Барбора Бобулова, Оливие Ситрук, Валентина Лодовини, Сагамор Стевенин, Марине Делтерме, Анна Дюпере, Малкълм Макдауъл и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Пожари" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Добре дошли във фермата" - риалити поредица, еп.11
06:30
"Дизайнерски кътчета" - риалити поредица, еп.1
07:00
"Опасно изкушение" - сериал, с.3, еп.10
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.140
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Мозъчни разследвания" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Спасители в планината" - сериал, с.13, еп.1
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.24
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.74
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.37
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, с.1, еп.77
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.93
22:30
ПРЕМИЕРА: "Добре дошъл, втори живот" - сериал, еп.1
Понеделник, 25.03
00:30
"Призракът от Касли" - романтичен, драма (Германия, 2017 г.), режисьор: Марко Серафини, в ролите: Мартин Грубер, Андре Айзерман, Джон Макнийл, Ядран Малкович и др.
02:10
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Съдбата на Лоли" - сериал /п./
06:00
"Добре дошли във фермата" - риалити поредица, еп.10
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Опасно изкушение" - сериал, с.3, еп.9
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.139
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Мозъчни разследвания" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Вдъхновяващи рецепти с Ниша Катона" - кулинарно предаване, еп.3, 4 (последен)
16:00
"Пожари" - сериал, еп.6 (последен)
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.23
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.73
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.36
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, с.1, еп.76
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.92
22:30
Премиера: "Мозъчни разследвания" - сериал, еп.16 (последен)
Неделя, 24.03
00:30
"Учен под наем" - романтичен, драма (Германия, 2015 г.), режисьор: Стефан Бартман, в ролите: Жанет Бидерман, Патрик Фихте, Ангела Рой, Александра Хелмиг и др.
02:10
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал /п./
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Съдбата на Лоли" - сериал /п./
06:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.48, 49
08:00
"Почукай на вратата ми" - сериал, еп.3
09:30
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Една-единствена целувка" (част I) - романтичен, драма (Великобритания, Германия, 2015 г.), режисьор: Сара Хардинг, в ролите: Рупърт Грейвс, Катя Вайценбьок, Илайза Бенет, Джон Хана, Зоуи Тапър, Айлийн Аткинс и др.
16:00
"Призракът от Касли" - романтичен, драма (Германия, 2017 г.), режисьор: Марко Серафини, в ролите: Мартин Грубер, Андре Айзерман, Джон Макнийл, Ядран Малкович и др.
18:00
"Една-единствена целувка" (част II) - романтичен, драма (Великобритания, Германия, 2015 г.), режисьор: Сара Хардинг, в ролите: Рупърт Грейвс, Катя Вайценбьок, Илайза Бенет, Джон Хана, Зоуи Тапър, Айлийн Аткинс и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.30
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.91
22:30
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал, еп.15
Събота, 23.03
00:00
"По моя начин" - сериал, еп.13
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Виното на любовта" - романтичен, драма (САЩ, 2021 г.), режисьор: Луси Гест, в ролите: Ребека Олсън, Маркус Роснер, Лиан Лап и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Пожари" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.46, 47
08:00
"Почукай на вратата ми" - сериал, еп.2
09:30
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Гадже за рождения ден" - романтичен (Канада, 2020 г.), режисьор: Хедър Хоторн Дойл, в ролите: Али Кобрин, Джеси Хъч, Чарлз Котиър и др.
16:00
"Учен под наем" - романтичен, драма (Германия, 2015 г.), режисьор: Стефан Бартман, в ролите: Жанет Бидерман, Патрик Фихте, Ангела Рой, Александра Хелмиг и др.
18:00
"Една-единствена целувка" (част I) - романтичен, драма (Великобритания, Германия, 2015 г.), режисьор: Сара Хардинг, в ролите: Рупърт Грейвс, Катя Вайценбьок, Илайза Бенет, Джон Хана, Зоуи Тапър, Айлийн Аткинс и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.29
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.90
22:30
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал, еп.11
Петък, 22.03
00:00
"По моя начин" - сериал, еп.12
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Куполът на Брунелески" - документален филм (част I и II)
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Пожари" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Добре дошли във фермата" - риалити поредица, еп.9
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Опасно изкушение" - сериал, с.3, еп.8
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.138
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Мозъчни разследвания" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Вдъхновяващи рецепти с Ниша Катона" - кулинарно предаване, еп.1, 2
16:00
"Пожари" - сериал, еп.5
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.22
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.72
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.35
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.75
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.89
22:30
Премиера: "Мозъчни разследвания" - сериал, еп.15
Четвъртък, 21.03
00:00
"По моя начин" - сериал, еп.11
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Гадже за рождения ден" - романтичен (Канада, 2020 г.), режисьор: Хедър Хоторн Дойл, в ролите: Али Кобрин, Джеси Хъч, Чарлз Котиър и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Пожари" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Добре дошли във фермата" - риалити поредица, еп.8
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Опасно изкушение" - сериал, с.3, еп.7
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.137
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Мозъчни разследвания" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Куполът на Брунелески" - документален филм (част II)
16:00
"Пожари" - сериал, еп.4
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.21
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.71
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.34
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.74
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.88
22:30
Премиера: "Мозъчни разследвания" - сериал, еп.14
Сряда, 20.03
00:00
"По моя начин" - сериал, еп.10
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Сватбено правило" - романтичен, комедия (Канада, 2023 г.), режисьор: Алфа Ники Мулова, в ролите: Джули Нолк, Денис Андрес, Британи Шарлот Смит, Джоуи Коулман, Мариса Макинтайър, Кирил Митев, Джефри Уетш, Дейв Роуз, Тамара Маркано и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Пожари" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Добре дошли във фермата" - риалити поредица, еп.7
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Опасно изкушение" - сериал, с.3, еп.6
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.136
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Мозъчни разследвания" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Куполът на Брунелески" - документален филм (част I)
16:00
"Пожари" - сериал, еп.3
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.20
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.70
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.33
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.73
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.87
22:30
Премиера: "Мозъчни разследвания" - сериал, еп.13
Вторник, 19.03
00:00
"По моя начин" - сериал, еп.9
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Коко Шанел" (част I) - биографичен, драма (Италия, 2008 г.), режисьор: Кристиан Дюгуей, в ролите: Шърли Маклейн, Барбора Бобулова, Оливие Ситрук, Валентина Лодовини, Сагамор Стевенин, Марине Делтерме, Анна Дюпере, Малкълм Макдауъл и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Пожари" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Добре дошли във фермата" - риалити поредица, еп.6
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Опасно изкушение" - сериал, с.3, еп.5
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.135
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Мозъчни разследвания" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Сайръс срещу Сайръс: Битката на дизайнерите" - риалити предаване за интериорен дизайн, еп.6 (последен)
16:00
"Пожари" - сериал, еп.2
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.19
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.69
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.32
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.72
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.86
22:30
Премиера: "Мозъчни разследвания" - сериал, еп.12
Понеделник, 18.03
00:30
"Виното на любовта" - романтичен, драма (САЩ, 2021 г.), режисьор: Луси Гест, в ролите: Ребека Олсън, Маркус Роснер, Лиан Лап и др.
02:10
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Съдбата на Лоли" - сериал /п./
06:00
"Добре дошли във фермата" - риалити поредица, еп.5
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Опасно изкушение" - сериал, с.3, еп.4
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.134
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Мозъчни разследвания" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Сайръс срещу Сайръс: Битката на дизайнерите" - риалити предаване за интериорен дизайн, еп.4, 5
16:00
"Пожари" - сериал, еп.1
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.18
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.68
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.31
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.71
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.85
22:30
Премиера: "Мозъчни разследвания" - сериал, еп.11
Неделя, 17.03
00:30
"Светлина между два океана" - романтичен, драма (САЩ, Нова Зеландия, Великобритания, 2016 г.), режисьор: Дерек Сиънфранс, в ролите: Майкъл Фасбендър, Алисия Викандер, Рейчъл Вайс, Томас Унгер, Антъни Хейс, Бенедикт Харди, Лион Форд, Емили Баркли и др.
02:40
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал /п./
04:20
"Съдбата на Лоли" - сериал /п./
06:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.44, 45
09:30
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Сватбено правило" - романтичен, комедия (Канада, 2023 г.), режисьор: Алфа Ники Мулова, в ролите: Джули Нолк, Денис Андрес, Британи Шарлот Смит, Джоуи Коулман, Мариса Макинтайър, Кирил Митев, Джефри Уетш, Дейв Роуз, Тамара Маркано и др.
16:00
"Виното на любовта" - романтичен, драма (САЩ, 2021 г.), режисьор: Луси Гест, в ролите: Ребека Олсън, Маркус Роснер, Лиан Лап и др.
