Вторник, 21.05
- 00:00Кухня: Последната битка, комедия - Русия(2017),режисьор: Антон Федотов.С участието на: Диана Пожарская, Олга Кузмина, Сергей Епишев, Михаил Тарабукин, Никита Тарасов.
- 02:00Мандарини, военна драма - Грузия-Естония(2013),режисьор: Заза Урушадзе .С участието на: Лембит Улфсак.(12+)
- 04:00Тихият залив , комедия - Франция-Германия(2016),режисьор: Брюно Дюмон.С участието на: Жулиет Бинош, Жан-Люк Винсент, Фабрис Лукини, Валерия Бруни Тедески.(16+)
- 06:00Среща на върха , трилър - копродукция(2017),режисьор: Сантяго Митре.С участието на: Рикардо Дарин, Долорес Фонци, Ерика Ривас.(12+)
- 08:00Съдбовна нощ, комедия - Франция(2016),режисьор: Едуард Баер.С участието на: Едуар Баер, Сабрина Узани, Одри Тоту, Жан-Мишел Лами.
- 10:00Наказателен батальон – еп. 1,2, военна драма - Русия(2004),режисьор: Николай Достал.С участието на: Алексей Серебряков, Юрий Степанов, Александр Баширов, Роман Мадянов.
- 12:00Хлапето, драма - САЩ(1921),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин, Джаки Кугън, Една Първайънс.
- 13:00Документален филм
- 14:00Край на залаганията , криминална комедия - Франция(1997),режисьор: Клод Шаброл.С участието на: Изабел Юпер, Мишел Серо, Франсоа Клюзе.
- 16:00Наказателен батальон – еп. 3,4, военна драма - Русия(2004),режисьор: Николай Достал.С участието на: Алексей Серебряков, Юрий Степанов, Александр Баширов, Роман Мадянов.
- 18:00Златната петорка, историческа драма - Северна Македония(2016),режисьор: Горан Тренчовски.С участието на: Петре Арсовски, Люпка Джундева, Славко Щимац.
- 20:00Невестата, драма - Турция-Испания(2015),режисьор: Паула Ортиз.С участието на: Асиер Ечеандиа, Мануела Велес, Инма Куеста, Алехандро Гарсия.
- 22:00Остатъчни образи, драма - Полша(2016),режисьор: Анджей Вайда.С участието на: Богуслав Линда.
Сряда, 22.05
- 00:00Хлапето, драма - САЩ(1921),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин, Джаки Кугън, Една Първайънс.
- 01:00Документален филм
- 02:00Край на залаганията , криминална комедия - Франция(1997),режисьор: Клод Шаброл.С участието на: Изабел Юпер, Мишел Серо, Франсоа Клюзе.
- 04:00Златната петорка, историческа драма - Северна Македония(2016),режисьор: Горан Тренчовски.С участието на: Петре Арсовски, Люпка Джундева, Славко Щимац.
- 06:00Невестата, драма - Турция-Испания(2015),режисьор: Паула Ортиз.С участието на: Асиер Ечеандиа, Мануела Велес, Инма Куеста, Алехандро Гарсия.
- 08:00Остатъчни образи, драма - Полша(2016),режисьор: Анджей Вайда.С участието на: Богуслав Линда.
- 10:00Наказателен батальон – еп. 3,4, военна драма - Русия(2004),режисьор: Николай Достал.С участието на: Алексей Серебряков, Юрий Степанов, Александр Баширов, Роман Мадянов.
- 12:00Циркът, комедия - САЩ(1928),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин, Ал Гарсия, Мърна Кенеди.
- 14:00Испанска афера, романтична комедия - Испания(2014),режисьор: Емилио Мартинес Ласаро.С участието на: Клара Лаго, Дани Ровира, Кармен Мачи.(12+)
- 16:00Наказателен батальон – еп. 5,6, военна драма - Русия(2004),режисьор: Николай Достал.С участието на: Алексей Серебряков, Юрий Степанов, Александр Баширов, Роман Мадянов.
- 18:00Кланът, биографичен/драма - Аржентина-Испания(2015),режисьор: Пабло Траперо.С участието на: Линда Батиста, Кристиан Де Сика, Гилермо Франселя, Питър Ланзани.
