Този канал изисква абонамент
Телевизия "7/8 ТV" се предлага с допълнителен абонамент от €0.40/месец. Можете да я добавите до края на основния си абонамент (
) срещу €
.
Добави
Затвори
Този канал изисква абонамент
Моля абонирайте се или гледайте безплатните канали, отбелязани с надпис БЕЗПЛАТЕН.
Абонирай се
Гледай безплатно
ГЛЕДАЙ ТЕЛЕВИЗИЯ
В МОМЕНТА...
ПРОГРАМАТА
НА ЗАПИС
АБОНАМЕНТ
ПОМОЩ
Ако поради закъснение в програмата записът свърши преди края на предаването, то продължава в следващото.
На запис
Търси
Изберете програма и предаване
БНТ 1
bTV
bTV HD
Нова Телевизия HD
Kino Nova
Diema
bTV Comedy HD
bTV Cinema HD
bTV Action
bTV Action HD
MovieStar
7/8 TV HD
БНТ 2
БНТ 3
БНТ 4
Cinemania
Nostalgia
Канал 4
Diema Family
bTV Story HD
Евроком
TV1 HD
Bulgaria OnAir
The World
RING
Вторник, 21.05
06:50
"Частни детективи" - сериал, сезон 1 /п/
07:50
"Частни детективи" - сериал, сезон 1
08:50
"Кралска Коледа" - комедия, романтика с уч. на Лейси Чабърт, Джейн Сиймур, Стивън Хейгън и др. /п/
11:00
"Нотинг Хил" - романтика, комедия с уч. на Хю Грант, Алек Болдуин, Джеймс Драйфус и др. /п/
13:50
"Хубав ден в квартала" - биографичен, драма с уч. на Том Ханкс, Матю Рийс, Крис Купър и др.
Понеделник, 20.05
00:00
"Колибри" - екшън, трилър, криминален с уч. на Джейсън Стейтъм, Агата Бузек, Вики Макклър и др. /п/
06:50
"Частни детективи" - сериал, сезон 1 /п/
07:50
"Частни детективи" - сериал, сезон 1
08:50
"Родео и Жулиета" - семеен, романтика с уч. на Криста Ален, Тим Абел, Надин Крокър и др. /п/
11:00
"Малки жени" - романтика, семеен, драма с уч. на Сюзън Сарандън, Уинона Райдър, Кирстен Дънст и др.
13:30
"Пожарникарско куче" - семеен, комедия, драма с уч. на Бил Нън, Джош Хътчерсън, Брус Грийнууд и др. /п/
15:40
"Холивудски ченгета" - комедия, криминален, трилър с уч. на Харисън Форд, Джош Хартнет, Лена Олин и др. /п/
18:10
"Жокерът" - екшън, криминален, трилър с уч. на Джейсън Стейтъм, Майло Вентимиля, Станли Тучи и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
21:00
"Мъже в черно" - екшън, фантастика, комедия с уч. на Уил Смит, Томи Лий Джоунс, Линда Фиорентино и др.
23:00
"Z-та световна война" - екшън, драма с уч. на Брад Пит, Матю Фокс, Дейвид Андрюс и др.
Неделя, 19.05
01:00
"Дюс Бигалоу: Европейското жиголо" - драма, комедия с уч. на Роб Шнайдър, Еди Грифин, Йерун Крабе и др.
05:40
"Кралско сърце" - романтика, комедия с уч. на Джеймс Бролин, Синди Бъзби, Андрю Купър и др. /п/
07:50
"Следващото карате хлапе" - екшън, семеен, драма с уч. на Пат Морита, Хилари Суонк, Майкъл Айрънсайд и др. /п/
10:00
"Лесна, а?" - комедия с уч. на Ема Стоун, Аманда Байнс, Лиса Кудроу и др. /п/
12:00
"Нотинг Хил" - романтика, комедия с уч. на Хю Грант, Алек Болдуин, Джеймс Драйфус и др. /п/
14:30
"Трансформърс: Последният рицар" - екшън, фантастика, приключенски с уч. на Марк Уолбърг, Антъни Хопкинс, Джош Дюамел и др. /п/
17:40
"Пожарникарско куче" - семеен, комедия, драма с уч. на Бил Нън, Джош Хътчерсън, Брус Грийнууд и др.
20:00
"Жокерът" - екшън, криминален, трилър с уч. на Джейсън Стейтъм, Майло Вентимиля, Станли Тучи и др.
Събота, 18.05
00:10
"Ламборгини: Човекът зад легендата" - биографичен, драма с уч. на Франк Грило, Мира Сорвино, Романо Реджиани и др. /п/
06:00
"Стар Трек: Последната граница" - екшън, приключенски, фантастика с уч. на Уилям Шатнър, Леонард Нимой, Дефорест Кели и др. /п/
08:30
"Флиртология" - романтика, комедия с уч. на Ана Фарис, Колин Ханкс, Ема Стоун и др. /п/
10:30
"Последният мохикан" - приключенски с уч. на Даниъл Дей-Люис, Маделин Стоу, Ерик Швайг и др. /п/
12:45
"Идеалната непозната" - трилър, мистери, криминален с уч. на Холи Бери, Брус Уилис, Джовани Рибизи и др. /п/
15:00
"Трансформърс: Тъмната страна на Луната" - приключенски, екшън, фантастика с уч. на Шая Лебьоф, Джон Малкович, Джош Дюамел и др. /п/
18:00
"Лесна, а?" - комедия с уч. на Ема Стоун, Аманда Байнс, Лиса Кудроу и др.
20:00
"Колибри" - екшън, трилър, криминален с уч. на Джейсън Стейтъм, Агата Бузек, Вики Макклър и др.
22:00
"Гадни копилета" - военен, драма, приключенски с уч. на Брад Пит, Даян Крюгер, Гедеон Буркхард и др.
Петък, 17.05
00:50
"Джентълмените" - екшън, комедия, криминален с уч. на Матю Макконахи, Хю Грант, Чарли Хънам и др.
06:50
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 4, 2 епизода
08:50
"Кралска Коледа" - комедия, романтика с уч. на Лейси Чабърт, Джейн Сиймур, Стивън Хейгън и др.
11:00
"Любов по Коледа" - романтика, драма с уч. на Алисън Суини, Лукас Брайънт, Кийфър О'Райли и др. /п/
12:45
"Стар Трек: Последната граница" - екшън, приключенски, фантастика с уч. на Уилям Шатнър, Леонард Нимой, Дефорест Кели и др.
14:50
"Джули и Джулия" - романтика, биографичен, драма с уч. на Мерил Стрийп, Ейми Адамс, Стенли Тучи и др.
17:15
"Ангели и демони" - мистери, трилър с уч. на Том Ханкс, Юън Макгрегър, Армин Мюлер-Стал и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
21:00
"Идеалната непозната" - трилър, мистери, криминален с уч. на Холи Бери, Брус Уилис, Джовани Рибизи и др.
23:10
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4 /п/
Четвъртък, 16.05
00:10
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4 /п/
01:10
"Съучастникът" - трилър, криминален, драма с уч. на Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет-Смит и др. /п/
07:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 4, 2 епизода
09:00
"Кралско сърце" - романтика, комедия с уч. на Джеймс Бролин, Синди Бъзби, Андрю Купър и др.
11:00
"Флиртология" - романтика, комедия с уч. на Ана Фарис, Колин Ханкс, Ема Стоун и др.
13:00
"Ламборгини: Човекът зад легендата" - биографичен, драма с уч. на Франк Грило, Мира Сорвино, Романо Реджиани и др.
15:00
"Нотинг Хил" - романтика, комедия с уч. на Хю Грант, Алек Болдуин, Джеймс Драйфус и др.
17:40
"Последният мохикан" - приключенски с уч. на Даниъл Дей-Люис, Маделин Стоу, Ерик Швайг и др.
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
21:00
"Ангели и демони" - мистери, трилър с уч. на Том Ханкс, Юън Макгрегър, Армин Мюлер-Стал и др.
23:50
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4 /п/
Сряда, 15.05
00:10
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4 /п/
01:10
"Аламо" - драма, исторически, военен с уч. на Денис Куейд, Били Боб Торнтън, Емилио Ечевария и др. /п/
07:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 4, 2 епизода
09:00
"Любов по Коледа" - романтика, драма с уч. на Алисън Суини, Лукас Брайънт, Кийфър О'Райли и др.
11:00
"Двете страни на чудесата" - фентъзи, приключенски, драма с уч. на Анджелина Джоли, Дейвид Ойелоуо, Гугу Мбата-Роу и др. /п/
13:00
"Дългът зове" - семеен с уч. на Даниела Моне, Кели Блац, Лесли Дейвид Бейкър и др. /п/
14:45
"Следващото карате хлапе" - екшън, семеен, драма с уч. на Пат Морита, Хилари Суонк, Майкъл Айрънсайд и др.
17:00
"Късметлията" - драма, биографичен, спорт с уч. на Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джамати и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
21:00
"Трансформърс: Последният рицар" - екшън, фантастика, приключенски с уч. на Марк Уолбърг, Антъни Хопкинс, Джош Дюамел и др.
Вторник, 14.05
00:30
"Имало едно време в Мексико" - екшън, криминален с уч. на Антонио Бандерас, Салма Хайек, Джони Деп и др.
06:50
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 4, 2 епизода
08:50
"Родео и Жулиета" - семеен, романтика с уч. на Криста Ален, Тим Абел, Надин Крокър и др.
11:00
"Отмъщението на Розовата пантера" - комедия, криминален, мистери с уч. на Питър Селърс, Хърбърт Лом, Робърт Уебър и др. /п/
13:05
"Джули и Джулия" - романтика, биографичен, драма с уч. на Мерил Стрийп, Ейми Адамс, Стенли Тучи и др.
15:30
"Двете страни на чудесата" - фентъзи, приключенски, драма с уч. на Анджелина Джоли, Дейвид Ойелоуо, Гугу Мбата-Роу и др. /п/
17:30
"Джуманджи: Следващо ниво" - приключенски, екшън, комедия с уч. на Дуейн Джонсън, Джак Блек, Кевин Харт и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
21:00
"Трансформърс: Тъмната страна на Луната" - приключенски, екшън, фантастика с уч. на Шая Лебьоф, Джон Малкович, Джош Дюамел и др.
Понеделник, 13.05
00:50
"Домино" - екшън, трилър, криминален с уч. на Николай Костер-Валдау, Карис ван Хоутен, Гай Пиърс и др.
07:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 4, 2 епизода
09:00
"Дългът зове" - семеен с уч. на Даниела Моне, Кели Блац, Лесли Дейвид Бейкър и др.
11:00
"Розовата пантера: Отново в атака" - комедия, криминален с уч. на Питър Селърс, Хърбърт Лом, Лесли-Ан Даун и др. /п/
13:30
"Този прекрасен миг" - романтика, комедия с уч. на Даян Нийл, Винсент Спано, Травис Шулд и др. /п/
15:15
"Костенурките нинджа: На светло" - приключенски, екшън, комедия с уч. на Уил Арнет, Мегън Фокс, Лора Лини и др. /п/
17:30
"Джуманджи: Добре дошли в джунглата" - приключенски, екшън, комедия с уч. на Дуейн Джонсън, Карън Гилън, Кевин Харт и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
21:00
"Съучастникът" - трилър, криминален, драма с уч. на Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет-Смит и др.
23:30
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4 /п/
Неделя, 12.05
00:30
"Късметлията" - драма, биографичен, спорт с уч. на Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джамати и др. /п/
05:50
"Стар Трек: Пътуване към вкъщи" - екшън, приключенски, фантастика с уч. на Уилям Шатнър, Леонард Нимой, Дефорест Кели и др. /п/
08:30
"Приключихме ли?" - комедия, семеен с уч. на Айс Кюб, Ния Лонг, Джон Макгинли и др. /п/
10:30
"Мистерията на къщата с часовника" - комедия, семеен с уч. на Джак Блек, Кейт Бланшет, Оуен Вакаро и др. /п/
13:00
"Костенурките нинджа" - екшън, приключенски с уч. на Мегън Фокс, Уил Арнет, Уилям Фихтнър и др. /п/
15:00
"Трансформърс: Отмъщението" - приключенски, екшън, фантастика с уч. на Шая Лебьоф, Мегън Фокс, Джош Дюамел и др. /п/
18:00
"Двете страни на чудесата" - фентъзи, приключенски, драма с уч. на Анджелина Джоли, Дейвид Ойелоуо, Гугу Мбата-Роу и др.
20:00
"Джуманджи: Следващо ниво" - приключенски, екшън, комедия с уч. на Дуейн Джонсън, Джак Блек, Кевин Харт и др.
22:30
"Костенурките нинджа: На светло" - приключенски, екшън, комедия с уч. на Уил Арнет, Мегън Фокс, Лора Лини и др.
