Този канал изисква абонамент
Телевизия "7/8 ТV" се предлага с допълнителен абонамент от €0.40/месец. Можете да я добавите до края на основния си абонамент (
) срещу €
.
Добави
Затвори
Този канал изисква абонамент
Моля абонирайте се или гледайте безплатните канали, отбелязани с надпис БЕЗПЛАТЕН.
Абонирай се
Гледай безплатно
ГЛЕДАЙ ТЕЛЕВИЗИЯ
В МОМЕНТА...
ПРОГРАМАТА
НА ЗАПИС
АБОНАМЕНТ
ПОМОЩ
Ако поради закъснение в програмата записът свърши преди края на предаването, то продължава в следващото.
На запис
Търси
Изберете програма и предаване
БНТ 1
bTV
bTV HD
Нова Телевизия HD
Kino Nova
Diema
bTV Comedy HD
bTV Cinema HD
bTV Action
bTV Action HD
MovieStar
7/8 TV HD
БНТ 2
БНТ 3
БНТ 4
Cinemania
Nostalgia
Канал 4
Diema Family
bTV Story HD
Евроком
TV1 HD
Bulgaria OnAir
The World
RING
Вторник, 21.05
00:15
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:10
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:45
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:40
Вечната музика /п/
04:15
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:45
Хрусковците анимационен филм /п/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу /п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Книга на книгите 2 анимационен филм
14:45
Хрусковците анимационен филм
15:15
Красивата Япония документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:30
Избори 2024: Предизборни репортажи
Понеделник, 20.05
00:55
С БНТ завинаги /п/
01:50
Моят плейлист /п/
02:50
Нещата отблизо документален филм /2 епизод/п/
03:15
Отблизо /п/
04:10
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:40
Религията днес /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Книга на книгите 2 анимационен филм
14:45
Хрусковците анимационен филм
15:15
Красивата Япония документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:30
Избори 2024: Предизборни репортажи
21:00
История.bg
22:00
Любов в окови 4 тв филм /10 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /57 епизод/ (16)
Неделя, 19.05
01:20
Туризъм.бг /п/
02:20
Малки истории /п/
03:15
Олтарите на България
03:30
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:00
Панорама с Бойко Василев /п/
05:00
Иде нашенската музика /п/
06:00
Джоузеф иска да ходи детски тв филм /Ирландия, 2020г./
06:15
Слънчеви пера детски тв филм /България, 1982г./, режисьор Пламен Масларов, в ролите: Иван Дамасков, Димитър Алексиев, Иван Петрушинов и др.
07:15
Домът на вярата Храм "Св. Харалампи", гр. Шабла
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Арена спорт
13:15
Истории от Олимпийските игри
13:30
Най-хубавите години от нашия живот развлекателно шоу/п/
14:30
Българското село
15:00
Малки истории
16:00
Опитай света... с Ханес
16:30
Нещата отблизо документален филм /2 епизод/
17:00
Това го знам детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
18:45
Спорт ТОТО
19:00
С БНТ завинаги
20:00
По света и у нас
20:30
Избори 2024: Предизборни репортажи
21:00
Българска киновечер: Дело 205/1913 П.К.Яворов игрален филм /България, 1984г./, режисьор Киран Коларов, в ролите: Явор Милушев, Катя Иванова, Емилия Радева, Борис Луканов, Пламен Сираков и др.
23:25
По света и у нас
23:40
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
23:55
Испанският контингент на Били Кобъм /Панама/ Банско джаз фестивал 2022г.
Събота, 18.05
01:10
Иде нашенската музика /п/
02:10
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
03:45
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
04:40
Истории от Олимпийските игри /п/
05:00
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:30
Още от деня коментарно предаване /п/
06:00
Тайна - моят домашен любимец детски тв филм /Шотландия, 2019г./
06:15
Вълшебните приказки на щурчето: Кривото пате детски тв филм /България, 2007г./, режисьор Съни Сънински, в ролите: Петър Петров, Мара Чапанова и др.
06:35
Рицарят на Бялата дама детски тв филм /3, последна серия/
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
Спортните таланти на България: Там, където реката се влива в мечта документален филм за Йоана Георгиева /кану-каяк/
15:30
Библиотеката
16:00
Бъдещето на магията в България документален филм /2, последна част/
16:45
Другият музей: Словото-Мълчаливеца документален филм, посветан на Йордан Йовкав /България, 2022г./, режисьор Ралица Димитрова
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
Избори 2024: Предизборни репортажи
21:00
Най-хубавите години от нашия живот развлекателно шоу
22:00
Моят плейлист
23:00
По света и у нас
23:15
Студио Х: Бандит игрален филм /Канада, 2023г./, режисьор Алън Унгар, в ролите: Джош Дюамел, Мел Гибсън, Илайша Къбърт, Нестор Карбонел и др.
Петък, 17.05
01:15
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:50
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:45
Домът на вярата Храм "Св. Св. Петър и Павел", гр. Своге/п/
04:15
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:45
Хрусковците анимационен филм /п/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:30
Светът на жестовете
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу /п/
14:00
Не от този свят - игумения Валентина Друмева документален филм /2, последна част/
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
15:30
Истории от Олимпийските игри /п/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:30
Избори 2024: Предизборни репортажи
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В кадър
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
На ръба игрален филм /копродукция, 2022г./, режисьор Хуан-Диего Бото, в ролите: Пенелопе Крус, Луис Тосар, Аделфа Калво и др.(12)
Четвъртък, 16.05
00:15
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
01:00
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:35
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:30
Библиотеката /п/
04:00
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство/п/
04:15
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:45
Хрусковците анимационен филм /п/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу /п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Книга на книгите 2 анимационен филм
14:45
Хрусковците анимационен филм
15:15
Красивата Япония документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:30
Избори 2024: Предизборни репортажи
21:00
Избори за Народно събрание 2024: Диспути пряко предаване
22:00
Любов в окови 4 тв филм /9 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Церемония по връчване на Наградата за изкуство "Стоян Камбарев 2024"
Сряда, 15.05
00:15
Отблизо /п/
01:10
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:45
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:40
Бразди /п/
04:15
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:45
Хрусковците анимационен филм /п/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Книга на книгите 2 анимационен филм
14:45
Хрусковците анимационен филм
15:15
Красивата Япония документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
Избори за Европейски парламент 2024: Диспути пряко предаване
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:30
Избори 2024: Предизборни репортажи
21:00
БНТ представя Другите Дора Габе
22:00
Любов в окови 4 тв филм /8 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /56 епизод/ (16)
Вторник, 14.05
00:15
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:10
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:45
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:40
Вечната музика /п/
04:15
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:45
Хрусковците анимационен филм /п/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу /п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Книга на книгите анимационен филм
14:45
Хрусковците анимационен филм
15:15
Красивата Япония документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:30
Избори 2024: Предизборни репортажи
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Любов в окови 4 тв филм /7 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /55 епизод/ (16)
Понеделник, 13.05
00:05
С БНТ завинаги /п/
01:05
Моят плейлист /п/
02:05
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
02:50
Нещата отблизо документален филм /1 епизод/п/
03:15
Отблизо /п/
04:10
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:40
Религията днес /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Книга на книгите анимационен филм
14:45
Хрусковците анимационен филм
15:15
Красивата Япония документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:30
Избори 2024: Предизборни репортажи
21:00
История.bg
22:00
Любов в окови 4 тв филм /6 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /54 епизод/ (16)
Неделя, 12.05
00:55
Туризъм.бг /п/
01:55
Бразди /п/
02:25
Малки истории /п/
03:30
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:00
Панорама с Бойко Василев /п/
05:00
Иде нашенската музика /п/
06:00
Луана - футболното чудо детски тв филм /Хърватия, 2019г./
06:15
Рицарят на Бялата дама детски тв филм /2 серия/
07:15
Домът на вярата Храм "Св. Св. Петър и Павел", гр. Своге
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Арена спорт
13:15
Истории от Олимпийските игри
13:30
Най-хубавите години от нашия живот развлекателно шоу/п/
14:30
Българското село
15:00
Малки истории
16:00
Опитай света ... с Ханес
16:30
Нещата отблизо 13-сериен документален филм /копродукция, 2017г./, 1 епизод, режисьор Кати Бейкър
17:00
Това го знам детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
18:45
Спорт ТОТО
19:00
С БНТ завинаги
20:00
По света и у нас
20:30
Избори 2024: Предизборни репортажи
21:00
БГ киновечер: Досието Петров игрален филм /копродукция, 2015г./, режисьор Георги Балабанов, в ролите: Михаил Билалов, Христо Шопов, Цветана Манева, Радина Кърджилова, Деян Донков, Георги Новаков и др.
