Този канал изисква абонамент
Телевизия "7/8 ТV" се предлага с допълнителен абонамент от €0.40/месец. Можете да я добавите до края на основния си абонамент (
) срещу €
.
Добави
Затвори
Този канал изисква абонамент
Моля абонирайте се или гледайте безплатните канали, отбелязани с надпис БЕЗПЛАТЕН.
Абонирай се
Гледай безплатно
ГЛЕДАЙ ТЕЛЕВИЗИЯ
В МОМЕНТА...
ПРОГРАМАТА
НА ЗАПИС
АБОНАМЕНТ
ПОМОЩ
Ако поради закъснение в програмата записът свърши преди края на предаването, то продължава в следващото.
На запис
Търси
Изберете програма и предаване
БНТ 1
bTV
bTV HD
Нова Телевизия HD
Kino Nova
Diema
bTV Comedy HD
bTV Cinema HD
bTV Action
bTV Action HD
MovieStar
7/8 TV HD
БНТ 2
БНТ 3
БНТ 4
Cinemania
Nostalgia
Канал 4
Diema Family
bTV Story HD
Евроком
TV1 HD
Bulgaria OnAir
The World
RING
Вторник, 21.05
00:25
Иде нашенската музика /п/
01:25
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
01:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
02:05
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
02:35
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
03:05
Религията днес /п/
04:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
05:00
Зад кулисите предаване за опера /п/
05:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
08:10
Знаете ли, че... документална поредица /25 и 26 епизод/п/
09:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
09:30
Благуните 2 Новите креватчета /3 част/п/
09:40
Енциклопедия България
10:10
Този свят е дело театрично тв екранизация /2, последна част/
10:35
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
11:30
10 000 крачки /сборно/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Иде нашенската музика
13:20
Библиотеката
13:50
Европейски маршрути
14:05
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
България от край до край 13 /11 епизод/п/
15:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
Понеделник, 20.05
00:15
По света и у нас
00:30
№1 - Туризмът: Имиджът на дестинацията /БНТ Варна/избрано/п/
01:00
Вечната музика /п/
01:30
Библиотеката /п/
02:00
Кралицата на ритъма сериен тв филм /79 и 80 епизод/п/ (12)
03:30
По света и у нас /п/
03:45
Добрият шеф игрален филм /п/
05:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ София/п/
08:05
Молитвата на Борис Христов документален филм /п/
09:00
№1 - Туризмът: Имиджът на дестинацията /БНТ Варна/избрано/п/
09:30
Насаме с пчелите научнопопулярна поредица
09:40
Благуните 2 Новите креватчета /2 част/п/
09:50
Енциклопедия България
10:20
Този свят е дело театрично тв екранизация /1993 г./, режисьор Светла Пейчева, в ролите: Иван Урумов, Камен Иванов, Александър Беровски, Владимир Николов и др. /1 част/
10:45
Виенско колело тв новела на Евровизия
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
11:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Моят плейлист /п/
13:20
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
13:50
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
До Европа и напред /п/
15:30
Знаци по пътя /115 г. от рождението на художника Васил Иванов/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
16:30
Българското присъствие във Вечния град документален филм /1 част/
17:00
Избори за Народно събрание 2024: Диспути /БНТ Русе/
17:50
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
19:00
Знаете ли, че... документална поредица /25 и 26 епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните 2: "Новите креватчета" /4 част/
20:00
България от край до край 13 /11 епизод/
20:30
Войната на буквите тв филм /9 епизод/ (12)
21:30
Светът на бонзай документална поредица /9 епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
Неделя, 19.05
00:00
По света и у нас
00:15
История.bg /п/
01:15
Туризъм.бг /п/
02:15
Новото познание /п/
02:45
Европейски маршрути /п/
03:00
С БНТ завинаги /п/
04:00
По света и у нас /п/
04:15
Кралицата на ритъма сериен тв филм /77 и 78 епизод/п/ (12)
05:45
Олтарите на България /БНТ София/п/
06:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
07:00
Благуните Новите креватчета /1 част/п/
07:10
Дръж ме под око тв новела на Евровизия /п/
07:25
Зигзаг.БГ детска музикална поредица
07:55
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
09:00
Неделна литургия пряко предаване от София
10:30
Приказките на госпожа Виола: Музиката на Америка /БНТ Варна/
11:30
№1 - Туризмът: Имиджът на дестинацията /БНТ Варна/избрано/
12:00
По света и у нас
12:30
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
13:30
Кралицата на ритъма сериен тв филм /79 и 80 епизод/ (12)
15:00
Вечната музика /п/
15:30
Библиотеката /п/
16:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
16:30
Черно-бяло кино: "Князът" игрален филм /1970 г./, режисьор Петър Б. Василев, в ролите: Стефан Данаилов, Георги Черкелов, Виолета Гиндева, Доротея Тончева, Наум Шопов и др.
18:10
До Европа и напред
18:40
Часът на българската музика: Катя Филипова /75 г. от рождението на певицата/ /2013 г./
19:30
Олтарите на България /БНТ Благоевград/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните 2: "Новите креватчета" /3 част/
20:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
20:30
Добрият шеф игрален филм /Испания, 2021 г./, режисьор Фернандо Леон де Араноа, в ролите: Хавиер Бардем, Маноло Соло, Алмудена Амор, Оскар де ла Фуенте, Соня Алмарча и др. (12)
22:30
Симфонична рок група "Бендида" концерт с участието на Академичен хор "Света Параскева", диригент Галина Луканова
23:15
Моят плейлист
Събота, 18.05
00:25
Домът на вярата Храм "Свети Великомъченик Георги Победоносец", кв. Горубляне /София/п/
00:55
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
01:25
10 000 крачки /БНТ София/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
02:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
02:30
История.bg /п/
03:30
Българското село /п/
04:00
Светът на жестовете /п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /35 епизод/п/ (12)
05:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
05:30
10 000 крачки /сборно/п/
06:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
07:00
Благуните Изчезналият дракон /4 част/п/
07:10
Мече в средата тв новела на Евровизия /п/
07:25
Зигзаг.БГ детска музикална поредица
07:55
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
09:00
Религията днес
10:00
Домът на вярата Храм "Св. Св. Петър и Павел", гр. Своге
10:30
Това го знам детско куиз шоу
11:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
12:00
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
13:30
Кралицата на ритъма сериен тв филм /77 и 78 епизод/ (12)
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
10 000 крачки /сборно/п/
16:00
Зад кулисите предаване за опера
16:30
БНТ представя Другите Дора Габе
17:30
Туризъм.бг
18:30
Съпребивание с културата на старите българи документален филм
19:20
Другият музей
19:30
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
19:50
Лека нощ, деца! Благуните 2: "Новите креватчета" /2 част/
20:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
20:30
24 часа дъжд игрален филм /1982 г./, режисьор Владислав Икономов, в ролите: Ева Шикулска, Стефан Мавродиев, Стефан Данаилов, Кирил Варийски, Вельо Горанов и др.
22:00
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
23:00
С БНТ завинаги
Петък, 17.05
00:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Пловдив/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
02:30
Вечната музика /п/
03:00
Иде нашенската музика /п/
04:00
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /34 епизод/п/ (12)
05:00
Библиотеката /п/
05:30
10 000 крачки /сборно/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Пловдив/п/
08:10
Знаете ли, че... документална поредица /23 и 24 епизод/п/
09:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
09:30
Благуните Изчезналият дракон /3 част/п/
09:40
Енциклопедия България
10:10
Спортен коментатор тв новела на Евровизия /България, 2019 г./
10:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
11:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
12:00
По света и у нас
12:25
Религията днес /п/
13:25
10 000 крачки /сборно/п/
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
История.bg
16:00
Светът на жестовете
16:15
Олтарите на България /БНТ София/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /35 епизод/ (12)
17:15
Портрети: Радка Алексова музикален филм /1998 г./
17:50
10 000 крачки /БНТ София/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
19:00
Молитвата на Борис Христов /110 г. от рождението на оперния певец/ документален филм
19:50
Лека нощ, деца! Благуните 2: "Новите креватчета" /1 част/
20:00
10 000 крачки /сборно/
20:30
Войната на буквите сериен тв филм /8 епизод/ (12)
21:30
Светът на бонзай документален филм /8 епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Новото познание
23:55
Опера на открито /БНТ Варна/п/
Четвъртък, 16.05
00:20
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Пловдив/избрано/п/
00:50
Библиотеката /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Варна/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
02:30
Опера на открито /БНТ Варна/п/
03:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Олтарите на България /БНТ София/п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /33 епизод/п/ (12)
05:00
България от край до край 13 /10 епизод/п/
05:30
Домът на вярата Храм "Свети Великомъченик Георги Победоносец", кв. Горубляне /София/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
06:30
Туризъм.бг /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Варна/п/
08:10
Знаете ли, че... документална поредица /21 и 22 епизод/п/
09:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
09:30
Благуните Изчезналият дракон /2 част/п/
09:40
Енциклопедия България
10:10
Дръж ме под око тв новела на Евровизия /Шотландия, 2022 г./
10:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
11:30
Българското село /п/
12:00
По света и у нас
12:25
С БНТ завинаги /п/
13:25
Вечната музика
13:55
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
14:55
Домът на вярата Храм "Свети Великомъченик Георги Победоносец", кв. Горубляне /София/п/
15:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /34 епизод/ (12)
17:15
Магията на една песен филм за химна "Върви, народе възродени"
17:50
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Отвъд границите
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
19:00
Знаете ли, че... документална поредица /23 и 24 епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Изчезналият дракон" /4 част/
20:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
20:30
Войната на буквите сериен тв филм /7 епизод/ (12)
21:30
Светът на бонзай документален филм /7 епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
23:55
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
Сряда, 15.05
00:25
Моят плейлист /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Русе/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
02:30
10 000 крачки /сборно/п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
05:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
05:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Русе/п/
08:10
Знаете ли, че... документална поредица /19 и 20 епизод/п/
08:50
Насаме с пчелите научнопопулярна поредица
09:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
09:30
Благуните Изчезналият дракон /1 част/п/
09:40
Енциклопедия България Буква Ю
10:10
Шейкът на Петра тв новела на Евровизия /Сърбия, 2020 г./
10:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
11:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Пловдив/избрано/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Туризъм.бг /п/
13:25
Опера на открито /БНТ Варна/п/
13:55
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
14:55
В близък план Стефан Вълдобрев
15:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /33 епизод/ (12)
17:15
Видях безкрайното време /105 г. от рождението на Александър Геров/ документален филм /1997 г./
17:50
10 000 крачки /БНТ Варна/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
19:00
Знаете ли, че... документална поредица /21 и 22 епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Изчезналият дракон" /3 част/
20:00
Българското село
20:30
Войната на буквите сериен тв филм /6 епизод/ (12)
21:30
Светът на бонзай документален филм /6 епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
Вторник, 14.05
00:25
Иде нашенската музика /п/
01:25
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
01:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
02:05
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
02:35
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
03:05
Религията днес /п/
04:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
05:00
Опера на открито /БНТ Варна/п/
05:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
08:10
Знаете ли, че... документална поредица /17 и 18 епизод/п/
08:55
Насаме с пчелите научнопопулярна поредица
09:05
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
09:35
Благуните Среднощна буря /4 част/п/
09:45
Енциклопедия България Буква Ш и Щ
10:15
Мече в средата тв новела на Евровизия /Хърватия, 2022 г./
10:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
11:30
10 000 крачки /сборно/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Иде нашенската музика
13:25
Библиотеката
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
България от край до край 13 /10 епизод/п/
15:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
16:30
Яне Сандански - Пиринският цар документален филм /2003 г./
17:00
Избори за Европейски парламент 2024: Диспути /БНТ Варна/
17:50
10 000 крачки /БНТ Русе/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
19:00
Знаете ли, че... документална поредица /19 и 20 епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Изчезналият дракон" /2 част/
20:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Пловдив/избрано/
20:30
Войната на буквите сериен тв филм /5 епизод/ (12)
21:30
Светът на бонзай документален филм /5 епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
Понеделник, 13.05
00:00
Библиотеката /п/
00:30
№1 - Туризмът: Среща с небесните властелини /БНТ Варна/п/
01:00
Вечната музика /п/
01:30
Олтарите на България /БНТ София/п/
01:45
Кралицата на ритъма сериен тв филм /75 и 76 епизод/п/ (12)
03:15
По света и у нас /п/
03:30
Светлините на рампата игрален филм /п/
05:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:05
Музика за сърцето: Камий Сен-Санс концерт на Софийската филхармония под диригентството на Емил Табаков /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ София/п/
08:05
Белите орли документален филм /п/
09:05
№1 - Туризмът: Среща с небесните властелини /БНТ Варна/п/
09:35
Благуните Среднощна буря /3 част/п/
09:45
Насаме с пчелите научнопопулярна поредица
09:55
Енциклопедия България Буква Ч
10:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
11:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Моят плейлист /п/
13:20
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
13:50
Отвъд границите
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
14:55
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
15:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
16:30
Патриархът на правото документален филм за юриста Живко Сталев /2013 г./
17:00
Избори за Народно събрание 2024: Диспути /БНТ Пловдив/
17:50
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
19:00
Знаете ли, че... документална поредица /17 и 18 епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Изчезналият дракон" /1 част/
20:00
България от край до край 13 /10 епизод/
20:30
Войната на буквите сериен тв филм /4 епизод/ (12)
21:30
Светът на бонзай документален филм /4 епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
Неделя, 12.05
00:05
По света и у нас
00:20
История.bg /п/
01:20
Туризъм.бг /п/
02:15
Новото познание /п/
02:45
Светът на жестовете /п/
03:00
С БНТ завинаги /п/
04:00
По света и у нас /п/
04:15
Кралицата на ритъма сериен тв филм /73 и 74 епизод/п/ (12)
05:45
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
06:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
07:00
Благуните Среднощна буря /2 част/п/
07:10
Веселите музиканти сериен детски тв театър /2, последна част/
08:00
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
09:00
Неделна литургия пряко предаване от Благоевград
10:30
Филмите на детството концерт с участието на Биг бенда на БНР, диригент Антони Дончев, вокална група "Радиодеца", детска вокална група "Щурче" и др.
11:30
№1 - Туризмът: Среща с небесните властелини /БНТ Варна/
12:00
По света и у нас
12:30
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
13:30
Кралицата на ритъма сериен тв филм /75 и 76 епизод/ (12)
15:00
Вечната музика /п/
15:30
Библиотеката /п/
16:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
16:30
Черно-бяло кино: "Приключение в полунощ" /110 г. от рождението на писателя Андрей Гуляшки/ игрален филм по едноименната повест на Андрей Гуляшки /1964 г./, режисьор Антон Маринович, в ролите: Любомир Димитров, Весела Радоева, Найчо Петров, Георги Черкелов
18:00
Пазители на традициите фолклор, обреди и обичаи от Югозапада /БНТ Благоевград/
18:30
Ново 10 + 2 музикална класация
19:30
Олтарите на България /БНТ София/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Среднощна буря" /4 част/
20:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
20:30
Светлините на рампата игрален филм /САЩ, 1952 г./, режисьор Чарли Чаплин, в ролите: Чарли Чаплин, Клер Блум, Бъстър Кийтън, Сидни Чаплин, Марджъри Бенет и др.