Събота, 11.05
00:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4 /п/
01:00
"А отборът" - екшън, приключенски, трилър с уч. на Лиъм Нийсън, Брадли Купър, Шарлто Копли и др. /п/
06:15
"Да преоткриеш Коледа" - романтика с уч. на Бевърли Мичъл, Дерек Джоунс, Марк Ганиме, Бенедикт Белизар и др. /п/
08:30
"Жените на 20-и век" - комедия, драма с уч. на Анет Бенинг, Ел Фанинг, Били Кръдъп и др. /п/
10:50
"Пристигнахме ли?" - комедия, романтика, приключенски с уч. на Айс Кюб, Ния Лонг, Трейси Морган и др. /п/
12:50
"Знак на съдбата" - романтика, комедия с уч. на Джон Кюсак, Кейт Бекинсейл, Джеръми Пивън и др. /п/
14:45
"Трансформърс" - екшън, фантастика, трилър с уч. на Шая Лебьоф, Мегън Фокс, Джош Дюамел и др. /п/
17:40
"Мистерията на къщата с часовника" - комедия, семеен с уч. на Джак Блек, Кейт Бланшет, Оуен Вакаро и др.
20:00
"Джуманджи: Добре дошли в джунглата" - приключенски, екшън, комедия с уч. на Дуейн Джонсън, Карън Гилън, Кевин Харт и др.
22:30
"Костенурките нинджа" - екшън, приключенски с уч. на Мегън Фокс, Уил Арнет, Уилям Фихтнър и др.
Петък, 10.05
00:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4 /п/
01:00
"Не дишай" - трилър, ужаси, криминален с уч. на Стивън Ланг, Джейн Леви, Дилън Минет и др.
07:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 4, 2 епизода
09:00
"Да поговорим за любовта " - романтика, комедия с уч. на Хедър Морис, Джонатан Бенет, Тери Поло и др. /п/
11:00
"Неизпратено писмо" - семеен с уч. на Калърд Харис, Ева Лару, Шерилин Уилсън и др. /п/
12:50
"Стар Трек: Пътуване към вкъщи" - екшън, приключенски, фантастика с уч. на Уилям Шатнър, Леонард Нимой, Дефорест Кели и др.
15:15
"С вкус на любов" - семеен с уч. на Линдзи Морган, Патрик Фабиан, Шерилин Фен и др. /п/
17:00
"Шифърът на Леонардо" - драма, мистери с уч. на Том Ханкс, Жан Рено, Одри Тоту и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
21:00
"Късметлията" - драма, биографичен, спорт с уч. на Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джамати и др.
Четвъртък, 9.05
00:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4 /п/
01:00
"Таен агент" - трилър с уч. на Даян Крюгер, Мартин Фрийман, Кас Анвар и др.
07:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 4, 2 епизода
09:00
"Този прекрасен миг" - романтика, комедия с уч. на Даян Нийл, Винсент Спано, Травис Шулд и др.
11:00
"Жените на 20-и век" - комедия, драма с уч. на Анет Бенинг, Ел Фанинг, Били Кръдъп и др.
13:45
"Приключихме ли?" - комедия, семеен с уч. на Айс Кюб, Ния Лонг, Джон Макгинли и др.
15:45
"Зад волана" - екшън, криминален, драма с уч. на Кевин Спейси, Ансел Елгорт , Лили Джеймс и др. /п/
18:00
"Медальонът" - комедия, екшън, фентъзи с уч. на Джеки Чан, Лий Евънс, Клеър Форлани и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
21:00
"Шифърът на Леонардо" - драма, мистери с уч. на Том Ханкс, Жан Рено, Одри Тоту и др.
Сряда, 8.05
00:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4 /п/
01:00
"Зад волана" - екшън, криминален, драма с уч. на Кевин Спейси, Ансел Елгорт , Лили Джеймс и др.
07:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 4, 2 епизода
08:50
"Да преоткриеш Коледа" - романтика с уч. на Бевърли Мичъл, Дерек Джоунс, Марк Ганиме, Бенедикт Белизар и др.
11:00
"Това е животът!" - комедия с уч. на Жосиан Баласко, Леа Друкер, Никола Мори и др. /п/
13:00
"Пристигнахме ли?" - комедия, романтика, приключенски с уч. на Айс Кюб, Ния Лонг, Трейси Морган и др.
18:10
"Херкулес" - екшън, приключенски с уч. на Дуейн Джонсън, Иън Макшейн, Джон Хърт и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
21:00
"Трансформърс: Отмъщението" - приключенски, екшън, фантастика с уч. на Шая Лебьоф, Мегън Фокс, Джош Дюамел и др.
Вторник, 7.05
00:00
"Имитаторът" - трилър, мистери, криминален с уч. на Сигорни Уивър, Холи Хънтър, Дърмът Мълроуни и др. /п/
07:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 3
08:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 4
09:00
"Неизпратено писмо" - семеен с уч. на Калърд Харис, Ева Лару, Шерилин Уилсън и др.
11:00
"Завръщането на Розовата пантера" - комедия, криминален с уч. на Питър Селърс, Хърбърт Лом, Кристофър Плъмър и др. /п/
13:40
"Съпругата" - драма с уч. на Глен Клоуз, Джонатан Прайс, Макс Айрънс и др. /п/
15:40
"Знак на съдбата" - романтика, комедия с уч. на Джон Кюсак, Кейт Бекинсейл, Джеръми Пивън и др. /п/
17:30
"А отборът" - екшън, приключенски, трилър с уч. на Лиъм Нийсън, Брадли Купър, Шарлто Копли и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
21:00
"Трансформърс" - екшън, фантастика, трилър с уч. на Шая Лебьоф, Мегън Фокс, Джош Дюамел и др.
Понеделник, 6.05
00:45
"Имитаторът" - трилър, мистери, криминален с уч. на Сигорни Уивър, Холи Хънтър, Дърмът Мълроуни и др. /п/
06:50
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 3, 2 епизода
09:00
"С вкус на любов" - семеен с уч. на Линдзи Морган, Патрик Фабиан, Шерилин Фен и др.
11:00
"Розовата пантера" - комедия, криминален, романтика с уч. на Питър Селърс, Дейвид Нивън, Робърт Уагнър и др. /п/
13:20
"Запознай се с малките" - комедия с уч. на Бен Стилър, Тери Поло, Блайт Данър и др. /п/
15:20
"Моят шпионин" - екшън, комедия с уч. на Дейв Батиста, Кен Джонг, Кристен Шал и др. /п/
17:20
"Белият дом: Под заплаха" - драма, трилър, екшън с уч. на Чанинг Тейтъм, Джейми Фокс, Маги Гиленхал и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
21:00
"Херкулес" - екшън, приключенски с уч. на Дуейн Джонсън, Иън Макшейн, Джон Хърт и др.
23:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4 /п/
Неделя, 5.05
01:15
"Вътрешен човек" - драма, трилър, биографичен с уч. на Колм Феоре, Деби Мазар, Брус Макгил и др. /п/
05:45
"Това е животът!" - комедия с уч. на Жосиан Баласко, Леа Друкер, Никола Мори и др. /п/
08:10
"Просто секс" - комедия, романтика с уч. на Натали Портман, Аштън Къчър, Кевин Клайн и др. /п/
10:30
"Робин Худ: Принцът на разбойниците" - екшън, приключенски с уч. на Кевин Костнър, Морган Фрийман, Крисчън Слейтър и др. /п/
13:30
"Битка Лос Анджелис: Световна инвазия" - екшън, фантастика с уч. на Аарън Екхарт, Бриджит Мойнахан, Рамон Родригес и др. /п/
15:50
"Запознай се с нашите" - комедия с уч. на Робърт Де Ниро, Бен Стилър, Блайт Данър и др. /п/
18:00
"Знак на съдбата" - романтика, комедия с уч. на Джон Кюсак, Кейт Бекинсейл, Джеръми Пивън и др.
20:00
"Запознай се с малките" - комедия с уч. на Бен Стилър, Тери Поло, Блайт Данър и др.
22:00
"Белият дом: Под заплаха" - драма, трилър, екшън с уч. на Чанинг Тейтъм, Джейми Фокс, Маги Гиленхал и др.
Събота, 4.05
00:30
"Превъзходството на Борн" - екшън, приключенски с уч. на Мат Деймън, Браян Кокс, Франка Потенте и др. /п/
06:00
"Принципите на любовта" - романтика с уч. на Анна Хопкинс, Райън Брус, Ед Пинкър и др. /п/
08:15
"Игрива любов" - комедия, романтика с уч. на Алиа О'Брайън, Андрю Захар, Лола Клеър и др. /п/
10:10
"Представи си това" - комедия, фентъзи, драма с уч. на Еди Мърфи, Томас Хейдън Чърч, Рони Кокс и др. /п/
12:30
"Мемоарите на една гейша" - драма, романтика с уч. на Юки Кудо, Гонг Ли, Мишел Йео и др. /п/
15:30
"Италианска афера" - екшън, криминален с уч. на Едуард Нортън, Доналд Съдърланд, Сет Грийн и др. /п/
17:45
"Просто секс" - комедия, романтика с уч. на Натали Портман, Аштън Къчър, Кевин Клайн и др.
20:00
"Запознай се с нашите" - комедия с уч. на Робърт Де Ниро, Бен Стилър, Блайт Данър и др.
22:15
"Робин Худ: Принцът на разбойниците" - екшън, приключенски с уч. на Кевин Костнър, Морган Фрийман, Крисчън Слейтър и др.
Петък, 3.05
00:15
"Самоличността на Борн" - екшън, приключенски с уч. на Джулия Стайлс, Крис Купър, Оуен Уилсън и др. /п/
06:50
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 3, 2 епизода
08:50
"В Шотландия за Коледа" - романтика с уч. на Джил Уинтърниц, Доминик Уотърс, Тоби Ролт и др. /п/
11:00
"Съпругата" - драма с уч. на Глен Клоуз, Джонатан Прайс, Макс Айрънс и др.
13:10
"В кадър"
13:40
"Стар Трек: В търсене на Спок" - екшън, приключенски, фантастика с уч. на Уилям Шатнър, Леонард Нимой, Дефорест Кели и др.
15:50
"Нужни са двама" - романтика, комедия, семеен с уч. на Кърсти Али, Стив Гутенберг, Мери-Кейт Олсен и др. /п/
18:00
"Обир за милиони" - комедия, криминален, трилър с уч. на Жан Рено, Валерия Голино, Жан Дюжарден и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
21:00
"Имитаторът" - трилър, мистери, криминален с уч. на Сигорни Уивър, Холи Хънтър, Дърмът Мълроуни и др.
23:30
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4 /п/
Четвъртък, 2.05
00:00
"21 моста" - трилър, криминален, драма с уч. на Сиена Милър, Тейлър Кич, Джей Кей Симънс и др. /п/
06:30
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 3, 2 епизода
08:30
"Хубав ден в квартала" - биографичен, драма с уч. на Том Ханкс, Матю Рийс, Крис Купър и др. /п/
11:00
"Това е животът!" - комедия с уч. на Жосиан Баласко, Леа Друкер, Никола Мори и др.
13:10
"Девет ярда" - комедия, криминален с уч. на Матю Пери, Розана Аркет, Наташа Хенстридж и др. /п/
15:15
"Четириноги приключения" - романтика, комедия, драма с уч. на Нина Добрев, Ванеса Хъджънс, Адам Пали и др. /п/
17:40
"Битка Лос Анджелис: Световна инвазия" - екшън, фантастика с уч. на Аарън Екхарт, Бриджит Мойнахан, Рамон Родригес и др.
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3
21:00
"Италианска афера" - екшън, криминален с уч. на Едуард Нортън, Доналд Съдърланд, Сет Грийн и др.
23:20
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3 /п/
Сряда, 1.05
00:00
"Петдесет нюанса по-тъмно" - мистери, романтика, трилър с уч. на Дакота Джонсън, Джейми Дорнан, Ерик Джонсън и др. /п/
07:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 3, 2 епизода
09:00
"Сватбен марш: Запечатано с целувка" - романтика с уч. на Джак Уагнър, Джоузи Бисе, Кейтлин Страйкър и др. /п/
11:00
"Игрива любов" - комедия, романтика с уч. на Алиа О'Брайън, Андрю Захар, Лола Клеър и др.
12:50
"Принципите на любовта" - романтика с уч. на Анна Хопкинс, Райън Брус, Ед Пинкър и др.
14:40
"Вътрешен човек" - драма, трилър, биографичен с уч. на Колм Феоре, Деби Мазар, Брус Макгил и др. /п/
17:50
"Обирджии" - екшън, трилър, драма с уч. на Крис Браун, Майкъл Ийли, Идрис Елба и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3
21:00
"Обир за милиони" - комедия, криминален, трилър с уч. на Жан Рено, Валерия Голино, Жан Дюжарден и др.
23:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3 /п/
Вторник, 30.04
00:30
"Джон Уик 3" - екшън, трилър, криминален с уч. на Киану Рийвс, Холи Бери, Иън Макшейн и др.
03:20
"Дуелистът" - екшън, трилър, драма с уч. на Петър Фьодоров, Владимир Машков, Юлия Хлъйнина и др.
07:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 3, 2 епизода
09:00
"Сватбен марш: Нещо старо, нещо ново" - романтика с уч. на Джак Уагнър, Мерит Патерсън, Джоузи Бисе и др. /п/
11:00
"В Шотландия за Коледа" - романтика с уч. на Джил Уинтърниц, Доминик Уотърс, Тоби Ролт и др.
