Този канал изисква абонамент
Телевизия "7/8 ТV" се предлага с допълнителен абонамент от €0.40/месец. Можете да я добавите до края на основния си абонамент (
) срещу €
.
Добави
Затвори
Този канал изисква абонамент
Моля абонирайте се или гледайте безплатните канали, отбелязани с надпис БЕЗПЛАТЕН.
Абонирай се
Гледай безплатно
ГЛЕДАЙ ТЕЛЕВИЗИЯ
В МОМЕНТА...
ПРОГРАМАТА
НА ЗАПИС
АБОНАМЕНТ
ПОМОЩ
Ако поради закъснение в програмата записът свърши преди края на предаването, то продължава в следващото.
На запис
Търси
Изберете програма и предаване
БНТ 1
bTV
bTV HD
Нова Телевизия HD
Kino Nova
Diema
bTV Comedy HD
bTV Cinema HD
bTV Action
bTV Action HD
MovieStar
7/8 TV HD
БНТ 2
БНТ 3
БНТ 4
Cinemania
Nostalgia
Канал 4
Diema Family
bTV Story HD
Евроком
TV1 HD
Bulgaria OnAir
The World
RING
Вторник, 21.05
00:00
Невинният, драма - Италия(1976),режисьор: Лукино Висконти.С участието на: Джанкарло Джанини, Лаура Антонели, Дженифър О'Нийл.(14+)
02:00
Война и мир (първа част) , военна драма - СССР(1965),режисьор: Сергей Бондарчук.С участието на: Людмила Савелиева, Сергей Бондарчук, Вячеслав Тихонов, Олег Табаков.
04:00
Матадор, драма/трилър - Испания(1986),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Антонио Бандерас, Асумпта Серна,Начо Мартинес, Кармен Маура.(16+)
06:00
Непресметнат риск , драма/криминален - Франция(1960),режисьор: Клод Соте.С участието на: Жан-Пол Белмондо, Лино Вентура, Сандра Мило.
08:00
Чочарка, драма - Италия-Франция(1960),режисьор: Виторио де Сика.С участието на: София Лорен, Жан-Пол Белмондо, Раф Валоне.
10:00
Форт Саган , исторически/военен - Франция(1984),режисьор: Ален Корно.С участието на: Жерар Депардийо, Катрин Деньов, Филип Ноаре, Софи Марсо.
13:00
Ренцо и Лучана , комедия - Италия(1962),режисьор: Марио Моничели.С участието на: Джермано Джилиоли, Мариза Солинас.
14:00
Развод по италиански , комедия - Италия(1961),режисьор: Пиетро Джерми.С участието на: Марчело Мастрояни, Даниела Рока, Стефания Сандрели, Леополдо Триесте.
16:00
Война и мир (втора част) , военна драма - СССР(1965),режисьор: Сергей Бондарчук.С участието на: Людмила Савелиева, Сергей Бондарчук, Вячеслав Тихонов, Олег Табаков.
18:00
Нощният пазач , криминален - Франция(1960),режисьор: Жак Бекер.С участието на: Мишел Константен, Филип Льороа.
Понеделник, 20.05
00:00
Кафе „Сан Суси“ , драма - Франция(1982),режисьор: Жак Руфио.С участието на: Роми Шнайдер, Мишел Пиколи, Мария Шел, Жан Рено.
02:00
Девет месеца , драма - Унгария(1976),режисьор: Марта Месарош.С участието на: Лили Монори, Ян Новицки, Кати Берек, Джоко Росич.
04:00
Тайните на Коза Ностра, криминална драма - Италия-Франция(1972),режисьор: Теренс Йънг.С участието на: Чарлз Бронсън, Лино Вентура, Джил Айрлънд, Валтер Киари, Джоузеф Уайзман.(14+)
06:00
Бандата, криминална драма - Франция(1977),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон, Лаура Бети.
08:00
Трима братя , драма - Италия-Франция(1981),режисьор: Франческо Рози.С участието на: Филип Ноаре, Микеле Плачидо, Виторио Медзоджорно.
10:00
Иваново детство , военна драма - СССР(1962),режисьор: Андрей Тарковски.С участието на: Николай Бурляев, Николай Гринко, Валентина Малявина.
12:00
Годеницата на вятъра , биографична драма - Великобритания-Австрия(2001),режисьор: Брус Бересфорд.С участието на: Сара Уинтър, Венсан Перес, Джонатан Прайс .
14:00
Чочарка, драма - Италия-Франция(1960),режисьор: Виторио де Сика.С участието на: София Лорен, Жан-Пол Белмондо, Раф Валоне.
16:00
Война и мир (първа част) , военна драма - СССР(1965),режисьор: Сергей Бондарчук.С участието на: Людмила Савелиева, Сергей Бондарчук, Вячеслав Тихонов, Олег Табаков.
18:00
Непресметнат риск , драма/криминален - Франция(1960),режисьор: Клод Соте.С участието на: Жан-Пол Белмондо, Лино Вентура, Сандра Мило.
20:00
Невинният, драма - Италия(1976),режисьор: Лукино Висконти.С участието на: Джанкарло Джанини, Лаура Антонели, Дженифър О'Нийл.(14+)
22:00
Матадор, драма/трилър - Испания(1986),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Антонио Бандерас, Асумпта Серна,Начо Мартинес, Кармен Маура.(14+)
Неделя, 19.05
00:00
Една обикновена история , романтична драма - Франция(1978),режисьор: Клод Соте.С участието на: Роми Шнайдер, Брюно Кремер, Клод Брасьор.
02:00
Осиновяване, драма - Унгария(1975),режисьор: Марта Месарош.С участието на: Кати Берек, Дьондивер Виг, Петер Фрид, Ласло Сабо.
04:00
Голямото плюскане , комедия/драма - Франция(1973),режисьор: Марко Ферери.С участието на: Марчело Мастрояни, Уго Тоняци, Мишел Пиколи, Филип Ноаре, Андреа Фереол.(16+)
06:00
Последният известен адрес , криминален - Франиця(1970),режисьор: Жозе Джовани.С участието на: Лино Вентура, Марлен Жобер, Мишел Константен.
08:00
Грозни, мръсни, зли , драма/комедия - Италия(1976),режисьор: Еторе Скола.С участието на: Нино Манфреди.(12+)
10:00
Девет месеца , драма - Унгария(1976),режисьор: Марта Месарош.С участието на: Лили Монори, Ян Новицки, Кати Берек, Джоко Росич.
12:00
Квартет, романтична драма - Великобритания-Франция(1981),режисьор: Джеймс Айвъри.С участието на: Изабел Аджани, Маги Смит, Алън Бейтс.
14:00
Бандата, криминална драма - Франция(1977),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон, Лаура Бети.
16:00
Трима братя , драма - Италия-Франция(1981),режисьор: Франческо Рози.С участието на: Филип Ноаре, Микеле Плачидо, Виторио Медзоджорно.
18:00
Кафе „Сан Суси“ , драма - Франция(1982),режисьор: Жак Руфио.С участието на: Роми Шнайдер, Мишел Пиколи, Мария Шел, Жан Рено.
20:00
Годеницата на вятъра , биографична драма - Великобритания-Австрия(2001),режисьор: Брус Бересфорд.С участието на: Сара Уинтър, Венсан Перес, Джонатан Прайс .
22:00
Тайните на Коза Ностра, криминална драма - Италия-Франция(1972),режисьор: Теренс Йънг.С участието на: Чарлз Бронсън, Лино Вентура, Джил Айрлънд, Валтер Киари, Джоузеф Уайзман.(14+)
Събота, 18.05
00:00
Жена на прозореца , драма - Франция-Италия(1976),режисьор: Пиер Грание-Дьофер.С участието на: Роми Шнайдер, Филип Ноаре, Виктор Лану.
02:00
И Бог създаде жената , драма - Франция(1956),режисьор: Роже Вадим.С участието на: Брижит Бардо, Курд Юргенс, Жан-Луи Трентинян.
04:00
Империя на страстта , драма/романтичен - Япония-Франция(1978),режисьор: Нагиса Ошима.С участието на: Рюя Казуко, Фуджи Йошиюки, Такахиро Тамура.(16+)
06:00
Край на залаганията , криминална комедия - Франция(1997),режисьор: Клод Шаброл.С участието на: Изабел Юпер, Мишел Серо, Франсоа Клюзе.
08:00
Уважавани господа , драма - Италия(1975),режисьор: Луиджи Дзампа.С участието на: Дженифър О'Нийл, Франко Неро, Джеймс Мейсън.(12+)
10:00
Осиновяване, драма - Унгария(1975),режисьор: Марта Месарош.С участието на: Кати Берек, Дьондивер Виг, Петер Фрид, Ласло Сабо.
12:00
Децата на века , биография/романтичен - Франция(1999),режисьор: Диан Кюрис.С участието на: Жюлиет Бинош, Беноа Мажимел, Стефано Дионизи.
14:15
Последният известен адрес , криминален - Франиця(1970),режисьор: Жозе Джовани.С участието на: Лино Вентура, Марлен Жобер, Мишел Константен.
16:00
Грозни, мръсни, зли , драма/комедия - Италия(1976),режисьор: Еторе Скола.С участието на: Нино Манфреди.(12+)
18:00
Една обикновена история , романтична драма - Франция(1978),режисьор: Клод Соте.С участието на: Роми Шнайдер, Брюно Кремер, Клод Брасьор.
20:00
Квартет, романтична драма - Великобритания-Франция(1981),режисьор: Джеймс Айвъри.С участието на: Изабел Аджани, Маги Смит, Алън Бейтс.
22:00
Голямото плюскане , комедия/драма - Франция(1973),режисьор: Марко Ферери.С участието на: Марчело Мастрояни, Уго Тоняци, Мишел Пиколи, Филип Ноаре, Андреа Фереол.(16+)
Петък, 17.05
00:00
Влакът, военна драма - Франция(1973),режисьор: Пиер Грание-Дьофер.С участието на: Роми Шнайдер, Жан-Луи Трентинян.
02:00
Хирошима, моя любов , драма - Франция-Япония(1959),режисьор: Ален Рене.С участието на: Еманюел Рива, Ейджи Окада.
04:00
Синият войник , уестърн - САЩ(1970),режисьор: Ралф Нелсън.С участието на: Кандис Бъргън, Питър Строс, Доналд Плезънс.(14+)
06:00
Чудовището, комедия - Италия-Франция(1994),режисьор: Роберто Бенини.С участието на: Роберто Бенини, Николета Браски, Мишел Блан.(12+)
08:00
Кръвопролитие в Рим , историческа драма - Италия-Франция(1973),режисьор: Джордж Косматос.С участието на: Ричард Бъртън, Марчело Мастрояни.(12+)
10:00
Червено и бяло (Звезди, войници) , историческа драма - Унгария-СССР(1967),режисьор: Миклош Янчо.С участието на: Андраш Козак, Кристина Миколаевска, Михаил Козаков, Никита Михалков.
12:00
За кожата на едно ченге , криминален екшън - Франция(1981),режисьор: Ален Делон.С участието на: Ален Делон, Ан Парийо, Даниел Чекалди.
14:00
И Бог създаде жената , драма - Франция(1956),режисьор: Роже Вадим.С участието на: Брижит Бардо, Курд Юргенс, Жан-Луи Трентинян.
16:00
Уважавани господа , драма - Италия(1975),режисьор: Луиджи Дзампа.С участието на: Дженифър О'Нийл, Франко Неро, Джеймс Мейсън.(12+)
18:00
Жена на прозореца , драма - Франция-Италия(1976),режисьор: Пиер Грание-Дьофер.С участието на: Роми Шнайдер, Филип Ноаре, Виктор Лану.
20:00
Край на залаганията , криминална комедия - Франция(1997),режисьор: Клод Шаброл.С участието на: Изабел Юпер, Мишел Серо, Франсоа Клюзе.
22:00
Империя на страстта , драма/романтичен - Япония-Франция(1978),режисьор: Нагиса Ошима.С участието на: Рюя Казуко, Фуджи Йошиюки, Такахиро Тамура.(16+)
Четвъртък, 16.05
00:00
Басейнът, криминална драма - Франция(1969),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон, Роми Шнайдер, Джейн Бъркин.(12+)
02:00
Не пипай мангизите , гангстерски - Франция(1954),режисьор: Жак Бекер.С участието на: Жан Габен, Дора Дол, Рене Дари.
04:00
Говори с нея , драма - Испания(2002),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Джералдин Чаплин, Кармен Мачи, Хавиер Камара, Дарио Грандинети.(14+)
06:00
Атентатът, трилър - Франция-Италия(1972),режисьор: Ив Боасе.С участието на: Жан-Луи Тринтинян, Мишел Пиколи, Джийн Сибърг.(12+)
08:00
Либера, любов моя , драма - Италия-Франция(1975),режисьор: Мауро Болонини.С участието на: Клаудия Кардинале, Адолфо Чели, Филип Льороа.
10:00
Сироко, драма - Унгария(1969),режисьор: Миклош Янчо.С участието на: Жак Шарие, Марина Влади, Ева Суон.
12:00
Трима мъже за убиване , трилър - Франция(1980),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон, Далила ди Ладзаро, Мишел Оклер.
14:00
Хирошима, моя любов , драма - Франция-Япония(1959),режисьор: Ален Рене.С участието на: Еманюел Рива, Ейджи Окада.
16:00
Кръвопролитие в Рим , историческа драма - Италия-Франция(1973),режисьор: Джордж Косматос.С участието на: Ричард Бъртън, Марчело Мастрояни.(12+)
18:00
Влакът, военна драма - Франция(1973),режисьор: Пиер Грание-Дьофер.С участието на: Роми Шнайдер, Жан-Луи Трентинян.
20:00
Чудовището, комедия - Италия-Франция(1994),режисьор: Роберто Бенини.С участието на: Роберто Бенини, Николета Браски, Мишел Блан.(12+)
22:00
Синият войник , уестърн - САЩ(1970),режисьор: Ралф Нелсън.С участието на: Кандис Бъргън, Питър Строс, Доналд Плезънс.(14+)
Сряда, 15.05
00:00
Стависки, криминална драма - Франция(1974),режисьор: Ален Рене.С участието на: Жан-Пол Белмондо, Шарл Боайе, Франсоа Перие, Мишел Лонсдал.
02:00
Мадам Дю Бари , драма - Франция-Италия(1954),режисьор: Кристиан-Жак.С участието на: Мартин Карол, Даниел Ивернел, Джана Мария Канале.
04:00
Жива плът , драма - Франция-Испания(1997),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Либерто Рабал, Франческа Нери, Хавиер Бардем, Пенелопе Крус.(14+)
06:00
Атлантическият вал , военна комедия - Франция-Италия(1970),режисьор: Марсел Камю.С участието на: Бурвил, Питър Макенъри, Софи Демаре.(12+)
08:00
Последните дни на Мусолини , историческа биография - Италия(1974),режисьор: Карло Лидзани.С участието на: Род Стайгър, Франко Неро, Хенри Фонда.(12+)
10:00
Бляскащи ветрове , драма - Унгария(1968),режисьор: Миклош Янчо.С участието на: Андреа Драхота, Лайош Балажович, Кати Ковач.
12:00
Човекът, който бързаше , драма - Франция(1977),режисьор: Едуар Молинаро.С участието на: Ален Делон, Мирей Дарк.
14:00
Не пипай мангизите , гангстерски - Франция(1954),режисьор: Жак Бекер.С участието на: Жан Габен, Дора Дол, Рене Дари.
16:00
Либера, любов моя , драма - Италия-Франция(1975),режисьор: Мауро Болонини.С участието на: Клаудия Кардинале, Адолфо Чели, Филип Льороа.
18:00
Басейнът, криминална драма - Франция(1969),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон, Роми Шнайдер, Джейн Бъркин.(12+)
20:00
Атентатът, трилър - Франция-Италия(1972),режисьор: Ив Боасе.С участието на: Жан-Луи Тринтинян, Мишел Пиколи, Джийн Сибърг.(12+)
22:00
Говори с нея , драма - Испания(2002),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Джералдин Чаплин, Кармен Мачи, Хавиер Камара, Дарио Грандинети.(14+)
Вторник, 14.05
00:00
Мюриел, драма - Франция(1963),режисьор: Ален Рене.С участието на: Делфин Сейриг, Жан-Пиер Кериен, Жан-Батист Тиере, Нита Клайн.
02:00
Фанфан лалето , приключенска комедия - Франция-Италия(1952),режисьор: Кристиан-Жак.С участието на: Жерар Филип, Джина Лолобриджида.
04:00
Законът на желанието , комедия/драма - Испания(1987),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Антонио Бандерас, Еусебио Понсела, Кармен Маура.(14+)
06:00
Сладък и гаден , музикална драма - САЩ(1999),режисьор: Уди Алън.С участието на: Шон Пен, Саманта Мортън, Ума Търман.(12+)
08:00
Джордано Бруно , биографичен - Италия(1973),режисьор: Джулиано Монталдо.С участието на: Джан Мария Волонте.
10:00
Тишина и вик , историческа драма - Унгария(1968),режисьор: Миклош Янчо.С участието на: Мари Тьорьочик, Йожеф Мадараш, Золтан Латинович.
12:00
Смъртта на един негодник , криминална драма - Франция(1977),режисьор: Жорж Лотнер.С участието на: Ален Делон, Орнела Мути, Морис Роне, Стефан Одран, Клаус Кински.
14:00
Мадам Дю Бари , драма - Франция-Италия(1954),режисьор: Кристиан-Жак.С участието на: Мартин Карол, Даниел Ивернел, Джана Мария Канале.
16:00
Последните дни на Мусолини , историческа биография - Италия(1974),режисьор: Карло Лидзани.С участието на: Род Стайгър, Франко Неро, Хенри Фонда.(12+)
18:00
Стависки, криминална драма - Франция(1974),режисьор: Ален Рене.С участието на: Жан-Пол Белмондо, Шарл Боайе, Франсоа Перие, Мишел Лонсдал.
20:00
Атлантическият вал , военна комедия - Франция-Италия(1970),режисьор: Марсел Камю.С участието на: Бурвил, Питър Макенъри, Софи Демаре.(12+)
22:00
Жива плът , драма - Франция-Испания(1997),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Либерто Рабал, Франческа Нери, Хавиер Бардем, Пенелопе Крус.(14+)
Понеделник, 13.05
00:30
Любов в СССР , драма - Русия(2013),режисьор: Карен Шахназаров.С участието на: Егор Барановски, Армен Джигарханян, Александър Ляпин.
02:00
Полицейска история , криминална драма - Италия-Франция(1975),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон, Жан Луи Тринтинян, Ренато Салватори.(12+)
04:00
Пеперудата , биографичен /драма - САЩ-Франция(1973),режисьор: Франклин Дж. Шафнър.С участието на: Стив Маккуин, Дъстин Хофман, Виктор Жори.(14+)
06:00
Хайдути, историческа драма - Унгария(1965),режисьор: Миклош Янчо.С участието на: Янош Гьорбе, Золтан Латинович, Тибор Молнар.
08:00
Венсан, Франсоа, Пол и другите , драма - Франция(1974),режисьор: Клод Соте.С участието на: Ив Монтан, Мишел Пиколи, Серж Реджани, Жерар Депардийо.
10:00
Скъпи другари , драма - Русия(2020),режисьор: Андрей Кончаловски.С участието на: Юлия Висоцка, Владислав Комаров, Андрей Гусев, Юлия Бурова.
12:00
Господин Клайн , драма/мистерия - Франция-Италия(1976),режисьор: Джоузеф Лоузи.С участието на: Ален Делон, Жан Моро, Мишел Лонсдал.(12+)
14:00
Фанфан лалето , приключенска комедия - Франция-Италия(1952),режисьор: Кристиан-Жак.С участието на: Жерар Филип, Джина Лолобриджида.
16:00
Джордано Бруно , биографичен - Италия(1973),режисьор: Джулиано Монталдо.С участието на: Джан Мария Волонте.
18:00
Мюриел, драма - Франция(1963),режисьор: Ален Рене.С участието на: Делфин Сейриг, Жан-Пиер Кериен, Жан-Батист Тиере, Нита Клайн.
20:00
Сладък и гаден , музикална драма - САЩ(1999),режисьор: Уди Алън.С участието на: Шон Пен, Саманта Мортън, Ума Търман.(12+)
22:00
Законът на желанието , комедия/драма - Испания(1987),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Антонио Бандерас, Еусебио Понсела, Кармен Маура.(14+)
Неделя, 12.05
00:00
Забавни игри , криминална драма - Австрия(1997),режисьор: Михаел Ханеке.С участието на: Сузане Лотар, Улрих Мюе.(16+)
02:00
Доверие, драма - Унгария(1979),режисьор: Ищван Сабо.С участието на: Илдико Баншаги, Петер Андорай, Карой Чаки.
04:00
Студеното лято на 53-та , криминална драма - СССР(1987),режисьор: Александър Прошкин.С участието на: Валерий Прийомихов, Анатолий Папанов, Нина Усатова, Борис Плотников.(12+)
06:00
Не мърдай! , романтична драма - копродукция(2004),режисьор: Серджо Кастелито.С участието на: Пенелопе Крус, Серджо Кастелито, Клаудия Джерини.(12+)
08:00
Макс и железарите , драма - Франция(1971),режисьор: Клод Соте.С участието на: Мишел Пиколи, Роми Шнайдер, Франсоа Перие.
10:00
Бостончани, романтична драма - Великобритания(1984),режисьор: Джеймс Айвъри.С участието на: Кристофър Рийв, Ванеса Редгрейв, Джесика Танди.
12:00
Цветът на лъжите , криминална драма - Франция(1999),режисьор: Клод Шаброл.С участието на: Сандрин Бонер, Жак Гамблен, Антоан дьо Кон.(12+)
14:00
Любов в СССР , драма - Русия(2013),режисьор: Карен Шахназаров.С участието на: Егор Барановски, Армен Джигарханян, Александър Ляпин.
16:00
Полицейска история , криминална драма - Италия-Франция(1975),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон, Жан Луи Тринтинян, Ренато Салватори.(12+)
18:00
Венсан, Франсоа, Пол и другите , драма - Франция(1974),режисьор: Клод Соте.С участието на: Ив Монтан, Мишел Пиколи, Серж Реджани, Жерар Депардийо.
20:00
Скъпи другари , драма - Русия(2020),режисьор: Андрей Кончаловски.С участието на: Юлия Висоцка, Владислав Комаров, Андрей Гусев, Юлия Бурова.
22:00
Пеперудата , биографичен /драма - САЩ-Франция(1973),режисьор: Франклин Дж. Шафнър.С участието на: Стив Маккуин, Дъстин Хофман, Виктор Жори.(14+)
Събота, 11.05
00:00
Любовен филм , драма - Унгария(1970),режисьор: Ищван Сабо.С участието на: Юдит Халас, Андраш Балинт, Андраш Савосфалви.
02:00
Двойният живот на Вероник , драма - Франция-Полша(1991),режисьор: Кшищоф Кешловски.С участието на: Ирен Жакоб, Филип Волтер.