22:35
По света и у нас
22:50
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
23:05
Франк Гамбали и неговия звезден бенд Банско джаз фестивал 2023г.
Събота, 11.05
01:10
Иде нашенската музика /п/
02:10
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
03:45
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
04:45
Олтарите на България
05:00
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:30
Още от деня коментарно предаване /п/
06:00
Вълшебните приказки на щурчето: На лъжата краката са къси детски тв филм /България, 2008г./, режисьор Димитър Шарков, в ролите: Петър Калчев, Калоян Ленков и др.
06:30
Рицарят на Бялата дама 3-сериен детски тв филм /България, 1982г./, 1 серия, режисьор Петър Каишев, в ролите: Тодор Трънкаров, Елена Шерцел, Асен Ангелов, Клара Армандова и др.
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
Спортните таланти на България: Кръвна връзка документален филм за Едмон Назарян /борба/
15:30
Библиотеката
16:00
Бъдещето на магията в България 2-сериен документален филм /България, 2024г./, 1 част, режисьор Явор Чавдаров
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
Избори 2024: Предизборни репортажи
21:00
Най-хубавите години от нашия живот развлекателно шоу
22:00
Моят плейлист
23:00
По света и у нас
23:15
Студио Х: Изчезването на Алис Крийд игрален филм /Великобритания, 2009г./, режисьор Джей Блейксън, в ролите: Джема Артъртън, Еди Марсан, Мартин Компстон и др. (14)
Петък, 10.05
00:15
С БНТ завинаги /п/
01:10
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:45
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:40
Олтарите на България
04:00
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:45
Хрусковците анимационен филм /п/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:30
Избори за Европейски парламент 2024: Встъпителни клипове
12:45
Светът на жестовете
13:00
Телепазарен прозорец
13:15
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу /п/
14:15
Не от този свят - игумения Валентина Друмева 2-сериен документален филм /България, 2022г./, 1 част, режисьор Марин Градинаров
15:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
17:30
Избори за Народно събрание 2024: Встъпителни клипове
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:30
Избори 2024: Предизборни репортажи
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В кадър
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
"Далиленд
Четвъртък, 9.05
00:15
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
01:00
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:35
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:30
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
03:45
Олтарите на България
04:00
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:45
Хрусковците анимационен филм /п/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу /п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Книга на книгите анимационен филм
14:45
Хрусковците анимационен филм
15:15
Красивата Япония документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
Европа - моят дом информационно-развлекателно предаване за деня на Европа
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Царят и слънцето. Пътешествие в историята на Древен Египет документален филм /България, 2022г./, режисьор Станислав Терзиев
22:00
Любов в окови 4 тв филм /5 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /53 епизод/ (16)
Сряда, 8.05
00:15
Отблизо /п/
01:10
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:45
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:40
Олтарите на България
04:00
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:45
Хрусковците анимационен филм /п/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Книга на книгите анимационен филм
14:45
Хрусковците анимационен филм
15:15
Красивата Япония документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя На Коста с обич /филм за Коста Цонев/
22:00
Любов в окови 4 тв филм /4 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /52 епизод/ (16)
Вторник, 7.05
01:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
02:00
История.bg /п/
03:00
Библиотеката /п/
03:30
Бразди /п/
04:00
България от край до край 13 /п/
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Българското село /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу /п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Книга на книгите анимационен филм
14:45
Хрусковците анимационен филм
15:15
Красивата Япония документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Нашата чужда война документален филм /България, 2023г./, режисьор Росен Елезов
23:30
Да надживееш Ескобар тв филм /51 епизод/ (16)
Понеделник, 6.05
01:35
С БНТ завинаги /п/
02:35
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
03:20
Малки истории /п/
04:20
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:50
Отблизо /п/
05:50
Патилата на Спас и Нели детски игрален филм /България, 1987г./, режисьор Георги Стоев - Джеки, в ролите: Георги Мамалев, Павел Поппандов, Александра и Николета Кочеви, Евгения Баракова и др.
06:55
Денят на храбростта празничен блок
12:00
По света и у нас
12:30
Пеем за България концерт-спектакъл на Гуна Иванова и Ива и Велислава Костадинови
14:00
България от край до край 13
14:30
Мост на небесата тържествен пасхален концерт-спектакъл
16:00
Мигове в кибритена кутийка детски игрален филм /България, 1978г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Диляна Симеонова, Владимир Василев, Досьо Досев и др.
17:25
Тримата от запаса игрален филм /България, 1971г./, режисьор Зако Хеския, в ролите: Георги Парцалев, Никола Анастасов, Кирил Господинов, Стойчо Мазгалов и др.
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
"Адио, Рио
23:30
Целуни ме концерт на Любо Киров
Неделя, 5.05
00:30
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
00:45
Й.С.Бах: "Йоханес пасион"/2 част/ концерт на Симфоничния оркестър и Смесения хор на БНР, диригент Драгомир Йосифов
01:45
Туризъм.бг /п/
02:45
По света и у нас /п от 20:00 часа/
03:15
Спасителят игрален филм /п/ (12)
05:15
Иде нашенската музика /п/
06:15
Златно сърце тв филм /3, последна серия/
07:15
Домът на вярата Храм "Свети Великомъченик Георги Победоносец", кв.Горубляне/София/
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
10:55
Празнично богослужение за Второ Възкресение пряко предаване от храм "Св. Неделя"
12:00
По света и у нас
12:30
Отблизо
13:30
Най-хубавите години от нашия живот развлекателно шоу/п/
14:30
Българското село
15:00
Малки истории
16:00
Възкресение документален филм /България 2024г./, режисьор Николай Василев
16:30
Книга на книгите анимационен филм
17:00
Това го знам детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
18:45
Спорт ТОТО
19:00
С БНТ завинаги
20:00
По света и у нас
20:30
БГ киновечер: Български кораб потъва в бурно море /премиера/ игрален филм /България, 2022г./, режисьор Петринел Гочев, в ролите: Ален Ангелов, Християн Манолов, Михаил Мутафов, Гергана Змийчарова, Димо Сава Димов, Станислава Николова, Весела Бабинова и др
22:10
Обич и песен концерт-спектакъл с участието на: Братя Аргирови, Теди Кацарова, Нелина, Тони Димитрова, Силвия Кацарова, Йорданка Христова, Мая Нешкова и др.
23:40
Любов на върха на пръстите игрален филм /Франция, 2012г./, режисьор Режис Роансар, в ролите: Ромен Дюри, Дебора Франсоа, Беренис Бежо и др.
Събота, 4.05
00:35
Й.С.Бах: "Йоханес пасион"/1 част/ концерт на Симфоничния оркестър и Смесения хор на БНР, диригент Драгомир Йосифов
01:35
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
03:10
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
04:05
Олтарите на България
04:20
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:50
Религията днес /п/
05:50
Златно сърце тв филм /2 серия/
06:45
Златна ряпа детски тв филм /България, 1990г./, режисьор Мария Василева, в ролите: Искра Ангелова, Михаил Еленов, Ваня Цветкова, Георги Парцалев, Васил Попов и др.
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Иде нашенската музика
13:30
Религията днес: Снисхождане на Благодатния огън в църквата при Божи гроб пряко предаване
15:00
Бразди
15:30
Библиотеката
16:00
Книга на книгите анимационен филм
16:25
Църковни песнопения
16:35
Тайни и лъжи игрален филм /Великобритания, 1996г./, режисьор Майк Лий, в ролите: Тимъти Спол, Бренда Блетин, Мариан Жан-Батист и др.
19:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
Най-хубавите години от нашия живот развлекателно шоу
21:30
Спасителят игрален филм /копродукция, 2014г./, режисьор Роберт Саво, в ролите: Шреди Джабарин, Юсуф Абу Уарда, Мохамад Бакри, Гасан Машини, Ханан Хило и др.(12)
23:30
Празнично Пасхално богослужение пряко предаване от храм "Св. Александър Невски"
Петък, 3.05
00:15
С БНТ завинаги /п/
01:10
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:45
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:40
Олтарите на България
04:00
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:45
Хрусковците анимационен филм /п/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Шарената панда детски тв филм /Китай, 2019г./
06:00
Златно сърце 3-сериен детски тв филм /България, 1983г./, 1 серия, режисьор Мария Василева, в ролите: Александър Андонов, Руди Христозов, Стоянка Мутафова, Досьо Досев и др.
06:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:30
Служение документален филм /България, 1996г./, режисьор Костадин Бонев
13:20
Космически гласове църковни песнопения
13:50
Опело Христово - Надгробное ридание
14:00
БНТ представя Патриарх Евтимий
15:00
Иконостасът игрален филм /България, 1968г./, режисьори Тодор Динов и Христо Христов, в ролите: Димитър Ташев, Виолета Гиндева, Емилия Радева, Добромир Манев и др.
16:35
Грижа документален филм /България, 2019г./, режисьор Радослав Илиев
18:00
Спасението игрален филм /България, 1984г./, режисьор Борислав Пунчев, в ролите: Коста Цонев, Ян Новицки, Невена Коканова, Стойчо Мазгалов, Алиция Яхевич и др.
20:00
По света и у нас
20:30
"Осъдени души
22:45
Снимка с Юки игрален филм /България, 2018г./, режисьор Лъчезер Аврамов, в ролите: Рушен Видинлиев, Кики Сугино, Серафим Тодоров, Адам Сотиров, Красимира Иванова, Димитър Маринов и др. (14)
Четвъртък, 2.05
00:30
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:05
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:00
Домът на вярата Църква "Свети Никола", с.Щръклево/п/
03:35
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:05
Падингтън игрален филм /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Книга на книгите анимационен филм
14:45
Хрусковците анимационен филм
15:15
Световното яйце филм за великденската обредност
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Любов в окови 4 тв филм /3 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /50 епизод/ (16)
Сряда, 1.05
00:15
Отблизо /п/
00:45
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:20
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
03:15
Спортните таланти на България: В крепостта на търпението документален филм за Мария Йовкова /тенис на маса/п/
03:45
Олтарите на България
04:00
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:45
Хрусковците анимационен филм /п/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:45
Жирафчето детски игрален филм /България, 1988г./, режисьори Боян Даскалов и Николай Георгиев, в ролите: Росен Пенчев, Валентин Ганев, Пламена Гетова и др.
06:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:30
Сладкото наследство документален филм за Етнографския музей на открито "Етър"
12:45
Възрожденският дух хайдушки и възрожденски песни в изпълнение на "Мистерията на българските гласове", Янка Рупкина, Валя Балканска, Олга Борисова, Васил Вълканов и др.
13:45
Книга на книгите анимационен филм
14:15
Падингтън игрален филм /копродукция, 2014г./, режисьор Пол Кинг, в ролите: Никол Кидман, Хю Боневил, Сали Хокинс, Джули Уолтърс и др.
15:50
България от край до край: Творение документален филм /България, 2020г./, режисьор Йордан Димитров
16:50
Апостолите игрален филм /България, 1975г./, режисьор Борислав Шаралиев, в ролите: Радко Дишлиев, Антоний Генов, Стоян Стоев, Илия Караиванов, Васил Мирчовски, Стефан Стефанов и др.
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:30
Тържествена заря-проверка по случай 148 години от Априлската епопея пряко предаване от Панагюрище
21:15
БНТ представя
22:15
Концерт на Владимир Ампов - Графа от Античния театър в Пловдив
23:45
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
Вторник, 30.04
00:15
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:10
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев/п/
02:45
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
03:40
Истории от Олимпийските игри /п/
04:00
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:45
Хрусковците анимационен филм /п/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Книга на книгите анимационен филм
14:45
Хрусковците анимационен филм
15:15
Красивата Япония документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Любов в окови 4 тв филм /2 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /49 епизод/ (16)
Понеделник, 29.04
00:35
С БНТ завинаги /п/
01:35
Моят плейлист /п/
02:30
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
03:15
Тийнживот тв филм /5 епизод/п/
04:10
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:40
Религията днес /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Книга на книгите анимационен филм
14:45
Хрусковците 26-сериен анимационен филм /копродукция, 2023г./, режисьори Орелиен Буйон и Фабиен Лимузен
15:15
Красивата Япония документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Любов в окови 4 24-сериен тв филм /Украйна, 2023г./, 1 епизод, режисьор Феликс Герчиков, в ролите: Соня Прис, Максим Радугин, Олеся Жураковская и др.
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /48 епизод/ (16)
Неделя, 28.04
01:05
Туризъм.бг /п/
02:05
Бразди /п/
02:35
Малки истории /п/
03:30
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:00
Панорама с Бойко Василев /п/
05:00
Иде нашенската музика /п/
06:00
Вълшебните приказки на щурчето: Златка, златното момиче детски тв филм /България, 2007г./, режисьор Съни Сънински, в ролите: Досьо Досев, Димитър Желязков, Галина Трифонова и др.
06:25
Веселите музиканти детски тв театър /2, последна част/
07:15
Домът на вярата Църква "Свети Николай", с. Щръклево
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
09:30
Празнично богослужение по случай Вход Господен в Йерусалим /Цветница/ пряко предаване от храм "Св. Александър Невски"
11:30
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Арена спорт
13:15
Истории от Олимпийските игри
13:30
Най-хубавите години от нашия живот развлекателно шоу/п/
14:30
Българското село
15:00
Малки истории
16:00
Тийнживот тв филм /5 епизод/
17:00
Това го знам детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
18:45
Спорт ТОТО
19:00
С БНТ завинаги
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
БГ киновечер: Прогноза игрален филм /България, 2008г./, режисьор Зорница София, в ролите: Теодора Духовникова, Крешимир Микич, Деян Славчев-Део, Асен Блатечки, Юлиян Вергов, Стефан Щерев и др. (12)
22:45
По света и у нас
23:00
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
23:15
Приказен бал 2023 - Златната ера на суинга с участието на: Михаил Йосифов-бенд, Ангел Заберски-пиано, Велека Цанкова-вокал, Джорджия Павлова-вокал, Орлин Павлов-вокал, курсисти на училище за суинг танци и култура "Линди хоп" и др.
Събота, 27.04
00:45
Иде нашенската музика /п/
01:45
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
03:20
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
04:20
Истории от Олимпийските игри /п/
04:35
Олтарите на България
04:45
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:30
Още от деня коментарно предаване /п/
06:00
Вълната на Мария детски тв филм /Португалия, 2019г./
06:15
Вълшебните приказки на щурчето: Нероден Петко детски тв филм /България, 2008г./, режисьор Димитър Шарков, в ролите: Пламен Калчев, Иван Петрушинов, Филип Аврамов и др.
06:45
Веселите музиканти 2-сериен детски тв театър /България, 1985г./, 1 част, режисьор Цветана Янакиева, в ролите: Петър Будевски, Петър Георгиев, Стоян Пепеланов и др.
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
Спортните таланти на България: В крепостта на търпението документален филм за Мария Йовкова /тенис на маса/
15:30
Библиотеката
16:00
Приключенията на един Арлекин тв филм /4, последна серия/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Най-хубавите години от нашия живот развлекателно шоу
22:00
Моят плейлист
23:00
По света и у нас
23:15
Студио Х: Мадлен Колинс игрален филм /копродукция, 2021г./, режисьор Антоан Баро, в ролите: Виржини Ефира, Ким Гутиерес, Жаклин Бисе, Брюно Саломон и др.
Петък, 26.04
00:15
С БНТ завинаги /п/
01:10
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:45
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:40
Господин Тау тв филм /33, последен епизод/п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:30
Светът на жестовете
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу /п/
14:00
Професия - документалист документален филм /България, 1984г./, режисьор Рангел Въчанов
14:40
"Хора и бури
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
Истории от Олимпийските игри /п/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Следите остават
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Чернобил, четири дни през април игрален филм /Полша, 2010г./, режисьор Януш Димек, в ролите: Збигнев Замаховски, Анна Радван, Лешек Лихота и др.