12:40
"Представи си това" - комедия, фентъзи, драма с уч. на Еди Мърфи, Томас Хейдън Чърч, Рони Кокс и др. /п/
14:50
"Мемоарите на една гейша" - драма, романтика с уч. на Юки Кудо, Гонг Ли, Мишел Йео и др.
17:50
"Превъзходството на Борн" - екшън, приключенски с уч. на Мат Деймън, Браян Кокс, Франка Потенте и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3
21:00
"21 моста" - трилър, криминален, драма с уч. на Сиена Милър, Тейлър Кич, Джей Кей Симънс и др.
23:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3 /п/
Понеделник, 29.04
01:00
"Десперадо" - екшън, трилър, уестърн с уч. на Антонио Бандерас, Салма Хайек, Стив Бушеми и др.
06:50
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 3, 2 епизода
08:50
"Искри над Бруклин" - романтика с уч. на Анна Мария Демара, Давид Лафонтен, Бен Сандърс и др. /п/
11:00
"Тя не ми е по джоба" - романтика, комедия с уч. на Джей Баручел, Ти Джей Милър, Майк Вогъл и др. /п/
13:20
"Сбогом, Кристофър Робин" - биографичен, драма, семеен с уч. на Донал Глийсън, Марго Роби, Кели Макдоналд и др. /п/
15:30
"Девет ярда" - комедия, криминален с уч. на Матю Пери, Розана Аркет, Наташа Хенстридж и др.
17:30
"Самоличността на Борн" - екшън, приключенски с уч. на Джулия Стайлс, Крис Купър, Оуен Уилсън и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3
21:00
"Петдесет нюанса по-тъмно" - мистери, романтика, трилър с уч. на Дакота Джонсън, Джейми Дорнан, Ерик Джонсън и др.
23:30
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3 /п/
Неделя, 28.04
00:30
"Тежка нощ" - комедия, криминален, трилър с уч. на Скарлет Йохансон, Джилиан Бел, Кейт МакКинън и др.
05:10
"Кралици на хаoса: Лъжи от любов" - комедия с уч. на Анна Кьониг, Тим Бергман, Катарина Шуберт и др. /п/
07:00
"Сватбен марш: Запечатано с целувка" - романтика с уч. на Джак Уагнър, Джоузи Бисе, Кейтлин Страйкър и др. /п/
09:10
"Ловци на духове 2" - комедия, sequel с уч. на Бил Мъри, Дан Акройд, Сигорни Уивър и др. /п/
11:20
"Сбогом, Кристофър Робин" - биографичен, драма, семеен с уч. на Донал Глийсън, Марго Роби, Кели Макдоналд и др. /п/
13:30
"Всички страхове" - трилър, екшън, драма с уч. на Бен Афлек, Джеймс Кромуел, Морган Фрийман и др. /п/
16:00
"Шпионин по неволя" - екшън, комедия, трилър с уч. на Джеки Чан, Ерик Цанг, Вивиан Хсю и др. /п/
17:50
"Представи си това" - комедия, фентъзи, драма с уч. на Еди Мърфи, Томас Хейдън Чърч, Рони Кокс и др.
20:00
"Превъзходството на Борн" - екшън, приключенски с уч. на Мат Деймън, Браян Кокс, Франка Потенте и др.
22:10
"Вътрешен човек" - драма, трилър, биографичен с уч. на Колм Феоре, Деби Мазар, Брус Макгил и др.
Събота, 27.04
00:30
"Съюзени" - романтика, трилър, военен с уч. на Брад Пит, Марион Котияр, Джаред Харис и др. /п/
05:40
"Сватбен марш: Нещо старо, нещо ново" - романтика с уч. на Джак Уагнър, Мерит Патерсън, Джоузи Бисе и др. /п/
07:45
"Ловци на духове" - комедия, ужаси с уч. на Бил Мъри, Дан Акройд, Сигорни Уивър и др. /п/
09:50
"Респект" - биографичен, драма, музикален с уч. на Дженифър Хъдсън, Форест Уитакър, Марлон Уейънс и др. /п/
12:50
"Ваканцията" - романтика, комедия с уч. на Кейт Уинслет, Ели Уолак, Руфъс Сюъл и др. /п/
15:45
"Топ Гън" - екшън, драма, романтика с уч. на Том Круз, Вал Килмър, Кели Макгилис и др. /п/
18:00
"Тя не ми е по джоба" - романтика, комедия с уч. на Джей Баручел, Ти Джей Милър, Майк Вогъл и др.
20:00
"Самоличността на Борн" - екшън, приключенски с уч. на Джулия Стайлс, Крис Купър, Оуен Уилсън и др.
22:30
"Револвер" - екшън, криминален, драма с уч. на Джейсън Стейтъм, Рей Лиота, Андре Бенджамин и др.
Петък, 26.04
00:30
"Респект" - биографичен, драма, музикален с уч. на Дженифър Хъдсън, Форест Уитакър, Марлон Уейънс и др.
07:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 2, 2 епизода
09:00
"Сватбен марш: Посрещнете булката" - комедия, романтика с уч. на Джак Уагнър, Джоузи Бисе, Габриел Милър и др. /п/
11:00
"Сватбен марш: Запечатано с целувка" - романтика с уч. на Джак Уагнър, Джоузи Бисе, Кейтлин Страйкър и др.
12:50
"В кадър"
13:20
"Стар Трек: Гневът на Хан" - екшън, приключенски, фантастика с уч. на Уилям Шатнър, Леонард Нимой, Дефорест Кели и др.
16:00
"Ловци на духове 2" - комедия, sequel с уч. на Бил Мъри, Дан Акройд, Сигорни Уивър и др.
18:10
"Такси 4" - екшън, комедия, криминален с уч. на Сами Насери, Фредерик Дифентал, Бернар Фарси и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3
21:00
"Всички страхове" - трилър, екшън, драма с уч. на Бен Афлек, Джеймс Кромуел, Морган Фрийман и др.
23:30
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3 /п/
Четвъртък, 25.04
00:20
"Тайни агенти" - екшън, криминален, трилър с уч. на Венсан Касел, Моника Белучи, Андре Дюсолие и др.
06:50
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 2, 2 епизода
08:50
"Кралици на хаoса: Лъжи от любов" - комедия с уч. на Анна Кьониг, Тим Бергман, Катарина Шуберт и др.
11:00
"Сватбен марш: Нещо старо, нещо ново" - романтика с уч. на Джак Уагнър, Мерит Патерсън, Джоузи Бисе и др.
12:50
"В кадър"
13:20
"Семейни кютеци" - комедия, биографичен, драма с уч. на Дуейн Джонсън, Лина Хеди, Винс Вон и др. /п/
15:30
"В кадър"
16:00
"Ловци на духове" - комедия, ужаси с уч. на Бил Мъри, Дан Акройд, Сигорни Уивър и др.
18:10
"Такси 3" - екшън, комедия, криминален с уч. на Сами Насери, Бернар Фарси, Ема Сьоберг и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3
21:00
"Съюзени" - романтика, трилър, военен с уч. на Брад Пит, Марион Котияр, Джаред Харис и др.
23:30
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3 /п/
Сряда, 24.04
06:50
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 2, 2 епизода
08:50
"Кралици на хаoса: Изкушения и други прегрешения" - комедия с уч. на Томас Хайнце, Мария Ерих, Юлия Хартман и др.
11:00
"Сватбен марш: Посрещнете булката" - комедия, романтика с уч. на Джак Уагнър, Джоузи Бисе, Габриел Милър и др.
13:10
"Ваканцията" - романтика, комедия с уч. на Джак Блек, Ели Уолак, Руфъс Сюъл и др. /п/
16:00
"Необичайният живот на Тимъти Грийн" - семеен, комедия, фентъзи с уч. на Дженифър Гарнър, Джоел Едгъртън, Си Джей Адамс и др. /п/
18:10
"Шпионин по неволя" - екшън, комедия, трилър с уч. на Джеки Чан, Ерик Цанг, Вивиан Хсю и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3
21:00
"Топ Гън" - екшън, драма, романтика с уч. на Том Круз, Вал Килмър, Кели Макгилис и др.
23:20
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3 /п/
Вторник, 23.04
00:30
"Дни на грохот" - екшън, романтика, спорт с уч. на Том Круз, Никол Кидман, Робърт Дювал и др. /п/
06:50
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 2, 2 епизода
08:50
"Булката каза "Не"" - романтика, драма с уч. на Адина Ветер, Щефан Лука, Наталия Белицки и др.
11:00
"Намисли си желание" - романтика с уч. на Ники Дилоуч, Дейвид Хейдън-Джоунс, Шери Милър и др. /п/
12:50
"В кадър"
13:20
"Приказка наяве" - драма, романтика, фентъзи с уч. на Джак Донъли, Саманта Бонд, Патерсън Джоузеф и др. /п/
15:20
"Миротворецът" - екшън, трилър с уч. на Никол Кидман, Джордж Клуни, Марсел Юрес и др. /п/
17:50
"Два патлака" - трилър, криминален, драма с уч. на Дензъл Уошингтън, Марк Уолбърг, Пола Патън и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3
21:00
"Шпионин по неволя" - екшън, комедия, трилър с уч. на Джеки Чан, Ерик Цанг, Вивиан Хсю и др.
22:50
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3 /п/
23:50
"Опасна клопка" - екшън, трилър с уч. на Руби Роуз, Жан Рено, Рупърт Еванс и др. /п/
Понеделник, 22.04
06:50
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 2, 2 епизода
08:50
"Всяко решение си има проблем" - романтика, драма, комедия с уч. на Катарина Вакернагел, Янек Рийке, Роман Книжка и др.
11:00
"Бейб Рут" - биографичен, драма, спорт с уч. на Джон Гудман, Кели Макгилис, Джеймс Кромуел и др. /п/
13:20
"Искри над Бруклин" - романтика с уч. на Анна Мария Демара, Давид Лафонтен, Бен Сандърс и др.
15:10
"Златното дете" - комедия, мистери, фентъзи с уч. на Чарлз Данс, Шарлот Луис, Виктор Уонг и др. /п/
17:10
"Спайдърмен: Завръщане у дома" - екшън, фантастика, приключенски с уч. на Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3
21:00
"Два патлака" - трилър, криминален, драма с уч. на Дензъл Уошингтън, Марк Уолбърг, Пола Патън и др.
23:15
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3 /п/
Неделя, 21.04
00:20
"Подземен свят: Възходът на Върколаците" - екшън, приключенски с уч. на Рона Митра, Майкъл Шийн, Бил Най и др.
06:00
"Свирепи лапички: Легендата за Ханк" - анимация, екшън, комедия /п/
08:15
"Нужни са двама" - романтика, комедия, семеен с уч. на Кърсти Али, Стив Гутенберг, Мери-Кейт Олсен и др. /п/
10:20
"Звезден прах" - приключенски, фентъзи, семеен с уч. на Мишел Пфайфър, Робърт Де Ниро, Клеър Дейнс и др. /п/
13:00
"Реална опасност" - трилър, екшън с уч. на Ан Арчър, Уилям Дефо, Хенри Черни и др. /п/
16:00
"Истинска измама" - екшън, комедия, драма с уч. на Том Круз, Камерън Диас, Питър Сарсгард и др. /п/
18:05
"Златното дете" - комедия, мистери, фентъзи с уч. на Чарлз Данс, Шарлот Луис, Виктор Уонг и др.
20:00
"Такси 4" - екшън, комедия, криминален с уч. на Сами Насери, Фредерик Дифентал, Бернар Фарси и др.
21:50
"Едва сега започваме" - криминален, комедия с уч. на Морган Фрийман, Томи Лий Джоунс, Рене Русо и др.
23:45
"Мълчанието на агнетата" - трилър, криминален, драма с уч. на Антъни Хопкинс, Джоди Фостър, Скот Глен и др.
Събота, 20.04
00:55
"Убийствени игри" - трилър, криминален, екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Скот Адкинс, Айвън Кай и др. /п/
06:30
"Намисли си желание" - романтика с уч. на Ники Дилоуч, Дейвид Хейдън-Джоунс, Шери Милър и др. /п/
08:30
"Свирепи лапички: Легендата за Ханк" (премиера) - анимация, екшън, комедия
10:30
"Приказка наяве" - семеен, романтика, фентъзи с уч. на Джак Донъли, Саманта Бонд, Патерсън Джоузеф и др.
12:30
"Бейб Рут" - биографичен, драма, спорт с уч. на Джон Гудман, Кели Макгилис, Джеймс Кромуел и др. /п/
14:50
"Мисията невъзможна: Разпад" - екшън, приключенски, трилър с уч. на Том Круз, Хенри Кавил, Винг Реймс и др. /п/
18:00
"Нужни са двама" - романтика, комедия, семеен с уч. на Кърсти Али, Стив Гутенберг, Мери-Кейт Олсен и др.
20:00
"Такси 3" - екшън, комедия, криминален с уч. на Сами Насери, Бернар Фарси, Ема Сьоберг и др.