06:00
Да возиш мис Дейзи , комедия/драма - САЩ(1989),режисьор: Брус Бересфорд.С участието на: Морган Фрийман, Джесика Танди, Дан Акройд.
08:00
Дневна красавица , романтична драма - Франция(1967),режисьор: Луис Бунюел.С участието на: Катрин Деньов, Жан Сорел, Мишел Пиколи, Жьоньовиев Паж, Пиер Клеманти.(12+)
10:00
Един крал в Ню Йорк , комедия/драма - Великобритания(1957),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин.
12:00
Доверие, драма - Унгария(1979),режисьор: Ищван Сабо.С участието на: Илдико Баншаги, Петер Андорай, Карой Чаки.
14:00
Студеното лято на 53-та , криминална драма - СССР(1987),режисьор: Александър Прошкин.С участието на: Валерий Прийомихов, Анатолий Папанов, Нина Усатова, Борис Плотников.(12+)
16:00
Не мърдай! , романтична драма - копродукция(2004),режисьор: Серджо Кастелито.С участието на: Пенелопе Крус, Серджо Кастелито, Клаудия Джерини.(12+)
18:00
Макс и железарите , драма - Франция(1971),режисьор: Клод Соте.С участието на: Мишел Пиколи, Роми Шнайдер, Франсоа Перие.
20:00
Бостончани, романтична драма - Великобритания(1984),режисьор: Джеймс Айвъри.С участието на: Кристофър Рийв, Ванеса Редгрейв, Джесика Танди.
22:00
Цветът на лъжите , криминална драма - Франция(1999),режисьор: Клод Шаброл.С участието на: Сандрин Бонер, Жак Гамблен, Антоан дьо Кон.(12+)
Петък, 10.05
00:30
Баща ми , драма - Унгария(1966),режисьор: Ищван Сабо.С участието на: Андраш Балинт, Миклош Габор, Кати Солом.
02:00
Модерни времена , комедия - САЩ(1936),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин, Полет Годар.
04:00
Две или три неща, които знам за нея , драма/комедия - Франция(1967),режисьор: Жан-Люк Годар.С участието на: Марина Влади, Ани Дюпре, Жозеф Жерар, Роже Монсоре.
06:00
Кубанските казаци , музикална комедия - Русия(1949),режисьор: Иван Пириев.С участието на: Сергей Лукянов, Марина Ладинина, Александър Хвиля.
08:00
Нещата от живота , драма - Франция(1970),режисьор: Клод Соте.С участието на: Мишел Пиколи, Роми Шнайдер, Леа Масари.
10:00
Великият диктатор , комедия - САЩ(1940),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин, Полет Годар.
12:00
Любовен филм , драма - Унгария(1970),режисьор: Ищван Сабо.С участието на: Юдит Халас, Андраш Балинт, Андраш Савосфалви.
14:00
Двойният живот на Вероник , драма - Франция-Полша(1991),режисьор: Кшищоф Кешловски.С участието на: Ирен Жакоб, Филип Волтер.
16:00
Извисяване, драма - СССР(1977),режисьор: Лариса Шепитко.С участието на: Борис Плотников, Владимир Гостюхин, Анатолий Солоницин, Сергей Яковлев.
18:00
Дневна красавица , романтична драма - Франция(1967),режисьор: Луис Бунюел.С участието на: Катрин Деньов, Жан Сорел, Мишел Пиколи, Жьоньовиев Паж, Пиер Клеманти.(12+)
20:00
Да возиш мис Дейзи , комедия/драма - САЩ(1989),режисьор: Брус Бересфорд.С участието на: Морган Фрийман, Джесика Танди, Дан Акройд.
22:00
Мелодрама, драма/романтичен - Франция(1986),режисьор: Ален Рене.С участието на: Сабине Азема, Фани Ардан, Пиер Ардити.
Четвъртък, 9.05
00:20
Не будете ченге, което спи , криминален екшън - Франция(1988),режисьор: Жозе Пинейро.С участието на: Ален Делон, Мишел Серо, Серж Реджани.(12+)
04:00
Завръщането на Казанова , комедия/драма - Франция(1992),режисьор: Едуар Ниерман.С участието на: Ален Делон, Фабрис Лукини, Елза Лунгини, Делия Бокардо, Филип Льороа, Ален Кюни.
06:00
Пролет на улица "Заречна
08:00
Дневникът на една камериерка , криминална драма - Италия-Франция(1964),режисьор: Луис Бунюел.С участието на: Жана Моро, Жан Озен, Мишел Пиколи, Жорж Жере, Франсоаз Люган.(14+)
10:00
Модерни времена , комедия - САЩ(1936),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин, Полет Годар.
12:00
Баща ми , драма - Унгария(1966),режисьор: Ищван Сабо.С участието на: Андраш Балинт, Миклош Габор, Кати Солом.
14:00
Нощ и мъгла , документален/исторически - Франция(1956),режисьор: Ален Рене
14:30
Летят жерави, драма/романтичен - Русия(1957),режисьор: Михаил Калатозов.С участието на: Татяна Самойлова, Алексей Баталов, Василий Меркуриев.
16:00
Кубанските казаци , музикална комедия - Русия(1949),режисьор: Иван Пириев.С участието на: Сергей Лукянов, Марина Ладинина, Александър Хвиля.
18:00
Нещата от живота , драма - Франция(1970),режисьор: Клод Соте.С участието на: Мишел Пиколи, Роми Шнайдер, Леа Масари.
20:00
Тристана, драма - копродукция(1970),режисьор: Луис Бунюел.С участието на: Катрин Деньов, Франко Неро, Фернандо Рей.(12+)
22:00
Имението „Хауърдс Енд“ , драма/романтичен - Великобритания- Япония(1992),режисьор: Джеймс Айвъри.С участието на: Антъни Хопкинс, Ема Томпсън, Самюел Уест, Хелена Бонъм Картър, Ванеса Редгрейв.
Сряда, 8.05
00:20
Преходът, приключенска драма - Франция(1986),режисьор: Рене Манзор.С участието на: Ален Делон, Кристин Боасон.
02:00
Знаменитости, драма/комедия - САЩ(1998),режисьор: Уди Алън.С участието на: Кенет Брана, Джуди Дейвис, Леонардо Дикаприо.
04:00
Лолита, драма - САЩ-Франция(1997),режисьор: Ейдриън Лайн.С участието на: Джеръми Айрънс, Доминик Суейн, Мелани Грифит, Франк Ланджела.(16+)
06:20
Карнавална нощ, музикална комедия - СССР(1956),режисьор: Елдар Рязанов.С участието на: Игор Илински, Людмила Гурченко.
08:00
Избор на оръжие , криминална драма - Франция(1981),режисьор: Ален Корно.С участието на: Ив Монтан, Жерар Депардийо, Катрин Деньов.(12+)
10:00
Светлините на града , комедия/драма - САЩ(1931),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин, Вирджиния Черил.
12:00
Ясновидецът, историческа драма - копродукция(1988),режисьор: Ищван Сабо.С участието на: Клаус Мария Брандауер, Ерланд Юзефсон, Илдико Баншаги, Гражина Шаполовска.(12+)
14:25
Не будете ченге, което спи , криминален екшън - Франция(1988),режисьор: Жозе Пинейро.С участието на: Ален Делон, Мишел Серо, Серж Реджани.(12+)
18:00
Дневникът на една камериерка , криминална драма - Италия-Франция(1964),режисьор: Луис Бунюел.С участието на: Жана Моро, Жан Озен, Мишел Пиколи, Жорж Жере, Франсоаз Люган.(14+)
20:00
Завръщането на Казанова , комедия/драма - Франция(1992),режисьор: Едуар Ниерман.С участието на: Ален Делон, Фабрис Лукини, Елза Лунгини, Делия Бокардо, Филип Льороа, Ален Кюни.
22:00
Франсис, биографична драма - САЩ(1982),режисьор: Греъм Клифорд.С участието на: Джесика Ланг, Сам Шепърд, Ким Станли.(14+)
Вторник, 7.05
00:00
Могъщата Афродита , комедия - САЩ(1995),режисьор: Уди Алън.С участието на: Уди Алън, Мира Сорвино, Хелена Бонъм Картър.(12+)
02:00
По-тихо там! , комедия - Франция(1971),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон, Пол Мьорис, Натали Делон.
04:00
Ела, завържи ме!, комедия - Испания(1989),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Виктория Абрил, Антонио Бандерас, Лолес Леон, Франсиско Рабал.(14+)
06:00
Шофьорът, екшън - САЩ(1978),режисьор: Уолтър Хил.С участието на: Райън О'Нийл, Брус Дърн, Изабел Аджани.(12+)
08:00
Полицаят и извънземните , комедия - Франция(1979),режисьор: Жан Жиро.С участието на: Луи дьо Фюнес, Мишел Галабрю, Ги Гросо, Мишел Модо, Франс Рюмили.
10:00
Циркът, комедия - САЩ(1928),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин, Ал Гарсия, Мърна Кенеди.
12:00
Полковник Редл , историческа драма - копродукция(1985),режисьор: Ищван Сабо.С участието на: Клаус Мария Брандауер, Армин Мюлер-Щал, Гудрун Ландгребе, Доротя Удварош.(12+)
14:25
Преходът, приключенска драма - Франция(1986),режисьор: Рене Манзор.С участието на: Ален Делон, Кристин Боасон.
16:00
Карнавална нощ, музикална комедия - СССР(1956),режисьор: Елдар Рязанов.С участието на: Игор Илински, Людмила Гурченко.
18:00
Знаменитости, драма/комедия - САЩ(1998),режисьор: Уди Алън.С участието на: Кенет Брана, Джуди Дейвис, Леонардо Дикаприо.
20:00
Избор на оръжие , криминална драма - Франция(1981),режисьор: Ален Корно.С участието на: Ив Монтан, Жерар Депардийо, Катрин Деньов.(12+)
22:00
Лолита, драма - САЩ-Франция(1997),режисьор: Ейдриън Лайн.С участието на: Джеръми Айрънс, Доминик Суейн, Мелани Грифит, Франк Ланджела.(16+)
Понеделник, 6.05
18:00
Могъщата Афродита , комедия - САЩ(1995),режисьор: Уди Алън.С участието на: Уди Алън, Мира Сорвино, Хелена Бонъм Картър.(12+)
20:00
Шофьорът, екшън - САЩ(1978),режисьор: Уолтър Хил.С участието на: Райън О'Нийл, Брус Дърн, Изабел Аджани.(12+)
22:00
Ела, завържи ме!, комедия - Испания(1989),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Виктория Абрил, Антонио Бандерас, Лолес Леон, Франсиско Рабал.(14+)
Вторник, 30.04
00:00
Светлините на рампата ,романтична драма - САЩ(1952),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Клер Блум,Бъстър Кийтън.
02:20
Нещата от живота ,драма - Франция(1970),режисьор: Клод Соте.С участието на: Мишел Пиколи,Роми Шнайдер,Леа Масари.
04:00
Синият войник ,уестърн - САЩ(1970),режисьор: Ралф Нелсън.С участието на: Кандис Бъргън,Питър Строс,Доналд Плезънс.(14+)
06:00
Сладък живот ,драма - Италия-Франция(1960),режисьор: Федерико Фелини.С участието на: Марчело Мастрояни,Анита Екберг,Анук Еме.
09:00
Изкушението на д-р Антонио ,комедия - Италия(1962),режисьор: Федерико Фелини.С участието на: Анита Екберг,Пепино де Филипо.
10:00
Трупът на моя враг ,криминален - Франция(1976),режисьор: Анри Верньой.С участието на: Жан-Пол Белмондо,Бернар Блие,Мари-Франс Пизие.(12+)
12:00
Роко и неговите братя ,драма - Италия-Франция(1960),режисьор: Лукино Висконти.С участието на: Ален Делон,Ренато Салватори,Ани Жирардо,Клаудия Кардинале.
15:00
Работата,комедия - Италия(1962),режисьор: Лукино Висконти.С участието на: Роми Шнайдер,Томас Милиън,Ромоло Вали.
16:00
Сезар и Розали ,романтична драма - Франция(1972),режисьор: Клод Соте.С участието на: Ив Монтан,Роми Шнайдер,Сами Фрей.
18:00
Майерлинг,история/романтика - Великобритания-Франция(1968),режисьор: Терънс Йънг.С участието на: Омар Шариф,Катрин Деньов,Джеймс Мейсън,Ава Гарднър.
20:20
Плътско познание ,драма - САЩ(1971),режисьор: Майк Никълс.С участието на: Джак Никълсън,Кандис Бъргън,Арт Гарфънкъл,Ан-Маргрет.(12+)
22:00
Кика,драма - Испания(1993),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Вероника Форке,Питър Койот,Виктория Абрил,Алекс Касановас,Чаро Лопес.(14+)
Понеделник, 29.04
00:00
Дванайсетте стола,комедия - СССР(1971),режисьор: Леонид Гайдай.С участието на: Арчил Гомиашвили,Сергей Филипов,Юрий Никулин,Наталия Варлей.
02:40
Хлапето,драма - САЩ(1921),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Джаки Кугън,Една Първайънс.
04:00
Последният известен адрес ,криминален - Франиця(1970),режисьор: Жозе Джовани.С участието на: Лино Вентура,Марлен Жобер,Мишел Константен.
06:00
Нежно милосърдие ,музикална драма - САЩ(1983),режисьор: Брус Бересфорд.С участието на: Робърт Дювал,Тес Харпър,Бети Бъкли.
08:00
Тристана,драма - копродукция(1970),режисьор: Луис Бунюел.С участието на: Катрин Деньов,Франко Неро,Фернандо Рей.
10:00
Жена на прозореца ,драма - Франция-Италия(1976),режисьор: Пиер Грание-Дьофер.С участието на: Роми Шнайдер,Филип Ноаре,Виктор Лану.
12:00
Сладък живот ,драма - Италия-Франция(1960),режисьор: Федерико Фелини.С участието на: Марчело Мастрояни,Анита Екберг,Анук Еме.
15:00
Изкушението на д-р Антонио ,комедия - Италия(1962),режисьор: Федерико Фелини.С участието на: Анита Екберг,Пепино де Филипо.
16:00
Светлините на рампата ,романтична драма - САЩ(1952),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Клер Блум,Бъстър Кийтън.
18:20
Нещата от живота ,драма - Франция(1970),режисьор: Клод Соте.С участието на: Мишел Пиколи,Роми Шнайдер,Леа Масари.
20:00
Трупът на моя враг ,криминален - Франция(1976),режисьор: Анри Верньой.С участието на: Жан-Пол Белмондо,Бернар Блие,Мари-Франс Пизие.(12+)
22:00
Синият войник ,уестърн - САЩ(1970),режисьор: Ралф Нелсън.С участието на: Кандис Бъргън,Питър Строс,Доналд Плезънс.(14+)
Неделя, 28.04
00:20
Щастлив човек ,драма - Полша(2000),режисьор: Малгожата Шумовска.С участието на: Ядвига Янковска-Чеслак,Малгожата Хаевска,Пьотр Янковски.
04:00
Чудовището,комедия - Италия-Франция(1994),режисьор: Роберто Бенини.С участието на: Роберто Бенини,Николета Браски,Мишел Блан.(12+)
06:00
Червеният кръг ,криминална драма - Франция-Италия(1970),режисьор: Жан-Пиер Мелвил.С участието на: Ален Делон,Бурвил,Джан Мария Волонте.(12+)
08:00
Дневна красавица ,романтична драма - Франция(1967),режисьор: Луис Бунюел.С участието на: Катрин Деньов,Жан Сорел,Мишел Пиколи,Жьоньовиев Паж,Пиер Клеманти.(12+)
10:00
Дванайсетте стола ,комедия - СССР(1971),режисьор: Леонид Гайдай.С участието на: Арчил Гомиашвили,Сергей Филипов,Юрий Никулин,Наталия Варлей.
12:40
Убийството на Троцки ,историческа драма - копродукция(1972),режисьор: Джоузеф Лоузи.С участието на: Ричард Бъртън,Ален Делон,Роми Шнайдер.(12+)
14:30
Хлапето,драма - САЩ(1921),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Джаки Кугън,Една Първайънс.
16:00
Нежно милосърдие ,музикална драма - САЩ(1983),режисьор: Брус Бересфорд.С участието на: Робърт Дювал,Тес Харпър,Бети Бъкли.
18:00
Последният известен адрес ,криминален - Франиця(1970),режисьор: Жозе Джовани.С участието на: Лино Вентура,Марлен Жобер,Мишел Константен.
20:00
Тристана,драма - копродукция(1970),режисьор: Луис Бунюел.С участието на: Катрин Деньов,Франко Неро,Фернандо Рей.
22:00
Жена на прозореца ,драма - Франция-Италия(1976),режисьор: Пиер Грание-Дьофер.С участието на: Роми Шнайдер,Филип Ноаре,Виктор Лану.
Събота, 27.04
02:00
Утре ще ходим на кино ,драма - Полша(2007),режисьор: Михал Квиечински .С участието на: Матеуш Дамиецки,Антони Павлицки,Якуб Веселовски.
04:00
Кой знае?,уестърн - Италия(1967),режисьор: Дамяно Дамяни.С участието на: Джан Мария Волонте,Клаус Кински,Лу Кастел.(12+)
06:00
Чичо ми от Америка ,комедия/драма - Франция(1980),режисьор: Ален Рене.С участието на: Жерар Депардийо,Никол Гарсия,Роже Пиер.
08:00
Дилинджър е мъртъв ,драма - Италия(1969),режисьор: Марко Ферери.С участието на: Мишел Пиколи,Анита Паленберг,Ани Жирардо.(12+)
10:00
Москва не вярва на сълзи ,романтична драма - СССР(1979),режисьор: Владимир Меншов.С участието на: Вера Алентова,Ирина Муравьова,Алексей Баталов.
12:30
Тес,романтична драма - Великобритания-Франция(1979),режисьор: Роман Полански.С участието на: Настася Кински,Питър Фърт.(12+)
15:20
Документален филм
16:00
Щастлив човек ,драма - Полша(2000),режисьор: Малгожата Шумовска.С участието на: Ядвига Янковска-Чеслак,Малгожата Хаевска,Пьотр Янковски.
18:00
Чудовището,комедия - Италия-Франция(1994),режисьор: Роберто Бенини.С участието на: Роберто Бенини,Николета Браски,Мишел Блан.(12+)
20:00
Дневна красавица ,романтична драма - Франция(1967),режисьор: Луис Бунюел.С участието на: Катрин Деньов,Жан Сорел,Мишел Пиколи,Жьоньовиев Паж,Пиер Клеманти.(12+)
22:00
Червеният кръг ,криминална драма - Франция-Италия(1970),режисьор: Жан-Пиер Мелвил.С участието на: Ален Делон,Бурвил,Джан Мария Волонте.(12+)
Петък, 26.04
00:30
Джентълмени с късмет ,комедия - СССР(1971),режисьор: Александър Серий.С участието на: Евгений Леонов,Георгий Вицин,Савелий Крамаров.
02:00
Борсалино и компания ,трилър - Франция-Италия(1974),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Рикардо Кучола,Даниел Ивернел,Андре Фалкон,Катрин Рувел.(12+)
04:00
Развод по италиански ,комедия - Италия(1961),режисьор: Пиетро Джерми.С участието на: Марчело Мастрояни,Даниела Рока,Стефания Сандрели,Леополдо Триесте.
06:00
Хенри VIII и неговите шест съпруги ,биографична драма - Великобритания(1972),режисьор: Уоръс Хюсеин.С участието на: Кийт Мичъл,Шарлот Рамплинг,Джейн Ашър.
08:00
Смъртта на един негодник ,криминална драма - Франция(1977),режисьор: Жорж Лотнер.С участието на: Ален Делон,Орнела Мути,Морис Роне,Стефан Одран,Клаус Кински.
10:00
Едит и Марсел ,биография/романтичен - Франция(1983),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Евелин Буи,Марсел Сердан-син,Жак Вийере.
13:00
Ренцо и Лучана ,комедия - Италия(1962),режисьор: Марио Моничели.С участието на: Джермано Джилиоли,Мариза Солинас.
14:00
Кой знае? ,уестърн - Италия(1967),режисьор: Дамяно Дамяни.С участието на: Джан Мария Волонте,Клаус Кински,Лу Кастел.(12+)
16:00
Освобождение: Последният щурм ,военен - СССР(1971),режисьор: Юрий Озеров.С участието на: Валерий Носик,Михаил Улянов,Василий Шукшин,Михаил Ножкин.
18:00
Утре ще ходим на кино ,драма - Полша(2007),режисьор: Михал Квиечински .С участието на: Матеуш Дамиецки,Антони Павлицки,Якуб Веселовски.
20:00
Дилинджър е мъртъв ,драма - Италия(1969),режисьор: Марко Ферери.С участието на: Мишел Пиколи,Анита Паленберг,Ани Жирардо.(12+)
22:00
Чичо ми от Америка ,комедия/драма - Франция(1980),режисьор: Ален Рене.С участието на: Жерар Депардийо,Никол Гарсия,Роже Пиер.
Четвъртък, 25.04
00:00
Диамантената ръка ,комедия - СССР(1968),режисьор: Леонид Гайдай.С участието на: Юрий Никулин,Андрей Миронов,Анатолий Папанов.
02:00
Всичко за майка ми ,драма - Испания(1999),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Сесилия Рот,Мариса Паредес,Пенелопе Крус.(14+)
04:00
Брак по италиански ,комедия/драма - Италия(1964),режисьор: Виторио де Сика.С участието на: София Лорен,Марчело Мастрояни.
06:00
Войната на Мърфи ,военна драма - Великобритания(1971),режисьор: Питър Йейтс.С участието на: Питър О'Тул,Шан Филипс,Филип Ноаре.
08:00
Не будете ченге,което спи ,криминален екшън - Франция(1988),режисьор: Жозе Пинейро.С участието на: Ален Делон,Мишел Серо,Серж Реджани.(12+)
10:00
Джентълмени с късмет ,комедия - СССР(1971),режисьор: Александър Серий.С участието на: Евгений Леонов,Георгий Вицин,Савелий Крамаров.
12:00
Смъртта на един негодник ,криминална драма - Франция(1977),режисьор: Жорж Лотнер.С участието на: Ален Делон,Орнела Мути,Морис Роне,Стефан Одран,Клаус Кински."2024-04-25
16:00
Освобождение: Битката за Берлин ,военен - СССР(1971),режисьор: Юрий Озеров.С участието на: Михаил Улянов,Валерий Носик,Лариса Голубкина,Николай Олялин.
18:00
Хенри VIII и неговите шест съпруги ,биографична драма - Великобритания(1972),режисьор: Уоръс Хюсеин.С участието на: Кийт Мичъл,Шарлот Рамплинг,Джейн Ашър.
