Този канал изисква абонамент
Телевизия "7/8 ТV" се предлага с допълнителен абонамент от €0.40/месец. Можете да я добавите до края на основния си абонамент (
) срещу €
.
Добави
Затвори
Този канал изисква абонамент
Моля абонирайте се или гледайте безплатните канали, отбелязани с надпис БЕЗПЛАТЕН.
Абонирай се
Гледай безплатно
ГЛЕДАЙ ТЕЛЕВИЗИЯ
В МОМЕНТА...
ПРОГРАМАТА
НА ЗАПИС
АБОНАМЕНТ
ПОМОЩ
Ако поради закъснение в програмата записът свърши преди края на предаването, то продължава в следващото.
На запис
Търси
Изберете програма и предаване
БНТ 1
bTV
bTV HD
Нова Телевизия HD
Kino Nova
Diema
bTV Comedy HD
bTV Cinema HD
bTV Action
bTV Action HD
MovieStar
7/8 TV HD
БНТ 2
БНТ 3
БНТ 4
Cinemania
Nostalgia
Канал 4
Diema Family
bTV Story HD
Евроком
TV1 HD
Bulgaria OnAir
The World
RING
Вторник, 21.05
00:30
"911" - сериал, сезон 3
01:20
"Роко Скиавоне" - сериал, сезон 1
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
Понеделник, 20.05
00:20
"Събирачът" - с уч. на Боби Сото, Шая Лебьоф, Чейен Рей Ернандес и др.
02:00
"Не по правилата" - с уч. на Джена Мично, Крисчън Хауърд, Джулия Форд Кулиър и др. /п/
03:20
"Любовни афери" - документално риалити /п/
04:40
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 21 /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Черешката на тортата" (нов сезон) - риалити
21:00
"Магнум" (премиера) - сериал, сезон 5
22:00
Новините на NOVA
22:30
"Новобранецът" (премиера) - сериал, сезон 4
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 14
Неделя, 19.05
01:00
"Холивудски ченгета" - с уч. на Харисън Форд, Джош Хартнет, Лена Олин и др.
03:00
"Зулендър 2" - с уч. на Бен Стилър, Оуен Уилсън, Пенелопе Круз и др. /п/
04:40
"Покана за приятелство" - с уч. на Ерин Краков, Раян Макпартлин, Патриша Ричардсън и др. /п/
06:00
"Иконостас"
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 21
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Бавачка по призвание" - с уч. на Джеси Шрам, Арън Хил, Елизабет Рьом и др.
14:15
"Не по правилата" - с уч. на Джена Мично, Крисчън Хауърд, Джулия Форд Кулиър и др.
16:00
"Да хванеш гората" - документална поредица на Галя Щърбева
16:30
"На фокус с Лора Крумова" - публицистично токшоу
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:40
На фокус след новините
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5, финал
22:00
"G.I. Joe: Изгревът на Кобра" - с уч. на Денис Куейд, Чанинг Тейтъм, Джоузеф Гордън-Левит и др.
Събота, 18.05
00:30
"911" - сериал, сезон 3
01:20
"Роко Скиавоне" - сериал, сезон 1
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:30
"Не ме оставяй" - сериен филм /п/
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 21
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
Темата на NOVA
13:00
"Омагьосване" - с уч. на Никол Кидман, Уил Феръл, Шърли Маклейн и др.
15:00
"Зулендър 2" - с уч. на Бен Стилър, Оуен Уилсън, Пенелопе Круз и др.
17:00
"Любовни афери" (премиера) - документално риалити
18:00
"Ничия земя" - предаване
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Казино "Роял" - с уч. на Даниел Крейг, Ева Грийн, Джуди Денч и др.