18:00
"Гадже за рождения ден" - романтичен (Канада, 2020 г.), режисьор: Хедър Хоторн Дойл, в ролите: Али Кобрин, Джеси Хъч, Чарлз Котиър и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.28
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.84
22:30
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал, с.1, еп.14
Събота, 16.03
00:00
"По моя начин" - сериал, еп.8
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Тайната съставка на любовта" - романтичен, комедия (САЩ, 2023 г.), режисьор: Дейв Томас, в ролите: Бриана Коен, Крис Конъл, Бенджамин Мичъл, Гленда Радигонда, Доналд Ом, Ария Селесте Кастийо, Елис Грийн и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Престъпления и растения" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.42, 43
08:00
"Моята опасна жена" - сериал, еп.17, 18 (последен)
10:00
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Вкусът на България" - кулинарно предаване с водеща Мария Жекова
15:00
"Светлина между два океана" - романтичен, драма (САЩ, Нова Зеландия, Великобритания, 2016 г.), режисьор: Дерек Сиънфранс, в ролите: Майкъл Фасбендър, Алисия Викандер, Рейчъл Вайс, Томас Унгер, Антъни Хейс, Бенедикт Харди, Лион Форд, Емили Баркли и др.
18:00
"Сватбено правило" - романтичен, комедия (Канада, 2023 г.), режисьор: Алфа Ники Мулова, в ролите: Джули Нолк, Денис Андрес, Британи Шарлот Смит, Джоуи Коулман, Мариса Макинтайър, Кирил Митев, Джефри Уетш, Дейв Роуз, Тамара Маркано и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.27
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.83
22:30
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал, еп.10
Петък, 15.03
00:00
"По моя начин" - сериал, еп.7
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Тайната съставка" - романтичен, комедия (САЩ, 2020 г.), режисьор: Тибор Такач, в ролите: Ерин Кейхил, Брендън Пени, Манийт Чохан, Гуинит Уолш и др.
04:00
"Средиземноморски хроники" - риалити
04:20
"Престъпления и растения" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Добре дошли във фермата" - риалити поредица, еп.4
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Опасно изкушение" - сериал, с.3, еп.3
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.133
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Мозъчни разследвания" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Сайръс срещу Сайръс: Битката на дизайнерите" - риалити предаване за интериорен дизайн, еп.2, 3
16:00
"Престъпления и растения" - минисериал, еп.4 (последен)
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.17
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.67
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.30
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.70
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.82
22:30
Премиера: "Мозъчни разследвания" - сериал, еп.10
Четвъртък, 14.03
00:00
"По моя начин" - сериал, еп.6
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Кулинарен облог" - комедия, романтичен (Канада, 2023 г.), режисьор: Паула Ел, в ролите: Ева Таварес, Себастиан Стюарт, Клаудия Чен, Харисън Коу, Джъстин Лейси, Лин Уайт, Джеймс Макдоналд и др.
04:00
"Средиземноморски хроники" - риалити
04:20
"Престъпления и растения" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Добре дошли във фермата" - риалити поредица, еп.3
06:30
"Опасно изкушение" - сериал, с.3, еп.2
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.132
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Мозъчни разследвания" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Зелената вълна" - документална поредица, еп.7 (последен)
15:30
"Сайръс срещу Сайръс: Битката на дизайнерите" - риалити предаване за интериорен дизайн, еп.1
16:00
"Престъпления и растения" - минисериал, еп.3
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.16
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.66
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.29
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.69
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.81
22:30
Премиера: "Мозъчни разследвания" - сериал, еп.9
Сряда, 13.03
00:00
"По моя начин" - сериал, еп.5
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Моята хубава жена" - романтичен, комедия (Чехия, 2021 г.), режисьор: Ярослав Фуит, в ролите: Вероника Кек Кубарова, Игор Орозович, Ленка Власакова, Давид Маташек, Анна Шмидмайерова, Ема Сметана и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Престъпления и растения" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Добре дошли във фермата" - риалити поредица, еп.2
06:30
"Опасно изкушение" - сериал, с.3, еп.1
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.131
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Мозъчни разследвания" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Зелената вълна" - документална поредица, еп.5, 6
16:00
"Престъпления и растения" - минисериал, еп.2
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.15
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.65
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.28
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.68
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.80
22:30
Премиера: "Мозъчни разследвания" - сериал, еп.8
Вторник, 12.03
00:00
"По моя начин" - сериал, еп.4
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Малибу: Къмпинг за начинаещи" - комедия, драма (Германия, 2022 г.), режисьор: Луиз Бринкман, в ролите: Карла Нина Дидрих, Том Радиш, Леве Вагнер, Никола Мастроберардино, Кристиан Хокенбринк, Хайко Пинковски и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Добре дошли във фермата" - риалити поредица, еп.1
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.130
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Мозъчни разследвания" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Зелената вълна" - документална поредица, еп.3, 4
16:00
"Престъпления и растения" - минисериал, еп.1
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.14
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.64
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.27
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.67
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.79
22:30
Премиера: "Мозъчни разследвания" - сериал, еп.7
Понеделник, 11.03
00:30
"Тайната съставка на любовта" - романтичен, комедия (САЩ, 2023 г.), режисьор: Дейв Томас, в ролите: Бриана Коен, Крис Конъл, Бенджамин Мичъл, Гленда Радигонда, Доналд Ом, Ария Селесте Кастийо, Елис Грийн и др.
02:10
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Съдбата на Лоли" - сериал /п./
06:00
"Китай в чиния с Лоран Пежо" - кулинарно предаване, еп.6 (последен)
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.129
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Мозъчни разследвания" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Зелената вълна" - документална поредица, еп.1, 2
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.209, 210 (последен)
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.13
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.63
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.26
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.66
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.78
22:30
Премиера: "Мозъчни разследвания" - сериал, еп.6
Неделя, 10.03
00:30
"Тайната съставка" - романтичен, комедия (САЩ, 2020 г.), режисьор: Тибор Такач, в ролите: Ерин Кейхил, Брендън Пени, Манийт Чохан, Гуинит Уолш и др.
02:10
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал /п./
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Съдбата на Лоли" - сериал /п./
06:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.40, 41
08:00
"Моята опасна жена" - сериал, еп.15, 16
10:00
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Моята хубава жена" - романтичен, комедия (Чехия, 2021 г.), режисьор: Ярослав Фуит, в ролите: Вероника Кек Кубарова, Игор Орозович, Ленка Власакова, Давид Маташек, Анна Шмидмайерова, Ема Сметана и др.
16:00
"Тайната съставка на любовта" - романтичен, комедия (САЩ, 2023 г.), режисьор: Дейв Томас, в ролите: Бриана Коен, Крис Конъл, Бенджамин Мичъл, Гленда Радигонда, Доналд Ом, Ария Селесте Кастийо, Елис Грийн и др.
18:00
"Кулинарен облог" - комедия, романтичен (Канада, 2023 г.), режисьор: Паула Ел, в ролите: Ева Таварес, Себастиан Стюарт, Клаудия Чен, Харисън Коу, Джъстин Лейси, Лин Уайт, Джеймс Макдоналд и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.26
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.77
22:30
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал, с.1, еп.13
Събота, 9.03
00:00
"По моя начин" - сериал, еп.3
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Лена Лоренц: За болката" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2023 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.38, 39
08:00
"Моята опасна жена" - сериал, еп.13, 14
10:00
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Любов от пръв поглед" - романтичен, драма, семеен (Канада, САЩ, 2020 г.), режисьор: Люси Гест, в ролите: Маркъс Роснър, Морган Коан, Бренда Матюс, Ема Кам, Джеф Гонек, Брендън Тейлър, Елизабет Маклафлин, Марк Брандън и др.
16:00
"Тайната съставка" - романтичен, комедия (САЩ, 2020 г.), режисьор: Тибор Такач, в ролите: Ерин Кейхил, Брендън Пени, Манийт Чохан, Гуинит Уолш и др.