20:00
Борсалино и компания ,трилър - Франция-Италия(1974),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Рикардо Кучола,Даниел Ивернел,Андре Фалкон,Катрин Рувел.(12+)
22:00
Имението „Хауърдс Енд“ ,драма/романтичен - Великобритания- Япония(1992),режисьор: Джеймс Айвъри.С участието на: Самюел Уест,Хелена Бонъм Картър,Антъни Хопкинс,Ванеса Редгрейв,Ема Томпсън.(14+)
Сряда, 24.04
00:20
Шофьорът,екшън - САЩ(1978),режисьор: Уолтър Хил.С участието на: Райън О'Нийл,Брус Дърн,Изабел Аджани.(12+)
02:00
Пази се от автомобил ,комедия - СССР(1966),режисьор: Елдар Рязанов.С участието на: Инокентий Смоктуновски,Олег Ефремов,Анатолий Папанов,Андрей Миронов,Евгений Евстигнеев,Донатас Банионис.
04:00
Вчера,днес,утре ,романтична комедия - Италия(1963),режисьор: Виторио де Сика.С участието на: София Лорен,Марчело Мастрояни.
06:00
Стависки,криминална драма - Франция(1974),режисьор: Ален Рене.С участието на: Жан-Пол Белмондо,Шарл Боайе,Франсоа Перие,Мишел Лонсдал.
08:00
Човекът,който бързаше ,драма - Франция(1977),режисьор: Едуар Молинаро.С участието на: Ален Делон,Мирей Дарк.
10:00
Диамантената ръка ,комедия - СССР(1968),режисьор: Леонид Гайдай.С участието на: Юрий Никулин,Андрей Миронов,Анатолий Папанов.
12:00
Не будете ченге,което спи ,криминален екшън - Франция(1988),режисьор: Жозе Пинейро.С участието на: Ален Делон,Мишел Серо,Серж Реджани.(12+)
14:00
Брак по италиански ,комедия/драма - Италия(1964),режисьор: Виторио де Сика.С участието на: София Лорен,Марчело Мастрояни.
16:00
Освобождение: Посоката на главния удар ,военен - СССР(1969),режисьор: Юрий Озеров.С участието на: Николай Рибников ,Лариса Голубкина,Сергей Никоненко.
18:00
Войната на Мърфи ,военна драма - Великобритания(1971),режисьор: Питър Йейтс.С участието на: Питър О'Тул,Шан Филипс,Филип Ноаре.
20:00
Децата на века ,биография/романтичен - Франция(1999),режисьор: Диан Кюрис.С участието на: Жюлиет Бинош,Беноа Мажимел,Стефано Дионизи.
22:20
Всичко за майка ми ,драма - Испания(1999),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Сесилия Рот,Мариса Паредес,Пенелопе Крус.(14+)
Вторник, 23.04
00:00
Господин Клайн ,драма/мистерия - Франция-Италия(1976),режисьор: Джоузеф Лоузи.С участието на: Ален Делон,Жан Моро,Мишел Лонсдал.(12+)
02:00
Прозорецът на спалнята ,криминален - САЩ(1987),режисьор: Къртис Хенсън.С участието на: Стийв Гутънбърг,Елизабет Макгъвърн,Изабел Юпер.(14+)
04:00
Чочарка,драма - Италия-Франция(1960),режисьор: Виторио де Сика.С участието на: София Лорен,Жан-Пол Белмондо,Раф Валоне.
06:00
Обир,криминален - Великобритания(1967),режисьор: Питър Йейтс.С участието на: Станли Бейкър,Джоана Петит,Франк Финли.
08:00
Бандата,криминална драма - Франция(1977),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Лаура Бети.
12:00
Човекът,който бързаше ,драма - Франция(1977),режисьор: Едуар Молинаро.С участието на: Ален Делон,Мирей Дарк.
16:00
Освобождение: Пробивът ,военен - СССР(1969),режисьор: Юрий Озеров.С участието на: Лариса Голубкина,Сергей Никоненко,Борис Зайденберг,Иво Гаррани,Фриц Диц.
18:00
Стависки,криминална драма - Франция(1974),режисьор: Ален Рене.С участието на: Жан-Пол Белмондо,Шарл Боайе,Франсоа Перие,Мишел Лонсдал.
20:00
Шофьорът,екшън - САЩ(1978),режисьор: Уолтър Хил.С участието на: Райън О'Нийл,Брус Дърн,Изабел Аджани.(12+)
22:00
Франсис,биографична драма - САЩ(1982),режисьор: Греъм Клифорд.С участието на: Джесика Ланг,Сам Шепърд,Ким Станли.(14+)
Понеделник, 22.04
00:00
Черното лале ,екшън/комедия - Франция-Италия(1964),режисьор: Кристиан-Жак.С участието на: Ален Делон,Вирна Лизи,Алваро де Луна,Робърт Мануел.
02:00
Наследството,драма/романтика - Унгария-Франция(1980),режисьор: Марта Месарош.С участието на: Изабел Юпер,Лили Монори,Ян Новицки.
04:00
Влакът,военна драма - Франция(1973),режисьор: Пиер Грание-Дьофер.С участието на: Жан-Луи Трентинян,Роми Шнайдер.
06:00
Скъпи другари ,драма - Русия(2020),режисьор: Андрей Кончаловски.С участието на: Юлия Висоцка,Владислав Комаров,Андрей Гусев,Юлия Бурова.
08:00
Дневникът на една камериерка ,криминална драма - Италия-Франция(1964),режисьор: Луис Бунюел.С участието на: Жана Моро,Жан Озен,Мишел Пиколи,Жорж Жере,Франсоаз Люган.(14+)
10:00
Иваново детство ,военна драма - СССР(1962),режисьор: Андрей Тарковски.С участието на: Николай Бурляев,Николай Гринко,Валентина Малявина.
12:00
Бандата,криминална драма - Франция(1977),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Лаура Бети.
14:00
Чочарка,драма - Италия-Франция(1960),режисьор: Виторио де Сика.С участието на: София Лорен,Жан-Пол Белмондо,Раф Валоне.
16:00
Освобождение: Огнена дъга ,военен - СССР(1968),режисьор: Юрий Озеров.С участието на: Николай Рибников ,Лариса Голубкина,Бухути Закариадзе,Сергей Никоненко.
18:00
Обир,криминален - Великобритания(1967),режисьор: Питър Йейтс.С участието на: Станли Бейкър,Джоана Петит,Франк Финли.
20:00
Господин Клайн ,драма/мистерия - Франция-Италия(1976),режисьор: Джоузеф Лоузи.С участието на: Ален Делон,Жан Моро,Мишел Лонсдал.(12+)
22:00
Прозорецът на спалнята ,криминален - САЩ(1987),режисьор: Къртис Хенсън.С участието на: Стийв Гутънбърг,Елизабет Макгъвърн,Изабел Юпер.(14+)
Неделя, 21.04
00:00
Добри и зли ,кримнална драма - Франция(1976),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Марлен Жобер,Жак Дютрон,Брюно Кремер.(12+)
02:00
Студеното лято на 53-та ,криминална драма - СССР(1987),режисьор: Александър Прошкин.С участието на: Валерий Прийомихов,Анатолий Папанов,Нина Усатова,Борис Плотников.(12+)
04:00
Матадор,драма/трилър - Испания(1986),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Антонио Бандерас,Асумпта Серна,Начо Мартинес,Кармен Маура.(16+)
06:00
Макс и железарите ,драма - Франция(1971),режисьор: Клод Соте.С участието на: Мишел Пиколи,Роми Шнайдер,Франсоа Перие.
08:00
Хайдути,историческа драма - Унгария(1965),режисьор: Миклош Янчо.С участието на: Янош Гьорбе,Золтан Латинович,Тибор Молнар.
10:00
Атентатът,трилър - Франция-Италия(1972),режисьор: Ив Боасе.С участието на: Жан-Луи Тринтинян,Мишел Пиколи,Джийн Сибърг.
12:00
Червено и бяло (звезди,войници) ,историческа драма - Унгария-СССР(1967),режисьор: Миклош Янчо.С участието на: Андраш Козак,Кристина Миколаевска,Михаил Козаков,Никита Михалков.
14:00
Черното лале ,екшън/комедия - Франция-Италия(1964),режисьор: Кристиан-Жак.С участието на: Ален Делон,Вирна Лизи,Алваро де Луна,Робърт Мануел.
16:00
Наследството,драма/романтика - Унгария-Франция(1980),режисьор: Марта Месарош.С участието на: Изабел Юпер,Лили Монори,Ян Новицки.
18:00
Влакът,военна драма - Франция(1973),режисьор: Пиер Грание-Дьофер.С участието на: Жан-Луи Трентинян,Роми Шнайдер.
20:00
Скъпи другари ,драма - Русия(2020),режисьор: Андрей Кончаловски.С участието на: Юлия Висоцка,Владислав Комаров,Андрей Гусев,Юлия Бурова.
22:00
Дневникът на една камериерка ,криминална драма - Италия-Франция(1964),режисьор: Луис Бунюел.С участието на: Жана Моро,Жан Озен,Мишел Пиколи,Жорж Жере,Франсоаз Люган.(14+)
Събота, 20.04
00:00
Осиновяване,драма - Унгария(1975),режисьор: Марта Месарош.С участието на: Кати Берек,Дьондивер Виг,Петер Фрид,Ласло Сабо.
02:00
Кубанските казаци ,музикална комедия - Русия(1949),режисьор: Иван Пириев.С участието на: Сергей Лукянов,Марина Ладинина,Александър Хвиля.
04:00
Две или три неща,които знам за нея ,драма/комедия - Франция(1967),режисьор: Жан-Люк Годар.С участието на: Марина Влади,Ани Дюпре,Жозеф Жерар,Роже Монсоре.
06:00
Американската дъщеря ,комедия/драма - Русия(1995),режисьор: Карен Шахназаров.С участието на: Алисън Уитбек,Владимир Машков,Мария Шукшина.
08:00
Полицейска история ,криминална драма - Италия-Франция(1975),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Жан Луи Тринтинян,Ренато Салватори.
10:00
Куршуми над Бродуей ,гангстерска комедия - САЩ(1994),режисьор: Уди Алън.С участието на: Джон Кюсак,Даян Уийст.
12:00
Хайдути,историческа драма - Унгария(1965),режисьор: Миклош Янчо.С участието на: Янош Гьорбе,Золтан Латинович,Тибор Молнар.
14:00
Добри и зли ,кримнална драма - Франция(1976),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Марлен Жобер,Жак Дютрон,Брюно Кремер.(12+)
16:00
Студеното лято на 53-та ,криминална драма - СССР(1987),режисьор: Александър Прошкин.С участието на: Валерий Прийомихов,Анатолий Папанов,Нина Усатова,Борис Плотников.(12+)
18:00
Макс и железарите ,драма - Франция(1971),режисьор: Клод Соте.С участието на: Мишел Пиколи,Роми Шнайдер,Франсоа Перие.
20:00
Атентатът,трилър - Франция-Италия(1972),режисьор: Ив Боасе.С участието на: Жан-Луи Тринтинян,Мишел Пиколи,Джийн Сибърг.
22:00
Матадор,драма/трилър - Испания(1986),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Антонио Бандерас,Асумпта Серна,Начо Мартинес,Кармен Маура.(16+)
Петък, 19.04
00:50
Документален филм
02:00
Чернобил. Четири дни през април ,драма - Полша(2010),режисьор: Януш Димек.С участието на: Збигнев Замаховски,Анна Радван,Урсула Грабовска.
04:00
Моята нощ при Мод ,романтична драма - Франция(1969),режисьор: Ерик Ромер.С участието на: Жан-Луи Трентинян,Франсоаз Фабиан,Мари-Кристин Баро.
06:00
Любов в СССР ,драма - Русия(2013),режисьор: Карен Шахназаров.С участието на: Егор Барановски,Армен Джигарханян,Александър Ляпин.
08:00
Басейнът,криминална драма - Франция(1969),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Роми Шнайдер,Джейн Бъркин.(12+)
10:00
Мошеници на дребно ,комедия - САЩ(2000),режисьор: Уди Алън.С участието на: Уди Алън,Трейси Улман,Хю Грант.
12:00
Осиновяване,драма - Унгария(1975),режисьор: Марта Месарош.С участието на: Кати Берек,Дьондивер Виг,Петер Фрид,Ласло Сабо.
14:00
Полицейска история ,криминална драма - Италия-Франция(1975),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Жан Луи Тринтинян,Ренато Салватори.
16:00
Американската дъщеря ,комедия/драма - Русия(1995),режисьор: Карен Шахназаров.С участието на: Алисън Уитбек,Владимир Машков,Мария Шукшина.
18:00
Куршуми над Бродуей ,гангстерска комедия - САЩ(1994),режисьор: Уди Алън.С участието на: Джон Кюсак,Даян Уийст.
20:00
Кубанските казаци ,музикална комедия - Русия(1949),режисьор: Иван Пириев.С участието на: Сергей Лукянов,Марина Ладинина,Александър Хвиля.
22:00
Две или три неща,които знам за нея ,драма/комедия - Франция(1967),режисьор: Жан-Люк Годар.С участието на: Марина Влади,Ани Дюпре,Жозеф Жерар,Роже Монсоре.
Четвъртък, 18.04
00:00
Идентификацията на една жена ,драма - Италия-Франция(1982),режисьор: Микеланджело Антониони.С участието на: Томас Милиън,Даниела Силверио,Кристин Боасон.
02:00
Имало едно време едно ченге ,криминална комедия - Франция(1972),режисьор: Жорж Лотнер.С участието на: Мишел Константен,Мишел Лонсдал,Мирей Дарк.
04:00
Високи токчета ,драма/романтичен - Испания(1991),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Виктория Абрил,Мариса Паредес,Хавиер Бардем,Феодор Аткин.(14+)
06:00
Пролет на улица "Заречна
08:00
Атлантическият вал ,военна комедия - Франция-Италия(1970),режисьор: Марсел Камю.С участието на: Бурвил,Питър Макенъри,Софи Демаре.
10:00
Да разнищим Хари ,комедия - САЩ(1997),режисьор: Уди Алън.С участието на: Уди Алън,Джуди Дейвис,Деми Мур,Робин Уилямс.
12:00
Чернобил. Четири дни през април ,драма - Полша(2010),режисьор: Януш Димек.С участието на: Збигнев Замаховски,Анна Радван,Урсула Грабовска.
14:00
Моята нощ при Мод ,романтична драма - Франция(1969),режисьор: Ерик Ромер.С участието на: Жан-Луи Трентинян,Франсоаз Фабиан,Мари-Кристин Баро.
16:00
Любов в СССР ,драма - Русия(2013),режисьор: Карен Шахназаров.С участието на: Егор Барановски,Армен Джигарханян,Александър Ляпин.
18:00
Мошеници на дребно ,комедия - САЩ(2000),режисьор: Уди Алън.С участието на: Уди Алън,Трейси Улман,Хю Грант.
20:00
Басейнът,криминална драма - Франция(1969),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Роми Шнайдер,Джейн Бъркин.(12+)
22:00
Ъндърграунд,комедия/драма - Югославия(1995),режисьор: Емир Кустурица.С участието на: Емир Кустурица,Мики Манойлович,Лазар Ристовски,Маряна Йокович.(14+)
Сряда, 17.04
00:00
Хроника на една любов ,романтична драма - Италия(1950),режисьор: Микеланджело Антониони.С участието на: Масимо Джироти,Лучия Бозе.
02:00
Петролотърсачките,уестърн комедия - копродукция(1971),режисьор: Кристиан-Жак.С участието на: Брижит Бардо,Клаудия Кардинале,Майкъл Полард.
04:00
Голямото плюскане ,комедия/драма - Франция(1973),режисьор: Марко Ферери.С участието на: Марчело Мастрояни,Уго Тоняци,Мишел Пиколи,Филип Ноаре,Андреа Фереол.(16+)
06:00
Карнавална нощ ,музикална комедия - СССР(1956),режисьор: Елдар Рязанов.С участието на: Игор Илински,Людмила Гурченко.
08:00
Знаменитости,драма/комедия - САЩ(1998),режисьор: Уди Алън.С участието на: Кенет Брана,Джуди Дейвис,Леонардо Дикаприо.
10:00
Последните дни на Софи Шол ,биографичен/драма - Германия(2005),режисьор: Марк Ротемунд.С участието на: Юлия Йенш,Фабиан Хинрихс,Гералд Александер Хелд,Йохана Гастдорф.(12+)
12:00
Идентификацията на една жена ,драма - Италия-Франция(1982),режисьор: Микеланджело Антониони.С участието на: Томас Милиън,Даниела Силверио,Кристин Боасон.
14:00
Имало едно време едно ченге ,криминална комедия - Франция(1972),режисьор: Жорж Лотнер.С участието на: Мишел Константен,Мишел Лонсдал,Мирей Дарк.
16:00
Пролет на улица "Заречна
18:00
Да разнищим Хари ,комедия - САЩ(1997),режисьор: Уди Алън.С участието на: Уди Алън,Джуди Дейвис,Деми Мур,Робин Уилямс.
20:00
Атлантическият вал ,военна комедия - Франция-Италия(1970),режисьор: Марсел Камю.С участието на: Бурвил,Питър Макенъри,Софи Демаре.
22:00
Високи токчета ,драма/романтичен - Испания(1991),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Виктория Абрил,Мариса Паредес,Хавиер Бардем,Феодор Аткин.(14+)
Вторник, 16.04
00:00
Форт Саган ,исторически/военен - Франция(1984),режисьор: Ален Корно.С участието на: Жерар Депардийо,Катрин Деньов,Филип Ноаре,Софи Марсо.
03:00
Томболата,комедия - Италия(1962),режисьор: Виторио де Сика.С участието на: София Лорен.
04:00
Законът на желанието ,комедия/драма - Испания(1987),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Антонио Бандерас,Еусебио Понсела,Кармен Маура.(14+)
06:00
Извисяване,драма - СССР(1977),режисьор: Лариса Шепитко.С участието на: Борис Плотников,Владимир Гостюхин,Анатолий Солоницин,Сергей Яковлев.
08:00
Сладък и гаден ,музикална драма - САЩ(1999),режисьор: Уди Алън.С участието на: Шон Пен,Саманта Мортън,Ума Търман.(12+)
10:00
Мюриел,драма - Франция(1963),режисьор: Ален Рене.С участието на: Делфин Сейриг,Жан-Пиер Кериен,Жан-Батист Тиере,Нита Клайн.
12:00
Хроника на една любов ,романтична драма - Италия(1950),режисьор: Микеланджело Антониони.С участието на: Масимо Джироти,Лучия Бозе.
14:00
Петролотърсачките,уестърн комедия - копродукция(1971),режисьор: Кристиан-Жак.С участието на: Брижит Бардо,Клаудия Кардинале,Майкъл Полард.
16:00
Карнавална нощ,музикална комедия - СССР(1956),режисьор: Елдар Рязанов.С участието на: Игор Илински,Людмила Гурченко.
18:00
Знаменитости,драма/комедия - САЩ(1998),режисьор: Уди Алън.С участието на: Кенет Брана,Джуди Дейвис,Леонардо Дикаприо.
20:00
Последните дни на Софи Шол ,биографичен/драма - Германия(2005),режисьор: Марк Ротемунд.С участието на: Юлия Йенш,Фабиан Хинрихс,Гералд Александер Хелд,Йохана Гастдорф.(12+)
22:00
Голямото плюскане ,комедия/драма - Франция(1973),режисьор: Марко Ферери.С участието на: Марчело Мастрояни,Уго Тоняци,Мишел Пиколи,Филип Ноаре,Андреа Фереол.(16+)
Понеделник, 15.04
00:00
Довлатов,биографичен/драма - Русия(2018),режисьор: Алексей Герман младши.С участието на: Милан Марич,Хелена Суецка,Ива Гер,Антон Шагин.
02:00
Те,двете ,драма - Унгария-Франция(1977),режисьор: Марта Месарош.С участието на: Марина Влади,Лили Монори,Ян Новицки,Жужа Чинкоци,Владимир Висоцки.
04:00
Шарлот Грей,драма/трилър - копродукция(2001),режисьор: Джилиан Армстронг.С участието на: Кейт Бланшет.
06:00
Мадам Дю Бари ,драма - Франция-Италия(1954),режисьор: Кристиан-Жак.С участието на: Мартин Карол,Даниел Ивернел,Джана Мария Канале.
08:00
Град край морето,криминална драма - САЩ(2002),режисьор: Майкъл Кейтън-Джоунс.С участието на: Робърт де Ниро,Франсис Макдорманд,Джеймс Франко.
10:00
Венсан,Франсоа,Пол и другите ,драма - Франция(1974),режисьор: Клод Соте.С участието на: Ив Монтан,Мишел Пиколи,Серж Реджани,Жерар Депардийо.
12:00
Невинният,драма - Италия(1976),режисьор: Лукино Висконти.С участието на: Джанкарло Джанини,Лаура Антонели,Дженифър О'Нийл.(12+)
14:00
Търсачи на приключения ,приключенски - Франция(1967),режисьор: Робер Енрико.С участието на: Ален Делон,Лино Вентура,Джоана Шимкюс.
16:00
Извисяване,драма - СССР(1977),режисьор: Лариса Шепитко.С участието на: Борис Плотников,Владимир Гостюхин,Анатолий Солоницин,Сергей Яковлев.
18:00
Сладък и гаден ,музикална драма - САЩ(1999),режисьор: Уди Алън.С участието на: Шон Пен,Саманта Мортън,Ума Търман.(12+)
20:00
Мюриел,драма - Франция(1963),режисьор: Ален Рене.С участието на: Делфин Сейриг,Жан-Пиер Кериен,Жан-Батист Тиере,Нита Клайн.
22:00
Законът на желанието ,комедия/драма - Испания(1987),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Антонио Бандерас,Еусебио Понсела,Кармен Маура.(14+)
Неделя, 14.04
00:00
Училище за страсти ,драма - Франция(1998),режисьор: Беноа Жако.С участието на: Изабел Юпер,Венсан Мартинес,Венсан Линдон.(16+)
02:00
Един Крал в Ню Йорк ,комедия/драма - Великобритания(1957),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин.
04:00
Екипаж,екшън/драма - СССР(1980),режисьор: Александър Мита.С участието на: Георги Жонов,Анатолий Василиев,Леонид Филатов.
06:20
Полицаят и извънземните ,комедия - Франция(1979),режисьор: Жан Жиро.С участието на: Луи дьо Фюнес,Мишел Галабрю,Ги Гросо,Мишел Модо,Франс Рюмили.
08:00
Уикендът на Остърман ,екшън/драма - САЩ(1983),режисьор: Сам Пекинпа.С участието на: Рутгер Хауер,Джон Хърт,Крейг Т. Нелсън.(12+)
10:00
Шербурските чадъри ,драма/мюзикъл - Франция(1964),режисьор: Жак Деми.С участието на: Катрин Деньов,Нино Кастелнуово,Ан Вернон,Марк Мишел.
12:00
Те,двете ,драма - Унгария-Франция(1977),режисьор: Марта Месарош.С участието на: Марина Влади,Лили Монори,Ян Новицки,Жужа Чинкоци,Владимир Висоцки.