- 20:00Последната любов на господин Морган , комедия/драма - Франция-Германия(2013),режисьор: Сандра Нетелбек.С участието на: Джейн Александър, Майкъл Кейн, Джилиан Андерсън, Джъстин Кирк.
- 22:00По-шумно от бомби , драма - Норвегия-Франция(2015),режисьор: Йоаким Триер.С участието на: Джеси Айзенбърг, Руби Джеринс, Дейвид Стратърн, Гейбриъл Бърн.
Четвъртък, 23.05
- 00:00Циркът, комедия - САЩ(1928),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин, Ал Гарсия, Мърна Кенеди.
- 02:00Испанска афера, романтична комедия - Испания(2014),режисьор: Емилио Мартинес Ласаро.С участието на: Клара Лаго, Дани Ровира, Кармен Мачи.(12+)
- 04:00Кланът, биографичен/драма - Аржентина-Испания(2015),режисьор: Пабло Траперо.С участието на: Линда Батиста, Кристиан Де Сика, Гилермо Франселя, Питър Ланзани.
- 06:00По-шумно от бомби , драма - Норвегия-Франция(2015),режисьор: Йоаким Триер.С участието на: Джеси Айзенбърг, Руби Джеринс, Дейвид Стратърн, Гейбриъл Бърн.
- 08:00Последната любов на господин Морган , комедия/драма - Франция-Германия(2013),режисьор: Сандра Нетелбек.С участието на: Джейн Александър, Майкъл Кейн, Джилиан Андерсън, Джъстин Кирк.
- 10:00Наказателен батальон – еп. 5,6, военна драма - Русия(2004),режисьор: Николай Достал.С участието на: Алексей Серебряков, Юрий Степанов, Александр Баширов, Роман Мадянов.
- 12:00Пъзел, романтична драма - Румъния(2013),режисьор: Андрей Зинка.С участието на: Дан Нуту, Йоана Павелеску.
- 14:00Испанска афера 2, романтична комедия - Испания(2015),режисьор: Емилио Ласаро.С участието на: Дани Ровира, Кармен Мачи, Клара Лаго.(12+)
- 16:00Наказателен батальон – еп. 7,8, военна драма - Русия(2004),режисьор: Николай Достал.С участието на: Алексей Серебряков, Юрий Степанов, Александр Баширов, Роман Мадянов.
- 18:00Сега или никога, комедия - Испания(2015),режисьор: Мария Рипол.С участието на: Дани Ровира, Мария Валверде, Жорди Санчес, Хокаин Нунеьс.
- 20:00Сент Амур, комедия - Франция-Белгия(2016),режисьор: Гюстав Керверн, Беноа Делепин.С участието на: Жерар Депардийо, Андреа Фереол, Изия Егелен, Мишел Уелбек.
- 22:00Роден, биографичен - Франция(2017),режисьор: Жак Доайон.С участието на: Венсан Линдон, Изия Егелен.(12+)
Петък, 24.05
- 00:00Пъзел, романтична драма - Румъния(2013),режисьор: Андрей Зинка.С участието на: Дан Нуту, Йоана Павелеску.
- 02:00Сега или никога, комедия - Испания(2015),режисьор: Мария Рипол.С участието на: Дани Ровира, Мария Валверде, Жорди Санчес, Хокаин Нунеьс.
- 04:00Роден, биографичен - Франция(2017),режисьор: Жак Доайон.С участието на: Венсан Линдон, Изия Егелен.(12+)
- 06:00Сент Амур, комедия - Франция-Белгия(2016),режисьор: Гюстав Керверн, Беноа Делепин.С участието на: Жерар Депардийо, Андреа Фереол, Изия Егелен, Мишел Уелбек.
- 08:00Испанска афера 2, романтична комедия - Испания(2015),режисьор: Емилио Ласаро.С участието на: Дани Ровира, Кармен Мачи, Клара Лаго.(12+)
- 10:00Наказателен батальон – еп. 7,8, военна драма - Русия(2004),режисьор: Николай Достал.С участието на: Алексей Серебряков, Юрий Степанов, Александр Баширов, Роман Мадянов.
- 12:00Студена война, драма - копродукция(2018),режисьор: Павел Павликовски.С участието на: Йоана Кулиг, Томаш Кот.