Четвъртък, 25.04
00:15
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
01:00
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:35
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:30
Господин Тау тв филм /32 епизод/п/
04:00
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу /п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Книга на книгите анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /33, последен епизод/
15:15
Красивата Япония документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Любов в окови 3 тв филм /24, последен епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /47 епизод/ (16)
Сряда, 24.04
00:15
Отблизо /п/
01:10
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:45
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:40
Господин Тау тв филм /31 епизод/п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Книга на книгите анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /32 епизод/
15:15
Красивата Япония документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Проф. Асен Златаров: Имах още какво да кажа.
22:00
Любов в окови 3 тв филм /23 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /46 епизод/ (16)
Вторник, 23.04
00:15
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:10
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:45
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:40
Господин Тау тв филм /30 епизод/п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу /п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Книга на книгите 13-сериен анимационен филм /САЩ, 2013г./, режисьор Брайънт Ричардсън
14:45
Господин Тау тв филм /31 епизод/
15:15
Красивата Япония документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Любов в окови 3 тв филм /22 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /45 епизод/ (16)
Понеделник, 22.04
00:20
С БНТ завинаги /п/
01:20
Моят плейлист /п/
02:20
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
03:05
Тийнживот тв филм /4 епизод/п/
04:00
Олтарите на България
04:10
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:40
Религията днес /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Деца на времето детски образователен филм
14:45
Господин Тау тв филм /30 епизод/
15:15
Красивата Япония 15-сериен документален филм /Япония, 2022г./
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Любов в окови 3 тв филм /21 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /44 епизод/ (16)
Неделя, 21.04
00:55
Туризъм.бг /п/
01:55
Бразди /п/
02:25
Малки истории /п/
03:20
Олтарите на България
03:30
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:00
Панорама с Бойко Василев /п/
05:00
Иде нашенската музика /п/
06:00
Шосе Е-107 игрален филм /България, 1974г./, режисьор Никола Ковачев, в ролите: Кирил Господинов, Венцислав Кисьов, Сашка Братанова и др.
07:15
Домът на вярата
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Арена спорт
13:15
Истории от Олимпийските игри
13:30
Най-хубавите години от нашия живот развлекателно шоу/п/
14:30
Българското село
15:00
Малки истории
16:00
Тийнживот тв филм /4 епизод/
17:00
Това го знам детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
18:45
Спорт ТОТО
19:00
С БНТ завинаги
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
БГ киновечер: 18% сиво игрален филм /копродукция, 2019г./, режисьор: Виктор Чучков-син, в ролите: Рушен Видинлиев, Доля Гавански, Рон Кук, Йокей Емерс, Борис ван Северен, Норман Боуман, Сузане Вюрс, Орландо Сийл, Маделин Канон, Самуел Финци и др.(12)
22:50
По света и у нас
23:05
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
23:20
Концерт на Дафна Леви /Израел/ Банско джаз фестивал 2022
Събота, 20.04
01:50
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
03:25
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
04:20
Истории от Олимпийските игри /п/
04:35
Олтарите на България
04:45
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:30
Още от деня коментарно предаване /п/
06:00
Дворът с люлките игрален филм /България, 1966г./, режисьор Любен Морчев, в ролите: Стефан Мавродиев, Руси Чанев, Марин Янев, Кирил Янев, Иван Кондов, Катя Паскалева и др.
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
Спортните таланти на България: Повелителят на водата документален филм за Петър Мицин /плуване/
15:30
Библиотеката
16:00
Приключенията на един Арлекин тв филм /3 серия/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Най-хубавите години от нашия живот развлекателно шоу
22:00
Моят плейлист
23:00
По света и у нас
23:15
Студио Х: Фанатик игрален филм /копродукция, 2015г./, режисьор Ариел Клейман, в ролите: Венсан Касел, Джереми Шабрил, Флоренс Мезаре и др. (12)
Петък, 19.04
00:15
С БНТ завинаги /п/
01:10
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:45
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:40
Господин Тау тв филм /29 епизод/п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:30
Светът на жестовете
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Да бъдеш Майстора документален филм /България, 2022г./, режисьор Николай Василев
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
Истории от Олимпийските игри /п/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В кадър
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Анет игрален филм /копродукция, 2021г./, режисьор Лео Каракс, в ролите: Марион Котияр, Адам Драйвър, Саймън Хелерг, Девин Макдауъл и др. (14)
Четвъртък, 18.04
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /28 епизод/п/
03:40
Библиотеката /п/
04:10
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство/п/
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Деца на времето детски тв филм
14:45
Господин Тау тв филм /29 епизод/
15:15
Духът на Япония документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Любов в окови 3 тв филм /20 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /43 епизод/ (16)
Сряда, 17.04
00:15
Отблизо /п/
01:10
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:45
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:40
Господин Тау тв филм /27 епизод/п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Деца на времето детски образователен филм
14:45
Господин Тау тв филм /28 епизод/
15:15
Духът на Япония документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя MAESTRO Вили Казасян
22:00
Любов в окови 3 тв филм /19 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Проф. Димитър Добрев - патриархът на счетоводството в България документален филм /България, 2024г./, режисьор Даниел Ахмаков
23:55
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
Вторник, 16.04
00:15
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:10
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:45
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:40
Господин Тау тв филм /26 епизод/п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Деца на времето детски образователен филм
14:45
Господин Тау тв филм /27 епизод/
15:15
Духът на Япония документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Любов в окови 3 тв филм /18 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /42 епизод/ (16)
Понеделник, 15.04
00:45
С БНТ завинаги /п/
01:45
Моят плейлист /п/
02:40
Тийнживот тв филм /3 епизод/п/
03:40
Бразди /п/
04:10
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:40
Религията днес /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Деца на времето детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета 2 анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /26 епизод/
15:15
Духът на Япония документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Любов в окови 3 тв филм /17 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /41 епизод/ (16)
Неделя, 14.04
01:15
Туризъм.бг /п/
02:15
Малки истории /п/
03:15
Олтарите на България
03:30
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:00
Панорама с Бойко Василев /п/
05:00
Иде нашенската музика /п/
06:00
Спортен коментатор детски тв филм /България, 2019г./
06:15
Омагьосаният замък детски тв филм /България, 1990г./, режисьор Павел Павлов, в ролите: Румен Иванов, Николай Бинев, Васил Димитров, Домна Ганева и др.
07:15
Домът на вярата Храм "Св. св. Константин и Елена", с. Осмар
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Арена спорт
13:15
Истории от Олимпийските игри
13:30
Най-хубавите години от нашия живот развлекателно шоу/п/
14:30
Българското село
15:00
Малки истории
16:00
Тийнживот тв филм /3 епизод/
17:00
Това го знам детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
18:45
Спорт ТОТО
19:00
С БНТ завинаги
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
БГ киновечер: Далеч от брега игрален филм /България, 2018г./, режисьор Костадин Бонев, в ролите: Пенко Господинов, Стефан Вълдобрев, Жорета Николова, Йоана Буковска-Давидова, Цветана Манева и др.
23:15
По света и у нас
23:30
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
23:45
Концерт на Marina & The Kats /Австрия/ Банско джаз фестивал 2022
Събота, 13.04
01:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
03:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
04:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
04:45
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:30
Още от деня коментарно предаване /п/
06:00
Изгубеното дете детски тв филм /Япония, 2019г./
06:20
Може би фрегата игрален филм /България, 1980г./, режисьор Петър Каишев, в ролите: Досьо Досев, Васил Попов, Александър Лилов, Димитър Панов, Наталия Бардская и др.
