Този канал изисква абонамент
Телевизия "7/8 ТV" се предлага с допълнителен абонамент от €0.40/месец. Можете да я добавите до края на основния си абонамент (
) срещу €
.
Добави
Затвори
Този канал изисква абонамент
Моля абонирайте се или гледайте безплатните канали, отбелязани с надпис БЕЗПЛАТЕН.
Абонирай се
Гледай безплатно
ГЛЕДАЙ ТЕЛЕВИЗИЯ
В МОМЕНТА...
ПРОГРАМАТА
НА ЗАПИС
АБОНАМЕНТ
ПОМОЩ
Ако поради закъснение в програмата записът свърши преди края на предаването, то продължава в следващото.
На запис
Търси
Изберете програма и предаване
БНТ 1
bTV
bTV HD
Нова Телевизия HD
Kino Nova
Diema
bTV Comedy HD
bTV Cinema HD
bTV Action
bTV Action HD
MovieStar
7/8 TV HD
БНТ 2
БНТ 3
БНТ 4
Cinemania
Nostalgia
Канал 4
Diema Family
bTV Story HD
Евроком
TV1 HD
Bulgaria OnAir
The World
RING
Вторник, 21.05
00:40
"Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.21, еп.14
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.38
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - сутрешен блок с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.31 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.81
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.35
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
Понеделник, 20.05
01:30
"Древни суперструктури" - документална поредица /п./
02:50
"Богатствата на България" - документална поредица /п./
03:20
"120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - сутрешен блок с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.30 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.80
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.34
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Кой да знае?" - куиз шоу с водещ Александър Кадиев
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
"Под наблюдение" - сериал, с.2, еп.1
23:30
"Под прикритие" - сериал, с.2, еп.10
Неделя, 19.05
00:40
"Аванпостът" - военен, екшън, исторически (САЩ, 2019 г.), режисьор: Род Лури, в ролите: Скот Истууд, Калеб Ландри Джоунс, Орландо Блум, Джак Кеси, Майло Гибсън, Александър Алексиев и др. [14+]
03:20
"Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели /п./
04:15
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова /п./
04:45
"Мистър Пибоди и Шърман" - анимационен сериал, с.2, еп.18
05:10
"Да живее крал Джулиън" - анимационен сериал, с.2, еп.4, 5
06:00
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова /п./
06:30
"Древни суперструктури" - документална поредица, с.1, еп.2
07:30
"Тази събота и неделя" - уикенд блок с водещи Бесте Сабри и Митьо Маринов
11:00
"Богатствата на България" - документална поредица
11:30
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
ПРЕМИЕРА: "Любов по гръцки" - романтичен (САЩ, 2023 г.), режисьор: Майкъл Робисън, в ролите: Тори Де Вито, Янис Цимицелис, Марина Сиртис, Катерина Констас, Димитри Грипари, Джо Прайс, Пантелис Кодоянис и др.
14:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
15:00
"COOLt" - лайфстайл предаване с водеща Натали Трифонова
16:00
"bTV разказва" - документална поредица с автор Радиана Божикова
16:30
"120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:40
"Защо, господин министър?" - актуално предаване с водеща Жени Марчева
20:00
Премиера: "Съни Бийч" - сериал, с.3, еп.13
21:00
"Бодигард на убийцата" - екшън, комедия (САЩ, Великобритания, 2021 г.), режисьор: Патрик Хюз, в ролите: Райън Рейнолдс, Франк Грило, Самюъл Джаксън, Салма Хайек, Морган Фрийман, Том Хопър, Антонио Бандерас, Ричард Грант, Каролайн Гудол и др. [14+]
23:30
"Застраховка живот" - криминален, трилър (САЩ, 2016 г.), режисьор: Питър Билингсли, в ролите: Винс Вон, Хейли Стайнфелд, Бил Пакстън, Джонатан Банкс, Джорди Мойя, Терънс Хауърд, Шей Уигъм, Джон Фавро, Тараджи Хенсън и др. [14+]
Събота, 18.05
00:40
"Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.21, еп.13
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.37
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:10
"Да живее крал Джулиън" - анимационен сериал, с.2, еп.2, 3
06:00
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова /п./
06:30
"Древни суперструктури" - документална поредица, с.1, еп.1
07:30
"Тази събота и неделя" - уикенд блок с водещи Бесте Сабри и Митьо Маринов
11:00
"Вкусът на България" - кулинарно предаване с водеща Мария Жекова
11:30
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
ПРЕМИЕРА: "Романс отвъд времето" - романтичен, фентъзи, комедия (САЩ, 2022 г.), режисьор: Джесика Хармън, в ролите: Тори Де Вито, Найл Матър, Ерик Кийнлисайд, Джошуа Блек, Кейси Мандерсън, Грег Роджърс, Бенджамин Уилкинсън и др.
14:20
"Тайната съставка" - романтичен, комедия (САЩ, 2020 г.), режисьор: Тибор Такач, в ролите: Ерин Кейхил, Брендън Пени, Манийт Чохан, Гуинит Уолш и др.
16:00
"Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
17:00
"Животът по действителен случай" - токшоу с водеща Александра Сърчаджиева
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:30
bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20:00
"Бригада Нов дом" - социален проект с водеща Мария Силвестър, с.7 (последен епизод)
22:00
"Джурасик свят: Рухналото кралство" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, Испания, 2018 г.), режисьор: Хуан Антонио Байона, в ролите: Брайс Далас Хауърд, Крис Прат, Рейф Спол, Тоби Джоунс, Джеф Голдблъм, Тед Ливайн, Джеймс Кромуел, Джералдин Чаплин и др
Петък, 17.05
00:40
"Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.21, еп.12
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.36
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - сутрешен блок с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.29 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.79
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.33
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Аз обичам България" - забавна телевизионна игра с водеща Александра Сърчаджиева
22:30
"Dancing Stars Extra" - зад кулисите на танцувалното шоу (последен епизод)
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Под прикритие" - сериал, с.2, еп.9
Четвъртък, 16.05
00:40
"Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.21, еп.11
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.35
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - сутрешен блок с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.28 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.78
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.32
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Ергенът" - романтично риалити, с.3 (ФИНАЛ)
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Под прикритие" - сериал, с.2, еп.8
Сряда, 15.05
00:40
"Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.21, еп.10
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.34
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - сутрешен блок с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.27 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.77
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.31
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Ергенът" - романтично риалити, с.3
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Под прикритие" - сериал, с.2, еп.7
Вторник, 14.05
00:40
"Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.21, еп.9
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.33
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - сутрешен блок с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.26 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.76
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.30
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Dancing Stars" - танцувално шоу с водещи Александра Раева и Краси Радков (ФИНАЛ)
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Под прикритие" - сериал, с.2, еп.6
Понеделник, 13.05
01:20
"Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.) /п./
02:20
"Богатствата на България" - документална поредица /п./
02:50
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова /п./
03:20
"120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - сутрешен блок с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.25 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.75
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.29
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Бързи и яростни: Хобс и Шоу" - екшън, приключенски (САЩ, 2019 г.), режисьор: Дейвид Лийч, в ролите: Дуейн Джонсън, Джейсън Стейтъм, Идрис Елба, Ванеса Кърби, Еиса Гонсалес, Еди Марсан, Стефани Вогт, Хелън Мирън, Роб Дилейни и др.
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Под прикритие" - сериал, с.2, еп.5
Неделя, 12.05
00:30
"Всичко, което не искаш да знаеш за родителите си" - комедия (САЩ, 2018 г.), режисьор: Фред Улф, в ролите: Салма Хайек, Алек Болдуин, Джо Манганело, Бриджит Мойнахан, Трийт Уилямс, Саша Мичъл и др.
02:20
"bTV разказва" - документална поредица с автор Радиана Божикова /п./
02:50
"Вкусът на България" - кулинарно предаване с водеща Мария Жекова /п./
03:20
"Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели /п./
04:15
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
04:45
"Мистър Пибоди и Шърман" - анимационен сериал, с.2, еп.17
05:10
"Да живее крал Джулиън" - анимационен сериал, с.1, еп.26
05:30
"Да живее крал Джулиън" - анимационен сериал, с.2, еп.1
06:00
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова /п./
06:30
Премиера: "Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.), с.2, еп.10 (последен)
07:30
"Тази събота и неделя" - уикенд блок с водещи Бесте Сабри и Митьо Маринов
11:00
"Богатствата на България" - документална поредица
11:30
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
ПРЕМИЕРА: "Предложение в Париж" - романтичен, комедия (САЩ, 2023 г.), режисьор: Джесика Хармън, в ролите: Алекса Пенавега, Николас Бишъп, Кейт Фаи, Винсент Винтерхалтер, Даниел Лунд, Бетани Браун, Криси Бон, Мариан Борго, Никълъс Уудсън и др.
14:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
15:00
"COOLt" - лайфстайл предаване с водеща Натали Трифонова
16:00
"bTV разказва" - документална поредица с автор Радиана Божикова
16:30
"120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:40
"Защо, господин министър?" - актуално предаване с водеща Жени Марчева
20:00
Премиера: "Съни Бийч" - сериал, с.3, еп.12
21:00
"MORTAL KOMBAT: Филмът" - фантастика, приключенски, екшън (САЩ, Австралия, 2021 г.), режисьор: Саймън Маквойд, в ролите: Луис Тан, Джесика Макнейми, Джош Лаусън, Таданобу Асано, Мехкад Брукс, Луди Лин, Чин Хам и др. [14+]
23:20
"Стейтън Айлънд" - комедия, криминален, драма (Франция, САЩ, 2009 г.), режисьор: Джеймс Демонако, в ролите: Сиймур Касъл, Джулиън Никълсън, Винсънт Д'Онофрио, Итън Хоук, Денис Албанийс, Лин Коен и др.
