Този канал изисква абонамент
Телевизия "7/8 ТV" се предлага с допълнителен абонамент от €0.40/месец. Можете да я добавите до края на основния си абонамент (
) срещу €
.
Добави
Затвори
Този канал изисква абонамент
Моля абонирайте се или гледайте безплатните канали, отбелязани с надпис БЕЗПЛАТЕН.
Абонирай се
Гледай безплатно
ГЛЕДАЙ ТЕЛЕВИЗИЯ
В МОМЕНТА...
ПРОГРАМАТА
НА ЗАПИС
АБОНАМЕНТ
ПОМОЩ
Ако поради закъснение в програмата записът свърши преди края на предаването, то продължава в следващото.
На запис
Търси
Изберете програма и предаване
БНТ 1
bTV
bTV HD
Нова Телевизия HD
Kino Nova
Diema
bTV Comedy HD
bTV Cinema HD
bTV Action
bTV Action HD
MovieStar
7/8 TV HD
БНТ 2
БНТ 3
БНТ 4
Cinemania
Nostalgia
Канал 4
Diema Family
bTV Story HD
Евроком
TV1 HD
Bulgaria OnAir
The World
RING
Вторник, 21.05
00:35
Малки истории /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Арена спорт /п/
02:45
Зала на славата: Весела Лечева /п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
История.bg /п/
13:20
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
14:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
15:00
№1 - Туризмът: Имиджът на дестинацията /БНТ Варна/избрано/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
Понеделник, 20.05
00:45
По света и у нас
01:00
Туризъм.бг /п/
02:00
Отблизо /п/
03:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
03:30
Зад кулисите предаване за опера /п/
04:00
Моят плейлист /п/
04:55
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
05:25
Българското село /п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Религията днес
13:20
10 000 крачки /БНТ София/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
14:00
Иде нашенската музика /п/
15:00
Бразди /п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:30
Избори 2024: Предизборни репортажи
21:00
История.bg
22:00
№1 - Туризмът: Имиджът на дестинацията /БНТ Варна/избрано/
22:30
Има такъв език документален филм /2004 г./
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Неделя, 19.05
00:20
По света и у нас
00:35
Библиотеката /п/
01:05
Вечната музика /п/
01:35
Домът на вярата Храм "Св. Св. Петър и Павел", гр. Своге /п/
02:05
№1 - Туризмът: Среща с небесните властелини /БНТ Варна/п/
02:35
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
02:50
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Пловдив/избрано/п/
03:20
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
03:50
Малки истории /п/
04:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
05:00
Опера на открито /БНТ Варна/п/
05:30
Бразди /п/
06:00
Малки истории
07:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
07:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Иде нашенската музика
12:00
По света и у нас
12:30
Туризъм.бг
13:30
Бразди
14:00
Зад кулисите предаване за опера
14:30
Отблизо
15:30
Моят плейлист
16:30
10 000 крачки /сборно/
17:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
18:00
Пътят към родолюбието документален филм /БНТ Благоевград/
18:25
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
18:55
Арена спорт
19:40
Зала на славата: Весела Лечева
20:00
По света и у нас
20:30
Избори 2024: Предизборни репортажи
21:00
Това го знам детско куиз шоу
22:00
30 години "Акустична версия" /БНТ Пловдив/
23:05
Селянинът с колелото игрален филм /1974 г./, режисьор Людмил Кирков, оператор Георги Русинов, в ролите: Георги Георгиев-Гец, Диана Челебиева, Георги Русев, Евстати Стратев, Лили Енева и др.
Събота, 18.05
00:40
Моят плейлист /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Опера на открито /БНТ Варна/п/
02:30
Панорама с Бойко Василев /п/
03:30
В кадър /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:30
В близък план Стефан Вълдобрев /п/
06:00
Иде нашенската музика /п/
07:00
Новото познание
07:30
10 000 крачки /сборно/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
11:30
Домът на вярата Храм "Св. Св. Петър и Павел", гр. Своге /п/
12:00
По света и у нас
12:30
С БНТ завинаги
13:30
Българското село
14:00
Вечната музика
14:30
Библиотеката
15:00
Олтарите на България /БНТ София/п/
15:15
Светът на жестовете /п/
15:30
Имате среща с... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
16:15
Арт детектив
16:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
Избори 2024: Предизборни репортажи
21:00
1934 документален филм
22:05
Зона В-2 игрален филм /1988 г./, режисьор Чавдар Гагов, оператор Гриша Вагенщайн, в ролите: Стефан Мавродиев, Тодор Колев, Георги Русев, Борис Луканов, Катерина Евро и др.