14:00
Шарлот Грей,драма/трилър - копродукция(2001),режисьор: Джилиан Армстронг.С участието на: Кейт Бланшет.
16:00
Мадам Дю Бари ,драма - Франция-Италия(1954),режисьор: Кристиан-Жак.С участието на: Мартин Карол,Даниел Ивернел,Джана Мария Канале.
18:00
Довлатов,биографичен/драма - Русия(2018),режисьор: Алексей Герман младши.С участието на: Милан Марич,Хелена Суецка,Ива Гер,Антон Шагин.
20:00
Град край морето,криминална драма - САЩ(2002),режисьор: Майкъл Кейтън-Джоунс.С участието на: Робърт де Ниро,Франсис Макдорманд,Джеймс Франко.
22:00
Венсан,Франсоа,Пол и другите ,драма - Франция(1974),режисьор: Клод Соте.С участието на: Ив Монтан,Мишел Пиколи,Серж Реджани,Жерар Депардийо.
Събота, 13.04
00:00
Официалната версия ,историческа драма - Аржентина(1985),режисьор: Луис Пуенсо.С участието на: Норма Алеандро,Ектор Алтерио.(16+)
02:00
Стаята на сина ,драма - Италия-Франция(2001),режисьор: Нани Морети.С участието на: Нани Морети,Силвио Орландо,Стефано Акорси,Дарио Кантарели.(12+)
04:00
Вкусът на черешата ,драма - Иран-Франция(1997),режисьор: Абас Киаростами.С участието на: Хомаюн Ершади,Абдолрахман Багери.
06:00
Полицаят и полицайките ,комедия - Франция(1980),режисьор: Жан Жиро,Тони Абойанц.С участието на: Луи дьо Фюнес,Ги Гросо,Жак Франсоа,Мишел Модо,Франс Рюмий,Мишел Галбрю.
08:00
Великият диктатор ,комедия - САЩ(1940),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Полет Годар.
10:00
Двойният живот на Вероник ,драма - Франция-Полша(1991),режисьор: Кшищоф Кешловски.С участието на: Ирен Жакоб,Филип Волтер.
12:00
Дневник за баща ми и майка ми ,драма - Унгария(1990),режисьор: Марта Месарош.С участието на: Жужа Чинкоци,Ян Новицки,Мари Тьорочик,Анна Полони.
14:00
Един крал в Ню Йорк ,комедия/драма - Великобритания(1957),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин.
16:00
Полицаят и извънземните ,комедия - Франция(1979),режисьор: Жан Жиро.С участието на: Луи дьо Фюнес,Мишел Галабрю,Ги Гросо,Мишел Модо,Франс Рюмили.
18:00
Екипаж,екшън/драма - СССР(1980),режисьор: Александър Мита.С участието на: Георги Жонов,Анатолий Василиев,Леонид Филатов.
20:20
Шербурските чадъри ,драма/мюзикъл - Франция(1964),режисьор: Жак Деми.С участието на: Катрин Деньов,Нино Кастелнуово,Ан Вернон,Марк Мишел.
22:00
Уикендът на Остърман ,екшън/драма - САЩ(1983),режисьор: Сам Пекинпа.С участието на: Рутгер Хауер,Джон Хърт,Крейг Т. Нелсън.(12+)
Петък, 12.04
00:00
Война и мир (четвърта част),военна драма - СССР(1967),режисьор: Сергей Бондарчук.С участието на: Людмила Савелиева,Сергей Бондарчук,Вячеслав Тихонов,Олег Табаков.
02:00
По-тихо там! ,комедия - Франция(1971),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Пол Мьорис,Натали Делон.
04:00
Империя на чувствата ,еротичен/драма - Япония-Франция(1976),режисьор: Нагиса Ошима.С участието на: Тацуя Фуджи,Айо Накаджима,Мейка Сери,Ейко Масуда.(16+)
06:00
Отново в Сен Тропе ,комедия - Франция-Италия(1970),режисьор: Жан Жиро.С участието на: Луи дьо Фюнес,Жак Льофевр,Ги Тросо,Мишел Модо.
08:00
Модерни времена ,комедия - САЩ(1936),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Полет Годар.
10:00
Три цвята: Синьо ,драма - копродукция(1993),режисьор: Кшищоф Кешловски.С участието на: Жюлиет Бинош,Еманюел Рива.
12:00
Дневник за моите любими ,биографична драма - Унгария(1987),режисьор: Марта Месарош.С участието на: Жужа Чинкоци,Ян Новицки.
14:00
Великият диктатор ,комедия - САЩ(1940),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Полет Годар.
16:00
Полицаят и полицайките ,комедия - Франция(1980),режисьор: Жан Жиро,Тони Абойанц.С участието на: Луи дьо Фюнес,Ги Гросо,Жак Франсоа,Мишел Модо,Франс Рюмий,Мишел Галбрю.
18:00
Трима братя ,драма - Италия-Франция(1981),режисьор: Франческо Рози.С участието на: Филип Ноаре,Микеле Плачидо,Виторио Медзоджорно.(12+)
20:00
Стаята на сина ,драма - Италия-Франция(2001),режисьор: Нани Морети.С участието на: Нани Морети,Силвио Орландо,Стефано Акорси,Дарио Кантарели.(12+)
22:00
Вкусът на черешата ,драма - Иран-Франция(1997),режисьор: Абас Киаростами.С участието на: Хомаюн Ершади,Абдолрахман Багери.
Четвъртък, 11.04
00:00
Война и мир (трета част) ,военна драма - СССР(1967),режисьор: Сергей Бондарчук.С участието на: Людмила Савелиева,Сергей Бондарчук,Вячеслав Тихонов,Олег Табаков.
02:00
Сто стъпки ,криминална драма - Италия(2000),режисьор: Марко Тулио Джордана.С участието на: Луиджи Ло Кашо,Луиджи Мария Буруано,Лусия Сардо,Паоло Бригулия.
04:00
Цветето на моята тайна ,драма - Испания-Франция(1995),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Жорди Молла,Мариса Паредес,Хуан Ечанове,Роси де Палма.(14+)
06:00
Полицаят в Ню Йорк ,комедия - Франция-Италия(1965),режисьор: Жан Жиро.С участието на: Луи дьо Фюнес,Мишел Галабрю,Жан Льофевр.
08:00
Светлините на града ,комедия/драма - САЩ(1931),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Вирджиния Черил.
10:00
Три цвята: Бяло ,драма - копродукция(1994),режисьор: Кшищоф Кешловски.С участието на: Збигнев Замаховски,Жюли Делпи,Янош Гайос,Йежи Стур.
12:00
Дневник за моите деца ,биографична драма - Унгария(1984),режисьор: Марта Месарош.С участието на: Жужа Чинкоци,Ян Новицки,Илдико Баншаги.
14:00
Модерни времена ,комедия - САЩ(1936),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Полет Годар.
16:00
Отново в Сен Тропе ,комедия - Франция-Италия(1970),режисьор: Жан Жиро.С участието на: Луи дьо Фюнес,Жак Льофевр,Ги Тросо,Мишел Модо.
18:00
По-тихо там! ,комедия - Франция(1971),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Пол Мьорис,Натали Делон.
20:00
Война и мир (четвърта част) ,военна драма - СССР(1967),режисьор: Сергей Бондарчук.С участието на: Людмила Савелиева,Сергей Бондарчук,Вячеслав Тихонов,Олег Табаков.
22:00
Империя на чувствата ,еротичен/драма - Япония-Франция(1976),режисьор: Нагиса Ошима.С участието на: Тацуя Фуджи,Айо Накаджима,Мейка Сери,Ейко Масуда.(16+)
Сряда, 10.04
00:40
Война и мир (втора част) ,военна драма - СССР(1965),режисьор: Сергей Бондарчук.С участието на: Людмила Савелиева,Сергей Бондарчук,Вячеслав Тихонов,Олег Табаков.
02:15
Мен не ме е страх ,драма - Италия(2003),режисьор: Габриеле Салваторес.С участието на: Айтана Санчес-Хихон,Диего Абатантуоно.
04:00
Индокитай,историческа драма - Франция(1992),режисьор: Режис Варние.С участието на: Катрин Деньов,Венсан Перес,Лин Дан Фам.
06:40
Полицаят се жени ,комедия - Франция-Италия(1965),режисьор: Жан Жиро.С участието на: Луи дьо Фюнес,Клод Жансак,Жан Льофевр,Жьонвиев Град.
08:00
Циркът,комедия - САЩ(1928),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Ал Гарсия,Мърна Кенеди.
10:00
Три цвята: Червено ,драма - копродукция(1994),режисьор: Кшищоф Кешловски.С участието на: Ирен Жакоб,Жан-Луи Трентинян.
12:00
Доверие,драма - Унгария(1979),режисьор: Ищван Сабо.С участието на: Илдико Баншаги,Петер Андорай,Карой Чаки.
14:00
Светлините на града ,комедия/драма - САЩ(1931),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Вирджиния Черил.
16:00
Полицаят в Ню Йорк ,комедия - Франция-Италия(1965),режисьор: Жан Жиро.С участието на: Луи дьо Фюнес,Мишел Галабрю,Жан Льофевр.
18:00
Сто стъпки ,криминална драма - Италия(2000),режисьор: Марко Тулио Джордана.С участието на: Луиджи Ло Кашо,Луиджи Мария Буруано,Лусия Сардо,Паоло Бригулия.
20:00
Война и мир (трета част) ,военна драма - СССР(1967),режисьор: Сергей Бондарчук.С участието на: Людмила Савелиева,Сергей Бондарчук,Вячеслав Тихонов,Олег Табаков.
22:00
Цветето на моята тайна ,драма - Испания-Франция(1995),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Жорди Молла,Мариса Паредес,Хуан Ечанове,Роси де Палма.(14+)
Вторник, 9.04
00:00
Война и мир (първа част) ,военна драма - СССР(1965),режисьор: Сергей Бондарчук.С участието на: Людмила Савелиева,Сергей Бондарчук,Вячеслав Тихонов,Олег Табаков.
02:00
Брат ми е единствено дете ,комедия/драма - Италия(2007),режисьор: Даниеле Лукети.С участието на: Елио Джермано,Рикардо Скамарчо.
04:00
Жива плът ,драма - Франция-Испания(1997),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Либерто Рабал,Франческа Нери,Хавиер Бардем,Пенелопе Крус.(16+)
06:00
Полицаят от Сен Тропе ,комедия - Франция-Италия(1964),режисьор: Жан Жиро.С участието на: Луи дьо Фюнес,Мишел Галабрю,Жьоневиев Град,Даниел Коши.
08:00
Треска за злато ,комедия - САЩ(1925),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Мак Суейн,Джорджия Хейл.
10:00
Фанфан лалето ,приключенска комедия - Франция-Италия(1952),режисьор: Кристиан-Жак.С участието на: Жерар Филип,Джина Лолобриджида.
12:00
Любовен филм ,драма - Унгария(1970),режисьор: Ищван Сабо.С участието на: Юдит Халас,Андраш Балинт,Андраш Савосфалви.
14:00
Циркът,комедия - САЩ(1928),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Ал Гарсия,Мърна Кенеди.
16:00
Полицаят се жени ,комедия - Франция-Италия(1965),режисьор: Жан Жиро.С участието на: Луи дьо Фюнес,Клод Жансак,Жан Льофевр,Жьонвиев Град.
18:00
Мен не ме е страх ,драма - Италия(2003),режисьор: Габриеле Салваторес.С участието на: Айтана Санчес-Хихон,Диего Абатантуоно.
20:00
Война и мир (втора част) ,военна драма - СССР(1965),режисьор: Сергей Бондарчук.С участието на: Людмила Савелиева,Сергей Бондарчук,Вячеслав Тихонов,Олег Табаков.
22:00
Индокитай,историческа драма - Франция(1992),режисьор: Режис Варние.С участието на: Катрин Деньов,Венсан Перес,Лин Дан Фам.
Понеделник, 8.04
00:00
Ние двамата ,драма - Франция(1979),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Катрин Деньов,Жак Дютрон,Жак Вийере.
02:00
Избор на оръжие ,криминална драма - Франция(1981),режисьор: Ален Корно.С участието на: Ив Монтан,Жерар Депардийо,Катрин Деньов.(12+)
04:00
Грозни,мръсни,зли ,драма/комедия - Италия(1976),режисьор: Еторе Скола.С участието на: Нино Манфреди.(12+)
06:00
Тайните на Коза Ностра,криминална драма - Италия-Франция(1972),режисьор: Теренс Йънг.С участието на: Чарлз Бронсън,Лино Вентура,Джил Айрлънд,Валтер Киари,Джоузеф Уайзман.(12+)
08:00
Светата година ,драма/криминален - Франция(1976),режисьор: Жан Жиро.С участието на: Жан Габен,Жан-Клод Бриали,Даниел Дарио,Николета Макиавели.
10:00
Господата от "Ла Санте
12:00
Баща ми ,драма - Унгария(1966),режисьор: Ищван Сабо.С участието на: Андраш Балинт,Миклош Габор,Кати Солом.
14:00
Треска за злато ,комедия - САЩ(1925),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Мак Суейн,Джорджия Хейл.
16:00
Полицаят от Сен Тропе ,комедия - Франция-Италия(1964),режисьор: Жан Жиро.С участието на: Луи дьо Фюнес,Мишел Галабрю,Жьоневиев Град,Даниел Коши.
18:00
Брат ми е единствено дете ,комедия/драма - Италия(2007),режисьор: Даниеле Лукети.С участието на: Елио Джермано,Рикардо Скамарчо.
20:00
Война и мир (първа част) ,военна драма - СССР(1965),режисьор: Сергей Бондарчук.С участието на: Людмила Савелиева,Сергей Бондарчук,Вячеслав Тихонов,Олег Табаков.
22:00
Жива плът ,драма - Франция-Испания(1997),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Либерто Рабал,Франческа Нери,Хавиер Бардем,Пенелопе Крус.(16+)
Неделя, 7.04
00:00
Пианото,романтична драма - Австралия-Франция(1993),режисьор: Джейн Кемпиън.С участието на: Сам Нийл,Клиф Къртис,Холи Хънтър,Харви Кайтел,Ана Пакуин.
02:00
Пригответе си носните кърпички ,комедия/драма - Франция(1978),режисьор: Бертран Блие.С участието на: Жерар Депардийо,Карол Лор,Патрик Дьовер.(12+)
04:00
Един особен ден ,драма - Италия(1977),режисьор: Еторе Скола.С участието на: София Лорен,Марчело Мастрояни.
06:00
Отиване,завръщане ,военна драма - Франция(1985),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Ани Жирардо,Жан-Луи Трентинян,Евелин Буи.
08:00
Дневна красавица ,романтична драма - Франция(1967),режисьор: Луис Бунюел.С участието на: Катрин Деньов,Жан Сорел,Мишел Пиколи,Жьоньовиев Паж,Пиер Клементи.(12+)
10:00
Мой ласкав и нежен звяр (драма по време на лов) ,романтична драма - СССР-ФРГ(1978),режисьор: Емил Лотяну.С участието на: Галина Беляева,Олег Янковски,Кирил Лавров.
12:00
Ние двамата ,драма - Франция(1979),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Катрин Деньов,Жак Дютрон,Жак Вийере.
14:00
Грозни,мръсни,зли ,драма/комедия - Италия(1976),режисьор: Еторе Скола.С участието на: Нино Манфреди.(12+)
16:00
За кожата на едно ченге ,криминален екшън - Франция(1981),режисьор: Ален Делон.С участието на: Ален Делон,Ан Парийо,Даниел Чекалди.
18:00
Светата година ,драма/криминален - Франция(1976),режисьор: Жан Жиро.С участието на: Жан Габен,Жан-Клод Бриали,Даниел Дарио,Николета Макиавели.
20:00
Избор на оръжие ,криминална драма - Франция(1981),режисьор: Ален Корно.С участието на: Ив Монтан,Жерар Депардийо,Катрин Деньов.(12+)
22:00
Тайните на Коза Ностра,криминална драма - Италия-Франция(1972),режисьор: Теренс Йънг.С участието на: Чарлз Бронсън,Лино Вентура,Джил Айрлънд,Валтер Киари,Джоузеф Уайзман.(12+)
Събота, 6.04
00:00
Лолита,драма - САЩ-Франция(1997),режисьор: Ейдриън Лайн.С участието на: Джеръми Айрънс,Доминик Суейн,Мелани Грифит,Франк Ланджела.(16+)
02:30
Хирошима,моя любов ,драма - Франция-Япония(1959),режисьор: Ален Рене.С участието на: Еманюел Рива,Ейджи Окада.
04:00
Ритай като Бекъм ,комедия - Великобритания-Германия(2002),режисьор: Гуриндер Чадха.С участието на: Джонатан Рис Майърс,Парминдер Награ,Кийра Найтли,Джулиет Стивънсън.
06:00
Край на залаганията ,криминална комедия - Франция(1997),режисьор: Клод Шаброл.С участието на: Изабел Юпер,Мишел Серо,Франсоа Клюзе.
08:00
Завръщането на Казанова ,комедия/драма - Франция(1992),режисьор: Едуар Ниерман.С участието на: Ален Делон,Фабрис Лукини,Елза Лунгини,Делия Бокардо,Филип Льороа,Ален Кюни.
10:00
Таборът отива към небето ,романтична драма - СССР(1976),режисьор: Емил Лотяну.С участието на: Григоре Григориу,Светлана Тома.
12:00
Отиване,завръщане ,военна драма - Франция(1985),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Ани Жирардо,Жан-Луи Трентинян,Евелин Буи.
14:00
Един особен ден ,драма - Италия(1977),режисьор: Еторе Скола.С участието на: София Лорен,Марчело Мастрояни.
16:00
Двама мъже в града ,криминална драма - Франция(1973),режисьор: Жозе Джовани.С участието на: Ален Делон,Жан Габен,Мишел Буке.
18:00
Пианото,романтична драма - Австралия-Франция(1993),режисьор: Джейн Кемпиън.С участието на: Сам Нийл,Клиф Къртис,Холи Хънтър,Харви Кайтел,Ана Пакуин.
20:00
Дневна красавица ,романтична драма - Франция(1967),режисьор: Луис Бунюел.С участието на: Катрин Деньов,Жан Сорел,Мишел Пиколи,Жьоньовиев Паж,Пиер Клементи.(12+)
22:00
Пригответе си носните кърпички ,комедия/драма - Франция(1978),режисьор: Бертран Блие.С участието на: Жерар Депардийо,Карол Лор,Патрик Дьовер.(12+)
Петък, 5.04
00:15
Уважавани господа ,драма - Италия(1975),режисьор: Луиджи Дзампа.С участието на: Дженифър О'Нийл,Франко Неро,Джеймс Мейсън.
02:00
Непресметнат риск ,драма/криминален - Франция(1960),режисьор: Клод Соте.С участието на: Жан-Пол Белмондо,Лино Вентура,Сандра Мило.(12+)
04:00
Ватерло,драма - СССР-Италия(1970),режисьор: Сергей Бондарчук.С участието на: Род Стайгър,Кристофър Плъмър,Джак Хокинс,Орсън Уелс.(12+)
06:15
И Бог създаде жената ,драма - Франция(1956),режисьор: Роже Вадим.С участието на: Брижит Бардо,Курд Юргенс,Жан-Луи Трентинян.
08:00
Преходът,приключенска драма - Франция(1986),режисьор: Рене Манзор.С участието на: Ален Делон,Кристин Боасон.
10:00
Мимино,комедия - СССР(1977),режисьор: Георгий Данелия.С участието на: Вахтанг Кикабидзе,Фрунзе Мкртчян,Евгений Леонов.
12:00
Завръщането на Казанова ,комедия/драма - Франция(1992),режисьор: Едуар Ниерман.С участието на: Ален Делон,Фабрис Лукини,Елза Лунгини,Делия Бокардо,Филип Льороа,Ален Кюни.
14:00
Либера,любов моя ,драма - Италия-Франция(1975),режисьор: Мауро Болонини.С участието на: Клаудия Кардинале,Адолфо Чели,Филип Льороа.
16:00
Нежна кожа ,романтична драма - Франция(1964),режисьор: Франсоа Трюфо.С участието на: Жан Дезаи,Франсоаз Дорлеак,Нели Бенедети.
18:00
Край на залаганията ,криминална комедия - Франция(1997),режисьор: Клод Шаброл.С участието на: Изабел Юпер,Мишел Серо,Франсоа Клюзе.
20:00
Ритай като Бекъм ,комедия - Великобритания-Германия(2002),режисьор: Гуриндер Чадха.С участието на: Джонатан Рис Майърс,Парминдер Награ,Кийра Найтли,Джулиет Стивънсън.
22:00
Хирошима,моя любов ,драма - Франция-Япония(1959),режисьор: Ален Рене.С участието на: Еманюел Рива,Ейджи Окада.
Четвъртък, 4.04
00:00
Последните дни на Мусолини ,историческа биография - Италия(1974),режисьор: Карло Лидзани.С участието на: Род Стайгър,Франко Неро,Хенри Фонда.(12+)
02:00
Церемонията,криминална драма - Франция(1995),режисьор: Клод Шаброл.С участието на: Изабел Юпер,Сандрин Бонер,Жаклин Бисе,Жан-Пиер Касел.
04:00
Жени на ръба на нервна криза ,комедия - Испания(1988),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Кармен Маура,Антонио Бандерас,Хулиета Серано,Роси де Палма.(14+)
06:00
Не пипай мангизите ,гангстерски - Франция(1954),режисьор: Жак Бекер.С участието на: Жан Габен,Дора Дол,Рене Дари.
08:00
Дума на ченге ,криминален екшън - Франция(1985),режисьор: Жозе Пинейро.С участието на: Ален Делон,Жак Перен,Венсан Линдон.
10:00
Афоня,драма - СССР(1975),режисьор: Георгий Данелия.С участието на: Леонид Куравльов,Евгения Симонова,Евгений Леонов.
12:00
Преходът,приключенска драма - Франция(1986),режисьор: Рене Манзор.С участието на: Ален Делон,Кристин Боасон.
14:00
Уважавани господа ,драма - Италия(1975),режисьор: Луиджи Дзампа.С участието на: Дженифър О'Нийл,Франко Неро,Джеймс Мейсън.
16:00
И Бог създаде жената ,драма - Франция(1956),режисьор: Роже Вадим.С участието на: Брижит Бардо,Курд Юргенс,Жан-Луи Трентинян.
18:00
Девет месеца ,драма - Унгария(1976),режисьор: Марта Месарош.С участието на: Лили Монори,Ян Новицки,Кати Берек,Джоко Росич.