21:50
"Миротворецът" - екшън, трилър с уч. на Никол Кидман, Джордж Клуни, Марсел Юрес и др.
Петък, 19.04
00:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3 /п/
01:00
"Нито звук 2" - трилър, ужаси, фантастика с уч. на Емили Блънт, Джимон Хонсу, Килиън Мърфи и др.
06:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 2, 2 епизода
08:45
"След една дива нощ" - комедия с уч. на Александра Лами, Миу- Миу, Джонатан Закай и др. /п/
11:00
"Дар за Коледа" - романтика, комедия, семеен с уч. на Питър Порт, Али Либерт, Тина Лифорд и др. /п/
13:00
"Стар Трек: Филмът" - мистери, приключенски, фантастика с уч. на Уилям Шатнър, Леонард Нимой, Дефорест Кели и др.
15:45
"Когато играта е от най-голямо значение" - семеен, биографичен, спорт с уч. на Джим Кавийзъл, Майкъл Чиклис, Лора Дърн и др.
18:10
"Такси 2" - екшън, комедия, криминален с уч. на Сами Насери, Фредерик Дифентал, Ема Сьоберг и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3
21:00
"Реална опасност" - трилър, екшън с уч. на Ан Арчър, Уилям Дефо, Хенри Черни и др.
23:55
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3 /п/
Четвъртък, 18.04
00:10
"Колекционерът" - трилър, мистери, криминален с уч. на Дензъл Уошингтън, Анджелина Джоли, Куин Латифа и др.
06:30
"В кадър"
07:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 2, 2 епизода
09:00
"Най-приказният ден" - романтика, комедия, семеен с уч. на Питър Порт, Али Либерт, Тина Лифорд и др. /п/
11:00
"Коледно одеяло" - романтика с уч. на Хармън Уолш, Ферелит Янг, Дейвид Чинчила и др. /п/
12:50
"Вътрешен град" - трилър, криминален, драма с уч. на Дензъл Уошингтън, Колин Фарел, Кармен Ехого и др.
15:20
"Ваканцията" - романтика, комедия с уч. на Джак Блек, Ели Уолак, Руфъс Сюъл и др.
18:10
"Такси" - екшън, комедия, криминален с уч. на Сами Насери, Фредерик Дифентал, Марион Котияр и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3
21:00
"Мисията невъзможна: Разпад" - екшън, приключенски, трилър с уч. на Том Круз, Хенри Кавил, Винг Реймс и др.
Сряда, 17.04
00:10
"Мис куршум" - екшън, криминален, драма с уч. на Джина Родригес, Исмаел Круз Кордова, Антъни Маки и др.
06:30
"В кадър"
07:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 1
08:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 2
09:00
"Дар за Коледа" - романтика, комедия, семеен с уч. на Питър Порт, Али Либерт, Тина Лифорд и др.
11:00
"Никога не се предавай: Непобедим" - екшън с уч. на Майкъл Джей Уайт, Джош Барнет, Есай Моралес и др.
13:20
"След една дива нощ" - комедия с уч. на Александра Лами, Миу- Миу, Джонатан Закай и др.
15:30
"Бейб Рут" - биографичен, драма, спорт с уч. на Джон Гудман, Кели Макгилис, Джеймс Кромуел и др.
17:50
"Дни на грохот" - екшън, спорт, драма с уч. на Том Круз, Никол Кидман, Робърт Дювал и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3
21:00
"Истинска измама" - екшън, комедия, драма с уч. на Том Круз, Камерън Диас, Питър Сарсгард и др.
23:10
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3 /п/
Вторник, 16.04
00:00
"Никога не се предавай: Непобедим" - екшън, спорт с уч. на Майкъл Джей Уайт, Есай Моралес, Джош Барнет и др.
06:30
"В кадър"
07:00
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 1, 2 епизода
09:00
"Намисли си желание" - романтика с уч. на Ники Дилоуч, Дейвид Хейдън-Джоунс, Шери Милър и др.
11:00
"Най-приказният ден" - романтика, комедия, семеен с уч. на Питър Порт, Али Либерт, Тина Лифорд и др.
13:00
"Стари приятели II" - комедия, приключенски с уч. на Джак Лемън, Лиса Уолц, Кристин Барански и др. /п/
15:00
"Невероятният Спайдърмен 2" - екшън, приключенски, фантастика с уч. на Андрю Гарфийлд, Ема Стоун, Джейми Фокс и др. /п/
18:00
"Палавата класна" - комедия, романтика с уч. на Камерън Диас, Джъстин Тимбърлейк, Джейсън Сийгъл и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3
21:00
"Дни на грохот" - екшън, спорт, драма с уч. на Том Круз, Никол Кидман, Робърт Дювал и др.
23:10
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3 /п/
Понеделник, 15.04
01:00
Професор Марстън и Жените чудо" - биографичен, драма с уч. на Люк Евънс, Ребека Хол, Оливър Плат и др. /п/
06:20
"В кадър"
06:50
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 1, 2 епизода
08:50
"Коледно одеяло" - романтика с уч. на Хармън Уолш, Ферелит Янг, Дейвид Чинчила и др.
11:00
"Мистър Дийдс" - романтика, комедия с уч. на Адам Сандлър, Уинона Райдър, Джон Туртуро и др. /п/
13:00
"В кадър"
13:30
"Звезден прах" - приключенски, фентъзи, семеен с уч. на Мишел Пфайфър, Робърт Де Ниро, Клеър Дейнс и др.
16:10
"Охрана" - екшън, криминален, трилър с уч. на Антонио Бандерас, Бен Кингсли, Лиъм Макинтайър и др. /п/
18:00
"Газ до дупка" - екшън, трилър с уч. на Скот Истууд, Ана де Армас, Гая Уайс и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3
21:00
"Палавата класна" - комедия, романтика с уч. на Камерън Диас, Джъстин Тимбърлейк, Джейсън Сийгъл и др.
23:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3 /п/
Неделя, 14.04
00:30
"Джони Мнемоник" - екшън, драма, фантастика с уч. на Киану Рийвс, Долф Лундгрен, Дина Майър и др.
06:40
"Мавка: Горска песен" - анимация /п/
08:50
"Терминалът" - романтика, комедия, драма с уч. на Том Ханкс, Катрин Зита-Джоунс, Стенли Тучи и др. /п/
11:30
"Браво, момчето ми!" - комедия с уч. на Адам Сандлър, Майло Вентимиля, Джеймс Каан и др. /п/
13:40
"Предопределен" - екшън, фантастика, мистери с уч. на Итън Хоук, Сара Снук, Ноа Тейлър и др. /п/
15:40
"Патриотични игри" - с уч. на Джеймс Ърл Джоунс, Самюел Джаксън, Харисън Форд и др. /п/
18:00
"Стари приятели II" - комедия, приключенски с уч. на Джак Лемън, Лиса Уолц, Кристин Барански и др.
20:00
"Такси 2" - екшън, комедия, криминален с уч. на Сами Насери, Фредерик Дифентал, Ема Сьоберг и др.
21:50
"Блейд Рънър 2049" - екшън, драма, мистери с уч. на Харисън Форд, Раян Гослинг, Ана де Армас и др.
Събота, 13.04
00:30
"22 куршума" - драма, екшън с уч. на Кад Мерад, Жан-Пиер Дарусен, Марина Фоа и др. /п/
06:00
"Приключенията на Дали и Спанки" - семеен, драма с уч. на Денис Ричардс, Трейс Адкинс, Брена Д'Амико и др. /п/
08:10
"Легенда за езерото" - приключенски, семеен с уч. на Емили Уотсън, Дейвид Мориси, Крейг Хол и др. /п/
10:20
"Мавка: Горска песен" - анимация
12:20
"Малки жени" - романтика, драма с уч. на Сирша Ронан, Ема Уотсън, Лора Дърн и др.
15:10
"Мисията невъзможна: Престъпна нация" - с уч. на Том Круз, Ребека Фъргюсън, Джеръми Ренър и др. /п/
17:50
"Браво, момчето ми!" - комедия с уч. на Адам Сандлър, Майло Вентимиля, Джеймс Каан и др.
20:00
"Такси" - екшън, комедия, криминален с уч. на Сами Насери, Фредерик Дифентал, Марион Котияр и др.
21:50
"Терминалът" - романтика, комедия, драма с уч. на Том Ханкс, Катрин Зита-Джоунс, Стенли Тучи и др.
Петък, 12.04
00:40
"Сянката на шпионина" - драма, исторически, трилър с уч. на Рейчъл Броснън, Бенедикт Къмбърбач, Джеси Бъкли и др. /п/
06:20
"В кадър"
06:50
"Безкрайност" - сериал, сезон 1 /п/
07:50
"Безкрайност" - сериал, сезон 1
08:40
"Стан и Оли" - комедия, биографичен, драма с уч. на Стив Кугън, Джон Си. Райли, Шърли Хендерсън и др. /п/
11:00
"Господин Търнър" - биографичен, драма, исторически с уч. на Тимъти Спол, Лесли Манвил, Пол Джесън и др. /п/
14:00
"Коледа в Аляска" - комедия, романтика с уч. на Тиа Моури Хардрикт, Роб Мейс, Джаки Хари и др. /п/
15:50
"Глория Бел" - комедия, драма, музикален с уч. на Джулиан Мур, Джон Туртуро, Карен Пусториус и др. /п/
17:50
"Дим да ни няма" - екшън, комедия, криминален с уч. на Джеки Чан, Бингбинг Фан, Ерик Цанг и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3
21:00
"Патриотични игри" - трилър, екшън с уч. на Джеймс Ърл Джоунс, Самюел Джаксън, Тора Бърч и др.
23:30
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3 /п/
Четвъртък, 11.04
00:20
"Професор Марстън и Жените чудо" - биографичен, драма с уч. на Люк Евънс, Ребека Хол, Оливър Плат и др.
06:30
"В кадър"
07:00
"Безкрайност" - сериал, сезон 1 /п/
08:00
"Безкрайност" - сериал, сезон 1
08:50
"Наследница на коледния дух" - романтика с уч. на Катерина Мария, Джонатан Мален, Джейн Мофат и др. /п/
11:00
"Приключенията на Дали и Спанки" - семеен, драма с уч. на Денис Ричардс, Трейс Адкинс, Брена Д'Амико и др.
13:10
"Легенда за езерото" - приключенски, семеен с уч. на Емили Уотсън, Дейвид Мориси, Крейг Хол и др.
15:20
"Предопределен" - екшън, фантастика, мистери с уч. на Итън Хоук, Сара Снук, Ноа Тейлър и др.
17:20
"Невероятният Спайдърмен" - екшън, приключенски, фантастика с уч. на Андрю Гарфийлд, Ема Стоун, Рис Айфънс и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3
21:00
"Мисията невъзможна: Престъпна нация" - екшън, трилър, приключенски с уч. на Том Круз, Ребека Фъргюсън, Джеръми Ренър и др.
23:40
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3 /п/
Сряда, 10.04
00:10
"Безсъници" - екшън, трилър, криминален с уч. на Джейми Фокс, Мишел Монахан, Дърмът Мълроуни и др.
06:20
"В кадър"
06:50
"Безкрайност" - сериал, сезон 1 /п/
07:45
"Безкрайност" - сериал, сезон 1
08:40
"Глория Бел" - комедия, драма, музикален с уч. на Джулиан Мур, Джон Туртуро, Карен Пусториус и др.
11:00
"Наследница на коледния дух" - романтика с уч. на Катерина Мария, Джонатан Мален, Джейн Мофат и др.
13:00
"В кадър"
13:30
"Стан и Оли" - комедия, биографичен, драма с уч. на Стив Кугън, Джон Си. Райли, Шърли Хендерсън и др.
15:30
"Сянката на шпионина" - драма, исторически, трилър с уч. на Рейчъл Броснън, Бенедикт Къмбърбач, Джеси Бъкли и др.
17:40
"Убийствено интервю" - екшън, комедия, приключенски с уч. на Джеймс Франко, Сет Роугън, Лизи Каплан и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3
21:00
"22 куршума" - драма, екшън с уч. на Кад Мерад, Жан-Пиер Дарусен, Марина Фоа и др.
23:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3 /п/
Вторник, 9.04
00:50
"Тежка нощ" - комедия, криминален, трилър с уч. на Скарлет Йохансон, Джилиан Бел, Илана Глейзър и др.
06:30
"В кадър"
07:00
"Безкрайност" - сериал, сезон 1 /п/
08:00
"Безкрайност" - сериал, сезон 1
08:50
"Коледа в Аляска" - романтика с уч. на Тиа Моури Хардрикт, Роб Мейс, Джаки Хари и др.
11:00
"Майор Пейн" - комедия, приключенски, семеен с уч. на Албърт Хол, Деймън Уейънс, Уилям Хики и др. /п/
13:00
"В кадър"
13:30
"На ринга" - драма, биографичен, спорт с уч. на Омар Епс, Чарлз Дътън, Тони Шалуб и др. /п/
17:50
"Трите Хикса: Отново в играта" - приключенски, екшън, трилър с уч. на Вин Дизел, Дони Йен, Руби Роуз и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3
21:00
"Дим да ни няма" - екшън, комедия, криминален с уч. на Джеки Чан, Бингбинг Фан, Ерик Цанг и др.