18:00
ПРЕМИЕРА: "Моята хубава жена" - романтичен, комедия (Чехия, 2021 г.), режисьор: Ярослав Фуит, в ролите: Вероника Кек Кубарова, Игор Орозович, Ленка Власакова, Давид Маташек, Анна Шмидмайерова, Ема Сметана и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.25
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.76
22:30
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал, еп.9
Петък, 8.03
00:00
"По моя начин" - сериал, еп.2
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Лена Лоренц: Твърд като скала" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2023 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Китай в чиния с Лоран Пежо" - кулинарно предаване, еп.5
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.128
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Мозъчни разследвания" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
Премиера: "Преобрази дома със Софи Робинсън" - поредица за обзавеждане, еп.6 (последен)
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.207, 208
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.12
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.62
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.25
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.65
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.75
22:30
Премиера: "Мозъчни разследвания" - сериал, еп.5
Четвъртък, 7.03
00:00
"По моя начин" - сериал, еп.1
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Любов от пръв поглед" - романтичен, драма, семеен (Канада, САЩ, 2020 г.), режисьор: Люси Гест, в ролите: Маркъс Роснър, Морган Коан, Бренда Матюс, Ема Кам, Джеф Гонек, Брендън Тейлър, Елизабет Маклафлин, Марк Брандън и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Китай в чиния с Лоран Пежо" - кулинарно предаване, еп.4
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.127
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Мозъчни разследвания" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
Премиера: "Преобрази дома със Софи Робинсън" - поредица за обзавеждане, еп.5
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.205, 206
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.11
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.61
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.24
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.64
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.74
22:30
Премиера: "Мозъчни разследвания" - сериал, еп.4
Сряда, 6.03
00:00
"Принц на покрива" - сериал, еп.20 (последен)
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Шепот за любов" - романтичен (САЩ, 2023 г.), режисьор: Джон Мурловски, в ролите: Джена Мично, Джон Райън Маклафлин, Скай Койн, Ан Патерсън, Джеймс Хайд, Риб Хилъс, Анди Вагнер, Нанси Хардинг и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Китай в чиния с Лоран Пежо" - кулинарно предаване, еп.3
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.126
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Мозъчни разследвания" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
Премиера: "Преобрази дома със Софи Робинсън" - поредица за обзавеждане, еп.4
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.203, 204
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.10
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.60
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.23
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.63
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.73
22:30
Премиера: "Мозъчни разследвания" - сериал, еп.3
Вторник, 5.03
00:00
"Принц на покрива" - сериал, еп.19
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Битки за тиквения пай" - романтичен, комедия (САЩ, 2016 г.), режисьор: Стивън Монро, в ролите: Джули Гонзало, Рико Арагон, Мишел Скарабели, Дженифър-Джунипър Анджели, Питър Греъм, Долорес Дрейк и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Китай в чиния с Лоран Пежо" - кулинарно предаване, еп.2
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.125
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Мозъчни разследвания" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
Премиера: "Преобрази дома със Софи Робинсън" - поредица за обзавеждане, еп.3
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.201, 202
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.9
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.59
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.22
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.62
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.72
22:30
Премиера: "Мозъчни разследвания" - сериал, еп.2
Понеделник, 4.03
00:30
"Лена Лоренц: За болката" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2023 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
02:10
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Съдбата на Лоли" - сериал /п./
06:00
"Китай в чиния с Лоран Пежо" - кулинарно предаване, еп.1
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.124
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Самонадеяният принц" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
Премиера: "Преобрази дома със Софи Робинсън" - поредица за обзавеждане, еп.2
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.199, 200
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.8
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.58
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.21
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.61
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.71
22:30
ПРЕМИЕРА: "Мозъчни разследвания" - сериал, еп.1
Неделя, 3.03
00:30
"Лена Лоренц: Твърд като скала" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2023 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
02:10
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал /п./
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Съдбата на Лоли" - сериал /п./
06:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.36, 37
08:00
"Моята опасна жена" - сериал, еп.11, 12
10:00
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Шепот за любов" - романтичен (САЩ, 2023 г.), режисьор: Джон Мурловски, в ролите: Джена Мично, Джон Райън Маклафлин, Скай Койн, Ан Патерсън, Джеймс Хайд, Риб Хилъс, Анди Вагнер, Нанси Хардинг и др.
16:00
ПРЕМИЕРА: "Лена Лоренц: За болката" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2023 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
18:00
"Любов от пръв поглед" - романтичен, драма, семеен (Канада, САЩ, 2020 г.), режисьор: Люси Гест, в ролите: Маркъс Роснър, Морган Коан, Бренда Матюс, Ема Кам, Джеф Гонек, Брендън Тейлър, Елизабет Маклафлин, Марк Брандън и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.24
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.70
22:30
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал, с.1, еп.12
Събота, 2.03
00:00
"Принц на покрива" - сериал, еп.18
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Лена Лоренц: Въображаема болест" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2023 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.34, 35
08:00
"Моята опасна жена" - сериал, еп.9, 10
10:00
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Розамунде Пилхер: Зимно слънцестоене" (част II) - романтичен, драма (Великобритания, Германия, 2003 г.), режисьор: Мартин Френд, в ролите: Шинейд Кусак, Ян Никлас, Джералдин Чаплин, Емилия Стрийтс, Софи Шют, Питър Устинов и др.
16:00
ПРЕМИЕРА: "Лена Лоренц: Твърд като скала" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2023 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
18:00
"Шепот за любов" - романтичен (САЩ, 2023 г.), режисьор: Джон Мурловски, в ролите: Джена Мично, Джон Райън Маклафлин, Скай Койн, Ан Патерсън, Джеймс Хайд, Риб Хилъс, Анди Вагнер, Нанси Хардинг и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.23
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.69
22:30
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал, еп.8
Петък, 1.03
00:00
"Принц на покрива" - сериал, еп.17
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Лена Лоренц: Удар на съдбата" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2023 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Свежо начало с Том Керидж" - кулинарно реалити, еп.6 (последен)
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.123
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Самонадеяният принц" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
ПРЕМИЕРА: "Преобрази дома със Софи Робинсън" - поредица за обзавеждане, еп.1
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.197, 198
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.7
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.57
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.20
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.60
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.68
22:30
Премиера: "Самонадеяният принц" - сериал, еп.16 (последен)
Четвъртък, 29.02
00:00
"Принц на покрива" - сериал, еп.16
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Розамунде Пилхер: Зимно слънцестоене" (част II) - романтичен, драма (Великобритания, Германия, 2003 г.), режисьор: Мартин Френд, в ролите: Шинейд Кусак, Ян Никлас, Джералдин Чаплин, Емилия Стрийтс, Софи Шют, Питър Устинов и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Свежо начало с Том Керидж" - кулинарно реалити, еп.5
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.122
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Самонадеяният принц" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Зелените герои" - предаване за природен лайфстайл, еп.15 (последен)
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.195, 196
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.6
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.56
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.19
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.59
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.67
22:30
Премиера: "Самонадеяният принц" - сериал, еп.15
Сряда, 28.02
00:00
"Принц на покрива" - сериал, еп.15
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Розамунде Пилхер: Зимно слънцестоене" (част I) - романтичен, драма (Великобритания, Германия, 2003 г.), режисьор: Мартин Френд, в ролите: Шинейд Кусак, Ян Никлас, Джералдин Чаплин, Емилия Стрийтс, Софи Шют, Питър Устинов и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Свежо начало с Том Керидж" - кулинарно реалити, еп.4
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.121
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Самонадеяният принц" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Зелените герои" - предаване за природен лайфстайл, еп.14
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.193, 194
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.5
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.55
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.18
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.58
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.66
22:30
Премиера: "Самонадеяният принц" - сериал, еп.14
Вторник, 27.02
00:00
"Принц на покрива" - сериал, еп.14
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Високосна година" - комедия, романтичен (САЩ, Ирландия, 2010 г.), режисьор: Ананд Тъкър, в ролите: Ейми Адамс, Матю Гуд, Адам Скот, Джон Литгоу, Доминик Макелигът и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Свежо начало с Том Керидж" - кулинарно реалити, еп.3
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.120
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Самонадеяният принц" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Зелените герои" - предаване за природен лайфстайл, еп.13
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.191, 192
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.4
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.54
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.17
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.57
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.65
22:30
Премиера: "Самонадеяният принц" - сериал, еп.13
Понеделник, 26.02
00:30
"Лена Лоренц: Въображаема болест" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2023 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
02:10
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Съдбата на Лоли" - сериал /п./
06:00
"Свежо начало с Том Керидж" - кулинарно реалити, еп.2
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.119
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Самонадеяният принц" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Зелените герои" - предаване за природен лайфстайл, еп.12
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.189, 190
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.3
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.53
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.16
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.56
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.64
22:30
Премиера: "Самонадеяният принц" - сериал, еп.12
Неделя, 25.02
00:30
"Лена Лоренц: Удар на съдбата" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2023 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
02:10
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал /п./
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Съдбата на Лоли" - сериал /п./
06:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.32, 33
08:00
"Моята опасна жена" - сериал, еп.7, 8
10:00
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Розамунде Пилхер: Зимно слънцестоене" (част I) - романтичен, драма (Великобритания, Германия, 2003 г.), режисьор: Мартин Френд, в ролите: Шинейд Кусак, Ян Никлас, Джералдин Чаплин, Емилия Стрийтс, Софи Шют, Питър Устинов и др.
16:00
ПРЕМИЕРА: "Лена Лоренц: Въображаема болест" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2023 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
18:00
"Розамунде Пилхер: Зимно слънцестоене" (част II) - романтичен, драма (Великобритания, Германия, 2003 г.), режисьор: Мартин Френд, в ролите: Шинейд Кусак, Ян Никлас, Джералдин Чаплин, Емилия Стрийтс, Софи Шют, Питър Устинов и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.22
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.63
22:30
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал, с.1, еп.11
Събота, 24.02
00:00
"Принц на покрива" - сериал, еп.13
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Лена Лоренц: Фалшива бременост" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2023 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.30, 31
08:00
"Моята опасна жена" - сериал, еп.5, 6
10:00
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Любовен съветник" - романтичен (САЩ, 2023 г.), режисьори: Бруно Ернандес и Демиан Ромай, в ролите: Рейчъл Валъри, Тайлър Харлоу, Сара Малфара, Паулина Косио, Джевън Уайт, Денис Дюрет, Карлос Гереро и др.