Петък, 17.05
00:30
"911" - сериал, сезон 3
01:20
"Роко Скиавоне" - сериал, сезон 1
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Шеф под прикритие" (нов сезон) - риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 14
Четвъртък, 16.05
00:30
"911" - сериал, сезон 3
01:20
"Роко Скиавоне" - сериал, сезон 1
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6, финал
22:00
"Есента на демона" (премиера) - сериал, финал
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 14
Сряда, 15.05
00:30
"911" - сериал, сезон 3
01:20
"Роко Скиавоне" - сериал, сезон 1
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 14
Вторник, 14.05
00:30
"911" - сериал, сезон 2
01:20
"Роко Скиавоне" - сериал, сезон 1
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 14
Понеделник, 13.05
00:50
"Отмъщението на Розовата пантера" - с уч. на Питър Селърс, Хърбърт Лом, Робърт Уебър и др.
02:40
"Срещнах те в Шотландия" - с уч. на Ема Фишер, Финли Бейн, Луис Хаудън и др. /п/
04:40
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 21 /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Като две капки вода" (нов сезон) - музикално шоу, финал
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 14
Неделя, 12.05
00:20
"Розовата пантера: Отново в атака" - с уч. на Питър Селърс, Хърбърт Лом, Лесли-Ан Даун и др.
02:10
"Зулендър" - с уч. на Бен Стилър, Оуен Уилсън, Кристин Тейлър и др. /п/
03:50
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 21 /п/
04:40
"Аз, Проклетникът 3" - анимация /п/
06:00
"Иконостас"
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 21
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Покана за приятелство" - с уч. на Ерин Краков, Раян Макпартлин, Патриша Ричардсън и др.
14:15
"Срещнах те в Шотландия" - с уч. на Ема Фишер, Финли Бейн, Луис Хаудън и др.
16:00
"Да хванеш гората" - документална поредица на Галя Щърбева
16:30
"На фокус с Лора Крумова" - публицистично токшоу
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:40
На фокус след новините
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Хвани ме, ако можеш" - с уч. на Леонардо Ди Каприо, Том Ханкс, Мартин Шийн, Ейми Адамс и др.
Събота, 11.05
00:30
"911" - сериал, сезон 2
01:20
"Роко Скиавоне" - сериал, сезон 1
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:30
"Не ме оставяй" - сериен филм /п/
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 21
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
Темата на NOVA
13:00
"Аз, Проклетникът 3" - анимация
15:00
"Зулендър" - с уч. на Бен Стилър, Оуен Уилсън, Кристин Тейлър и др.
17:00
"Любовни афери" (премиера) - документално риалити
18:00
"Ничия земя" - предаване
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Размянaта" - с уч. на Джейсън Бейтман, Райън Рейнолдс, Оливия Уайлд и др.
Петък, 10.05
00:30
"911" - сериал, сезон 2
01:20
"Роко Скиавоне" - сериал, сезон 1
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Шеф под прикритие" (нов сезон) - риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 14
Четвъртък, 9.05
00:30
"911" - сериал, сезон 2
01:20
"Роко Скиавоне" - сериал, сезон 1
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Есента на демона" (премиера) - сериал
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 14
Сряда, 8.05
00:30
"911" - сериал, сезон 2
01:20
"Роко Скиавоне" - сериал, сезон 1
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 14
Вторник, 7.05
01:00
"911" - сериал, сезон 2
01:45
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6
02:30
"Моето име е Мелек" - сериен филм
04:40
"Любов на прага ти" - с уч. на Стефани Бенет, Себастиян Стюарт, Ейприл Телек и др. /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 14
Понеделник, 6.05
01:50
"Великден под прикритие" - с уч. на Фиона Гюбелман, Брендън Пени, Фред Хендерсън и др. /п/
03:10
"Цар Лъв" - анимация /п/
04:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 21 /п/
05:20
"Зоотрополис" - анимация /п/
07:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
11:00
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Безнадежден случай" - концерт на Стефан Димитров и Богдана Карадочева
14:30
"Да поговорим за любовта " - с уч. на Хедър Морис, Джонатан Бенет, Тери Поло и др.
16:10
"Любов на прага ти" (премиера) - с уч. на Стефани Бенет, Себастиян Стюарт, Ейприл Телек и др.