23:25
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
Петък, 17.05
00:35
Религията днес /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
02:30
С БНТ завинаги /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Отблизо /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
14:05
Моят плейлист /п/
15:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Пловдив/избрано/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
В кадър /п/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:30
Избори 2024: Предизборни репортажи
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
22:30
В близък план Стефан Вълдобрев
23:00
По света и у нас
23:25
Светът на жестовете
23:40
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Четвъртък, 16.05
00:20
Арт детектив /п/
00:35
Отблизо /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
03:00
№1 - Туризмът: Среща с небесните властелини /БНТ Варна/п/
03:30
Вечната музика /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
БНТ представя Другите Дора Габе /п/
13:20
10 000 крачки /БНТ Варна/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
14:00
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
15:00
10 000 крачки /сборно/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Олтарите на България /БНТ София/
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:30
Избори 2024: Предизборни репортажи
21:00
Избори за Народно събрание 2024: Диспути пряко предаване
22:00
Туризъм.бг /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Сряда, 15.05
00:35
С БНТ завинаги /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Библиотеката /п/
02:30
Иде нашенската музика /п/
03:30
Бразди /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Референдум с Добрина Чешмеджиева /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Русе/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
14:05
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
15:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
От признателните потомци документален филм /п/
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Избори за Европейски парламент 2024: Диспути запис
20:00
По света и у нас
20:30
Избори 2024: Предизборни репортажи
21:00
БНТ представя Другите Дора Габе
22:00
Домът на вярата Храм "Св. Св. Петър и Павел", гр. Своге
22:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
Имате среща с... Диана Любенова лайфстайл ток шоу /п/
Вторник, 14.05
00:35
Малки истории /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Арена спорт /п/
02:45
Зала на славата: Гинка Загорчева /п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
История.bg /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
14:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
15:00
№1 - Туризмът: Среща с небесните властелини /БНТ Варна/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:30
Избори 2024: Предизборни репортажи
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Пазители на традициите фолклор, обреди и обичаи от Югозапада /БНТ Благоевград/
22:30
В кадър
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Понеделник, 13.05
00:45
По света и у нас
01:00
Туризъм.бг /п/
02:00
Отблизо /п/
03:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
03:30
Опера на открито /БНТ Варна/п/
04:00
Моят плейлист /п/
04:55
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
05:25
Българското село /п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Религията днес
13:25
10 000 крачки /БНТ София/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
14:00
Иде нашенската музика /п/
15:00
Бразди /п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:30
Избори 2024: Предизборни репортажи
21:00
История.bg
22:00
№1 - Туризмът: Среща с небесните властелини /БНТ Варна/
22:30
Зеленият вълшебник документален филм /БНТ Варна/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Неделя, 12.05
00:15
По света и у нас
00:30
Библиотеката /п/
01:00
Вечната музика /п/
01:30
Домът на вярата Храм "Свети Великомъченик Георги Победоносец", кв.Горубляне /София/п/
02:00
№1 - Туризмът: На гости в Ченгене скеле /БНТ Варна/избрано/п/
02:30
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
02:45
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Русе/избрано/п/
03:15
Златни ръце /БНТ Благоевград/п/
03:25
До Европа и напред /п/
04:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
05:00
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
05:30
Бразди /п/
06:00
Малки истории
07:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
07:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Иде нашенската музика
12:00
По света и у нас
12:30
Туризъм.бг
13:30
Бразди
14:00
Опера на открито /БНТ Варна/
14:30
Отблизо
15:30
Моят плейлист
16:25
10 000 крачки /сборно/
16:55
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
17:55
Красин /55 г. от рождението на актьора Красин Йорданов/ документален филм /2021 г./
18:25
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
18:55
Арена спорт
19:40
Зала на славата: Гинка Загорчева
20:00
По света и у нас
20:30
Избори 2024: Предизборни репортажи
21:00
Това го знам детско куиз шоу
22:00
Ново 10 + 2 музикална класация
23:00
Слънчево игрален филм /2013 г./, режисьор Илия Костов, в ролите: Лилия Маравиля, Роберт Янакиев, Богомил Спиров, Велизар Величков-Визо, Досьо Досев и др.