Събота, 11.05
00:40
"Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.21, еп.8
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.32
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:10
"Да живее крал Джулиън" - анимационен сериал, с.1, еп.24, 25
06:00
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова /п./
06:30
Премиера: "Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.), с.2, еп.9
07:30
"Тази събота и неделя" - уикенд блок с водещи Бесте Сабри и Митьо Маринов
11:00
"Вкусът на България" - кулинарно предаване с водеща Мария Жекова
11:30
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
ПРЕМИЕРА: "Благословената гривна" - романтичен, драма, семеен (САЩ, 2023 г.), режисьор: Майкъл Робисън, в ролите: Аманда Шул, Карло Маркс, Нейтън Парът, Моргана Уили, Мадона Гонзалес, Мика Келпин, Мерилин Нори, Барбара Тайсън и др.
14:20
"Дървото на любовта" - романтичен, комедия (САЩ, 2016 г.), режисьор: Мел Дамски, в ролите: Ашли Уилямс, Тревър Донован, Марилу Хенър, Джеферсън Браун и др.
16:00
"Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
17:00
"Животът по действителен случай" - токшоу с водеща Александра Сърчаджиева
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:30
bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20:00
"Бригада Нов дом" - социален проект с водеща Мария Силвестър, с.7
22:00
"Джурасик свят" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2015 г.), режисьор: Колин Тревъроу, в ролите: Крис Прат, Брайс Далас Хауърд, Джейк Джонсън, Джуди Гриър, Кейти Макграт, Винсънт Д’Онофрио, Омар Си, Ирфан Кан, Брадли Уонг и др.
Петък, 10.05
00:40
"Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.21, еп.7
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.31
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - сутрешен блок с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.24 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.74
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.28
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Аз обичам България" - забавна телевизионна игра с водеща Александра Сърчаджиева
22:30
"Dancing Stars Extra" - зад кулисите на танцувалното шоу
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Под прикритие" - сериал, с.2, еп.4
Четвъртък, 9.05
00:40
"Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.21, еп.6
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.30
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - сутрешен блок с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.23 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.73
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.27
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Ергенът" - романтично риалити, с.3
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Под прикритие" - сериал, с.2, еп.3
Сряда, 8.05
00:40
"Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.21, еп.5
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.29
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - сутрешен блок с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.22 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.72
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Ергенът" - романтично риалити, с.3
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Под прикритие" - сериал, с.2, еп.2
Вторник, 7.05
00:40
"Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.21, еп.4
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.28
02:10
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:10
"bTV разказва" - документална поредица с автор Радиана Божикова /п./
04:40
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:10
"Мистър Пибоди и Шърман" - анимационен сериал, с.2, еп.15, 16
06:00
"Тази сутрин" - сутрешен блок с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.21 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.71
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.25
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Dancing Stars" - танцувално шоу с водещи Александра Раева и Краси Радков
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Под прикритие" - сериал, с.2, еп.1
Понеделник, 6.05
01:30
"Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.) /п./
02:30
"COOLt" - лайфстайл предаване с водеща Натали Трифонова /п./
03:20
"Богатствата на България" - документална поредица /п./
03:50
"120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов /п./
07:00
"Тази сутрин" - сутрешен блок с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:00
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.20 /п./
14:20
ПРЕМИЕРА: "Само една целувка" - романтичен, комедия (САЩ, Канада, 2022 г.), режисьор: Джеф Бийзли, в ролите: Криста Родригес, Сантино Фонтана, Илеана Дъглас, Аида Туртуро, Ава Грейс Купър, Алис Роуз, Едуард Рътъл, Едуин Перес и др.
16:00
ПРЕМИЕРА: "На север към дома" - драма (САЩ, Канада, 2022 г.), режисьор: Али Либерт, в ролите: Линдзи Фонсека, Кимбърли Състад, Ерика Дюранс, Том Стивънс, Фред Кийтинг, Мат Хамилтън, Матю Джеймс Даудън и др.
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
Филм-концерт на Лили Иванова
22:00
"Разследването" - драма, приключенски, исторически (Италия, Испания, България, 2006 г.), режисьор: Джулио Басе, в ролите: Даниеле Лиоти, Долф Лундгрен, Моника Круз, Христо Шопов, Христо Живков, Макс фон Сюдов, Ф. Мъри Ейбрахам, Орнела Мути и др.
Неделя, 5.05
01:10
"Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.) /п./
02:20
"bTV разказва" - документална поредица с автор Радиана Божикова /п./
02:50
"Вкусът на България" - кулинарно предаване с водеща Мария Жекова /п./
03:20
"Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели /п./
04:15
"Мистър Пибоди и Шърман" - анимационен сериал, с.2, еп.13, 14
05:10
"Да живее крал Джулиън" - анимационен сериал, еп.22, 23
06:00
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова /п./
06:30
Премиера: "Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.), с.2, еп.8
07:30
"Тази събота и неделя" - уикенд блок с водещи Бесте Сабри и Митьо Маринов
11:00
"Богатствата на България" - документална поредица
11:30
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Под звездите на Върмонт" - романтичен, комедия (САЩ, 2017 г.), режисьор: Мел Дамски, в ролите: Лейси Шабей, Карло Маркс, Джеси Мос, Фиона Врум и др.
14:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
15:00
"COOLt" - лайфстайл предаване с водеща Натали Трифонова
16:00
"bTV разказва" - документална поредица с автор Радиана Божикова
16:30
"120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:40
"Защо, господин министър?" - актуално предаване с водеща Жени Марчева
20:00
Премиера: "Съни Бийч" - сериал, с.3, еп.11
21:00
"Обир със стил" - комедия, криминален (САЩ, 2017 г.), режисьор: Зак Браф, в ролите: Майкъл Кейн, Морган Фрийман, Алън Аркин, Крстофър Лойд, Ан-Маргрет, Мат Дилън, Питър Серафиноуиц, Шабан Фалън, Джон Ортиз, Джоуи Кинг и др.
23:00
"Мария Магдалена" - драма, исторически (Великобритания, Австралия, 2018 г.), режисьор: Гарт Дейвис, в ролите: Руни Мара, Хоакин Финикс, Чиуетел Еджиофор, Тахар Рахим, Чарлз Бабалола, Тео Теодоридис, Ури Гавриел и др.
Събота, 4.05
00:40
"Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.21, еп.3
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.27
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:10
"Да живее крал Джулиън" - анимационен сериал, еп.20, 21
06:00
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова /п./
06:30
Премиера: "Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.), с.2, еп.7
07:30
"Тази събота и неделя" - уикенд блок с водещи Бесте Сабри и Митьо Маринов
11:00
"Вкусът на България" - кулинарно предаване с водеща Мария Жекова
11:30
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Загадките на Руби Херинг: Предсказание за убийство" - криминален (САЩ, 2020 г.), режисьор: Нийл Фърнли, в ролите: Тейлър Коул, Стивън Юзар, Джон Уесли Шип, Кортни Риктър и др.
14:15
ПРЕМИЕРА: "Романтично кралско бягство" - романтичен, комедия (Канада, САЩ, 2022 г.), режисьор: Дейвид Уивър, в ролите: Филипа Нортийст, Брант Догърти, Сара-Джейн Редмънд, Винсент Гейл, Хамиса Уилшър, Андре Антъни, Катрин Барол, Робърт Уиздън и др.
16:00
"Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
17:00
"Животът по действителен случай" - токшоу с водеща Александра Сърчаджиева
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:30
bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20:00
"Бригада Нов дом" - социален проект с водеща Мария Силвестър, с.7
22:00
"Колибата" - драма (САЩ, 2017 г.), режисьор: Стюарт Хейзълдин, в ролите: Сам Уърдингтън, Октавия Спенсър, Тим Макгроу, Рада Мичъл, Мегън Шарпантие, Греъм Грийн, Амели Ив, Авраам Авив Алуш, Райън Робинс и др.
Петък, 3.05
00:40
"Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.21, еп.2
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.26
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:20
"Мистър Пибоди и Шърман" - анимационен сериал, с.2, еп.12
05:45
"Смърфовете" - анимационен сериал, с.2, еп.3
06:00
"Гвиана: Савана на анакондата" - документален филм (Германия, 2023 г.)
07:00
"Тази сутрин" - сутрешен блок с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.19 /п./
14:00
"Мия и белият лъв" - приключенски, семеен (Франция, Германия, ЮАР, 2018 г.), режисьор: Жил дьо Местр, в ролите: Мелани Лоран, Даня Де Вилирс, Лангли Къркууд, Брандън Орет и др.
16:00
"Като готвачите" - комедия, драма (Франция, Испания, 2012 г.), режисьор: Даниел Коен, в ролите: Жан Рено, Михаел Йон, Рафаеле Агоге, Жулиен Боаселие, Саломе Стевенин, Серж Ларивиер, Иса Домбиа, Бун-хай Меан, Пиер Верние, Сантяго Сегура и др.
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Аз обичам България" - забавна телевизионна игра с водеща Александра Сърчаджиева
22:30
"Dancing Stars Extra" - зад кулисите на танцувалното шоу
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.3, еп.15 (последен)
Четвъртък, 2.05
00:40
"Закон и ред: Специални разследвания" - сериал, с.21, еп.1
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.25
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:20
"Мистър Пибоди и Шърман" - анимационен сериал, с.2, еп.11
05:45
"Смърфовете" - анимационен сериал, с.2, еп.2
06:00
"Тази сутрин" - сутрешен блок с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.18 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.70
16:00
"Да намериш Рин Тин Тин" - комедия, драма, семеен (България, САЩ, 2007 г.), режисьор: Дани Лернер, в ролите: Бен Крос, Тод Дженсън, Уилям Хоуп, Иван Ранков, , Атанас Сребрев, Тайлър Дженсън, Стивън О'Донъл и др.