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
Спортните таланти на България: Докоснат от Господ документален филм за Карлос Насар /вдигане на тежести/
15:30
Библиотеката
16:00
Приключенията на един Арлекин тв филм /2 серия/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Най-хубавите години от нашия живот развлекателно шоу
22:00
Моят плейлист
23:00
По света и у нас
23:15
Студио Х: Господин Найс игрален филм /копродукция, 2009г./, режисьор Бърнард Роуз, в ролите: Рис Айфанс, Клои Севини, Дейвид Тюлис, Елса Патаки и др. (16)
Петък, 12.04
00:15
С БНТ завинаги /п/
01:10
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:45
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:40
Господин Тау тв филм /25 епизод/п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:30
Светът на жестовете
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Поучителната история за живота на братя Прошек документален филм /България, 2014г./, режисьор Любомир Халачев
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
Истории от Олимпийските игри /п/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В кадър
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Кралят на смеха игрален филм /копродукция, 2021 г./, режисьор Марио Мартоне, в ролите: Тони Сервило, Мария Национале, Кристиана дел Анна, Антониа Трупо и др. (14)
Четвъртък, 11.04
00:15
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
01:00
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:35
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:30
Господин Тау тв филм /24 епизод/п/
04:00
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Деца на времето 6-сериен детски тв филм /България, 2022г./, режисьор Дико Бучуков, в ролите: Сара Райкова, Алексадра Петрова, Алекс Димитров, Изабел Маринова и др.
14:40
Вълкът и седемте козлета 2 анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /25 епизод/
15:20
Духът на Япония документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Любов в окови 3 тв филм /16 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /40 епизод/ (16)
Сряда, 10.04
00:15
Отблизо /п/
01:10
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:45
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:40
Господин Тау тв филм /23 епизод/п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета 2 анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /24 епизод/
15:20
Духът на Япония 6-сериен документален филм /Япония, 2021г./
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Островът на съкровищата /филм посветен на Любен Зидаров/
22:00
Любов в окови 3 тв филм /15 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /39 епизод/ (16)
Вторник, 9.04
00:15
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:10
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:45
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:40
Господин Тау тв филм /22 епизод/п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета 2 анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /23 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на прекрасната японска култура документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Любов в окови 3 тв филм /14 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /38 епизод/ (16)
Понеделник, 8.04
00:35
С БНТ завинаги /п/
01:30
Моят плейлист /п/
02:30
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
03:15
Тийнживот тв филм /3 епизод/п/
04:10
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:40
Религията днес /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:35
Вълкът и седемте козлета 2 анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /22 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на прекрасната японска култура документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Любов в окови 3 тв филм /13 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /37 епизод/ (16)
Неделя, 7.04
01:00
Туризъм.бг /п/
02:00
Бразди /п/
02:30
Малки истории /п/
03:30
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:00
Панорама с Бойко Василев /п/
05:00
Иде нашенската музика /п/
06:00
История със зайче детски тв филм /Хърватия, 2019г./
06:15
Вуйчото детски тв филм /България, 1996г./, режисьор Зоя Касамакова, в ролите: Любомир Чаталов, Александър Томов и др.
07:15
Домът на вярата Храм "Св. Николай Чудотворец", град Костинброд
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Арена спорт
13:15
Истории от Олимпийските игри
13:30
Най-хубавите години от нашия живот развлекателно шоу/п/
14:30
Българското село
15:00
Малки истории
16:00
Тийнживот тв филм /3 епизод/
17:00
Това го знам детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
18:45
Спорт ТОТО
19:00
С БНТ завинаги
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
"БГ киновечер: Януари
23:00
По света и у нас
23:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
23:30
Концерт на Биг бенда на РТВ Сърбия и Ненад Василич
Събота, 6.04
01:20
Иде нашенската музика /п/
02:15
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
03:50
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
04:45
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:30
Още от деня коментарно предаване /п/
06:00
Къде е Анне Франк? анимационен филм /копродукция, 2021г./
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
Спортните таланти на България: Докоснат от Господ документален филм за Карлос Насар /вдигане на тежести/
15:30
Библиотеката
16:00
Приключенията на един Арлекин 4-сериен тв филм /България, 2007г./, 1 серия, режисьор Иван Ничев, в ролите: Тодор Колев, Георги Мамалев, Елена Кънева и др.
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Най-хубавите години от нашия живот развлекателно шоу
22:00
Моят плейлист
23:00
По света и у нас
23:15
Студио Х: Уикендът на Остърман игрален филм /САЩ, 1984г./, режисьор Сам Пекинпа, в ролите: Крейг Т. Нелсън, Денис Хопър, Крис Сарандън, Мег Фостър и др. (12)
Петък, 5.04
00:15
С БНТ завинаги /п/
01:10
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:45
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:40
Господин Тау тв филм /21 епизод/п/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:30
Светът на жестовете
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Джеки, Джони, Чарли не са имена на кучета документален филм /България, 2011г./, режисьор Никола Бошнаков
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
Невидимият детски тв филм /България, 2019г./
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В кадър
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Островът на Бергман игрален филм /копродукция,2021 г./, режисьор Мия Хансен-Льове, в ролите: Вики Крипс, Тим Рот, Мия Васиковска, Андерс Даниелсен Ли, Грейс Делрю и др. (12)
Четвъртък, 4.04
00:15
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
01:00
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:35
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
04:00
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:30
Господин Тау тв филм /20 епизод/п/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета 2 анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /21 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на прекрасната японска култура документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Любов в окови 3 тв филм /13 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /36 епизод/ (16)
Сряда, 3.04
00:15
Отблизо /п/
01:10
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:45
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:40
Господин Тау тв филм /19 епизод/п/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета 2 анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /20 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на прекрасната японска култура документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Любовта цав /филм посветен на Крикор Азарян/
22:00
Любов в окови 3 тв филм /12 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /35 епизод/ (16)
Вторник, 2.04
00:15
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:10
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:45
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:40
Господин Тау тв филм /18 епизод/п/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета 2 анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /19 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на прекрасната японска култура документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Любов в окови 3 тв филм /11 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /34 епизод/ (16)
Понеделник, 1.04
00:15
С БНТ завинаги /п/
01:15
Моят плейлист /п/
02:15
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
03:00
Тийнживот тв филм /3 епизод/п/
03:55
Олтарите на България
04:10
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:40
Религията днес /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета 2 9-сериен анимационен филм /България, 2007г./, режисьор Владислав Томов
14:45
Господин Тау тв филм /18 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на прекрасната японска култура 6-сериен документален филм /Япония, 2022г./
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Любов в окови 3 тв филм /10 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /33 епизод/ (16)
Неделя, 31.03
00:15
Студио Х: Денят на флага игрален филм /САЩ, 2021г./, режисьор Шон Пен, в ролите: Дилън Пен, Шон Пен, Джош Бролин, Дейли Дики, Еди Марсън и др. (14)
02:10
Олтарите на България
02:30
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:00
Иде нашенската музика /п/
06:00
Шейкът на Петра детски тв филм /Сърбия, 2019г./
06:15
Светулки в морето детски тв филм /България, 1988г./, режисьор Зоя Касамакова, в ролите: Пламен Дончев, Георги Кишкилов, Явор Спасов и др.
07:15
Домът на вярата
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Арена спорт
12:55
Великденско послание и Благословия "Урби ет Орби" на папа Франциск пряко предаване от Ватикана
13:30
Най-хубавите години от нашия живот развлекателно шоу /п/
14:30
Българското село
15:00
Малки истории
16:00
Тийнживот тв филм /3 епизод/
17:00
Това го знам детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
18:45
Спорт ТОТО
19:00
С БНТ завинаги
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
"БГ киновечер: Рибена кост
22:45
По света и у нас
23:00
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
23:15
Концерт на Розалия де Соуза /Бразилия/ Банско джаз фестивал 2022г.
Събота, 30.03
01:20
Светът и ние /п/
01:45
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
03:20
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
04:15
Вечната музика /п/
04:45
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:30
Още от деня коментарно предаване /п/
06:00
Вълшебните приказки на щурчето: Белият старец детски тв филм /България, 2007г./, режисьор Съни Сънински, в ролите: Стефан Илиев, Калоян Патерков, Тезджан Ахмедов и др.
06:20
Мигове в кибритена кутийка детски игрален филм България, 1978г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Диляна Симеонова, Владимир Василев, Досьо Досев и др.