Събота, 11.05
00:15
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
01:15
Светът и ние /п/
01:40
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
02:10
Панорама с Бойко Василев /п/
03:10
Малки истории /п/
03:30
Домът на вярата Храм "Свети Великомъченик Георги Победоносец", кв.Горубляне /София/п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:30
В близък план Иван Добчев /п/
06:00
Иде нашенската музика /п/
07:00
Новото познание
07:30
10 000 крачки /сборно/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
До Европа и напред /п/
11:30
Домът на вярата Храм "Свети Великомъченик Георги Победоносец", кв.Горубляне /София/п/
12:00
По света и у нас
12:30
С БНТ завинаги
13:30
Българското село
14:00
Вечната музика
14:30
Библиотеката
15:00
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
15:15
Светът на жестовете /п/
15:30
Имате среща с... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
16:15
Арт детектив
16:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
Избори 2024: Предизборни репортажи
21:00
Професия - документалист /95 г. от рождението на кинодокументалиста Христо Ковачев/ документален филм /1984 г./
21:40
Черешова градина игрален филм /1979 г./, режисьор Иван Андонов, в ролите: Петър Слабаков, Никола Тодев, Мария Статулова, Стоян Гъдев, Ани Петрова, Георги Русев, Георги Черкелов, Надя Тодорова и др.
23:20
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
Петък, 10.05
00:35
Религията днес /избрано/п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
До Европа и напред /п/
02:30
С БНТ завинаги /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:30
Избори за Европейски парламент 2024: Встъпителни клипове
12:45
Отблизо /п/
13:40
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
13:50
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
14:20
Баба Тонка. Отвъд легендата документален филм /п/
15:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Русе/избрано/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
17:30
Избори за Народно събрание 2024: Встъпителни клипове
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Българското село /п/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:30
Избори 2024: Предизборни репортажи
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
22:30
В близък план Иван Добчев
23:00
По света и у нас
23:25
Светът на жестовете
23:40
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Четвъртък, 9.05
00:35
Отблизо /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
03:00
№1 - Туризмът: На гости в Ченгене скеле /БНТ Варна/избрано/п/
03:30
Вечната музика /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
БНТ представя На Коста с обич /филм за Коста Цонев/п/
13:20
10 000 крачки /БНТ Варна/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
14:00
П.И. Чайковски: Симфония №4 концерт на Симфоничния оркестър на БНР, диригент Емил Табаков
15:00
10 000 крачки /сборно/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
Европа - моят дом информационно-развлекателно предаване за деня на Европа
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Олтарите на България /БНТ Благоевград/
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Суфле д'аморе тв филм /2006 г./, режисьор Пламен Панев, в ролите: Димитър Рачков, Ирини Жамбонас, Александър Дойнов, Антоанета Добрева-Нети, Мирослав Пашов, Михаил Лазаров, Дони и др.
22:00
Туризъм.бг /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
Иде нашенската музика /п/
Сряда, 8.05
00:35
Вечерното шоу /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Библиотеката /п/
02:30
Иде нашенската музика /п/
03:30
Бразди /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Референдум с Добрина Чешмеджиева /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Русе/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
14:05
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
15:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя На Коста с обич /филм за Коста Цонев/
22:00
Домът на вярата Храм "Свети Великомъченик Георги Победоносец", кв.Горубляне /София/
22:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Вторник, 7.05
00:30
Малки истории /п/
01:30
Имате среща с... Диана Любенова лайфстайл ток шоу /п/
02:15
Отблизо /п/
03:15
Туризъм.бг /п/
04:15
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
04:45
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
05:45
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
История.bg /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
14:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
15:00
№1 - Туризмът: На гости в Ченгене скеле /БНТ Варна/избрано/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
До Европа и напред
22:30
Галактика 2х20 концерт на група "Спринт"
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Понеделник, 6.05
00:00
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
00:30
Туризъм.бг /п/
01:30
Отблизо /п/
02:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
03:00
Малки истории /п/
03:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
03:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
04:00
10 000 крачки /сборно/п/
04:30
С БНТ завинаги /п/
05:25
Българското село
05:50
Гергьовден документален филм /1980 г./
06:20
Скалните манастири в България документална поредица /БНТ Русе/3, последен епизод/
06:55
Денят на храбростта празничен блок
12:00
По света и у нас
12:30
Гражданинът Сис документален филм /2018 г./
13:50
10 000 крачки /БНТ София/
14:00
Иде нашенската музика
15:00
Бразди /п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Красив, сладък сън спектакъл на Националната школа по атракционни изкуства /2023 г./
17:45
На теб, Българийо свещена, покланям песни си сега концерт-спектакъл с участието на: балетно студио "Красимира Колдамова", Румяна Коцева, женски хор "Христина Морфова", детски танцов състав и др.
19:00
Непобеденият генерал - Владимир Вазов документален филм /2018 г./
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
Приказен бал 2023 - Златната ера на суинга с участието на: Михаил Йосифов-бенд, Ангел Заберски-пиано, Велека Цанкова-вокал, Джорджия Павлова-вокал, Орлин Павлов-вокал, курсисти на училище за суинг танци и култура "Линди хоп" и др.