20:00
Непресметнат риск ,драма/криминален - Франция(1960),режисьор: Клод Соте.С участието на: Жан-Пол Белмондо,Лино Вентура,Сандра Мило.(12+)
22:00
Ватерло,драма - СССР-Италия(1970),режисьор: Сергей Бондарчук.С участието на: Род Стайгър,Кристофър Плъмър,Джак Хокинс,Орсън Уелс.(12+)
Сряда, 3.04
00:00
Кръвопролитие в Рим ,историческа драма - Италия-Франция(1973),режисьор: Джордж Косматос.С участието на: Ричард Бъртън,Марчело Мастрояни.(12+)
02:00
Един мъж и една жена ,романтична драма - Франция(1966),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Анук Еме,Жан-Луи Трентинян,Пиер Бару.
04:00
Да возиш мис Дейзи ,комедия/драма - САЩ(1989),режисьор: Брус Бересфорд.С участието на: Морган Фрийман,Джесика Танди,Дан Акройд.
06:00
Нощният пазач ,криминален - Франция(1960),режисьор: Жак Бекер.С участието на: Мишел Константен,Филип Льороа.
08:10
Неукротимият,криминална драма - Франция(1983),режисьор: Ален Делон.С участието на: Ален Делон,Ан Парийо,Франсоа Перие,Пиер Монди.
10:00
Не тъгувай! ,комедия - СССР(1969),режисьор: Георгий Данелия.С участието на: Серго Закариадзе,Вахтанг Кикабидзе,Софико Чиаурели,Анастасия Вертинска.
12:00
Дума на ченге ,криминален екшън - Франция(1985),режисьор: Жозе Пинейро.С участието на: Ален Делон,Жак Перен,Венсан Линдон.
14:00
Последните дни на Мусолини ,историческа биография - Италия(1974),режисьор: Карло Лидзани.С участието на: Род Стайгър,Франко Неро,Хенри Фонда.(12+)
16:00
Не пипай мангизите ,гангстерски - Франция(1954),режисьор: Жак Бекер.С участието на: Жан Габен,Дора Дол,Рене Дари.
18:00
Церемонията,криминална драма - Франция(1995),режисьор: Клод Шаброл.С участието на: Изабел Юпер,Сандрин Бонер,Жаклин Бисе,Жан-Пиер Касел.
20:00
Ясновидецът,историческа драма - копродукция(1988),режисьор: Ищван Сабо.С участието на: Клаус Мария Брандауер,Ерланд Юзефсон,Илдико Баншаги,Гражина Шаполовска.(12+)
22:25
Жени на ръба на нервна криза ,комедия - Испания(1988),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Кармен Маура,Антонио Бандерас,Хулиета Серано,Роси де Палма.(14+)
Вторник, 2.04
00:00
Джордано Бруно ,биографичен - Италия(1973),режисьор: Джулиано Монталдо.С участието на: Джан Мария Волонте."2024-04-02
04:25
Ела,завържи ме!,комедия - Испания(1989),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Виктория Абрил,Антонио Бандерас,Лолес Леон,Франсиско Рабал.(14+)
06:00
Кеят на мъглите ,романтична драма - Франция(1938),режисьор: Марсел Карне.С участието на: Жан Габен,Мишел Симон,Мишел Морган.
08:00
Трима мъже за убиване ,трилър - Франция(1980),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Далила ди Ладзаро,Мишел Оклер.
10:00
Куриер,комедия/драма - СССР(1986),режисьор: Карен Шахназаров.С участието на: Фьодор Дунаевски,Олег Басилашвили,Инна Чурикова.
12:00
Неукротимият,криминална драма - Франция(1983),режисьор: Ален Делон.С участието на: Ален Делон,Ан Парийо,Франсоа Перие,Пиер Монди.
14:00
Кръвопролитие в Рим ,историческа драма - Италия-Франция(1973),режисьор: Джордж Косматос.С участието на: Ричард Бъртън,Марчело Мастрояни.(12+)
16:00
Нощният пазач ,криминален - Франция(1960),режисьор: Жак Бекер.С участието на: Мишел Константен,Филип Льороа.
18:10
Един мъж и една жена ,романтична драма - Франция(1966),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Анук Еме,Жан-Луи Трентинян,Пиер Бару.
20:00
Полковник Редл ,историческа драма - копродукция(1985),режисьор: Ищван Сабо.С участието на: Клаус Мария Брандауер,Армин Мюлер-Щал,Гудрун Ландгребе,Доротя Удварош.(12+)
22:25
Да возиш мис Дейзи ,комедия/драма - САЩ(1989),режисьор: Брус Бересфорд.С участието на: Морган Фрийман,Джесика Танди,Дан Акройд.
Понеделник, 1.04
00:00
Честита Нова Година ,криминална комедия - Франция(1973),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Лино Вентура,Франсоаз Фабиан.
02:00
Трима братя ,драма - Италия-Франция(1981),режисьор: Франческо Рози.С участието на: Филип Ноаре,Микеле Плачидо,Виторио Медзоджорно.
04:00
Говори с нея ,драма - Испания(2002),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Джералдин Чаплин,Кармен Мачи,Хавиер Камара,Дарио Грандинети.(14+)
06:00
Съпружество,комедия/драма - Франция(1974),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Бюл Ожие,Рюфюс.
08:00
Малкият Буда ,драма - Франция-Великобритания(1993),режисьор: Бернандо Бертолучи.С участието на: Киану Рийвс,Бриджит Фонда,Алекс Вайсендангер,Рушенг Иънг,Крис Исак.
10:00
Кафе „Сан Суси“ ,драма - Франция(1982),режисьор: Жак Руфио.С участието на: Роми Шнайдер,Мишел Пиколи,Мария Шел,Жан Рено.
12:00
Трима мъже за убиване ,трилър - Франция(1980),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Далила ди Ладзаро,Мишел Оклер.
14:00
Джордано Бруно ,биографичен - Италия(1973),режисьор: Джулиано Монталдо.С участието на: Джан Мария Волонте.
16:00
Кеят на мъглите ,романтична драма - Франция(1938),режисьор: Марсел Карне.С участието на: Жан Габен,Мишел Симон,Мишел Морган.
18:00
Една обикновена история ,романтична драма - Франция(1978),режисьор: Клод Соте.С участието на: Роми Шнайдер,Брюно Кремер,Клод Брасьор.
20:00
Мефистофел,историческа драма - копродукция(1981),режисьор: Ищван Сабо.С участието на: Клаус Мария Брандауер,Илдико Баншаги,Кристина Янда,Ролф Хопе,Дьорд Черхалми.
22:25
Ела,завържи ме!,комедия - Испания(1989),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Виктория Абрил,Антонио Бандерас,Лолес Леон,Франсиско Рабал.(14+)
Неделя, 31.03
00:00
СКЪПИ ДРУГАРИ ,драма - Русия(2020),режисьор: Андрей Кончаловски.С участието на: Юлия Висоцка,Владислав Комаров,Андрей Гусев,Юлия Бурова.
02:00
ДОКУМЕНТАЛЕН ФИЛМ
06:00
БАСЕЙНЪТ,криминална драма - Франция(1969),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Роми Шнайдер,Джейн Бъркин.(14+)
08:00
МАЛКИЯТ БУДА ,драма - Франция-Великобритания(1993),режисьор: Бернандо Бертолучи.С участието на: Киану Рийвс,Бриджит Фонда,Алекс Вайсендангер,Рушенг Иънг,Крис Исак.(14+)
10:00
НАСЛЕДСТВО,драма/романтика - Унгария-Франция(1980),режисьор: Марта Месарош.С участието на: Изабел Юпер,Лили Монори,Ян Новицки.
12:00
АМЕРИКАНСКАТА ДЪЩЕРЯ,комедия/драма - Русия(1995),режисьор: Карен Шахназаров.С участието на: Алисън Уитбек,Владимир Машков,Мария Шукшина.
14:00
ТРИМА БРАТЯ,драма - Италия-Франция(1981),режисьор: Франческо Рози.С участието на: Филип Ноаре,Микеле Плачидо,Виторио Медзоджорно.(12+)
16:00
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА,криминална комедия - Франция(1973),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Лино Вентура,Франсоаз Фабиан.
18:00
КАФЕ "САН СУСИ
20:00
СЪПРУЖЕСТВО,комедия/драма - Франция(1974),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Бюл Ожие,Рюфюс.
22:00
ГОВОРИ С НЕЯ,драма - Испания(2002),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Джералдин Чаплин,Кармен Мачи,Хавиер Камара,Дарио Грандинети.(12+)
Събота, 30.03
00:00
ПЛОЩАД "ВАНДОМ
02:00
КОЙ ЗНАЕ?,уестърн - Италия(1967),режисьор: Дамяно Дамяни.С участието на: Джан Мария Волонте,Клаус Кински,Лу Кастел.(14+)
04:00
ИМПЕРИЯ НА ЧУВСТВАТА ,еротичен/драма - Япония-Франция(1976),режисьор: Нагиса Ошима.С участието на: Тацуя Фуджи,Айо Накаджима,Мейка Сери,Ейко Масуда.(16+)
06:00
ВЛАКЪТ,военна драма - Франция(1973),режисьор: Пиер Грание-Дьофер.С участието на: Жан-Луи Трентинян,Роми Шнайдер.
08:00
ВОЙНА И МИР (Четвърта част) ,военна драма - СССР(1967),режисьор: Сергей Бондарчук.С участието на: Людмила Савелиева,Сергей Бондарчук,Вячеслав Тихонов,Олег Табаков.
10:00
МОЯТА НОЩ ПРИ МОД,романтична драма - Франция(1969),режисьор: Ерик Ромер.С участието на: Жан-Луи Трентинян,Франсоаз Фабиан,Мари-Кристин Баро.
12:00
АННА КАРЕНИНА. ИСТОРИЯТА НА ВРОНСКИ,драма - Русия(2017),режисьор: Карен Шахназаров.С участието на: Елизавета Боярска,Максим Матвеев.
14:20
ЕДИН КРАЛ В НЮ ЙОРК,комедия/драма - Великобритания(1957),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин.
16:00
СКЪПИ ДРУГАРИ ,драма - Русия(2020),режисьор: Андрей Кончаловски.С участието на: Юлия Висоцка,Владислав Комаров,Андрей Гусев,Юлия Бурова.
18:00
БАСЕЙНЪТ,криминална драма - Франция(1969),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Роми Шнайдер,Джейн Бъркин.(14+)
20:00
МАЛКИЯТ БУДА ,драма - Франция-Великобритания(1993),режисьор: Бернандо Бертолучи.С участието на: Киану Рийвс,Бриджит Фонда,Алекс Вайсендангер,Рушенг Иънг,Крис Исак.(14+)
22:00
ГОЛЯМОТО ПЛЮСКАНЕ ,комедия/драма - Франция(1973),режисьор: Марко Ферери.С участието на: Марчело Мастрояни,Уго Тоняци,Мишел Пиколи,Филип Ноаре,Андреа Фереол.(16+)
Петък, 29.03
00:00
ЛОШ СИН,драма - Франция(1980),режисьор: Клод Соте.С участието на: Патрик Дьовер,Брижит Фосе,Жак Дюфило.
02:10
БРАК ПО ИТАЛИАНСКИ,комедия/драма - Италия(1964),режисьор: Виторио де Сика.С участието на: София Лорен,Марчело Мастрояни.
04:00
АФОНЯ,драма - СССР(1975),режисьор: Георгий Данелия.С участието на: Леонид Куравльов,Евгения Симонова,Евгений Леонов.
06:00
МАКС И ЖЕЛЕЗАРИТЕ,драма - Франция(1971),режисьор: Клод Соте.С участието на: Мишел Пиколи,Роми Шнайдер,Франсоа Перие.
08:00
ВОЙНА И МИР (Трета част) ,военна драма - СССР(1967),режисьор: Сергей Бондарчук.С участието на: Людмила Савелиева,Сергей Бондарчук,Вячеслав Тихонов,Олег Табаков.
10:00
МИМИНО,комедия - СССР(1977),режисьор: Георгий Данелия.С участието на: Вахтанг Кикабидзе,Фрунзе Мкртчян,Евгений Леонов.
12:00
ПЛОЩАД "ВАНДОМ
14:00
КОЙ ЗНАЕ?,уестърн - Италия(1967),режисьор: Дамяно Дамяни.С участието на: Джан Мария Волонте,Клаус Кински,Лу Кастел.(14+)
16:00
ВОЙНА И МИР (Четвърта част) ,военна драма - СССР(1967),режисьор: Сергей Бондарчук.С участието на: Людмила Савелиева,Сергей Бондарчук,Вячеслав Тихонов,Олег Табаков.
18:00
ВЛАКЪТ,военна драма - Франция(1973),режисьор: Пиер Грание-Дьофер.С участието на: Жан-Луи Трентинян,Роми Шнайдер.
20:00
КУБАНСКИТЕ КАЗАЦИ ,музикална комедия - Русия(1949),режисьор: Иван Пириев.С участието на: Сергей Лукянов,Марина Ладинина,Александър Хвиля.
22:00
ИМПЕРИЯ НА ЧУВСТВАТА ,еротичен/драма - Япония-Франция(1976),режисьор: Нагиса Ошима.С участието на: Тацуя Фуджи,Айо Накаджима,Мейка Сери,Ейко Масуда.(16+)
Четвъртък, 28.03
00:00
БЕЗУПРЕЧНА РЕПУТАЦИЯ,комедия/драма - Франция(1981),режисьор: Бертран Таверние.С участието на: Филип Ноаре,Изабел Юпер,Жан-Пиер Мариел.
02:00
РАЗВОД ПО ИТАЛИАНСКИ,комедия - Италия(1961),режисьор: Пиетро Джерми.С участието на: Марчело Мастрояни,Даниела Рока,Стефания Сандрели,Леополдо Триесте.
04:00
НЕ ТЪГУВАЙ!,комедия - СССР(1969),режисьор: Георгий Данелия.С участието на: Серго Закариадзе,Вахтанг Кикабидзе,Софико Чиаурели,Анастасия Вертинска.
06:00
НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА,драма - Франция(1970),режисьор: Клод Соте.С участието на: Мишел Пиколи,Роми Шнайдер,Леа Масари.
08:00
ВОЙНА И МИР (Втора част) ,военна драма - СССР(1965),режисьор: Сергей Бондарчук.С участието на: Людмила Савелиева,Сергей Бондарчук,Вячеслав Тихонов,Олег Табаков.
10:00
АФОНЯ,драма - СССР(1975),режисьор: Георгий Данелия.С участието на: Леонид Куравльов,Евгения Симонова,Евгений Леонов.
12:00
ЛОШ СИН,драма - Франция(1980),режисьор: Клод Соте.С участието на: Патрик Дьовер,Брижит Фосе,Жак Дюфило.
14:00
БРАК ПО ИТАЛИАНСКИ,комедия/драма - Италия(1964),режисьор: Виторио де Сика.С участието на: София Лорен,Марчело Мастрояни.
18:00
МАКС И ЖЕЛЕЗАРИТЕ,драма - Франция(1971),режисьор: Клод Соте.С участието на: Мишел Пиколи,Роми Шнайдер,Франсоа Перие.
20:00
ПРОЗОРЕЦЪТ НА СПАЛНЯТА,криминален - САЩ(1987),режисьор: Къртис Хенсън.С участието на: Стийв Гутънбърг,Елизабет Макгъвърн,Изабел Юпер.(14+)
22:00
ЦВЕТЕТО НА МОЯТА ТАЙНА ,драма - Испания-Франция(1995),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Жорди Молла,Мариса Паредес,Хуан Ечанове,Роси де Палма.(12+)
Сряда, 27.03
00:00
СЕЗАР И РОЗАЛИ,романтична драма - Франция(1972),режисьор: Клод Соте.С участието на: Ив Монтан,Роми Шнайдер,Сами Фрей.
02:00
ВЧЕРА,ДНЕС,УТРЕ,романтична комедия - Италия(1963),режисьор: Виторио де Сика.С участието на: София Лорен,Марчело Мастрояни.
04:00
ДИАМАНТЕНАТА РЪКА,комедия - СССР(1968),режисьор: Леонид Гайдай.С участието на: Юрий Никулин,Андрей Миронов,Анатолий Папанов.
06:00
ПОСЛЕДНИЯТ ИЗВЕСТЕН АДРЕС,криминален - Франиця(1970),режисьор: Жозе Джовани.С участието на: Лино Вентура,Марлен Жобер,Мишел Константен.
08:00
ВОЙНА И МИР (Първа част) ,военна драма - СССР(1965),режисьор: Сергей Бондарчук.С участието на: Людмила Савелиева,Сергей Бондарчук,Вячеслав Тихонов,Олег Табаков.
10:00
НЕ ТЪГУВАЙ!,комедия - СССР(1969),режисьор: Георгий Данелия.С участието на: Серго Закариадзе,Вахтанг Кикабидзе,Софико Чиаурели,Анастасия Вертинска.
12:00
БЕЗУПРЕЧНА РЕПУТАЦИЯ,комедия/драма - Франция(1981),режисьор: Бертран Таверние.С участието на: Филип Ноаре,Изабел Юпер,Жан-Пиер Мариел.
14:10
РАЗВОД ПО ИТАЛИАНСКИ,комедия - Италия(1961),режисьор: Пиетро Джерми.С участието на: Марчело Мастрояни,Даниела Рока,Стефания Сандрели,Леополдо Триесте.
16:00
ВОЙНА И МИР (Втора част) ,военна драма - СССР(1965),режисьор: Сергей Бондарчук.С участието на: Людмила Савелиева,Сергей Бондарчук,Вячеслав Тихонов,Олег Табаков.
18:00
НЕЩАТА ОТ ЖИВОТА,драма - Франция(1970),режисьор: Клод Соте.С участието на: Мишел Пиколи,Роми Шнайдер,Леа Масари.
20:00
РОКО И НЕГОВИТЕ БРАТЯ,драма - Италия-Франция(1960),режисьор: Лукино Висконти.С участието на: Ален Делон,Ренато Салватори,Ани Жирардо,Клаудия Кардинале.
23:00
РАБОТАТА,комедия - Италия(1962),режисьор: Лукино Висконти.С участието на: Роми Шнайдер,Томас Милиън,Ромоло Вали.
Вторник, 26.03
04:00
БЯЛОТО СЛЪНЦЕ НА ПУСТИНЯТА,драма - СССР(1969),режисьор: Владимир Мотил.С участието на: Анатолий Кузнецов,Спартак Мишулин.
06:00
НЕПРЕСМЕТНАТ РИСК ,драма/криминален - Франция(1960),режисьор: Клод Соте.С участието на: Жан-Пол Белмондо,Лино Вентура,Сандра Мило.
08:00
ЦЕРЕМОНИЯТА,криминална драма - Франция(1995),режисьор: Клод Шаброл.С участието на: Изабел Юпер,Сандрин Бонер,Жаклин Бисе,Жан-Пиер Касел.
10:00
ДИАМАНТЕНАТА РЪКА,комедия - СССР(1968),режисьор: Леонид Гайдай.С участието на: Юрий Никулин,Андрей Миронов,Анатолий Папанов.
12:00
СЕЗАР И РОЗАЛИ,романтична драма - Франция(1972),режисьор: Клод Соте.С участието на: Ив Монтан,Роми Шнайдер,Сами Фрей.
14:00
ВЧЕРА,ДНЕС,УТРЕ,романтична комедия - Италия(1963),режисьор: Виторио де Сика.С участието на: София Лорен,Марчело Мастрояни.
16:00
ВОЙНА И МИР (Първа част) ,военна драма - СССР(1965),режисьор: Сергей Бондарчук.С участието на: Людмила Савелиева,Сергей Бондарчук,Вячеслав Тихонов,Олег Табаков.
18:00
ПОСЛЕДНИЯТ ИЗВЕСТЕН АДРЕС,криминален - Франиця(1970),режисьор: Жозе Джовани.С участието на: Лино Вентура,Марлен Жобер,Мишел Константен.
20:00
СЛАДЪК ЖИВОТ,драма - Италия-Франция(1960),режисьор: Федерико Фелини.С участието на: Марчело Мастрояни,Анита Екберг,Анук Еме.
23:00
ИЗКУШЕНИЕТО НА Д-Р АНТОНИО,комедия - Италия(1962),режисьор: Федерико Фелини.С участието на: Анита Екберг,Пепино де Филипо.
Понеделник, 25.03
00:00
МОДЕРНИ ВРЕМЕНА,комедия - САЩ(1936),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Полет Годар.
02:00
ГРОЗНИ,МРЪСНИ,ЗЛИ,драма/комедия - Италия(1976),режисьор: Еторе Скола.С участието на: Нино Манфреди.(12+)
04:00
ДОВЕРИЕ,драма - Унгария(1979),режисьор: Ищван Сабо.С участието на: Илдико Баншаги,Петер Андорай,Карой Чаки.
06:00
АННА КАРЕНИНА. ИСТОРИЯТА НА ВРОНСКИ,драма - Русия(2017),режисьор: Карен Шахназаров.С участието на: Елизавета Боярска,Максим Матвеев.
08:00
УТРЕ ЩЕ ХОДИМ НА КИНО ,драма - Полша(2007),режисьор: Михал Квиечински .С участието на: Матеуш Дамиецки,Антони Павлицки,Якуб Веселовски.
10:00
БЯЛОТО СЛЪНЦЕ НА ПУСТИНЯТА,драма - СССР(1969),режисьор: Владимир Мотил.С участието на: Анатолий Кузнецов,Спартак Мишулин.
14:00
ЧОЧАРКА,драма - Италия-Франция(1960),режисьор: Виторио де Сика.С участието на: София Лорен,Жан-Пол Белмондо,Раф Валоне.
16:00
ИЗВИСЯВАНЕ,драма - СССР(1977),режисьор: Лариса Шепитко.С участието на: Борис Плотников,Владимир Гостюхин,Анатолий Солоницин,Сергей Яковлев.
18:00
НЕПРЕСМЕТНАТ РИСК ,драма/криминален - Франция(1960),режисьор: Клод Соте.С участието на: Жан-Пол Белмондо,Лино Вентура,Сандра Мило.
20:00
ЦЕРЕМОНИЯТА,криминална драма - Франция(1995),режисьор: Клод Шаброл.С участието на: Изабел Юпер,Сандрин Бонер,Жаклин Бисе,Жан-Пиер Касел.
22:00
ФРАНСИЗ,биографична драма - САЩ(1982),режисьор: Греъм Клифорд.С участието на: Джесика Ланг,Сам Шепърд,Ким Станли.(14+)
Неделя, 24.03
00:15
ШАНХАЙСКА ТРИАДА,криминална драма - Китай-Франция(1995),режисьор: Джан Имоу.С участието на: Гун Ли,Баотиян Ли.(14+)
02:00
ЕДИН ОСОБЕН ДЕН,драма - Италия(1977),режисьор: Еторе Скола.С участието на: София Лорен,Марчело Мастрояни.
04:00
ЛЮБОВЕН ФИЛМ,драма - Унгария(1970),режисьор: Ищван Сабо.С участието на: Юдит Халас,Андраш Балинт,Андраш Савосфалви.
06:00
ТЪРСАЧИ НА ПРИКЛЮЧЕНИЯ,приключенски - Франция(1967),режисьор: Робер Енрико.С участието на: Ален Делон,Лино Вентура,Джоана Шимкюс.