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Топ Гън: Маверик" (премиера) - с уч. на Том Круз, Дженифър Конъли, Вал Килмър и др.
22:40
"А отборът" - с уч. на Лиъм Нийсън, Брадли Купър, Джесика Бийл и др.
Неделя, 5.05
00:00
"Розовата пантера" - с уч. на Питър Селърс, Дейвид Нивън, Робърт Уагнър и др.
02:00
"102 далматинци" - с уч. на Глен Клоуз, Жерар Депардийо, Тим Макинърни и др. /п/
03:50
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 21 /п/
04:40
"В очакване на Купидон" - с уч. на Адам Мейфилд, Ариел Кебъл, Хайли Дъф и др. /п/
06:00
"Иконостас"
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 21
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Празник с Николина и Мария Чакардъкови" - концерт
14:15
"Великден под прикритие" - с уч. на Фиона Гюбелман, Брендън Пени, Фред Хендерсън и др.
16:30
"На фокус с Лора Крумова" - публицистично токшоу
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:40
На фокус след новините
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Медальонът" - с уч. на Джеки Чан, Лий Евънс, Клеър Форлани и др.
23:50
"Завръщането на Розовата пантера" - с уч. на Питър Селърс, Хърбърт Лом, Кристофър Плъмър и др.
Събота, 4.05
00:50
"911" - сериал, сезон 2
01:50
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6
02:45
"Моето име е Мелек" - сериен филм
04:45
"Дъмбо" - с уч. на Колин Фарел, Майкъл Кийтън, Дани Де Вито, Ева Грийн и др. /п/
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 21
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Цар Лъв" - анимация
14:10
"102 далматинци" - с уч. на Глен Клоуз, Жерар Депардийо, Тим Макинърни и др.
16:10
"Зоотрополис" - анимация
18:00
"Ничия земя" - предаване
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Моят шпионин" - с уч. на Дейв Батиста, Кен Джонг, Кристен Шал и др.
Петък, 3.05
00:30
"911" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 14 /п/
06:00
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
07:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Енканто" (премиера) - анимация
14:50
"Дъмбо" - с уч. на Колин Фарел, Майкъл Кийтън, Дани Де Вито, Ева Грийн и др.
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Ной" - с уч. на Ръсел Кроу, Дженифър Конъли, Антъни Хопкинс и др.
Четвъртък, 2.05
00:30
"911" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 14 /п/
06:00
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
07:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Есента на демона" (премиера) - сериал
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 14
Сряда, 1.05
00:30
"911" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 14 /п/
06:00
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
07:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 14
Вторник, 30.04
00:30
"911" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 14
Понеделник, 29.04
00:40
"Шоколад" - с уч. на Джуди Денч, Лена Олин, Джони Деп и др.
02:45
"Вълшебната градина" - с уч. на Дженифър Бонър, Бритън Уеб, Изабела Годой и др. /п/
04:40
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 21 /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Като две капки вода" (нов сезон) - музикално шоу
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 14
Неделя, 28.04
00:10
"Хубав ден в квартала" - с уч. на Том Ханкс, Матю Рийс, Крис Купър и др.
02:00
"Четириноги приключения" - с уч. на Нина Добрев, Адам Пали, Роб Кордри и др. /п/
03:50
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 21 /п/
04:40
"Предложение за брак" - с уч. на Кайла Юел, Катлийн Куинлан, Тимъти Ботъмс и др. /п/
06:00
"Иконостас"
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 21
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"В очакване на Купидон" - с уч. на Адам Мейфилд, Ариел Кебъл, Хайли Дъф и др.
14:15
"Вълшебната градина" (премиера) - с уч. на Дженифър Бонър, Бритън Уеб, Изабела Годой и др.
16:00
"Да хванеш гората" - документална поредица на Галя Щърбева
16:30
"Големите постижения след 1989 с Лора Крумова и Драгомир Симеонов"
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:40
"Големите постижения"
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Джон Уик 3" - с уч. на Киану Рийвс, Холи Бери, Иън Макшейн и др.