22:45
Моят плейлист
23:45
По света и у нас
Събота, 11.05
00:25
Домът на вярата Църква "Свети Николай", с. Щръклево /п/
00:55
До Европа и напред /п/
01:25
10 000 крачки /БНТ София/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
02:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
02:30
История.bg /п/
03:30
Българското село /п/
04:00
Европейски маршрути /п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /32 епизод/п/ (12)
05:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
05:30
10 000 крачки /сборно/п/
06:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
07:00
10 000 крачки /БНТ София/п/
07:05
Благуните Среднощна буря /1 част/п/
07:20
Веселите музиканти 2-сериен детски тв театър /1985 г./, режисьор Цветана Янакиева, в ролите: Петър Будевски, Петър Георгиев, Стоян Пепеланов, Димитър Баненкин и др. /1 част/
08:15
Футболна фантазия тв новела на Евровизия /п/
08:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
09:00
Религията днес /п/
10:00
Домът на вярата Храм "Свети Великомъченик Георги Победоносец", кв. Горубляне /София/
10:30
Това го знам детско куиз шоу
11:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
12:00
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
13:30
Кралицата на ритъма сериен тв филм /73 и 74 епизод/ (12)
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
10 000 крачки /сборно/п/
16:00
Опера на открито /БНТ Варна/
16:30
БНТ представя На Коста с обич /филм за Коста Цонев/
17:30
Туризъм.бг
18:30
Спасените къщи документален филм /БНТ Благоевград, 2024 г./
19:00
Музика за сърцето: Камий Сен-Санс концерт на Софийската филхармония под диригентството на Емил Табаков
19:30
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Среднощна буря" /3 част/
20:00
До Европа и напред /п/
20:30
Най-добрият човек, когото познавам /85 г. от рождението на сценариста Лиляна Михайлова/ игрален филм /1973 г./, сценарист Лиляна Михайлова, режисьор Любомир Шарланджиев, в ролите: Невена Коканова, Петър Слабаков, Григор Вачков, Владимир Смирнов, Сотир Май
22:00
Концерт на Биг бенда на РТВ Сърбия и Ненад Василич
23:05
С БНТ завинаги
Петък, 10.05
00:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Пловдив/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
02:30
Вечната музика /избрано/п/
03:00
Иде нашенската музика /п/
04:00
Европейски маршрути /п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /31 епизод/п/ (12)
05:00
Библиотеката /п/
05:30
10 000 крачки /сборно/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
06:30
Туризъм.бг /п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Пловдив/п/
08:10
Знаете ли, че... документална поредица /15 и 16 епизод/п/
08:55
Открий Пловдив /п/
09:00
До Европа и напред /п/
09:30
Благуните Люлката /4 част/п/
09:45
Енциклопедия България Буква Х
10:15
Странната бутилка тв новела на Евровизия /Сърбия, 2017 г./
10:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
11:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
12:00
По света и у нас
12:30
Избори за Европейски парламент 2024: Встъпителни клипове
12:45
Религията днес /п/
13:40
10 000 крачки /сборно/п/
14:10
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:10
История.bg
16:05
Светът на жестовете
16:20
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
16:35
Сину, реката на страстта сериен тв филм /32 епизод/ (12)
17:20
10 000 крачки /БНТ София/
17:30
Избори за Народно събрание 2024: Встъпителни клипове
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
19:00
Да живееш - Александър Поплилов документален филм /1996 г./
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Среднощна буря" /2 част/
20:00
10 000 крачки /сборно/
20:30
Войната на буквите сериен тв филм /3 епизод/ (12)
21:30
Светът на бонзай сериен документален филм /3 епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Новото познание
23:55
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
Четвъртък, 9.05
00:20
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Русе/избрано/п/
00:50
Библиотеката /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Варна/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
02:30
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
03:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /30 епизод/п/ (12)
05:00
България от край до край 13 /9 епизод/п/
05:30
Домът на вярата Църква "Свети Николай", с. Щръклево /п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Варна/п/
08:10
Знаете ли, че... документална поредица /13 и 14 епизод/п/
08:55
Насаме с пчелите научнопопулярна поредица
09:05
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
09:35
Благуните Люлката /3 част/п/
09:45
Енциклопедия България Буква Ф
10:15
Футболна фантазия тв новела на Евровизия /Хонконг, 2022 г./
10:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
11:30
Българското село /п/
12:00
По света и у нас
12:25
С БНТ завинаги /п/
13:20
Европейски маршрути
13:30
Вечната музика /п/
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
Домът на вярата Църква "Свети Николай", с. Щръклево /п/
15:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /31 епизод/ (12)
17:15
Истинският Стоян Сотиров документален филм /БНТ Благоевград, 2003 г./
17:50
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Отвъд границите
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
19:00
Знаете ли, че... документална поредица /15 и 16 епизод/
19:45
Открий Пловдив
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Среднощна буря" /1 част/
20:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
20:30
Войната на буквите сериен тв филм /2 епизод/ (12)
21:30
Светът на бонзай сериен документален филм /2 епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
23:55
До Европа и напред /п/
Сряда, 8.05
00:25
С БНТ завинаги /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Русе/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
02:30
10 000 крачки /сборно/п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /29 епизод/п/ (12)
05:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
05:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Русе/п/
08:10
Знаете ли, че... документална поредица /11 и 12 епизод/п/
08:50
Насаме с пчелите научнопопулярна поредица
09:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
09:30
Благуните Люлката /2 част/п/
09:45
Енциклопедия България Буква Т
10:15
Пряк път до Бразилия тв новела на Евровизия /Япония, 2016 г./
10:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
11:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Русе/избрано/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Туризъм.бг /п/
13:20
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
13:50
Отвъд границите /п/
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
В близък план Иван Добчев
15:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
17:15
Да правиш добро - 100 години Български младежки Червен кръст документален филм /2021 г./
17:50
10 000 крачки /БНТ Варна/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
19:00
Знаете ли, че... серийна документална поредица /13 и 14 епизод/
19:40
Европейски маршрути
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Люлката" /4 част/
20:00
Българското село
20:30
Войната на буквите 12-сериен тв филм /2022 г./, режисьори: Виктор Чучков и Зоран Петровски, в ролите: Теодора Духовникова, Захари Бахаров, Деян Донков, Даниел Върбанов, Ненчо Костов, Климентина Фърцова, Валентин Танев и др. /1 епизод/ (12)
21:30
Светът на бонзай 12-сериен документален филм /Япония, 2021 г./1 епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Вечерното шоу /п/
Вторник, 7.05
00:50
Иде нашенската музика /п/
01:50
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
02:00
Българското село /п/
02:30
България от край до край 13 /8 епизод/п/
03:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
03:30
Религията днес
04:30
До Европа и напред /п/
05:00
На опера с БНТ2 /БНТ Пловдив/п/
05:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
06:30
Приказките на госпожа Виола /БНТ Варна/п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
08:10
Знаете ли, че... документална поредица /9 и 10 епизод/п/
08:55
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
09:25
Благуните Люлката /1 част/п/
09:35
Енциклопедия България Буква С
10:05
Защо? Защо има различни професии /п/
10:35
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
11:30
10 000 крачки /сборно/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Иде нашенската музика
13:25
Библиотеката
13:55
Златни ръце /БНТ Пловдив/
14:05
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:05
България от край до край 13 /9 епизод/
15:35
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /29 епизод/ (12)
17:15
Битката за върховете с Боян Петров документален филм /2016 г./
17:50
10 000 крачки /БНТ Русе/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
19:00
Знаете ли, че... документална поредица /11 и 12 епизод/
19:40
Европейски маршрути
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Люлката" /3 част/
20:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Русе/избрано/
20:30
От нищо нещо комедия /1979 г./, режисьор Никола Рударов, в ролите: Асен Кисимов, Анета Сотирова, Стефан Данаилов, Стефан Костов, Аня Пенчева, Иван Савов, Димитър Панов, Иван Обретенов и др.
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
Жълто куче тв филм /2012 г./, режисьор Мария Николова, в ролите: Стефан Щерев, Красимир Доков, Силвия Петкова, Савако Мори и др.
23:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
Понеделник, 6.05
01:00
Вечерното шоу
02:00
Домът на вярата Църква "Свети Николай", с. Щръклево /п/
02:30
Вечната музика /п/
03:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
04:00
Парфюмите игрален филм /п/
05:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
06:00
Магията на Родопа спектакъл на фолклорен ансамбъл "Родопа"
07:40
Подир Великден - Гергьовден народни обичаи и вярвания
08:10
Благуните Старият фотоалбум /4 част/п/
08:20
Честна мускетарска тв филм /1994 г./, режисьор Анри Кулев, в ролите: Румен Трайков, Георги Черкелов, Вълчо Камарашев, Васил Михайлов, Цветана Манева, Наум Шопов, Константин Коцев и др.
10:00
Моцарт в Прага концерт на Софийската филхармония с диригент Максим Ешкенази, солисти: Ралица Ралинова /сопран/, Валери Турманов /баритон/, Пламен Кумпиков /бас/, с участието на Ана Пападопулу и Владимир Пенев
11:05
Рано рани Свети Георги фолклорен филм
12:00
По света и у нас
12:30
Баш-майсторът комедия /1970 г./, режисьор Петър Василев-Милевин, в ролите: Юрий Яковлев, Кирил Господинов, Валентина Борисова, Тодор Тодоров, Снежана Иванова, Любомир Димитров и др.
13:35
Румбата, аз и Роналдо сериен тв филм /7 и 8, последен епизод/
15:30
Свети Георги - закрилникът на Русе документален филм /БНТ Русе/
16:00
Юбилеен концерт на Мария Мутафчиева в зала "България" /2021 г./
17:30
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
17:40
Белите орли документален филм /2020 г./
18:40
В света на музиката - концерт на Веско Пантелеев - Ешкенази солисти: Веско Ешкенази /цигулка/ и Вероника Тодорова /акордеон/ и с участието на Плевенската филхармония, диригент Георги Милтиядов, в програмата: Джон Уилямс, Майкъл Джексън, Куийн, Вивалди, Мо
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Люлката" /2 част/
20:00
Стенли - "Електро" концерт-спектакъл с участието на: Любо Киров, Христо Мутафчиев, БТР, Тангра, D2, Jeremy, Димитър Ковачев - Фънки, Станислав Вълчев, Ник Николаев, Димитър Атанасов и Христо Младенов и др.
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
Гена Димитрова - оперен рецитал /2001 г./
23:50
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
Неделя, 5.05
00:30
Домът на вярата Църква "Свети Николай", с. Щръклево
01:00
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
01:15
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
02:15
Туризъм.бг /п/
03:15
С БНТ завинаги /п/
04:15
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
04:45
История.bg /п/
05:45
Олтарите на България /БНТ София/п/
06:00
70 години Национален фолклорен ансамбъл "Филип Кутев" /2022 г./
07:30
Българите и християнството Леко по Бога
08:00
Благуните Старият фотоалбум /3 част/п/
08:10
Защо? Възкресение
08:40
Пук анимационен филм по едноименната приказка на Валери Петров, художник и режисьор Анри Кулев /2015 г./
09:55
Приказките на госпожа Виола /БНТ Варна/
10:55
Празнично богослужение за Второ Възкресение пряко предаване от храм "Св. Неделя"
12:00
По света и у нас
12:30
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
13:30
Румбата, аз и Роналдо /5 и 6 епизод/
15:25
Поклоннически пътеписи от Адриатика до Преспа документален филм /БНТ Благоевград, 2015 г./
16:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
16:30
Роялът комедия /1978 г./, режисьор Борислав Пунчев, в ролите: Георги Калоянчев, Иван Григоров, Георги Парцалев, Наум Шопов, Васил Вачев, Константин Коцев, Мадлен Чолакова, Димитър Манчев и др.
18:00
До Европа и напред
18:30
Брак по любов музикален филм за дует "Ритон"
19:30
Олтарите на България /БНТ Благоевград/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Люлката" /1 част/
20:00
На бис с песните на Нели Рангелова юбилеен концерт с участието на: Георги Христов, Невена Пейкова, балет "Вая Денс", примабалерината Марта Петкова и "Дани Милев бенд"
21:50
Парфюмите игрален филм /Франция, 2021 г./, режисьор Грегори Ман, в ролите: Еманюел Девос, Грегори Монтел, Гюстав Кервен, Серхи Лопес, Зели Риксон и др.
23:30
Споделено - концерт-спектакъл на Орлин Горанов и "Акага"
Събота, 4.05
00:15
На концерт с БНТ 2 /БНТ София/п/
00:45
Домът на вярата Храмът "Свети Дух", кв. Надежда /София/п/
01:15
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
01:45
Олтарите на България /БНТ София/п/
02:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
02:30
История.bg /п/
03:30
Българското село /п/
04:00
Религията днес /п/
05:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
05:30
10 000 крачки /сборно/п/
06:00
Концерт на фолклорен ансамбъл "Странджа" Празници на изкуствата "Аполония 2018"
07:30
Българите и християнството За буквите, словото и вярата
08:00
Благуните Старият фотоалбум /2 част/п/
08:10
Защо? Страстната седмица
08:40
Славното момче детски тв филм /1974 г./, режисьор Светозар Атанасов, в ролите: Стефан Стоев, Христо Симеонов, Николай Теохаров, Виолета Бахчеванова, Борис Арабов и др.
10:00
Това го знам детско куиз шоу
11:05
Световните градове на България: "Майсторите, които върнаха времето напред" документален филм /2014 г./
12:00
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
13:30
Румбата, аз и Роналдо /3 и 4 епизод/
15:15
Гоце Делчев - праведник с кама в пояса документален филм /2003 г./
15:45
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
16:00
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/
16:30
БНТ представя
17:30
Туризъм.бг
18:25
Любов в тъмнина концерт на Теди Кацарова
19:35
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Старият фотоалбум" /4 част/
20:00
Вълкадин говори с Бога тв филм /1995 г./, режисьор Иван Андонов, в ролите: Васил Михайлов, Мария Статулова, Николай Урумов, Стефка Янорова, Ани Пападопулу, Александър Дойнов и др.
21:00
Концерт на "Мистерията на българските гласове" и Лиса Джерард, диригент Дора Христова
22:35
БНТ представя Патриарх Евтимий
23:30
Празнично Пасхално богослужение пряко предаване от храм "Св. Александър Невски"
Петък, 3.05
00:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Пловдив/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
02:30
Вечната музика /п/
03:00
Иде нашенската музика /п/
04:00
Европейски маршрути
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /28 епизод/п/ (12)
05:00
Библиотеката /п/
05:30
10 000 крачки /сборно/п/
06:00
Фолклорни легенди концерт на ансамбъл "Тракия" /БНТ Пловдив/
07:30
Българите и християнството По образ и подобие
08:00
Благуните Старият фотоалбум /1 част/п/
08:10
Защо? Светите Апостоли
08:40
Задача с много неизвестни игрален филм /1977 г./, режисьор Лиляна Пенчева, в ролите: Кирил Балабанов, Михаил Милчев, Тошо Недялков, Оля Стойчева, Орлин Цончев и др.
10:10
Приказките на госпожа Виола: Пролетни гласове /БНТ Варна/
11:10
1218 година: Срещата на преобразяването документален филм /2022 г./
12:00
По света и у нас
12:30
Очите плачат различно тв филм /1990 г./, режисьор Александър Раковски, в ролите: Христо Шопов, София Кузева, Иван Фърков, Сашо Петков, Николай Станчев, Димитър Бозаков и др.
13:30
Румбата, аз и Роналдо 8-сериен тв филм /2019 г./, режисьор Александър Косев, в ролите: Мартин Паунов, Мартин Методиев, Ангел Христов, Илиан Божков, Деян Донков, Васил Банов и др. /1 и 2 епизод/
15:15
Поне за миг да полетя /90 г. от рождението на режисьора Иван Андонов/ документален филм /2016 г./, режисьор Галина Кралева
16:20
Бяла магия игрален филм /1982 г./, режисьор Иван Андонов, в ролите: Велко Кънев, Иван Григоров, Кунка Баева, Пламена Гетова, Георги Калоянчев, Петър Слабаков, Стоян Гъдев, Илка Зафирова, Никола Тодев и др.
17:55
10 000 крачки /БНТ София/п/
18:00
"Реквием" от Джузепе Верди концерт с участието на Анна Томова-Синтова, Александрина Милчева, Румен Дойков, Никола Гюзелев, Хор и оркестър на Софийската опера, НФХ "Св. Обретенов", диригент Иван Маринов /1997 г./
19:30
Корабче в сърцето тв новела на Евровизия
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Старият фотоалбум" /3 част/
20:00
10 000 крачки /сборно/
20:30
Вдъхновението Кабаиванска документален филм /2023 г./
21:50
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
22:05
Оратория "Елиас" от Феликс Менделсон-Бартолди концерт на Симфоничен оркестър, солисти и смесен хор на БНР, диригент Владимир Кираджиев
Четвъртък, 2.05
00:35
Вечерното шоу /п/
01:35
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Пловдив/избрано/
02:05
Библиотеката /п/
02:35
10 000 крачки /БНТ Варна/п/
02:45
На концерт с БНТ 2 /БНТ София/п/
03:15
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
03:45
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:15
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
04:30
Българското село /п/
05:00
България от край до край 13 /8 епизод/п/
05:30
Домът на вярата Храмът "Свети Дух", кв. Надежда /София/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Варна/п/
08:10
Знаете ли, че... документална поредица /7 и 8 епизод/п/
08:50
Насаме с пчелите научнопопулярна поредица
09:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
09:30
Благуните Истински приятели /4 част/п/
09:40
Корабокрушенец тв новела на Евровизия
09:55
Енциклопедия България Буква Р /2 част/
10:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
11:30
Българското село /п/
12:00
По света и у нас
12:25
С БНТ завинаги /п/
13:20
Вечната музика
13:50
Европейски маршрути
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
Домът на вярата Храмът "Свети Дух", кв. Надежда /София/п/
15:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /28 епизод/ (12)
17:15
От Бога наредено: Чипровски манастир документална поредица /БНТ Русе/
17:50
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Отвъд границите
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
19:00
Знаете ли, че... документална поредица /9 и 10 епизод/
19:40
Открий Пловдив
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Старият фотоалбум" /2 част/
20:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
20:30
Лов на дребни хищници игрален филм /2010 г./, режисьор Цветодар Марков, в ролите: Мариан Вълев, Силвия Петкова, Владимир Георгиев, Яна Титова, Бойко Кръстанов, Христо Шопов и др. (12)
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
23:55
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
Сряда, 1.05
00:20
Моят плейлист /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Русе/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
02:30
10 000 крачки /сборно/п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /27 епизод/п/ (12)
05:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
05:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
06:00
Магията на танца спектакъл на ансамбъл "Чинари"
07:30
Не е било песен - Никола Обретенов: "Спомени за българските въстания" документален филм /1999 г./
08:00
Благуните Истински приятели /3 част/п/
08:10
Защо? Защо има различни професии
08:40
Петимата от Моби Дик игрален филм /1969 г./, режисьори: Гриша Островски и Тодор Стоянов, в ролите: Георги Парцалев, Мариус Донкин, Ириней Константинов, Мая Драгоманска, Александра Братанова, Ивайло Джамбазов, Нейчо Попов, Татяна Лолова и др.
10:15
Доктор Ох боли детски балетен спектакъл /БНТ Варна/
11:05
Ноевият ковчег на София документален филм /2009 г./
12:00
По света и у нас
12:30
Легенда за върха тв филм /1976 г./, режисьор Орфей Цоков, в ролите: Антон Горчев, Ани Спасова, Георги Черкелов, Елена Стефанова и др. (12)
13:30
На концерт с БНТ 2 /БНТ София/п/
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
Васил Арнаудов - диригент на света документален филм /2023 г./, режисьор Георги Тошев
16:00
Песен за Ани БГ Радио и "Легендите" представят концерт в чест на Ана-Мария Тонкова с участието на: Йордан Караджов от "Сигнал", Димитър Кърнев от "D2", Константин Цеков от "ФСБ" и Станислав Сланев-Стенли
17:30
10 000 крачки /БНТ Варна/п/
17:40
Празничен концерт на ансамбъл "Тракия" и Гвардейски представителен духов оркестър
18:55
Неразказаният възрожденец - историята на хаджи Станьо Врабевски документален филм /2021 г./, режисьор Ева Истаткова
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Старият фотоалбум" /1 част/
20:00
Българското село
20:30
Шибил игрален филм /1967 г./, режисьор Захари Жандов, в ролите: Петър Слабаков, Доротея Тончева, Стойчо Мазгалов, Елена Хранова, Иван Братанов, Стефан Пейчев, Димитрина Савова и др.