- 14:00Скръндза, комедия - Франция(2016),режисьор: Фред Кавайе.С участието на: Дани Буун.
- 16:00Наказателен батальон – еп. 9,10, военна драма - Русия(2004),режисьор: Николай Достал.С участието на: Алексей Серебряков, Юрий Степанов, Александр Баширов, Роман Мадянов.
- 18:00Акушерката, драма - Франция(2017),режисьор: Мартен Провос.С участието на: Катрин Фро, Катрин Деньов.
- 20:00Шарл Дьо Гол , биографичен - Франция(2020),режисьор: Габриел льо Бомен.С участието на: Ламбер Уилсон.
- 22:00Соня и бикът , романтична драма - Хърватия(2012),режисьор: Влатка Воркапич.С участието на: Юдита Франкович, Горан Богдан.(12+)
Събота, 25.05
- 00:00Студена война, драма - копродукция(2018),режисьор: Павел Павликовски.С участието на: Йоана Кулиг, Томаш Кот.
- 02:00Скръндза, комедия - Франция(2016),режисьор: Фред Кавайе.С участието на: Дани Буун.
- 04:00Акушерката, драма - Франция(2017),режисьор: Мартен Провос.С участието на: Катрин Фро, Катрин Деньов.
- 06:00Соня и бикът , романтична драма - Хърватия(2012),режисьор: Влатка Воркапич.С участието на: Юдита Франкович, Горан Богдан.(12+)
- 08:00Шарл Дьо Гол , биографичен - Франция(2020),режисьор: Габриел льо Бомен.С участието на: Ламбер Уилсон.
- 10:00Наказателен батальон – еп. 9,10, военна драма - Русия(2004),режисьор: Николай Достал.С участието на: Алексей Серебряков, Юрий Степанов, Александр Баширов, Роман Мадянов.
- 12:00Милош Форман: Това, което не те убива... , документален - Чехия(2009),режисьор: Милош Шмидмайер
- 14:00Фелини: Аз съм голям лъжец , документален - копродукция(2002),режисьор: Деймиън Петигрю.С участието на: Роберто Бенини, Итало Калвино, Доналд Съдърланд.
- 16:00Наказателен батальон – еп. 11, военна драма - Русия(2004),режисьор: Николай Достал.С участието на: Алексей Серебряков, Юрий Степанов, Александр Баширов, Роман Мадянов.
- 17:00Документален филм
- 18:00Руски кукли , романтична комедия - Франция(2005),режисьор: Седрик Клапиш.С участието на: Ромен Дюри, Одри Тоту, Сесил дьо Франс, Кели Райли.
- 20:00Шарлот Грей, драма/трилър - копродукция(2001),режисьор: Джилиан Армстронг.С участието на: Кейт Бланшет.
- 22:00Речта, комедия - Франция(2020),режисьор: Лоран Тирар.С участието на: Бенжамен Лаверн, Сара Жиродо.
Неделя, 26.05
- 00:00Милош Форман: Това, което не те убива... , документален - Чехия(2009),режисьор: Милош Шмидмайер
- 02:00Фелини: Аз съм голям лъжец , документален - копродукция(2002),режисьор: Деймиън Петигрю.С участието на: Роберто Бенини, Итало Калвино, Доналд Съдърланд.
- 04:00Руски кукли , романтична комедия - Франция(2005),режисьор: Седрик Клапиш.С участието на: Ромен Дюри, Одри Тоту, Сесил дьо Франс, Кели Райли.
- 06:00Речта, комедия - Франция(2020),режисьор: Лоран Тирар.С участието на: Бенжамен Лаверн, Сара Жиродо.
- 08:00Шарлот Грей, драма/трилър - копродукция(2001),режисьор: Джилиан Армстронг.С участието на: Кейт Бланшет.
- 10:00Наказателен батальон – еп. 11, военна драма - Русия(2004),режисьор: Николай Достал.С участието на: Алексей Серебряков, Юрий Степанов, Александр Баширов, Роман Мадянов.
- 11:00Документален филм
- 12:00Щипалката и вещицата , анимация - Япония(2020),режисьор: Горо Миядзаки
- 14:00Влюбеният Айфел , биографичен/романтичен - копродукция(2021),режисьор: Мартен Бурбулон.С участието на: Ромен Дюри, Ема Маки, Пиер Деладоншан.