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Ергенът" - романтично риалити, с.3
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.3, еп.14
Сряда, 1.05
00:40
"Дъф и Вазовски" - сериал, с.2, еп.12 (последен)
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.24
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Гвиана: На брега на хоацините" - документален филм (Германия, 2022 г.)
07:00
"Тази сутрин" - сутрешен блок с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:00
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.17 /п./
14:20
"Средиземноморска суматоха" - романтичен, комедия (САЩ, Канада, Малта, 2021 г.), режисьор: Джонатан Райт, в ролите: Джереми Джордан, Джесика Лаундс, Калъм Блу, Едуард Де Гаетано, Мишел Мартин и др.
16:00
ПРЕМИЕРА: "Любов в играта" - романтичен, комедия (САЩ, Канада, 2023 г.), режисьор: Стейси Н. Хардинг, в ролите: Ерин Кейхил, Марко Грацини, Доня Каш, Бетъни Браун, Сара Смит, Джейсън Маккинън, Дарси Лори, Роб Мортън и др.
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Ергенът" - романтично риалити, с.3
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.3, еп.13
Вторник, 30.04
00:40
"Дъф и Вазовски" - сериал, с.2, еп.11
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.23
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - сутрешен блок с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.16 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.69
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.24
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Dancing Stars" - танцувално шоу с водещи Александра Раева и Краси Радков
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.3, еп.12
Понеделник, 29.04
01:50
"Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.) /п./
02:50
"Богатствата на България" - документална поредица /п./
03:20
"120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - сутрешен блок с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.15 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.68
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.23
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Бързи и яростни 8" - екшън, трилър (САЩ, Япония, Франция, Канада, 2017 г.), режисьор: Ф. Гари Грей, в ролите: Вин Дизел, Джейсън Стейтъм, Дуейн Джонсън, Мишел Родригес, Тайрийз Гибсън, Лудакрис, Шарлийз Терон, Скот Истууд, Хелън Мирън, Джордана Брустър,
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.3, еп.11
Неделя, 28.04
01:40
"Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.) /п./
02:50
"Вкусът на България" - кулинарно предаване с водеща Мария Жекова /п./
03:20
"Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели /п./
04:10
"Мистър Пибоди и Шърман" - анимационен сериал, с.2, еп.10, 11
05:10
"Да живее крал Джулиън" - анимационен сериал, еп.18, 19
06:00
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова /п./
06:30
Премиера: "Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.), с.2, еп.6
07:30
"Тази събота и неделя" - уикенд блок с водещи Бесте Сабри и Митьо Маринов
11:00
"Богатствата на България" - документална поредица
11:30
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
ПРЕМИЕРА: "Малибу: Палатка за трима" - романтичен, семеен, драма (Германия, 2022 г.), режисьор: Луиз Бринкман, в ролите: Карла Нина Дидрих, Том Радиш, Леве Вагнер, Никола Мастроберардино, Кристиан Хокенбринк, Хайко Пинковски и др.
14:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
15:00
"COOLt" - лайфстайл предаване с водеща Натали Трифонова
16:00
"bTV разказва" - документална поредица с автор Радиана Божикова
16:30
"120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:40
"Защо, господин министър?" - актуално предаване с водеща Жени Марчева
20:00
Премиера: "Съни Бийч" - сериал, с.3, еп.10
21:00
"Мега звяр" - фантастика, екшън, хорър (САЩ, Китай, 2018 г.), режисьор: Джон Търтълтауб, в ролите: Джейсън Стейтъм, Руби Роуз, Рейн Уилсън, Робърт Тейлър, Клиф Къртис, Олафур Олафсон, Бинг Бинг Ли и др.
23:30
"Реплики" - фантастика, екшън, драма (САЩ, Великобритания, Китай, Пуерто Рико, 2018 г.), режисьор: Джефри Начманоф, в ролите: Киану Рийвс, Алис Ив, Томас Мидълдич, Джон Ортиз, Емили Ейлин Линд и др.
Събота, 27.04
00:40
"Дъф и Вазовски" - сериал, с.2, еп.10
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.22
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:10
"Да живее крал Джулиън" - анимационен сериал, еп.16, 17
06:00
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова /п./
06:30
Премиера: "Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.), с.2, еп.5
07:30
"Тази събота и неделя" - уикенд блок с водещи Бесте Сабри и Митьо Маринов
11:00
"Вкусът на България" - кулинарно предаване с водеща Мария Жекова
11:30
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
ПРЕМИЕРА: "Загадки за начинаещи: Смъртоносна история" - мистъри, криминален (Канада, САЩ, 2021 г.), режисьор: Стейси Хардинг, в ролите: Джил Уагнър, Кристофър Полаха, Робин Томас, Лорн Кардинал, Питър Бенсън, Майкъл Патрик Денис, Ринан Пейн и др.
14:15
"Завинаги ти" - романтичен, драма (САЩ, 2021 г.), режисьор: Майкъл Робисън, в ролите: Ерин Кракоу, Тайлър Хайнс, Джайлс Пантън, Елисия Ротару, Нелсън Уонг и др.
16:00
"Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
17:00
"Животът по действителен случай" - токшоу с водеща Александра Сърчаджиева
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:30
bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20:00
"Бригада Нов дом" - социален проект с водеща Мария Силвестър, с.7
22:00
"Под прикритие" - сериал, с.1, еп.12
23:10
"Годзила срещу Конг" - екшън, фантастика, трилър (САЩ, 2021 г.), режисьор: Адам Уингард, в ролите: Александер Скарсгард, Мили Боби Браун, Еиса Гонсалес, Джесика Хенуик, Ребека Хол, Кайл Чандлър, Чжан Цзъи, Демиан Бичир и др.
Петък, 26.04
00:40
"Дъф и Вазовски" - сериал, с.2, еп.9
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.21
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.14 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.67
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.22
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Аз обичам България" - забавна телевизионна игра с водеща Александра Сърчаджиева
22:30
"Dancing Stars Extra" - зад кулисите на танцувалното шоу
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.3, еп.10
Четвъртък, 25.04
00:40
"Дъф и Вазовски" - сериал, с.2, еп.8
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.20
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.13 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.66
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.21
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Ергенът" - романтично риалити, с.3
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.3, еп.9
Сряда, 24.04
00:40
"Дъф и Вазовски" - сериал, с.2, еп.7
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.19
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.12 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.65
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.20
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Ергенът" - романтично риалити, с.3
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.3, еп.8
Вторник, 23.04
00:40
"Дъф и Вазовски" - сериал, с.2, еп.6
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.18
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.11 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.64
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.19
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Dancing Stars" - танцувално шоу с водещи Александра Раева и Краси Радков
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.3, еп.7
Понеделник, 22.04
01:50
"Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.) /п./
02:50
"Богатствата на България" - документална поредица /п./
03:20
"120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.10 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.63
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.18
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Бързи и яростни 7" - екшън, трилър (САЩ, 2015 г.), режисьор: Джеймс Уан, в ролите: Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Мишел Родригес, Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън, Лудакис, Елса Патаки, Джейсън Стейтъм, Джаймън Хаунсу и др.
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.3, еп.6
Неделя, 21.04
01:30
"Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.) /п./
02:30
"Вкусът на България" - кулинарно предаване с водеща Мария Жекова /п./
03:00
"Животът по действителен случай" - токшоу с водеща Александра Сърчаджиева /п./
04:45
"Мистър Пибоди и Шърман" - анимационен сериал, с.2, еп.10
05:10
"Да живее крал Джулиън" - анимационен сериал, еп.14, 15
06:00
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова /п./
06:30
Премиера: "Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.), с.2, еп.4
07:30
"Тази събота и неделя" - уикенд блок с водещи Бесте Сабри и Митьо Маринов
11:00
"Богатствата на България" - документална поредица
11:30
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Малибу: Къмпинг за начинаещи" - комедия, драма (Германия, 2022 г.), режисьор: Луиз Бринкман, в ролите: Карла Нина Дидрих, Том Радиш, Леве Вагнер, Никола Мастроберардино, Кристиан Хокенбринк, Хайко Пинковски и др.
14:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
15:00
"COOLt" - лайфстайл предаване с водеща Натали Трифонова
16:00
"bTV разказва" - документална поредица с автор Радиана Божикова
16:30
"120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:40
"Защо, господин министър?" - актуално предаване с водеща Жени Марчева
20:00
Премиера: "Съни Бийч" - сериал, с.3, еп.9
21:00
"Rampage: Унищожителите" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2018 г.), режисьор: Брад Пейтън, в ролите: Дуейн Джонсън, Наоми Харис, Джефри Дийн Морган, Молин Океман, Марли Шелтън, Джо Манганело, Пи Джей Бърн и др.
23:15
"Отрядът самоубийци" - екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2021 г.), режисьор: Джеймс Гън, в ролите: Марго Роби, Джоуел Кинаман, Идрис Елба, Джон Сина, Силвестър Сталоун, Вайола Дейвис, Джай Кортни и др.