16:00
ПРЕМИЕРА: "Лена Лоренц: Удар на съдбата" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2023 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
18:00
"Розамунде Пилхер: Зимно слънцестоене" (част I) - романтичен, драма (Великобритания, Германия, 2003 г.), режисьор: Мартин Френд, в ролите: Шинейд Кусак, Ян Никлас, Джералдин Чаплин, Емилия Стрийтс, Софи Шют, Питър Устинов и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.21
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.62
22:30
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал, еп.7
Петък, 23.02
00:00
"Принц на покрива" - сериал, еп.12
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Лена Лоренц: Майчина любов" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2022 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Майчина любов" - теленовела /п./
06:00
"Свежо начало с Том Керидж" - кулинарно реалити, еп.1
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.118
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Самонадеяният принц" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Зелените герои" - предаване за природен лайфстайл, еп.11
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.187, 188
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.2
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.52
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.15
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.55
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.61
22:30
Премиера: "Самонадеяният принц" - сериал, еп.11
Четвъртък, 22.02
00:00
"Принц на покрива" - сериал, еп.11
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Любовен съветник" - романтичен (САЩ, 2023 г.), режисьори: Бруно Ернандес и Демиан Ромай, в ролите: Рейчъл Валъри, Тайлър Харлоу, Сара Малфара, Паулина Косио, Джевън Уайт, Денис Дюрет, Карлос Гереро и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Много вкусно" - кулинарно предаване, еп.16 (последен)
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.117
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Самонадеяният принц" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Зелените герои" - предаване за природен лайфстайл, еп.10
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.185, 186
17:00
"Майчина любов" - теленовела, еп.1
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.51
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.14
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.54
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.60
22:30
Премиера: "Самонадеяният принц" - сериал, еп.10
Сряда, 21.02
00:00
"Принц на покрива" - сериал, еп.10
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Лято през февруари" - биографичен, драма, романтичен (Великобритания, 2013 г.), режисьор: Кристофър Менол, в ролите: Доминик Купър, Дан Стивънс, Джейн Касънс, Дафни Невъл, Миа Остен, Хати Морахен, Макс Дийкън и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Много вкусно" - кулинарно предаване, еп.15
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.116
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Самонадеяният принц" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Зелените герои" - предаване за природен лайфстайл, еп.9
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.183, 184
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.50 (последен)
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.50
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.13
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.53
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.59
22:30
Премиера: "Самонадеяният принц" - сериал, еп.9
Вторник, 20.02
00:00
"Принц на покрива" - сериал, еп.9
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Пясъчни дюни" - драма, романтичен (САЩ, 2018 г.), режисьор: Брандън Бендер, в ролите: Линия Смит, Джон Еник, Брандън Стюарт, Марго Куин, Делно Ейби и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Много вкусно" - кулинарно предаване, еп.14
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.115
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Самонадеяният принц" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Зелените герои" - предаване за природен лайфстайл, еп.8
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.181, 182
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.49
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.49
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.12
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.52
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.58
22:30
Премиера: "Самонадеяният принц" - сериал, еп.8
Понеделник, 19.02
00:30
"Лена Лоренц: Фалшива бременост" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2023 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
02:10
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Съдбата на Лоли" - сериал /п./
06:00
"Много вкусно" - кулинарно предаване, еп.13
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.114
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Самонадеяният принц" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Зелените герои" - предаване за природен лайфстайл, еп.7
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.179, 180
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.48
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.48
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.11
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.51
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.57
22:30
Премиера: "Самонадеяният принц" - сериал, еп.7
Неделя, 18.02
00:30
"Лена Лоренц: Майчина любов" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2022 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
02:10
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал /п./
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Съдбата на Лоли" - сериал /п./
06:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.28, 29
08:00
"Моята опасна жена" - сериал, еп.3, 4
10:00
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Лято през февруари" - биографичен, драма, романтичен (Великобритания, 2013 г.), режисьор: Кристофър Менол, в ролите: Доминик Купър, Дан Стивънс, Джейн Касънс, Дафни Невъл, Миа Остен, Хати Морахен, Макс Дийкън и др.
16:00
ПРЕМИЕРА: "Лена Лоренц: Фалшива бременост" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2023 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
18:00
"Любовен съветник" - романтичен (САЩ, 2023 г.), режисьори: Бруно Ернандес и Демиан Ромай, в ролите: Рейчъл Валъри, Тайлър Харлоу, Сара Малфара, Паулина Косио, Джевън Уайт, Денис Дюрет, Карлос Гереро и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.20
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.56
22:30
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал, с.1, еп.10
Събота, 17.02
00:00
"Принц на покрива" - сериал, еп.8
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Лена Лоренц: Курс за родители" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2022 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.26, 27
08:00
"Моята опасна жена" - сериал, еп.1, 2
10:00
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"В търсене на любовта" - романтичен (САЩ, 2023 г.), режисьори: Бруно Ернандес Демиан Ромай, в ролите: Аника Фостър, Андрю Биернат, Аманда Диас, Питър Хайд, Валентина Изара, Джон Харди, Сара Малфара и др.
16:00
ПРЕМИЕРА: "Лена Лоренц: Майчина любов" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2022 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
18:00
"Лято през февруари" - биографичен, драма, романтичен (Великобритания, 2013 г.), режисьор: Кристофър Менол, в ролите: Доминик Купър, Дан Стивънс, Джейн Касънс, Дафни Невъл, Миа Остен, Хати Морахен, Макс Дийкън и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.19
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.55
22:30
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал, еп.6
Петък, 16.02
00:00
"Принц на покрива" - сериал, еп.7
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Лена Лоренц: Безотговорни родители" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2022 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Много вкусно" - кулинарно предаване, еп.12
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.113
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Самонадеяният принц" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Зелените герои" - предаване за природен лайфстайл, еп.6
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.177, 178
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.47
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.47
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.10
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.50
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.54
22:30
Премиера: "Самонадеяният принц" - сериал, еп.6
Четвъртък, 15.02
00:00
"Принц на покрива" - сериал, еп.6
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"В търсене на любовта" - романтичен (САЩ, 2023 г.), режисьори: Бруно Ернандес Демиан Ромай, в ролите: Аника Фостър, Андрю Биернат, Аманда Диас, Питър Хайд, Валентина Изара, Джон Харди, Сара Малфара и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Много вкусно" - кулинарно предаване, еп.11
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.112
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Самонадеяният принц" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Зелените герои" - предаване за природен лайфстайл, еп.5
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.175, 176
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.46
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.46
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.9
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.49
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.53
22:30
Премиера: "Самонадеяният принц" - сериал, еп.5
Сряда, 14.02
00:00
"Принц на покрива" - сериал, еп.5
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Галата на любовта" - романтичен, комедия (САЩ, 2023 г.), режисьори: Бруно Ернандес и Демиан Ромай, в ролите: Леса Уилсън, Марк Херман, Сали Гланър, Шира Абергел, Крис Мимикос, Рой Линам, Дарън Анселмо и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Много вкусно" - кулинарно предаване, еп.10
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.111
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Самонадеяният принц" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Зелените герои" - предаване за природен лайфстайл, еп.4
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.173, 174
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.45
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.45
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.8
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.48
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.52
22:30
Премиера: "Самонадеяният принц" - сериал, еп.4
Вторник, 13.02
00:00
"Принц на покрива" - сериал, еп.4
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Добре дошли в град Никъде" - романтичен (Канада, 2018 г.), режисьор: Робин Дън, в ролите: Сара Канинг, Робин Дън, Фара Авива, Карло Рота, Мати Финочио, Дейвид Милчард, Шантал Кревязук и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Много вкусно" - кулинарно предаване, еп.9
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.110
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Самонадеяният принц" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Зелените герои" - предаване за природен лайфстайл, еп.3
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.171, 172
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.44
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.44
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.7
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.47
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.51
22:30
Премиера: "Самонадеяният принц" - сериал, еп.3
Понеделник, 12.02
00:30
"Лена Лоренц: Курс за родители" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2022 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
02:10
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Съдбата на Лоли" - сериал /п./
06:00
"Много вкусно" - кулинарно предаване, еп.8
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.109
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Самонадеяният принц" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Зелените герои" - предаване за природен лайфстайл, еп.2
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.169, 170
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.43
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.43
19:00
"Опасни улици" - сериал, с.16, еп.6
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.46
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.50
22:30
Премиера: "Самонадеяният принц" - сериал, еп.2
Неделя, 11.02
00:30
"Лена Лоренц: Безотговорни родители" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2022 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
02:10
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал /п./
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Съдбата на Лоли" - сериал /п./
06:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.24, 25
08:00
"Черна птица" - сериал, еп.44 (последен)
09:30
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Галата на любовта" - романтичен, комедия (САЩ, 2023 г.), режисьори: Бруно Ернандес и Демиан Ромай, в ролите: Леса Уилсън, Марк Херман, Сали Гланър, Шира Абергел, Крис Мимикос, Рой Линам, Дарън Анселмо и др.