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
Козият рог игрален филм /1972 г./, режисьор Методи Андонов, в ролите: Антон Горчев, Катя Паскалева, Невена Андонова, Милен Пенев, Тодор Адамов, Климент Денчев, Стефан Мавродиев, Марин Янев, Красимира Петрова, Иван Обретенов, Иван Янчев и др. (14)
Вторник, 30.04
00:25
Иде нашенската музика /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
02:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
03:00
Религията днес /п/
04:00
Олтарите на България /БНТ София/п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /26 епизод/п/ (12)
05:00
На концерт с БНТ 2 /БНТ София/п/
05:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
08:10
Знаете ли, че... документална поредица /5 и 6 епизод/п/
08:50
Насаме с пчелите научнопопулярна поредица
09:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
09:35
Благуните Истински приятели /2 част/п/
09:45
Енциклопедия България Буква Р /1 част/
10:15
Дует тв новела на Евровизия
10:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
11:30
10 000 крачки /сборно/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Иде нашенската музика
13:25
Библиотеката
13:55
Отвъд границите /п/
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
Уловени мигове /110 г. от рождението на оперната певица Сийка Петрова/ документален филм
15:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /27 епизод/ (12)
17:15
От Бога наредено: Лопушански манастир документална поредица /БНТ Русе/
17:50
10 000 крачки /БНТ Русе/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
19:00
Знаете ли, че... документална поредица /7 и 8 епизод/
19:40
Отвъд границите
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Истински приятели" /4 част/
20:00
Невероятният Каблешков документален филм
20:20
Капитан Петко войвода сериен тв филм /12, последен епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
Понеделник, 29.04
00:00
По света и у нас
00:15
Вечерното шоу
01:15
№1 - Туризмът: Спортните лагери - емоции и енергия за здраве /БНТ Варна/п/
01:45
Вечната музика /п/
02:15
Кралицата на ритъма сериен тв филм /71 и 72 епизод/п/ (12)
03:45
По света и у нас /п/
04:00
Йожени Гранде игрален филм /п/
05:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ София/п/
08:05
Изповед с музика документален филм /п/
09:00
№1 - Туризмът: Спортните лагери - емоции и енергия за здраве /БНТ Варна/п/
09:30
Насаме с пчелите научнопопулярна поредица
09:40
Благуните Истински приятели /1 част/п/
09:50
Енциклопедия България Буква П /2 част/
10:20
Баба - моята сестричка тв новела на Евровизия
10:35
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
11:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Моят плейлист /п/
13:20
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
13:50
Олтарите на България /БНТ София/п/
14:05
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:05
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
15:35
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /26 епизод/ (12)
17:20
От Бога наредено: Клисурски манастир документална поредица /БНТ Русе/
17:50
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
19:00
Знаете ли, че... документална поредица /5 и 6 епизод/
19:40
Отвъд границите
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Истински приятели" /3 част/
20:00
България от край до край 13 /8 епизод/
20:30
Капитан Петко войвода сериен тв филм /11 епизод/
21:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
Неделя, 28.04
00:00
По света и у нас
00:15
История.bg /п/
01:15
Туризъм.бг /п/
02:15
Новото познание /п/
02:45
Светът на жестовете /п/
03:00
С БНТ завинаги /п/
04:00
По света и у нас /п/
04:15
Кралицата на ритъма сериен тв филм /69 и 70 епизод/п/ (12)
05:45
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
06:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
07:00
Благуните Вестителят на пролетта /4 част/п/
07:10
Лятото на шампиона тв филм /1991 г./, режисьор Огнян Купенов, в ролите: Димитър Мадолев, Станка Калчева, Тодор Мадолев, Олга Попова, Иван Граматиков, Михаил Михайлов и др.
08:00
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
09:00
От Цветница до Великден документален филм
09:30
Празнично богослужение по случай Вход Господен в Йерусалим /Цветница/ пряко предаване от храм "Св. Александър Невски"
11:30
№1 - Туризмът: Спортните лагери - емоции и енергия за здраве /БНТ Варна/
12:00
По света и у нас
12:30
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
13:30
Кралицата на ритъма сериен тв филм /71 и 72 епизод/ (12)
15:00
Вечната музика /п/
15:30
Без музика няма живот /БНТ Пловдив/
16:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
16:30
Черно-бяло кино: "Невероятна история" комедия /1964 г./, сценарист Радой Ралин, режисьор Владимир Янчев, в ролите: Георги Черкелов, Рангел Вълчанов, Георги Попов, Георги Калоянчев, Пенчо Петров, Стоян Стойчев, Бистра Гутева, Григор Вачков, Енчо Тагаров, Г
17:45
Сладкото наследство документален филм за Етнографски музей на открито "Етър"
18:00
Пазители на традициите фолклор, обреди и обичаи от Югозапада /БНТ Благоевград/
18:30
Ново 10 + 2 музикална класация
19:30
Олтарите на България /БНТ София/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Истински приятели" /2 част/
20:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
20:30
Йожени Гранде игрален филм /Франция, Великобритания, Белгия, 2021 г./, режисьор Марк Дюген, в ролите: Жозефин Жапи, Оливие Гурме, Валери Бенентон, Франсоа Мартуре и др.
22:10
Радостта от музиката концерт на Софийската филхармония /2017 г./
23:05
Моят плейлист
Събота, 27.04
00:25
Домът на вярата Храм "Св.св. Константин и Елена", с. Осмар /п/
00:55
До Европа и напред /п/
01:25
10 000 крачки /БНТ София/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
02:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
02:30
История.bg /п/
03:30
Българското село /п/
04:00
Красотата на природата Вишневите дървета на Йошинояма /п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /25 епизод/п/ (12)
05:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
05:30
10 000 крачки /сборно/п/
06:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
07:00
Благуните Вестителят на пролетта /3 част/п/
07:10
Слънчеви рисунки концерт на детско вокално студио "Да" /п/
07:30
Прозорецът на Нина тв новела на Евровизия /п/
07:55
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
09:00
Религията днес
10:00
Домът на вярата Храмът "Свети Дух", кв. Надежда /София/
10:30
Това го знам детско куиз шоу
11:30
Време за губене /БНТ Пловдив/
12:00
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
13:30
Кралицата на ритъма сериен тв филм /69 и 70 епизод/ (12)
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
10 000 крачки /сборно/п/
16:00
На концерт с БНТ 2 /БНТ София/
16:30
БНТ представя Проф. Асен Златаров: Имах още какво да кажа
17:30
Туризъм.бг
18:30
Homo ludens/Играещият човек/ документален филм за театралния режисьор Димитър Гочев
19:30
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Истински приятели" /1 част/
20:00
До Европа и напред /п/
20:30
Покрив игрален филм /1978 г./, режисьор Иван Андонов, в ролите: Петър Слабаков, Пепа Николова, Мария Статулова, Григор Вачков, Васил Попилиев и др.
22:05
Концерт на Биг бенда на радио и телевизия Словения и Мия Жнидарич
23:00
С БНТ завинаги
Петък, 26.04
00:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Пловдив/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
02:30
Вечната музика /п/
03:00
Иде нашенската музика /п/
04:00
Европейски маршрути /п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /24 епизод/п/ (12)
05:00
Библиотеката /п/
05:30
10 000 крачки /сборно/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Пловдив/п/
08:10
Знаете ли, че... документална поредица /3 и 4 епизод/п/
08:50
Насаме с пчелите научнопопулярна поредица
09:00
До Европа и напред /п/
09:30
Благуните Вестителят на пролетта /2 част/п/
09:40
Енциклопедия България Буква П /1 част/
10:10
Хвърчила концерт на детско вокално студио "Да"
10:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
11:00
Парламентарен контрол
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
История.bg
16:00
Светът на жестовете
16:15
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /25 епизод/ (12)
17:15
Спомени ми песните и ще ме върнеш към живот филм за народната певица Верка Сидерова /2007 г./
17:50
10 000 крачки /БНТ София/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
19:00
Изповед с музика документален филм за виолончелиста проф. Анатоли Кръстев
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Вестителят на пролетта" /4 част/
20:00
10 000 крачки /сборно/
20:30
Капитан Петко Войвода сериен тв филм /10 епизод/
21:40
Красотата на природата Вишневите дървета на Йошинояма
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Новото познание
23:55
Зад кулисите предаване за опера /п/
Четвъртък, 25.04
00:20
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Варна/избрано/п/
00:50
Библиотеката /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Варна/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
02:30
Зад кулисите предаване за опера /п/
03:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Истории от Олимпийските игри /п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /23 епизод/п/ (12)
05:00
България от край до край 13 /7 епизод/п/
05:30
Домът на вярата Храм "Св.св. Константин и Елена", с. Осмар /п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Варна/п/
08:10
Знаете ли, че... документална поредица /1 и 2 епизод/п/
08:50
Насаме с пчелите научнопопулярна поредица
09:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
09:30
Благуните Вестителят на пролетта /1 част/п/
09:40
Енциклопедия България Буква О
10:10
Слънчеви рисунки концерт на детско вокално студио "Да"
10:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
11:30
Българското село /п/
12:00
По света и у нас
12:25
С БНТ завинаги /п/
13:20
Новини от миналото
13:30
Вечната музика
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
Домът на вярата Храм "Св.св. Константин и Елена", с. Осмар /п/
15:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /24 епизод/ (12)
17:15
Пътуване до Исла Негра документален филм /БНТ Пловдив/
17:50
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Открий Пловдив
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
19:00
Знаете ли, че... документална поредица /3 и 4 епизод/
19:40
Отвъд границите
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Вестителят на пролетта" /3 част/
20:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
20:30
Капитан Петко Войвода сериен тв филм /9 епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
23:55
До Европа и напред /п/
Сряда, 24.04
00:25
Моят плейлист /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Русе/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
02:30
10 000 крачки /сборно/п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /22 епизод/п/ (12)
05:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
05:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Русе/п/
08:10
Усещане за Хуейджоу документална поредица /2, последен епизод/п/
08:40
Насаме с пчелите научнопопулярна поредица
09:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
09:30
Благуните Берачи на плодове /4 част/п/
09:45
Енциклопедия България Буква Н
10:15
Работилница за играчки тв новела на Евровизия /п/
10:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
11:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Варна/избрано/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Туризъм.бг /п/
13:25
Зад кулисите предаване за опера /п/
13:55
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
14:55
В близък план проф. Пламен Джуров
15:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /23 епизод/ (12)
17:15
Христина Морфова /135 г. от рождението на оперната певица/ документален филм /1991 г./
17:50
10 000 крачки /БНТ Варна/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
19:00
Знаете ли, че... 40-серийна документална поредица /Франция, 2016 г./1 и 2 епизод/
19:40
Европейски маршрути
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Вестителят на пролетта" /2 част/
20:00
Българското село
20:30
Капитан Петко Войвода сериен тв филм /8 епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Вечерното шоу /п/
Вторник, 23.04
00:25
Иде нашенската музика /п/
01:25
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
01:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
02:05
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
02:35
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
03:05
Религията днес /п/
04:00
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /21 епизод/п/ (12)
05:00
Зад кулисите предаване за опера /п/
05:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
08:10
Усещане за Хуейджоу документална поредица /1 епизод/п/
08:35
Насаме с пчелите научнопопулярна поредица
08:55
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
09:25
Благуните Берачи на плодове /3 част/п/
09:35
Енциклопедия България Буква М /2 част/
10:05
Вълшебният молив тв новела на Евровизия /п/
10:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
11:30
10 000 крачки /сборно/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Иде нашенската музика
13:20
Библиотеката
13:55
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
14:55
България от край до край 13 /7 епизод/п/
15:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /22 епизод/ (12)
17:15
Народ толкова надарен... Иван Мърквичка документален филм
17:50
10 000 крачки /БНТ Русе/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
19:00
Усещане за Хуейджоу документална поредица /2, последен епизод/
19:30
Работилница за играчки тв новела на Евровизия /копродукция, 2017 г./
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Вестителят на пролетта" /1 част/
20:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Варна/избрано/
20:30
Капитан Петко Войвода сериен тв филм /7 епизод/
21:45
Истории от Олимпийските игри
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
Понеделник, 22.04
00:45
Вечерното шоу
01:45
Кралицата на ритъма сериен тв филм /67 и 68 епизод/п/ (12)
03:15
По света и у нас /п/
03:30
Герой игрален филм /п/ (12)
05:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ София/п/
08:05
Приказка без край документален филм /п/
09:05
№1 - Туризмът: Русалският панаир в Попово /БНТ Варна/избрано/п/
09:35
Благуните Берачи на плодове /2 част/п/
09:50
Насаме с пчелите научнопопулярна поредица
10:00
Енциклопедия България Буква М /1 част/
10:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
11:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Моят плейлист /п/
13:20
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
13:50
Отвъд границите
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
До Европа и напред /п/
15:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /21 епизод/ (12)
17:15
Хвърчащите документален филм
17:50
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
19:00
Усещане за Хуейджоу 2-серийна документална поредица /Китай, 2019 г./1 епизод/
19:25
Прозорецът на Нина тв новела на Евровизия /България, 2009 г./
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Берачи на плодове" /4 част/
20:00
България от край до край 13 /7 епизод/
20:30
Капитан Петко Войвода сериен тв филм /6 епизод/
21:40
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
Неделя, 21.04
00:05
По света и у нас
00:20
История.bg /п/
01:20
Туризъм.бг /п/
02:15
Новото познание /п/
02:45
Светът на жестовете /п/
03:00
С БНТ завинаги /п/
04:00
По света и у нас /п/
04:15
Кралицата на ритъма сериен тв филм /65 и 66 епизод/п/ (12)
05:45
Олтарите на България /БНТ София/п/
06:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
06:55
Благуните Берачи на плодове /1 част/п/
07:05
Вълшебният молив тв новела на Евровизия /2022 г./
07:20
Сто и един далматинци детски тв мюзикъл /2, последна част/
07:55
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
09:00
Неделна литургия пряко предаване от Благоевград
10:30
Децата на Балканите - с духовност в Европа международен детски етнофестивал /2023 г. /2 част/
11:30
№1 - Туризмът: Русалският панаир в Попово /БНТ Варна/избрано/
12:00
По света и у нас
12:30
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
13:30
Кралицата на ритъма сериен тв филм /67 и 68 епизод/ (12)
15:00
Вечната музика /п/
15:30
Библиотеката /п/
16:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
16:30
Черно-бяло кино: "Карамбол" игрален филм /1966 г./, режисьор Любомир Шарланджиев, в ролите: Невена Коканова, Анани Явашев, Евстати Стратев, Елена Райнова, Асен Миланов и др.
17:50
Другият музей: Исторически музей - Панагюрище
18:00
До Европа и напред
18:30
Концерт на Мирослава Кацарова: "Blue Moon" - песните на Били Холидей Празници на изкуствата "Аполония 2015"
19:30
Олтарите на България /БНТ Благоевград/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Берачи на плодове" /3 част/
20:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
20:30
Герой игрален филм /Иран, Франция, 2021 г./, режисьор Асгар Фархади, в ролите: Амир Джадиди, Мохсен Танабанде, Фереште Садр Ерфай, Сахр Глдуст, Мариам Шахдахи, Алиреза Джахандида, Фарух Нурбахт и др. (12)
22:45
Рецитал на Петер Бенс /Унгария/ фестивал "Пиано екстраваганца - 2016"
23:35
По света и у нас
23:50
Моят плейлист
Събота, 20.04
00:25
Домът на вярата Храм "Св. Николай Чудотворец", град Костинброд /п/
00:55
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
01:25
10 000 крачки /БНТ София/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
02:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
02:30
История.bg /п/
03:30
Българското село /п/
04:00
Светът на жестовете /п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /20 епизод/п/ (12)
05:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
05:30
10 000 крачки /сборно/п/
06:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
06:55
Благуните Истински спортисти /4 част/п/
07:05
Феята на цветята тв новела на Евровизия /п/
07:20
Сто и един далматинци /режисьорът Николай Априлов на 70/ 2-сериен детски тв мюзикъл /1991 г./, постановка Николай Априлов, режисьор Стефан Мушатов, в ролите: Люба Алексиева, Михаил Михайлов и др. /1 част/
08:00
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
09:00
Религията днес
10:00
Домът на вярата Храм "Св.св. Константин и Елена", с. Осмар
10:30
Това го знам детско куиз шоу
11:30
Време за губене /БНТ Пловдив/
12:00
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
13:30
Кралицата на ритъма сериен тв филм /65 и 66 епизод/ (12)
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
10 000 крачки /сборно/п/
16:00
Зад кулисите предаване за опера
16:30
БНТ представя MAESTRO Вили Казасян
17:30
Туризъм.бг
18:30
Приказка без край документален филм /2007 г./
19:30
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Берачи на плодове" /2 част/
20:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
20:30
Имало едно време един уестърн игрален филм /2015 г./, режисьор Борис Десподов, в ролите: Клаудия Кардинале, Диана Паскалиева, Алекс Брендемоюл, Францеск Гаридо, Хосе Ново Лаура Конехеро, Лауренс Бъртън, Красимир Иванов, София Станимирова и др.