23:20
Прости нам игрален филм /2002 г./, режисьор и сценарист Владислав Икономов, в ролите: Евелина Борисова, Стефан Мавродиев, Мая Новоселска, Стефан Данаилов, Пепа Николова и др.
Неделя, 5.05
00:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
01:30
Библиотеката
02:00
Вечната музика /п/
02:30
Домът на вярата Църква "Свети Николай", с. Щръклево /п/
03:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Пловдив/избрано/
03:30
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
04:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
05:00
На концерт с БНТ 2 /БНТ София/п/
05:30
Бразди /п/
06:00
Малки истории
06:55
Скалните манастири в България документална поредица /БНТ Русе/2 епизод/
07:30
Пречистването документален филм
08:00
Денят започва с Георги Любенов
10:55
Празнично богослужение за Второ Възкресение пряко предаване от храм "Св. Неделя"
12:00
По света и у нас
12:30
Туризъм.бг
13:30
Бразди
14:00
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/
14:30
Призваният свещеник документален филм /БНТ Русе, 2018 г./
15:00
Отблизо
16:00
10 000 крачки /сборно/
16:25
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
17:25
Концертът песни по стихове на Михаил Белчев, Недялко Йорданов, Любомир Левчев, Живко Колев, Блага Димитрова и други български поети
20:00
По света и у нас
20:30
Това го знам детско куиз шоу
21:30
Любовен концерт на Ирина Флорин
22:15
Светът е голям и спасение дебне отвсякъде игрален филм /копродукция, 2008 г./, режисьор Стефан Командарев, в ролите: Мики Манойлович, Карло Любек, Христо Мутафчиев, Ана Пападопулу, Людмила Чешмеджиева, Благовест Мутафчиев, Николай Урумов, Васил Василев-Зу
Събота, 4.05
00:30
10 000 крачки /сборно/п/
01:00
На концерт с БНТ 2 /БНТ София/п/
01:30
Малки истории /п/
02:30
Българското село /п/
03:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
04:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:30
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
06:00
Иде нашенската музика /п/
06:55
Скалните манастири в България 3-серийна документална поредица /БНТ Русе/1 епизод/
07:30
10 000 крачки /сборно/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Магията на българския иконостас документален филм /п/
11:30
Домът на вярата Църква "Свети Николай", с. Щръклево /п/
12:00
По света и у нас
12:30
С БНТ завинаги
13:30
Религията днес: Снисхождане на Благодатния огън в църквата при Божи гроб пряко предаване
15:00
Олтарите на България /Благоевград/п/
15:10
Имате среща с... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
16:00
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
16:15
Сиромашко лято игрален филм /1973 г./, режисьор Милен Николов, в ролите: Георги Парцалев, Иван Кондов, Татяна Лолова, Леда Тасева, Емилия Драгостинова, Милен Пенев, Ицхак Финци и др.
17:30
С мен бъди! - концерт на Петя Буюклиева с участието на: Мария Илиева, Криско, Миро, Deep Zone Project, Михаела Маринова, Тони Георгиев, EVA, балет "Funky Monkeys", Бойко Цветанов /тенор/ и др.
19:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
Джаз и традиции концерт на Нина Николина
21:40
Потъването на Созопол игрален филм /2014 г./, режисьор Костадин Бонев, в ролите: Деян Донков, Снежина Петрова, Светлана Янчева и др.
23:15
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
23:30
Празнично Пасхално богослужение пряко предаване от храм "Св. Александър Невски"
Петък, 3.05
00:35
Религията днес /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
02:30
С БНТ завинаги /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
05:55
Децата на Балканите - с духовност в Европа детски етнофестивал /2023 г./2 част/
06:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:30
Галаконцерт, посветен на 90 години от рождението на Николай Гяуров /2019 г./
14:05
Чуй звездите тв филм /2003 г./, режисьор Михаил Мелтев, в ролите: Иван Иванов, Деян Донков, Светослав Кацарски, Волен Милчев и др.
14:45
Православни песнопения хоров концерт
15:45
Писмо до Америка игрален филм /2000 г./, режисьор Иглика Трифонова, в ролите: Филип Аврамов, Ана Пападопулу, Петър Антонов, Анди Барет, Йошихиро Теразоно и др.
17:30
Магията на българския иконостас документален филм /2001 г./
18:00
Евангелие по Матея "тв театър /1998 г./, режисьор Дамян Петров, постановка на театрална работилница "Сфумато", в ролите: Мариус Куркински, Явор Веселинов, Стефан Йорданов и др.