16:00
ПРЕМИЕРА: "Лена Лоренц: Курс за родители" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2022 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
18:00
"В търсене на любовта" - романтичен (САЩ, 2023 г.), режисьори: Бруно Ернандес и Демиан Ромай, в ролите: Аника Фостър, Андрю Биернат, Аманда Диас, Питър Хайд, Валентина Изара, Джон Харди, Сара Малфара и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.18
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.49
22:30
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал, с.1, еп.9
Събота, 10.02
00:00
"Принц на покрива" - сериал, еп.3
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Лена Лоренц: Трудна бременност" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2022 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.22, 23
08:00
"Черна птица" - сериал, еп.43
09:30
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"В търсене на идеалния мъж" - романтичен (Канада, 2023 г.), режисьор: Дилън Пиърс, в ролите: Маркъс Роснър, Елена Джуатко, Стафорд Пери, Доновън Уъркън, Ейми Бодоан и др.
16:00
ПРЕМИЕРА: "Лена Лоренц: Безотговорни родители" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2022 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
18:00
"Галата на любовта" - романтичен, комедия (САЩ, 2023 г.), режисьори: Бруно Ернандес и Демиан Ромай, в ролите: Леса Уилсън, Марк Херман, Сали Гланър, Шира Абергел, Крис Мимикос, Рой Линам, Дарън Анселмо и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.17
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.48
22:30
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал, еп.5
Петък, 9.02
00:00
"Принц на покрива" - сериал, еп.2
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Лена Лоренц: Зад решетките" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2021 г.), режисьор: Себастиан Соргер, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Много вкусно" - кулинарно предаване, еп.7
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.108
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Майска младост" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Зелените герои" - предаване за природен лайфстайл, еп.1
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.167, 168
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.42
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.42
19:00
"Опасни улици" - сериал
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.45
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.47
22:30
ПРЕМИЕРА: "Самонадеяният принц" - сериал, еп.1
Четвъртък, 8.02
00:00
"Принц на покрива" - сериал, еп.1
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"В търсене на идеалния мъж" - романтичен (Канада, 2023 г.), режисьор: Дилън Пиърс, в ролите: Маркъс Роснър, Елена Джуатко, Стафорд Пери, Доновън Уъркън, Ейми Бодоан и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Много вкусно" - кулинарно предаване, еп.6
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.107
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Майска младост" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Да отслабнеш завинаги" - лайфстайл предаване, еп.6 (последен)
15:30
"Мързеливият готвач" - кулинарно предаване, еп.6 (последен)
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.165, 166
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.41
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.41
19:00
"Опасни улици" - сериал
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.44
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.46
22:30
Премиера: "Майска младост" - сериал, еп.12 (последен)
Сряда, 7.02
00:00
"Алено сърце" - сериал, еп.20 (последен)
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Дървото на любовта" - романтичен, комедия (САЩ, 2016 г.), режисьор: Мел Дамски, в ролите: Ашли Уилямс, Тревър Донован, Марилу Хенър, Джеферсън Браун и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Много вкусно" - кулинарно предаване, еп.5
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.106
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Майска младост" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Да отслабнеш завинаги" - лайфстайл предаване, еп.5
15:30
"Мързеливият готвач" - кулинарно предаване, еп.5
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.163, 164
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.40
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.40
19:00
"Опасни улици" - сериал
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.43
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.45
22:30
Премиера: "Майска младост" - сериал, еп.11
Вторник, 6.02
00:00
"Алено сърце" - сериал, еп.19
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Неделна любов" - драма, романтичен (Канада, 2016 г.), режисьор: Джорди Сабаг, в ролите: Дилън Тейлър, Мелани Скрофано, Меган Хеферн, Бенджамин Айрес, Анджела Бешара, Ардон Бес и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Много вкусно" - кулинарно предаване, еп.4
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.105
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Опасни улици" - сериал /п./
11:30
"Майска младост" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Да отслабнеш завинаги" - лайфстайл предаване, еп.4
15:30
"Мързеливият готвач" - кулинарно предаване, еп.4
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.161, 162
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.39
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.39
19:00
"Опасни улици" - сериал
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.42
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.44
22:30
Премиера: "Майска младост" - сериал, еп.10
Понеделник, 5.02
00:30
"Лена Лоренц: Трудна бременност" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2022 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
02:10
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
04:20
"Съдбата на Лоли" - сериал /п./
06:00
"Много вкусно" - кулинарно предаване, еп.3
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.104
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Семейството" - сериал /п./
11:30
"Майска младост" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Да отслабнеш завинаги" - лайфстайл предаване, еп.3
15:30
"Мързеливият готвач" - кулинарно предаване, еп.3
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.159, 160
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.38
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.38
19:00
"Опасни улици" - сериал
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.41
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.43
22:30
Премиера: "Майска младост" - сериал, еп.9
Неделя, 4.02
00:30
"Лена Лоренц: Зад решетките" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2021 г.), режисьор: Себастиан Соргер, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
02:10
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал /п./
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
04:20
"Съдбата на Лоли" - сериал /п./
06:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.20, 21
08:00
"Черна птица" - сериал, еп.42
09:30
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Дървото на любовта" - романтичен, комедия (САЩ, 2016 г.), режисьор: Мел Дамски, в ролите: Ашли Уилямс, Тревър Донован, Марилу Хенър, Джеферсън Браун и др.
16:00
ПРЕМИЕРА: "Лена Лоренц: Трудна бременност" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2022 г.), режисьор: Ирина Попов, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
18:00
"В търсене на идеалния мъж" - романтичен (Канада, 2023 г.), режисьор: Дилън Пиърс, в ролите: Маркъс Роснър, Елена Джуатко, Стафорд Пери, Доновън Уъркън, Ейми Бодоан и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.16
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.42
22:30
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал, с.1, еп.8
Събота, 3.02
00:00
"Алено сърце" - сериал, еп.18
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Лена Лоренц: Бебето спасител" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2021 г.), режисьор: Себастиан Соргер, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.18, 19
08:00
"Черна птица" - сериал, еп.41
09:30
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Любов от пръв кадър" - романтичен (Канада, 2023 г.), режисьор: Амелия Бърстин, в ролите: Алексия Фаст, Дрю Хендерсън, Марли Колинс, Паула Линдберг, Дарън Цимер, Танър Борновски, Марк Брандън, Андрю Хендерсън и др.
16:00
ПРЕМИЕРА: "Лена Лоренц: Зад решетките" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2021 г.), режисьор: Себастиан Соргер, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
18:00
"Дървото на любовта" - романтичен, комедия (САЩ, 2016 г.), режисьор: Мел Дамски, в ролите: Ашли Уилямс, Тревър Донован, Марилу Хенър, Джеферсън Браун и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.15
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.41
22:30
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал, еп.4
Петък, 2.02
00:00
"Алено сърце" - сериал, еп.17
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Лена Лоренц: Крехко щастие" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2021 г.), режисьори: Брита Кейлс и Исмаил Шахин, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Много вкусно" - кулинарно предаване, еп.2
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.103
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Семейството" - сериал /п./
11:30
"Майска младост" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Да отслабнеш завинаги" - лайфстайл предаване, еп.2
15:30
"Мързеливият готвач" - кулинарно предаване, еп.2
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.157, 158
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.37
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.37
19:00
Премиера: "Семейството" - сериал, еп.40 (финал на 1.сезон)
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.40
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.40
22:30
Премиера: "Майска младост" - сериал, еп.8
Четвъртък, 1.02
00:00
"Алено сърце" - сериал, еп.16
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Любов от пръв кадър" - романтичен (Канада, 2023 г.), режисьор: Амелия Бърстин, в ролите: Алексия Фаст, Дрю Хендерсън, Марли Колинс, Паула Линдберг, Дарън Цимер, Танър Борновски, Марк Брандън, Андрю Хендерсън и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Много вкусно" - кулинарно предаване, еп.1
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.102
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Семейството" - сериал /п./
11:30
"Майска младост" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Да отслабнеш завинаги" - лайфстайл предаване, еп.1
15:30
"Мързеливият готвач" - кулинарно предаване, еп.1
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.155, 156
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.36
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.36
19:00
Премиера: "Семейството" - сериал, еп.39
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.39
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.39
22:30
Премиера: "Майска младост" - сериал, еп.7
Сряда, 31.01
00:00
"Алено сърце" - сериал, еп.15
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Сладка рецепта за любов" - романтичен (Канада, 2023 г.), режисьор: Браян Норд-Стюарт, в ролите: Франческа Бианчи, Мат Хамилтън, Кейтлин МакКарти, Марк-Антъни Масия, Деймън Грегъри, Джамал Джонсън и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Вкусът на Амазония" - кулинарно предаване, еп.13 (последен)
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.101
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Семейството" - сериал /п./
11:30
"Майска младост" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Моден отряд" - риалити за преобразявания, еп.7, 8 (последен)
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.153, 154
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.35
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.35
19:00
Премиера: "Семейството" - сериал, еп.38
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.38
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.38
22:30
Премиера: "Майска младост" - сериал, еп.6
Вторник, 30.01
00:00
"Алено сърце" - сериал, еп.14
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Разходка с Грейс" - романтичен (САЩ, 2019 г.), режисьор: Ник Келис, в ролите: Ашли Братчър, Дейвид Лий Смит, Стивън Болдуин, Макс Шулав, Чейс Милър, Синди Пикет, Самир Пател, Никол Дамбро и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Вкусът на Амазония" - кулинарно предаване, еп.12
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.100
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Семейството" - сериал /п./
11:30
"Майска младост" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Моден отряд" - риалити за преобразявания, еп.5, 6
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.151, 152
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.34
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.34
19:00
Премиера: "Семейството" - сериал, еп.37
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.37
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.37
22:30
Премиера: "Майска младост" - сериал, еп.5
Понеделник, 29.01
00:30
"Лена Лоренц: Бебето спасител" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2021 г.), режисьори: Брита Кейлс и Исмаил Шахин, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
02:10
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
04:20
"Съдбата на Лоли" - сериал /п./
06:00
"Вкусът на Амазония" - кулинарно предаване, еп.11
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.99
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Семейството" - сериал /п./
11:30
"Майска младост" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Моден отряд" - риалити за преобразявания, еп.3, 4
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.149, 150
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.33
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.33
19:00
Премиера: "Семейството" - сериал, еп.36
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.36
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.36
22:30
Премиера: "Майска младост" - сериал, еп.4
Неделя, 28.01
00:30
"Лена Лоренц: Крехко щастие" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2021 г.), режисьори: Брита Кейлс и Исмаил Шахин, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
02:10
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал /п./
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
04:20
"Съдбата на Лоли" - сериал /п./
06:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.16, 17
08:00
"Черна птица" - сериал, еп.40
09:30
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Сладка рецепта за любов" - романтичен (Канада, 2023 г.), режисьор: Браян Норд-Стюарт, в ролите: Франческа Бианчи, Мат Хамилтън, Кейтлин МакКарти, Марк-Антъни Масия, Деймън Грегъри, Джамал Джонсън и др.