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
Спортните таланти на България: Волейболно ДНК документален филм за Александър Николов /волейбол/
15:30
Библиотеката
16:00
Вина 2 тв филм /12, последен епизод/п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Най-хубавите години от нашия живот развлекателно шоу
22:00
Моят плейлист
23:00
По света и у нас
23:15
Достойните българи - кампания на "24 часа" церемония по награждаването
Петък, 29.03
00:20
Светът и ние /п/
00:45
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:20
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:15
Господин Тау тв филм /18 епизод/п/
03:45
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1/п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:30
Светът на жестовете
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
"Петолиние на паметта
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
Истории от Олимпийските игри /п/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Следите остават
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Малката Москва игрален филм /Полша, 2008г./, режисьор Валдемар Кжистек, в ролите: Светлана Ходченкова, Леслав Журек, Дмитрий Улянов, Елена Лешчинска и др. (12)
Четвъртък, 28.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /17 епизод/п/
03:40
Домът на вярата Разградска духовна околия /п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета 2 анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /18 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на прекрасната японска култура 6-сериен документален филм /Япония, 2022г./
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Церемония по връчване на националните награди "Икар" 2024
23:30
Да надживееш Ескобар тв филм /32 епизод/ (16)
Сряда, 27.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /16 епизод/п/
03:40
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета 2 анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /17 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на японската култура, традиции, кухня документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя "Смешни и тъжни неща" с Иван Андонов
22:00
Любов в окови 3 тв филм /9 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /31 епизод/ (16)
Вторник, 26.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /15 епизод/п/
03:40
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство/п/
03:55
Истории от Олимпийските игри /п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета 2 9-сериен анимационен филм /България, 2007г./, режисьор Владислав Томов
14:45
Господин Тау тв филм /16 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на японската култура, традиции, кухня документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Любов в окови 3 тв филм /8 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /30 епизод/ (16)
Понеделник, 25.03
00:25
С БНТ завинаги /п/
01:20
Моят плейлист /п/
02:15
Отблизо /п/
03:15
Тийнживот тв филм /2 епизод/п/
04:10
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:40
Религията днес /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /15 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на японската култура, традиции, кухня документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Любов в окови 3 тв филм /7 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /29 епизод/ (16)
Неделя, 24.03
00:55
Туризъм.бг /п/
01:55
Бразди /п/
02:25
Малки истории /п/
03:20
Олтарите на България
03:30
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:00
Панорама с Бойко Василев /п/
05:00
Иде нашенската музика /п/
06:00
Дръж ме под око детски тв филм /Шотландия, 2022г./
06:15
Не се мотай в краката ми игрален филм /България, 1987г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Елена Райнова, Жана Караиванова, Стефан Данаилов, Васил Банов и др.
07:15
Домът на вярата Разградска духовна околия
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Арена спорт
13:15
Истории от Олимпийските игри
13:30
Най-хубавите години от нашия живот развлекателно шоу/п/
14:30
Българското село
15:00
Малки истории
16:00
Тийнживот тв филм /2 епизод/
17:00
Това го знам детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
18:45
Спорт ТОТО
19:00
С БНТ завинаги
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Премиера: Вина 2 тв филм /12, последен епизод/
22:00
София Филм Фест 2024
23:00
По света и у нас
23:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
23:30
Концерт на Едиз Хафъзоглу /Турция/ Банско джаз фестивал 2022г.
Събота, 23.03
01:05
Светът и ние /п/
01:30
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
03:05
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
04:00
Вечната музика /п/
04:30
Олтарите на България
04:45
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:30
Още от деня коментарно предаване /п/
06:00
Вълшебният куфар на господин Мър детски тв филм /Германия, 2022г./
06:15
Зазача с много неизвестни игрален филм /България, 1977г./, режисьор Лиляна Пенчева, в ролите: Николай Узунов, Владимир Николов, Светозар Неделчев и др.
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
Спортните таланти на България: В името на сабята документален филм за Йоана Илиева/фехтовка/
15:30
Библиотеката
16:00
Вина 2 тв филм /11 епизод/п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Най-хубавите години от нашия живот развлекателно шоу
22:00
Моят плейлист
23:00
По света и у нас
23:15
Студио Х: Отърви се от грижите игрален филм /копродукция, 2021г./, режисьор Том Шовал, в ролите: Беренис Бежо, Ювал Менделовитц, Даниел Брусовани и др. (12)
Петък, 22.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /14 епизод/п/
03:40
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1/п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:30
Светът на жестовете
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Дорина /Атанас Киряков на 85 години/ документален филм /България, 2020г./, режисьор Атанас Киряков
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
Истории от Олимпийските игри /п/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В кадър
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Децата на другите игрален филм /Франция, 2022г./, режисьор Ребека Злотовски, в ролите: Виржини Ефира, Рошди Зем, Киара Мастрояни и др.(12)
Четвъртък, 21.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /13 епизод/п/
03:45
Домът на вярата Храм "Свети пророк Илия", Княжево/п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /14 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на японската култура, традиции, кухня документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Любов в окови 3 тв филм /6 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /29 епизод/ (16)
Сряда, 20.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /12 епизод/п/
03:40
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /13 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на японската култура, традиции, кухня документален филм
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Бригита /филм за журналистката Бригита Чолакова/
22:00
На един език документален филм посветен на 30-годишнината от членството на България в Международната организация на Франкофонията /България, 2024г./, режисьор Дамян Петров
22:30
Връзка игрална новела /България, 2022г./, режисьор Александра Боишина, в ролите: Мартина Троанска, Марин Рангелов, Велина Георгиева и др.
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /28 епизод/ (16)
Вторник, 19.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /11 епизод/п/
03:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство/п/
04:00
Истории от Олимпийските игри /п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:40
Вълкът и седемте козлета 4-сериен анимационен филм /България, 2003г./, режисьор Владислав Томов
14:45
Господин Тау тв филм /12 епизод/
15:20
Пътешествия: В света на японската култура, традиции, кухня 6-сериен документален филм /Япония, 2022г./
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Любов в окови 3 тв филм /5 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /27 епизод/ (16)
Понеделник, 18.03
00:30
С БНТ завинаги /п/
01:30
66-и северен участък тв филм /8, последен епизод/п/ (12)
02:15
Моят плейлист /п/
03:15
Тийнживот тв филм /1 епизод/п/
04:10
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:40
Религията днес /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:35
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /11 епизод/
15:20
Светът на бонзай документален филм /12, последен епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Любов в окови 3 тв филм /4 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /26 епизод/ (16)
Неделя, 17.03
01:25
Туризъм.бг /п/
02:25
Бразди /п/
02:55
Библиотеката /п/
03:25
Олтарите на България
03:35
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:05
Панорама с Бойко Василев /п/
05:05
Иде нашенската музика /п/
06:00
Вълшебните приказки на щурчето: Незнайният гост детски тв филм /България, 2008г./, режисьор Съни Сънински, в ролите: Деси Досева, Димитър Желязков и Галина Трифонова
06:25
Случаят Кюри детски игрален филм /България, 2017г./, режисьор Андрей Хадживасилев, в ролите: Мартин Паунов, Зорница Иванова, Ивет Митова, Николета Манева, Ясен Кадиев, Илина Агова и др.
07:15
Домът на вярата Храм "Свети пророк Илия", Княжево
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Арена спорт
13:15
Истории от Олимпийските игри
13:30
Най-хубавите години от нашия живот развлекателно шоу /п/
15:00
Малки истории
16:00
Тийнживот 7-сериен тв филм /Чехия, 2011г./, 1 епизод, режисьор Павел Яндоурек, в ролите: Ондржей Мали, Тереза Беранова, Луцие Щефлова, Томаш Матерна и др.
17:00
Това го знам детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
18:45
Спорт ТОТО
19:00
С БНТ завинаги
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Премиера: Вина 2 тв филм /11 епизод/
22:00
66-и северен участък тв филм /8, последен епизод/ (12)
22:45
Сладкото наследство документален филм за Етнографски музей на открито "Етър" /България, 2022г./, режисьор Ваня Бойчева
23:00
По света и у нас
23:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
23:30
Концерт на Арпи Алто /Армения/, Любомир Денев, Венцислав Благоев Банско джаз фестивал 2022г.