- 16:00Таборът отива към небето , романтична драма - СССР(1976),режисьор: Емил Лотяну.С участието на: Григоре Григориу, Светлана Тома.
- 18:00Парфюмите, комедия/драма - Франция(2019),режисьор: Грегори Манье.С участието на: Еманюел Девос, Грегори Монтел.
- 20:00Точка на кипене , драма/трилър - Франция(2021),режисьор: Филип Бернатини.С участието на: Стивън Греъм, Винет Робинсън, Алис Фитъм.(12+)
- 22:00Компромат, трилър - Франция(2022),режисьор: Жером Сал.С участието на: Жил Льолуш, Йоана Кулиг, Михаел Гор.(14+)
Понеделник, 27.05
- 00:00Влюбеният Айфел , биографичен/романтичен - копродукция(2021),режисьор: Мартен Бурбулон.С участието на: Ромен Дюри, Ема Маки, Пиер Деладоншан.
- 02:00Точка на кипене , драма/трилър - Франция(2021),режисьор: Филип Бернатини.С участието на: Стивън Греъм, Винет Робинсън, Алис Фитъм.(12+)
- 04:00Компромат, трилър - Франция(2022),режисьор: Жером Сал.С участието на: Жил Льолуш, Йоана Кулиг, Михаел Гор.(14+)
- 06:00Парфюмите, комедия/драма - Франция(2019),режисьор: Грегори Манье.С участието на: Еманюел Девос, Грегори Монтел.
- 08:00Щипалката и вещицата , анимация - Япония(2020),режисьор: Горо Миядзаки
- 10:00Таборът отива към небето , романтична драма - СССР(1976),режисьор: Емил Лотяну.С участието на: Григоре Григориу, Светлана Тома.
- 12:00Изпепелени от слънцето – 1 част , историческа драма - Русия-Франция(1994),режисьор: Никита Михалков.С участието на: Никита Михалков, Олег Меншиков, Ингеборга Дапкунайте.
- 14:00Изпепелени от слънцето – 2 част , историческа драма - Русия-Франция(1994),режисьор: Никита Михалков.С участието на: Никита Михалков, Олег Меншиков, Ингеборга Дапкунайте.
- 16:00Матилда, романтична драма - Русия(2017),режисьор: Алексей Учител.С участието на: Михалина Олшанска, Ларс Ейдингер, Сергей Гармаш.
- 18:00Слънчогледи, военна драма - Италия-СССР(1970),режисьор: Виторио де Сика.С участието на: София Лорен, Марчело Мастрояни, Людмила Савелиева.
- 20:00Ченге или негодник, екшън комедия - Франция(1979),режисьор: Жорж Лотнер.С участието на: Жан-Пол Белмондо, Жорж Жере, Жан-Франсоа Балмер.
- 22:00Шофьорът, екшън - САЩ(1978),режисьор: Уолтър Хил.С участието на: Райън О'Нийл, Брус Дърн, Изабел Аджани.(12+)
Вторник, 28.05
- 00:00Изпепелени от слънцето – 1 част , историческа драма - Русия-Франция(1994),режисьор: Никита Михалков.С участието на: Никита Михалков, Олег Меншиков, Ингеборга Дапкунайте.
- 02:00Изпепелени от слънцето – 2 част , историческа драма - Русия-Франция(1994),режисьор: Никита Михалков.С участието на: Никита Михалков, Олег Меншиков, Ингеборга Дапкунайте.
- 04:00Слънчогледи, военна драма - Италия-СССР(1970),режисьор: Виторио де Сика.С участието на: София Лорен, Марчело Мастрояни, Людмила Савелиева.
- 06:00Ченге или негодник, екшън комедия - Франция(1979),режисьор: Жорж Лотнер.С участието на: Жан-Пол Белмондо, Жорж Жере, Жан-Франсоа Балмер.
- 08:00Шофьорът, екшън - САЩ(1978),режисьор: Уолтър Хил.С участието на: Райън О'Нийл, Брус Дърн, Изабел Аджани.(12+)
- 10:00Матилда, романтична драма - Русия(2017),режисьор: Алексей Учител.С участието на: Михалина Олшанска, Ларс Ейдингер, Сергей Гармаш.