22:05
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
23:05
С БНТ завинаги
Петък, 19.04
00:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Пловдив/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
02:30
Вечната музика /п/
03:00
Иде нашенската музика /п/
04:00
Европейски маршрути /п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /19 епизод/п/ (12)
05:00
Библиотеката /п/
05:30
10 000 крачки /сборно/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Пловдив/п/
08:10
Търговците от Хуейджоу документална поредица /1 и 2 епизод/п/
09:05
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
09:35
Благуните Истински спортисти /3 част/п/
09:45
Енциклопедия България Буква Л
10:15
Пристигане тв новела на Евровизия /п/
10:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
История.bg
16:00
Светът на жестовете
16:15
Олтарите на България /БНТ София/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /20 епизод/ (12)
17:15
Запрю Икономов - събирачът на бисери /95 г. от рождението на фолклориста/ документален филм /БНТ Благоевград, 2019 г./
17:50
10 000 крачки /БНТ София/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
19:00
Да докоснеш небето от Хималаите документален филм /2021 г./
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Берачи на плодове" /1 част/
20:00
10 000 крачки /сборно/
20:30
Капитан Петко Войвода сериен тв филм /5 епизод/
21:50
10 000 крачки /п/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Новото познание
23:55
Опера на открито /БНТ Варна/п/
Четвъртък, 18.04
00:20
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Благоевград/избрано/п/
00:50
Библиотеката /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Варна/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
02:30
Опера на открито /БНТ Варна/п/
03:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Истории от Олимпийските игри /п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /18 епизод/п/ (12)
05:00
България от край до край 13 /6 епизод/п/
05:30
Домът на вярата Храм "Св. Николай Чудотворец", град Костинброд /п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Варна/п/
08:10
Преоткриването на ориза документална поредица /2, последен епизод/п/
08:40
Благослов за "Мила родино" документален филм /п/
09:10
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
09:45
Благуните Истински спортисти /2 част/п/
09:55
Енциклопедия България Буква К
10:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
11:30
Българското село /п/
12:00
По света и у нас
12:25
С БНТ завинаги /п/
13:20
Вечната музика
13:50
Открий Пловдив
13:55
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
14:55
Домът на вярата Храм "Св. Николай Чудотворец", град Костинброд /п/
15:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /19 епизод/ (12)
17:15
Пейзаж /80 г. от рождението на режисьора Анна Петкова/ документален филм /2004 г./, режисьор Анна Петкова
17:50
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Отвъд границите
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
19:00
Търговците от Хуейджоу 2-серийна документална поредица /Китай, 2019 г./1 и 2 епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Истински спортисти" /4 част/
20:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
20:30
Капитан Петко Войвода сериен тв филм /4 епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
23:55
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
Сряда, 17.04
00:25
Моят плейлист /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Русе/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
02:30
10 000 крачки /сборно/п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /17 епизод/п/ (12)
05:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
05:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Русе/п/
08:10
Преоткриването на ориза документална поредица /1 епизод/п/
08:40
По меандрите на Бялa река научнопопулярен филм
09:05
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
09:35
Благуните Истински спортисти /1 част/п/
09:45
Енциклопедия България Буква И
10:15
Томе и магическата прическа тв новела на Евровизия /п/
10:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
11:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Благоевград/избрано/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Туризъм.бг /п/
13:25
Опера на открито /БНТ Варна/п/
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
В близък план Зоя Касамакова
15:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /18 епизод/ (12)
17:15
Благослов за "Мила родино" документален филм /2006 г./
17:50
10 000 крачки /БНТ Варна/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
19:00
Преоткриването на ориза документална поредица /2, последен епизод/
19:30
Пристигане тв новела на Евровизия /Сърбия, 2022 г./
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Истински спортисти" /3 част/
20:00
Българското село
20:30
Капитан Петко Войвода сериен тв филм /3 епизод/
21:45
Истории от Олимпийските игри
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Вечерното шоу /п/
Вторник, 16.04
00:25
Иде нашенската музика /п/
01:25
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
02:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
03:00
Религията днес /п/
04:00
Олтарите на България /БНТ София/п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /16 епизод/п/ (12)
05:00
Опера на открито /БНТ Варна/п/
05:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
08:10
Когато Лувърът срещне Забранения град документална поредица /23 и 24, последен епизод/п/
09:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
09:30
Благуните Загубеното настроение /4 част/п/
09:40
Енциклопедия България Буква З
10:10
Феята на цветята тв новела на Евровизия /Китай, 2016 г./
10:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
11:30
10 000 крачки /сборно/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Иде нашенската музика
13:25
Библиотеката
13:55
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
14:55
България от край до край 13 /6 епизод/п/
15:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /17 епизод/ (12)
17:15
Премеждията на свещената книга /145 г. от приемането на Търновската конституция/ документален филм /2019 г./
17:40
Европа днес
17:50
10 000 крачки /БНТ Русе/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
19:00
Преоткриването на ориза 2-серийна документална поредица /Китай, 2019 г./1 епизод/
19:30
Томе и магическата прическа тв новела на Евровизия /Япония, 2022 г./
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Истински спортисти" /2 част/
20:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Благоевград/избрано/
20:30
Капитан Петко Войвода сериен тв филм /2 епизод/
21:50
140 години Софийски районен съд документален филм /2021 г./
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
Понеделник, 15.04
00:20
По света и у нас
00:35
Моят плейлист
01:30
Вечерното шоу
02:30
Кралицата на ритъма сериен тв филм /63 и 64 епизод/п/ (12)
04:00
По света и у нас /п/
04:15
Речта игрален филм /п/ (12)
05:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ София/п/
08:05
Образ невъзможен документален филм /п/
08:55
№1 - Туризмът: Културата Хаманджия - праисторията по нашите земи /БНТ Варна/п/
09:25
Изящното фламинго научнопопулярен филм
09:35
Благуните Загубеното настроение /3 част/п/
09:45
Енциклопедия България Буква Е
10:15
Яка: винаги на две колела тв новела на Евровизия /Словения, 2020 г./
10:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
11:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Моят плейлист /п/
13:20
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
13:50
Открий Пловдив
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
15:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /16 епизод/ (12)
17:15
Пей ми песен: Мама Гуга филм за народната певица Гюрга Пинджурова
17:50
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
19:00
Когато Лувърът срещне Забранения град документална поредица /23 и 24, последен епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Истински спортисти" /1 част/
20:00
България от край до край 13 /6 епизод/
20:30
Капитан Петко Войвода 12-сериен тв филм /1981 г./, режисьор Неделчо Чернев, в ролите: Васил Михайлов, Пламен Дончев, Стоян Гъдев, Продан Нончев, Никола Чиприянов, Евангелия Тупарова, Тихомир Златев, Бистра Тупарова, Дичо Дичев, Антон Демирджиев и др. /1 е
21:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
Неделя, 14.04
00:10
История.bg /п/
01:10
Туризъм.бг /п/
02:05
Новото познание /п/
02:35
Опера на открито /БНТ Варна/п/
03:05
С БНТ завинаги /п/
04:00
По света и у нас /п/
04:15
Кралицата на ритъма сериен тв филм /61 и 62 епизод/п/ (12)
05:45
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
06:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
07:00
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
07:10
Благуните Загубеното настроение /2 част/п/
07:20
Семейство детска игрална новела /1977 г./, режисьор Катя Монинска, в ролите: Камелия Станчева, Борис Иванов, Вълчо Камарашев и др.
07:55
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
09:00
Неделна литургия пряко предаване от София
10:30
Децата на Балканите - с духовност в Европа международен детски етнофестивал /2023 г. /1 част/
11:30
№1 - Туризмът: Културата Хаманджия - праисторията по нашите земи /БНТ Варна/
12:00
По света и у нас
12:30
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
13:30
Кралицата на ритъма сериен тв филм /63 и 64 епизод/ (12)
15:00
Вечната музика /п/
15:30
Библиотеката /п/
16:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
16:30
Черно-бяло кино: "Сбогом, приятели" игрален филм /1970 г/, режисьор Борислав Шаралиев, в ролите: Владимир Смирнов, Младен Младенов, Таня Масалитинова, Николай Бинев, Галина Шаралиева, Лидия Вълкова, Виолета Донева и др.
18:00
Пазители на традициите фолклор, обреди и обичаи от Югозапада /БНТ Благоевград/
18:30
Ново 10 + 2 музикална класация
19:30
Олтарите на България /БНТ София/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Загубеното настроение" /4 част/
20:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
20:30
Речта игрален филм /Франция, 2020 г./, режисьор Лоран Тирар, в ролите: Бенжамен Лаверн, Сара Жиродо, Жулия Пиатон, Гилен Лондес и др. (12)
22:00
Магията на Маастрихт - 30 години оркестър "Йохан Щраус" концерт на Андре Рийо /2017 г./
Събота, 13.04
00:25
Домът на вярата Храм "Св. преп. Наум Охридски", гр. София /п/
00:55
До Европа и напред /п/
01:25
10 000 крачки /БНТ София/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
02:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
02:30
История.bg /п/
03:30
№1 - Туризмът: Имиджът на дестинацията /БНТ Варна/избрано/п/
04:00
Светът на жестовете /п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /15 епизод/п/ (12)
05:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
05:30
10 000 крачки /сборно/п/
06:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
06:55
Благуните Загубеното настроение /1 част/п/
07:05
Петя и вълкът концерт на Фортисимо фамилия с участието на актьорите Мая Бежанска и Иван Юруков, диригент Максим Ешкенази
08:10
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
09:00
Религията днес
10:00
Домът на вярата Храм "Св. Николай Чудотворец", град Костинброд
10:30
Това го знам детско куиз шоу
11:30
Време за губене /БНТ Пловдив/
12:00
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
13:30
Кралицата на ритъма сериен тв филм /61 и 62 епизод/ (12)
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
10 000 крачки /сборно/п/
16:00
Опера на открито /БНТ Варна/
16:30
БНТ представя Островът на съкровищата /филм, посветен на Любен Зидаров/
17:30
Туризъм.бг
18:30
Преди края документален филм /2020 г./, режисьор Елдора Трайкова
19:30
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Загубеното настроение" /3 част/
20:00
До Европа и напред /п/
20:30
8 минути и 19 секунди: Шест истории за Апокалипсиса игрален филм /2017 г./, режисьори: Петър Вълчанов, Кристина Грозева, Теодор Ушев, Надежда Косева, Любомир Младенов, Владимир Люцканов, в ролите: Светлана Янчева, Иван Бърнев, Цветан Алексиев, Китодар Тод
21:55
Концерт на Биг бенда на Сръбското радио и телевизия с Клаус Райбле
23:00
С БНТ завинаги
23:55
По света и у нас
Петък, 12.04
00:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Пловдив/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
02:30
Вечната музика /п/
03:00
Иде нашенската музика /п/
04:00
Социална Варна /п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /14 епизод/п/ (12)
05:00
Библиотеката /п/
05:30
10 000 крачки /сборно/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Пловдив/п/
08:10
Когато Лувърът срещне Забранения град документална поредица /21 и 22 епизод/п/
09:00
До Европа и напред /п/
09:30
Благуните Твърдо сварени яйца /4 част/п/
09:45
Енциклопедия България Буква Д
10:15
Малкото извънземно тв новела на Евровизия /2015 г./
10:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
История.bg
16:00
Светът на жестовете
16:15
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /15 епизод/ (12)
17:20
Пейзаж 2 /90 г. от рождението на актьора Досьо Досев/ документален филм /2002 г./
17:50
10 000 крачки /БНТ София/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
19:00
Образ невъзможен документален филм /1996 г./
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Загубеното настроение" /2 част/
20:00
10 000 крачки /сборно/
20:30
Опак човек /85 г. от рождението на актьора Антон Карастоянов/ игрален филм /1973 г./, режисьор Янко Янков, в ролите: Стефан Гецов, Антон Карастоянов, Йордан Таралежков, Георги Георгиев, Веселин Савов, Снежина Балабанова, Нина Арнаудова, Грациела Бъчварова
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Новото познание
23:55
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
Четвъртък, 11.04
00:20
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Благоевград/избрано/п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Варна/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
02:30
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
03:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /13 епизод/п/ (12)
05:00
България от край до край 13 /5 епизод/п/
05:30
Домът на вярата Храм "Св. преп. Наум Охридски", гр. София /п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Варна/п/
08:10
Когато Лувърът срещне Забранения град документална поредица /19 и 20 епизод/п/
09:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
09:35
Благуните Твърдо сварени яйца /3 част/п/
09:45
Леон и малките фермери тв новела на Евровизия /2015 г./
10:00
Енциклопедия България Буква Г
10:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
11:30
Българското село /п/
12:00
По света и у нас
12:25
С БНТ завинаги /п/
13:20
Вечната музика
13:50
Европейски маршрути
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
Домът на вярата Храм "Св. преп. Наум Охридски", гр. София /п/
15:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /14 епизод/ (12)
17:20
Снимка без ретуш /105 години от рождението на писателя Драган Тенев/ документален филм /1999 г./
17:50
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Отвъд границите
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
19:00
Когато Лувърът срещне Забранения град документална поредица /21 и 22 епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Загубеното настроение" /1 част/
20:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
20:30
№1 игрален филм /2010 г./, режисьор Атанас Христосков, в ролите: Филип Аврамов, Ивайло Захариев, Николай Станоев, Ивайло Драгиев, Мартин Ружин и др. (12)
21:45
Социална Варна
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
23:55
До Европа и напред /п/
Сряда, 10.04
00:20
Моят плейлист /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Русе/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
02:30
10 000 крачки /сборно/п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /12 епизод/п/ (12)
05:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
05:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Русе/п/
08:10
Когато Лувърът срещне Забранения град документална поредица /17 и 18 епизод/п/
09:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
09:30
Благуните Твърдо сварени яйца /2 част/п/
09:40
Енциклопедия България Буква В
10:10
Също като мен тв новела на Евровизия /2015 г./
10:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
11:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Благоевград/избрано/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Туризъм.бг /п/
13:25
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
13:55
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
14:55
В близък план Боряна Сечанова
15:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /13 епизод/ (12)
17:20
Интимно за Александър Райчев документален филм /2004 г./
17:50
10 000 крачки /БНТ Варна/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
19:00
Когато Лувърът срещне Забранения град документална поредица /19 и 20 епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Твърдо сварени яйца" /4 част/
20:00
Българското село
20:30
Малки разговори игрален филм /2007 г./, режисьор Владимир Краев, в ролите: Йоана Буковска, Ивайло Христов, Диана Добрева, Юрий Ангелов, Ицхак Финци, Биляна Казакова, Валентин Танев и др.
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Вечерното шоу /п/
Вторник, 9.04
00:25
Иде нашенската музика /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
02:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
03:00
Религията днес /п/
04:00
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /11 епизод/п/ (12)
05:00
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
05:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
08:10
Когато Лувърът срещне Забранения град документална поредица /15 и 16 епизод/п/
09:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
09:30
Европа днес
09:40
Благуните Твърдо сварени яйца /1 част/п/
09:50
Енциклопедия България Буква Б
10:20
Ирис леководолаз тв новела на Евровизия /2015 г./
10:35
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
11:30
10 000 крачки /сборно/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Иде нашенската музика
13:25
Библиотеката
13:55
Европейски маршрути
14:05
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:05
България от край до край 13 /5 епизод/п/
15:35
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /12 епизод/ (12)
17:20
Дворците на народа: Дворец на парламента - Букурещ документален филм
17:50
10 000 крачки /БНТ Русе/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
19:00
Когато Лувърът срещне Забранения град документална поредица /17 и 18 епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Твърдо сварени яйца" /3 част/
20:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Благоевград/избрано/
20:30
Емигранти игрален филм /2002 г./, режисьори: Ивайло Христов и Людмил Тодоров, в ролите: Иван Радоев, Деян Донков, Валери Йорданов, Параскева Джукелова, Маргита Гошева, Искра Радева, Антоанета Добрева и др. (12)
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
Понеделник, 8.04
00:05
По света и у нас
00:20
Вечерното шоу
01:15
№1 - Туризмът: Имиджът на дестинацията /БНТ Варна/избрано/п/
01:45
Вечната музика /п/
02:15
Кралицата на ритъма сериен тв филм /59 и 60 епизод/п/ (12)
03:45
По света и у нас /п/
04:00
Лекарят игрален филм /п/
05:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ София/п/
08:05
Постфактум. Георги Делиганев документален филм /БНТ Русе/п/
08:55
№1 - Туризмът: Имиджът на дестинацията /БНТ Варна/избрано/п/
09:25
Европа днес
09:40
Благуните Зъбобол /4 част/п/
09:50
Енциклопедия България Буква А
10:20
Пролетна песен научнопопулярен филм
10:35
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
11:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Моят плейлист /п/
13:20
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
13:50
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
До Европа и напред /п/
15:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /11 епизод/ (12)
17:15
Музикантите от Филиповци документален филм /2013 г./
17:50
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
19:00
Когато Лувърът срещне Забранения град документална поредица /15 и 16 епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Твърдо сварени яйца" /2 част/
20:00
България от край до край 13 /5 епизод/
20:30
Циклопът игрален филм /1976 г./, режисьор Христо Христов, в ролите: Михаил Мутафов, Невена Коканова, Пенка Цицелкова, Пенко Пенков, Никола Дадов, Павел Поппандов, Иван Йорданов и др.
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
Неделя, 7.04
00:00
По света и у нас
00:15
История.bg /п/
01:15
Туризъм.бг /п/
02:15
Новото познание /п/
02:45
Европейски маршрути /п/
03:00
С БНТ завинаги /п/
04:00
По света и у нас /п/
04:15
Кралицата на ритъма сериен тв филм /57 и 58 епизод/п/ (12)
05:45
Олтарите на България /БНТ София/п/
06:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
07:00
Благуните Зъбобол /3 част/п/
07:10
Панчо и таласъмите игрален филм /1990 г./, режисьори Таня Лилова и Владимира Кирова, в ролите: Роман Манджаров, Станислав Стоев, Лиляна Ковачева, Светослав Пеев, Пепа Николова, Кирил Кавадарков и др.