Събота, 20.04
00:40
"Дъф и Вазовски" - сериал, с.2, еп.5
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.17
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:10
"Да живее крал Джулиън" - анимационен сериал, еп.12, 13
06:00
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова /п./
06:30
Премиера: "Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.), с.2, еп.3
07:30
"Тази събота и неделя" - уикенд блок с водещи Бесте Сабри и Митьо Маринов
11:00
"Вкусът на България" - кулинарно предаване с водеща Мария Жекова
11:30
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Загадки за начинаещи: Убийствен синхрон" - мистъри, криминален (САЩ, 2021 г.), режисьор: Фред Гърбър, в ролите: Джил Уагнър, Кристофър Полаха, Робин Томас, Престън Вандерслайс и др.
14:15
ПРЕМИЕРА: "Вкусът на Португалия" - романтичен (Канада, САЩ, 2023 г.), режисьор: Клеър Нидърпрюм, в ролите: Хедър Хеменс, Люк Мичъл, Ейми Луис Пембъртън, Джона Диас-Уотсън, Дарън Дей, Мартина Леърд, Дуарте Гомес, Андре Гаго и др.
16:00
"Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
17:00
"Животът по действителен случай" - токшоу с водеща Александра Сърчаджиева
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:30
bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20:00
"Бригада Нов дом" - социален проект с водеща Мария Силвестър, с.7
22:00
"Под прикритие" - сериал, с.1, еп.11
23:00
"Годзила: Кралят на чудовищата" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2019 г.), режисьор: Майкъл Доърти, в ролите: Кайл Чандлър, Вера Фармига, Мили Боби Браун, Кен Уатанабе, Сали Хокинс, О’Шей Джаксън мл., Чжан Цзъи, Аиша Хайндс, Томас Мидълдич, Чарлз Данс
Петък, 19.04
00:40
"Дъф и Вазовски" - сериал, с.2, еп.4
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.16
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.9 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.62
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.17
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Аз обичам България" - забавна телевизионна игра с водеща Александра Сърчаджиева
22:30
"Dancing Stars Extra" - зад кулисите на танцувалното шоу
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.3, еп.5
Четвъртък, 18.04
00:40
"Дъф и Вазовски" - сериал, с.2, еп.3
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.15
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.8 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.61
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.16
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Ергенът" - романтично риалити, с.3
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.3, еп.4
Сряда, 17.04
00:40
"Дъф и Вазовски" - сериал, с.2, еп.2
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.14
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.7 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.60
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.15
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Ергенът" - романтично риалити, с.3
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.3, еп.3
Вторник, 16.04
00:40
"Дъф и Вазовски" - сериал, с.2, еп.1
01:30
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.13
02:00
bTV Новините /п./
02:40
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:30
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:00
"Круд" - анимационен сериал, с.2, еп.14
05:30
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.6 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.59
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.14
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Dancing Stars" - танцувално шоу с водещи Александра Раева и Краси Радков
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.3, еп.2
Понеделник, 15.04
01:20
"Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.) /п./
02:20
"Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели /п./
03:20
"120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.5 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.58
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.13
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Бързи и яростни 5: Удар в Рио" - екшън, трилър (САЩ, 2011 г.), режисьор: Джъстин Лин, в ролите: Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брустър, Тайрийз Гибсън, Лудакрис, Мат Шълц, Сунг Канг, Гал Гадот, Тего Калдерон, Дон Омар, Дуейн Джонсън, Жоаким де Алмейда, Е
22:50
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.3, еп.1
Неделя, 14.04
01:30
"Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.) /п./
02:30
"Вкусът на България" - кулинарно предаване с водеща Мария Жекова /п./
03:00
"Животът по действителен случай" - токшоу с водеща Александра Сърчаджиева /п./
04:45
"Мистър Пибоди и Шърман" - анимационен сериал, с.2, еп.9
05:10
"Да живее крал Джулиън" - анимационен сериал, еп.10, 11
06:00
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова /п./
06:30
Премиера: "Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.), с.2, еп.2
07:30
"Тази събота и неделя" - уикенд блок с водещи Бесте Сабри и Митьо Маринов
11:00
"Богатствата на България" - документална поредица
11:30
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
ПРЯКО: Световна купа по художествена гимнастика, финали
16:30
"120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:40
"Защо, господин министър?" - актуално предаване с водеща Жени Марчева
20:00
Премиера: "Съни Бийч" - сериал, с.3, еп.8
21:00
"Транспортер: Ново начало" - екшън, криминален, трилър (Франция, Китай, 2015 г.), режисьор: Камий Дьоламар, в ролите: Ед Скрейн, Лоан Шабанол, Рей Стивънсън, Ленн Кудрявицки, Татяна Пайкович, Радивойе Буквич, Микаел Бъкстон и др.
23:00
"Отряд самоубийци" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016 г.), режисьор: Дейвид Ейър, в ролите: Уил Смит, Джаред Лето, Марго Роби, Вайола Дейвис, Скот Истууд, Джай Кортни, Джей Хернандес, Кара Делавин, Лони Лин-Комън, Адеуале Акиной Агбадже, Джоуел Кин
Събота, 13.04
00:40
"Дъф и Вазовски" - сериал, с.1, еп.10
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.12
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:10
"Да живее крал Джулиън" - анимационен сериал, еп.8, 9
06:00
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова /п./
06:30
ПРЕМИЕРА: "Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.), с.2, еп.1
07:30
"Тази събота и неделя" - уикенд блок с водещи Бесте Сабри и Митьо Маринов
11:00
"Вкусът на България" - кулинарно предаване с водеща Мария Жекова
11:30
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Загадки за начинаещи: Обучение в убийство" - мистъри, криминален (САЩ, 2020 г.), режисьор: Майкъл Робисън, в ролите: Джил Уагнър, Кристофър Полаха, Робин Томас, Престън Вандерслайс и др.
14:15
ПРЕМИЕРА: "Шаферка под наем" - романтичен (САЩ, 2023 г.), режисьор: Питър Бенсън, в ролите: Хънтър Кинг, Чандлър Маси, Франческа Бианки, Дона Бенедикто, Анджла Палмер, Роурк Кричлоу, Кейси Мандерсън и др.
16:00
"Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
17:00
"Животът по действителен случай" - токшоу с водеща Александра Сърчаджиева
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:30
bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20:00
"Бригада Нов дом" - социален проект с водеща Мария Силвестър, с.7
22:00
"Под прикритие" - сериал, с.1, еп.10
23:00
"Годзила" - фантастика, екшън, трилър (САЩ, Япония, 2014 г.), режисьор: Гарет Едуардс, в ролите: Eрън Тейлър-Джонсън, Елизабет Олсън, Брайън Кранстън, Кен Уатанабе, Жюлиет Бинош, Сали Хокинс, Дейвид Стратеърн и др.
Петък, 12.04
00:40
"Дъф и Вазовски" - сериал, с.1, еп.9
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.11
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.4 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.57
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.12
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Аз обичам България" - забавна телевизионна игра с водеща Александра Сърчаджиева
22:30
"Dancing Stars Extra" - зад кулисите на танцувалното шоу
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.2, еп.15
Четвъртък, 11.04
00:40
"Дъф и Вазовски" - сериал, с.1, еп.8
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.10
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.3 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.56
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.11
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Ергенът" - романтично риалити, с.3
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.2, еп.14
Сряда, 10.04
00:40
"Дъф и Вазовски" - сериал, с.1, еп.7
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.9
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.2 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.55
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.10
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Ергенът" - романтично риалити, с.3
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.2, еп.13
Вторник, 9.04
00:00
"Дъф и Вазовски" - сериал, с.1, еп.6
01:00
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.7, 8
02:00
bTV Новините /п./
02:40
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:35
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:30
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.2, еп.1 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.54
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.9
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Dancing Stars" - танцувално шоу с водещи Александра Раева и Краси Радков
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.2, еп.12
Понеделник, 8.04
01:20
"Завръщане в Монтаук" - драма, романтичен (Германия, Франция, Ирландия, 2017 г.), режисьор: Фолкер Шльондорф, в ролите: Нина Хос, Стелан Скарсгард, Нилс Ареструп, Сузане Волф, Брона Галахър, Робърт Силигер и др.
03:20
"120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.1, еп.81 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.53
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.8
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Бърз и яростен" - екшън, криминален (САЩ, Япония, 2009 г.), режисьор: Джъстин Лин, в ролите: Вин Дизел, Пол Уокър, Мишел Родригес, Джордана Брустър, Джон Ортиз, Лаз Алонсо, Гал Гадот, Шей Уигъм, Сун Кан и др.
22:20
bTV Новините - късна емисия
23:00
"Разобличаване" - сериал, с.2, еп.11
Неделя, 7.04
02:00
"Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.) /п./
03:00
"Животът по действителен случай" - токшоу с водеща Александра Сърчаджиева /п./
04:45
"Мистър Пибоди и Шърман" - анимационен сериал, с.2, еп.8
05:10
"Да живее крал Джулиън" - анимационен сериал, еп.6, 7
06:00
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова /п./
06:30
"Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.), еп.10
07:30
"Тази събота и неделя" - уикенд блок с водещи Бесте Сабри и Митьо Маринов
11:00
"Богатствата на България" - документална поредица
11:30
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Круиз към щастието: Цикладски острови" - романтичен, драма (Германия, 2018 г.), режисьор: Оливър Мут, в ролите: Каролайн Мария Фрийър, Ян Хартман, Саша Хен, Барбара Вусов, Ник Уайлдър, Джудит Нойман и др.
14:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
15:00
"COOLt" - лайфстайл предаване с водеща Натали Трифонова
16:00
"bTV разказва" - документална поредица с автор Радиана Божикова
16:30
"120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:40
"Защо, господин министър?" - актуално предаване с водеща Жени Марчева
20:00
Премиера: "Съни Бийч" - сериал, с.3, еп.7
21:00
"Сан Андреас" - екшън, трилър (САЩ, 2015 г.), режисьор: Брад Пейтън, в ролите: Дуейн Джонсън, Кайли Миноуг, Карла Гуджино, Арчи Панджаби, Колтън Хейнс, Алекс Рийзи, Морган Грифин, Алекзандра Дадарио, Мат Джералд и др.