08:00
ТРУПЪТ НА МОЯ ВРАГ,криминален - Франция(1976),режисьор: Анри Верньой.С участието на: Жан-Пол Белмондо,Бернар Блие,Мари-Франс Пизие.(12+)
10:00
ЖЕСТОК РОМАНС,романтична драма - СССР(1984),режисьор: Елдар Рязанов.С участието на: Лариса Гузеева,Андрей Мягков,Алиса Фрейндлих,Никита Михалков,Алексей Петренко.
12:20
МОДЕРНИ ВРЕМЕНА,комедия - САЩ(1936),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Полет Годар.
14:00
ДОВЕРИЕ,драма - Унгария(1979),режисьор: Ищван Сабо.С участието на: Илдико Баншаги,Петер Андорай,Карой Чаки.
16:00
АННА КАРЕНИНА. ИСТОРИЯТА НА ВРОНСКИ,драма - Русия(2017),режисьор: Карен Шахназаров.С участието на: Елизавета Боярска,Максим Матвеев.
18:00
УТРЕ ЩЕ ХОДИМ НА КИНО ,драма - Полша(2007),режисьор: Михал Квиечински .С участието на: Матеуш Дамиецки,Антони Павлицки,Якуб Веселовски.
20:00
ГРОЗНИ,МРЪСНИ,ЗЛИ,драма/комедия - Италия(1976),режисьор: Еторе Скола.С участието на: Нино Манфреди.(12+)
22:00
ЗАБАВНИ ИГРИ,криминална драма - Австрия(1997),режисьор: Михаел Ханеке.С участието на: Сузане Лотар,Улрих Мюе.(16+)
Събота, 23.03
00:00
УЧИЛИЩЕ ЗА СТРАСТИ,драма - Франция(1998),режисьор: Беноа Жако.С участието на: Изабел Юпер,Венсан Мартинес,Венсан Линдон.(16+)
02:00
УВАЖАВАНИ ГОСПОДА,драма - Италия(1975),режисьор: Луиджи Дзампа.С участието на: Дженифър О'Нийл,Франко Неро,Джеймс Мейсън.
04:00
БАЩА МИ,драма - Унгария(1966),режисьор: Ищван Сабо.С участието на: Андраш Балинт,Миклош Габор,Кати Солом.
06:00
ДИЛИНДЖЪР Е МЪРТЪВ ,драма - Италия(1969),режисьор: Марко Ферери.С участието на: Мишел Пиколи,Анита Паленберг,Ани Жирардо.
08:00
ПИАНОТО,романтична драма - Австралия-Франция(1993),режисьор: Джейн Кемпиън.С участието на: Сам Нийл,Клиф Къртис,Холи Хънтър,Харви Кайтел,Ана Пакуин.
10:00
ДВАНАЙСЕТТЕ СТОЛА,комедия - СССР(1971),режисьор: Леонид Гайдай.С участието на: Арчил Гомиашвили,Сергей Филипов,Юрий Никулин,Наталия Варлей.
12:30
СВЕТЛИНИТЕ НА ГРАДА,комедия/драма - САЩ(1931),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Вирджиния Черил.
14:00
ЛЮБОВЕН ФИЛМ,драма - Унгария(1970),режисьор: Ищван Сабо.С участието на: Юдит Халас,Андраш Балинт,Андраш Савосфалви.
16:00
ТЪРСАЧИ НА ПРИКЛЮЧЕНИЯ,приключенски - Франция(1967),режисьор: Робер Енрико.С участието на: Ален Делон,Лино Вентура,Джоана Шимкюс.
18:00
ЕДИН ОСОБЕН ДЕН,драма - Италия(1977),режисьор: Еторе Скола.С участието на: София Лорен,Марчело Мастрояни.
20:00
ТРУПЪТ НА МОЯ ВРАГ,криминален - Франция(1976),режисьор: Анри Верньой.С участието на: Жан-Пол Белмондо,Бернар Блие,Мари-Франс Пизие.(12+)
22:00
ВАТЕРЛО,драма - СССР-Италия(1970),режисьор: Сергей Бондарчук.С участието на: Род Стайгър,Кристофър Плъмър,Джак Хокинс,Орсън Уелс.(12+)
Петък, 22.03
00:00
ДНЕВНИК ЗА БАЩА МИ И МАЙКА МИ,драма - Унгария(1990),режисьор: Марта Месарош.С участието на: Жужа Чинкоци,Ян Новицки,Мари Тьорочик,Анна Полони.
02:00
ЛИБЕРА,ЛЮБОВ МОЯ,драма - Италия-Франция(1975),режисьор: Мауро Болонини.С участието на: Клаудия Кардинале,Адолфо Чели,Филип Льороа.
04:00
ОСВОБОЖДЕНИЕ: БИТКАТА ЗА БЕРЛИН,военен - СССР(1971),режисьор: Юрий Озеров.С участието на: Михаил Улянов,Валерий Носик,Лариса Голубкина,Николай Олялин.
06:00
ЖЕНИ НА РЪБА НА НЕРВНА КРИЗА ,комедия - Испания(1988),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Кармен Маура,Антонио Бандерас,Хулиета Серано,Роси де Палма.(14+)
08:00
АТЛАНТИЧЕСКИЯТ ВАЛ ,военна комедия - Франция-Италия(1970),режисьор: Марсел Камю.С участието на: Бурвил,Питър Макенъри,Софи Демаре.(14+)
10:00
ПОСЛЕДНИТЕ ДНИ НА МУСОЛИНИ,историческа биография - Италия(1974),режисьор: Карло Лидзани.С участието на: Род Стайгър,Франко Неро,Хенри Фонда.(12+)
12:00
ДВОЙНИЯТ ЖИВОТ НА ВЕРОНИК,драма - Франция-Полша(1991),режисьор: Кшищоф Кешловски.С участието на: Ирен Жакоб,Филип Волтер.
14:00
БАЩА МИ,драма - Унгария(1966),режисьор: Ищван Сабо.С участието на: Андраш Балинт,Миклош Габор,Кати Солом.
16:00
ОСВОБОЖДЕНИЕ: ПОСЛЕДНИЯТ ЩУРМ ,военен - СССР(1971),режисьор: Юрий Озеров.С участието на: Валерий Носик,Михаил Улянов,Василий Шукшин,Михаил Ножкин.
18:00
УВАЖАВАНИ ГОСПОДА,драма - Италия(1975),режисьор: Луиджи Дзампа.С участието на: Дженифър О'Нийл,Франко Неро,Джеймс Мейсън.
20:00
ПИАНОТО,романтична драма - Австралия-Франция(1993),режисьор: Джейн Кемпиън.С участието на: Сам Нийл,Клиф Къртис,Холи Хънтър,Харви Кайтел,Ана Пакуин.
22:00
ДИЛИНДЖЪР Е МЪРТЪВ ,драма - Италия(1969),режисьор: Марко Ферери.С участието на: Мишел Пиколи,Анита Паленберг,Ани Жирардо.
Четвъртък, 21.03
00:00
ДНЕВНИК ЗА МОИТЕ ЛЮБИМИ,биографична драма - Унгария(1987),режисьор: Марта Месарош.С участието на: Жужа Чинкоци,Ян Новицки.
02:00
ТРИ ЦВЯТА: СИНЬО,драма - копродукция(1993),режисьор: Кшищоф Кешловски.С участието на: Жюлиет Бинош,Еманюел Рива.
04:00
ОСВОБОЖДЕНИЕ: ПОСОКАТА НА ГЛАВНИЯ УДАР ,военен - СССР(1969),режисьор: Юрий Озеров.С участието на: Николай Рибников ,Лариса Голубкина,Сергей Никоненко.
06:00
ЪНДЪРГРАУНД,комедия/драма - Югославия(1995),режисьор: Емир Кустурица.С участието на: Емир Кустурица,Мики Манойлович,Лазар Ристовски,Маряна Йокович.(12+)
08:50
ДОКУМЕНТАЛЕН ФИЛМ
10:00
ЕДИТ И МАРСЕЛ,биография/романтичен - Франция(1983),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Евелин Буи,Марсел Сердан-син,Жак Вийере.
12:50
ХЛАПЕТО,драма - САЩ(1921),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Джаки Кугън,Една Първайънс.
14:00
ДНЕВНИК ЗА БАЩА МИ И МАЙКА МИ,драма - Унгария(1990),режисьор: Марта Месарош.С участието на: Жужа Чинкоци,Ян Новицки,Мари Тьорочик,Анна Полони.
16:00
ОСВОБОЖДЕНИЕ: БИТКАТА ЗА БЕРЛИН,военен - СССР(1971),режисьор: Юрий Озеров.С участието на: Михаил Улянов,Валерий Носик,Лариса Голубкина,Николай Олялин.
18:00
ЛИБЕРА,ЛЮБОВ МОЯ,драма - Италия-Франция(1975),режисьор: Мауро Болонини.С участието на: Клаудия Кардинале,Адолфо Чели,Филип Льороа.
20:00
АТЛАНТИЧЕСКИЯТ ВАЛ ,военна комедия - Франция-Италия(1970),режисьор: Марсел Камю.С участието на: Бурвил,Питър Макенъри,Софи Демаре.(14+)
22:00
ЖЕНИ НА РЪБА НА НЕРВНА КРИЗА ,комедия - Испания(1988),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Кармен Маура,Антонио Бандерас,Хулиета Серано,Роси де Палма.(14+)
Сряда, 20.03
00:00
ДНЕВНИК ЗА МОИТЕ ДЕЦА,биографична драма - Унгария(1984),режисьор: Марта Месарош.С участието на: Жужа Чинкоци,Ян Новицки,Илдико Баншаги.
02:00
ТРИ ЦВЯТА: БЯЛО,драма - копродукция(1994),режисьор: Кшищоф Кешловски.С участието на: Збигнев Замаховски,Жюли Делпи,Янош Гайос,Йежи Стур.
04:00
ОСВОБОЖДЕНИЕ: ПРОБИВЪТ ,военен - СССР(1969),режисьор: Юрий Озеров.С участието на: Лариса Голубкина,Сергей Никоненко,Борис Зайденберг,Иво Гаррани,Фриц Диц.
06:00
НЕЖНА КОЖА,романтична драма - Франция(1964),режисьор: Франсоа Трюфо.С участието на: Жан Дезаи,Франсоаз Дорлеак,Нели Бенедети.
08:00
СЪСЕДКАТА,драма - Франция(1981),режисьор: Франсоа Трюфо.С участието на: Жерар Депардийо,Фани Ардан.(12+)
10:00
КРЪВОПРОЛИТИЕ В РИМ,историческа драма - Италия-Франция(1973),режисьор: Джордж Косматос.С участието на: Ричард Бъртън,Марчело Мастрояни.
12:00
ТРИ ЦВЯТА: СИНЬО,драма - копродукция(1993),режисьор: Кшищоф Кешловски.С участието на: Жюлиет Бинош,Еманюел Рива.
14:00
ДНЕВНИК ЗА МОИТЕ ЛЮБИМИ,биографична драма - Унгария(1987),режисьор: Марта Месарош.С участието на: Жужа Чинкоци,Ян Новицки.
16:00
ОСВОБОЖДЕНИЕ: ПОСОКАТА НА ГЛАВНИЯ УДАР ,военен - СССР(1969),режисьор: Юрий Озеров.С участието на: Николай Рибников ,Лариса Голубкина,Сергей Никоненко.
18:00
ПОСЛЕДНИТЕ ДНИ НА МУСОЛИНИ,историческа биография - Италия(1974),режисьор: Карло Лидзани.С участието на: Род Стайгър,Франко Неро,Хенри Фонда.(12+)
20:00
ЪНДЪРГРАУНД,комедия/драма - Югославия(1995),режисьор: Емир Кустурица.С участието на: Емир Кустурица,Мики Манойлович,Лазар Ристовски,Маряна Йокович.(12+)
22:50
ХЛАПЕТО,драма - САЩ(1921),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Джаки Кугън,Една Първайънс.
Вторник, 19.03
00:00
ХАЙДУТИ,историческа драма - Унгария(1965),режисьор: Миклош Янчо.С участието на: Янош Гьорбе,Золтан Латинович,Тибор Молнар.
02:00
ТРИ ЦВЯТА: ЧЕРВЕНО,драма - копродукция(1994),режисьор: Кшищоф Кешловски.С участието на: Ирен Жакоб,Жан-Луи Трентинян.
04:00
ОСВОБОЖДЕНИЕ: ОГНЕНА ДЪГА ,военен - СССР(1968),режисьор: Юрий Озеров.С участието на: Николай Рибников ,Лариса Голубкина,Бухути Закариадзе,Сергей Никоненко.
06:00
ЕДИН МЪЖ И ЕДНА ЖЕНА,романтична драма - Франция(1966),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Анук Еме,Жан-Луи Трентинян,Пиер Бару.
08:00
НАЙ-ХУБАВИТЕ ГОДИНИ ОТ ЕДИН ЖИВОТ ,драма - Франция(2019),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Анук Еме,Жан-Луи Трентинян,Мариан Деникур.
10:00
ДЖОРДАНО БРУНО,биографичен - Италия(1973),режисьор: Джулиано Монталдо.С участието на: Джан Мария Волонте.
12:00
ТРИ ЦВЯТА: БЯЛО,драма - копродукция(1994),режисьор: Кшищоф Кешловски.С участието на: Збигнев Замаховски,Жюли Делпи,Янош Гайос,Йежи Стур.
14:00
ДНЕВНИК ЗА МОИТЕ ДЕЦА,биографична драма - Унгария(1984),режисьор: Марта Месарош.С участието на: Жужа Чинкоци,Ян Новицки,Илдико Баншаги.
16:00
ОСВОБОЖДЕНИЕ: ПРОБИВЪТ ,военен - СССР(1969),режисьор: Юрий Озеров.С участието на: Лариса Голубкина,Сергей Никоненко,Борис Зайденберг,Иво Гаррани,Фриц Диц.
18:00
КРЪВОПРОЛИТИЕ В РИМ,историческа драма - Италия-Франция(1973),режисьор: Джордж Косматос.С участието на: Ричард Бъртън,Марчело Мастрояни.
20:00
НЕЖНА КОЖА,романтична драма - Франция(1964),режисьор: Франсоа Трюфо.С участието на: Жан Дезаи,Франсоаз Дорлеак,Нели Бенедети.
22:00
СЪСЕДКАТА,драма - Франция(1981),режисьор: Франсоа Трюфо.С участието на: Жерар Депардийо,Фани Ардан.(12+)
Понеделник, 18.03
00:00
МАДАМ ДЮ БАРИ ,драма - Франция-Италия(1954),режисьор: Кристиан-Жак.С участието на: Мартин Карол,Даниел Ивернел,Джана Мария Канале.
02:00
ГРАДЪТ ЛУВЪР,документален - Франция(1990),режисьор: Никола Филибер
04:00
ЗА КОЖАТА НА ЕДНО ЧЕНГЕ,криминален екшън - Франция(1981),режисьор: Ален Делон.С участието на: Ален Делон,Ан Парийо,Даниел Чекалди.
06:00
ВСИЧКО ЗА МАЙКА МИ,драма - Испания(1999),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Сесилия Рот,Мариса Паредес,Пенелопе Крус.(16+)
08:00
И БОГ СЪЗДАДЕ ЖЕНАТА ,драма - Франция(1956),режисьор: Роже Вадим.С участието на: Брижит Бардо,Курд Юргенс,Жан-Луи Трентинян.
10:00
СТУДЕНОТО ЛЯТО НА 53-ТА,криминална драма - СССР(1987),режисьор: Александър Прошкин.С участието на: Валерий Прийомихов,Анатолий Папанов,Нина Усатова,Борис Плотников.
12:00
ТРИ ЦВЯТА: ЧЕРВЕНО,драма - копродукция(1994),режисьор: Кшищоф Кешловски.С участието на: Ирен Жакоб,Жан-Луи Трентинян.
14:00
ХАЙДУТИ,историческа драма - Унгария(1965),режисьор: Миклош Янчо.С участието на: Янош Гьорбе,Золтан Латинович,Тибор Молнар.
16:00
ОСВОБОЖДЕНИЕ: ОГНЕНА ДЪГА ,военен - СССР(1968),режисьор: Юрий Озеров.С участието на: Николай Рибников ,Лариса Голубкина,Бухути Закариадзе,Сергей Никоненко.
18:00
ДЖОРДАНО БРУНО,биографичен - Италия(1973),режисьор: Джулиано Монталдо.С участието на: Джан Мария Волонте.
20:00
ЕДИН МЪЖ И ЕДНА ЖЕНА,романтична драма - Франция(1966),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Анук Еме,Жан-Луи Трентинян,Пиер Бару.
22:00
НАЙ-ХУБАВИТЕ ГОДИНИ ОТ ЕДИН ЖИВОТ ,драма - Франция(2019),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Анук Еме,Жан-Луи Трентинян,Мариан Деникур.
Неделя, 17.03
00:00
ДЕЦАТА НА ВЕКА,биография/романтичен - Франция(1999),режисьор: Диан Кюрис.С участието на: Жюлиет Бинош,Беноа Мажимел,Стефано Дионизи.
02:15
ТРЕСКА ЗА ЗЛАТО,комедия - САЩ(1925),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Мак Суейн,Джорджия Хейл.
04:00
ТРИМА МЪЖЕ ЗА УБИВАНЕ,трилър - Франция(1980),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Далила ди Ладзаро,Мишел Оклер.
06:00
ЧЕРНОБИЛ. ЧЕТИРИ ДНИ ПРЕЗ АПРИЛ ,драма - Полша(2010),режисьор: Януш Димек.С участието на: Збигнев Замаховски,Анна Радван,Урсула Грабовска.
08:00
БОРСАЛИНО И КОМПАНИЯ ,трилър - Франция-Италия(1974),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Рикардо Кучола,Даниел Ивернел,Андре Фалкон,Катрин Рувел.(12+)
10:00
СЛУЖЕБЕН РОМАН,романтична драма - СССР(1977),режисьор: Елдар Рязанов.С участието на: Андрей Мягков,Алиса Фрейндлих,Олег Басилашвили,Лия Ахеджакова.
12:40
ГРАДЪТ ЛУВЪР,документален - Франция(1990),режисьор: Никола Филибер
14:00
ЗА КОЖАТА НА ЕДНО ЧЕНГЕ,криминален екшън - Франция(1981),режисьор: Ален Делон.С участието на: Ален Делон,Ан Парийо,Даниел Чекалди.(12+)
16:00
СТУДЕНОТО ЛЯТО НА 53-ТА,криминална драма - СССР(1987),режисьор: Александър Прошкин.С участието на: Валерий Прийомихов,Анатолий Папанов,Нина Усатова,Борис Плотников.
18:00
МАДАМ ДЮ БАРИ ,драма - Франция-Италия(1954),режисьор: Кристиан-Жак.С участието на: Мартин Карол,Даниел Ивернел,Джана Мария Канале.
20:00
И БОГ СЪЗДАДЕ ЖЕНАТА ,драма - Франция(1956),режисьор: Роже Вадим.С участието на: Брижит Бардо,Курд Юргенс,Жан-Луи Трентинян.
22:00
ВСИЧКО ЗА МАЙКА МИ,драма - Испания(1999),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Сесилия Рот,Мариса Паредес,Пенелопе Крус.(16+)
Събота, 16.03
00:00
ЛОЛИТА,драма - САЩ-Франция(1997),режисьор: Ейдриън Лайн.С участието на: Джеръми Айрънс,Доминик Суейн,Мелани Грифит,Франк Ланджела.(16+)
02:20
ХЕНРИ VIII И НЕГОВИТЕ ШЕСТ СЪПРУГИ,биографична драма - Великобритания(1972),режисьор: Уоръс Хюсеин.С участието на: Кийт Мичъл,Шарлот Рамплинг,Джейн Ашър.
04:00
МЮРИЕЛ,драма - Франция(1963),режисьор: Ален Рене.С участието на: Делфин Сейриг,Жан-Пиер Кериен,Жан-Батист Тиере,Нита Клайн.
06:00
ПРИГОТВЕТЕ СИ НОСНИТЕ КЪРПИЧКИ,комедия/драма - Франция(1978),режисьор: Бертран Блие.С участието на: Жерар Депардийо,Карол Лор,Патрик Девер.
08:00
СВЕТАТА ГОДИНА,драма/криминален - Франция(1976),режисьор: Жан Жиро.С участието на: Жан Габен,Жан-Клод Бриали,Даниел Дарио,Николета Макиавели.
10:00
СИБИРСКИЯТ БРЪСНАР,исторически/романтичен - Русия-Франция(1998),режисьор: Никита Михалков.С участието на: Олег Меншиков,Джулия Ормонд,Ричард Харис,Алексей Петренко.
13:00
РЕНЦО И ЛУЧАНА,комедия - Италия(1962),режисьор: Марио Моничели.С участието на: Джермано Джилиоли,Мариза Солинас.
14:00
ТРИМА МЪЖЕ ЗА УБИВАНЕ,трилър - Франция(1980),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Далила ди Ладзаро,Мишел Оклер.
16:00
ЧЕРНОБИЛ. ЧЕТИРИ ДНИ ПРЕЗ АПРИЛ ,драма - Полша(2010),режисьор: Януш Димек.С участието на: Збигнев Замаховски,Анна Радван,Урсула Грабовска.
18:00
ДЕЦАТА НА ВЕКА,биография/романтичен - Франция(1999),режисьор: Диан Кюрис.С участието на: Жюлиет Бинош,Беноа Мажимел,Стефано Дионизи.
20:15
ТРЕСКА ЗА ЗЛАТО,комедия - САЩ(1925),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Мак Суейн,Джорджия Хейл.
22:00
БОРСАЛИНО И КОМПАНИЯ ,трилър - Франция-Италия(1974),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Рикардо Кучола,Даниел Ивернел,Андре Фалкон,Катрин Рувел.(12+)
Петък, 15.03
02:00
ТАБОРЪТ ОТИВА КЪМ НЕБЕТО,романтична драма - СССР(1976),режисьор: Емил Лотяну.С участието на: Григоре Григориу,Светлана Тома.
04:00
ЕЛА,ЗАВЪРЖИ МЕ!,комедия - Испания(1989),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Виктория Абрил,Антонио Бандерас,Лолес Леон,Франсиско Рабал.(14+)
06:00
ВОЙНАТА НА МЪРФИ,военна драма - Великобритания(1971),режисьор: Питър Йейтс.С участието на: Питър О'Тул,Шан Филипс,Филип Ноаре.
08:00
ДВАМА МЪЖЕ В ГРАДА,криминална драма - Франция(1973),режисьор: Жозе Джовани.С участието на: Ален Делон,Жан Габен,Мишел Буке.