Събота, 27.04
00:30
"911" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:30
"Не ме оставяй" - сериен филм /п/
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 21
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Сбогом, Кристофър Робин" - с уч. на Донал Глийсън, Марго Роби, Кели Макдоналд и др.
14:40
"Четириноги приключения" - с уч. на Нина Добрев, Адам Пали, Роб Кордри и др.
17:00
"Любовни афери" (премиера) - документално риалити
18:00
"Ничия земя" - предаване
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Неуловим" - с уч. на Джеймс Макавой, Терънс Стамп, Томас Кречман и др.
Петък, 26.04
00:30
"911" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Шеф под прикритие" (нов сезон) - риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 14
Четвъртък, 25.04
00:30
"911" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Есента на демона" (премиера) - сериал
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 14
Сряда, 24.04
00:30
"911" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 14
Вторник, 23.04
00:30
"911" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 14
Понеделник, 22.04
00:40
"Живият хаос" - с уч. на Том Холанд, Мадс Микелсън, Дейзи Ридли и др.
02:30
"Сватба в Хамптънс" - с уч. на Мадисън Бълок, Хюстън Райнс, Кира Уийкс и др. /п/
04:40
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 21 /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Като две капки вода" (нов сезон) - музикално шоу
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 14
Неделя, 21.04
00:10
"Опасна клопка" - с уч. на Руби Роуз, Жан Рено, Аксел Хени и др.
01:50
"50 първи срещи" - с уч. на Адам Сандлър, Дрю Баримор, Роб Шнайдър и др. /п/
03:50
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20 /п/
04:40
"Идеалното момиче" - с уч. на Гейл О'Грейди, Костас Мандилор, Дориан Хеърууд и др. /п/
06:00
"Иконостас"
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 21
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Предложение за брак" - с уч. на Кайла Юел, Раян Мериман, Катлийн Куинлан и др.
14:15
"Сватба в Хамптънс" (премиера) - с уч. на Мадисън Бълок, Хюстън Райнс, Кира Уийкс и др.
16:00
"Да хванеш гората" - документална поредица на Галя Щърбева
16:30
"Големите постижения след 1989 с Лора Крумова и Драгомир Симеонов"
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Спайдърмен: Завръщане у дома" - с уч. на Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър и др.
Събота, 20.04
00:30
"911" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:30
"Не ме оставяй" - сериен филм /п/
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
Темата на NOVA
13:00
"Необичайният живот на Тимъти Грийн" - с уч. на Дженифър Гарнър, Джоел Едгъртън, Си Джей Адамс и др.
15:00
"50 първи срещи" - с уч. на Адам Сандлър, Дрю Баримор, Роб Шнайдър и др.
17:00
"Любовни афери" (премиера) - документално риалити
18:00
"Ничия земя" - предаване
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Семейни кютеци" - с уч. на Дуейн Джонсън, Лина Хеди, Винс Вон и др.
Петък, 19.04
00:30
"911" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Шеф под прикритие" (нов сезон) - риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Четвъртък, 18.04
00:30
"911" - сериал, сезон 1
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Есента на демона" (премиера) - сериал
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Сряда, 17.04
00:30
"911" - сериал, сезон 1
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Вторник, 16.04
00:30
"911" - сериал, сезон 1
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Понеделник, 15.04
00:50
"Имало едно време в Мексико" - с уч. на Антонио Бандерас, Салма Хайек, Джони Деп и др.
02:40
"Предложение, любов и още нещо" - с уч. на Дебс Хауърд, Калин Майлс, Ейдриън Бачич и др. /п/
04:40
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20 /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Като две капки вода" (нов сезон) - музикално шоу
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Неделя, 14.04
00:00
"Вади ножовете" - с уч. на Даниел Крейг, Крис Евънс, Майкъл Шанън и др.