08:20
Криле над водата научнопопулярен филм
08:50
10 000 крачки Музей по история на медицината /БНТ Варна/
09:00
Неделна литургия пряко предаване от Варна
10:30
Децата на Балканите - с духовност в Европа международен детски етнофестивал /2019 г./2 част/
11:30
№1 - Туризмът: Имиджът на дестинацията /БНТ Варна/избрано/
12:00
По света и у нас
13:30
Кралицата на ритъма сериен тв филм /59 и 60 епизод/ (12)
15:00
Вечната музика /п/
15:30
Библиотеката /п/
16:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
18:30
30 години на пътя концерт на Васко Кръпката и "Подуене блус бенд" /2019 г./
19:30
Олтарите на България /БНТ Благоевград/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Твърдо сварени яйца" /1 част/
20:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
20:30
Лекарят игрален филм /Франция, 1979 г./, режисьор Пиер Грание-Дефер, в ролите: Ален Делон, Вероник Жано, Бернар Льо Кок, Бернар Жиродо и др.
22:10
Концерт на лауреарите от VIII Международен флейтов конкурс /БНТ Варна/
23:10
Моят плейлист
Събота, 6.04
00:25
Домът на вярата Разградска духовна околия /п/
00:55
До Европа и напред /п/
01:25
10 000 крачки /БНТ София/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
02:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
02:30
История.bg /п/
03:30
Българското село /п/
04:00
Светът на жестовете /п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /10 епизод/п/ (12)
05:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
05:30
10 000 крачки /сборно/п/
06:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
06:55
Благуните Зъбобол /2 част/п/
07:05
Почти вълшебно приключение 2-сериен детски тв филм /1 и 2 епизод/п/
09:00
Религията днес
10:00
Домът на вярата Храм "Св. преп. Наум Охридски", гр. София
10:30
Това го знам детско куиз шоу
11:30
Време за губене /БНТ Пловдив/
12:00
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
13:30
Кралицата на ритъма сериен тв филм /57 и 58 епизод/ (12)
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
10 000 крачки /сборно/п/
16:00
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/
16:30
БНТ представя Любовта цав /филм посветен на Крикор Азарян/
17:30
Туризъм.бг
18:30
Екатерина документален филм
19:30
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Зъбобол" /4 част/
20:00
До Европа и напред /п/
20:30
Миграцията на паламуда /актьорът Христо Мутафчиев на 55 г./ игрален филм
22:00
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
23:00
С БНТ завинаги
Петък, 5.04
00:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Пловдив/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
02:30
Вечната музика /п/
04:00
Европейски маршрути /п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /9 епизод/п/ (12)
05:00
Библиотеката /п/
05:30
10 000 крачки /сборно/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Пловдив/п/
08:10
Когато Лувърът срещне Забранения град документална поредица /13 и 14 епизод/п/
09:00
До Европа и напред /п/
09:30
Благуните Зъбобол /1 част/п/
09:40
Моят цветен живот тв новела на Евровизия
09:55
Паричка на копринен конец тв филм /1997 г./, режисьор Маргарита Полежанова, в ролите: Иван Симеонов, Бистра Тупарова, Христо Узунов, Лъчезар Кацарски, Петя Кимчева, Елена Харизанова и др.
10:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
11:00
Парламентарен контрол
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
История.bg
16:00
Светът на жестовете
16:15
Олтарите на България /БНТ София/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /10 епизод/ (12)
17:15
Дворците на народа: Народен дворец на културата - София документална поредица
17:50
10 000 крачки /БНТ София/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
19:00
Постфактум. Георги Делиганев /90 г. от рождението на вокалния педагог/ документален филм /БНТ Русе/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Зъбобол" /3 част/
20:00
10 000 крачки /сборно/
20:30
Господин за един ден игрален филм /1983 г./, режисьор Николай Волев, в ролите: Тодор Колев, Йорданка Стефанова, Ицхак Финци, Стоян Гъдев и др.
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Новото познание
23:55
На концерт с БНТ 2 /БНТ София/п/
Четвъртък, 4.04
00:20
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Русе/избрано/п/
00:50
Библиотеката /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Варна/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
02:30
На концерт с БНТ 2 /БНТ София/п/
04:00
Истории от Олимпийските игри /п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /8 епизод/п/ (12)
04:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
05:00
България от край до край 13 /4 епизод/п/
05:30
Домът на вярата Разградска духовна околия /п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Варна/п/
08:10
Когато Лувърът срещне Забранения град документална поредица /11 и 12 епизод/п/
09:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
09:30
Благуните Обидните думи /4 част/п/
09:40
Моето решение тв новела на Евровизия
10:00
Легенда за Белия глиган тв филм /2004 г./, режисьор Ивайло Джамбазов, в ролите: Кръстю Лафазанов, Иван Джамбазов, Емил Котев, Биляна Петринска, Теодор Елмазов, Даниела Кръстева и др.
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
11:30
Българското село /п/
12:00
По света и у нас
12:25
С БНТ завинаги /п/
13:20
Новини от миналото
13:30
Вечната музика
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
Домът на вярата Разградска духовна околия /п/
15:30
В близък план: Веселин Ранков /актьорът на 65 г./ /2021 г./
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /9 епизод/ (12)
17:15
Дворците на народа: Дворец на Сърбия - Белград документална поредица
17:50
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Отвъд границите
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
19:00
Когато Лувърът срещне Забранения град документална поредица /13 и 14 епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Зъбобол" /2 част/
20:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
20:30
Два диоптра далекогледство игрален филм /1975 г./, режисьор Петър Василев, в ролите: Георги Парцалев, Сашка Братанова, Валентин Гаджоков, Валентина Борисова, Иван Обретенов, Димитър Панов и др.
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
23:55
До Европа и напред /п/
Сряда, 3.04
00:25
Моят плейлист /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Русе/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
02:30
10 000 крачки /сборно/п/
04:00
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /7 епизод/п/ (12)
05:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
05:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Русе/п/
08:10
Когато Лувърът срещне Забранения град документална поредица /9 и 10 епизод/п/
09:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
09:30
Благуните Обидните думи /3 част/п/
09:40
Да завъртим бутилката тв новела на Евровизия
10:00
Резерват за розови пеликани тв филм /2003 г./, режисьор Ивайло Джамбазов, в ролите: Кръстю Лафазанов, Теодор Елмазов, Иван Джамбазов, Даниела Кръстева, Валентин Ганев, Валентин Танев и др.
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
11:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Русе/избрано/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Туризъм.бг /п/
13:25
На концерт с БНТ 2 /БНТ София/п/
13:55
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
14:50
Бат Сандо /борецът Александър Томов на 75 г./ документален филм /2009 г./
15:30
В близък план: Иван Петрушинов /2021 г./
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /8 епизод/ (12)
17:15
Скалните манастири в България документална поредица /БНТ Русе/3, последен епизод/
17:50
10 000 крачки /БНТ Варна/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
19:00
Когато Лувърът срещне Забранения град документална поредица /11 и 12 епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Зъбобол" /1 част/
20:00
Българското село
20:30
Вилна зона игрален филм /1975 г./, режисьор Едуард Захариев, в ролите: Катя Паскалева, Ицхак Финци, Наум Шопов, Стефка Берова, Евстати Стратев, Вълчо Камарашев, Георги Русев и др.
21:45
Истории от Олимпийските игри
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Вечерното шоу /п/
Вторник, 2.04
00:25
Иде нашенската музика /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
02:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
04:00
Олтарите на България /БНТ София/п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /6 епизод/п/ (12)
05:00
На концерт с БНТ2 /БНТ София/п/
05:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
08:10
Когато Лувърът срещне Забранения град документална поредица /7 и 8 епизод/п/
08:55
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
09:25
Благуните Обидните думи /2 част/п/
09:35
Искам да бъда: Родител детска образователна поредица
10:00
Почти вълшебно приключение сериен детски тв филм /2, последен епизод/
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
11:30
10 000 крачки /сборно/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Иде нашенската музика
13:20
Библиотеката
13:50
Европейски маршрути
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
България от край до край 13 /4 епизод/п/
15:30
В близък план: Павел Павлов /90 г. от рождението на режисьора/ /2019 г./
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /7 епизод/ (12)
17:15
Скалните манастири в България документална поредица /БНТ Русе/2 епизод/
17:50
10 000 крачки /БНТ Русе/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
19:00
Когато Лувърът срещне Забранения град документална поредица /9 и 10 епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Обидните думи" /4 част/
20:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Русе/избрано/
20:30
Кит игрален филм /1969 г./, режисьор Петър Б. Василев, в ролите: Георги Калоянчев, Димитър Панов, Георги Парцалев, Цвятко Николов, Стоянка Мутафова, Григор Вачков и др.
21:50
Открий Пловдив
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
Понеделник, 1.04
00:00
По света и у нас
00:15
Вечерното шоу
01:15
№1 -Туризмът: На лов за миди край Каварна /БНТ Варна/избрано/п/
01:40
Вечната музика /п/
02:10
10 000 крачки /БНТ Пловдив/п/
02:20
Кралицата на ритъма сериен тв филм /55 и 56 епизод/п/ (12)
03:50
Олтарите на България /БНТ София/п/
04:05
По света и у нас /п/
04:20
Той игрален филм /п/
05:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ София/п/
08:05
Верую - проф. Кирил Стефанов документален филм /п/
08:50
Другият музей: Литературно-художествен музей "Чудомир" /п/
09:00
№1 - Туризмът: На лов за миди край Каварна /БНТ Варна/избрано/п/
09:25
Благуните Обидните думи /1 част/п/
09:35
Искам да бъда: Часовникар детска образователна поредица
10:05
Почти вълшебно приключение 2-сериен детски тв филм /1986 г./, режисьор Илко Дундаков, в ролите: Марио Петров, Стефан Клисуров, Иван Балсамаджиев, Димитър Манчев, Божидар Лечев, Иван Обретенов и др. /1 епизод/
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
11:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Моят плейлист /п/
13:20
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
13:50
10 000 крачки Дом на хумора и сатирата - Габрово /БНТ Русе/
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
До Европа и напред /п/
15:30
В близък план: Стефан Рядков /2019 г./
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /6 епизод/ (12)
17:15
Скалните манастири в България 3-серийна документална поредица /БНТ Русе/1 епизод/
17:50
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
19:00
Когато Лувърът срещне Забранения град документална поредица /7 и 8 епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Обидните думи" /3 част/
20:00
България от край до край 13 /4 епизод/
20:30
Опасен чар игрален филм /1984 г./, режисьор Иван Андонов, в ролите: Тодор Колев, Невена Коканова, Стефан Мавродиев, Любен Чаталов, Георги Русев, Татяна Лолова, Надя Тодорова, Цветана Манева и др.
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
Неделя, 31.03
00:10
По света и у нас
00:30
История.bg /п/
01:30
Туризъм.бг
02:30
Новото познание /п/
04:15
Кралицата на ритъма сериен тв филм /53 и 54 епизод/п/ (12)
05:45
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
06:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
07:00
Благуните Ловци на мигове /4 част/п/
07:10
Старчето с карираните панталони детски тв филм /1989 г./, режисьор Николай Априлов, в ролите: Георги Михайлов, Таня Петрова, Светла Тодорова, Михаил Михайлов, Силви Стоицов, Люба Алексиева, Домна Ганева, Йоанна Захариева и др.
08:15
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
09:00
Неделна литургия пряко предаване от София
10:30
Децата на Балканите - с духовност в Европа международен детски етнофестивал /2019 г./1 част/
11:30
№1 -Туризмът: На лов за миди край Каварна /БНТ Варна/избрано/
12:00
По света и у нас
12:30
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
13:30
Кралицата на ритъма сериен тв филм /55 и 56 епизод/ (12)
15:00
Вечната музика /п/
15:30
Библиотеката /п/
16:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
16:30
Черно-бяло кино: "Неспокоен дом" игрален филм /1965 г./, режисьор Яким Якимов, в ролите: Иван Кондов, Емилия Радева, Елена Райнова, Милен Пенев, Валентин Вълков, Ани Бакалова, Георги Черкелов и др.
18:00
До Европа и напред
18:30
Ново 10 + 2 музикална класация
19:30
Олтарите на България /БНТ София/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Обидните думи" /2 част/
20:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
20:30
Той "игрален филм /Франция, Белгия, 2021 г./, режисьор Гийом Кане, в ролите: Гийом Кане, Виржини Ефира, Летисия Каста, Натали Бай, Матийо Касовиц и др.
22:00
Чуйте… сърцето ми /певецът Ивайло Гюров на 55/ концерт
23:00
Моят плейлист
Събота, 30.03
00:25
Домът на вярата Храм "Свети пророк Илия", Княжево /п/
00:55
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
01:25
10 000 крачки /БНТ София/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
02:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
02:30
История.bg /п/
03:30
№1 - Туризмът: Айтос - Орловият град, огласян от славееви песни /БНТ Варна/п/
04:00
Светът на жестовете /п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /5 епизод/п/ (12)
05:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
05:30
10 000 крачки /сборно/п/
06:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
07:00
Благуните Ловци на мигове /3 част/п/
07:10
Златно сърце сериен детски тв филм /3, последен епизод/
08:05
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
09:00
Религията днес
10:00
Домът на вярата Разградска духовна околия
10:30
Това го знам детско куиз шоу
11:30
Време за губене /БНТ Пловдив/
12:00
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
13:30
Кралицата на ритъма сериен тв филм /53 и 54 епизод/ (12)
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
10 000 крачки /сборно/п/
16:00
На концерт с БНТ2 /БНТ София/
16:30
БНТ представя "Смешни и тъжни неща" с Иван Андонов
17:30
Туризъм.бг
18:30
София Филм Фест 2024
19:30
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Обидните думи" /1 част/
20:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
20:30
Дамата с кученцето моноспектакъл на Мариус Куркински /1997 г./, постановка Мариус Куркински, режисьор Дамян Петров
22:00
Концерт на Биг бенда на РТВ Сърбия: Лусия Рей
23:15
С БНТ завинаги
Петък, 29.03
00:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Пловдив/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
02:30
Вечната музика /п/
03:00
Иде нашенската музика /п/
04:00
Златни ръце /БНТ Пловдив/избрано/п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /4 епизод/п/ (12)
05:00
Библиотеката /п/
05:30
10 000 крачки /сборно/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Пловдив/п/
08:10
Когато Лувърът срещне Забранения град документална поредица /5 и 6 епизод/п/
09:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
09:30
Пролетно пробуждане научнопопулярен филм
09:45
Искам да бъда: Българин детска образователна поредица
10:15
Ще дам всичко от себе си тв новела на Евровизия /п/
10:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
История.bg
16:00
Светът на жестовете
16:15
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /5 епизод/ (12)
17:15
Най-доброто от... Боян Лечев
17:50
10 000 крачки /БНТ София/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
19:00
Верую - проф. Кирил Стефанов документален филм /2009 г./
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Ловци на мигове" /4 част/
20:00
10 000 крачки /сборно/
20:30
Морската болест /145 г. от рождението на писателя Ст. Л. Костов/ тв постановка по комедията на Ст. Л. Костов /1987 г./, режисьор Павел Павлов, в ролите: Константин Цанев, Искра Ангелова, Живко Гарванов, Татяна Лолова, Вълчо Камарашев, Катя Чукова и др.
21:50
Другият музей: Литературно-художествен музей: "Чудомир"
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Новото познание
23:55
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
Четвъртък, 28.03
00:20
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Варна/избрано/п/
00:50
Библиотеката /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Варна/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
02:30
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
03:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Европейски маршрути /п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /3 епизод/п/ (12)
05:00
България от край до край 13 /3 епизод/п/
05:30
Домът на вярата Храм "Свети пророк Илия", Княжево /п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Варна/п/
08:10
Българското позорище документален филм /п/
09:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
09:30
Благуните Ловци на мигове /2 част/п/
09:40
Искам да бъда: Винопроизводител детска образователна поредица
10:10
Даровете на Стряма научнопопулярен филм
10:35
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
11:30
№1 - Туризмът: Айтос - Орловият град, огласян от славееви песни /БНТ Варна/п/
12:00
По света и у нас
12:25
С БНТ завинаги /п/
13:20
Вечната музика
13:50
Златни ръце /БНТ Пловдив/избрано/
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
Домът на вярата Храм "Свети пророк Илия", Княжево /п/
15:35
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /4 епизод/ (12)
17:15
Другият музей: Литературно-художествен музей: "Чудомир"
17:25
Бяла черква - приказка за земята документален филм /1998 г./, режисьор Петър Бахнев
17:50
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Отвъд границите
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
19:00
Когато Лувърът срещне Забранения град документална поредица /5 и 6 епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Ловци на мигове" /3 част/
20:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
20:30
Еленово царство тв постановка /1996 г./, режисьор Вили Цанков, в ролите: Виолета Колева, Петър Попйорданов, Стоян Гъдев, Аня Пенчева, Иван Налбантов, Елена Саръиванова и др.