10:00
УБИЙСТВОТО НА ТРОЦКИ,историческа драма - копродукция(1972),режисьор: Джоузеф Лоузи.С участието на: Ричард Бъртън,Ален Делон,Роми Шнайдер.(12+)
12:00
ЖЕНИТБАТА НА БАЛЗАМИНОВ,комедия - СССР(1964),режисьор: Константин Войнов.С участието на: Георгий Вицин,Людмила Шагалова,Людмила Гурченко,Николай Крючков,Ролан Биков.
14:00
ЧОВЕКЪТ,КОЙТО БЪРЗАШЕ,драма - Франция(1977),режисьор: Едуар Молинаро.С участието на: Ален Делон,Мирей Дарк.
16:00
ХЕНРИ VIII И НЕГОВИТЕ ШЕСТ СЪПРУГИ,биографична драма - Великобритания(1972),режисьор: Уоръс Хюсеин.С участието на: Кийт Мичъл,Шарлот Рамплинг,Джейн Ашър.
18:00
СВЕТАТА ГОДИНА,драма/криминален - Франция(1976),режисьор: Жан Жиро.С участието на: Жан Габен,Жан-Клод Бриали,Даниел Дарио,Николета Макиавели.
20:00
ПРИГОТВЕТЕ СИ НОСНИТЕ КЪРПИЧКИ,комедия/драма - Франция(1978),режисьор: Бертран Блие.С участието на: Жерар Депардийо,Карол Лор,Патрик Девер.
22:00
МЮРИЕЛ,драма - Франция(1963),режисьор: Ален Рене.С участието на: Делфин Сейриг,Жан-Пиер Кериен,Жан-Батист Тиере,Нита Клайн.
Четвъртък, 14.03
00:00
ПОЛИЦЕЙСКА ИСТОРИЯ,криминална драма - Италия-Франция(1975),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Жан Луи Тринтинян,Ренато Салватори.
02:00
МОЙ ЛАСКАВ И НЕЖЕН ЗВЯР (ДРАМА ПО ВРЕМЕ НА ЛОВ) ,романтична драма - СССР-ФРГ(1978),режисьор: Емил Лотяну.С участието на: Галина Беляева,Олег Янковски,Кирил Лавров.
04:00
МАТАДОР,драма/трилър - Испания(1986),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Антонио Бандерас,Асумпта Серна,Начо Мартинес,Кармен Маура.(16+)
06:00
ОБИР,криминален - Великобритания(1967),режисьор: Питър Йейтс.С участието на: Станли Бейкър,Джоана Петит,Франк Финли.
08:00
НЕ ПИПАЙ МАНГИЗИТЕ,гангстерски - Франция(1954),режисьор: Жак Бекер.С участието на: Жан Габен,Дора Дол,Рене Дари.
10:00
ГОСПОДИН КЛАЙН,драма/мистерия - Франция-Италия(1976),режисьор: Джоузеф Лоузи.С участието на: Ален Делон,Жан Моро,Мишел Лонсдал.(14+)
12:00
ТАБОРЪТ ОТИВА КЪМ НЕБЕТО,романтична драма - СССР(1976),режисьор: Емил Лотяну.С участието на: Григоре Григориу,Светлана Тома.
14:00
СМЪРТТА НА ЕДИН НЕГОДНИК,криминална драма - Франция(1977),режисьор: Жорж Лотнер.С участието на: Ален Делон,Орнела Мути,Морис Роне,Стефан Одран,Клаус Кински.
16:00
ВОЙНАТА НА МЪРФИ,военна драма - Великобритания(1971),режисьор: Питър Йейтс.С участието на: Питър О'Тул,Шан Филипс,Филип Ноаре.
18:00
ДВАМА МЪЖЕ В ГРАДА,криминална драма - Франция(1973),режисьор: Жозе Джовани.С участието на: Ален Делон,Жан Габен,Мишел Буке.
20:00
ИДЕНТИФИКАЦИЯТА НА ЕДНА ЖЕНА,драма - Италия-Франция(1982),режисьор: Микеланджело Антониони.С участието на: Томас Милиън,Даниела Силверио,Кристин Боасон.
22:00
ЕЛА,ЗАВЪРЖИ МЕ!,комедия - Испания(1989),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Виктория Абрил,Антонио Бандерас,Лолес Леон,Франсиско Рабал.(14+)
Сряда, 13.03
00:00
БАНДАТА,криминална драма - Франция(1977),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Лаура Бети.(12+)
02:00
ПАЗИ СЕ ОТ АВТОМОБИЛ,комедия - СССР(1966),режисьор: Елдар Рязанов.С участието на: Инокентий Смоктуновски,Олег Ефремов,Анатолий Папанов,Андрей Миронов,Евгений Евстигнеев,Донатас Банионис.
04:00
ЗАКОНЪТ НА ЖЕЛАНИЕТО,комедия/драма - Испания(1987),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Антонио Бандерас,Еусебио Понсела,Кармен Маура.(16+)
06:00
ЧУДОВИЩЕТО,комедия - Италия-Франция(1994),режисьор: Роберто Бенини.С участието на: Роберто Бенини,Николета Браски,Мишел Блан.(12+)
08:00
КЕЯТ НА МЪГЛИТЕ,романтична драма - Франция(1938),режисьор: Марсел Карне.С участието на: Жан Габен,Мишел Симон,Мишел Морган.
10:00
СТАВИСКИ,криминална драма - Франция(1974),режисьор: Ален Рене.С участието на: Жан-Пол Белмондо,Шарл Боайе,Франсоа Перие,Мишел Лонсдал.
12:00
МОЙ ЛАСКАВ И НЕЖЕН ЗВЯР (ДРАМА ПО ВРЕМЕ НА ЛОВ) ,романтична драма - СССР-ФРГ(1978),режисьор: Емил Лотяну.С участието на: Галина Беляева,Олег Янковски,Кирил Лавров.
14:00
ПОЛИЦЕЙСКА ИСТОРИЯ,криминална драма - Италия-Франция(1975),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Жан Луи Тринтинян,Ренато Салватори.
16:00
ОБИР,криминален - Великобритания(1967),режисьор: Питър Йейтс.С участието на: Станли Бейкър,Джоана Петит,Франк Финли.
18:00
НЕ ПИПАЙ МАНГИЗИТЕ,гангстерски - Франция(1954),режисьор: Жак Бекер.С участието на: Жан Габен,Дора Дол,Рене Дари.
20:00
ГОСПОДИН КЛАЙН,драма/мистерия - Франция-Италия(1976),режисьор: Джоузеф Лоузи.С участието на: Ален Делон,Жан Моро,Мишел Лонсдал.(14+)
22:00
МАТАДОР,драма/трилър - Испания(1986),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Антонио Бандерас,Асумпта Серна,Начо Мартинес,Кармен Маура.(16+)
Вторник, 12.03
00:00
ПО-ТИХО ТАМ!,комедия - Франция(1971),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Пол Мьорис,Натали Делон.
02:00
ИВАНОВО ДЕТСТВО,военна драма - СССР(1962),режисьор: Андрей Тарковски.С участието на: Николай Бурляев,Николай Гринко,Валентина Малявина.
04:00
ОФИЦИАЛНАТА ВЕРСИЯ,историческа драма - Аржентина(1985),режисьор: Луис Пуенсо.С участието на: Норма Алеандро,Ектор Алтерио.(12+)
06:00
ВЕЛИКИЯТ ДИКТАТОР,комедия - САЩ(1940),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Полет Годар.
08:00
НОЩНИЯТ ПАЗАЧ,криминален - Франция(1960),режисьор: Жак Бекер.С участието на: Мишел Константен,Филип Льороа.(12+)
10:10
ТРИСТАНА,драма - копродукция(1970),режисьор: Луис Бунюел.С участието на: Катрин Деньов,Франко Неро,Фернандо Рей.(12+)
12:00
ПАЗИ СЕ ОТ АВТОМОБИЛ,комедия - СССР(1966),режисьор: Елдар Рязанов.С участието на: Инокентий Смоктуновски,Олег Ефремов,Анатолий Папанов,Андрей Миронов,Евгений Евстигнеев,Донатас Банионис.
14:00
БАНДАТА,криминална драма - Франция(1977),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Лаура Бети.(12+)
16:00
ЧУДОВИЩЕТО,комедия - Италия-Франция(1994),режисьор: Роберто Бенини.С участието на: Роберто Бенини,Николета Браски,Мишел Блан.(12+)
18:00
КЕЯТ НА МЪГЛИТЕ,романтична драма - Франция(1938),режисьор: Марсел Карне.С участието на: Жан Габен,Мишел Симон,Мишел Морган.
20:00
СТАВИСКИ,криминална драма - Франция(1974),режисьор: Ален Рене.С участието на: Жан-Пол Белмондо,Шарл Боайе,Франсоа Перие,Мишел Лонсдал.
22:00
ЗАКОНЪТ НА ЖЕЛАНИЕТО,комедия/драма - Испания(1987),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Антонио Бандерас,Еусебио Понсела,Кармен Маура.(16+)
Понеделник, 11.03
00:00
ДОБРИ И ЗЛИ,кримнална драма - Франция(1976),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Марлен Жобер,Жак Дютрон,Брюно Кремер.(12+)
02:00
ИВАН ВАСИЛИЕВИЧ СМЕНЯ ПРОФЕСИЯТА СИ,комедия - СССР(1973),режисьор: Леонид Гайдай.С участието на: Юрий Яковлев,Леонид Куравльов,Александър Демяненко.
04:00
ЖИВА ПЛЪТ,драма - Франция-Испания(1997),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Либерто Рабал,Франческа Нери,Хавиер Бардем,Пенелопе Крус.(14+)
06:00
МОШЕНИЦИ НА ДРЕБНО,комедия - САЩ(2000),режисьор: Уди Алън.С участието на: Уди Алън,Трейси Улман,Хю Грант.
08:00
ЧЕРНОТО ЛАЛЕ,екшън/комедия - Франция-Италия(1964),режисьор: Кристиан-Жак.С участието на: Ален Делон,Вирна Лизи,Алваро де Луна,Робърт Мануел.
10:00
ДА ВОЗИШ МИС ДЕЙЗИ,комедия/драма - САЩ(1989),режисьор: Брус Бересфорд.С участието на: Морган Фрийман,Джесика Танди,Дан Акройд.
12:00
ИВАНОВО ДЕТСТВО,военна драма - СССР(1962),режисьор: Андрей Тарковски.С участието на: Николай Бурляев,Николай Гринко,Валентина Малявина.
14:00
ПО-ТИХО ТАМ!,комедия - Франция(1971),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Пол Мьорис,Натали Делон.
16:00
ВЕЛИКИЯТ ДИКТАТОР,комедия - САЩ(1940),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Полет Годар.
18:00
НОЩНИЯТ ПАЗАЧ,криминален - Франция(1960),режисьор: Жак Бекер.С участието на: Мишел Константен,Филип Льороа.(12+)
20:10
ТРИСТАНА,драма - копродукция(1970),режисьор: Луис Бунюел.С участието на: Катрин Деньов,Франко Неро,Фернандо Рей.(12+)
22:00
ОФИЦИАЛНАТА ВЕРСИЯ,историческа драма - Аржентина(1985),режисьор: Луис Пуенсо.С участието на: Норма Алеандро,Ектор Алтерио.(12+)
Неделя, 10.03
00:00
ОТИВАНЕ,ЗАВРЪЩАНЕ,военна драма - Франция(1985),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Ани Жирардо,Жан-Луи Трентинян,Евелин Буи.
02:00
ДЖЕНТЪЛМЕНИ С КЪСМЕТ,комедия - СССР(1971),режисьор: Александър Серий.С участието на: Евгений Леонов,Георгий Вицин,Савелий Крамаров.
04:00
ВИСОКИ ТОКЧЕТА,драма/романтичен - Испания(1991),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Виктория Абрил,Мариса Паредес,Хавиер Бардем,Феодор Аткин.(14+)
06:00
КУРШУМИ НАД БРОДУЕЙ,гангстерска комедия - САЩ(1994),режисьор: Уди Алън.С участието на: Джон Кюсак,Даян Уийст.
08:00
ЧЕНГЕ ИЛИ НЕГОДНИК,екшън комедия - Франция(1979),режисьор: Жорж Лотнер.С участието на: Жан-Пол Белмондо,Жорж Жере,Жан-Франсоа Балмер.
10:00
ПОЛИЦАЯТ И ИЗВЪНЗЕМНИТЕ,комедия - Франция(1979),режисьор: Жан Жиро.С участието на: Луи дьо Фюнес,Мишел Галабрю,Ги Гросо,Мишел Модо,Франс Рюмили.
12:00
ИВАН ВАСИЛИЕВИЧ СМЕНЯ ПРОФЕСИЯТА СИ,комедия - СССР(1973),режисьор: Леонид Гайдай.С участието на: Юрий Яковлев,Леонид Куравльов,Александър Демяненко.
14:00
ДОБРИ И ЗЛИ,кримнална драма - Франция(1976),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Марлен Жобер,Жак Дютрон,Брюно Кремер.(12+)
16:00
МОШЕНИЦИ НА ДРЕБНО,комедия - САЩ(2000),режисьор: Уди Алън.С участието на: Уди Алън,Трейси Улман,Хю Грант.
18:00
ЧЕРНОТО ЛАЛЕ,екшън/комедия - Франция-Италия(1964),режисьор: Кристиан-Жак.С участието на: Ален Делон,Вирна Лизи,Алваро де Луна,Робърт Мануел.
20:00
ДА ВОЗИШ МИС ДЕЙЗИ,комедия/драма - САЩ(1989),режисьор: Брус Бересфорд.С участието на: Морган Фрийман,Джесика Танди,Дан Акройд.
22:00
ЖИВА ПЛЪТ,драма - Франция-Испания(1997),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Либерто Рабал,Франческа Нери,Хавиер Бардем,Пенелопе Крус.(14+)
Събота, 9.03
00:00
МЕФИСТОФЕЛ,историческа драма - копродукция(1981),режисьор: Ищван Сабо.С участието на: Клаус Мария Брандауер,Илдико Баншаги,Кристина Янда,Ролф Хопе,Дьорд Черхалми.(12+)
02:30
КУРИЕР,комедия/драма - СССР(1986),режисьор: Карен Шахназаров.С участието на: Фьодор Дунаевски,Олег Басилашвили,Инна Чурикова.
04:00
СИРОКО,драма - Унгария(1969),режисьор: Миклош Янчо.С участието на: Жак Шарие,Марина Влади,Ева Суон.
06:00
ДА РАЗНИЩИМ ХАРИ,комедия - САЩ(1997),режисьор: Уди Алън.С участието на: Уди Алън,Джуди Дейвис,Деми Мур,Робин Уилямс.
08:00
НЕУКРОТИМИЯТ,криминална драма - Франция(1983),режисьор: Ален Делон.С участието на: Ален Делон,Ан Парийо,Франсоа Перие,Пиер Монди.
10:00
ПОЛИЦАЯТ И ПОЛИЦАЙКИТЕ ,комедия - Франция(1980),режисьор: Жан Жиро,Тони Абойанц.С участието на: Луи дьо Фюнес,Ги Гросо,Жак Франсоа,Мишел Модо,Франс Рюмий,Мишел Галбрю.
12:00
ДЖЕНТЪЛМЕНИ С КЪСМЕТ,комедия - СССР(1971),режисьор: Александър Серий.С участието на: Евгений Леонов,Георгий Вицин,Савелий Крамаров.
14:00
ОТИВАНЕ,ЗАВРЪЩАНЕ,военна драма - Франция(1985),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Ани Жирардо,Жан-Луи Трентинян,Евелин Буи.
16:00
КУРШУМИ НАД БРОДУЕЙ,гангстерска комедия - САЩ(1994),режисьор: Уди Алън.С участието на: Джон Кюсак,Даян Уийст.
18:00
ПОЛИЦАЯТ И ИЗВЪНЗЕМНИТЕ,комедия - Франция(1979),режисьор: Жан Жиро.С участието на: Луи дьо Фюнес,Мишел Галабрю,Ги Гросо,Мишел Модо,Франс Рюмили.
20:00
ЧЕНГЕ ИЛИ НЕГОДНИК,екшън комедия - Франция(1979),режисьор: Жорж Лотнер.С участието на: Жан-Пол Белмондо,Жорж Жере,Жан-Франсоа Балмер.
22:00
ВИСОКИ ТОКЧЕТА,драма/романтичен - Испания(1991),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Виктория Абрил,Мариса Паредес,Хавиер Бардем,Феодор Аткин.(14+)
Петък, 8.03
00:00
ЗАВРЪЩАНЕТО НА КАЗАНОВА,комедия/драма - Франция(1992),режисьор: Едуар Ниерман.С участието на: Ален Делон,Фабрис Лукини,Елза Лунгини,Делия Бокардо,Филип Льороа,Ален Кюни.
02:00
ВСЕКИ КАЗВА "ОБИЧАМ ТЕ
04:00
НЕЖНО МИЛОСЪРДИЕ,музикална драма - САЩ(1983),режисьор: Брус Бересфорд.С участието на: Робърт Дювал,Тес Харпър,Бети Бъкли.(12+)
06:00
ТОТО,ГЕРОЯТ,драма - копродукция(1991),режисьор: Жако ван Дормел.С участието на: Мишел Буке,Мирей Перие.
08:00
КАВКАЗКА ПЛЕННИЦА,комедия - СССР(1966),режисьор: Леонид Гайдай.С участието на: Александър Демяненко,Наталия Варлей,Юрий Никулин.
10:00
ОТНОВО В СЕН ТРОПЕ,комедия - Франция-Италия(1970),режисьор: Жан Жиро.С участието на: Луи дьо Фюнес,Жак Льофевр,Ги Тросо,Мишел Модо.
12:00
МЕФИСТОФЕЛ,историческа драма - копродукция(1981),режисьор: Ищван Сабо.С участието на: Клаус Мария Брандауер,Илдико Баншаги,Кристина Янда,Ролф Хопе,Дьорд Черхалми.(12+)
14:30
КУРИЕР,комедия/драма - СССР(1986),режисьор: Карен Шахназаров.С участието на: Фьодор Дунаевски,Олег Басилашвили,Инна Чурикова.
16:00
ДА РАЗНИЩИМ ХАРИ,комедия - САЩ(1997),режисьор: Уди Алън.С участието на: Уди Алън,Джуди Дейвис,Деми Мур,Робин Уилямс.
18:00
ПОЛИЦАЯТ И ПОЛИЦАЙКИТЕ ,комедия - Франция(1980),режисьор: Жан Жиро,Тони Абойанц.С участието на: Луи дьо Фюнес,Ги Гросо,Жак Франсоа,Мишел Модо,Франс Рюмий,Мишел Галбрю.
20:00
НЕУКРОТИМИЯТ,криминална драма - Франция(1983),режисьор: Ален Делон.С участието на: Ален Делон,Ан Парийо,Франсоа Перие,Пиер Монди.
22:00
СИРОКО,драма - Унгария(1969),режисьор: Миклош Янчо.С участието на: Жак Шарие,Марина Влади,Ева Суон.
Четвъртък, 7.03
00:00
ПРЕХОДЪТ,приключенска драма - Франция(1986),режисьор: Рене Манзор.С участието на: Ален Делон,Кристин Боасон.
02:00
СЛАДЪК И ГАДЕН,музикална драма - САЩ(1999),режисьор: Уди Алън.С участието на: Шон Пен,Саманта Мортън,Ума Търман.(12+)
04:00
ШОФЬОРЪТ,екшън - САЩ(1978),режисьор: Уолтър Хил.С участието на: Райън О'Нийл,Брус Дърн,Изабел Аджани.(14+)
06:00
ПРИВЕЧЕР,драма - Италия-Франция(1990),режисьор: Франческа Аркибуджи.С участието на: Марчело Мастрояни,Сандрин Бонер,Джована Рали.
08:00
ОПЕРАЦИЯ "Ъ" И ДРУГИ ПРИКЛЮЧЕНИЯ НА ШУРИК,комедия - Русия(1965),режисьор: Леонид Гайдай.С участието на: Александър Демяненко,Юрий Никулин,Георгий Вицин,Наталия Селезньова.
10:00
ПОЛИЦАЯТ В НЮ ЙОРК,комедия - Франция-Италия(1965),режисьор: Жан Жиро.С участието на: Луи дьо Фюнес,Мишел Галабрю,Жан Льофевр.
12:00
ДРЪЗКИЯТ БОМАРШЕ,комедия/биография - Франция(1996),режисьор: Едуар Молинаро.С участието на: Фабрис Лукини,Мишел Блан,Сандрин Киберлен.
14:00
ТОТО,ГЕРОЯТ,драма - копродукция(1991),режисьор: Жако ван Дормел.С участието на: Мишел Буке,Мирей Перие.
16:00
ВСЕКИ КАЗВА "ОБИЧАМ ТЕ
18:00
ОТНОВО В СЕН ТРОПЕ,комедия - Франция-Италия(1970),режисьор: Жан Жиро.С участието на: Луи дьо Фюнес,Жак Льофевр,Ги Тросо,Мишел Модо.
20:00
ЗАВРЪЩАНЕТО НА КАЗАНОВА,комедия/драма - Франция(1992),режисьор: Едуар Ниерман.С участието на: Ален Делон,Фабрис Лукини,Елза Лунгини,Делия Бокардо,Филип Льороа,Ален Кюни.
22:00
НЕЖНО МИЛОСЪРДИЕ,музикална драма - САЩ(1983),режисьор: Брус Бересфорд.С участието на: Робърт Дювал,Тес Харпър,Бети Бъкли.(12+)
Сряда, 6.03
00:00
ДУМА НА ЧЕНГЕ,криминален екшън - Франция(1985),режисьор: Жозе Пинейро.С участието на: Ален Делон,Жак Перен,Венсан Линдон.
02:00
ЗНАМЕНИТОСТИ,драма/комедия - САЩ(1998),режисьор: Уди Алън.С участието на: Кенет Брана,Джуди Дейвис,Леонардо Дикаприо.
04:00
ПЛЪТСКО ПОЗНАНИЕ,драма - САЩ(1971),режисьор: Майк Никълс.С участието на: Джак Никълсън,Кандис Бъргън,Арт Гарфънкъл,Ан-Маргрет.(14+)
06:00
ИГРА НА КАРТИ,комедия - Италия(1972),режисьор: Луиджи Коменчини.С участието на: Алберто Сорди,Силвана Мангано,Бет Дейвис.
08:00
ПРОЛЕТ НА УЛИЦА "ЗАРЕЧНА
10:00
ПОЛИЦАЯТ СЕ ЖЕНИ,комедия - Франция-Италия(1965),режисьор: Жан Жиро.С участието на: Луи дьо Фюнес,Клод Жансак,Жан Льофевр,Жьонвиев Град.
12:00
ИМАЛО ЕДНО ВРЕМЕ ЕДНО ЧЕНГЕ,криминална комедия - Франция(1972),режисьор: Жорж Лотнер.С участието на: Мишел Константен,Мишел Лонсдал,Мирей Дарк.
14:00
ПРИВЕЧЕР,драма - Италия-Франция(1990),режисьор: Франческа Аркибуджи.С участието на: Марчело Мастрояни,Сандрин Бонер,Джована Рали.