02:00
"Мансардата" - с уч. на Дрю Баримор, Ейлин Есел, Харви Фиърстейн и др. /п/
04:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20 /п/
04:40
"Музата на артиста" - с уч. на Джейсън Доринг, Брий Уилямсън, Франсис Фишер и др. /п/
06:00
"Иконостас"
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Идеалното момиче" - с уч. на Гейл О'Грейди, Костас Мандилор, Дориан Хеърууд и др.
14:15
"Предложение, любов и още нещо" (премиера) - с уч. на Дебс Хауърд, Калин Майлс, Ейдриън Бачич и др.
16:00
"Да хванеш гората" - документална поредица на Галя Щърбева
16:30
"На фокус с Лора Крумова" - публицистично токшоу
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:40
На фокус след новините
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Невероятният Спайдърмен 2" - с уч. на Андрю Гарфийлд, Ема Стоун, Джейми Фокс и др.
Събота, 13.04
00:30
"911" - сериал, сезон 1
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:30
"Не ме оставяй" - сериен филм /п/
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
Темата на NOVA
13:00
"Мистър Дийдс" - с уч. на Адам Сандлър, Джон Туртуро, Питър Галахър и др.
15:00
"Мансардата" - с уч. на Дрю Баримор, Ейлин Есел, Харви Фиърстейн и др.
17:00
"Любовни афери" (премиера) - документално риалити
18:00
"Ничия земя" - предаване
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Газ до дупка" - с уч. на Скот Истууд, Гая Уайс, Клеменс Шик и др.
Петък, 12.04
00:30
"911" - сериал, сезон 1
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Шеф под прикритие" (нов сезон) - риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Четвъртък, 11.04
00:30
"911" - сериал, сезон 1
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Есента на демона" (премиера) - сериал
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Сряда, 10.04
00:30
"911" - сериал, сезон 1
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Вторник, 9.04
00:30
"911" - сериал, сезон 1
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Понеделник, 8.04
00:40
"Мемоарите на една гейша" - с уч. на Юки Кудо, Гонг Ли, Мишел Йео и др.
03:00
"Поръсено с любов" - с уч. на Лейни Макоули, Уилям Мартинес, Сакура Сайкис и др. /п/
04:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20 /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Като две капки вода" (нов сезон) - музикално шоу
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Неделя, 7.04
00:20
"Убийствено интервю" - с уч. на Джеймс Франко, Сет Роугън, Лизи Каплан и др.
02:15
"Вихърът на танца" - с уч. на Денис Куейд, Анди Макдауъл, Кени Уормалд и др. /п/
04:40
"Моят Джордж" - с уч. на Сара Ланкастър, Кип Пардю, Вивика А. Фокс и др. /п/
06:00
"Иконостас"
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Музата на артиста" - с уч. на Джейсън Доринг, Брий Уилямсън, Корбин Бърнсен и др.
14:15
"Поръсено с любов" (премиера) - с уч. на Лейни Макоули, Уилям Мартинес, Сакура Сайкис и др.
16:00
"Да хванеш гората" - документална поредица на Галя Щърбева
16:30
"На фокус с Лора Крумова" - публицистично токшоу
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:40
На фокус след новините
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Невероятният Спайдърмен" - с уч. на Андрю Гарфийлд, Ема Стоун, Рис Айфънс и др.
Събота, 6.04
00:30
"911" - сериал, сезон 1
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:30
"Не ме оставяй" - сериен филм /п/
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Пристигане в Америка" - с уч. на Еди Мърфи, Джеймс Ърл Джоунс, Арсенио Хол и др.
15:00
"Вихърът на танца" - с уч. на Денис Куейд, Анди Макдауъл, Кени Уормалд и др.
17:00
"Любовни афери" (премиера) - документално риалити
18:00
"Ничия земя" - предаване
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Близнакът" - с уч. на Уил Смит, Мери Елизабет Уинстед, Клайв Оуен и др.