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
Един младеж на 50 документален филм /2020 г./
23:25
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
23:55
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
Сряда, 27.03
00:25
Моят плейлист /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Русе/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
02:30
10 000 крачки /сборно/п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /2 епизод/п/ (12)
05:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
05:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Русе/п/
08:10
Когато Лувърът срещне Забранения град документална поредица /3 и 4 епизод/п/
09:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
09:35
Благуните Ловци на мигове /1 част/п/
09:45
Искам да бъда: Етнограф детска образователна поредица
10:15
Животни сред бухналата зеленина научнопопулярен филм
10:40
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
11:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Варна/избрано/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Туризъм.бг /п/
13:25
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
14:30
В близък план Театър "Жар"
15:30
Европейски маршрути
15:40
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /3 епизод/ (12)
17:15
Антракт - един ден във Варненския театър документален филм /2005 г./
17:50
10 000 крачки /БНТ Варна/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
19:00
Церемония по връчване на Националните награди "Икар" 2024 пряко предаване
21:00
10 000 крачки /БНТ Варна/избрано/
21:10
Българското позорище документален филм /2009 г./
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Вечерното шоу /п/
Вторник, 26.03
00:25
Иде нашенската музика /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
02:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
03:00
Религията днес /избрано/п/
04:00
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
04:15
Сину, реката на страстта сериен тв филм /1 епизод/п/ (12)
05:00
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
05:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
08:10
Когато Лувърът срещне Забранения град документална поредица /1 и 2 епизод/п/
09:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
09:30
Ние, врабчетата детски тв филм /12, последен епизод/п/
09:45
Искам да бъда: Треньор на коне детска образователна поредица
10:15
Песен от облаците тв новела на Евровизия /п/
10:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
11:30
10 000 крачки /сборно/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Иде нашенската музика
13:25
Библиотеката
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
България от край до край 13 /3 епизод/п/
15:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
16:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /2 епизод/ (12)
17:15
Тракия - спомен за ХХI век документален филм /2004 г./
17:50
10 000 крачки /БНТ Русе/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
19:00
Когато Лувърът срещне Забранения град документална поредица /3 и 4 епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Ловци на мигове" /2 част/
20:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Варна/избрано/
20:30
Майстора и Маргарита тв постановка /2006 г./, режисьор Стефан Москов, в ролите: Валентин Танев, Георги Спасов, Мая Новоселска, Юлиана Сайска, Христо Гърбов, Вяра Коларова, Иван Радоев, Никола Додов, Стефан Вълдобрев, Стефания Колева, Адриана Найденова и д
21:45
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
Понеделник, 25.03
00:45
По света и у нас
01:00
Вечерното шоу
02:00
№1 - Туризмът: Спортните лагери - емоции и енергия за здраве /БНТ Варна/п/
02:30
Кралицата на ритъма сериен тв филм /53 и 54 епизод/п/ (12)
04:00
По света и у нас /п/
04:15
Маестрото игрален филм /п/
05:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ София/п/
08:05
БНТ Пловдив - историята продължава... документален филм /п/
08:45
Един от нас документален филм /п/
09:10
№1 - Туризмът: Айтос - Орловият град, огласян от славееви песни /БНТ Варна/п/
09:40
Ние, врабчетата детски тв филм /11 епизод/п/
09:55
Искам да бъда: Аниматор на детски забавления детска образователна поредица
10:25
Когато портокалите узреят тв новела на Евровизия /п/
10:40
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
11:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
12:25
Моят плейлист /п/
13:25
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
15:35
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
16:30
Сину, реката на страстта 61-сериен тв филм /Колумбия, 2016 г./, режисьори: Андре Марокин, Родолфо Ойос и Хуан Карлос Делгадо, в ролите: Карлос Енрике Алмиранте, Марио Еспитиа, Диана Ойос и др. /1 епизод/ (12)
17:15
Занаятите документален филм
17:25
Лутурки: "Благовещение" /БНТ Русе, 2001 г./
17:50
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
19:00
Когато Лувърът срещне Забранения град 24-серийна документална поредица /Китай, 2019 г./1 и 2 епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Благуните: "Ловци на мигове" /1 част/
20:00
България от край до край 13 /3 епизод/
20:30
Бягството тв постановка /1983 г./, режисьор Иван Добчев, в ролите: Виолета Минкова, Златина Тодева и др.
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
Неделя, 24.03
00:05
По света и у нас
00:20
История.bg /п/
01:20
Туризъм.бг /п/
02:20
Европейски маршрути /п/
02:30
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
03:00
С БНТ завинаги /п/
04:00
По света и у нас /п/
04:15
Кралицата на ритъма сериен тв филм /51 и 52 епизод/п/ (12)
05:45
Олтарите на България /БНТ София/п/
06:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
07:00
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
07:10
Ние, врабчетата /10 епизод/п/
07:25
Пътуване към пролетта научнопопулярен филм
07:55
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
09:00
Неделна литургия пряко предаване от София
10:30
Децата на Балканите - с духовност в Европа международен детски етнофестивал /2018 г. /2 част/
11:30
№1 - Туризмът: Спортните лагери - емоции и енергия за здраве /БНТ Варна/
12:00
По света и у нас
12:30
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
13:30
Кралицата на ритъма сериен тв филм /53 и 54 епизод/ (12)
15:00
Международен фолклорен фестивал "Чушка пръжка" галаконцерт
16:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
16:30
Черно-бяло кино: "Земя" /100 г. от рождението на актрисата Славка Славова/ игрален филм /1956 г./, режисьор Захари Жандов, в ролите: Богомил Симеонов, Славка Славова, Гинка Станчева, Стефан Петров, Кунка Баева, Борислав Иванов, Елена Хранова, Никола Дойче
18:00
Пазители на традициите фолклор, обреди и обичаи от Югозапада /БНТ Благоевград/
18:30
Музика в Балабановата къща документален филм /БНТ Пловдив/2 част/
19:00
Сахара - живият музей в пясъците документален филм /БНТ Варна, 2024 г./
19:30
Олтарите на България /БНТ Благоевград/
19:50
Лека нощ, деца! Ние, врабчетата /12, последен епизод/
20:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
20:30
Маестрото игрален филм /Белгия, Франция, 1990 г./, режисьор Марион Ханзел, в ролите: Малкъм Макдауъл, Шарл Азнавур, Франсис Льомер, Андреа Фереол, Пиетро Пицути и др.
22:00
Сиси - душата на императрицата оперен спектакъл на Държавна опера Стара Загора
23:50
Моят плейлист
Събота, 23.03
00:25
Домът на вярата Храм "Свети Дух", с. Куманово /п/
00:55
До Европа и напред /п/
01:25
10 000 крачки /БНТ София/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
02:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
02:30
История.bg /п/
03:25
№1 - Туризмът: Фестивал в музея - Балканите и Средновековието /БНТ Варна/избрано/п/
03:50
Кралицата на ритъма сериен тв филм /2 епизод/п/ (12)
04:45
Сину, реката на страстта сериен тв филм /2 епизод/п/ (12)
05:30
10 000 крачки /сборно/п/
06:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
06:55
Ние, врабчетата /9 епизод/п/
07:10
Златно сърце сериен тв филм /2 епизод/
08:05
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
09:05
Религията днес
10:00
Домът на вярата Храм "Свети пророк Илия", Княжево
10:30
Това го знам детско куиз шоу
11:30
Време за губене /БНТ Пловдив/
12:00
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
13:30
Кралицата на ритъма сериен тв филм /51 и 52 епизод/ (12)
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
10 000 крачки /сборно/п/
16:00
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/
16:30
БНТ представя Бригита /филм за журналистката Бригита Чолакова/
17:30
Туризъм.бг
18:30
Музика в Балабановата къща документален филм /БНТ Пловдив/1 част/
19:00
Алжир - скъпоценният камък на Магреба документален филм /БНТ Варна, 2024 г./
19:30
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
19:50
Лека нощ, деца! Ние, врабчетата /11 епизод/
20:00
До Европа и напред /п/
20:30
Дубльорът /актьорът Ириней Константинов на 75/ игрален филм /България, 1974 г./, режисьор Иля Велчев, в ролите: Мадлен Чолакова, Ириней Константинов, Досьо Досев, Наум Шопов, Виолета Донева и др.
22:10
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
23:05
С БНТ завинаги
Петък, 22.03
00:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Пловдив/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
02:30
Открий Пловдив /п/
02:40
Иде нашенската музика /п/
03:40
Кралицата на ритъма сериен тв филм /1 епизод/п/ (12)
04:40
Сину, реката на страстта сериен тв филм /1 епизод/п/ (12)
05:30
10 000 крачки /сборно/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
Топ 10 - Тайни и загадки 2 документална поредица /13, последен епизод/п/
08:30
Пей ми песен - Мита Стойчева /115 г. от рождението на певицата/ музикален филм
09:00
До Европа и напред /п/
09:30
Пролетни дневници научнопопулярен филм /3, последна част/
09:45
Ние, врабчетата /8 епизод/п/
10:00
Искам да бъда: Отличник детска образователна поредица
10:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
История.bg
16:00
Светът на жестовете
16:15
Олтарите на България /БНТ София/п/
16:30
Живот на колела сериен тв филм /5, последен епизод/
17:30
Изкуството да живеем: Бялото братство - философия на доброто /БНТ Благоевград/
17:50
10 000 крачки /БНТ София/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
19:00
БНТ Пловдив - историята продължава... документален филм /БНТ Пловдив, 2021 г./
19:50
Лека нощ, деца! Ние, врабчетата /10 епизод/
20:00
10 000 крачки /сборно/
20:30
Сину, реката на страстта сериен тв филм /2 епизод/ (12)
21:15
Кралицата на ритъма сериен тв филм /2 епизод/ (12)
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Новото познание
23:55
Зад кулисите предаване за опера /п/
Четвъртък, 21.03
00:20
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Благоевград/избрано/п/
00:50
Библиотеката /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Варна/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
02:30
Зад кулисите предаване за опера /п/
03:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Истории от Олимпийските игри /п/
04:15
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /89, последен епизод/п/ (12)
05:00
България от край до край 13 /2 епизод/п/
05:30
Домът на вярата Храм "Свети Дух", с. Куманово /п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
Топ 10 - Тайни и загадки 2 документална поредица /12 епизод/п/
08:30
Гората, която не трябва да губим документален филм /п/
09:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
09:30
Пролетни дневници научнопопулярен филм /2 част/
09:45
Ние, врабчетата /7 епизод/п/
09:55
Искам да бъда: Хотелиер детска образователна поредица
10:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
11:30
№1 - Туризмът: Фестивал в музея - Балканите и Средновековието /БНТ Варна/избрано/п/
12:00
По света и у нас
12:25
С БНТ завинаги /п/
13:20
Вечната музика
13:50
Европейски маршрути
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
14:55
Домът на вярата Храм "Свети Дух", с. Куманово /п/
15:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
16:30
Живот на колела сериен тв филм /4 епизод/
17:30
Един от нас документален филм /2020 г./, режисьори: Марина Стоименова, Елена Цонева-Папуджиева
17:50
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Отвъд границите
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
19:00
Топ 10 - Тайни и загадки 2 документална поредица /13, последен епизод/
19:30
Когато портокалите узреят тв новела на Евровизия
19:50
Лека нощ, деца! Ние, врабчетата /9 епизод/
20:00
Открий Пловдив
20:15
Сину, реката на страстта 61-сериен тв филм /Колумбия, 2016 г./, режисьори: Андре Марокин, Родолфо Ойос и Хуан Карлос Делгадо, в ролите: Карлос Енрике Алмиранте, Марио Еспитиа, Диана Ойос и др. /1 епизод/ (12)
21:00
Кралицата на ритъма 82-сериен тв филм /Колумбия, 2018-2021 г./, режисьори: Родриго Лалинде и Лилиана Боканегра, в ролите: Каролина Рамирес, Карлос Торес, Андрес Сандовал, Адриана Аранго, Мабел Морено, Лучо Веласко, Пачо Руеда, Диана Уизуел и др. /1 епизод
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
23:55
До Европа и напред /п/
Сряда, 20.03
00:20
Моят плейлист /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Русе/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
02:30
10 000 крачки /сборно/п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
04:15
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /88 епизод/п/ (12)
05:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
05:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
Топ 10 - Тайни и загадки 2 документална поредица /11 епизод/п/
08:30
Улица "Франкофония" документален филм /п/
09:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
09:30
Пролетни дневници научнопопулярен филм /1 част/
09:45
Ние, врабчетата /6 епизод/п/
10:00
Искам да бъда: Стъклар детска образователна поредица
10:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
11:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Благоевград/избрано/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Туризъм.бг /п/
13:25
Зад кулисите предаване за опера /п/
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
В близък план Георги Андреев
15:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
16:30
Живот на колела сериен тв филм /3 епизод/
17:30
Ничии отпадъци документален филм /БНТ Пловдив/
17:50
10 000 крачки /БНТ Варна/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
19:00
Топ 10 - Тайни и загадки 2 документална поредица /12 епизод/
19:30
Ще дам всичко от себе си тв новела на Евровизия
19:50
Лека нощ, деца! Ние, врабчетата /8 епизод/
20:00
№1 - Туризмът: Фестивал в музея - Балканите и Средновековието /БНТ Варна/избрано/п/
20:30
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /89, последен епизод/ (12)
21:15
Истории от Олимпийските игри
21:30
Гората, която не трябва да губим документален филм /2013 г./
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Вечерното шоу /п/
Вторник, 19.03
00:25
Иде нашенската музика /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
02:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
03:00
Религията днес /п/
04:00
Олтарите на България /БНТ София/п/
04:15
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /87 епизод/п/ (12)
05:00
Зад кулисите предаване за опера /п/
05:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
08:10
Топ 10 - Тайни и загадки 2 документална поредица /10 епизод/п/
08:40
Мандолинен квинтет "София": Тук и сега документален филм /п/
09:10
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
09:40
Ние, врабчетата /5 епизод/п/
09:55
Искам да бъда: Аранжор на витрини детска образователна поредица
10:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
11:30
10 000 крачки /сборно/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Иде нашенската музика
13:20
Библиотеката
13:50
Европейски маршрути
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
14:55
България от край до край 13 /2 епизод/п/
15:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
16:30
Живот на колела сериен тв филм /2 епизод/
17:30
Купете си надежда - Лика Янко документален филм /1984 г./
17:50
10 000 крачки /БНТ Русе/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
19:00
Топ 10 - Тайни и загадки 2 документална поредица /11 епизод/
19:30
Опора на семейството тв новела на Евровизия
19:50
Лека нощ, деца! Ние, врабчетата /7 епизод/
20:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Благоевград/избрано/
20:30
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /88 епизод/ (12)
21:15
Олтарите на България /БНТ София/п/
21:30
Улица "Франкофония" документален филм
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
Понеделник, 18.03
00:10
Вечерното шоу
01:05
№1 - Туризмът: Фестивал в музея - Балканите и Средновековието /БНТ Варна/избрано/п/
01:30
Кралицата на ритъма сериен тв филм /49 и 50 епизод/п/ (12)
03:00
По света и у нас /п/
03:15
Осемте планини игрален филм /п/ (12)
05:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ София/п/
08:05
Рапсодия Vladigeroff документален филм /п/
08:55
№1 - Туризмът: Фестивал в музея - Балканите и Средновековието /БНТ Варна/избрано/п/
09:25
Лястовиците научнопопулярен филм
09:35
Ние, врабчетата /4 епизод/п/
09:50
Искам да бъда: Ентомолог детска образователна поредица
10:20
Ана и нейните братя тв новела на Евровизия /п/
10:35
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
11:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Моят плейлист /п/
13:20
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
13:50
Олтарите на България /БНТ София/п/
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
До Европа и напред /п/
15:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
16:30
Живот на колела 5-сериен тв филм /1990 г./, режисьор Димитър Аврамов, в ролите: Иван Иванов, Константин Трендафилов, Красимир Марянов, Любен Чаталов, Румен Иванов, Антон Радичев, Калин Арсов, Васил Банов, Ивайло Герасков, Михаил Михайлов, Жана Караиванова
17:30
Япония днес
17:50
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
19:00
Топ 10 - Тайни и загадки 2 документална поредица /10 епизод/
19:30
Песен от облаците тв новела на Евровизия
19:50
Лека нощ, деца! Ние, врабчетата /6 епизод/
20:00
България от край до край 13 /2 епизод/
20:30
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /87 епизод/ (12)
21:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
21:30
Мандолинен квинтет "София": Тук и сега документален филм /2022 г./, режисьор Боряна Николова
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
Неделя, 17.03
00:50
История.bg /п/
01:50
Туризъм.бг /п/
02:50
Новото познание /п/
03:20
С БНТ завинаги /п/
04:15
Кралицата на ритъма сериен тв филм /47 и 48 епизод/п/ (12)
05:45
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
06:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
07:00
Ние, врабчетата /3 епизод/п/
07:10
Най-доброто от... Искам да бъда
07:40
От Сирница до Тодоровден
07:55
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
09:00
Неделна литургия пряко предаване от Варна
10:30
Децата на Балканите - с духовност в Европа международен детски етнофестивал /2018 г./1 част/
11:30
№1 - Туризмът: Фестивал в музея - Балканите и Средновековието /БНТ Варна/избрано/
12:00
По света и у нас
12:30
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
13:30
Кралицата на ритъма сериен тв филм /49 и 50 епизод/ (12)
15:00
Вечната музика /п/
15:30
Европейски маршрути
15:45
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
16:15
Черно-бяло кино: "Песен за човека" /100 г. от рождението на актьора Динко Динев/ игрален филм /1953 г./, режисьор Борислав Шаралиев, в ролите: Динко Динев, Стефан Караламбов, Иван Тонев, Иван Братанов, Николина Лекова, Любчо Кирилов и др.