- 12:00Сезар и Розали , романтична драма - Франция(1972),режисьор: Клод Соте.С участието на: Ив Монтан, Роми Шнайдер, Сами Фрей.
- 14:00Сбогом, Берлин , комедия/драма - Германия(2016),режисьор: Фатих Акин.С участието на: Ананд Батбилег, Тристан Гьобел, Никол Мерседес Мюлер.
- 16:00Треска за злато , комедия - САЩ(1925),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин, Мак Суейн, Джорджия Хейл.
- 17:00Документален филм
- 18:00Стависки, криминална драма - Франция(1974),режисьор: Ален Рене.С участието на: Жан-Пол Белмондо, Шарл Боайе, Франсоа Перие, Мишел Лонсдал.
- 20:0013 дни, политически трилър - САЩ(2000),режисьор: Роджър Доналдсън.С участието на: Кевин Костнър, Брус Гринуд.
- 22:30Прозорецът на спалнята , криминален - САЩ(1987),режисьор: Къртис Хенсън.С участието на: Стийв Гутънбърг, Елизабет Макгъвърн, Изабел Юпер.(14+)
Сряда, 29.05
- 00:30Треска за злато , комедия - САЩ(1925),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин, Мак Суейн, Джорджия Хейл.
- 01:3013 дни, политически трилър - САЩ(2000),режисьор: Роджър Доналдсън.С участието на: Кевин Костнър, Брус Гринуд.
- 04:00Прозорецът на спалнята , криминален - САЩ(1987),режисьор: Къртис Хенсън.С участието на: Стийв Гутънбърг, Елизабет Макгъвърн, Изабел Юпер.(14+)
- 06:00Стависки, криминална драма - Франция(1974),режисьор: Ален Рене.С участието на: Жан-Пол Белмондо, Шарл Боайе, Франсоа Перие, Мишел Лонсдал.
- 08:00Сезар и Розали , романтична драма - Франция(1972),режисьор: Клод Соте.С участието на: Ив Монтан, Роми Шнайдер, Сами Фрей.
- 10:00Сбогом, Берлин , комедия/драма - Германия(2016),режисьор: Фатих Акин.С участието на: Ананд Батбилег, Тристан Гьобел, Никол Мерседес Мюлер.
- 12:00Париж, драма - Франция(2008),режисьор: Седрик Клапиш.С участието на: Жюлиет Бинош, Ромен Дюри, Фабрис Лукини.
- 14:00Летят жерави, драма - СССР(1957),режисьор: Михаил Калатозов.С участието на: Татяна Самойлова, Алексей Баталов, Василий Меркуриев, Александър Шворин.
- 16:00Нежно милосърдие , музикална драма - САЩ(1983),режисьор: Брус Бересфорд.С участието на: Робърт Дювал, Тес Харпър, Бети Бъкли.
- 18:00Мадам Роза , комедия/драма - Франция(1977),режисьор: Моше Мизрахи.С участието на: Симон Синьоре, Клод Дофин, Михал Бат-Адам, Сами Бен-Юб.
- 20:00Семеен живот, драма - Великобритания(1971),режисьор: Кен Лоуч.С участието на: Санди Ратклиф.
- 22:00Ситком, комедия/драма - Франция(1998),режисьор: Франсоа Озон.С участието на: Ивлин Дандри, Франсоа Мартуре.(16+)
Четвъртък, 30.05
- 00:00Париж, драма - Франция(2008),режисьор: Седрик Клапиш.С участието на: Жюлиет Бинош, Ромен Дюри, Фабрис Лукини.
- 02:00Летят жерави, драма - СССР(1957),режисьор: Михаил Калатозов.С участието на: Татяна Самойлова, Алексей Баталов, Василий Меркуриев, Александър Шворин.
- 04:00Нежно милосърдие , музикална драма - САЩ(1983),режисьор: Брус Бересфорд.С участието на: Робърт Дювал, Тес Харпър, Бети Бъкли.
- 06:00Мадам Роза , комедия/драма - Франция(1977),режисьор: Моше Мизрахи.С участието на: Симон Синьоре, Клод Дофин, Михал Бат-Адам, Сами Бен-Юб.
* Часовете в програмата са в часова зона GMT+2