16:00
ПРЕМИЕРА: "Лена Лоренц: Бебето спасител" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2021 г.), режисьор: Себастиан Соргер, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
18:00
"Любов от пръв кадър" - романтичен (Канада, 2023 г.), режисьор: Амелия Бърстин, в ролите: Алексия Фаст, Дрю Хендерсън, Марли Колинс, Паула Линдберг, Дарън Цимер, Танър Борновски, Марк Брандън, Андрю Хендерсън и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.14
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.35
22:30
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал, с.1, еп.7
Събота, 27.01
00:00
"Алено сърце" - сериал, еп.13
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Лена Лоренц: Родители за детето ми" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2021 г.), режисьори: Брита Кейлс и Исмаил Шахин, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.14, 15
08:00
"Черна птица" - сериал, еп.39
09:30
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Любов от пръв поглед" - романтичен, драма, семеен (САЩ, 2017 г.), режисьор: Кевин Конър, в ролите: Ейми Смарт, Ейдриън Грение, Джонатан Бенет, Кели Тибо, Ричард Рийли и др.
16:00
ПРЕМИЕРА: "Лена Лоренц: Крехко щастие" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2021 г.), режисьори: Брита Кейлс и Исмаил Шахин, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
18:00
"Сладка рецепта за любов" - романтичен (Канада, 2023 г.), режисьор: Браян Норд-Стюарт, в ролите: Франческа Бианчи, Мат Хамилтън, Кейтлин МакКарти, Марк-Антъни Масия, Деймън Грегъри, Джамал Джонсън и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.13
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.34
22:30
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал, еп.3
Петък, 26.01
00:00
"Алено сърце" - сериал, еп.12
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Лена Лоренц: Порочен кръг" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2020 г.), режисьори: Брита Кейлс и Исмаил Шахин, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Вкусът на Амазония" - кулинарно предаване, еп.10
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.98
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Семейството" - сериал /п./
11:30
"Майска младост" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Моден отряд" - риалити за преобразявания, еп.1, 2
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.147, 148
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.32
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.32
19:00
Премиера: "Семейството" - сериал, еп.35
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.35
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.33
22:30
Премиера: "Майска младост" - сериал, еп.3
Четвъртък, 25.01
00:00
"Алено сърце" - сериал, еп.11
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Любов от пръв поглед" - романтичен, драма, семеен (САЩ, 2017 г.), режисьор: Кевин Конър, в ролите: Ейми Смарт, Ейдриън Грение, Джонатан Бенет, Кели Тибо, Ричард Рийли и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Вкусът на Амазония" - кулинарно предаване, еп.9
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.97
11:30
"Майска младост" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"В мъжки свят" - риалити, еп.4 (последен)
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.145, 146
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.31
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.31
19:00
Премиера: "Семейството" - сериал, еп.34
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.34
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.32
22:30
Премиера: "Майска младост" - сериал, еп.2
Сряда, 24.01
00:00
"Алено сърце" - сериал, еп.10
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Точно моят тип" - романтичен (САЩ, 2020 г.), режисьор: Пол Зилър, в ролите: Бетани Джой Ленз, Брет Далтън, Алек Рийд, Колийн Уилър, Фред Кийтинг и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Вкусът на Амазония" - кулинарно предаване, еп.8
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.96
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Семейството" - сериал /п./
11:30
"Паралелни светове" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"В мъжки свят" - риалити, еп.3
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.143, 144
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.30
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.30
19:00
Премиера: "Семейството" - сериал, еп.33
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.33
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.31
22:30
ПРЕМИЕРА: "Майска младост" - сериал, еп.1
Вторник, 23.01
00:00
"Алено сърце" - сериал, еп.9
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Бел и Себастиан: Приятели завинаги" - приключенски, семеен (Франция, 2017 г.), режисьор: Кристиан Дюгуей, в ролите: Феликс Босюе, Чеки Карио, Тиери Новик, Марго Шателие, Тилан Блондо, Джоузеф Малерба, Джефри Ноел, Фред Епо и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Вкусът на Амазония" - кулинарно предаване, еп.7
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.95
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Семейството" - сериал /п./
11:30
"Паралелни светове" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"В мъжки свят" - риалити, еп.2
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.141, 142
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.29
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.29
19:00
Премиера: "Семейството" - сериал, еп.32
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.32
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.30
22:30
"Паралелни светове" - сериал, еп.16 (последен)
Понеделник, 22.01
00:30
"Белгравия" - сериал, еп.6 (последен)
01:00
"Лена Лоренц: Родители за детето ми" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2021 г.), режисьори: Брита Кейлс и Исмаил Шахин, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
02:40
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
04:20
"Съдбата на Лоли" - сериал /п./
06:00
"Вкусът на Амазония" - кулинарно предаване, еп.6
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.94
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Семейството" - сериал /п./
11:30
"Паралелни светове" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"В мъжки свят" - риалити, еп.1
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.139, 140
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.28
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.28
19:00
Премиера: "Семейството" - сериал, еп.31
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.31
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.29
22:30
"Паралелни светове" - сериал, еп.15
Неделя, 21.01
00:30
"Белгравия" - сериал, еп.5
01:00
"Лена Лоренц: Порочен кръг" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2020 г.), режисьори: Брита Кейлс и Исмаил Шахин, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
02:40
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал /п./
04:20
"Съдбата на Лоли" - сериал /п./
06:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.12, 13
08:00
"Черна птица" - сериал, еп.38
09:30
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Точно моят тип" - романтичен (САЩ, 2020 г.), режисьор: Пол Зилър, в ролите: Бетани Джой Ленз, Брет Далтън, Алек Рийд, Колийн Уилър, Фред Кийтинг и др.
16:00
ПРЕМИЕРА: "Лена Лоренц: Родители за детето ми" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2021 г.), режисьори: Брита Кейлс и Исмаил Шахин, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
18:00
"Любов от пръв поглед" - романтичен, драма, семеен (САЩ, 2017 г.), режисьор: Кевин Конър, в ролите: Ейми Смарт, Ейдриън Грение, Джонатан Бенет, Кели Тибо, Ричард Рийли и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.12
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.28
22:30
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал, с.1, еп.6
Събота, 20.01
00:00
"Алено сърце" - сериал, еп.8
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Лена Лоренц: Звездно дете" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2019 г.), режисьори: Брита Кейлс и Исмаил Шахин, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.10, 11
08:00
"Черна птица" - сериал, еп.37
09:30
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Завинаги ти" - романтичен, драма (САЩ, 2021 г.), режисьор: Майкъл Робисън, в ролите: Ерин Кракоу, Тайлър Хайнс, Джайлс Пантън, Елисия Ротару, Нелсън Уонг и др.