19:00
От признателните потомци документален филм /2016 г./, режисьор Стефан Командарев
20:00
По света и у нас
20:30
"Requiem" от Антонин Дворжак концерт на оркестъра и хора на Държавна опера - Русе, диригент Емил Табаков /2023 г./
22:10
Не от този свят - игумения Валентина Друмева /1934 - 2021/ документален филм /2, последна част/
23:00
Бъди благословена игрален филм /1977 г./, режисьор Александър Обрешков, в ролите: Мариана Димитрова, Доротея Тончева, Евгения Баракова, Мария Статулова, Румяна Ташева, Васил Попилиев и др.
Четвъртък, 2.05
00:00
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
00:30
Отблизо /п/
01:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
01:30
Бразди /п/
02:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
03:00
№1 - Туризмът: Спортните лагери - емоции и енергия за здраве /БНТ Варна/п/
03:30
Вечната музика /п/
04:00
Имате среща с... Диана Любенова лайфстайл ток шоу /п/
04:45
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:45
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
БНТ представя Ген. Владимир Стойчев/п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Варна/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
14:00
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
15:00
10 000 крачки /сборно/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Олтарите на България /БНТ София/
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Не от този свят - игумения Валентина Друмева /1934 - 2021/ документален филм /2022 г./, режисьор Марин Градинаров /1 част/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Сряда, 1.05
00:35
Вечерното шоу /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Библиотеката /п/
02:30
Иде нашенската музика /п/
03:30
Бразди /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
05:55
Децата на Балканите - с духовност в Европа детски етнофестивал /2003 г./1 част/
06:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:30
Тане войводата документален филм /2023 г./, режисьор Иван Узунов
14:10
Да бъдем заедно фолклорен концерт-спектакъл на Професионалното училищно танцово изкуство /БНТ Благоевград/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:35
Чичовци тв постановка /1985 г./, режисьор Асен Траянов, в ролите: Георги Парцалев, Иван Янчев, Георги Василев, Стоян Стоев, Банко Банков, Петър Пейков, Венцислав Кисьов, Йосиф Сърчаджиев, Радко Дишлиев и др.
18:30
Баба Тонка. Отвъд легендата документален филм /БНТ Русе, 2014 г./
19:10
Такава смърт няма тв филм /1973 г./, режисьор Велко Йорданов, в ролите: Юрий Ангелов, Илия Караиванов, Георги Велчовски, Михаил Ботевски, Александър Александров, Марин Янев и др.
20:00
По света и у нас
20:30
Тържествена заря-проверка по случай 148 години от Априлската епопея пряко предаване от Панагюрище
21:15
БНТ представя
22:15
Мъже без работа игрален филм /1972 г./, режисьор Иван Терзиев, в ролите: Стефан Пейчев, Катя Паскалева, Меглена Попова, Антон Карастоянов, Стефанос Гулямджис, Валентин Гаджоков, Георги Бахчеванов, Никола Тодев и др.
23:30
Домът на вярата Църква "Свети Николай", с. Щръклево
Вторник, 30.04
00:35
Малки истории /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Арена спорт /п/
02:45
Зала на славата: Таня Гогова
03:05
Туризъм.бг /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
История.bg /п/
13:20
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
14:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
15:00
№1 - Туризмът: Спортните лагери - емоции и енергия за здраве /БНТ Варна/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Пазители на традициите фолклор, обреди и обичаи от Югозапада /БНТ Благоевград/
22:30
Следите остават
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Понеделник, 29.04
00:45
По света и у нас
01:00
Туризъм.бг /п/
02:00
Отблизо /п/
02:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
03:00
На концерт с БНТ 2 /БНТ София/п/
03:30
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Варна/избрано/п/
04:00
Моят плейлист /п/
04:55
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
05:25
Българското село /п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Религията днес
13:20
10 000 крачки /БНТ София/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
14:00
Иде нашенската музика /п/
15:00
Бразди /п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
№1 - Туризмът: Спортните лагери - емоции и енергия за здраве /БНТ Варна/
22:30
Балетен ракурс... към фолклора музикален филм /2007 г./
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Неделя, 28.04
00:00
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
00:55
По света и у нас
01:10
Библиотеката /п/
01:40
Вечната музика /п/
02:10
Домът на вярата Храмът "Свети Дух", кв. Надежда /София/п/
02:40
№1 - Туризмът: Русалският панаир в Попово /БНТ Варна/избрано/п/
03:10
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
03:25
До Европа и напред /п/
04:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
05:00
Зад кулисите предаване за опера /п/
05:30
Бразди /п/
06:00
Малки истории
07:00
Иде нашенската музика
08:00
Денят започва с Георги Любенов
09:30
Празнично богослужение по случай Вход Господен в Йерусалим /Цветница/ пряко предаване от храм "Св. Александър Невски"
11:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
12:00
По света и у нас
12:30
Туризъм.бг
13:30
Бразди
14:00
На концерт с БНТ 2 /БНТ София/
14:30
Отблизо
15:00
Моят плейлист
16:00
10 000 крачки /сборно/
16:30
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
17:30
Сантиментална история документален филм
18:25
Време за губене /БНТ Пловдив/
18:55
Арена спорт
19:40
Зала на славата: Таня Гогова
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Това го знам детско куиз шоу
22:00
Ново 10 + 2 музикална класация
23:00
Блаженият игрален филм /2021 г./, режисьор Станимир Трифонов, в ролите: Александър Тонев, Лорина Камбурова, Параскева Джукелова, Стефан Денолюбов и др. (12)