23:10
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3 /п/
Понеделник, 8.04
00:40
"Призови ме с твоето име" - романтика, драма с уч. на Арми Хамър, Тимъти Шаламе, Майкъл Стулбарг и др. /п/
06:30
"В кадър"
07:00
"Безкрайност" - сериал, сезон 1 /п/
08:00
"Безкрайност" - сериал, сезон 1
09:00
"Сърца във вятъра" - романтика с уч. на Джесика Лаундс, Кристофър Ръсел, Дона Бенедикто и др. /п/
11:00
"Битката за Мидуей" - екшън, исторически, драма с уч. на Люк Евънс, Патрик Уилсън, Ед Скрейн и др. /п/
14:00
"В кадър"
14:30
"Господин Търнър" - биографичен, драма, исторически с уч. на Тимъти Спол, Лесли Манвил, Пол Джесън и др.
17:30
"Трите хикса" - екшън, приключенски с уч. на Вин Дизел, Ася Аргенто, Мартон Чокаш и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3
21:00
"Робин Худ" - приключенски, екшън, драма с уч. на Ръсел Кроу, Кейт Бланшет, Матю Макфейдън и др.
23:50
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3 /п/
Неделя, 7.04
06:10
"Павароти" - биографичен, документален, музикален /п/
08:40
"Подарък за Коледа" - романтика с уч. на Холи Робинсън Пийт, Дион Джонстоун, Пати Лабел и др. /п/
10:30
"Нани" - романтика, комедия, драма с уч. на Скарлет Йохансон, Лора Лини, Пол Джамати и др. /п/
12:40
"Бъмбълби" - екшън, фантастика, приключенски с уч. на Хейли Стайнфелд, Джон Ортиз, Джон Сина и др. /п/
15:00
"На лов за Червения Октомври" - трилър, екшън, приключенски с уч. на Шон Конъри, Алек Болдуин, Скот Глен и др. /п/
18:00
"Негово превъзходителство Мистър Дънди" - комедия с уч. на Пол Хоган, Чеви Чейс, Оливия Нютън Джон и др.
20:00
"Трите Хикса: Отново в играта" - приключенски, екшън, трилър с уч. на Вин Дизел, Дони Йен, Нина Добрев и др.
22:00
"Кръв и пот" - екшън, криминален, драма с уч. на Марк Уолбърг, Дуейн Джонсън, Антъни Маки и др.
Събота, 6.04
00:50
"Истински хаос" - екшън, трилър с уч. на Брус Уилис, Джеси Меткалф, Лала Кент и др. /п/
06:45
"Принцът от мечтите" - романтика с уч. на Меган Парк, Джонатан Келц, Кейла Уолъс и др. /п/
08:50
"Сърца във вятъра" - романтика с уч. на Джесика Лаундс, Кристофър Ръсел, Дона Бенедикто и др. /п/
10:40
"Майор Пейн" - комедия, приключенски, семеен с уч. на Албърт Хол, Деймън Уейънс, Уилям Хики и др. /п/
12:40
"Гангстери на терена" - криминален, драма, биографичен с уч. на Дуейн Джонсън, Кевин Дън, Екзибит и др. /п/
15:15
"Мисията невъзможна: Режим Фантом" - екшън, трилър с уч. на Том Круз, Саймън Пег, Винг Реймс и др. /п/
18:00
"Нани" - романтика, комедия, драма с уч. на Скарлет Йохансон, Лора Лини, Пол Джамати и др.
20:00
"Трите хикса" - екшън, приключенски с уч. на Вин Дизел, Ася Аргенто, Мартон Чокаш и др.
22:30
"Битката за Мидуей" - екшън, исторически, драма с уч. на Люк Евънс, Патрик Уилсън, Уди Харелсън и др.
Петък, 5.04
00:40
"Призови ме с твоето име" - романтика, драма с уч. на Арми Хамър, Тимъти Шаламе, Майкъл Стулбарг и др.
06:30
"В кадър"
07:00
"Безкрайност" - сериал, сезон 1 /п/
08:00
"Безкрайност" - сериал, сезон 1
09:00
"Достойна за принц" - комедия, романтика с уч. на Джонатан Келц, Натали Хол, Мелинда Майкъл и др. /п/
11:00
"Принцът от мечтите" - романтика с уч. на Меган Парк, Джонатан Келц, Кейла Уолъс и др. /п/
13:00
"В кадър"
13:30
"На ринга" - драма, романтика, биографичен с уч. на Омар Епс, Чарлз Дътън, Тони Шалуб и др. /п/
16:00
"Майор Пейн" - комедия, приключенски, семеен с уч. на Албърт Хол, Деймън Уейънс, Уилям Хики и др.
18:00
"Безпощадно" - криминален, екшън, драма с уч. на Дуейн Джонсън, Карла Гуджино, Били Боб Торнтън и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3
21:00
"На лов за Червения Октомври" - трилър, екшън, приключенски с уч. на Шон Конъри, Алек Болдуин, Скот Глен и др.
23:50
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3 /п/
Четвъртък, 4.04
00:00
"Червената лястовица" - екшън, трилър с уч. на Дженифър Лорънс, Джоел Едгъртън, Шарлот Рамплинг и др. /п/
06:30
"Безкрайност" - сериал, сезон 1 /п/
07:30
"Безкрайност" - сериал, сезон 1
08:30
"Павароти" - биографичен, документален, музикален
11:00
"Съкровището на Емилия Ууд" - романтика с уч. на Джорджия Хърст, Шон Погмор, Естер Тоуърд и др. /п/
12:50
"В кадър"
13:20
"Просто кажи "да" " - романтика с уч. на Ейми Дъглас, Джордан Сандърс, Джейн Румбауа и др. /п/
15:20
"В кадър"
15:50
"Достойна за принц" - комедия, романтика с уч. на Джонатан Келц, Натали Хол, Мелинда Майкъл и др. /п/
17:40
"Бъмбълби" - екшън, фантастика, приключенски с уч. на Хейли Стайнфелд, Джон Ортиз, Джон Сина и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3
21:00
"Мисията невъзможна: Режим Фантом" - екшън, трилър с уч. на Том Круз, Саймън Пег, Винг Реймс и др.
23:40
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3 /п/
Сряда, 3.04
00:20
"Закрилникът 2" - екшън, криминален, трилър с уч. на Дензъл Уошингтън, Бил Пулман, Джонатан Скарфи и др. /п/
06:20
"В кадър"
06:50
"Безкрайност" - сериал, сезон 1 /п/
07:50
"Безкрайност" - сериал, сезон 1
08:50
"Съкровището на Емилия Ууд" - романтика с уч. на Джорджия Хърст, Шон Погмор, Естер Тоуърд и др.
11:00
"Просто кажи "да" " - романтика с уч. на Ейми Дъглас, Джордан Сандърс, Джейн Румбауа и др.
13:00
"В кадър"
13:30
"Госпожица детектив" - екшън, комедия, драма с уч. на Майли Сайръс, Джеръми Пивън, Майк О'Мейли и др. /п/
15:20
"В кадър"
15:50
"На ринга" - драма, биографичен, спорт с уч. на Омар Епс, Чарлз Дътън, Тони Шалуб и др.
18:10
"Спешна пратка" - екшън, трилър, криминален с уч. на Джоузеф Гордън-Левит, Даня Рамирес и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3
21:00
"Безпощадно" - криминален, екшън, драма с уч. на Дуейн Джонсън, Карла Гуджино, Били Боб Торнтън и др.
23:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3 /п/
Вторник, 2.04
00:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3 /п/
01:00
"Мълчание" - исторически, драма с уч. на Адам Драйвър, Андрю Гарфийлд, Лиъм Нийсън и др.
06:20
"В кадър"
06:50
"Безкрайност" - сериал, сезон 1 /п/
07:50
"Безкрайност" - сериал, сезон 1
08:50
"Коледно вдъхновение" - романтика с уч. на Селест Дежарден, Брет Донахю, Бри Василенко и др. /п/
11:00
"Достойна за принц" - комедия, романтика с уч. на Джонатан Келц, Натали Хол, Мелинда Майкъл и др.
13:10
"Подарък за Коледа" - романтика с уч. на Холи Робинсън Пийт, Дион Джонстоун, Пати Лабел и др.
15:00
"Гангстери на терена" - криминален, драма, биографичен с уч. на Дуейн Джонсън, Кевин Дън, Екзибит и др.
17:40
"Чудноватият дом" - криминален, мистери, драма с уч. на Глен Клоуз, Терънс Стамп, Джилиан Андерсън и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3
21:00
"Бъмбълби" - екшън, фантастика, приключенски с уч. на Хейли Стайнфелд, Джон Ортиз, Джон Сина и др.
23:20
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3 /п/
Понеделник, 1.04
06:30
"В кадър"
07:00
"Безкрайност" - сериал, сезон 1, 2 епизода
09:00
"Принцът от мечтите" - романтика с уч. на Меган Парк, Джонатан Келц, Кейла Уолъс и др.
11:00
"Коледно вдъхновение" - романтика с уч. на Селест Дежарден, Брет Донахю, Бри Василенко и др.
13:00
"В кадър"
13:30
"Сърца във вятъра" - романтика с уч. на Джесика Лаундс, Кристофър Ръсел, Дона Бенедикто и др.
15:30
"Хиляда думи" - комедия, драма с уч. на Еди Мърфи, Джон Гейтинс, Кларк Дюк и др. /п/
17:20
"Закрилникът" - трилър, криминален, драма с уч. на Дензъл Уошингтън, Мартон Чокаш, Клоуи Грейс Морец и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3
21:00
"Червената лястовица" (премиера) - екшън, трилър с уч. на Дженифър Лорънс, Джоел Едгъртън, Шарлот Рамплинг и др.
Неделя, 31.03
06:10
"Повелителят на Дракони" - анимация, семеен /п/
08:20
"Игрива любов" - комедия, романтика с уч. на Алиа О'Брайън, Андрю Захар, Лола Клеър и др. /п/
10:10
"Хиляда думи" - комедия, драма с уч. на Еди Мърфи, Джон Гейтинс, Кларк Дюк и др. /п/
12:10
"Опасно синьо: Рифът" - приключенски, екшън, трилър с уч. на Марша Томасън, Крис Кармък, Лора Вандервурт и др. /п/
14:00
"Златна Коледа" - романтика, комедия, семеен с уч. на Андреа Рот, Никълъс Брендън, Елиза Донован и др. /п/
16:00
"Ченгета в резерв " - екшън, комедия, криминален с уч. на Уил Феръл, Дуейн Джонсън, Самюел Джаксън и др. /п/
18:00
"Госпожица детектив" - екшън, комедия, драма с уч. на Майли Сайръс, Джеръми Пивън, Майк О'Мейли и др.
20:00
"Закрилникът 2" - екшън, криминален, трилър с уч. на Дензъл Уошингтън, Бил Пулман, Джонатан Скарфи и др.
22:30
"Седмият ден" - ужаси с уч. на Гай Пиърс, Кейт Дейвид, Стивън Ланг и др.
Събота, 30.03
00:10
"Разрушение" - комедия с уч. на Джейк Гиленхал, Наоми Уотс, Крис Купър и др. /п/
05:50
"Три стъпки до любовта" - комедия, романтика с уч. на Челси Гилсън, Адам Хъс, Джак Пиърсън и др. /п/
08:00
"Повелителят на Дракони" - анимация, семеен
09:50
"Може би любов" - романтика, комедия с уч. на Лиса Велхел, Майкъл Шенкс, Миранда Фригън и др. /п/
11:45
"Закони на привличането" - комедия, романтика с уч. на Пиърс Броснан, Джулиан Мур и др. /п/
13:30
"Любовен безпорядък" - комедия, романтика с уч. на Изабел Каре, Патрик Брюел, Алис дьо Ленкезинг и др. /п/
15:30
"Мисията невъзможна 3" - екшън, трилър, приключенски с уч. на Били Кръдъп, Джонатан Рийс Майерс, Маги Кю и др. /п/
18:00
"Хиляда думи" - комедия, драма с уч. на Еди Мърфи, Джон Гейтинс, Кларк Дюк и др.
20:00
"Закрилникът" - трилър, криминален, драма с уч. на Дензъл Уошингтън, Мартон Чокаш, Клоуи Грейс Морец и др.
22:40
"Враг пред портата" - военен, исторически, трилър с уч. на Джоузеф Файнс, Джъд Лоу, Ед Харис и др.
Петък, 29.03
00:30
"Следващият си ти" - мистери, ужаси с уч. на Суки Уотърхаус, Инана Саркис, Мадисън Бийти и др.
06:45
"Може би любов" - романтика, комедия с уч. на Лиса Велхел, Майкъл Шенкс, Миранда Фригън и др. /п/
08:45
"Семейство за празниците" - романтика, семеен с уч. на Ерин Краков, Нейл Метър, Уенди Малик и др. /п/
11:00
"Сватбен марш: Любовта до теб" - романтика, комедия с уч. на Джак Уагнър, Джоузи Бисе, Тара Уилсън и др. /п/
12:50
"В кадър"
13:20
"Три стъпки до любовта" - комедия, романтика с уч. на Челси Гилсън, Адам Хъс, Джак Пиърсън и др.