16:00
ПРЕМИЕРА: "Лена Лоренц: Порочен кръг" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2020 г.), режисьори: Брита Кейлс и Исмаил Шахин, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
18:00
"Точно моят тип" - романтичен (САЩ, 2020 г.), режисьор: Пол Зилър, в ролите: Бетани Джой Ленз, Брет Далтън, Алек Рийд, Колийн Уилър, Фред Кийтинг и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.11
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.27
22:30
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал, еп.2
Петък, 19.01
00:00
"Алено сърце" - сериал, еп.7
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Лена Лоренц: Изключително уникален" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2019 г.), режисьори: Брита Кейлс и Исмаил Шахин, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Вкусът на Амазония" - кулинарно предаване, еп.5
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.93
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Семейството" - сериал /п./
11:30
"Паралелни светове" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Австралийското приключение на Джими" - кулинарно предаване, еп.5 (последен)
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.137, 138
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.27
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.27
19:00
Премиера: "Семейството" - сериал, еп.30
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.30
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.26
22:30
"Паралелни светове" - сериал, еп.14
Четвъртък, 18.01
00:00
"Алено сърце" - сериал, еп.6
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Завинаги ти" - романтичен, драма (САЩ, 2021 г.), режисьор: Майкъл Робисън, в ролите: Ерин Кракоу, Тайлър Хайнс, Джайлс Пантън, Елисия Ротару, Нелсън Уонг и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Вкусът на Амазония" - кулинарно предаване, еп.4
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.92
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Семейството" - сериал /п./
11:30
"Паралелни светове" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Австралийското приключение на Джими" - кулинарно предаване, еп.4
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.135, 136
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.26
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.26
19:00
Премиера: "Семейството" - сериал, еп.29
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.29
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.25
22:30
"Паралелни светове" - сериал, еп.13
Сряда, 17.01
00:00
"Алено сърце" - сериал, еп.5
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Щипка любов" - комедия, семеен, екшън (САЩ, 2017 г.), режисьор: Кристи Уил Улф, в ролите: Джен Лили, Брендън Пени, Пери Гилпин, Кандис Макклуър, Франсис Фланаган и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Вкусът на Амазония" - кулинарно предаване, еп.3
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.91
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Семейството" - сериал /п./
11:30
"Паралелни светове" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Австралийското приключение на Джими" - кулинарно предаване, еп.3
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.133, 134
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.25
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.25
19:00
Премиера: "Семейството" - сериал, еп.28
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.28
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.24
22:30
"Паралелни светове" - сериал, еп.12
Вторник, 16.01
00:00
"Алено сърце" - сериал, еп.4
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Пътуване с неочакван край" - романтичен, приключенски (Южна Африка, 2014 г.), режисьор: Джако Смит, в ролите: Иван Бота, Дона Лий Робъртс, Мариус Вейерс, Франси Свейнпол, Антон Декер, Дейвид Джеймс, Кевин Смит и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Вкусът на Амазония" - кулинарно предаване, еп.2
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.90
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Семейството" - сериал /п./
11:30
"Паралелни светове" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Австралийското приключение на Джими" - кулинарно предаване, еп.2
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.131, 132
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.24
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.24
19:00
Премиера: "Семейството" - сериал, еп.27
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.27
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.23
22:30
"Паралелни светове" - сериал, еп.11
Понеделник, 15.01
00:30
"Белгравия" - сериал, еп.4
01:00
"Лена Лоренц: Звездно дете" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2019 г.), режисьори: Брита Кейлс и Исмаил Шахин, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
02:40
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
04:20
"Съдбата на Лоли" - сериал /п./
06:00
"Вкусът на Амазония" - кулинарно предаване, еп.1
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.89
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Семейството" - сериал /п./
11:30
"Паралелни светове" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Австралийското приключение на Джими" - кулинарно предаване, еп.1
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.129, 130
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.23
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.23
19:00
Премиера: "Семейството" - сериал, еп.26
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.26
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.22
22:30
"Паралелни светове" - сериал, еп.10
Неделя, 14.01
00:30
"Белгравия" - сериал, еп.3
01:00
"Лена Лоренц: Изключително уникален" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2019 г.), режисьори: Брита Кейлс и Исмаил Шахин, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
02:40
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал /п./
04:20
"Съдбата на Лоли" - сериал /п./
06:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.8, 9
08:00
"Черна птица" - сериал, еп.36
09:30
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Щипка любов" - комедия, семеен, екшън (САЩ, 2017 г.), режисьор: Кристи Уил Улф, в ролите: Джен Лили, Брендън Пени, Пери Гилпин, Кандис Макклуър, Франсис Фланаган и др.
16:00
ПРЕМИЕРА: "Лена Лоренц: Звездно дете" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2019 г.), режисьори: Брита Кейлс и Исмаил Шахин, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
18:00
"Завинаги ти" - романтичен, драма (САЩ, 2021 г.), режисьор: Майкъл Робисън, в ролите: Ерин Кракоу, Тайлър Хайнс, Джайлс Пантън, Елисия Ротару, Нелсън Уонг и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.10
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.21
22:30
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал, с.1, еп.5
Събота, 13.01
00:00
"Алено сърце" - сериал, еп.3
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Лена Лоренц: Братска любов" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2019 г.), режисьори: Брита Кейлс и Исмаил Шахин, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.5
06:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.6, 7
08:00
"Черна птица" - сериал, еп.35
09:30
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Фермата с боровинките" - фентъзи, романтичен, драма (САЩ, 2016 г.), режисьор: Кристофър Табори, в ролите: Алисън Суийни, Марк Блукас, Шърли Джоунс, Ребека Стааб и др.
16:00
ПРЕМИЕРА: "Лена Лоренц: Изключително уникален" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2019 г.), режисьори: Брита Кейлс и Исмаил Шахин, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
18:00
"Щипка любов" - комедия, семеен, екшън (САЩ, 2017 г.), режисьор: Кристи Уил Улф, в ролите: Джен Лили, Брендън Пени, Пери Гилпин, Кандис Макклуър, Франсис Фланаган и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.9
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.20
22:30
"Загадъчни убийства по Агата Кристи" - сериал, еп.1
Петък, 12.01
00:00
"Алено сърце" - сериал, еп.2
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Лена Лоренц: Сянка и светлина" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2019 г.), режисьори: Брита Кейлс и Исмаил Шахин, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Кухнята на Бабет" - кулинарно предаване, еп.10 (последен)
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.88
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Семейството" - сериал /п./
11:30
"Паралелни светове" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Да вкусиш света" - кулинарно предаване, еп.5 (последен)
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.127, 128
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.22
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.22
19:00
Премиера: "Семейството" - сериал, еп.25
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.25
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.19
22:30
"Паралелни светове" - сериал, еп.9
Четвъртък, 11.01
00:00
"Алено сърце" - сериал, еп.1
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Фермата с боровинките" - фентъзи, романтичен, драма (САЩ, 2016 г.), режисьор: Кристофър Табори, в ролите: Алисън Суийни, Марк Блукас, Шърли Джоунс, Ребека Стааб и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Кухнята на Бабет" - кулинарно предаване, еп.9
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.87
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Семейството" - сериал /п./
11:30
"Паралелни светове" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Да вкусиш света" - кулинарно предаване, еп.4
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.125, 126
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.21
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.21
19:00
Премиера: "Семейството" - сериал, еп.24
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.24
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.18
22:30
"Паралелни светове" - сериал, еп.8
Сряда, 10.01
00:00
"В търсене на любовта" - сериал, еп.16 (последен)
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Усмивка на разсъмване" - романтичен (Германия, 2017 г.), режисьор: Джан Рузика, в ролите: Наталия Белитски, Аугуст Витгенщайн, Корнелия Фробьос, Тило Прюкнер, Луси Хайнце, Никълъс Райнке, Макс Хербрехтер и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Кухнята на Бабет" - кулинарно предаване, еп.8
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.86
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Семейството" - сериал /п./
11:30
"Паралелни светове" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Да вкусиш света" - кулинарно предаване, еп.3
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.123, 124
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.20
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.20
19:00
Премиера: "Семейството" - сериал, еп.23
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.23
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.17
22:30
"Паралелни светове" - сериал, еп.7
Вторник, 9.01
00:00
"В търсене на любовта" - сериал, еп.15
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"За птиците" - комедия, романтичен (Южна Африка, 2016 г.), режисьор: Куентин Крог, в ролите: Симон Преториус, Франсоа Джейкъбс, Лара Киниър, Бени Фюри, Елиз Кауд, Никола Ханеком и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Кухнята на Бабет" - кулинарно предаване, еп.7
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.85
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Семейството" - сериал /п./
11:30
"Паралелни светове" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Да вкусиш света" - кулинарно предаване, еп.2
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.121, 122
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.19
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.19
19:00
Премиера: "Семейството" - сериал, еп.22
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.22
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.16
22:30
"Паралелни светове" - сериал, еп.6
Понеделник, 8.01
00:30
"Белгравия" - сериал, еп.2
01:00
"Лена Лоренц: Братска любов" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2019 г.), режисьори: Брита Кейлс и Исмаил Шахин, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
02:40
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
04:20
"Съдбата на Лоли" - сериал /п./
06:00
"Кухнята на Бабет" - кулинарно предаване, еп.6
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.84
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Семейството" - сериал /п./
11:30
"Паралелни светове" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Да вкусиш света" - кулинарно предаване, еп.1
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.119, 120
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.18
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.18
19:00
Премиера: "Семейството" - сериал, еп.21
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.21
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.15
22:30
"Паралелни светове" - сериал, еп.5
Неделя, 7.01
00:30
"Белгравия" - сериал, еп.1
01:00
"Лена Лоренц: Сянка и светлина" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2019 г.), режисьори: Брита Кейлс и Исмаил Шахин, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
02:40
"Сезар Вагнер" - сериал /п./
04:20
"Съдбата на Лоли" - сериал /п./
06:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.3, 4
08:00
"Черна птица" - сериал, еп.34
09:30
"Сезар Вагнер" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Усмивка на разсъмване" - романтичен (Германия, 2017 г.), режисьор: Джан Рузика, в ролите: Наталия Белитски, Аугуст Витгенщайн, Корнелия Фробьос, Тило Прюкнер, Луси Хайнце, Никълъс Райнке, Макс Хербрехтер и др.