Събота, 27.04
00:40
Моят плейлист /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Зад кулисите предаване за опера /п/
02:30
Панорама с Бойко Василев /п/
03:30
В кадър /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:30
В близък план проф. Пламен Джуров /п/
06:00
Иде нашенската музика /п/
07:00
Новото познание
07:30
10 000 крачки /сборно/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Международно учение "Родопи 24" документален филм
11:30
Домът на вярата Храмът "Свети Дух", кв. Надежда /София/п/
12:00
По света и у нас
12:30
С БНТ завинаги
13:30
Българското село
14:00
Вечната музика
14:30
Библиотеката
15:00
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
15:15
Светът на жестовете /п/
15:30
Имате среща с... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
16:15
Арт детектив
16:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
За възможността да се живее документален филм за Валери Петров /2005 г./, сценаристи: Асен Владимиров и Юли Стоянов, режисьори: Юли Стоянов и Ицхак Финци
21:55
Живи комини игрален филм /2018 г./, режисьор Радослав Спасов, в ролите: Ивайло Христов, Мария Коцева-Мумата, Никола Додов, Валентин Ганев, Иван Савов, Димитър Коцев-Шошо и др. (12)
Петък, 26.04
00:35
Религията днес /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
До Европа и напред /п/
02:30
С БНТ завинаги /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Отблизо /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
14:05
Моят плейлист /п/
15:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Варна/избрано/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
В кадър /п/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
22:30
В близък план проф. Пламен Джуров
23:00
По света и у нас
23:25
Светът на жестовете
23:40
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Четвъртък, 25.04
00:35
Отблизо /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
03:00
№1 - Туризмът: Русалският панаир в Попово /БНТ Варна/избрано/п/
03:30
Вечната музика /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
БНТ представя Проф. Асен Златаров: Имах още какво да кажа /п/
13:20
10 000 крачки /БНТ Варна/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
14:00
Концерт на Мирослава Кацарова: "Blue Moon" - песните на Били Холидей Празници на изкуствата "Аполония 2015"
15:00
10 000 крачки /сборно/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Олтарите на България /БНТ Благоевград/
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Туризъм.бг /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Сряда, 24.04
00:35
Вечерното шоу /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Библиотеката /п/
02:30
Иде нашенската музика /п/
03:30
Бразди /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Референдум с Добрина Чешмеджиева /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Русе/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
14:05
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
15:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя Проф. Асен Златаров: Имах още какво да кажа
22:00
Домът на вярата Храмът "Свети Дух", кв. Надежда /София/
22:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Вторник, 23.04
00:35
Малки истории /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Арена спорт /п/
02:45
Зала на славата: Мария Гигова /п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
История.bg /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
14:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
15:00
№1 - Туризмът: Русалският панаир в Попово /БНТ Варна/избрано/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
До Европа и напред
22:30
В кадър
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Понеделник, 22.04
00:30
По света и у нас
00:45
Туризъм.бг /п/
01:45
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
02:15
Отблизо /п/
03:15
Моят плейлист /п/
04:10
Малки истории /п/
04:25
Зад кулисите предаване за опера /п/
04:55
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
05:25
Българското село /п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Религията днес
13:25
10 000 крачки /БНТ София/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
14:00
Иде нашенската музика /п/
15:00
Бразди /п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
№1 - Туризмът: Русалският панаир в Попово /БНТ Варна/избрано/
22:30
Знаци по пътя Никола Анастасов
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Неделя, 21.04
00:30
По света и у нас
00:45
Библиотеката /п/
01:15
Вечната музика /п/
01:45
Домът на вярата Храм "Св.св. Константин и Елена", с. Осмар /п/
02:15
№1 - Туризмът: Културата Хаманджия - праисторията по нашите земи /БНТ Варна/п/
02:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
03:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Благоевград/избрано/п/
03:30
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
04:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
05:00
Опера на открито /БНТ Варна/п/
05:30
Бразди /п/
06:00
Малки истории
07:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
07:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Иде нашенската музика
12:00
По света и у нас
12:30
Туризъм.бг
13:30
Бразди
14:00
Зад кулисите предаване за опера
14:30
Отблизо
15:30
Моят плейлист
16:30
10 000 крачки /сборно/
17:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
18:00
Тя беше родена свободна документален филм /БНТ Русе, 2003 г./
18:30
Време за губене /БНТ Пловдив/
19:00
Арена спорт
19:45
Зала на славата: Мария Гигова
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Това го знам детско куиз шоу
22:00
Концерт на Енвер Измайлов трио Джаз фестивал "Жълтите павета" 2016
23:00
Живот до поискване игрален филм /1987 г./, режисьор Коста Биков, в ролите: Любен Чаталов, Катя Иванова, Ивайло Герасков, Филип Трифонов, Адриана Петрова, Цочо Керкенезов и др.