23:30
"Роден да побеждава" - екшън, спортен, драма (САЩ, Испания, 2019 г.), режисьор: Карзан Кадер, в ролите: Джон Траволта, Шаная Туейн, Тоби Себасчън, Розабел Лауренти Селърс, Кевин Дън, Майкъл Мадсън и др.
Събота, 6.04
00:40
"Дъф и Вазовски" - сериал, с.1, еп.5
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.6
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:10
"Да живее крал Джулиън" - анимационен сериал, еп.4, 5
06:00
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова /п./
06:30
"Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.), еп.9
07:30
"Тази събота и неделя" - уикенд блок с водещи Бесте Сабри и Митьо Маринов
11:00
"Вкусът на България" - кулинарно предаване с водеща Мария Жекова
11:30
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Загадки за начинаещи: Лекция за убийство" - мистъри, криминален (САЩ, 2019 г.), режисьор: Уинифред Джонг, в ролите: Джил Уагнър, Кристофър Полаха, Робин Томас, Престън Вандерслайс и др.
14:15
ПРЕМИЕРА: "Сватбена вила" - романтичен (САЩ, Канада, 2023 г.), режисьор: Тери Инграм, в ролите: Ерин Краков, Брендън Пени, Арън Дъглас, Матрея Скарвенър, Дрю Хендерсън, Лорън Брадли, Анабел Кершоу и др.
16:00
"Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
17:00
"Животът по действителен случай" - токшоу с водеща Александра Сърчаджиева
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:30
bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20:00
"Бригада Нов дом" - социален проект с водеща Мария Силвестър, с.7
22:00
"Под прикритие" - сериал, с.1, еп.9
23:00
"Тъмната страна на Бруклин" - криминален, драма (САЩ, 2019 г.), режисьор: Едуард Нортън, в ролите: Едуард Нортън, Брус Уилис, Уилем Дефо, Алек Болдуин, Лесли Ман, Итън Суплий, Гугу Мбата-Роу, Боби Канавали и др.
Петък, 5.04
00:40
"Дъф и Вазовски" - сериал, с.1, еп.4
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.5
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.1, еп.80 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.52
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.7
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Аз обичам България" - забавна телевизионна игра с водеща Александра Сърчаджиева
22:30
"Dancing Stars Extra" - зад кулисите на танцувалното шоу
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.2, еп.10
Четвъртък, 4.04
00:40
"Дъф и Вазовски" - сериал, с.1, еп.3
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.4
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.1, еп.79 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.51
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.6
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Ергенът" - романтично риалити, с.3
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.2, еп.9
Сряда, 3.04
00:40
"Дъф и Вазовски" - сериал, с.1, еп.2
01:40
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.3
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.1, еп.78 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.50
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.5
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Ергенът" - романтично риалити, с.3
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.2, еп.8
Вторник, 2.04
00:00
"Дъф и Вазовски" - сериал, с.1, еп.1
01:00
"Ослепително слънце" - сериал, с.2, еп.1, 2
02:00
bTV Новините /п./
02:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:20
"Ослепително слънце" - сериал /п./
05:10
"Круд" - анимационен сериал, с.2, еп.3
05:30
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.1, еп.77 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.49
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.4
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Dancing Stars" - танцувално шоу с водещи Александра Раева и Краси Радков
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.2, еп.7
Понеделник, 1.04
01:00
"Добре дошли в Марвен" - биографичен, драма (САЩ, 2018 г.), режисьор: Робърт Земекис, в ролите: Стив Карел, Фалк Хенчел, Мат О’Лиъри, Даян Кругър, Лесли Ман, Еиса Гонсалес, Гуендолин Кристи, Шабан Уилямс, Лесли Земекис и др.
03:20
"120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:30
"Комиците" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, с.1, еп.76 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.48
16:00
Премиера: "Скъпа мамо" - сериал, еп.3
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Бързи и яростни: Tokyo Drift" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, 2006 г.), режисьор: Джъстин Лин, в ролите: Лукас Блек, Закъри Тай Брайън, Шад Мос, Ники Грифин, Джейсън Тобин, Натали Кели, Брайън Тий, Сунг Канг и др.
22:20
bTV Новините - късна емисия
23:00
"Разобличаване" - сериал, с.2, еп.6
Неделя, 31.03
02:30
"Животът по действителен случай" - токшоу с водеща Александра Сърчаджиева /п./
04:45
"Мистър Пибоди и Шърман" - анимационен сериал, с.2, еп.7
05:10
"Да живее крал Джулиън" - анимационен сериал, с.1, еп.2, 3
06:00
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова /п./
06:30
"Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.), еп.8
07:30
"Тази събота и неделя" - уикенд блок с водещи Бесте Сабри и Митьо Маринов
11:00
"Богатствата на България" - документална поредица
11:30
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Круиз към щастието: Пиемонт" - романтичен, драма (Германия, 2018 г.), режисьор: Кристоф Клюнкер, в ролите: Юлрике Блиферт, Макс Фелдер, Ян Хартман, Саша Хен, Лена Мекел, Том Микула, Анна Пък и др.
14:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
15:00
"COOLt" - лайфстайл предаване с водеща Натали Трифонова
16:00
"bTV разказва" - документална поредица с автор Радиана Божикова
16:30
"120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:40
"Защо, господин министър?" - актуално предаване с водеща Жени Марчева
20:00
Премиера: "Съни Бийч" - сериал, с.3, еп.6
21:00
"Час пик 3" - екшън, комедия (САЩ, Германия, 2007 г.), режисьор: Брет Ратнър, в ролите: Джеки Чан, Крис Тъкър, Макс фон Сидов, Хироюки Санада, Ноеми Леноар, Жюли Депардийо и др.
23:00
"Супергерой от друго измерение" - екшън, приключенски, криминален (САЩ, 2020 г.), режисьор: Адам Иджипт Мортимър, в ролите: Джо Манганиело, Ейми Саймец, Глен Хауъртън, Джоузеф Д. Рейтман, Пол Шийр, Мак Бранд и др. [14+]
Събота, 30.03
00:00
"Разобличаване" - сериал, с.2, еп.5
01:00
"Марлон" - сериал, с.2, еп.10
01:25
"Пожари" - сериал, еп.6 (последен)
02:20
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Марлон" - сериал /п./
05:10
"Приключенията на Котарака в чизми" - анимационен сериал, с.3, еп.26 (последен)
05:35
"Да живее крал Джулиън" - анимационен сериал, с.1, еп.1
06:00
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова /п./
06:30
"Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.), еп.7
07:30
"Тази събота и неделя" - уикенд блок с водещи Бесте Сабри и Митьо Маринов
11:00
"Вкусът на България" - кулинарно предаване с водеща Мария Жекова
11:30
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Загадки за начинаещи: Думите могат да убиват" - криминален, мистъри (САЩ, 2019 г.), режисьор: Анди Микита, в ролите: Джил Уагнър, Кристофър Полаха, Робин Томас, Престън Вандерслайс и др.
14:15
ПРЕМИЕРА: "Странстващи сърца" - романтичен (САЩ, Канада, Франция, 2017 г.), режисьор: Джеф Л'Хьоре, в ролите: Анне Шмиц, Дева Мидълтън, Челси Райст, Изабел Томас, Флоранс Прюние, Даниел Пруние и др.
16:00
"Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
17:00
"Животът по действителен случай" - токшоу с водеща Александра Сърчаджиева
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:30
bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20:00
"Бригада Нов дом" - социален проект с водеща Мария Силвестър, с.6
22:00
ПРЯКО: Бойна гала с участието на братя Пулеви от зала "Арена София"
23:40
"Фатална свалка" - трилър (САЩ, 2020 г.), режисьор: Дион Тейлър, в ролите: Хилари Суонк, Майк Колтър, Майкъл Ийли, Кали Хоук, Дани Пино, Сам Дейли, Дамарис Луис и др. [14+]
Петък, 29.03
00:40
"Марлон" - сериал, с.2, еп.9
01:10
"Пожари" - сериал, еп.5
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Марлон" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, еп.75 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.47
16:00
"Скъпа мамо" - сериал, еп.3
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Аз обичам България" - забавна телевизионна игра с водеща Александра Сърчаджиева
22:30
"Dancing Stars Extra" - зад кулисите на танцувалното шоу
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"В ръкавиците на Пулеви" - спортна поредица
Четвъртък, 28.03
00:40
"Марлон" - сериал, с.2, еп.8
01:10
"Пожари" - сериал, еп.4
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Марлон" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, еп.74 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.46
16:00
"Скъпа мамо" - сериал, еп.2
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Ергенът" - романтично риалити, с.3
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.2, еп.4
Сряда, 27.03
00:40
"Марлон" - сериал, с.2, еп.7
01:10
"Пожари" - сериал, еп.3
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Марлон" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, еп.73 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.45
16:00
"Скъпа мамо" - сериал, еп.1
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Ергенът" - романтично риалити, с.3
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.2, еп.3
Вторник, 26.03
00:40
"Марлон" - сериал, с.2, еп.6
01:10
"Пожари" - сериал, еп.2
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:50
"Марлон" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, еп.72 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.44
16:00
"Доктор Чудо" - сериал, с.2, еп.96 (последен)
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Dancing Stars" - танцувално шоу с водещи Александра Раева и Краси Радков
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.2, еп.2
Понеделник, 25.03
01:00
"Предателство за начинаещи" - трилър, исторически, драма (САЩ, 2018 г.), режисьор: Пер Флай, в ролите: Тио Джеймс, Бен Кингсли, Белджим Билгин, Жаклин Бисе, Даниела Лавендър, Рейчъл Уилсън и др.