16:00
ПРЕМИЕРА: "Лена Лоренц: Братска любов" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2019 г.), режисьори: Брита Кейлс и Исмаил Шахин, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
18:00
"Фермата с боровинките" - фентъзи, романтичен, драма (САЩ, 2016 г.), режисьор: Кристофър Табори, в ролите: Алисън Суийни, Марк Блукас, Шърли Джоунс, Ребека Стааб и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.8
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.14
22:30
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал, с.1, еп.4
Събота, 6.01
00:00
"В търсене на любовта" - сериал, еп.14
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Старомодна Коледа" - семеен (САЩ, 2016 г.), режисьор: Янис Хепбърн
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Горещи сърца" - теленовела, еп.95
06:00
"Съдбата на Лоли" - теленовела, еп.1, 2
08:00
"Черна птица" - сериал, еп.33
09:30
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Коледна почивка" - романтичен (Канада, 2022 г.), режисьор: Джейсън Бърк, в ролите: Рианън Фиш, Клейтън Джеймс, Лий Рейчъл Фейт, Карли Фосет, Джеймс Макдоналд и др.
16:00
ПРЕМИЕРА: "Лена Лоренц: Сянка и светлина" - семеен, романтичен (Австрия, Германия, 2019 г.), режисьори: Брита Кейлс и Исмаил Шахин, в ролите: Джудит Хьорш, Ева Матес, Рабан Бийлинг, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери и др.
18:00
"Усмивка на разсъмване" - романтичен (Германия, 2017 г.), режисьор: Джан Рузика, в ролите: Наталия Белитски, Аугуст Витгенщайн, Корнелия Фробьос, Тило Прюкнер, Луси Хайнце, Никълъс Райнке, Макс Хербрехтер и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.7
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.13
22:30
Премиера: "Сезар Вагнер" - сериал, еп.9 (последен)
Петък, 5.01
00:00
"В търсене на любовта" - сериал, еп.13
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Коледа в снега" - драма, романтичен (Германия, 2019 г.), режисьор: Тил Францен, в ролите: Катарина Шютлер, Улрике Кринер, Райнер Бок, Инес Бьорг Давид, Антон Шпикер и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Кухнята на Бабет" - кулинарно предаване, еп.5
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.83
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Семейството" - сериал /п./
11:30
"Паралелни светове" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Търсачи на вкусове" - кулинарно шоу, еп.10 (последен)
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.117, 118
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.17
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.17
19:00
Премиера: "Семейството" - сериал, еп.20
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.20
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.12
22:30
"Паралелни светове" - сериал, еп.4
Четвъртък, 4.01
00:00
"В търсене на любовта" - сериал, еп.12
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Коледна почивка" - романтичен (Канада, 2022 г.), режисьор: Джейсън Бърк, в ролите: Рианън Фиш, Клейтън Джеймс, Лий Рейчъл Фейт, Карли Фосет, Джеймс Макдоналд и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Кухнята на Бабет" - кулинарно предаване, еп.4
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.82
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Семейството" - сериал /п./
11:30
"Паралелни светове" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Търсачи на вкусове" - кулинарно шоу, еп.9
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.115, 116
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.16
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.16
19:00
Премиера: "Семейството" - сериал, еп.19
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.19
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.11
22:30
"Паралелни светове" - сериал, еп.3
Сряда, 3.01
00:00
"В търсене на любовта" - сериал, еп.11
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Коледно такси" - комедия, драма (Германия, 2022 г.), режисьор: Дърк Кумър, в ролите: Дитмар Бьор, Макс Римелт, Габриеле Фьолш, Марлен Танчик, Себастиан Ройсе, Клеменс Керстен и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Кухнята на Бабет" - кулинарно предаване, еп.3
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.81
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Семейството" - сериал /п./
11:30
"Паралелни светове" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Търсачи на вкусове" - кулинарно шоу, еп.8
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.113, 114
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.15
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.15
19:00
Премиера: "Семейството" - сериал, еп.18
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.18
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.10
22:30
"Паралелни светове" - сериал, еп.2
Вторник, 2.01
00:00
"В търсене на любовта" - сериал, еп.10
01:20
"Пантанал" - теленовела /п./
02:10
"Нова година - нов късмет" - романтичен (САЩ, 2021 г.), режисьор: Лесли Деметриадес, в ролите: Ейми Тийгардън, Майкъл Ради, Елиз Баумън, Девън Александър, Мишел Морган, Майкъл Стрикланд, Мелиса Мари Елиас и др.
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Мащехата" - теленовела /п./
06:00
"Кухнята на Бабет" - кулинарно предаване, еп.2
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.80
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Семейството" - сериал /п./
11:30
"Не съм робот" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Търсачи на вкусове" - кулинарно шоу, еп.7
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.111, 112
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.14
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.14
19:00
Премиера: "Семейството" - сериал, еп.17
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.17
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.9
22:30
"Паралелни светове" - сериал, еп.1
Понеделник, 1.01
00:30
"Старомодна Коледа" - семеен (САЩ, 2016 г.), режисьор: Янис Хепбърн
02:10
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал /п./
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Горещи сърца" - теленовела /п./
06:00
"Кухнята на Бабет" - кулинарно предаване, еп.1
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
07:00
"Ослепително слънце" - сериал /п./
08:00
"Обещание" - сериал, с.4, еп.79
09:00
"Златно момче" - сериал /п./
10:30
"Семейството" - сериал /п./
11:30
"Не съм робот" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Пантанал" - теленовела /п./
15:00
"Търсачи на вкусове" - кулинарно шоу, еп.6
16:00
Премиера: "Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.109, 110
17:00
Премиера: "Мащехата" - теленовела, еп.13
18:00
Премиера: "Пантанал" - теленовела, еп.13
19:00
Премиера: "Семейството" - сериал, еп.16
20:00
Премиера: "Златно момче" - сериал, еп.16
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.8
22:30
Премиера: "Не съм робот" - сериал, еп.16 (последен)
Неделя, 31.12
00:30
"Коледа в снега" - драма, романтичен (Германия, 2019 г.), режисьор: Тил Францен, в ролите: Катарина Шютлер, Улрике Кринер, Райнер Бок, Инес Бьорг Давид, Антон Шпикер и др.
02:10
"Сезар Вагнер" - сериал /п./
04:00
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:20
"Горещи сърца" - теленовела /п./
05:00
"Горещи сърца" - теленовела, еп.98
06:00
"Горещи сърца" - теленовела, еп.99, 100
08:00
"Черна птица" - сериал, еп.32
09:30
"Сезар Вагнер" - сериал /п./
11:30
"Чуй ме" - сериал /п./
13:00
"Състояние на връзката: Сложно е" - сериал /п./
14:00
"Коледно такси" - комедия, драма (Германия, 2022 г.), режисьор: Дърк Кумър, в ролите: Дитмар Бьор, Макс Римелт, Габриеле Фьолш, Марлен Танчик, Себастиан Ройсе, Клеменс Керстен и др.
16:00
ПРЕМИЕРА: "Старомодна Коледа" - семеен (САЩ, 2016 г.), режисьор: Янис Хепбърн
18:00
ПРЕМИЕРА: "Коледна почивка" - романтичен (Канада, 2022 г.), режисьор: Джейсън Бърк, в ролите: Рианън Фиш, Клейтън Джеймс, Лий Рейчъл Фейт, Карли Фосет, Джеймс Макдоналд и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.6
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.7
22:30
"Криминалните случаи на Мис Марпъл" - сериал, с.1, еп.3
Събота, 30.12
18:00
ПРЕМИЕРА: "Коледно такси" - комедия, драма (Германия, 2022 г.), режисьор: Дърк Кумър, в ролите: Дитмар Бьор, Макс Римелт, Габриеле Фьолш, Марлен Танчик, Себастиан Ройсе, Клеменс Керстен и др.
20:00
Премиера: "Чуй ме" - сериал, еп.5
21:30
Премиера: "Състояние на връзката: Сложно е" - сериал, еп.6
22:30
Премиера: "Сезар Вагнер" - сериал, еп.8
* Часовете в програмата са в часова зона GMT+2
Устройства
E-mail:
Парола:
Запомни ме
Вход
Забравена парола
Регистрация
E-mail:
Текст:
Изпрати