Събота, 20.04
00:40
Моят плейлист /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Опера на открито /БНТ Варна/п/
02:30
Панорама с Бойко Василев /п/
03:30
В кадър /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:30
В близък план Зоя Касамакова /п/
06:00
Иде нашенската музика /п/
07:00
Новото познание
07:30
10 000 крачки /сборно/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
11:30
Домът на вярата Храм "Св.св. Константин и Елена", с. Осмар /п/
12:00
По света и у нас
12:30
С БНТ завинаги
13:30
Българското село
14:00
Вечната музика
14:30
Библиотеката
15:00
Олтарите на България /БНТ София/п/
15:15
Светът на жестовете /п/
15:30
Имате среща с... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
16:15
Арт детектив
16:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Музикални следи: Росица Борджиева
21:50
Голямата победа игрален филм /1972 г./, режисьор Васил Мирчев, в ролите: Коста Цонев, Йосиф Сърчаджиев, Анани Явашев, Пенка Цицелкова, Добромир Манев и др.
23:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
Петък, 19.04
00:35
Религията днес /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Пазители на традициите /БНТ Благоевград/п/
02:30
С БНТ завинаги /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Отблизо /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
14:05
Моят плейлист /п/
15:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Благоевград/избрано/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
В кадър /п/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
22:30
В близък план Зоя Касамакова
23:00
По света и у нас
23:25
Светът на жестовете
23:40
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Четвъртък, 18.04
00:35
Отблизо /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
03:00
№1 - Туризмът: Културата Хаманджия - праисторията по нашите земи /БНТ Варна/п/
03:30
Вечната музика /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
БНТ представя MAESTRO Вили Казасян /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Варна/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Варна/
14:00
Ново 10 + 2 музикална класация /п/
15:00
10 000 крачки /сборно/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:20
Още от деня коментарно предаване
18:45
Олтарите на България /БНТ София/
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Вечерното шоу
22:00
Туризъм.бг /п/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Сряда, 17.04
00:35
Вечерното шоу /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Библиотеката /п/
02:30
Иде нашенската музика /п/
03:30
Бразди /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Референдум с Добрина Чешмеджиева /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Русе/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/
14:05
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
15:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Русе/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
БНТ представя MAESTRO Вили Казасян
22:00
Домът на вярата Храм "Св.св. Константин и Елена", с. Осмар
22:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Вторник, 16.04
00:35
Малки истории /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
Арена спорт /п/
02:45
"Зала на славата: Гинка Гюрова " /п/
03:00
Туризъм.бг /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
История.bg /п/
13:20
10 000 крачки /БНТ Благоевград/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Благоевград/
14:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
15:00
№1 - Туризмът: Културата Хаманджия - праисторията по нашите земи /БНТ Варна/п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
22:00
Пазители на традициите фолклор, обреди и обичаи от Югозапада /БНТ Благоевград/
22:30
В кадър
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории /п/
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Понеделник, 15.04
00:30
10 000 крачки /БНТ Благоевград/п/
00:40
По света и у нас
00:55
Туризъм.бг /п/
01:55
Отблизо /п/
02:50
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
03:20
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
03:50
Малки истории /п/
04:00
Моят плейлист /п/
04:55
Време за губене /БНТ Пловдив/
05:25
Българското село /п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Религията днес
13:25
10 000 крачки /БНТ София/
13:30
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