03:20
"120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, еп.71 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.43
16:00
"Доктор Чудо" - сериал, с.2, еп.95
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Бързи и яростни 2" - екшън, трилър (САЩ, Германия, 2003 г.), режисьор: Джон Сингълтън, в ролите: Пол Уокър, Тайрийз Гибсън, Кол Хаузър, Ева Мендес, Кристофър Бриджис-Лудакрис, Том Бари, Джеймс Римар, Девън Аоки, Майкъл Ийли, Едуард Финли и др.
22:20
bTV Новините - късна емисия
23:00
"В ръкавиците на Пулеви" - спортна поредица
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.2, еп.1
Неделя, 24.03
01:20
"Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.) /п./
02:30
"COOLt" - лайфстайл предаване с водеща Натали Трифонова /п./
03:20
"Животът по действителен случай" - токшоу с водеща Александра Сърчаджиева /п./
05:10
"Мистър Пибоди и Шърман" - анимационен сериал, с.2, еп.6
05:35
"Приключенията на Котарака в чизми" - анимационен сериал, с.3, еп.25
06:00
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова /п./
06:30
"Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.), еп.6
07:30
"Тази събота и неделя" - уикенд блок с водещи Бесте Сабри и Митьо Маринов
11:00
"Богатствата на България" - документална поредица
11:30
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
ПРЕМИЕРА: "Вечната резерва" - комедия, романтичен (Великобритания, 2013 г.), режисьор: Греъм Кантуел, в ролите: Ейми-Джойс Хейстингс, Марк Килийн, Грег Колпакчи, Кейт Брейтуейт, Вики Мишел, Гер Раян, Софи Беренис, Дрю Кейн, Оуън Макен и др.
14:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
15:00
"COOLt" - лайфстайл предаване с водеща Натали Трифонова
16:00
"bTV разказва" - документална поредица с автор Радиана Божикова
16:30
"120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:40
"Защо, господин министър?" - актуално предаване с водеща Жени Марчева
20:00
"Съни Бийч" - сериал, с.3, еп.5
21:00
"Час пик 2" - екшън, комедия (САЩ, Хонконг, 2001 г.), режисьор: Брет Ратнър, в ролите: Джеки Чан, Крис Тъкър, Джон Лоун, Чжан Цзъи, Роузлин Санчес, Алън Кинг, Маги Кю и др.
23:00
"Добряци" - екшън, трилър (САЩ, Великобритания, Дания, Швеция 2014 г.), режисьор: Хенрик Рубен Генц, в ролите: Джеймс Франко, Кейт Хъдсън, Омар Си, Том Уилкинсън, Ана Фрил и др. [14]
Събота, 23.03
00:00
"Разобличаване" - сериал, с.2, еп.1
01:00
"Марлон" - сериал, с.2, еп.5
01:30
"Пожари" - сериал, еп.1
02:40
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:40
"Марлон" - сериал /п./
05:10
"Приключенията на Котарака в чизми" - анимационен сериал, с.3, еп.23, 24
06:00
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова /п./
06:30
"Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.), еп.5
07:30
"Тази събота и неделя" - уикенд блок с водещи Бесте Сабри и Митьо Маринов
11:00
"Вкусът на България" - кулинарно предаване с водеща Мария Жекова
11:30
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Загадки за начинаещи: Убийствен театър" - мистъри (САЩ, 2019 г.), режисьор: Блеър Хейс, в ролите: Джил Уагнър, Кристофър Полаха, Робин Томас, Луриза Тронко и др.
14:15
"Точно моят тип" - романтичен (САЩ, 2020 г.), режисьор: Пол Зилър, в ролите: Бетани Джой Ленз, Брет Далтън, Алек Рийд, Колийн Уилър, Фред Кийтинг и др.
16:00
"Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
17:00
"Животът по действителен случай" - токшоу с водеща Александра Сърчаджиева
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:30
bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20:00
"Бригада Нов дом" - социален проект с водеща Мария Силвестър, с.6
22:00
"Под прикритие" - сериал, с.1, еп.9
23:00
"Непоносимата тежест на огромния талант" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2022 г.), режисьор: Том Гормикън, в ролите: Никълъс Кейдж, Педро Паскал, Айк Баринхолц, Тифани Хадиш, Нийл Патрик Харис, Джейкъб Сипио и др.
Петък, 22.03
00:45
"Марлон" - сериал, с.2, еп.4
01:15
"Скъпи наследници" - сериал, еп.170 (последен)
02:40
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:35
"Смърфовете" - анимационен сериал, еп.50
04:50
"Марлон" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, еп.70 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.42
16:00
"Доктор Чудо" - сериал, с.2, еп.94
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Аз обичам България" - забавна телевизионна игра с водеща Александра Сърчаджиева
22:30
"Dancing Stars Extra" - зад кулисите на танцувалното шоу
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"В ръкавиците на Пулеви" - спортна поредица
Четвъртък, 21.03
00:40
"Марлон" - сериал, с.2, еп.3
01:10
"Скъпи наследници" - сериал, еп.169
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Марлон" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, еп.69 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.41
16:00
"Доктор Чудо" - сериал, с.2, еп.93
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Ергенът" - романтично риалити, с.3
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:40
"Разобличаване" - сериал, с.1, еп.13
Сряда, 20.03
00:40
"Марлон" - сериал, с.2, еп.2
01:10
"Скъпи наследници" - сериал, еп.168
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Марлон" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, еп.68 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.40
16:00
"Доктор Чудо" - сериал, с.2, еп.92
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Ергенът" - романтично риалити, с.3
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:40
"Разобличаване" - сериал, с.1, еп.12
Вторник, 19.03
00:50
"Марлон" - сериал, с.2, еп.1
01:20
"Скъпи наследници" - сериал, еп.167
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Марлон" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, еп.67 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.39
16:00
"Доктор Чудо" - сериал, с.2, еп.91
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Dancing Stars" - танцувално шоу с водещи Александра Раева и Краси Радков
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:40
"Разобличаване" - сериал, с.1, еп.11
Понеделник, 18.03
01:30
"Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.) /п./
02:25
"Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели /п./
03:20
"120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, еп.66 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.38
16:00
"Доктор Чудо" - сериал, с.2, еп.90
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Час пик" - екшън, комедия (САЩ, 1998 г.), режисьор: Брет Ратнър, в ролите: Джеки Чан, Крис Тъкър, Кен Лиънг, Том Уилкинсън, Крис Пен и др.
22:00
bTV Новините - късна емисия
22:30
"В ръкавиците на Пулеви" - спортна поредица
23:00
"Разобличаване" - сериал, с.1, еп.9, 10
Неделя, 17.03
01:00
"33-мата" - исторически, драма, биографичен (Чили, Колумбия, Испания, САЩ, 2015 г.), режисьор: Патрисия Риген, в ролите: Антонио Бандерас, Родриго Санторо, Жюлиет Бинош, Джеймс Бролин, Лу Даймънд Филипс, Марио Касас, Джейкъб Варгас, Хуан Пабло Раба, Оскар
03:20
"Животът по действителен случай" - токшоу с водеща Александра Сърчаджиева /п./
05:10
"Мистър Пибоди и Шърман" - анимационен сериал, с.2, еп.5
05:35
"Приключенията на Котарака в чизми" - анимационен сериал, с.3, еп.22
06:00
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова /п./
06:30
"Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.), еп.4
07:30
"Тази събота и неделя" - уикенд блок с водещи Бесте Сабри и Митьо Маринов
11:00
"Богатствата на България" - документална поредица
11:30
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Коко Шанел" (част II) - биографичен, драма (Италия, 2008 г.), режисьор: Кристиан Дюгуей, в ролите: Шърли Маклейн, Барбора Бобулова, Оливие Ситрук, Валентина Лодовини, Сагамор Стевенин, Марине Делтерме, Анна Дюпере, Малкълм Макдауъл и др.
14:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
15:00
"COOLt" - лайфстайл предаване с водеща Натали Трифонова
16:00
"bTV разказва" - документална поредица с автор Радиана Божикова
16:30
"120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:40
"Защо, господин министър?" - актуално предаване с водеща Жени Марчева
20:00
"Съни Бийч" - сериал, с.3, еп.4
21:00
"Алфа" - сериал, еп.4
22:00
"Под прикритие" - сериал, с.1, еп.8
23:00
"Магистрала към рая" - трилър (САЩ, Германия, Швейцария, 2022 г.), режисьор: Анна Гуто, в ролите: Морган Фрийман, Жулиет Бинош, Франк Грило, Вероника Ферес, Кристиан Сийдъл, Трейси Пфо, Камерън Монахан и др.
Събота, 16.03
00:10
"Разобличаване" - сериал, с.1, еп.8
01:10
"Затегнете коланите" - сериал, с.2, еп.13 (последен)
01:40
"Скъпи наследници" - сериал, еп.166
02:40
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:40
"Затегнете коланите" - сериал /п./
05:10
"Приключенията на Котарака в чизми" - анимационен сериал, с.3, еп.20, 21
06:00
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова /п./
06:30
"Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.), еп.3
07:30
"Тази събота и неделя" - уикенд блок с водещи Бесте Сабри и Митьо Маринов
11:00
"Вкусът на България" - кулинарно предаване с водеща Мария Жекова
11:30
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Загадките на Руби Херинг: Предсказание за убийство" - криминален (САЩ, 2020 г.), режисьор: Нийл Фърнли, в ролите: Тейлър Коул, Стивън Юзар, Джон Уесли Шип, Кортни Риктър и др.