Събота, 16.03
01:30
Светът и ние /п/
01:55
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
03:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
04:30
Олтарите на България
04:45
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:30
Още от деня коментарно предаване /п/
06:00
Вълшебните приказки на щурчето: Момчето и вятъра детски тв филм /България, 2008г./, режисьор Съни Сънински, в ролите: Мартин Герасков, Мария Сапунджиева, Иван Златарев и др.
06:20
Ян Бибиян детски игрален филм /България, 1984г./, режисьор Васил Апостолов, в ролите: Георги Калоянчев, Цветана Манева, Николай Бинев и др.
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
Спортните таланти на България: Цикличност документален филм за Емил Нейков /гребане/
15:30
Библиотеката
16:00
Вина 2 тв филм /10 епизод/п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Най-хубавите години от нашия живот развлекателно шоу
22:30
Моят плейлист
23:30
Студио Х: Животът е хазарт игрален филм /копродукция, 2006г./, режисьор Марк Райдел, в ролите: Ким Бейсингър, Ник Канън, Форест Уитакър и др. (12)
Петък, 15.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /10 епизод/п/
03:40
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:30
Светът на жестовете
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
"45 градуса по Азарян
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
Истории от Олимпийските игри /п/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В кадър
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Добрият шеф игрален филм /Испания, 2021г./, режисьор Фернандо Леон де Араноа, в ролите: Хавиер Брдем, Маноло Соло, Алмудена Амор, Оскар де Ла Фуенте, Соня Алмарча и др. (12)
Четвъртък, 14.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /9 епизод/п/
03:40
Домът на вярата Храм "Свети Дух", с. Куманово /п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:35
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /10 епизод/
15:15
Светът на бонзай документален филм /11 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Любов в окови 3 тв филм /3 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /25 епизод/ (16)
Сряда, 13.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /8 епизод/п/
03:40
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:35
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /9 епизод/
15:15
Светът на бонзай документален филм /10 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Катя Паскалева. Диалог с мълчанието
22:00
Любов в окови 3 тв филм /2 епизод/
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /24 епизод/ (16)
Вторник, 12.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:15
Господин Тау тв филм /7 епизод/п/
03:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство/п/
04:00
Истории от Олимпийските игри /п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:35
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /8 епизод/
15:15
Светът на бонзай документален филм /9 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Любов в окови 3 24-сериен тв филм /Украйна, 2021г./, 1 епизод, режисьор Феликс Герчиков, в ролите: Соня Прис, Максим Радугин, Олеся Журакивска, Михаил Гаврилов и др.
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /23 епизод/ (16)
Понеделник, 11.03
00:30
С БНТ завинаги /п/
01:30
66-и северен участък тв филм /7 епизод/п/ (12)
02:15
Моят плейлист /п/
03:15
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
04:00
Олтарите на България
04:10
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:40
Религията днес /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:35
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /7 епизод/
15:15
Светът на бонзай документален филм /8 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /30 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /22 епизод/ (16)
Неделя, 10.03
00:45
Шетланд тв филм /2 епизод/п/ (14)
01:40
Туризъм.бг /п/
02:35
Библиотеката
03:05
Бразди /п/
03:35
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:05
Панорама с Бойко Василев /п/
05:05
Иде нашенската музика /п/
06:00
Баща ми е извънземно детски тв филм /Финландия, 2022г./
06:15
Търси се нова майка детски игрален филм /България, 1983г./, режисьор Магда Каменова, в ролите: Митко Москов, Ицхак Финци, Ирен Кривошиева, Жоржета Чакърова и др.
07:15
Домът на вярата Храм "Свети Дух", с.Куманово
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Арена спорт
13:15
Истории от Олимпийските игри
13:30
Мъже /95г. от рождението на Георги Марков/ игрален филм /България, 1965г./, сценарист Георги Марков, режисьор Васил Мирчев, в ролите: Сава Хашъмов, Добромир Манев, Любомир Гуляшки, Румяна Карабелова и др.
15:00
Малки истории
16:00
Хени. Приятелството - смисъл и спасение игрален филм /България, 2023г./, режисьор Любомир Попов, в ролите: Катрин Димитрова, Дилян Николов, Илиян Канев, Памела Костадинова и др.
16:35
Моят Петрич със Силвия Азреева документален филм /България, 2023г./, режисьор Силвия Аздреева
17:00
Това го знам детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
18:45
Спорт ТОТО
19:00
С БНТ завинаги
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Премиера: Вина 2 тв филм /10 епизод/
22:00
66-и северен участък тв филм /7 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
23:30
Годишни награди "Инвеститор на годината" 2023
Събота, 9.03
00:45
Светът и ние /п/
01:10
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:45
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
03:40
Вечната музика /п/
04:10
В кадър /п/
04:45
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:30
Още от деня коментарно предаване /п/
06:00
Вълшебните приказки на щурчето: Силян Щърка детски тв филм /България, 2009г./, режисьор Димитър Шарков, в ролите: Стоян Младенов, Мария Русалиева, Веселин Вълков и др.
06:30
Езерното момче детски тв филм /България, 1995г./, режисьор Димитър Шарков, в ролите: Стоян Алексиев, Алеко Кузов, Мария Каварджикова и др.
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
Спортните таланти на България: Фениксът на българската борба документален филм за Юлияна Янева /борба/
15:30
Библиотеката
16:00
Вина 2 тв филм /9 епизод/п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Шетланд тв филм /2 епизод/ (14)
22:00
Моят плейлист
23:00
По света и у нас
23:15
Студио Х: Лейди Макбет игрален филм /Великобритания, 2016г./, режисьор Уилям Олдройд, в ролите: Флорънс Пю, Козмо Джарвиз, Пол Хилтън и др. (14)
Петък, 8.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /6 епизод/п/
03:40
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:30
Светът на жестовете
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Васил Арнаудов - диригент на света документален филм /България, 2023г./, режисьор Георги Тошев
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
Байкър детски тв филм /България, 2020г./
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В кадър
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Панорама на Миклош Янчо: Любов моя, Електра игрален филм /Унгария, 1974г./, режисьор Миклош Янчо, в ролите: Мари Тьорьочик, Дьорд Черхалми, Йожеф Мадараш, Лайош Балажович и др.
Четвъртък, 7.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /5 епизод/п/
03:40
Домът на вярата Храм "Св. мъченик Николай Софийски", гр. София/п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:35
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /6 епизод/
15:15
Светът на бонзай документален филм /8 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /30 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /21 епизод/ (16)
Сряда, 6.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /4 епизод/п/
03:40
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:35
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /5 епизод/
15:15
Светът на бонзай документален филм /7 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Сини залези и бели коне /филм за Павел Вежинов/
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /29 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /20 епизод/ (16)
Вторник, 5.03
01:35
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
03:05
Отблизо /п/
04:00
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство/п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Библиотеката /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:35
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /4 епизод/
15:15
Светът на бонзай документален филм /6 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /28 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /19 епизод/ (16)
Понеделник, 4.03
00:30
Мечтата България празничен блок за 3 март /п/
02:00
Тържествен концерт на Гвардейския представителен духов оркестър по случай 3 март с участието на: ФА "Тракия", НФХ "Светослав Обретенов", ученици от НУФИ - гр. Котел и Широка лъка и НМУ "Любомир Пипков" - София /п/
03:00
Моят плейлист /п/
04:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу /п/
04:30
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:00
Религията днес /п/
05:55
Легенда за Белия глиган детски тв филм /България, 2004г./, режисьор Ивайло Джамбазов, в ролите: Кръстьо Лафазанов, Иван Джамбазов, Емил Котев, Биляна Петринска и др.
06:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
10:50
Изпити по никое време детски игрален филм /България, 1974г./, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Димитър Ганев, Огнян Желязков, Николай Теохаров, Михаил Лазаров, Войчех Тодоров, Ани Бакалова и др.
12:00
По света и у нас
12:30
Йорданка Христова - завинаги. 60 години на сцена
14:10
Светът е голям и спасение дебне отвсякъде игрален филм /копродукция, 2008г./, режисьор Стефан Командарев, в ролите: Мики Манойлович, Карло Любек, Христо Мутафчиев, Ана Пападопулу, Людмила Чешмеджиева, Николай Урумов, Васил Василев-Зуека и др.