18:00
До Европа и напред
18:30
Ново 10 + 2 музикална класация
19:30
Олтарите на България /БНТ София/
19:50
Лека нощ, деца! Ние, врабчетата /5 епизод/
20:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
20:30
Осемте планини игрален филм /Италия, Белгия, Франция, 2022 г./, режисьор Шарлоте Вандермеех, в ролите: Лука Маринели, Алесандро Борги, Филипо Тими, Елена Лиети, Елизавета Мадзуло, Лупо Барбиеро и др. (12)
23:00
Моят плейлист
23:55
По света и у нас
Събота, 16.03
00:25
Домът на вярата Храм "Св. мъченик Николай Софийски", гр. София /п/
00:55
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
01:25
10 000 крачки /БНТ София/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
02:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
02:30
История.bg /п/
03:30
№1 - Туризмът: Съкровищата на Долище /БНТ Варна/п/
04:00
Красотата на природата /п/
04:15
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /86 епизод/п/ (12)
05:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
05:30
10 000 крачки /сборно/п/
06:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
06:55
Ние, врабчетата /2 епизод/п/
07:10
Златно сърце 3-сериен детски тв филм /1983 г./, режисьор Мария Василева, в ролите: Александър Андонов, Руси Христозов, Бистра Марчева, Стоянка Мутафова, Цветана Лазарова, Досьо Досев и др. /1 епизод/
08:05
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
09:00
Религията днес
10:00
Домът на вярата Храм "Свети Дух", с.Куманово
10:30
Това го знам детско куиз шоу
11:30
Време за губене /БНТ Пловдив/
12:00
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
13:30
Кралицата на ритъма сериен тв филм /47 и 48 епизод/ (12)
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
10 000 крачки /сборно/п/
16:00
Зад кулисите предаване за опера
16:30
БНТ представя Катя Паскалева. Диалог с мълчанието
17:30
Туризъм.бг
18:30
Стъпки отдаденост документален филм /БНТ Благоевград, 2023 г./, режисьор Румяна Ангелакова
19:30
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
19:50
Лека нощ, деца! Ние, врабчетата /4 епизод/
20:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
20:30
Вишнева градина /90 г. от рождението на режисьора Крикор Азарян/ спектакъл на Народен театър "Иван Вазов" /2010 г./, постановка проф. Крикор Азарян, тв адаптация Дамян Петров, в ролите: Мария Каварджикова, Наум Шопов, Деян Донков, Ана Пападопулу, Радена В
22:50
Концерт на Биг бенда на Сръбското радио и телевизия с Клаус Райбле
23:55
С БНТ завинаги
Петък, 15.03
00:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Пловдив/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
02:30
Вечната музика /п/
03:00
Иде нашенската музика /п/
04:00
Социална Варна /п/
04:15
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /85 епизод/п/ (12)
05:00
Библиотеката /п/
05:30
10 000 крачки /сборно/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Пловдив/п/
08:10
Топ 10 - Тайни и загадки 2 документална поредица /9 епизод/п/
08:40
Пожелай си падаща звезда тв новела /1996 г./, режисьор Коста Такучев
09:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
09:30
Ние, врабчетата /1 епизод/п/
09:45
Искам да бъда: Класация на смешките детска образователна поредица
10:15
Том и Оскар тв новела на Евровизия /п/
10:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
11:00
Парламентарен контрол
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
История.bg
16:00
Светът на жестовете
16:15
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
16:30
Духът на баща ми игрален филм /1998 г./, режисьор Дочо Боджаков, в ролите: Йоан Делчев, Стоян Алексиев, Параскева Джукелова, Меглена Караламбова, Николай Сотиров, Мария Сапунджиева и др.
17:50
10 000 крачки /БНТ София/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
19:00
Рапсодия Vladigeroff /125 г. от рождението на композитора Панчо Владигеров/ документален филм
19:50
Лека нощ, деца! Ние, врабчетата /3 епизод/
20:00
10 000 крачки /сборно/
20:30
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /86 епизод/ (12)
21:15
Красотата на природата
21:30
Не се надвесвай навън: "Френският лечител" сериен тв филм /3, последен епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Новото познание
23:55
Опера на открито /БНТ Варна/п/
Четвъртък, 14.03
00:20
Пътувай с БНТ 2: С Атанас Скатов из Сливенския балкан /БНТ Пловдив/избрано/п/
00:50
Библиотеката /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Варна/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
02:30
Опера на открито /БНТ Варна/п/
03:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Истории от Олимпийските игри /п/
05:00
България от край до край 13 /1 епизод/п/
05:30
Домът на вярата Храм "Св. мъченик Николай Софийски", гр. София /п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Варна/п/
08:40
Ципокрилите насекоми - осите научнопопулярен филм
09:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
09:30
Мили Бате!... Писма на един дакел детски тв филм /9 и 10, последен серия/п/
09:45
Искам да бъда: Класация на смешките детска образователна поредица
10:15
Ралито със самоделни колички тв новела на Евровизия /п/
10:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
11:30
№1 - Туризмът: Съкровищата на Долище /БНТ Варна/п/
12:00
По света и у нас
12:25
С БНТ завинаги /п/
13:20
Новини от миналото
13:30
Вечната музика
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
Домът на вярата Храм "Св. мъченик Николай Софийски", гр. София /п/
15:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
16:30
Шантав ден тв филм /2003 г./, режисьор Силвия Пешева, в ролите: Весела Казакова, Коста Цонев, Стойчо Мирков, Елена Атанасова, Антон Угринов и др.
17:50
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Отвъд границите
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
19:00
Топ 10 - Тайни и загадки 2 документална поредица /9 епизод/
19:30
Ана и нейните братя тв новела на Евровизия
19:50
Лека нощ, деца! Ние, врабчетата /2 епизод/
20:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
20:30
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /85 епизод/ (12)
21:15
Социална Варна
21:30
Не се надвесвай навън: "Шотландската вещица" сериен тв филм /2 епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
23:55
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
Сряда, 13.03
00:25
Моят плейлист /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Русе/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
02:30
10 000 крачки /сборно/п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
04:15
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /83 епизод/п/ (12)
05:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
05:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Русе/п/
08:10
Топ 10 - Тайни и загадки 2 документална поредица /7 епизод/п/
08:45
Котките научнопопулярен филм
09:15
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
09:45
Мили Бате!... Писма на един дакел детски тв филм /7 и 8 серия/п/
10:00
Искам да бъда: Мотоциклетист детска образователна поредица
10:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
11:30
Пътувай с БНТ 2: С Атанас Скатов из Сливенския балкан /БНТ Пловдив/избрано/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Туризъм.бг /п/
13:30
Опера на открито /БНТ Варна/п/
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
В близък план Бина Харалампиева
15:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
16:30
Барабанчикът и неговата жена барабанчица игрален филм /1980 г./, режисьор Панайот Панайотов, в ролите: Йордан Спиров, Антоанета Бачева, Тошко Тодоров, Васил Стефанов, Фани Аронова и др.
17:20
Славеите на Надка Караджова музикален филм
17:50
10 000 крачки /БНТ Варна/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
19:00
Топ 10 - Тайни и загадки 2 документална поредица /8 епизод/
19:30
Том и Оскар тв новела на Евровизия
19:50
Лека нощ, деца! Ние, врабчетата /1 епизод/
20:00
№1 - Туризмът: Съкровищата на Долище /БНТ Варна/п/
20:30
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /84 епизод/ (12)
21:15
Истории от Олимпийските игри
21:30
Не се надвесвай навън: "Великият архитект" 3-сериен тв филм /2003 г./, режисьор Пламен Масларов, в ролите: Павел Поппандов, Мария Статулова, Цвятко Ценов, Рада Велинова, Емил Розов, Маргарита Карамитева, Димитър Манчев и др. /1 епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Вечерното шоу /п/
Вторник, 12.03
00:25
Иде нашенската музика /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
02:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
03:00
Религията днес /п/
04:00
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
04:15
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /82 епизод/п/ (12)
05:00
Опера на открито /БНТ Варна/п/
05:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
08:10
Топ 10 - Тайни и загадки 2 документална поредица /6 епизод/п/
08:40
Крилатите цветя - пеперудите научнопопулярен филм /1 и 2 част/
09:05
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
09:35
Мили Бате!... Писма на един дакел детски тв филм /5 и 6 серия/п/
09:50
Искам да бъда: Производител на бисквити детска образователна поредица
10:20
Олтарите на България Житие и страдания грешного Софрония /БНТ София/п/
10:35
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
11:30
10 000 крачки /сборно/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Иде нашенската музика
13:20
Библиотеката
13:50
Япония днес
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
България от край до край 13 /1 епизод/п/
15:35
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
16:30
Баш майсторът - н-к! комедия /1983 г./, режисьор Петър Б. Василев, в ролите: Кирил Господинов, Валентина Борисова, Юрий Яковлев, Любомир Фърков, Веселина Николаева, Мария Стефанова, Валентин Русецки, Стоянка Мутафова, Георги Кишкилов и др.
17:50
10 000 крачки /БНТ Русе/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
19:00
Топ 10 - Тайни и загадки 2 документална поредица /7 епизод/
19:35
Ралито със самоделни колички тв новела на Евровизия
19:50
Лека нощ, деца! Мили Бате!... Писма на един дакел /9 и 10, последен епизод/
20:00
Пътувай с БНТ 2: С Атанас Скатов из Сливенския балкан /БНТ Пловдив/избрано/
20:30
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /83 епизод/ (12)
21:15
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
21:30
Едно дете в повече сериен тв филм /7, последен епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
Понеделник, 11.03
00:05
По света и у нас
00:20
Вечерното шоу
01:15
№1 - Туризмът: Съкровищата на Долище /БНТ Варна/п/
01:45
Вечната музика /п/
02:15
Кралицата на ритъма сериен тв филм /45 и 46 епизод/п/ (12)
03:45
По света и у нас /п/
04:00
Моята нощ у Мод игрален филм /п/ (12)
05:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ София/п/
08:05
Възстановителна репетиция документален филм /п/
09:00
№1 - Туризмът: Съкровищата на Долище /БНТ Варна/п/
09:30
Мили Бате!... Писма на един дакел детски тв филм /3 и 4 серия/п/
09:45
Искам да бъда: Водопроводчик детска образователна поредица
10:15
Изгубеното дете тв новела на Евровизия /п/
10:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
11:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Моят плейлист /п/
13:20
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
13:50
Европейски маршрути
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
15:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
16:30
Нощ без теб игрален филм /1990 г./, режисьор Любен Морчев, в ролите: Мирослав Косев, Ренета Дралчева, Васил Стойчев, Илия Добрев, Досьо Досев, Пламен Сираков и др.
17:50
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
19:00
Топ 10 - Тайни и загадки 2 документална поредица /6 епизод/
19:30
Олтарите на България /285 г. от рождението на Софроний Врачански/ Житие и страдания грешного Софрония /БНТ София/
19:50
Лека нощ, деца! Мили Бате!... Писма на един дакел /7 и 8 епизод/
20:00
България от край до край 13 /1 епизод/
20:30
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /82 епизод/ (12)
21:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
21:30
Едно дете в повече сериен тв филм /6 епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
Неделя, 10.03
00:00
По света и у нас
00:15
История.bg /п/
01:15
Туризъм.бг
02:15
Новото познание /п/
02:45
Светът на жестовете /п/
03:00
С БНТ завинаги /п/
04:00
По света и у нас /п/
04:15
Кралицата на ритъма сериен тв филм /43 и 44 епизод/п/ (12)
05:45
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
06:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
07:00
Мили Бате!... Писма на един дакел детски тв филм /1 и 2 епизод/п/
07:15
Вкусът на новото начало тв новела на Евровизия /п/
07:30
Вълшебници концерт на детско вокално студио "Да"
07:55
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
09:00
Неделна литургия пряко предаване от Благоевград
10:30
Децата на Балканите - с духовност в Европа международен детски етнофестивал /2017 г./2 част/
11:30
№1 - Туризмът: Съкровищата на Долище /БНТ Варна/
12:00
По света и у нас
12:30
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
13:30
Кралицата на ритъма сериен тв филм /45 и 46 епизод/ (12)
15:00
Вечната музика /п/
15:30
Библиотеката /п/
16:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
16:30
Черно-бяло кино: "Това се случи на улицата" игрален филм /1955 г./, режисьор Янко Янков, в ролите: Апостол Карамитев, Петрана Ламбринова, Жени Божинова, Стефан Пейчев, Любомир Шарланджиев, Андрей Чапразов, Лео Конфорти и др.
17:50
Кръстопътни времена Хубавата българка
18:00
Пазители на традициите фолклор, обреди и обичаи от Югозапада /БНТ Благоевград/
18:30
Спасените документален филм /1999 г./
19:30
Олтарите на България /БНТ Благоевград/
19:50
Лека нощ, деца! Мили Бате...! Писма на един дакел /5 и 6 епизод/
20:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
20:30
Моята нощ у Мод игрален филм /Франция, 2021 г./, режисьор Ерик Ромер, в ролите: Жан-Луи Трентинян, Франсоаз Фабиан, Мари-Кристин Баро, Антоан Витез и др. (12)
22:20
Четвърти международен флейтов конкурс концерт на лауреатите /БНТ Варна/
23:10
Моят плейлист
Събота, 9.03
00:25
Домът на вярата Храм "Св. Никола", Дряново /п/
00:55
Вечната музика /п/
01:25
10 000 крачки /БНТ София/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
02:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
02:30
История.bg /п/
03:30
Българското село /БНТ Благоевград/п/
04:00
Красотата на природата /п/
04:15
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /81 епизод/п/ (12)
05:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
05:30
10 000 крачки /сборно/п/
06:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
06:55
Реката анимационен сериал /13 и 14, последен епизод/п/
07:05
Златна ряпа тв филм /1990 г./, режисьор Мария Василева, в ролите: Искра Ангелова, Михаил Еленов, Ваня Цветкова, Георги Парцалев, Петър Слабаков, Иван Григоров, Васил Попов, Маргарита Карамитева, Пламен Сираков, Кирил Варийски и др.
08:05
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
08:30
Един ден под връх Триглав научнопопулярен филм
09:00
Религията днес
10:00
Домът на вярата Храм "Св. мъченик Николай Софийски", гр. София
10:30
Това го знам детско куиз шоу
11:30
Време за губене /БНТ Пловдив/
12:00
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
13:30
Кралицата на ритъма сериен тв филм /43 и 44 епизод/ (12)
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
10 000 крачки /сборно/п/
16:00
Опера на открито /БНТ Варна/
16:30
БНТ представя Сини залези и бели коне /филм за Павел Вежинов/
17:30
Туризъм.бг
18:30
Възстановителна репетиция /90 г. от рождението на режисьора Любен Гройс/ документален филм /2004 г./
19:30
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
19:50
Лека нощ, деца! Мили Бате!... Писма на един дакел /3 и 4 епизод/
20:00
Българското село /БНТ Благоевград/п/
20:30
Най-тежкият грях игрален филм /1982 г./, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Георги Черкелов, Катя Паскалева, Евгения Баракова, Георги Георгиев-Гец, Николай Бинев и др.
22:00
Испански скици концерт на Биг бенда на БНР с диригент Антони Дончев
23:00
С БНТ завинаги /п/
Петък, 8.03
00:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Пловдив/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
02:30
Вечната музика /п/
03:00
Иде нашенската музика /п/
04:00
Социална Варна /п/
04:15
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /80 епизод/п/ (12)
05:00
Библиотеката /п/
05:30
10 000 крачки /сборно/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Пловдив/п/
08:10
Топ 10 - Тайни и загадки 2 документална поредица /5 епизод/п/
08:40
Партньори в оцеляването - Вълкът научнопопулярен филм
08:50
Карай да върви... документален филм /п/
09:15
Реката анимационен сериал /11 и 12 епизод/п/
09:25
Искам да бъда: Илюстратор детска образователна поредица
09:55
Българска хубост фолклор /2005 г./
10:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
История.bg
16:00
Светът на жестовете
16:15
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
16:30
Женски сърца тв филм /1985 г./, режисьор Лиляна Батулева, в ролите: Стойчо Мазгалов, Белла Цонева, Росица Брадинова, Боряна Павлова, Иван Червенков, Кирил Варийски, Пенка Божкова, Катя Георгиева, Богдана Вульпе и др.