14:15
"Щипка любов" - комедия, семеен, екшън (САЩ, 2017 г.), режисьор: Кристи Уил Улф, в ролите: Джен Лили, Брендън Пени, Пери Гилпин, Кандис Макклуър, Франсис Фланаган и др.
16:00
"Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
17:00
"Животът по действителен случай" - токшоу с водеща Александра Сърчаджиева
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:30
bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20:00
"Бригада Нов дом" - социален проект с водеща Мария Силвестър, с.6
22:00
"Под прикритие" - сериал, с.1, еп.7
23:00
"Мъже за пример" - комедия, трилър, криминален (САЩ, 2012 г.), режисьор: Фишър Стивънс, в ролите: Ал Пачино, Кристофър Уокън, Джулиана Маргулис, Ванеса Ферлито, Катрин Уиник, Адисън Тимлин, Алън Аркин, Марк Марголис, Луси Пънч и др.
Петък, 15.03
00:40
"Затегнете коланите" - сериал, с.2, еп.12
01:10
"Скъпи наследници" - сериал, еп.165
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Затегнете коланите" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, еп.65 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.37
16:00
"Доктор Чудо" - сериал, с.2, еп.89
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Аз обичам България" - забавна телевизионна игра с водеща Александра Сърчаджиева
22:30
"Dancing Stars Extra" - зад кулисите на танцувалното шоу
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"В ръкавиците на Пулеви" - спортна поредица
Четвъртък, 14.03
00:40
"Затегнете коланите" - сериал, с.2, еп.11
01:10
"Скъпи наследници" - сериал, еп.164
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Затегнете коланите" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, еп.64 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.36
16:00
"Доктор Чудо" - сериал, с.2, еп.88
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Ергенът" - романтично риалити, с.3
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.1, еп.7
Сряда, 13.03
00:40
"Затегнете коланите" - сериал, с.2, еп.10
01:10
"Скъпи наследници" - сериал, еп.163
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Затегнете коланите" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, еп.63 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.35
16:00
"Доктор Чудо" - сериал, с.2, еп.87
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Ергенът" - романтично риалити, с.3
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.1, еп.6
Вторник, 12.03
00:45
"Затегнете коланите" - сериал, с.2, еп.9
01:15
"Скъпи наследници" - сериал, еп.162
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Затегнете коланите" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, еп.62 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.34
16:00
"Доктор Чудо" - сериал, с.2, еп.86
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Dancing Stars" - танцувално шоу с водещи Александра Раева и Краси Радков
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.1, еп.5
Понеделник, 11.03
02:00
"Вкусът на България" - кулинарно предаване с водеща Мария Жекова /п./
02:30
"Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели /п./
03:20
"120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, еп.61 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.33
16:00
"Доктор Чудо" - сериал, с.2, еп.85
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Смъртоносно оръжие 4" - екшън, трилър (САЩ, 1998 г.), режисьор: Ричард Донър, в ролите: Мел Гибсън, Дани Главър, Джо Пеши, Рене Русо, Трейси Улф, Джет Ли, Крис Рок, Даниел Гецов и др.
22:40
bTV Новините - късна емисия
23:15
"В ръкавиците на Пулеви" - спортна поредица
23:45
"Разобличаване" - сериал, с.1, еп.4
Неделя, 10.03
01:30
"Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.)
02:30
"COOLt" - лайфстайл предаване с водеща Натали Трифонова /п./
03:20
"Животът по действителен случай" - токшоу с водеща Александра Сърчаджиева /п./
05:10
"Мистър Пибоди и Шърман" - анимационен сериал, с.2, еп.4
05:35
"Приключенията на Котарака в чизми" - анимационен сериал, с.3, еп.19
06:00
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова /п./
06:30
"Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.), еп.2
07:30
"Тази събота и неделя" - уикенд блок с водещи Бесте Сабри и Митьо Маринов
11:00
"Богатствата на България" - документална поредица, нов сезон
11:30
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Коко Шанел" (част I) - биографичен, драма (Италия, 2008 г.), режисьор: Кристиан Дюгуей, в ролите: Шърли Маклейн, Барбора Бобулова, Оливие Ситрук, Валентина Лодовини, Сагамор Стевенин, Марине Делтерме, Анна Дюпере, Малкълм Макдауъл и др.
14:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
15:00
"COOLt" - лайфстайл предаване с водеща Натали Трифонова
16:00
"bTV разказва" - документална поредица с автор Радиана Божикова
16:30
"120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:40
"Защо, господин министър?" - актуално предаване с водеща Жени Марчева
20:00
"Съни Бийч" - сериал, с.3, еп.3
21:00
"Алфа" - сериал, еп.3
22:00
"Под прикритие" - сериал, с.1, еп.6
23:00
"Бърлога на крадци" - екшън, криминален, драма (САЩ, 2018 г.), режисьор: Крисчън Гудгаст, в ролите: Джерард Бътлър, Пабло Шрайбър, О'Шей Джаксън мл., Соня Балморес, Джордан Бриджис, Брайън Ван Холт и др.
Събота, 9.03
00:40
"Затегнете коланите" - сериал, с.2, еп.8
01:10
"Скъпи наследници" - сериал, еп.161
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Затегнете коланите" - сериал /п./
05:10
"Приключенията на Котарака в чизми" - анимационен сериал, с.3, еп.17, 18
06:00
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова /п./
06:30
"Древно инженерство" - документална поредица (Великобритания, 2021 г.), еп.1
07:30
"Тази събота и неделя" - уикенд блок с водещи Бесте Сабри и Митьо Маринов
11:00
"Вкусът на България" - кулинарно предаване с водеща Мария Жекова
11:30
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Примат 007" - комедия, семеен (Франция, 2021 г.), режисьор: Али Замани, в ролите: София Алонги, Скип Швинк, Маделин Киенц, Лукас Рос, Кристи Тейт, Бранди Клитфън и др.
14:00
"Пътят" - документална поредица за Златните момичета на България
16:00
"Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
17:00
"Животът по действителен случай" - токшоу с водеща Александра Сърчаджиева
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:30
bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20:00
"Бригада Нов дом" - социален проект с водеща Мария Силвестър, с.6
22:00
Под прикритие - сериал, с.1, еп.5
23:00
"Любезните пичове" - комедия, криминален (САЩ, 2016 г.), режисьор: Шейн Блек, в ролите: Ръсел Кроу, Райън Гослинг, Ангаури Райс, Мат Бомър, Ким Бейсингър, Тай Симпкинс и др.
Петък, 8.03
00:40
"Затегнете коланите" - сериал, с.2, еп.7
01:10
"Скъпи наследници" - сериал, еп.160
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Затегнете коланите" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, еп.60 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.32
16:00
"Доктор Чудо" - сериал, с.2, еп.84
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Аз обичам България" - забавна телевизионна игра с водеща Александра Сърчаджиева
22:30
"Dancing Stars Extra" - зад кулисите на танцувалното шоу
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.1, еп.3
Четвъртък, 7.03
00:40
"Затегнете коланите" - сериал, с.2, еп.6
01:10
"Скъпи наследници" - сериал, еп.159
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Затегнете коланите" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, еп.59 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.31
16:00
"Доктор Чудо" - сериал, с.2, еп.83
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Ергенът" - романтично риалити, с.3
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.1, еп.2
Сряда, 6.03
00:50
"Затегнете коланите" - сериал, с.2, еп.5
01:20
"Скъпи наследници" - сериал, еп.158
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Затегнете коланите" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, еп.58 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.30
16:00
"Доктор Чудо" - сериал, с.2, еп.82
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Ергенът" - романтично риалити, с.3
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Разобличаване" - сериал, с.1, еп.1
Вторник, 5.03
00:25
"Затегнете коланите" - сериал, с.2, еп.4
00:55
"Скъпи наследници" - сериал, еп.157
01:50
bTV Новините /п./
02:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:30
"Затегнете коланите" - сериал /п./
05:00
"Мистър Пибоди и Шърман" - анимационен сериал, с.2, еп.2, 3
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, еп.57 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.29
16:00
"Доктор Чудо" - сериал, с.2, еп.81
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Dancing Stars" - танцувално шоу с водещи Александра Раева и Краси Радков
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
Премиера: "Случаите на Корморан Страйк: В служба на злото" - мини сериал, еп.2
Понеделник, 4.03
00:50
"Статус подновен" - фентъзи, романтичен, комедия (Канада, САЩ, Китай, 2018 г.), режисьор: Скот Спиър, в ролите: Рос Линч, Оливия Холт, Харви Гилен, Кортни Ийтън и др.
02:55
"bTV разказва" - документална поредица с автор Радиана Божикова /п./
03:20
"120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Бригада Нов дом" - социален проект с водеща Мария Силвестър /п./
07:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:00
"Златно момче" - сериал, еп.56 /п./
14:20
"Битки за тиквения пай" - романтичен, комедия (САЩ, 2016 г.), режисьор: Стивън Монро, в ролите: Джули Гонзало, Рико Арагон, Мишел Скарабели, Дженифър-Джунипър Анджели, Питър Греъм, Долорес Дрейк и др.
16:00
"Непознати роднини" - комедия (САЩ, Германия, 2006 г.), режисьор: Грег Глиена, в ролите: Дани ДеВито, Кати Бейтс, Рон Ливингстън, Нев Кембъл, Бевърли Д’Анджело, Боб Оденкърк, Кристин Барански и др.