15:30
"Линия на смъртта" - драма, ужаси, мистери с уч. на Нина Добрев, Елън Пейдж, Диего Луна и др. /п/
18:00
"Агент Солт" - екшън, криминален, мистери с уч. на Анджелина Джоли, Лив Шрайбър, Чиуетел Еджиофор и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
21:00
"Ченгета в резерв " - екшън, комедия, криминален с уч. на Уил Феръл, Дуейн Джонсън, Самюел Джаксън и др.
23:10
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Четвъртък, 28.03
00:00
"Призрака и Мрака" - драма, приключенски, трилър с уч. на Майкъл Дъглас, Вал Килмър, Том Уилкинсън и др.
06:30
"В кадър"
07:00
"Франклин и Баш" - сериал, сезон 4, 2 епизода
09:00
"Снежни целувки" - романтика, комедия, семеен с уч. на Джен Лили, Крис Макнали, Ейми Грьонинг и др. /п/
11:00
"Линия на смъртта" - драма, ужаси, мистери с уч. на Нина Добрев, Елън Пейдж, Диего Луна и др.
13:10
"Разрушение" - комедия с уч. на Джейк Гиленхал, Наоми Уотс, Крис Купър и др.
15:15
"Златна Коледа" - романтика, комедия, семеен с уч. на Андреа Рот, Никълъс Брендън, Елиза Донован и др.
17:10
"Карате кид" - драма, екшън, семеен с уч. на Джеки Чан, Джейдън Смит, Тараджи Пенда Хенсън и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
21:00
"Мисията невъзможна 3" - екшън, трилър, приключенски с уч. на Били Кръдъп, Джонатан Рийс Майерс, Маги Кю и др.
23:30
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Сряда, 27.03
00:50
"Алоха" - романтика, комедия с уч. на Брадли Купър, Рейчъл МакАдамс, Ема Стоун и др. /п/
06:30
"В кадър"
07:00
"Франклин и Баш" - сериал, сезон 4, 2 епизода
09:00
"Сватбен марш: Любовта до теб" - романтика, комедия с уч. на Джак Уагнър, Джоузи Бисе, Тара Уилсън и др.
11:00
"Снежни целувки" - романтика, комедия, семеен с уч. на Джен Лили, Крис Макнали, Ейми Грьонинг и др.
13:10
"Вечерното шоу" - комедия, драма с уч. на Ема Томпсън, Джон Литгоу, Хю Данси и др. /п/
15:15
"Любовен безпорядък" - комедия, романтика с уч. на Изабел Каре, Патрик Брюел, Алис дьо Ленкезинг и др.
17:10
"Годзила" - екшън, фантастика, трилър с уч. на Матю Бродерик, Жан Рено, Кевин Дън и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
21:00
"Агент Солт" - екшън, криминален, мистери с уч. на Анджелина Джоли, Лив Шрайбър, Чиуетел Еджиофор и др.
23:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Вторник, 26.03
00:50
"Първо убийство" - екшън, трилър с уч. на Брус Уилис, Хейдън Кристенсен, Меган Леонард и др.
07:00
"Франклин и Баш" - сериал, сезон 4, 2 епизода
09:00
"Достойна за принц" - комедия, романтика с уч. на Джонатан Келц, Натали Хол, Мелинда Майкъл и др. /п/
11:00
"Великден под прикритие" - романтика, комедия с уч. на Фиона Гюбелман, Брендън Пени, Фред Хендерсън и др. /п/
12:50
"В кадър"
13:20
"Семейство за празниците" - романтика, семеен с уч. на Ерин Краков, Нейл Метър, Уенди Малик и др.
15:30
"Как да разбера" - комедия, романтика с уч. на Рийз Уидърспун, Пол Ръд, Оуен Уилсън и др. /п/
17:45
"Внедрени в час 2" - екшън, комедия с уч. на Чанинг Тейтъм, Джона Хил, Айс Кюб и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
21:00
"Карате кид" - драма, екшън, семеен с уч. на Джеки Чан, Джейдън Смит, Тараджи Пенда Хенсън и др.
23:50
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Понеделник, 25.03
00:00
"Снайперист" - екшън, криминален с уч. на Марк Уолбърг, Кейт Мара, Елиас Котеас и др. /п/
06:30
"В кадър"
07:00
"Франклин и Баш" - сериал, сезон 4, 2 епизода
09:00
"Професия шаферка" - романтика, комедия, семеен с уч. на Тори Андерсън, Шон Поуг, Ева Таварес и др. /п/
12:50
"В кадър"
13:20
"Може би любов" - романтика, комедия с уч. на Лиса Велхел, Майкъл Шенкс, Миранда Фригън и др.
15:20
"Четири сватби и едно погребение" - комедия, романтика с уч. на Хю Грант, Анди Макдауъл, Кристин Скот Томас и др. /п/
17:50
"Колумбиана" - екшън, криминален, драма с уч. на Зоуи Салдана, Джорди Молла, Калъм Блу и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
21:00
"Годзила" - екшън, фантастика, трилър с уч. на Матю Бродерик, Жан Рено, Кевин Дън и др.
23:50
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Неделя, 24.03
00:10
"Павел, апостол на Христа" - биографичен, исторически, драма с уч. на Джим Кавийзъл, Джеймс Фулкнер, Оливър Мартинес и др.
05:45
"Съвършената Коледа" - романтика с уч. на Мерит Патерсън, Джон Кор, Пола Шоу и др. /п/
07:50
"Купидон по Коледа" - романтика с уч. на Елизабет Харноа, Чад Майкъл Колинс, Джонатан Того и др. /п/
09:45
"Противоположностите се привличат" - романтика с уч. на Джейк Епщайн, Тамара Алмейда, Крис Вайълет и др. /п/
11:30
"Зайчето Питър" - семеен, комедия, приключенски с уч. на Донал Глийсън, Сам Нийл, Роуз Бърн и др. /п/
13:30
"Закони на привличането" - комедия, романтика с уч. на Пиърс Броснан, Джулиан Мур, Майкъл Шийн и др. /п/
15:30
"Агент под прикритие" - екшън, комедия, драма с уч. на Джеки Чан, Амбър Валета, Магнус Шевинг и др. /п/
17:30
"Четири сватби и едно погребение" - комедия, романтика с уч. на Хю Грант, Анди Макдауъл, Кристин Скот Томас и др.
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
21:00
"Алоха" - романтика, комедия с уч. на Брадли Купър, Рейчъл МакАдамс, Ема Стоун и др.
23:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Събота, 23.03
00:30
"Коварен капан: Последният ключ" - ужаси, трилър, мистери с уч. на Лин Шей, Кейтлин Джерард, Ангъс Сампсън и др.
05:10
"Сватбен марш" - комедия, семеен, драма с уч. на Джак Уагнър, Емили Тенънт, Джоузи Бисе и др. /п/
07:15
"Любовна история през зимата" - романтика с уч. на Джен Лили, Кевин МакГари, Мери-Маргарет Хюмс и др. /п/
09:00
"Съвършената Коледа" - романтика с уч. на Мерит Патерсън, Джон Кор, Пола Шоу и др.
11:00
"Десет истини за любовта" - комедия, романтика, семеен с уч. на Камила Бел, Нийл Кроун, Дженифър Де Лусия и др. /п/
12:50
"Дух в броня" - екшън, фантастика, драма с уч. на Скарлет Йохансон, Жулиет Бинош, Каори Момой и др. /п/
15:00
"Мисията невъзможна 2" - екшън, трилър, приключенски с уч. на Том Круз, Дъгрей Скот, Ричард Роксбърг и др. /п/
17:30
"Как да разбера" - комедия, романтика с уч. на Рийз Уидърспун, Пол Ръд, Оуен Уилсън и др.
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
21:00
"Колумбиана" - екшън, криминален, драма с уч. на Зоуи Салдана, Джорди Молла, Калъм Блу и др.
23:10
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Петък, 22.03
00:30
"Код: Ангелът" - екшън, трилър с уч. на Джерард Бътлър, Морган Фрийман, Пайпър Перабо и др. /п/
06:30
"В кадър"
07:00
"Франклин и Баш" - сериал, сезон 4, 2 епизода
08:50
"Подай лапа" - романтика с уч. на Кристин Ел Нгуен, Джейми Спилчък, Бренди Грийн и др. /п/
11:00
"Кандидатът" - биографичен, исторически, драма с уч. на Хю Джакман, Вера Фармига, Джей Кей Симънс и др. /п/
13:20
"В кадър"
13:50
"Любовна история през зимата" - романтика с уч. на Джен Лили, Кевин МакГари, Мери-Маргарет Хюмс и др.
15:40
"В кадър"
16:10
"Зайчето Питър" - семеен, комедия, приключенски с уч. на Донал Глийсън, Сам Нийл, Роуз Бърн и др.
18:10
"Закони на привличането" - комедия, романтика с уч. на Пиърс Броснан, Джулиан Мур, Майкъл Шийн и др.
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
21:00
"Снайперист" - екшън, криминален с уч. на Марк Уолбърг, Кейт Мара, Елиас Котеас и др.
23:30
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Четвъртък, 21.03
00:20
"Диви и щастливи" - екшън, комедия, романтика с уч. на Луиза Григорова-Макариев, Яна Маринова, Александър Сано и др. /п/
06:30
"В кадър"
07:00
"Франклин и Баш" - сериал, сезон 3, 2 епизода
08:45
"Сладко за двама" - комедия, романтика с уч. на Брук Невин, Карло Маркс, Джон Макларън и др. /п/
11:00
"Дамата" - биографичен, исторически, драма с уч. на Мишел Йео, Дейвид Тюлис, Джонатан Раджетт и др. /п/
13:50
"Купидон по Коледа" - романтика с уч. на Елизабет Харноа, Чад Майкъл Колинс, Джонатан Того и др.
15:45
"Вечерното шоу" - комедия, драма с уч. на Ема Томпсън, Минди Калинг, Джон Литгоу и др.
17:50
"Дилъри на време" - екшън, фантастика, трилър с уч. на Джъстин Тимбърлейк, Килиън Мърфи, Оливия Уайлд и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
21:00
"Мисията невъзможна 2" - екшън, трилър, приключенски с уч. на Том Круз, Дъгрей Скот, Ричард Роксбърг и др.
23:30
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Сряда, 20.03
00:00
"Да изчезнеш за 60 секунди" - екшън, трилър, криминален с уч. на Никълъс Кейдж, Анджелина Джоли, Джовани Рибизи и др. /п/
06:30
"В кадър"
07:00
"Франклин и Баш" - сериал, сезон 3, 2 епизода
09:00
"Сватбен марш" - комедия, семеен, драма с уч. на Джак Уагнър, Емили Тенънт, Джоузи Бисе и др.
11:00
"Маршал" - биографичен, криминален, драма с уч. на Чадуик Боузман, Джош Гад, Кейт Хъдсън и др. /п/
13:40
"Кандидатът" - биографичен, исторически, драма с уч. на Хю Джакман, Вера Фармига, Джей Кей Симънс и др.
16:00
"Ти, аз и планината" - романтика с уч. на Гладис Баутиста, Майкъл Патрик Лейн, Мат Медрано и др. /п/
17:50
"Внедрени в час" - екшън, криминален, комедия с уч. на Джона Хил, Чанинг Тейтъм, Айс Кюб и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
21:00
"Код: Ангелът" - екшън, трилър с уч. на Джерард Бътлър, Морган Фрийман, Пайпър Перабо и др.
23:30
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Вторник, 19.03
00:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
00:50
"Маршал" - биографичен, криминален, драма с уч. на Чадуик Боузман, Джош Гад, Кейт Хъдсън и др.
06:30
"В кадър"
07:00
"Франклин и Баш" - сериал, сезон 3, 2 епизода
09:00
"Ти, аз и планината" - романтика с уч. на Гладис Баутиста, Майкъл Патрик Лейн, Мат Медрано и др.
11:00
"Подай лапа" - романтика с уч. на Кристин Ел Нгуен, Джейми Спилчък, Бренди Грийн и др.
13:10
"Дамата" - биографичен, исторически, драма с уч. на Мишел Йео, Дейвид Тюлис, Джонатан Раджетт и др.
16:00
"Противоположностите се привличат" - романтика с уч. на Джейк Епщайн, Тамара Алмейда, Крис Вайълет и др.
18:00
"Джак Райън: Теория на хаоса" - екшън, драма с уч. на Крис Пайн, Кевин Костнър, Кийра Найтли и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
21:00
"Агент под прикритие" - екшън, комедия, драма с уч. на Джеки Чан, Амбър Валета, Магнус Шевинг и др.
23:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Понеделник, 18.03
00:00
"Зомбиленд: Втори удар" - ужаси, комедия, екшън с уч. на Уди Харелсън, Джеси Айзенбърг, Ема Стоун и др.