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:25
Епопея на забравените: Опълченците на Шипка
16:40
Завръщане към корена - вокален ансамбъл "Мистерия на българските гласове" юбилеен концерт
17:35
Моралът е доброто документален филм /България, 2022г./, режисьор Веселин Диманов
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Писмо до Америка игрален филм /България, 2000г./, режисьор Иглика Трифонова, в ролите: Филип Аврамов, Петър Антонов, Ани Пападопулу, Мая Новоселска, Светлана Янчева и др.
23:45
Чичовци - опера-сатира от Лазар Николов спектакъл на Софийската опера, режисьор Пламен Карталов, диригент Жорж Димитров
Неделя, 3.03
00:55
Шетланд тв филм /1 епизод/п/ (14)
02:00
Библиотеката /п/
02:30
Бразди /п/
03:00
В кадър /п/
03:30
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:00
Панорама с Бойко Василев /п/
05:00
Иде нашенската музика /п/
06:00
Спортен коментатор детски тв филм /България, 2019г./
06:15
Резерват за розови пеликани детски тв филм /България, 2003г./, режисьор Ивайло Джамбазов, в ролите: Кръстьо Лафазанов, Теодор Елмазов, Иван Джамбазов, Даниела Кръстева и др.
07:15
Домът на вярата Храм "Св. мъченик Николай Софийски", гр. София
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
10:00
Мечтата България празничен блок за 3 март
11:00
Военен ритуал за издигане на Националния трибагреник пряко предаване от паметника на Незнайния воин
11:30
Мечтата България празничен блок за 3 март
12:00
По света и у нас
12:45
Арена спорт
13:30
Наследници на фолклора концерт-спектакъл по повод 65 години специалност "Български танци" - НУТИ
15:00
Малки истории
16:00
Тържествен концерт на Гвардейския представителен духов оркестър по случай 3 март с участието на: ФА "Тракия", НФХ "Светослав Обретенов", ученици от НУФИ - гр. Котел и Широка лъка и НМУ "Любомир Пипков" - София
17:00
Това го знам детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
18:30
Тържествена заря-проверка по случай Националния празник на Република България пряко предаване от площад "Народно събрание"
19:15
Възрожденският дух хайдушки и възрожденски песни
19:30
Разпятието на една песен документален филм /България, 2005г./, режисьор Милена Гетова
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Премиера: Вина 2 тв филм /9 епизод/
22:00
Възвишение игрален филм /копродукция, 2017г./, режисьор Виктор Божинов, в ролите: Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов и др. (14)
Събота, 2.03
01:00
Светът и ние /п/
01:25
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
03:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович/п/
04:00
Вечната музика /п/
04:30
Олтарите на България
04:45
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:30
Още от деня коментарно предаване /п/
06:00
Вълшебните приказки на щурчето: Устните й трендафили, очите бисери детски тв филм /България, 2008г./, режисьор Димитър Шарков, в ролите: Паулина Кузовска, Таньо Маринов, Михаил Милчев и др.
06:25
Славното момче детски игрален филм /България, 1974г./, режисьор Благой Стратев, в ролите: Стефан Стоев, Христо Симеонов, Николай Теохаров, Петър Глушков и др.
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Туризъм.бг
12:00
По света и у нас
12:30
Бразди
13:00
Иде нашенската музика
14:00
Религията днес
15:00
Спортните таланти на България: Между световете документален филм за Стилияна Николова /художествена гимнастика/
15:30
Библиотеката
16:00
Вина 2 тв филм /8 епизод/п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Шетланд 8-сериен тв филм /Великобритания, 2013г./, 1 епизод, режисьор Питър Хоар, в ролите: Дъглас Хеншал, Сандра Во, Алисън ОДонъл, Ерик Армстронг и др. (14)
22:00
Моят плейлист
23:00
По света и у нас
23:15
Студио Х: С цялото си сърце игрален филм /Италия, 2021г./, режисьор Винченцо Салеме, в ролите: Винченцо Салеме, Серена Аутиери, Кристина Донадио, Антонио Гуериеро и др.
Петък, 1.03
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /3 епизод/п/
03:40
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:30
Светът на жестовете
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Това име го забравете документален филм /България, 2017г./, режисьор Боян Папазов
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
Истории от Олимпийските игри
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
В кадър
22:30
Вечната музика
23:00
По света и у нас
23:25
Панорама на Миклош Янчо: Сърцето на тирана или Бокачо в Унгария игрален филм /копродукция, 1981г./, режисьор Миклош Янчо, в ролите: Тереза Ан Савой, Ласло Галфи, Нинето Даволи, Дьорд Черхалми и др. (14)
Четвъртък, 29.02
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /2 епизод/п/
03:40
Домът на вярата Храм "Св. Никола", Дряново /п/
04:10
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:35
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /3 епизод/
15:15
Светът на бонзай документален филм /4 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /27 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /18 епизод/ (16)
Сряда, 28.02
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:10
Господин Тау тв филм /1 епизод/п/
03:40
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу/п/
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:35
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
14:45
Господин Тау тв филм /2 епизод/
15:15
Светът на бонзай документален филм /3 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Мислещите тръстики. Миряна Башева
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /26 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /17 епизод/ (16)
Вторник, 27.02
00:15
Светът и ние /п/
00:40
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/
02:15
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
03:15
Ранчо "Седмица пика" тв филм /42, последен епизод/п/
03:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство/п/
04:00
Истории от Олимпийските игри /п/
04:15
Олтарите на България
04:25
По света и у нас /п от 20:00 часа/
05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории /п/
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:35
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
14:45
Господин Тау 33-сериен детски тв филм /копродукция, 1970-1978 г./, 1 епизод, режисьор Индржих Полак, в ролите: Ото Шиманек, Иржи Совак, Ян Верих, Вероника Ренчова и др.
15:15
Светът на бонзай документален филм /2 епизод/
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /25 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /16 епизод/ (16)
Понеделник, 26.02
01:00
С БНТ завинаги /п/
02:00
66-и северен участък тв филм /6 епизод/п/ (12)
02:50
Моят плейлист /п/
03:45
Зала на славата /п/
04:00
Олтарите на България
04:10
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:40
Религията днес /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Новини на турски език
12:35
Малки истории
12:45
Телепазарен прозорец
13:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14:00
Телепазарен прозорец
14:15
Арт дъга детски образователен филм
14:35
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
14:45
Ранчо "Седмица пика" тв филм /42, последен епизод/
15:15
Светът на бонзай 12-сериен документален филм /Япония, 2021г./, 1 епизод
15:45
Телепазарен прозорец
16:00
Бързо, лесно, вкусно
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Сину, реката на страстта тв филм /24 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:25
Да надживееш Ескобар тв филм /15 епизод/ (16)
Неделя, 25.02
01:20
Не ме оставяй тв филм /8 последен епизод/п/ (12)
02:15
Истории от Олимпийските игри /п/
02:30
Библиотеката /п/
03:00
Бразди /п/
03:30
По света и у нас /п от 20:00 часа/
04:00
Панорама с Бойко Василев /п/
05:00
Иде нашенската музика /п/
06:00
Здравей, бабо детски игрален филм /България, 1991г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Елена Стефанова, Асен Миланов, Елена Райнова и др.
07:15
Домът на вярата Храм "Св. Никола", Дряново
07:45
Телепазарен прозорец
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Отблизо
12:00
По света и у нас
12:30
Арена спорт
13:15
Зала на славата: Светла Златева и Николина Щерева
13:30
"Свекърва
14:40
Малки истории
15:40
Почти ревизия /Цветана Манева на 80 години/ тв филм /4, последен епизод/
17:00
Това го знам детско куиз шоу
18:00
Имате среща с ... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
18:45
Спорт ТОТО
19:00
С БНТ завинаги
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Премиера: Вина 2 тв филм /8 епизод/
22:00
66-и северен участък тв филм /6 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
23:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
23:30
Юбилеен концерт на Мария Мутафчиева в зала България
* Часовете в програмата са в часова зона GMT+2
Устройства
E-mail:
Парола:
Запомни ме
Вход
Забравена парола
Регистрация
E-mail:
Текст:
Изпрати