16:00
СЛАДЪК И ГАДЕН,музикална драма - САЩ(1999),режисьор: Уди Алън.С участието на: Шон Пен,Саманта Мортън,Ума Търман.(12+)
18:00
ПОЛИЦАЯТ В НЮ ЙОРК,комедия - Франция-Италия(1965),режисьор: Жан Жиро.С участието на: Луи дьо Фюнес,Мишел Галабрю,Жан Льофевр.
20:00
ПРЕХОДЪТ,приключенска драма - Франция(1986),режисьор: Рене Манзор.С участието на: Ален Делон,Кристин Боасон.
22:00
ШОФЬОРЪТ,екшън - САЩ(1978),режисьор: Уолтър Хил.С участието на: Райън О'Нийл,Брус Дърн,Изабел Аджани.(14+)
Вторник, 5.03
00:00
НЕУКРОТИМИЯТ,криминална драма - Франция(1983),режисьор: Ален Делон.С участието на: Ален Делон,Ан Парийо,Франсоа Перие,Пиер Монди.
02:00
МОГЪЩАТА АФРОДИТА,комедия - САЩ(1995),режисьор: Уди Алън.С участието на: Уди Алън,Мира Сорвино,Хелена Бонъм Картър.(12+)
04:00
СИНИЯТ ВОЙНИК,уестърн - САЩ(1970),режисьор: Ралф Нелсън.С участието на: Кандис Бъргън,Питър Строс,Доналд Плезънс.(16+)
06:00
ВТОРИЯТ БАЩА,комедия/драма - Франция(1981),режисьор: Бертран Блие.С участието на: Патрик Дьовер,Ариел Бесе,Натали Бай.(12+)
08:00
КАРНАВАЛНА НОЩ,музикална комедия - СССР(1956),режисьор: Елдар Рязанов.С участието на: Игор Илински,Людмила Гурченко.
10:00
ПОЛИЦАЯТ ОТ СЕН ТРОПЕ,комедия - Франция-Италия(1964),режисьор: Жан Жиро.С участието на: Луи дьо Фюнес,Мишел Галабрю,Жьоневиев Град,Даниел Коши.
12:00
ФАНФАН ЛАЛЕТО,приключенска комедия - Франция-Италия(1952),режисьор: Кристиан-Жак.С участието на: Жерар Филип,Джина Лолобриджида.
14:00
ИГРА НА КАРТИ,комедия - Италия(1972),режисьор: Луиджи Коменчини.С участието на: Алберто Сорди,Силвана Мангано,Бет Дейвис.
16:00
ЗНАМЕНИТОСТИ,драма/комедия - САЩ(1998),режисьор: Уди Алън.С участието на: Кенет Брана,Джуди Дейвис,Леонардо Дикаприо.
18:00
ПОЛИЦАЯТ СЕ ЖЕНИ,комедия - Франция-Италия(1965),режисьор: Жан Жиро.С участието на: Луи дьо Фюнес,Клод Жансак,Жан Льофевр,Жьонвиев Град.
20:00
ДУМА НА ЧЕНГЕ,криминален екшън - Франция(1985),режисьор: Жозе Пинейро.С участието на: Ален Делон,Жак Перен,Венсан Линдон.
22:00
ПЛЪТСКО ПОЗНАНИЕ,драма - САЩ(1971),режисьор: Майк Никълс.С участието на: Джак Никълсън,Кандис Бъргън,Арт Гарфънкъл,Ан-Маргрет.(14+)
Понеделник, 4.03
02:00
ПИТОН 357,криминален - Франция(1976),режисьор: Ален Корно.С участието на: Ив Монтан,Симон Синьоре,Франсоа Перие,Стефания Сандрели.(12+)
04:00
МАЙЕРЛИНГ,история/романтика - Великобритания-Франция(1968),режисьор: Терънс Йънг.С участието на: Омар Шариф,Катрин Деньов,Джеймс Мейсън,Ава Гарднър.
06:20
ПЕТРОЛОТЪРСАЧКИТЕ,уестърн комедия - копродукция(1971),режисьор: Кристиан-Жак.С участието на: Брижит Бардо,Клаудия Кардинале,Майкъл Полард.
08:00
ИМЕНИЕТО „ХАУЪРДС ЕНД“ ,драма/романтичен - Великобритания- Япония(1992),режисьор: Джеймс Айвъри.С участието на: Самюел Уест,Хелена Бонъм Картър,Антъни Хопкинс,Ванеса Редгрейв,Ема Томпсън.(14+)
10:25
СЪПРУЖЕСТВО,комедия/драма - Франция(1974),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Бюл Ожие,Рюфюс.
12:00
ХРОНИКА НА ЕДНА ЛЮБОВ,романтична драма - Италия(1950),режисьор: Микеланджело Антониони.С участието на: Масимо Джироти,Лучия Бозе.
14:00
ВТОРИЯТ БАЩА,комедия/драма - Франция(1981),режисьор: Бертран Блие.С участието на: Патрик Дьовер,Ариел Бесе,Натали Бай.(12+)
16:00
МОГЪЩАТА АФРОДИТА,комедия - САЩ(1995),режисьор: Уди Алън.С участието на: Уди Алън,Мира Сорвино,Хелена Бонъм Картър.(12+)
18:00
ПОЛИЦАЯТ ОТ СЕН ТРОПЕ,комедия - Франция-Италия(1964),режисьор: Жан Жиро.С участието на: Луи дьо Фюнес,Мишел Галабрю,Жьоневиев Град,Даниел Коши.
20:00
НЕУКРОТИМИЯТ,криминална драма - Франция(1983),режисьор: Ален Делон.С участието на: Ален Делон,Ан Парийо,Франсоа Перие,Пиер Монди.
22:00
СИНИЯТ ВОЙНИК,уестърн - САЩ(1970),режисьор: Ралф Нелсън.С участието на: Кандис Бъргън,Питър Строс,Доналд Плезънс.(16+)
Неделя, 3.03
00:00
ИЗБОР НА ОРЪЖИЕ,криминална драма - Франция(1981),режисьор: Ален Корно.С участието на: Ив Монтан,Жерар Депардийо,Катрин Деньов.(12+)
02:00
ХАМЕТ,драма/мистерия - САЩ(1982),режисьор: Вим Вендерс.С участието на: Фредерик Форест,Питър Бойл,Марилу Хенър.(12+)
04:00
КИКА,драма - Испания(1993),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Вероника Форке,Питър Койот,Виктория Абрил,Алекс Касановас,Чаро Лопес.(14+)
06:00
ПОСЛЕДНИТЕ ДНИ НА СОФИ ШОЛ,биографичен/драма - Германия(2005),режисьор: Марк Ротемунд.С участието на: Юлия Йенш,Фабиан Хинрихс,Гералд Александер Хелд,Йохана Гастдорф.(12+)
08:00
ГОСПОДАТА ОТ "ЛА САНТЕ
10:00
ПОКАНАТА,комедия/драма - Швейцария-Франция(1973),режисьор: Клод Горета.С участието на: Жан-Люк Бидо,Жак Риспал,Франсоа Симон.
12:00
СОЛАРИС,фантастика - СССР(1972),режисьор: Андрей Тарковски.С участието на: Донатас Банионис,Наталия Бондарчук,Юри Ярвет,Владислав Дворжецки,Анатолий Солоницин.
14:50
ЦИРКЪТ,комедия - САЩ(1928),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Ал Гарсия,Мърна Кенеди.
16:00
ПИТОН 357,криминален - Франция(1976),режисьор: Ален Корно.С участието на: Ив Монтан,Симон Синьоре,Франсоа Перие,Стефания Сандрели.(12+)
18:00
МАЙЕРЛИНГ,история/романтика - Великобритания-Франция(1968),режисьор: Терънс Йънг.С участието на: Омар Шариф,Катрин Деньов,Джеймс Мейсън,Ава Гарднър.
20:20
ПЕТРОЛОТЪРСАЧКИТЕ,уестърн комедия - копродукция(1971),режисьор: Кристиан-Жак.С участието на: Брижит Бардо,Клаудия Кардинале,Майкъл Полард.
22:00
ИМЕНИЕТО „ХАУЪРДС ЕНД“ ,драма/романтичен - Великобритания- Япония(1992),режисьор: Джеймс Айвъри.С участието на: Самюел Уест,Хелена Бонъм Картър,Антъни Хопкинс,Ванеса Редгрейв,Ема Томпсън.(14+)"2024-03-04
Събота, 2.03
00:00
И" КАТО ИКАР,криминална драма - Франция(1979),режисьор: Анри Верньой.С участието на: Ив Монтан,Мишел Албертини.
02:00
СВЕТЛИНИТЕ НА РАМПАТА,романтична драма - САЩ(1952),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Клер Блум,Бъстър Кийтън.
04:20
КРАЙ НА ЗАЛАГАНИЯТА,криминална комедия - Франция(1997),режисьор: Клод Шаброл.С участието на: Изабел Юпер,Мишел Серо,Франсоа Клюзе.
06:00
ДОВЛАТОВ,биографичен/драма - Русия(2018),режисьор: Алексей Герман младши.С участието на: Милан Марич,Хелена Суецка,Ива Гер,Антон Шагин.
08:00
ФОРТ САГАН,исторически/военен - Франция(1984),режисьор: Ален Корно.С участието на: Жерар Депардийо,Катрин Деньов,Филип Ноаре,Софи Марсо.
11:00
ТОМБОЛАТА,комедия - Италия(1962),режисьор: Виторио де Сика.С участието на: София Лорен.
12:00
ГАРА ЗА ДВАМА,романтична драма - СССР(1982),режисьор: Елдар Рязанов.С участието на: Людмила Гурченко,Олег Басилашвили,Никита Михалков,Нона Мордюкова.
14:20
ХАМЕТ,драма/мистерия - САЩ(1982),режисьор: Вим Вендерс.С участието на: Фредерик Форест,Питър Бойл,Марилу Хенър.(12+)
16:00
ИЗБОР НА ОРЪЖИЕ,криминална драма - Франция(1981),режисьор: Ален Корно.С участието на: Ив Монтан,Жерар Депардийо,Катрин Деньов.(12+)
18:00
ПОКАНАТА,комедия/драма - Швейцария-Франция(1973),режисьор: Клод Горета.С участието на: Жан-Люк Бидо,Жак Риспал,Франсоа Симон.
20:00
ПОСЛЕДНИТЕ ДНИ НА СОФИ ШОЛ,биографичен/драма - Германия(2005),режисьор: Марк Ротемунд.С участието на: Юлия Йенш,Фабиан Хинрихс,Гералд Александер Хелд,Йохана Гастдорф.(12+)
22:00
КИКА,драма - Испания(1993),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Вероника Форке,Питър Койот,Виктория Абрил,Алекс Касановас,Чаро Лопес.(14+)
Петък, 1.03
12:00
ФОРТ САГАН,исторически/военен - Франция(1984),режисьор: Ален Корно.С участието на: Жерар Депардийо,Катрин Деньов,Филип Ноаре,Софи Марсо.
15:00
ТОМБОЛАТА,комедия - Италия(1962),режисьор: Виторио де Сика.С участието на: София Лорен.
16:00
И" КАТО ИКАР,криминална драма - Франция(1979),режисьор: Анри Верньой.С участието на: Ив Монтан,Мишел Албертини.
18:00
СВЕТЛИНИТЕ НА РАМПАТА,романтична драма - САЩ(1952),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Клер Блум,Бъстър Кийтън.
20:20
КРАЙ НА ЗАЛАГАНИЯТА,криминална комедия - Франция(1997),режисьор: Клод Шаброл.С участието на: Изабел Юпер,Мишел Серо,Франсоа Клюзе.
22:00
ДОВЛАТОВ,биографичен/драма - Русия(2018),режисьор: Алексей Герман младши.С участието на: Милан Марич,Хелена Суецка,Ива Гер,Антон Шагин.
Четвъртък, 29.02
00:00
ИЗВИСЯВАНЕ,драма - СССР(1977),режисьор: Лариса Шепитко.С участието на: Борис Плотников,Владимир Гостюхин,Анатолий Солоницин,Сергей Яковлев.
02:00
АТЛАНТИЧЕСКИЯТ ВАЛ ,военна комедия - Франция-Италия(1970),режисьор: Марсел Камю.С участието на: Бурвил,Питър Макенъри,Софи Демаре.(14+)
04:00
УБИЙСТВО ПО ЗАКОН,мистерия - Великобритания-Канада(1979),режисьор: Боб Кларк.С участието на: Кристофър Плъмър,Джеймс Мейсън,Доналд Съдърланд,Женевиев Бюжолд.(16+)
06:00
ЯСНОВИДЕЦЪТ,историческа драма - копродукция(1988),режисьор: Ищван Сабо.С участието на: Клаус Мария Брандауер,Ерланд Юзефсон,Илдико Баншаги,Гражина Шаполовска.(12+)
08:20
МОДЕРНИ ВРЕМЕНА,комедия - САЩ(1936),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Полет Годар.
10:00
ТРИМА МЪЖЕ ЗА УБИВАНЕ,трилър - Франция(1980),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Далила ди Ладзаро,Мишел Оклер.
12:00
ГРОЗНИ,МРЪСНИ,ЗЛИ,драма/комедия - Италия(1976),режисьор: Еторе Скола.С участието на: Нино Манфреди.(12+)
15:00
АННА КАРЕНИНА.ИСТОРИЯТА НА ВРОНСКИ,драма - Русия(2017),режисьор: Карен Шахназаров.С участието на: Елизавета Боярска,Максим Матвеев.
16:20
МОШЕНИЦИ НА ДРЕБНО,комедия - САЩ(2000),режисьор: Уди Алън.С участието на: Уди Алън,Трейси Улман,Хю Грант.
18:00
СКЪПИ ДРУГАРИ ,драма - Русия(2020),режисьор: Андрей Кончаловски.С участието на: Юлия Висоцка,Владислав Комаров,Андрей Гусев,Юлия Бурова.
20:00
ТЕС,романтична драма - Великобритания-Франция(1979),режисьор: Роман Полански.С участието на: Настася Кински,Питър Фърт.(12+)
23:00
ГОЛЯМОТО ЖИВОТНО ,комедия/драма - Полша(1978),режисьор: Йежи Щур.С участието на: Йежи Щур,Анна Димна,Доминика Беднарчик.(16+)
Сряда, 28.02
06:00
ОСМИЯТ ДЕН,драма - Белгия-Франция(1996),режисьор: Жако ван Дормел.С участието на: Даниел Отьой,Паскал Дюкен,Миу-Миу.
10:50
ХЛАПЕТО,драма - САЩ(1921),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Джаки Кугън,Една Първайънс.
12:00
ЯСНОВИДЕЦЪТ,историческа драма - копродукция(1988),режисьор: Ищван Сабо.С участието на: Клаус Мария Брандауер,Ерланд Юзефсон,Илдико Баншаги,Гражина Шаполовска.(12+)
14:30
МОДЕРНИ ВРЕМЕНА,комедия - САЩ(1936),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Полет Годар.
16:00
ТРИМА МЪЖЕ ЗА УБИВАНЕ,трилър - Франция(1980),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Далила ди Ладзаро,Мишел Оклер.
22:00
УБИЙСТВО ПО ЗАКОН,мистерия - Великобритания-Канада(1979),режисьор: Боб Кларк.С участието на: Кристофър Плъмър,Джеймс Мейсън,Доналд Съдърланд,Женевиев Бюжолд.(16+)
Вторник, 27.02
00:20
БЕЛОРУСКАТА ГАРА,драма - СССР(1970),режисьор: Андрей Смирнов.С участието на: Евгений Леонов,Анатолий Папанов,Нина Ургант.
02:00
КРЪВОПРОЛИТИЕ В РИМ,историческа драма - Италия-Франция(1973),режисьор: Джордж Косматос.С участието на: Ричард Бъртън,Марчело Мастрояни.
04:00
ФРАНСИЗ,биографична драма - САЩ(1982),режисьор: Греъм Клифорд.С участието на: Джесика Ланг,Сам Шепърд,Ким Станли.(14+)
06:20
ТРЕСКА ЗА ЗЛАТО,комедия - САЩ(1925),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Мак Суейн,Джорджия Хейл.
08:00
СЛАДЪК И ГАДЕН,музикална драма - САЩ(1999),режисьор: Уди Алън.С участието на: Шон Пен,Саманта Мортън,Ума Търман.
10:00
ЗАВРЪЩАНЕТО НА КАЗАНОВА,комедия/драма - Франция(1992),режисьор: Едуар Ниерман.С участието на: Ален Делон,Фабрис Лукини,Елза Лунгини,Делия Бокардо,Филип Льороа,Ален Кюни.
12:00
ПОЛКОВНИК РЕДЛ,историческа драма - копродукция(1985),режисьор: Ищван Сабо.С участието на: Клаус Мария Брандауер,Армин Мюлер-Щал,Гудрун Ландгребе,Доротя Удварош.(14+)
14:30
СВЕТЛИНИТЕ НА ГРАДА,комедия/драма - САЩ(1931),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Вирджиния Черил.
16:00
ТАБОРЪТ ОТИВА КЪМ НЕБЕТО,романтична драма - СССР(1976),режисьор: Емил Лотяну.С участието на: Григоре Григориу,Светлана Тома.
18:00
КОЙ ЗНАЕ?,уестърн - Италия(1967),режисьор: Дамяно Дамяни.С участието на: Джан Мария Волонте,Клаус Кински,Лу Кастел.(14+)
20:00
ОСМИЯТ ДЕН,драма - Белгия-Франция(1996),режисьор: Жако ван Дормел.С участието на: Даниел Отьой,Паскал Дюкен,Миу-Миу.
22:00
СИНИЯТ ВОЙНИК,уестърн - САЩ(1970),режисьор: Ралф Нелсън.С участието на: Кандис Бъргън,Питър Строс,Доналд Плезънс.(16+)
Понеделник, 26.02
00:15
СВЕТЛИНИТЕ НА РАМПАТА,романтична драма - САЩ(1952),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Клер Блум,Бъстър Кийтън.
02:30
АФОНЯ,драма - СССР(1975),режисьор: Георгий Данелия.С участието на: Леонид Куравльов,Евгения Симонова,Евгений Леонов.
04:00
СЪПРУЖЕСТВО,комедия/драма - Франция(1974),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Бюл Ожие,Рюфюс.
06:00
ВАТЕРЛО,драма - СССР-Италия(1970),режисьор: Сергей Бондарчук.С участието на: Род Стайгър,Кристофър Плъмър,Джак Хокинс,Орсън Уелс.
08:15
БАСЕЙНЪТ,криминална драма - Франция(1969),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Роми Шнайдер,Джейн Бъркин.(14+)
10:15
КУРШУМИ НАД БРОДУЕЙ,гангстерска комедия - САЩ(1994),режисьор: Уди Алън.С участието на: Джон Кюсак,Даян Уийст.
12:00
МЕФИСТОФЕЛ,историческа драма - копродукция(1981),режисьор: Ищван Сабо.С участието на: Клаус Мария Брандауер,Илдико Баншаги,Кристина Янда,Ролф Хопе,Дьорд Черхалми.(14+)
14:30
ТРЕСКА ЗА ЗЛАТО,комедия - САЩ(1925),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Мак Суейн,Джорджия Хейл.
16:00
СЛАДЪК И ГАДЕН,музикална драма - САЩ(1999),режисьор: Уди Алън.С участието на: Шон Пен,Саманта Мортън,Ума Търман.
18:00
КРЪВОПРОЛИТИЕ В РИМ,историческа драма - Италия-Франция(1973),режисьор: Джордж Косматос.С участието на: Ричард Бъртън,Марчело Мастрояни.
20:00
ЗАВРЪЩАНЕТО НА КАЗАНОВА,комедия/драма - Франция(1992),режисьор: Едуар Ниерман.С участието на: Ален Делон,Фабрис Лукини,Елза Лунгини,Делия Бокардо,Филип Льороа,Ален Кюни.
22:00
ФРАНСИЗ,биографична драма - САЩ(1982),режисьор: Греъм Клифорд.С участието на: Джесика Ланг,Сам Шепърд,Ким Станли.(14+)
Неделя, 25.02
00:00
МОСКВА НЕ ВЯРВА НА СЪЛЗИ,романтична драма - СССР(1979),режисьор: Владимир Меншов.С участието на: Вера Алентова,Ирина Муравьова,Алексей Баталов.
02:30
ЧЕРВЕНО И БЯЛО (ЗВЕЗДИ,ВОЙНИЦИ),историческа драма - Унгария-СССР(1967),режисьор: Миклош Янчо.С участието на: Андраш Козак,Кристина Миколаевска,Михаил Козаков,Никита Михалков.
04:00
РАЗВОД ПО ИТАЛИАНСКИ,комедия - Италия(1961),режисьор: Пиетро Джерми.С участието на: Марчело Мастрояни,Даниела Рока,Стефания Сандрели,Леополдо Триесте.
06:00
ЦЕРЕМОНИЯТА,криминална драма - Франция(1995),режисьор: Клод Шаброл.С участието на: Изабел Юпер,Сандрин Бонер,Жаклин Бисе,Жан-Пиер Касел.
08:00
И БОГ СЪЗДАДЕ ЖЕНАТА ,драма - Франция(1956),режисьор: Роже Вадим.С участието на: Брижит Бардо,Курд Юргенс,Жан-Луи Трентинян.(12+)
10:00
ЦВЕТЕТО НА МОЯТА ТАЙНА ,драма - Испания-Франция(1995),режисьор: Педро Алмодовар.С участието на: Жорди Молла,Мариса Паредес,Хуан Ечанове,Роси де Палма.(12+)
12:00
СВЕТЛИНИТЕ НА РАМПАТА,романтична драма - САЩ(1952),режисьор: Чарлс Чаплин.С участието на: Чарлс Чаплин,Клер Блум,Бъстър Кийтън.
14:20
АФОНЯ,драма - СССР(1975),режисьор: Георгий Данелия.С участието на: Леонид Куравльов,Евгения Симонова,Евгений Леонов.
16:00
СЪПРУЖЕСТВО,комедия/драма - Франция(1974),режисьор: Клод Льолуш.С участието на: Бюл Ожие,Рюфюс.
18:00
КУРШУМИ НАД БРОДУЕЙ,гангстерска комедия - САЩ(1994),режисьор: Уди Алън.С участието на: Джон Кюсак,Даян Уийст.
20:00
БАСЕЙНЪТ,криминална драма - Франция(1969),режисьор: Жак Дере.С участието на: Ален Делон,Роми Шнайдер,Джейн Бъркин.(14+)
22:00
ВАТЕРЛО,драма - СССР-Италия(1970),режисьор: Сергей Бондарчук.С участието на: Род Стайгър,Кристофър Плъмър,Джак Хокинс,Орсън Уелс.
* Часовете в програмата са в часова зона GMT+2
Устройства
E-mail:
Парола:
Запомни ме
Вход
Забравена парола
Регистрация
E-mail:
Текст:
Изпрати