14:00
Иде нашенската музика /п/
15:00
Бразди /п/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Пловдив/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
История.bg
22:00
№1 - Туризмът: Културата Хаманджия - праисторията по нашите земи /БНТ Варна/
22:30
Знаци по пътя Павел Васев
23:00
По света и у нас
23:25
Малки истории
23:35
България в 60 минути с Мариана Векилска /п/
Неделя, 14.04
00:30
По света и у нас
00:45
Библиотеката /п/
01:15
Вечната музика /п/
01:45
Домът на вярата Храм "Св. Николай Чудотворец", град Костинброд /п/
02:15
№1 - Туризмът: Имиджът на дестинацията /БНТ Варна/избрано/п/
02:45
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство /п/
03:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Благоевград/избрано/п/
03:30
До Европа и напред /п/
04:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /п/
05:00
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
05:30
Бразди /п/
06:00
Малки истории
07:00
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
07:30
Арт стрийм /БНТ Пловдив/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
Иде нашенската музика
12:00
По света и у нас
12:30
Туризъм.бг
13:30
Бразди
14:00
Опера на открито /БНТ Варна/
14:30
Отблизо
15:30
Моят плейлист
16:30
10 000 крачки /сборно/
17:00
Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева
18:00
Българинът, който докосна Луната документален филм за проф. Виден Табаков
18:30
Време за губене /БНТ Пловдив/
19:00
Арена спорт
19:45
"Зала на славата: Гинка Гюрова "
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Това го знам детско куиз шоу
22:00
Ново 10 + 2 музикална класация
23:00
Маргарит и Маргарита игрален филм /1989 г./, режисьор Николай Волев, в ролите: Ирини Жамбонас, Христо Шопов, Васил Михайлов, Рашко Младенов, Илия Раев, Таня Шахова, Кина Дашева, Елена Райнова, Стоян Стоев и др. (16)
Събота, 13.04
00:40
Моят плейлист /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
На опера с БНТ 2 /БНТ Пловдив/п/
02:30
Панорама с Бойко Василев /п/
03:30
В кадър /п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:30
В близък план Веселин Ранков /п/
06:00
Иде нашенската музика /п/
07:00
Новото познание
07:30
10 000 крачки /сборно/п/
08:00
Денят започва с Георги Любенов
11:00
До Европа и напред /п/
11:30
Домът на вярата Храм "Св. Николай Чудотворец", град Костинброд /п/
12:00
По света и у нас
12:30
С БНТ завинаги
13:30
Българското село
14:00
Вечната музика
14:30
Библиотеката
15:00
Олтарите на България /БНТ Благоевград/п/
15:15
Светът на жестовете /п/
15:30
Имате среща с... Диана Любенова лайфстайл ток шоу
16:15
Арт детектив рубрика за лайфстайл и изкуство
16:30
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /п/
17:00
Говори сега следобеден блок
20:00
По света и у нас
20:30
След новините
20:45
Спортни новини
21:00
Свободни на този или на онзи свят документален филм /2021 г./
22:00
Досието Петров игрален филм /2014 г./, режисьор Георги Балабанов, в ролите: Михаил Билалов, Христо Шопов, Ани Пападопулу, Радина Кърджилова, Малин Кръстев, Деян Донков, Цветана Манева и др.
23:30
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
Петък, 12.04
00:35
Религията днес /п/
01:35
Светът и ние /п/
02:00
До Европа и напред /п/
02:30
С БНТ завинаги /п/
03:30
Време за губене /БНТ Пловдив/п/
04:00
Бързо, лесно, вкусно /п/
04:30
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/
05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Благоевград/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович
12:00
По света и у нас
12:25
Отблизо /п/
13:25
10 000 крачки /БНТ Пловдив/
13:35
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Пловдив/
14:05
Моят плейлист /п/
15:00
Пътувай с БНТ 2 /БНТ Благоевград/избрано/
15:30
Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
16:30
Светът и ние
16:55
България в 60 минути с Мариана Векилска
18:00
По света и у нас
18:30
Още от деня коментарно предаване
19:00
В кадър /п/
19:30
Бързо, лесно, вкусно
20:00
По света и у нас
20:45
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
22:00
Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1
22:30
В близък план Веселин Ранков
23:00
По света и у нас
23:25
Светът на жестовете
23:40
България в 60 минути с Мариана Векилска
* Часовете в програмата са в часова зона GMT+2
Устройства
E-mail:
Парола:
Запомни ме
Вход
Забравена парола
Регистрация
E-mail:
Текст:
Изпрати