06:30
"В кадър"
07:00
"Франклин и Баш" - сериал, сезон 3, 2 епизода
08:50
"Пролет: Не се страхувай от живота" - драма с уч. на Симоне Томала, Кристоф Орт, Кристо Феркич и др. /п/
11:00
"Кейт и Леополд" - романтика, фентъзи, комедия с уч. на Мег Райън, Хю Джакман, Лив Шрайбър и др. /п/
13:30
"Твоите, моите и нашите" - комедия, семеен, фентъзи с уч. на Денис Куейд, Рене Русо, Джери О'Конъл и др. /п/
17:20
"Джак Ричър" - екшън, криминален, драма с уч. на Том Круз, Розамунд Пайк, Ричард Дженкинс и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
21:00
"Диви и щастливи" - екшън, комедия, романтика с уч. на Луиза Григорова-Макариев, Яна Маринова, Александър Сано и др.
Неделя, 17.03
00:40
"Зеленият стършел" - екшън с уч. на Сет Роугън, Камерън Диас, Том Уилкинсън и др. /п/
05:40
"Мария Антоанета" - биографичен, драма, исторически с уч. на Кирстен Дънст, Джейсън Шварцман, Рип Торн и др. /п/
08:30
"Законът на Хана" - приключенски, екшън, уестърн с уч. на Били Зейн, Джон Пайпър-Фъргюсън, Раян Кенеди и др. /п/
10:20
"Вик Викинга и вълшебният меч" - анимация, екшън, приключенски /п/
12:00
"Дора и градът на златото" - приключенски, комедия, семеен с уч. на Ева Лонгория, Майкъл Пеня, Джоуи Виейра и др. /п/
14:00
"Убийствено интервю" - екшън, комедия, приключенски с уч. на Джеймс Франко, Сет Роугън, Лизи Каплан и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
23:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Събота, 16.03
00:00
"Пълно ускорение" - биографичен, екшън, спорт с уч. на Мат Деймън, Крисчън Бейл, Джон Бернтал и др. /п/
05:10
"Пролет: Тайна любов" - драма с уч. на Симоне Томала, Кристоф Орт, Кристо Феркич и др. /п/
07:20
"Вик Викинга и вълшебният меч" - анимация, екшън, приключенски
09:00
"Коледа всеки ден" - романтика, фентъзи, драма с уч. на Тони Бракстън, Глория Рубен, Майкъл Джей Уайт и др. /п/
11:00
"Братята тигри" - драма, приключенски с уч. на Гай Пиърс, Фреди Хаймор, Оан Нгуен и др. /п/
13:10
"Кейт и Леополд" - романтика, фентъзи, комедия с уч. на Мег Райън, Хю Джакман, Лив Шрайбър и др. /п/
15:30
"Мисията невъзможна" - екшън, трилър, приключенски с уч. на Том Круз, Винг Реймс, Ванеса Редгрейв и др. /п/
18:00
"Дора и градът на златото" - приключенски, комедия, семеен с уч. на Ева Лонгория, Майкъл Пеня, Джоуи Виейра и др.
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
21:00
"Джак Ричър" - екшън, криминален, драма с уч. на Том Круз, Розамунд Пайк, Ричард Дженкинс и др.
23:40
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Петък, 15.03
00:20
"Зубрачките" - комедия с уч. на Кейтлин Дивър, Джесика Уилямс, Джейсън Съдейкис и др.
06:40
"Франклин и Баш" - сериал, сезон 3, 2 епизода
08:30
"Братята тигри" - драма, приключенски с уч. на Гай Пиърс, Фреди Хаймор, Оан Нгуен и др. /п/
11:00
"Щастливият принц" - драма, биографичен с уч. на Рупърт Еверет, Колин Фърт, Емили Уотсън и др. /п/
13:20
"Това е животът!" - комедия с уч. на Жосиан Баласко, Леа Друкер, Никола Мори и др. /п/
15:20
"Убийствено интервю" - екшън, комедия, приключенски с уч. на Джеймс Франко, Сет Роугън, Лизи Каплан и др.
17:30
"Да изчезнеш за 60 секунди" - екшън, трилър, криминален с уч. на Никълъс Кейдж, Анджелина Джоли, Джовани Рибизи и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
21:00
"Дилъри на време" - екшън, фантастика, трилър с уч. на Джъстин Тимбърлейк, Килиън Мърфи, Оливия Уайлд и др.
23:10
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Четвъртък, 14.03
06:30
"В кадър"
07:00
"Франклин и Баш" - сериал, сезон 2, 2 епизода
08:50
"Пролет: Не се страхувай от живота" - драма с уч. на Симоне Томала, Кристоф Орт, Кристо Феркич и др.
11:00
"Тайната градина" - семеен, фентъзи, драма с уч. на Дикси Егерикс, Колин Фърт, Джули Уолтърс и др. /п/
13:30
"Зеленият стършел" - екшън с уч. на Сет Роугън, Камерън Диас, Том Уилкинсън и др.
15:50
"Щастливият принц" - драма, биографичен с уч. на Рупърт Еверет, Колин Фърт, Емили Уотсън и др.
18:00
"Шест дни, седем нощи" - приключенски, екшън, комедия с уч. на Харисън Форд, Ан Хечи, Жаклин Обрадорс и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
21:00
"Мисията невъзможна" - екшън, трилър, приключенски с уч. на Том Круз, Винг Реймс, Ванеса Редгрейв и др.
23:20
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Сряда, 13.03
00:00
"Бащата" - драма, мистери с уч. на Антъни Хопкинс, Оливия Колман, Марк Гатис и др. /п/
06:30
"В кадър"
07:00
"Франклин и Баш" - сериал, сезон 2, 2 епизода
08:50
"Пролет: Тайна любов" - драма с уч. на Симоне Томала, Кристоф Орт, Кристо Феркич и др.
11:00
"Мария Антоанета" - биографичен, драма, исторически с уч. на Кирстен Дънст, Джейсън Шварцман, Рип Торн и др.
13:30
"В кадър"
14:00
"Кейт и Леополд" - романтика, фентъзи, комедия с уч. на Мег Райън, Хю Джакман, Лив Шрайбър и др.
16:30
"В кадър"
17:00
"Пълно ускорение" - биографичен, екшън, спорт с уч. на Мат Деймън, Крисчън Бейл, Джон Бернтал и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
23:25
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Вторник, 12.03
00:10
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14 /п/
01:00
"Криминале" - екшън, криминален с уч. на Джон Траволта, Самюел Джаксън, Тим Рот и др. /п/
06:20
"В кадър"
06:50
"Франклин и Баш" - сериал, сезон 2, 2 епизода
08:40
"Това е животът!" - комедия с уч. на Жосиан Баласко, Леа Друкер, Никола Мори и др. /п/
11:00
"Кралско сърце" - романтика, комедия с уч. на Джеймс Бролин, Синди Бъзби, Андрю Купър и др. /п/
12:50
"Законът на Хана" - приключенски, екшън, уестърн с уч. на Били Зейн, Джон Пайпър-Фъргюсън, Раян Кенеди и др.
14:40
"Ангелите на Чарли: Газ до дупка" - екшън, комедия, криминален с уч. на Дрю Баримор, Камерън Диас, Луси Лиу и др. /п/
16:50
Церемония по връчване на 96-те награди "Оскар" на Академията за филмови изкуства и науки, запис
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14
21:00
"Шест дни, седем нощи" - приключенски, екшън, комедия с уч. на Харисън Форд, Ан Хечи, Жаклин Обрадорс и др.
23:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14 /п/
Понеделник, 11.03
00:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14 /п/
01:00
Церемония по връчване на 96-те награди "Оскар" на Академията за филмови изкуства и науки на САЩ
06:30
"В кадър"
07:00
"Франклин и Баш" - сериал, сезон 2, 2 епизода
08:50
"Коледа всеки ден" - романтика, фентъзи, драма с уч. на Тони Бракстън, Глория Рубен, Майкъл Джей Уайт и др.
11:00
"Тайната градина" - семеен, фентъзи, драма с уч. на Дикси Егерикс, Колин Фърт, Джули Уолтърс и др.
12:50
"Братята тигри" - драма, приключенски с уч. на Гай Пиърс, Фреди Хаймор, Оан Нгуен и др.
15:00
"Нощта на майките" - комедия с уч. на Патриша Хийтън, Андреа Логан Уайт, Шон Остин и др. /п/
16:50
"Домът на Gucci" - биографичен, драма, криминален с уч. на Лейди Гага, Адам Драйвър, Ал Пачино и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14
21:00
Церемония по връчване на 96-те награди "Оскар" на Академията за филмови изкуства и науки на САЩ, запис
Неделя, 10.03
01:10
"Казино" - драма, криминален с уч. на Робърт Де Ниро, Шарън Стоун, Джо Пеши и др. /п/
06:10
"Пролет: Тайни във Фрюлинг" - драма с уч. на Симоне Томала, Марко Гирнт, Каролин Генцков и др. /п/
08:20
"Стюарт Литъл 2" - семеен, комедия, фентъзи с уч. на Джина Дейвис, Хю Лори, Джонатан Липники и др.
09:50
"На прага на бъдещето" - романтика, драма с уч. на Джон Литгоу, Блайт Данър , Дерек Сесил и др. /п/
11:50
"Това е животът!" - комедия с уч. на Жосиан Баласко, Леа Друкер, Никола Мори и др. /п/
13:50
"Безсъници в Сиатъл" - комедия, романтика с уч. на Том Ханкс, Мег Райън, Бил Пулман и др. /п/
16:00
"Кум под наем" - комедия с уч. на Кевин Харт, Джош Гад, Кайли Куоко и др. /п/
18:00
"Нощта на майките" - комедия с уч. на Патриша Хийтън, Андреа Логан Уайт, Шон Остин и др.
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14
21:00
"Пълно ускорение" (премиера) - биографичен, екшън, спорт с уч. на Мат Деймън, Крисчън Бейл, Джон Бернтал и др.
Събота, 9.03
00:00
"Завръщането" - приключенски, екшън с уч. на Леонардо Ди Каприо, Том Харди, Уил Поултър и др.
06:20
"Пролет: Фрюлинг в бяло" - драма с уч. на Симоне Томала, Марко Гирнт, Кристина Райнер и др. /п/
08:30
"Магията на барбекюто" - комедия, романтика с уч. на Тори Андерсън, Кори Севиър, Нора МакЛелан и др. /п/
10:30
"Мила Мод" - романтика, биографичен, драма с уч. на Сали Хокинс, Итън Хоук, Закари Бенет и др. /п/
13:00
"Разум и чувства" - романтика, драма с уч. на Ема Томпсън, Кейт Уинслет, Том Уилкинсън и др. /п/
15:50
"Това е животът!" - комедия с уч. на Жосиан Баласко, Леа Друкер, Никола Мори и др.
17:50
"Безсъници в Сиатъл" - комедия, романтика с уч. на Том Ханкс, Мег Райън, Бил Пулман и др.
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14
21:00
"Домът на Gucci" (премиера) - биографичен, драма, криминален с уч. на Лейди Гага, Адам Драйвър, Ал Пачино и др.
Петък, 8.03
07:00
"Франклин и Баш" - сериал, сезон 2, 2 епизода
09:00
"Принцът от мечтите" - романтика с уч. на Меган Парк, Джонатан Келц, Кейла Уолъс и др. /п/
11:00
"Празници по поръчка" - романтика с уч. на Мередит Хагнер, Боби Кампо, Меган Парк и др. /п/
12:50
"В кадър"
13:20
"На прага на бъдещето" - романтика, драма с уч. на Джон Литгоу, Блайт Данър , Дерек Сесил и др.
15:30
"Дамата на имението" - комедия с уч. на Мелани Лински, Джуди Гриър, Джъстин Лонг и др.
17:30
"Добра година" - драма, комедия, романтика с уч. на Ръсел Кроу, Аби Корниш, Албърт Фини и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14
21:00
"Бащата" (премиера) - драма, мистери с уч. на Антъни Хопкинс, Оливия Колман, Марк Гатис и др.
23:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14 /п/
Четвъртък, 7.03
00:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14 /п/
01:00
"Криминале" - екшън, криминален с уч. на Джон Траволта, Самюел Джаксън, Тим Рот и др. /п/
06:30
"В кадър"
07:00
"Франклин и Баш" - сериал, сезон 1, 2 епизода
08:50
"Пролет: Тайни във Фрюлинг" - драма с уч. на Симоне Томала, Марко Гирнт, Каролин Генцков и др.
11:00
"Кум под наем" - комедия с уч. на Кевин Харт, Джош Гад, Кайли Куоко и др.
13:00
"В кадър"
13:30
"Разум и чувства" - романтика, драма с уч. на Ема Томпсън, Кейт Уинслет, Том Уилкинсън и др.
16:30
"В кадър"
17:00
"Мостът на шпионите" - военен, исторически, трилър с уч. на Том Ханкс, Марк Райлънс, Ейми Райън и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14
21:00
"Ултиматумът на Борн" - екшън, мистери, трилър с уч. на Мат Деймън, Джоан Алън, Скот Глен и др.