Петък, 5.04
00:30
"911" - сериал, сезон 1
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
04:15
"Наследство" - сериен филм /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Шеф под прикритие" - риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Четвъртък, 4.04
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 6
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
04:15
"Наследство" - сериен филм /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Есента на демона" (премиера) - сериал
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Сряда, 3.04
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
04:15
"Наследство" - сериен филм /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Вторник, 2.04
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
04:15
"Наследство" - сериен филм /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Понеделник, 1.04
00:50
"Ангел на възмездието" - с уч. на Дженифър Гарнър, Джон Галахър Джуниър, Джон Ортиз и др.
02:40
"Съкровището на Емилия Ууд" - с уч. на Джорджия Хърст, Шон Погмор, Естер Тоуърд и др. /п/
04:40
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20 /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Като две капки вода" (нов сезон) - музикално шоу
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Неделя, 31.03
00:00
"Опасно синьо: Рифът" - с уч. на Марша Томасън, Крис Кармък, Лора Вандервурт и др.
02:00
"Синьо увлечение 2" - с уч. на Саша Джаксън, Елизабет Матис, Бен Миликен и др.
04:40
"Достойна за принц" - с уч. на Джонатан Келц, Натали Хол, Мелинда Майкъл и др. /п/
06:00
"Иконостас"
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Моят Джордж" - с уч. на Сара Ланкастър, Кип Пардю, Вивика А. Фокс и др.
14:15
"Съкровището на Емилия Ууд" (премиера) - с уч. на Джорджия Хърст, Шон Погмор, Естер Тоуърд и др.
16:00
"Да хванеш гората" - документална поредица на Галя Щърбева
16:30
"На фокус с Лора Крумова" - публицистично токшоу
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:40
На фокус след новините
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
23:00
"Спешна пратка" - с уч. на Джоузеф Гордън-Левит, Даня Рамирес и др.
Събота, 30.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:30
"Не ме оставяй" - сериен филм /п/
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Чудноватият дом" - с уч. на Глен Клоуз, Терънс Стамп, Джилиан Андерсън и др.
14:45
"Синьо увлечение 2" - с уч. на Саша Джаксън, Елизабет Матис, Бен Миликен и др.
17:00
"Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
18:00
"Ничия земя" - предаване
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Убийство за Оскар" - с уч. на Робърт Де Ниро, Морган Фрийман, Томи Лий Джоунс и др.
Петък, 29.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Любовни афери" (премиера) - документално риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Четвъртък, 28.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Есента на демона" (премиера) - сериал
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Сряда, 27.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Вторник, 26.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Понеделник, 25.03
01:10
"Операция: Дезинформация" - с уч. на Колин Фърт, Матю Макфейдън, Джейсън Айзъкс и др.
03:20
"Някой, някъде там" - с уч. на Марли Колинс, Адам Холик, Джей Брайтуайт и др. /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Като две капки вода" (нов сезон) - музикално шоу
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Неделя, 24.03
00:00
"Прецакването" - с уч. на Едуард Нортън, Марлон Брандо, Анджела Басет и др.
02:15
"Синьо увлечение" - с уч. на Кейт Босуърт, Матю Дейвис, Саное Лейк и др. /п/
03:50
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20 /п/
04:40
"Сладко за двама" - с уч. на Брук Невин, Карло Маркс, Анджела Галупо и др. /п/
06:00
"Иконостас"
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Достойна за принц" (премиера) - с уч. на Джонатан Келц, Мелинда Майкъл, Таня Кларк и др.
14:15
"Някой, някъде там" (премиера) - с уч. на Марли Колинс, Адам Холик, Джей Брайтуайт и др.
16:00
"Да хванеш гората" - документална поредица на Галя Щърбева
16:30
"На фокус с Лора Крумова" - публицистично токшоу
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:40
На фокус след новините
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
23:00
"Внедрени в час 2" - с уч. на Чанинг Тейтъм, Айс Кюб, Питър Стормеър и др.
Събота, 23.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:30
"Не ме оставяй" - сериен филм /п/
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
Темата на NOVA
13:00
"Островът на Ним" - с уч. на Джоди Фостър, Абигейл Бреслин, Майкъл Кармен и др.