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Смъртоносно оръжие 3" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1992 г.), режисьор: Ричард Донър, в ролите: Мел Гибсън, Дани Главър, Джо Пеши, Рене Русо, Стюарт Уилсън, Дарлийн Лав, Трейси Улф, Ник Чинлънд, Марк Пелегрино и др.
22:30
bTV Новините - късна емисия
23:00
ПРЕМИЕРА: "Случаите на Корморан Страйк: В служба на злото" - мини сериал, еп.1
Неделя, 3.03
01:10
"10 дни само с татко" - комедия, семеен (Франция, 2020 г.), режисьор: Людовик Бернар, в ролите: Франк Дюбоск, Ор Атика, Алис Давид, Алекси Мишалик и др.
03:05
"Животът по действителен случай" - токшоу с водеща Александра Сърчаджиева /п./
04:45
"Мистър Пибоди и Шърман" - анимационен сериал, с.1, еп.26
05:10
"Мистър Пибоди и Шърман" - анимационен сериал, с.2, еп.1
05:35
"Приключенията на Котарака в чизми" - анимационен сериал, с.3, еп.16
06:00
"Бригада Нов дом" - социален проект с водеща Мария Силвестър /п./
07:30
"Тази събота и неделя" - уикенд блок с водещи Бесте Сабри и Митьо Маринов
11:30
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"11A" - драма, комедия (България, 2015 г.), режисьор: Михаела Комитова, в ролите: Яна Маринова, Николай Сотиров, Ралица Паскалева, Дария Симеонова, Башар Рахал, Станислав Яневски, Бойка Велкова и др.
14:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
15:00
"COOLt" - лайфстайл предаване с водеща Натали Трифонова
16:00
"bTV разказва" - документална поредица с автор Радиана Божикова
16:30
"120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Съни Бийч" - сериал, с.3, еп.2
21:00
"Алфа" - сериал, еп.2
22:00
"Под прикритие" - сериал, с.1, еп.4
23:00
"Смъртоносен лабиринт" - екшън, трилър (САЩ, 2022 г.), режисьор: София Банкс, в ролите: Мишел Монахан, Джейсън Кларк, Джай Кортни, Ули Латукефу, Финикс Рей, Палави Шарда, Луси Барет, Тод Ласанс, Логан Хъфман, Линкълн Луис, Моли Райт, Джоуи Виейра, Фейсал
Събота, 2.03
00:50
"Затегнете коланите" - сериал, с.2, еп.3
01:20
"Скъпи наследници" - сериал, еп.156
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Затегнете коланите" - сериал /п./
05:10
"Приключенията на Котарака в чизми" - анимационен сериал, с.3, еп.14, 15
06:00
"Бригада Нов дом" - социален проект с водеща Мария Силвестър /п./
07:30
"Тази събота и неделя" - уикенд блок с водещи Бесте Сабри и Митьо Маринов
11:00
"Вкусът на България" - кулинарно предаване с водеща Мария Жекова
11:30
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Нокаут или Всичко, което тя написа" - драма, спортен, романтичен (България, САЩ, 2018 г.), режисьор: Ники Илиев, в ролите: Гари Дурдан, Саня Борисова-Илиева, Орлин Павлов, Башар Рахал, Диана Любенова, Ники Илиев, Александър Кадиев и др.
15:00
"Пътят" - документална поредица за Златните момичета на България
16:00
"Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
17:00
"Животът по действителен случай" - токшоу с водеща Александра Сърчаджиева
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:30
bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20:00
"Бригада Нов дом" - социален проект с водеща Мария Силвестър, с.6
22:00
Под прикритие - сериал, с.1, еп.3
23:00
"Седмият син" - фентъзи, приключенски (Великобритания, САЩ, Канада, Китай, 2014 г.), режисьор: Сергей Бодров, в ролите: Джеф Бриджис, Джулиан Мур, Бен Барнс, Кит Харингтън, Джаймън Хаунсу, Антье Трауе, Алисия Викандер, Джейсън Скот Лий и др.
Петък, 1.03
00:50
"Затегнете коланите" - сериал, с.2, еп.2
01:20
"Скъпи наследници" - сериал, еп.155
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Затегнете коланите" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, еп.55 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.28
16:00
"Доктор Чудо" - сериал, с.2, еп.80
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Аз обичам България" - забавна телевизионна игра с водеща Александра Сърчаджиева
22:30
"Dancing Stars Extra" - зад кулисите на танцувалното шоу
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Случаите на Корморан Страйк: Копринената буба" - мини сериал, еп.2
Четвъртък, 29.02
00:50
"Затегнете коланите" - сериал, с.2, еп.1
01:20
"Скъпи наследници" - сериал, еп.154
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Затегнете коланите" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, еп.54 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.27
16:00
"Доктор Чудо" - сериал, с.2, еп.79
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Ергенът" - романтично риалити, с.3
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Случаите на Корморан Страйк: Копринената буба" - мини сериал, еп.1
Сряда, 28.02
00:50
"Затегнете коланите" - сериал, с.1, еп.10
01:20
"Скъпи наследници" - сериал, еп.153
02:10
bTV Новините /п./
02:50
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:45
"Затегнете коланите" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, еп.53 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.26
16:00
"Доктор Чудо" - сериал, с.2, еп.78
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Ергенът" - романтично риалити, с.3
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Случаите на Корморан Страйк: Зовът на кукувицата" - мини сериал, еп.3
Вторник, 27.02
00:25
"Затегнете коланите" - сериал, с.1, еп.9
00:55
"Скъпи наследници" - сериал, еп.152
01:50
bTV Новините /п./
02:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п./
04:40
"Затегнете коланите" - сериал /п./
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, еп.52 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.25
16:00
"Доктор Чудо" - сериал, с.2, еп.77
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Dancing Stars" - танцувално шоу с водещи Александра Раева и Краси Радков
23:00
bTV Новините - късна емисия
23:30
"Случаите на Корморан Страйк: Зовът на кукувицата" - мини сериал, еп.2
Понеделник, 26.02
01:30
"Пътешествието на Магелан" - документален филм (Германия, 2020 г.)
02:40
"120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов /п./
04:40
"Смърфовете" - анимационен сериал, с.1, еп.51, 52
05:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
"Комиците и приятели" - комедийно шоу /п./
13:30
"Златно момче" - сериал, еп.51 /п./
15:00
"Бараж" - сериал, еп.24
16:00
"Доктор Чудо" - сериал, с.2, еп.76
17:00
bTV Новините
17:20
"Лице в лице" - публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова
18:00
"Стани богат" - телевизионна игра с водещ Ники Кънчев
19:00
bTV Новините - централна емисия
20:00
"Смъртоносно оръжие 2" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1989 г.), режисьор: Ричард Донър, в ролите: Мел Гибсън, Дани Главър, Джо Пеши, Джос Акланд, Патси Кенсит, Трейси Улф и др.
22:30
bTV Новините - късна емисия
23:00
"Случаите на Корморан Страйк: Зовът на кукувицата" - мини сериал, еп.1
Неделя, 25.02
01:00
"Зелената стая" - хорър, трилър, музикален (САЩ, 2015 г.), режисьор: Джереми Солниър, в ролите: Антон Йелчин, Имъджен Путс, Алиа Шоукат, Калъм Търнър, Марк Уебър и др. [16+]
03:00
"Животът по действителен случай" - токшоу с водеща Александра Сърчаджиева /п./
04:40
"Смърфовете" - анимационен сериал, с.1, еп.49, 50
05:10
"Мистър Пибоди и Шърман" - анимационен сериал, с.1, еп.25
05:35
"Приключенията на Котарака в чизми" - анимационен сериал, с.3, еп.13
06:00
"Бригада Нов дом" - социален проект с водеща Мария Силвестър /п./
07:30
"Тази събота и неделя" - уикенд блок с водещи Бесте Сабри и Митьо Маринов
11:00
"Богатствата на България" - документална поредица
11:30
"Светът на здравето" - здравно предаване с водеща д-р Неделя Щонова
12:00
bTV Новините - обедна емисия
12:30
ПРЕМИЕРА: "Сестрата на булката" - романтичен (САЩ, 2019 г.), режисьор: Сам Ъруин, в ролите: Бека Тобин, Райън Ротман, Майкъл Грос, Бет Бродерик, Челси Гилсън, Брад Бенедикт, Тилки Джоунс, Клод Ноултън и др.
14:30
"Без багаж" - документална травъл поредица с автор Биляна Траянова
15:00
"COOLt" - лайфстайл предаване с водеща Натали Трифонова
16:00
"bTV разказва" - документална поредица с автор Радиана Божикова
16:30
"120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19:00
bTV Новините - централна емисия
19:40
"Защо, господин министър?" - актуално предаване с водеща Жени Марчева
20:00
Премиера: "Съни Бийч" - сериал, с.3, еп.1
21:00
Премиера: "Алфа" - сериал, еп.1
22:00
"Под прикритие" - сериал, с.1, еп.2
23:00
"БСП - Бесни Страшни Пенсии 2" - комедия, екшън, криминален (САЩ, Франция, Канада, 2013 г.), режисьор: Дийн Парисо, в ролите: Брус Уилис, Хелън Мирън, Джон Малкович, Мери-Луис Паркър, Антъни Хопкинс, Катрин Зита-Джоунс, Нийл Макдона и др.
* Часовете в програмата са в часова зона GMT+2
Устройства
E-mail:
Парола:
Запомни ме
Вход
Забравена парола
Регистрация
E-mail:
Текст:
Изпрати