23:20
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14 /п/
Сряда, 6.03
00:10
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14 /п/
01:10
"Съпругата" - драма с уч. на Глен Клоуз, Джонатан Прайс, Макс Айрънс и др.
06:30
"В кадър"
07:00
"Франклин и Баш" - сериал, сезон 1, 2 епизода
08:50
"Пролет: Фрюлинг в бяло" - драма с уч. на Симоне Томала, Марко Гирнт, Кристина Райнер и др.
11:00
"Мила Мод" - романтика, биографичен, драма с уч. на Сали Хокинс, Итън Хоук, Закари Бенет и др.
13:45
"Сутрешен блок" - романтика, комедия, драма с уч. на Харисън Форд, Даян Кийтън, Рейчъл МакАдамс и др. /п/
15:50
"Магията на барбекюто" - комедия, романтика с уч. на Тори Андерсън, Кори Севиър, Нора МакЛелан и др. /п/
17:50
"Дяволът носи Прада" - драма, комедия с уч. на Ан Хатауей, Мерил Стрийп, Емили Блънт и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14
21:00
"Мостът на шпионите" - военен, исторически, трилър с уч. на Том Ханкс, Марк Райлънс, Ейми Райън и др.
Вторник, 5.03
00:30
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14 /п/
01:30
"Признак на живот" - трилър, фантастика, ужаси с уч. на Джейк Гиленхал, Ребека Фъргюсън, Райън Рейнолдс и др.
06:40
"В кадър"
07:10
"Франклин и Баш" - сериал, сезон 1, 2 епизода
09:00
"Любов под маслиненото дърво" - романтика с уч. на Тори Андерсън, Бен Холингсуърт, Гардинър Милър и др. /п/
11:00
"Добра година" - драма, комедия, романтика с уч. на Ръсел Кроу, Аби Корниш, Албърт Фини и др. /п/
13:30
"Коледа под звездите" - романтика, музикален, драма с уч. на Лиан Раймс, Тайлър Хайнс, Гуинит Уолш и др. /п/
15:30
"Вади ножовете" - криминален, драма, мистери с уч. на Даниел Крейг, Крис Евънс, Тони Колет и др. /п/
18:00
"Ангелите на Чарли" - екшън, комедия, приключенски с уч. на Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14
21:00
"Криминале" - екшън, криминален с уч. на Джон Траволта, Самюел Джаксън, Тим Рот и др.
Понеделник, 4.03
00:30
"Неуловим" - екшън, трилър, криминален с уч. на Джеймс Макавой, Анджелина Джоли, Морган Фрийман и др. /п/
06:30
"В кадър"
07:00
"Франклин и Баш" - сериал, сезон 1, 2 епизода
08:50
"Коледа под звездите" - романтика, музикален, драма с уч. на Лиан Раймс, Тайлър Хайнс, Гуинит Уолш и др.
11:00
"Въпрос на късмет" - романтика с уч. на Марги Мейс, Алекс Тръмбъл, Брайън Робърт Бърнс и др. /п/
12:50
"Празници по поръчка" - романтика с уч. на Мередит Хагнер, Боби Кампо, Меган Парк и др.
14:45
"Бурлеска" - романтика, музикален, драма с уч. на Шер, Кристина Агилера, Стенли Тучи и др. /п/
17:10
"Хобит: Битката на петте армии" - приключенски, фентъзи с уч. на Иън Маккелън, Мартин Фрийман, Ричард Армитидж и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14
21:00
"Казино" - драма, криминален с уч. на Робърт Де Ниро, Шарън Стоун, Джо Пеши и др.
Неделя, 3.03
00:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14 /п/
01:00
"Имало едно време в Холивуд" - комедия, драма с уч. на Леонардо Ди Каприо, Брад Пит, Емили Хърш и др. /п/
05:15
"Линия на смъртта" - драма, ужаси, мистери с уч. на Нина Добрев, Диего Луна, Кийфър Съдърланд и др. /п/
07:50
"Надиграването" - драма, музикален с уч. на Джош Холоуей, Лаз Алонсо, Джош Пек и др. /п/
10:15
"Кръв за кръв" - екшън, криминален, драма с уч. на Колин Фарел, Нуми Рапас, Доминик Купър и др. /п/
12:45
"Адел и проклятието на пирамидите" - приключенски, екшън, фентъзи с уч. на Луис Бургун , Матьо Амалрик, Жан-Пол Рув и др. /п/
15:00
"Хубава жена" - романтика, комедия с уч. на Ричард Гиър, Джулия Робъртс, Ейми Ясбек и др. /п/
17:30
"Бурлеска" - романтика, музикален, драма с уч. на Шер, Кристина Агилера, Стенли Тучи и др.
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14
21:00
"Вади ножовете" - криминален, драма, мистери с уч. на Даниел Крейг, Крис Евънс, Тони Колет и др.
23:40
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14 /п/
Събота, 2.03
00:00
"Шоколад" - драма, романтика с уч. на Джуди Денч, Лена Олин, Джони Деп и др. /п/
05:20
"Любов под маслиненото дърво" - романтика с уч. на Тори Андерсън, Бен Холингсуърт, Гардинър Милър и др. /п/
07:20
"Грохот на ринга" - анимация, комедия, семеен /п/
09:15
"Развален телефон" - комедия, драма с уч. на Даян Кийтън, Мег Райън, Лиса Кудроу и др. /п/
11:15
"Фалстарт" - романтика, комедия с уч. на Матю Макконахи, Сара Джесика Паркър, Зоуи Дешанел и др. /п/
13:15
"Сутрешен блок" - романтика, комедия, драма с уч. на Харисън Форд, Даян Кийтън, Рейчъл МакАдамс и др. /п/
15:30
"Дяволът носи прада" - драма, комедия с уч. на Ан Хатауей, Мерил Стрийп, Емили Блънт и др. /п/
17:45
"Адел и проклятието на пирамидите" - приключенски, екшън, фентъзи с уч. на Луис Бургун , Матьо Амалрик, Жан-Пол Рув и др.
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14
21:00
"Хобит: Битката на петте армии" - приключенски, фентъзи с уч. на Иън Маккелън, Мартин Фрийман, Ричард Армитидж и др.
Петък, 1.03
00:30
"Кръстникът III, Кода: Смъртта на Майкъл Корлеоне" - криминален, екшън, мистери с уч. на Ал Пачино, Анди Гарсия, Даян Кийтън и др. /п/
06:30
"В кадър"
07:00
"Франклин и Баш" - сериал, сезон 1, 2 епизода
08:50
"Завръщане за Свети Валентин" - романтика с уч. на Бетани Джой Ленц, Люк Макфарлан, Мери-Маргарет Хюмс и др. /п/
11:00
"Сърца на шампиони" - спорт, драма с уч. на Майкъл Шанън, Александър Лудвиг, Чарлз Мелтън и др. /п/
13:30
"Любов под маслиненото дърво" - романтика с уч. на Тори Андерсън, Бен Холингсуърт, Гардинър Милър и др.
15:15
"Кръв за кръв" - екшън, криминален, драма с уч. на Колин Фарел, Нуми Рапас, Доминик Купър и др.
17:45
"Сутрешен блок" - романтика, комедия, драма с уч. на Харисън Форд, Даян Кийтън, Рейчъл МакАдамс и др.
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14
21:00
"Неуловим" - екшън, трилър, криминален с уч. на Джеймс Макавой, Анджелина Джоли, Морган Фрийман и др.
23:10
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14 /п/
Четвъртък, 29.02
00:10
"Терминатор: Мрачна съдба" - екшън, приключенски, фантастика с уч. на Линда Хамилтън, Арнолд Шварценегер, Макензи Дейвис и др. /п/
06:20
"Ню Амстердам" - сериал, сезон 2, 2 епизода
08:20
"Сърца на шампиони" - спорт, драма с уч. на Майкъл Шанън, Александър Лудвиг, Чарлз Мелтън и др. /п/
11:00
"Въпрос на късмет" - романтика с уч. на Марги Мейс, Алекс Тръмбъл, Брайън Робърт Бърнс и др.
13:00
"В кадър"
13:30
"Малки жени" - романтика, семеен, драма с уч. на Сюзън Сарандън, Уинона Райдър, Кирстен Дънст и др. /п/
16:00
"В кадър"
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14
21:00
"Хубава жена" - романтика, комедия с уч. на Ричард Гиър, Джулия Робъртс, Ейми Ясбек и др.
23:30
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14 /п/
Сряда, 28.02
00:30
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14 /п/
01:30
"Пърл Харбър" - исторически, военен, романтика с уч. на Джош Хартнет, Колм Феоре, Мако и др. /п/
06:45
"Ню Амстердам" - сериал, сезон 2, 2 епизода
08:45
"Двойно преследване" - комедия, романтика с уч. на Сандра Бълок, Денис Лиъри, Яфет Кото и др. /п/
11:00
"Линия на смъртта" - драма, ужаси, мистери с уч. на Нина Добрев, Диего Луна, Кийфър Съдърланд и др.
13:30
"Сърца на шампиони" - спорт, драма с уч. на Майкъл Шанън, Александър Лудвиг, Чарлз Мелтън и др.
16:00
"Развален телефон" - комедия, драма с уч. на Даян Кийтън, Мег Райън, Лиса Кудроу и др.
18:00
"Туристът " - трилър, романтика, екшън с уч. на Джони Деп, Анджелина Джоли, Пол Бетани и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14
21:00
"Дяволът носи прада" - драма, комедия с уч. на Ан Хатауей, Мерил Стрийп, Емили Блънт и др.
23:15
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14 /п/
Вторник, 27.02
00:30
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14 /п/
01:20
"Късметлията" - драма, биографичен, спорт с уч. на Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джамати и др. /п/
06:30
"В кадър"
07:00
"Ню Амстердам" - сериал, сезон 2, 2 епизода
08:50
"Грохот на ринга" - анимация, комедия, семеен /п/
11:00
"Малки жени" - романтика, семеен, драма с уч. на Сюзън Сарандън, Уинона Райдър, Кирстен Дънст и др.
13:30
"В кадър"
14:00
"Надиграването" - драма, музикален с уч. на Джош Холоуей, Лаз Алонсо, Джош Пек и др.
16:30
"В кадър"
17:00
"Хвани ме, ако можеш" - криминален, драма, биографичен с уч. на Мартин Шийн, Ейми Адамс, Кристофър Уокън и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14
21:00
"Джанго без окови" - уестърн, приключенски, драма с уч. на Джейми Фокс, Леонардо Ди Каприо, Кристоф Валц и др.
Понеделник, 26.02
00:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14 /п/
00:50
"Кръстникът III, Кода: Смъртта на Майкъл Корлеоне" - криминален, екшън, мистери с уч. на Ал Пачино, Анди Гарсия, Даян Кийтън и др. /п/
06:30
"В кадър"
07:00
"Ню Амстердам" - сериал, сезон 2, 2 епизода
09:00
"Принципите на любовта" - романтика с уч. на Анна Хопкинс, Райън Брус, Ед Пинкър и др. /п/
11:00
"Двойно преследване" - комедия, романтика с уч. на Сандра Бълок, Денис Лиъри, Яфет Кото и др.
13:00
"Завръщане за Свети Валентин" - романтика с уч. на Бетани Джой Ленц, Люк Макфарлан, Мери-Маргарет Хюмс и др. /п/
14:50
"Фалстарт" - романтика, комедия с уч. на Матю Макконахи, Сара Джесика Паркър, Зоуи Дешанел и др. /п/
16:50
"Хобит: Пущинакът на Смог" - драма, приключенски с уч. на Иън Маккелън, Мартин Фрийман, Кен Скот и др. /п/
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14
21:00
"Имало едно време в Холивуд" - комедия, драма с уч. на Леонардо Ди Каприо, Брад Пит, Емили Хърш и др.
Неделя, 25.02
00:15
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14 /п/
01:10
"Рокетмен" - биографичен, драма, музикален с уч. на Тарън Еджъртън, Джейми Бел, Ричард Мадън и др. /п/
05:30
"Стан и Оли" - комедия, биографичен, драма с уч. на Стив Кугън, Джон Си. Райли, Шърли Хендерсън и др. /п/
07:40
"Шоколад" - драма, романтика с уч. на Джуди Денч, Лена Олин, Джони Деп и др. /п/
10:10
"Грохот на ринга" - анимация, комедия, семеен с уч. на и др.
12:00
"Браво, момчето ми!" - комедия с уч. на Адам Сандлър, Майло Вентимиля, Джеймс Каан и др. /п/
14:15
"Пърл Харбър" - исторически, военен, романтика с уч. на Джон Войт, Колм Феоре, Мако и др. /п/
18:00
"Фалстарт" - романтика, комедия с уч. на Матю Макконахи, Сара Джесика Паркър, Зоуи Дешанел и др.
20:00
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 14
21:00
"Хвани ме, ако можеш" - криминален, драма, биографичен с уч. на Том Ханкс, Ейми Адамс, Кристофър Уокън и др.
* Часовете в програмата са в часова зона GMT+2
Устройства
E-mail:
Парола:
Запомни ме
Вход
Забравена парола
Регистрация
E-mail:
Текст:
Изпрати