17:35
Япония днес
17:50
10 000 крачки /БНТ София/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
19:00
Бюлетин за времето, нравите и хората документален филм
19:50
Лека нощ, деца! Мили Бате!... Писма на един дакел /1 и 2 епизод/
20:00
10 000 крачки /сборно/
20:30
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /81 епизод/ (12)
21:15
Красотата на природата
21:30
Едно дете в повече сериен тв филм /5 епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Новото познание
23:55
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
Четвъртък, 7.03
00:20
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Русе/избрано/п/
00:50
Библиотеката /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Варна/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
02:30
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
03:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Истории от Олимпийските игри /п/
04:15
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /79 епизод/п/ (12)
05:00
България от край до край 12 /12, последен епизод/п/
05:30
Домът на вярата Храм "Св. Никола", Дряново /п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Варна/п/
08:10
Топ 10 - Тайни и загадки 2 документална поредица /4 епизод/п/
08:40
Бригадата научнопопулярен филм
09:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
09:30
Реката анимационен сериал /9 и 10 епизод/п/
09:40
Искам да бъда: Кранист детска образователна поредица
10:10
Момичето гущер тв новела на Евровизия /п/
10:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
11:30
Българското село /БНТ Благоевград/п/
12:00
По света и у нас
12:25
С БНТ завинаги /п/
13:20
Вечната музика
13:50
Златни ръце /БНТ Пловдив/избрано/
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
Домът на вярата Храм "Св. Никола", Дряново /п/
15:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
16:30
Църква за вълци сериен тв филм /12, последен епизод/
17:25
Карай да върви... документален филм /2010 г./
17:50
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Отвъд границите
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
19:00
Топ 10 - Тайни и загадки 2 документална поредица /5 епизод/
19:30
Вкусът на новото начало тв новела на Евровизия /копродукция, 2015 г./
19:50
Лека нощ, деца! Реката /13 и 14, последен епизод/
20:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
20:30
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /80 епизод/ (12)
21:15
Социална Варна
21:30
Едно дете в повече сериен тв филм /4 епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
23:55
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
Сряда, 6.03
00:25
Моят плейлист /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Русе/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
02:30
10 000 крачки /сборно/п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
05:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
05:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
08:00
10 000 крачки /БНТ Русе/п/
08:10
Топ 10 - Тайни и загадки 2 документална поредица /3 епизод/п/
08:40
Живот сред скалите научнопопулярен филм
09:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
09:30
Реката анимационен сериал /7 и 8 епизод/п/
09:40
Искам да бъда: Парфюмерист детска образователна поредица
10:10
Ада - пазителката на храна тв новела на Евровизия /п/
10:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
11:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Русе/избрано/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Туризъм.бг /п/
13:25
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
13:55
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
14:55
В близък план Стефка Янорова
15:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
16:30
Църква за вълци сериен тв филм /11 епизод/
17:30
Япония днес
17:50
10 000 крачки /БНТ Варна/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
19:00
Топ 10 - Тайни и загадки 2 документална поредица /4 епизод/
19:30
Момичето гущер тв новела на Евровизия /Великобритания, 2016 г./
19:50
Лека нощ, деца! Реката /11 и 12 епизод/
20:00
Българското село /БНТ Благоевград/п/
20:30
Кралицата на ритъма сериен тв филм /79 епизод/ (12)
21:15
Истории от Олимпийските игри
21:30
Едно дете в повече сериен тв филм /3 епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Вечерното шоу /п/
Вторник, 5.03
00:25
Иде нашенската музика /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
02:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
03:00
Религията днес /п/
04:00
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
04:15
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /77 епизод/п/ (12)
05:00
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
05:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
08:10
Топ 10 - Тайни и загадки 2 документална поредица /2 епизод/п/
09:35
Реката анимационен сериал /5 и 6 епизод/п/
09:45
Искам да бъда: Скулптор детска образователна поредица
10:15
Зомбриела тв новела на Евровизия /Германия, 2016 г./
10:35
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
11:30
10 000 крачки /сборно/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Иде нашенската музика
13:25
Библиотеката
13:50
Открий Пловдив
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
България от край до край 12 /12, последен епизод/п/
15:35
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
16:30
Църква за вълци сериен тв филм /10 епизод/
17:25
Песента на Ледения юг музикален филм /п/
17:50
10 000 крачки /БНТ Русе/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
19:00
Топ 10 - Тайни и загадки 2 документална поредица /3 епизод/
19:30
Ада - пазителката на храна тв новела на Евровизия /Германия, 2020 г./
19:50
Лека нощ, деца! Реката /9 и 10 епизод/
20:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Русе/избрано/
20:30
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /78 епизод/ (12)
21:15
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
21:30
Едно дете в повече сериен тв филм /2 епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
Понеделник, 4.03
00:25
Вечерното шоу
01:20
Българското село /БНТ Благоевград/п/
01:50
Вечната музика /п/
02:20
Домът на вярата Храм "Св. Никола", Дряново /п/
02:50
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
02:55
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
03:50
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
04:50
Моят плейлист /п/
05:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
06:30
Бързо, лесно, вкусно
07:00
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
07:10
Приказките на госпожа Виола: Аз съм българче /БНТ Варна/2 част/
07:55
10 000 крачки /БНТ София/п/
08:00
Обущарят чичо Спас, магарето и Тошко сериен тв филм /7 и 8, последен епизод/п/
08:45
Жирафчето детски тв филм /1988 г./, режисьор Николай Георгиев, в ролите: Росен Пенчев, Валентин Ганев, Марин Янев, Пламена Гетова, Виолета Николова и др.
09:55
Златни ръце /БНТ Варна/избрано/
10:05
Българското село /БНТ Благоеврад/п/
11:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
12:00
По света и у нас
13:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
14:00
Тане войводата документален филм /2023 г./, режисьор Иван Узунов
15:40
Гласът "Страдивариус" концерт на Красимира Стоянова - камерзенгерин на Виенската Щатсопера, Боряна Ламбрева - роял /БНТ Пловдив/
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
19:00
Топ 10 - Тайни и загадки 2 документална поредица /2 епизод/
19:30
Изгубеното дете тв новела на Евровизия /Япония, 2020 г./
20:30
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /77 епизод/ (12)
21:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
21:30
Едно дете в повече 7-сериен тв филм /2003 г./, режисьор Чавдар Гагов, в ролите: Надя Конакчиева, Ева Кръстева, Николай Сотиров, Асен Блатечки, Мария Каварджикова, Любен Чаталов, Ивайло Герасков, Иван Иванов, Катерина Евро, Ириней Константинов, Диана Геров
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
Песента на Ледения юг музикален филм /2020 г./
23:25
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
Неделя, 3.03
00:00
История.bg /п/
01:00
Туризъм.бг /п/
02:00
Новото познание /п/
02:30
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
03:00
С БНТ завинаги /п/
04:00
По света и у нас /п/
04:15
Кралицата на ритъма сериен тв филм /41 и 42 епизод/п/ (12)
05:45
Олтарите на България /БНТ София/п/
06:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
07:00
Реката анимационен сериал /4 епизод/п/
07:05
Приказките на госпожа Виола: Аз съм българче /БНТ Варна/1 част/
07:45
Таралежите се раждат без бодли детски филм /1971 г./, режисьор Димитър Петров, в ролите: Ивайло Джамбазов, Нейко Нейков, Петър Пейчев, Андрей Слабаков, Иван Аршинков, Димитър Цонев, Кирил Петров и др.
09:00
Неделна литургия пряко предаване от Варна
11:30
Българското село /БНТ Благоевград/п/
12:00
По света и у нас
12:45
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
13:45
Апостолите игрален филм /1976 г./, режисьор Борислав Шаралиев, в ролите: Радко Дишлиев, Антоний Генов, Стоян Стоев, Васил Мирчовски, Илия Добрев, Илия Караиванов, Никола Дадов и др.
15:50
Олтарите на България /БНТ Благоевград/
16:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
18:35
10 000 крачки /БНТ София/
18:45
Спорт ТОТО
19:00
Вазовите песни музикален филм
19:50
Лека нощ, деца! Реката /6 епизод/
20:00
30 години ансамбъл "Чинари" празничен концерт-спектакъл с участието на: трио "Булгарина", група "Етнотикс", "Чинари Дръмс"
23:00
Моят плейлист
23:55
Натисни F1 /п/
Събота, 2.03
00:25
Домът на вярата Православен храм "Всех Святих", с. Чепинци /п/
00:55
До Европа и напред /п/
01:25
10 000 крачки /БНТ София/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
02:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
02:30
История.bg /п/
03:30
№1 - Туризмът: Разрушителят на окови /БНТ Варна/п/
04:00
Красотата на природата /п/
04:15
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /77 епизод/п/ (12)
05:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
05:30
10 000 крачки /сборно/п/
06:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
07:05
Реката анимационен сериал /3 епизод/п/
07:10
Обущарят чичо Спас, магарето и Тошко сериен тв филм /5 и 6 епизод/п/
08:00
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
09:00
Религията днес
10:00
Домът на вярата Храм "Св. Никола", Дряново
10:30
Това го знам детско куиз шоу
11:30
Време за губене /БНТ Пловдив/
12:00
По света и у нас
12:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
13:30
Кралицата на ритъма сериен тв филм /41 и 42 епизод/ (12)
15:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
15:30
10 000 крачки /сборно/п/
16:00
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/
16:30
БНТ представя Мислещите тръстики. Миряна Башева
17:30
Туризъм.бг
18:30
На чаша вино с Милко Божков документален филм /2020 г./, режисьор Атанас Киряков
19:15
Президентът демократ Желю Желев документален филм /2005 г./
19:35
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
19:50
Лека нощ, деца! Реката /5 епизод/
20:00
До Европа и напред /п/
20:30
Грехът на Малтица /актьорът Георги Новаков на 75/ игрален филм /1985 г./, режисьор Тодор Динов, в ролите: Петя Силянова, Георги Новаков, Илия Добрев, Петър Петров, Йосиф Сърчаджиев, Стефан Мавродиев и др.
21:50
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
22:45
С БНТ завинаги
23:45
По света и у нас
Петък, 1.03
00:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Пловдив/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
02:30
Вечната музика /п/
03:00
Иде нашенската музика /п/
04:00
Социална Варна /п/
04:15
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /76 епизод/п/ (12)
05:00
Библиотеката /п/
05:30
10 000 крачки /сборно/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
Топ 10 - Тайни и загадки документална поредица /13, последен епизод/п/
08:25
Топ 10 - Тайни и загадки 2 документална поредица /1 епизод/п/
08:55
До Европа и напред /п/
09:25
Реката анимационен сериал /2 епизод/п/
09:30
Искам да бъда: Шапкар детска образователна поредица
10:00
Обущарят чичо Спас, магарето и Тошко сериен тв филм /8, последен епизод/
10:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
11:00
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
История.bg
16:00
Светът на жестовете
16:15
Олтарите на България /БНТ София/п/
16:30
Църква за вълци сериен тв филм /9 епизод/
17:25
Дай ми, моме, ключовете фолклор
17:50
10 000 крачки /БНТ София/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
19:00
Черна легенда документален филм /2005 г./
19:50
Лека нощ, деца! Реката /4 епизод/
20:00
10 000 крачки /сборно/
20:30
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /77 епизод/ (12)
21:15
Красотата на природата
21:30
Под облак - балканската история: Железният театър документален филм /3, последен епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Новото познание
23:55
На концерт с БНТ 2 /БНТ София/п/
Четвъртък, 29.02
00:20
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Варна/избрано/п/
00:50
Библиотеката /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Варна/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
02:30
На концерт с БНТ 2 /БНТ София/п/
03:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Истории от Олимпийските игри /п/
04:15
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /75 епизод/п/ (12)
05:00
България от край до край 12 /11 епизод/п/
05:30
Домът на вярата Православен храм "Всех Святих", с. Чепинци /п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Варна/п/
08:10
Топ 10 - Тайни и загадки документална поредица /11 и 12 епизод/п/
09:05
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
09:35
Реката анимационен сериал /1 епизод/п/
09:45
Искам да бъда: Пощальон детска образователна поредица
10:15
Цезар тв новела на Евровизия
10:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
11:30
№1 - Туризмът: Разрушителят на окови /БНТ Варна/п/
12:00
По света и у нас
12:25
С БНТ завинаги /п/
13:20
Вечната музика
13:50
Европейски маршрути
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
Домът на вярата Православен храм "Всех Святих", с. Чепинци /п/
15:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
16:30
Църква за вълци сериен тв филм /8 епизод/
17:25
Фолклорът - моят живот - проф. Милчо Василев /композиторът на 75/ документален филм
17:50
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
18:00
По света и у нас
18:20
Отвъд границите
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
19:00
Топ 10 - Тайни и загадки документална поредица /13, последен епизод/
19:30
Топ 10 - Тайни и загадки 2 13-серийна документална поредица /1 епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Реката /3 епизод/
20:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
20:30
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /76 епизод/ (12)
21:15
Социална Варна
21:30
Под облак - балканската история: Българският Ерусалим документален филм /2 епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
23:55
До Европа и напред /п/
Сряда, 28.02
00:20
Моят плейлист /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Русе/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
02:30
10 000 крачки /сборно/п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
04:15
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /74 епизод/п/ (12)
05:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
05:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Русе/п/
08:10
Топ 10 - Тайни и загадки документална поредица /9 и 10 епизод/п/
09:05
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
09:35
Бивалици-небивалици Октоподът Хенри Осми /п/
09:40
Искам да бъда: Антрополог детска образователна поредица
10:10
Обущарят чичо Спас, магарето и Тошко сериен тв филм /7 епизод/
10:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
11:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Варна/избрано/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Туризъм.бг /п/
13:25
На концерт с БНТ 2 /БНТ София/п/
13:55
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
14:55
В близък план Дора Христова
15:25
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика /п/
15:55
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
16:30
Църква за вълци сериен тв филм /7 епизод/
17:25
Един свят по-високо от нас /95 г. от рождението на композитора Георги Генков/ документален филм /2000 г./
17:50
10 000 крачки /БНТ Варна/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
19:00
Топ 10 - Тайни и загадки документална поредица /11 и 12 епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Реката /2 епизод/
20:00
№1 - Туризмът: Разрушителят на окови /БНТ Варна/п/
20:30
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /75 епизод/ (12)
21:15
Истории от Олимпийските игри
21:30
Под облак - балканската история: Голямото наддаване 3-сериен документален филм /1997 г./, режисьор Костадин Бонев /1 епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Вечерното шоу /п/
Вторник, 27.02
00:25
Иде нашенската музика /п/
01:20
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
01:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
02:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
02:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
03:00
Религията днес /п/
04:00
Олтарите на България /БНТ София/п/
04:15
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /73 епизод/п/ (12)
05:00
На концерт с БНТ 2 /БНТ София/п/
05:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
08:10
Топ 10 - Тайни и загадки документална поредица /7 и 8 епизод/п/
09:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
09:30
Бивалици-небивалици Петлето, котаракът и мишлето /п/
09:35
Искам да бъда: Сапьор детска образователна поредица
10:05
Обущарят чичо Спас, магарето и Тошко сериен тв филм /6 епизод/
10:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
11:30
10 000 крачки /сборно/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Иде нашенската музика
13:20
Библиотеката
13:50
Европейски маршрути
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
България от край до край 12 /11 епизод/п/
15:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
16:30
Църква за вълци сериен тв филм /6 епизод/
17:25
Кратка история на бъдещето: Александър Стамболийски /145 г. от рождението/ документален филм
17:50
10 000 крачки /БНТ Русе/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
19:00
Топ 10 - Тайни и загадки документална поредица /9 и 10 епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Реката /1 епизод/
20:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Варна/избрано/
20:30
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /74 епизод/ (12)
21:15
Олтарите на България /БНТ София/п/
21:30
Людмил и Руслана сериен тв филм /6, последен епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
Понеделник, 26.02
00:00
По света и у нас
00:15
Вечерното шоу
01:10
№1 - Туризмът: Разрушителят на окови /БНТ Варна/п/
01:40
Вечната музика /п/
02:10
Кралицата на ритъма сериен тв филм /39 и 40 епизод/п/ (12)
03:40
По света и у нас /п/
04:00
Измяна игрален филм /п/ (12)
05:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно
08:00
10 000 крачки /БНТ София/п/
08:10
Сърце от светлина - в главната роля Николай Кимчев документален филм /БНТ Благоевград/п/
09:00
№1 - Туризмът: Разрушителят на окови /БНТ Варна/п/
09:30
Бивалици-небивалици Петлето, котаракът и мишлето /п/
09:35
Искам да бъда: Преводач детска образователна поредица
10:05
Обущарят чичо Спас, магарето и Тошко сериен тв филм /5 епизод/
10:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
11:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
11:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
12:00
По света и у нас
12:25
Моят плейлист /п/
13:20
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
13:50
Отвъд границите /п/
14:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
15:00
До Европа и напред /п/
15:30
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература /п/
16:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
16:30
Църква за вълци сериен тв филм /5 епизод/
17:25
Монолог в картини документален филм за художника Владимир Пешев
17:50
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
18:00
По света и у нас
18:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
19:00
Топ 10 - Тайни и загадки документална поредица /7 и 8 епизод/
19:50
Лека нощ, деца! Бивалици-небивалици: "Октоподът Хенри Осми"
20:00
България от край до край 12 /11 епизод/
20:30
Кралицата на ритъма 2 сериен тв филм /73 епизод/ (12)
21:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
21:30
Людмил и Руслана сериен тв филм /5 епизод/
22:00
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
23:00
По света и у нас
23:25
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
Неделя, 25.02
00:10
По света и у нас
00:25
История.bg /п/
01:20
Туризъм.бг /п/
02:15
Новото познание /п/
02:45
Светът на жестовете /п/
03:00
С БНТ завинаги /п/
04:00
По света и у нас /п/
04:15
Кралицата на ритъма сериен тв филм /37 и 38 епизод/п/ (12)
05:45
Олтарите на България /БНТ София/п/
06:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
06:55
Бивалици-небивалици Лисицата и щъркелът /п/
07:00
Обущарят чичо Спас, магарето и Тошко сериен тв филм /3 и 4 епизод/п/
08:00
С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Математика
09:00
Неделна литургия пряко предаване от София
10:30
Децата на Балканите - с духовност в Европа международен детски етнофестивал /2017 г./1 част/
11:30
№1 - Туризмът: Разрушителят на окови /БНТ Варна/
12:00
По света и у нас
12:30
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
13:30
Кралицата на ритъма сериен тв филм /39 и 40 епизод/ (12)
15:00
Вечната музика /п/
15:30
Библиотеката /п/
16:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
16:30
Черно-бяло кино: "Гераците" игрален филм /1957 г./, режисьор Антон Маринович, в ролите: Георги Стаматов, Иван Димов, Мария Шопова, Стефан Пейчев, Иван Тонев, Ганчо Ганчев, Ангелина Сарова и др.
18:00
До Европа и напред
18:30
Ново 10 + 2 музикална класация
19:30
Олтарите на България /БНТ София/
19:50
Лека нощ, деца! Бивалици-небивалици: "Щурецът и мравката"
20:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
20:30
Измяна игрален филм /Франция, 2021 г./, режисьор Арно Деплешен, в ролите: Дени Подалидес, Лея Сейду, Еманюел Девос, Миглен Мирчев и др. (12)
22:15
Клавирен рецитал на Георги Черкин Празници на изкуствата "Аполония 2018"
23:05
Моят плейлист
* Часовете в програмата са в часова зона GMT+2
Устройства
E-mail:
Парола:
Запомни ме
Вход
Забравена парола
Регистрация
E-mail:
Текст:
Изпрати