15:00
"Синьо увлечение" - с уч. на Кейт Босуърт, Матю Дейвис, Саное Лейк и др.
17:00
"Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
18:00
"Ничия земя" - предаване
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Смокинг" - с уч. на Дженифър Лав Хюит, Деби Мазар, Романи Малко и др.
Петък, 22.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Любовни афери" (премиера) - документално риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Четвъртък, 21.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Есента на демона" (премиера) - сериал
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 13
Сряда, 20.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 12
Вторник, 19.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 2
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Кошмари в кухнята"- риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 12
Понеделник, 18.03
01:10
"Домино" - с уч. на Николай Костер-Валдау, Карис ван Хоутен, Гай Пиърс и др.
02:40
"Просто кажи "да" - с уч. на Ейми Дъглас, Джордан Сандърс, Джейн Румбауа и др. /п/
04:40
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20 /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Като две капки вода" (нов сезон) - музикално шоу
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 12
Неделя, 17.03
00:10
"Информаторът" - с уч. на Джоел Кинаман, Клайв Оуен, Розамунд Пайк и др.
02:30
"Двете страни на чудесата" - с уч. на Анджелина Джоли, Дейвид Ойелоуо, Гугу Мбата-Роу и др. /п/
03:50
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20 /п/
04:40
"Кралско сърце" - с уч. на Джеймс Бролин, Синди Бъзби, Андрю Купър и др. /п/
06:00
"Иконостас"
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Сладко за двама" (премиера) - с уч. на Брук Невин, Карло Маркс, Джон Макларън и др.
14:15
"Просто кажи "да" (премиера) - с уч. на Ейми Дъглас, Джордан Сандърс, Джейн Румбауа и др.
16:00
"Да хванеш гората" - документална поредица на Галя Щърбева
16:30
"На фокус с Лора Крумова" - публицистично токшоу
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:40
На фокус след новините
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
23:00
"Внедрени в час" - с уч. на Джона Хил, Чанинг Тейтъм, Айс Кюб и др.
Събота, 16.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 1
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:30
"Не ме оставяй" - сериен филм /п/
06:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
07:30
"Събуди се" - предаване
11:00
"Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
Темата на NOVA
13:00
"Хотел за кучета" - с уч. на Ема Робъртс, Лиса Кудроу, Трой Джентъл и др.
15:00
"Двете страни на чудесата" - с уч. на Анджелина Джоли, Дейвид Ойелоуо, Гугу Мбата-Роу и др.
17:00
"Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
18:00
"Ничия земя" - предаване
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
19:20
Темата на NOVA
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"БСП - Бесни Страшни Пенсии" - с уч. на Брус Уилис, Морган Фрийман, Карл Ърбан и др.
Петък, 15.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 1
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Един за друг" (нов сезон) - риалити, сезон 5
22:00
"Любовни афери" (премиера) - документално риалити
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 12
Четвъртък, 14.03
00:30
"Честни измамници: Отново в играта" - сериал, сезон 1
01:20
"Престъпни намерения" - сериал, сезон 5
02:15
"Моето име е Мелек" - сериен филм
03:15
"Наследство" - сериен филм /п/
04:10
"Свободна да избира" - сериал /п/
05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA
12:30
"Наследство" (премиера) - сериен филм
13:30
"Свободна да избира" (премиера) - сериал
15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
16:00
Новините на NOVA
16:10
"Пресечна точка" - публицистично шоу
17:00
"Семейни войни" (нов сезон) - телевизионна игра
18:00
"Сделка или не" (премиера) - телевизионна игра
19:00
Новините на NOVA - централна емисия
20:00
"Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити, сезон 6
22:00
"Есента на демона" (премиера) - сериал
23:00
Новините на NOVA
23:30
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 12
* Часовете в програмата са в часова зона GMT+2
Устройства
E-mail:
Парола:
Запомни ме
Вход
Забравена парола
Регистрация
E-mail:
Текст:
Изпрати